|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millised rehvid lähevad suveks alla? |
| Uued suverehvid |
|
33% |
[ 3 ] |
| Vähekasutatud suverehvid |
|
55% |
[ 5 ] |
| Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid |
|
11% |
[ 1 ] |
| Uued lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kasutatud lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
|
| hääli kokku : 9 |
|
| autor |
|
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
19.12.2019 20:40:11
|
|
|
Sôida bussiga tagapingil, siis ei nãe.
Tãna viljandi ringil sõitis mingi tibin ette. Jõudsin seisma pidurdada. Tema ka nägi, et sõidab ette ning jäi ringil seisma. Rääkis telefoniga. Lehvitasin siis talle oma käes olevat poolikut burksi ja vôtsin järgmise ampsu. Seega chill.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
19.12.2019 21:03:26
|
|
|
| Normaalne inimene oleks teinud sellest 3minutit pika youtube video, sest ohtlik. Võibolla oleks isegi delfisse jõudnud. Kirsiks tordil oleks olnud mingid karvasemad sõnad või kõrvalistmel kostuva tibina "issand jumal ää".
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.12.2019 21:08:24
|
|
|
| Black66, ära unusta universaalseid käemärke, mis liikluses kasutama peab. Need peavad ka videos olema.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.12.2019 21:20:48
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| Sôida bussiga tagapingil, siis ei nãe. |
buss minu jaoks tähendab rong-tramm-buss kokku c.a. tund aega. samade vahenditega ma koju ei mõista tulla, siis jääb 2 bussi ja kokku umbes poolteist tundi :'( . autoga kumbatki pidi c.a. 25min. õlle materjalidel ka autoga veits mugavam järgi käia, kui vahest kokkamise ja koduõlle isu peale tuleb. :p
viimati muutis NATAS999 19.12.2019 21:21:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.12.2019 21:20:58
|
|
|
| tsitaat: |
ära unusta universaalseid käemärke,
|
burx käes on raske midagi näidata
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
19.12.2019 21:26:06
|
|
|
| Ei ole midagi keerulist
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.12.2019 21:27:03
|
|
|
| Parktuledega sõidad, ei jää videopeale ikka midagi praeguste ilmadedga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
19.12.2019 21:37:04
|
|
|
| Ledbar külge, problem solved.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
19.12.2019 22:51:49
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kas õpetajatel on tõesti juba nii head palgad?  |
Tõsi, õpetajapalga eest sellist autot ei osta. Teen ikka palju rohkem tööd selleks, et selliste asjade peale mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.12.2019 22:52:47
|
|
|
Osta jõuab selle ka õpetaja palga eest, ülal pidada ei jõua.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
19.12.2019 22:55:11
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll. |
No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
19.12.2019 23:14:27
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll. |
No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll. |
Kas läheb ostuks? Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.12.2019 23:19:37
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte. |
Kus sa soovitad mikk55 lasta üle vaadata? Paldiski mnt. või mõni teine kliinik?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
19.12.2019 23:28:21
|
|
|
Mikk ilmselt Tallinna linnas üks väheseid, kes suudab adekvaatset infot odoremontide teemal jagada, kas on keritud ja kui on, siis kui palju, kuidas, suudab tuvastada jne.
Võib ju kohati seda nõmedat premiumikiidulaulu rääkida, aga omal alal on ta pädev. Lihtsalt peab selle premiumkiidulaulu ära kannatama.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.12.2019 23:50:37
|
|
|
| Nõmedast premiumikiidulaulust asi kaugel. Tegu on patoloogilise valetajaga. Sekka väga suures koguses verbaalset kõhulahtisust.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
19.12.2019 23:52:34
|
|
|
seepärast need prremjummid tema juures käivadki siis
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
20.12.2019 00:00:21
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Nõmedast premiumikiidulaulust asi kaugel. Tegu on patoloogilise valetajaga. Sekka väga suures koguses verbaalset kõhulahtisust. |
Eks igaühele jäägu oma arvamus. Mis puudutab autode elektroonikat, siis pädev inimene. Mutrivõti seisab kah käes, mitte nagu enamus tänapäeval 20'stel lödipükstel.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.12.2019 00:11:51
|
|
|
| Black66, pole ainult minu arvamus. Inimene on teadlikult omale sellise kuvandi loonud ja seda järjepidevalt hoidnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
20.12.2019 00:29:22
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Päris soliidne kiirus. Igapäev 2h autos. Ütleme 16h oled ärkvel, siis 12.5% oma elust istud autos
Oodatav eluiga 74a meestel. 18a saad load, 56a sõidad. 7a istud autos. |
See on minu jaoks üks olulisi põhjuseid, miks ma otsin autot, mis lisaks punktist A punkti B liikumisele pakuks mõnevõrra rohkem mugavust. Jah, paljusid asju saab sõidu aeg teha (isegi mõtlemiseks on hea kasutada, sest seda aega kipub vähe olema) - näiteks olulised pikemad telefonikõned vms.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
20.12.2019 00:35:15
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll. |
No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll. |
Kas läheb ostuks? Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte. |
See plaan on jah. Eks ole näha, kuidas ajaliselt klappima saab. Kõigil tegemisi palju enne pühi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:37:43
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata? |
Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb?
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.
Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime.  |
BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks.
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.12.2019 00:40:09
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Päris soliidne kiirus. Igapäev 2h autos. Ütleme 16h oled ärkvel, siis 12.5% oma elust istud autos :lol:
Oodatav eluiga 74a meestel. 18a saad load, 56a sõidad. 7a istud autos. |
See on minu jaoks üks olulisi põhjuseid, miks ma otsin autot, mis lisaks punktist A punkti B liikumisele pakuks mõnevõrra rohkem mugavust. Jah, paljusid asju saab sõidu aeg teha (isegi mõtlemiseks on hea kasutada, sest seda aega kipub vähe olema) - näiteks olulised pikemad telefonikõned vms. |
Kõnede tegemisest autos:
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:40:33
|
|
|
| Vähe on neid kes enne ostu midagi kontrollivad. Kui hind hea, siis tuleb ju kiirelt ära rabada, muidu oled ilma.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
20.12.2019 00:44:50
|
|
|
| Volum kirjutas: |
| Black66 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata? |
Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb?
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.
Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime.  |
BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks. |
pole võimalik aga mikk teeb ikka nagu siin jutt oli
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:49:03
|
|
|
| Kõik on manipuleeritav!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:55:11
|
|
|
| maty kirjutas: |
tellib uue võtme, siis pole probleemi  |
See on ainus variant jah.
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:55:47
|
|
|
| maty kirjutas: |
tellib uue võtme, siis pole probleemi  |
No näiteks. Alati saab, saab teha ülepee, ja tuvastada ja saab teha korralikult ja ei tuvasta keegi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 00:57:40
|
|
|
| Kui on kiirmüügi masin, siis jummala pohl. Nagunii läheb kiirelt ära.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.12.2019 01:01:32
|
|
|
| Iga hoolduse vahel tellid uue võtme.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
20.12.2019 01:05:05
|
|
|
| Volum kirjutas: |
| maty kirjutas: |
tellib uue võtme, siis pole probleemi  |
See on ainus variant jah.  |
mikul ju võtmeid riiulist võtta - profiilis vist oli kah ju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.12.2019 01:13:56
|
|
|
Kui (h)odo näit on 400 000 maha keritud, siis kuidas sa annad potentsiaalsele ostjale mingi räbaldunud puldi-võtme. Kui 100 000 kellal, siis võiks pult ka ikka värske olla. Autoga on lihtne, täispesu ja nagu uus.
viimati muutis SSD 20.12.2019 01:29:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
20.12.2019 01:23:51
|
|
|
Kõike saab teha, kui vastavad seadmed olemas. 10k+ € seadmeid on vaja selle jaoks, et teha seda "tööd" kvaliteetselt.
kui mingi hiina mänguasjadega tööd teha, siis võibolla tõesti ei saa jah.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.12.2019 01:28:21
|
|
|
| Black66, kas mikul on olemas 10k+ € maksvad seadmed?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
20.12.2019 01:34:34
|
|
|
| Jah, on küll. Täitsa originaalne seade, ametliku litsentsiga.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
20.12.2019 02:27:39
|
|
|
| Volum kirjutas: |
| Black66 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata? |
Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb?
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.
Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime.  |
BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks. |
Jah, korpuse lahti kiskumise jäljed või chiina korpuse näol.
Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata... Samamoodi tuvastab esindus cvn tuunitud pille?
Tuttaval Katk off bmw, aga ometigi kiideti tollimöödu saadetud videos kui heas korras kliendi auto on ja mis nad kõik ära kontrollisid...
Otsetoru on installeeritud tahmaka asemel, aga heitgaasi süsteemid korras.
Teadagi neid esinduseonusid, kutsekajo*id kes vb esimene kord elus autot näevad. Naiivne esinduse ustav kunde taob muidugi kõik kinni ja reaalsus on see, et mitte kedagi ei huvita. Tegelikkuses kolkakaraaznikega on niivisi: Kui pappi pritsib piisavalt ja cheddari hais ei saada kundet, siis lahendatakse kõik probleemid jälgi jätmata. 5€ mehed lendavad muidugi orki.
_________________ Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub! |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
20.12.2019 02:41:14
|
|
|
| Ainivana kirjutas: |
| Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata... |
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
20.12.2019 02:50:11
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Ainivana kirjutas: |
| Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata... |
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel? |
Hullem veel...
Ma ei lasku detailidesse. Edasine on vaid maagilise HV mõttemaailma vili.
Aga pmst jah.
_________________ Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub! |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
20.12.2019 03:07:16
|
|
|
| Ainivana kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Ainivana kirjutas: |
| Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata... |
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel? |
Hullem veel...
Ma ei lasku detailidesse. Edasine on vaid maagilise HV mõttemaailma vili.
Aga pmst jah. |
No võtmesignaali peegeldamine on ka variant uute autode puhul, aga seda alati kasutada ei saa. Võtmega auto on ju kohe käes.
Mis variandid veel on? Universaalne võti on ka olemas? Või on neil piisavalt kehv krüpto, et saab kohapeal lahti?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.12.2019 10:32:12
|
|
|
| raxz, normaalsel autol võti ei edasta signaali kui teda ei liiguta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
20.12.2019 11:45:44
|
|
|
meitemaal on seda VW Daciat juba pikemat aega kasutatud.
"odav vw jetta" on nimelt octavia. sama põhi: laius, teljevahe. anna pisut "planku" ja saadki odava jetta.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.12.2019 14:15:16
|
|
|
jetta peaks nagu mudel olema ikka, mitte mark. :/
e: okei, uus bränd ikkagist... suht veider lüke... vw teeks nagu nvidiat, vanale kivile uus kleps peale ja läheb jälle.
viimati muutis NATAS999 20.12.2019 14:19:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
20.12.2019 14:16:36
|
|
|
mis teil mõlemal kadus täna hommikul lugemisoskus või?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
20.12.2019 14:18:32
|
|
|
hiinas on VW uus odavbrand Jetta, mudelid VA3 ja VS5, vastavalt siis sõiduauto ja linnamaastur.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.12.2019 14:39:19
|
|
|
täiesti mõttetu uudis, kuna hiina turul on palju mudeleid, mida ainult seal sõitmas näebki. Mujal maailmas tundmatud asjad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
20.12.2019 14:58:22
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| täiesti mõttetu uudis, kuna hiina turul on palju mudeleid, mida ainult seal sõitmas näebki. Mujal maailmas tundmatud asjad. |
Jep. Pikendatud kerega E-klasse, Audi A6-te ja 5- seeria BMW-sid täis
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|