Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 14:48:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, noh, ta ilmselt teeb kõigest, mida käivitab. Mõned filmivad mööda sõitvaod ronge ja teised vaatavad.. sa tee ka mõni käivitamise video. Mul on kuskil kdiagnostiku lapsepõlvetrauma esimese käivituse video ka. (E39).
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 15:45:59 vasta tsitaadiga

Praegu nii soe ja pole kahjuks sellist tehnikat ka käepärast mida peab käima meelitama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:03:49 vasta tsitaadiga

Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:14:46 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Ma lasin seal teha ja valisin müraisolatsiooniga variandiga. link Ja olen rahul.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.12.2019 20:17:42 vasta tsitaadiga

Pane dinitroli parem. Aga ikka on kasu kui plaan ennetada. Rooste peale lasta pole mõtet.

mihkel7 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Ma lasin seal teha ja valisin müraisolatsiooniga variandiga. link Ja olen rahul.

Kõik taolised asjad on mürasummutavad.. Lased ju tökatit põhja alla ja see summutab heli
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:29:20 vasta tsitaadiga

Tahan kaaa popkorni. Kas automaadiga ka saab? Mul manual võimalus kah muidu. Karl sul manuaal vä?
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:35:01 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Tahan kaaa popkorni. Kas automaadiga ka saab? Mul manual võimalus kah muidu. Karl sul manuaal vä?
icon_eek.gif


ainult metslastel on manuaal
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:36:25 vasta tsitaadiga

Maxim Puente, manuaal on vaese mehe automaat. Ma olen ka metslane. Kõik autod manuaalid olnud. Mehetunne tuleb peale. Parem käsi on musklis koguaeg.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 20:58:16 vasta tsitaadiga

Vahepeal siin miinusega läksin hommikul poodi ja poest tulles käima ei läinud ja istusin tühja akuga parklas... Vahepeal laadida pole jõudnud, aga õnneks soe väljas ja venitab käima...
Sain akupanga kätte, proovisin, starter pole kunagi niikiiresti ringi käinud, ei teagi kas laadimisest aitab või ikka uut akut vaja...
Selline käivitusabi, tundub asjalik
https://s.click.aliexpress.com/e/FWkOZJni

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 21:05:40 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Pane dinitroli parem. Aga ikka on kasu kui plaan ennetada. Rooste peale lasta pole mõtet.

mihkel7 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Ma lasin seal teha ja valisin müraisolatsiooniga variandiga. link Ja olen rahul.

Kõik taolised asjad on mürasummutavad.. Lased ju tökatit põhja alla ja see summutab heli


fullmäda on siis tuleb eelnevalt metall tagasi panna. igasugu muudel juhtudel on tänapäeval lahedat keemiat ka rooste jaoks. igasugu uurded lased suruõhuga enne puhtaks. a noh. kui ise teha ei taha.. üldiselt on see selline sooja ilma töö. siis on kere soe ja kuiv. kui praegu aetakse õuest sisse, lastakse enne kuivamist kiht peale, pole tulemus suurem asi. uksed ja tiivaalused peaks ka asja sisse käima.

http://www.rivor.ee/et/a/d.-korrosioonitorje-vedelik-ml-500ml

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 21:10:36 vasta tsitaadiga

Mõte oli lasta Jimnyl põhi ära teha, kui kätte selle millalgi peaks saama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 21:12:07 vasta tsitaadiga

hea plaan. kui sa sellega plaanid hakata müttamas käima, tuleb regulaarselt uuendada. või noh, kui sa seda niisamagi teed, tuleks iga suvi korra pilk peale visata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 21:13:52 vasta tsitaadiga

laurx, krowni puhul vist tahavad iga 18 kuu tagant uuesti üle vaadata/teha. Jimnyt ikka plaan maastikul ka kasutada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 21:20:17 vasta tsitaadiga

ma teeks korra aastas, soojaga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.12.2019 22:01:42 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Vahepeal siin miinusega läksin hommikul poodi ja poest tulles käima ei läinud ja istusin tühja akuga parklas... Vahepeal laadida pole jõudnud, aga õnneks soe väljas ja venitab käima...
Sain akupanga kätte, proovisin, starter pole kunagi niikiiresti ringi käinud, ei teagi kas laadimisest aitab või ikka uut akut vaja...
Selline käivitusabi, tundub asjalik
https://s.click.aliexpress.com/e/FWkOZJni


uskumatult hea reklaam, aga ei julgenud sellist osta, kuna olen uskumatult skeptiline sellise asja võimekuses.
Aga iseenesest oleks hea kiire abi, kui vajadus tekib.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 22:32:30 vasta tsitaadiga

Ma ka ei uskund, videod ja ülevaated tundusid ausad igatahes...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 23:00:31 vasta tsitaadiga

millal sa akut vahetasid? mis laadimisvool on? sul oli ka mingi säästuprems, sinna peale mingeid 50 euroseid "autostar" e ja asju panna ongi selline ca 2 aastat teema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 23:26:09 vasta tsitaadiga

3 aastat vana.
14,7 - 14.9v umbes.
Äh mis?
Ei ole 50 eurtsine. 120.- Varta vist oli.
Sõidan hetkel vähe ja midagi pole teha...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.12.2019 23:28:26 vasta tsitaadiga

mul on umbes 60 eurtsine aku peal autol. Aasta tagasi panin just uue, eelmine 5+ aastane, oli ka nagu, aga talvel hakkas väsima.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2019 00:57:17 vasta tsitaadiga

Premium roigas tahab premium accut..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 25.12.2019 01:11:34 vasta tsitaadiga

Mul eelmine aku pidas paar aastat ainult ca 130 maksev varta aku.
Nüüd sai samma tuuri banneri aku pandud. Geneka pealt mõõtes 14 V tühikäigul, aku pealt umbes 13.7. Endale tundub veidi vãhe aga üks spetsialist ütles, et ok. Eks näis kaua kestab.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2019 01:13:17 vasta tsitaadiga

2010 Passati aku sai otsa ükspäev, vist originaal. Kuupäev oli peal 2009 nädal 44.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2019 01:27:33 vasta tsitaadiga

Golfil suri mul 3 aastat vana originaal aku ära lambist. Üks päev enam käiima ei läinud. Eelmine päev töötas ideaalselt. Ei olnud ka käivitamisel probleeme, et pidi ketrama. Garantii korras vahetati välja, kuigi akule garantii vist ainult 2 aastat, kui sedagi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 26.12.2019 00:50:04 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?

Ei soovita, mäkerdavad suvalt õliga kokku, katteid ega midagi ära ei võta, ei puhasta ja ütlevad, et pole vajagi.
Mina olen oma autosi teha lasknud Logarid OÜ Tartus Aardla tänaval, hetkel konserveerivad minu neljandat autot - E38
Võtavad kõik põhjakatted, logarid eest. Puhastavad spets ainega põhja kenasti puhtaks. Kuivab päev aega ja siis hakkavad "mee" laadse tõrjega pihustama.
Iga autoga olen ülirahule jäänud.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 10:45:41 vasta tsitaadiga

Narmendav tuleks eemaldada. Uurded puhastada. Edasi on pritsimine. Pigi sisse segad vana õli. Jääb nätskem.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 12:08:10 vasta tsitaadiga

Volum, Minu teada Jimnyl põhja all katteid ei olegi. Võin muidugi eksida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 12:25:45 vasta tsitaadiga

Ma olen endal lasknud nüüdseks 4 autot Krownis teha, seni pole ühtegi probleemi olnud. Küll aga mönda aega auto haiseb jubedalt. Muidu Mölleri ja Fordi tüübid käivad Krownist "üle-aia" nende vahendeid vötmas, et vööbata endal autod üle, sest asi pidavat toimima ning tehasest VAG autod pidid igasuguse kaitseta olema.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 12:50:12 vasta tsitaadiga

Ma küsin Aquacitys mille poolest nemad erinevaid Krownist siis nad väitsid, et nnendel on mitu kihti ja kasutavad paksemat materjali. Krownil pidi selline õli moodi olema.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.12.2019 14:29:12 vasta tsitaadiga

Kas pärast jääb auto õline ka uste või pakiruumi juurest?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 14:49:26 vasta tsitaadiga

Tallinn-Tartu ääres oli üleeile üks Subaru ilma ratasteta tellistel, täna sõitsin mööda ja pool esiosa ka jalutama läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 15:47:28 vasta tsitaadiga

Reeglina jah teisel ööl lähevad rattad kaotsi ja üldiselt on ka klaasid juba offitatud koos sisse jäänud mandiga.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 16:05:18 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas pärast jääb auto õline ka uste või pakiruumi juurest?
Natuke jääb.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 16:37:02 vasta tsitaadiga

Kas see võtab hästi tuld ka? Kui näiteks sumpa katki taguradada või käsa jääb peale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 18:29:54 vasta tsitaadiga

osta pudel ja katseta. enne kui ära taheneb ongi see asi vedel. tahad põhja alt seda kinni saada, tee paarkümmend kilti tolmutõrjeta kruusateed.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 19:07:40 vasta tsitaadiga

On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 19:11:32 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... icon_rolleyes.gif

no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 19:28:05 vasta tsitaadiga

16a pärast on tänapäevane auto 3x kuusakoskis.
Või noh, 16a pärast on raudselt kõik tänapäevased autod ammu keelatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 20:16:02 vasta tsitaadiga

Etz, sõltub kui hoolega sa vaatasid. otsi nurgatagustest. otsi plastikute tagant.. igasugu kloriidide kasutamine läheb järjest suuremaks. siin on räägitud bussidest, mille alumine külg on sõna otseses mõttes hapu peale esimest aastat läbi talve.
sa ütled,et 6 talve. keskmine eestlane sõidab selle ajaga 90-110k. ja siis ongi 150 tuhat sõitnud pillid, mida enam tõsta kuskilt pole.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 26.12.2019 21:12:02 vasta tsitaadiga

Winterwind, ei taha uskuda icon_biggrin.gif .
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 21:13:53 vasta tsitaadiga


Link


vana pani 25 dets video. 21k+ vaatamist juba. icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.12.2019 22:32:42 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
Etz kirjutas:
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... icon_rolleyes.gif

no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant


Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 22:47:24 vasta tsitaadiga

ma ka mõelnud, et äkki peaks ronge või rekkasi vms filmima kui mööda sõidavad ja siis juutuubi panema. kuidagi kahtlaselt palju vaatamisi saavad taolised videod icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.12.2019 22:53:34 vasta tsitaadiga

Kui kuskil transiidialas elad, siis võib küll palju vaatamisi saada. Mingeid eurotrucki ja rongifänne on väga palju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 23:23:09 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
est11 kirjutas:
Etz kirjutas:
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... icon_rolleyes.gif

no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant


Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.


14.5a, idanema hakkas kuskil peale 10a. ja 200kkm. Tehasest pmst null korrosiooni tõrjet, ise pole samuti midagi teinud, talvel korralikult kunagi pestud pole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.12.2019 18:47:04 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
est11 kirjutas:
Etz kirjutas:
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... icon_rolleyes.gif

no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant


Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.

Järgmine aasta täitub 14 aastat ühe autoga, uuena ostetud.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 19:01:00 vasta tsitaadiga

mu autoo on 14 aastat vana ja ma ise ideaalis näeks end selle auto roolis veel 5 aastat kuna kere on kõva ja mootor sai ka kap remondi mõnikümmend tuhat kilomeetrit tagasi isegi teada tuntud dsg kast on vapralt 520000km vastu pidanud ja töötab täitsa sujuvalt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.12.2019 19:15:18 vasta tsitaadiga

Sõbra golf5 695k kellal, ise sellest enamuse sõitnud. 2.0tdi ja dsg. Ta kasti remonti ega suuremat mootori remonti ei mäleta. Nüüdseks hakkab mootor otsa saama ja kere ka täitsa läbi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 19:43:43 vasta tsitaadiga

Enda Galaxy spidomeeteri peal 380000 ja 19a. vana. Ja täiesti kasutatav kuigi uuema autoga võrrelda ei saa.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 02:38:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin neid elektriautosi, 2018.a oma ja 92% aku mahtu järgi. Päris kiirelt langeb neil see maht ju.
https://www.auto24.ee/used/3130505
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 05:06:09 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Vaatasin neid elektriautosi, 2018.a oma ja 92% aku mahtu järgi. Päris kiirelt langeb neil see maht ju.
https://www.auto24.ee/used/3130505


ls: 95kkm icon_rolleyes.gif laadimistsüklite arv loeb ju, või ei?
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.