Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.07.2019 15:57:55 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
antikondor kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
jutt oli graafikast ja küsimus selles, et kui palju üldse on tänaseks mänge, mis on paremad või vähemalt samal tasemel graafika poolest. nagu välja tuleb, siis väike käputäis kõigest, millest muist on veel vaieldavad.

mis hobusesse puutub, siis ise küll sellega kuskile kinni pole jäänd. kindel, et pira ei pane?


Mida seal pirada? GOG versioon 100% DRM vaba ja see liigub torrentites ringi. Hobusega kusagile kinnijäämine ei ole just väa tihti juhtuv, aga täitsa esinev bugi, ise paaril korral kogenud nii GOTY kui tavaversioonis (need ikka ostetud, mitte siis netist korjatud)
vb pole siis ise nii suureks probleemiks seda täheldand, või olen siis sellises olukorrast hobuse seljast maha tulnud, veidi eemle jalutand ja hobuse oma juurde vilistand. midagi seivind ega lõudind küll ei tea et oleks pidand.


Ma pidasin silmas veidi drastilisemaid olukordi, kus hobuse seljast maha ka ei saa, ning olukorrast väljumiseks oli vaja 5 min tagune autosave loadida, mitte midagi väga jubedat, minor issue.
kuulub ilmselt kategooriasse "your milage may vary" icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2019 23:27:36 vasta tsitaadiga

The Witcher TV Series (2019– )
https://www.imdb.com/title/tt5180504/
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Järgmine hooaeg alles kahe aasta pärast. icon_sad.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 00:07:38 vasta tsitaadiga

Vaatasin just esimese osa ära. Mäng mulle absoluutselt ei meeldi aga seriaal meeldib väga. Visuaalne kvaliteet ei jää alla Game of Thrones-ile - samaväärselt hea kraam. Kuigi esimene osa oli küllaltki segane - väga palju erinevaid teemasid oli sisse toodud ja teemavahetused olid nii kiired, et kokkuvõttes nagu pudru ja kapsad aga siiski nauditav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 09:55:23 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Vaatasin just esimese osa ära. Mäng mulle absoluutselt ei meeldi aga seriaal meeldib väga. Visuaalne kvaliteet ei jää alla Game of Thrones-ile - samaväärselt hea kraam. Kuigi esimene osa oli küllaltki segane - väga palju erinevaid teemasid oli sisse toodud ja teemavahetused olid nii kiired, et kokkuvõttes nagu pudru ja kapsad aga siiski nauditav. icon_smile.gif


Esimesed osad on lühijuttude baasil tehtud, character building. Raamatutes samamoodi hüplik värk.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 21.12.2019 13:25:16 vasta tsitaadiga

Witcheri austajad peaks seriaaliga rahule jääma.
Peale Witcher 3 -e head sisu oli seriaali tegijatel üsna lihtne lati alt läbi joosta.

Need kes Witcheri teemasse süvenenud ei ole. Nemad said selle mis Game of Thrones viimane hooaeg oleks olema pidanud.
Ülihea seriaal.

Kui veits norida ... ma pole raamatuid lugenud ... mängu põhjal oleks Triss-i juuste värviks midagi muud pakkunud icon_smile.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 14:19:11 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Witcheri austajad peaks seriaaliga rahule jääma.
Peale Witcher 3 -e head sisu oli seriaali tegijatel üsna lihtne lati alt läbi joosta.

Need kes Witcheri teemasse süvenenud ei ole. Nemad said selle mis Game of Thrones viimane hooaeg oleks olema pidanud.
Ülihea seriaal.

Kui veits norida ... ma pole raamatuid lugenud ... mängu põhjal oleks Triss-i juuste värviks midagi muud pakkunud icon_smile.gif ?


Esimestes raamatutes oli "chestnut" ja viimases kahes või kolmes oli juuste värviks "fire/flame red". Arvestades et raamatutes Triss kasutas kõikvõimalikku maagiat, et saada Geralt endale võib ju lihtsalt olla, et mingiaeg muutis enda juuksevärvi ka ära.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 14:58:55 vasta tsitaadiga

Rotten Tomatoesis kriitikutele see sari ei meeldi. Hetkel vaid 57%. icon_razz.gif
Aga nuh kriitikud ongi ju jobid kah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 16:15:37 vasta tsitaadiga

Kõige hullem see seriaal ei ole, aga ootasin ikka kõvasti paremat. Lootsin, et küündib GOTi tasemeni, aga pigem meenutab big budget varianti sellest 90ndate Herculusele seriaalist.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 16:46:19 vasta tsitaadiga

Tuletaks meelde, et CGI-d on sarjas minimaalselt kasutatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.12.2019 16:49:19 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Tuletaks meelde, et CGI-d on sarjas minimaalselt kasutatud icon_wink.gif

Sarja ennast pole veel kaenud, aga juhtusin peaoalise treeningprogrammi vaatama YT. Pole ime ka, et CGI-ta läbi saab kui "Superman" päevad läbi 4-5kg mõõgaga ringi vehib.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 19:32:34 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Leinö kirjutas:
Tuletaks meelde, et CGI-d on sarjas minimaalselt kasutatud icon_wink.gif

Sarja ennast pole veel kaenud, aga juhtusin peaoalise treeningprogrammi vaatama YT. Pole ime ka, et CGI-ta läbi saab kui "Superman" päevad läbi 4-5kg mõõgaga ringi vehib.
Mõõgavõitlused olid päris muljetavaldavad küll. Ikka päris julmad võtted olid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.12.2019 20:20:36 vasta tsitaadiga

eile öösel läbi une vaatasin esimest osa ja ei jätnud head muljet, eriti kuna olen ka poola sarja mõnda osa vaadand. peab vähe selgema peaga uue võimaluse andma ilmselt. last wish olen kunagi läbi lugend aga ei mäleta sellest suurt midagi.

Dj-E kirjutas:
Rotten Tomatoesis kriitikutele see sari ei meeldi. Hetkel vaid 57%. icon_razz.gif
Aga nuh kriitikud ongi ju jobid kah. icon_biggrin.gif
poola sarjaga võrrldes, ma ka rohkem ei annaks esialgu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 20:46:38 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
eile öösel läbi une vaatasin esimest osa ja ei jätnud head muljet, eriti kuna olen ka poola sarja mõnda osa vaadand. peab vähe selgema peaga uue võimaluse andma ilmselt. last wish olen kunagi läbi lugend aga ei mäleta sellest suurt midagi.

Dj-E kirjutas:
Rotten Tomatoesis kriitikutele see sari ei meeldi. Hetkel vaid 57%. icon_razz.gif
Aga nuh kriitikud ongi ju jobid kah. icon_biggrin.gif
poola sarjaga võrrldes, ma ka rohkem ei annaks esialgu.

No see poola oma on eriline p*sk ja ei kannata üldse kriitikat ju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.12.2019 20:58:33 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
eile öösel läbi une vaatasin esimest osa ja ei jätnud head muljet, eriti kuna olen ka poola sarja mõnda osa vaadand. peab vähe selgema peaga uue võimaluse andma ilmselt. last wish olen kunagi läbi lugend aga ei mäleta sellest suurt midagi.

Dj-E kirjutas:
Rotten Tomatoesis kriitikutele see sari ei meeldi. Hetkel vaid 57%. icon_razz.gif
Aga nuh kriitikud ongi ju jobid kah. icon_biggrin.gif
poola sarjaga võrrldes, ma ka rohkem ei annaks esialgu.

No see poola oma on eriline p*sk ja ei kannata üldse kriitikat ju. icon_lol.gif
mõne jaoks on võibolla interstellar ka meistriteos space odyssey'ga võrreldes.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2019 21:16:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
eile öösel läbi une vaatasin esimest osa ja ei jätnud head muljet, eriti kuna olen ka poola sarja mõnda osa vaadand. peab vähe selgema peaga uue võimaluse andma ilmselt. last wish olen kunagi läbi lugend aga ei mäleta sellest suurt midagi.

Dj-E kirjutas:
Rotten Tomatoesis kriitikutele see sari ei meeldi. Hetkel vaid 57%. icon_razz.gif
Aga nuh kriitikud ongi ju jobid kah. icon_biggrin.gif
poola sarjaga võrrldes, ma ka rohkem ei annaks esialgu.

No see poola oma on eriline p*sk ja ei kannata üldse kriitikat ju. icon_lol.gif
mõne jaoks on võibolla interstellar ka meistriteos space odyssey'ga võrreldes.

Interstellar ongi ju meistriteos.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.12.2019 14:36:28 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Kõige hullem see seriaal ei ole, aga ootasin ikka kõvasti paremat. Lootsin, et küündib GOTi tasemeni, aga pigem meenutab big budget varianti sellest 90ndate Herculusele seriaalist.

GOTi esimene hooaeg oli täpselt sama odav.
Hiljuti just vaatasin icon_smile.gif Kohe oli näha, et alles 2-3 aastat esimesest hoojast hiljem hakkas tulema suurem avalikkuse huvi ja rahad hakkasid liikuma. Anna natuke aega, ma pakun et alles 3'nda hooaja pealt tehakse rahakraanid lahti.
Loodetavasti need järgmised hooajad ikka tulevad, eile vaatasin kõik osad ära ja mulle täitsa meeldis. Parandamisruumi on omajagu, kuid bust ka pole.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2019 14:43:48 vasta tsitaadiga

Teist hooaega hakati juba tegema enne kui esimene välja tuli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 23.12.2019 00:27:00 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Vaatasin just esimese osa ära. Mäng mulle absoluutselt ei meeldi aga seriaal meeldib väga. Visuaalne kvaliteet ei jää alla Game of Thrones-ile - samaväärselt hea kraam. Kuigi esimene osa oli küllaltki segane - väga palju erinevaid teemasid oli sisse toodud ja teemavahetused olid nii kiired, et kokkuvõttes nagu pudru ja kapsad aga siiski nauditav. icon_smile.gif


Esimesed osad on lühijuttude baasil tehtud, character building. Raamatutes samamoodi hüplik värk.

Tutvustakse võtmetegelasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2019 01:21:27 vasta tsitaadiga

Sari meeldib väga. Poleks ealeski uskunud kui hästi Cavill sellesse rolli pühendub ja kuidas sinna sobib
Ja poleks kunagi uskunud, et ühe 8 osalise sarja jaoks oleks roadmappi vaja icon_lol.gif icon_lol.gif
Äkki teilegi abiks siin



Igatahes sai sari vaadatud ja tekkis ilge tahtmine jälle Witcher 3 ette võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 23.12.2019 09:11:23 vasta tsitaadiga

Mulle ka see sari väga meeldis, tahaks juba uut hooaega näha icon_lol.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 23.12.2019 11:00:20 vasta tsitaadiga

Usun, et põhjus miks kriitikutele ja inimestele vbl väga ei meeldin on see segadus mis osade vaadates tekib. Kui raamatuid pole lugenud ja temaatikat ei tea, siis ei saada vbl aru mis ajajärkudes hüpatakse. Näiteks selline väike backstory jutt Vesemerilt või Geraldilt iga osa oleks nats kaasa aidanud.
Nüüd peaks asi selgemaksj ja järjest minema.

Inimesed tulevad GoTi pealt ja arvavad mega budgeti seriaali jne. GoTi esimene hooaeg oli ka ikka väga raske visuaalselses osas. Küll nad õpivad erinevatest vigadest ja saavad rohkem rahhi taha. Karakterite lood ja iseloomud olid väga hästi tehtud, eriti super oli ikka Henry võitlus stseendi (Costume designer Tim Aslam told Polygon that during filming Cavill's 'muscles wore down the leather at such an alarming rate' that replacements were near constantly being produced to make sure he was camera-ready. )

Ärge lihtsalt vaadake seda läbi Witcheri mängude, sest nad ikkagi põhinevad puhtalt raamatutlelt. Mingil määral Henry olevalt õppinud mängu hääleandjalt tema dialekti ja häält.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 23.12.2019 12:37:00 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Usun, et põhjus miks kriitikutele ja inimestele vbl väga ei meeldin on see segadus mis osade vaadates tekib. Kui raamatuid pole lugenud ja temaatikat ei tea, siis ei saada vbl aru mis ajajärkudes hüpatakse. Näiteks selline väike backstory jutt Vesemerilt või Geraldilt iga osa oleks nats kaasa aidanud.
Nüüd peaks asi selgemaksj ja järjest minema.

Inimesed tulevad GoTi pealt ja arvavad mega budgeti seriaali jne. GoTi esimene hooaeg oli ka ikka väga raske visuaalselses osas. Küll nad õpivad erinevatest vigadest ja saavad rohkem rahhi taha. Karakterite lood ja iseloomud olid väga hästi tehtud, eriti super oli ikka Henry võitlus stseendi (Costume designer Tim Aslam told Polygon that during filming Cavill's 'muscles wore down the leather at such an alarming rate' that replacements were near constantly being produced to make sure he was camera-ready. )

Ärge lihtsalt vaadake seda läbi Witcheri mängude, sest nad ikkagi põhinevad puhtalt raamatutlelt. Mingil määral Henry olevalt õppinud mängu hääleandjalt tema dialekti ja häält.

Alguses oli Henry Cavill natuke võõristav. Aga 2 osa ajaks oli juba väga ok. Ei ole enam ühtegi paha sõna näitleja valiku kohta öelda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 24.12.2019 04:07:01 vasta tsitaadiga

Hakkasin mõni aeg tagasi Witcher 3 mängima ning nüüd tuli ka sari välja. Vastust ma ei suuda kuskilt sellele leida, aga kas see seriaal spoilib mängu või vastupidi?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2019 04:13:31 vasta tsitaadiga

Daedroth kirjutas:
Hakkasin mõni aeg tagasi Witcher 3 mängima ning nüüd tuli ka sari välja. Vastust ma ei suuda kuskilt sellele leida, aga kas see seriaal spoilib mängu või vastupidi?

Mäng vs raamat/seriaal ei ole üks ühele. Ei usu, et seriaal midagi eriti ära spoilib.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.12.2019 10:43:10 vasta tsitaadiga

kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.