Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.12.2019 20:40:11 vasta tsitaadiga

Sôida bussiga tagapingil, siis ei nãe.

Tãna viljandi ringil sõitis mingi tibin ette. Jõudsin seisma pidurdada. Tema ka nägi, et sõidab ette ning jäi ringil seisma. Rääkis telefoniga. Lehvitasin siis talle oma käes olevat poolikut burksi ja vôtsin järgmise ampsu. Seega chill.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 21:03:26 vasta tsitaadiga

Normaalne inimene oleks teinud sellest 3minutit pika youtube video, sest ohtlik. Võibolla oleks isegi delfisse jõudnud. Kirsiks tordil oleks olnud mingid karvasemad sõnad või kõrvalistmel kostuva tibina "issand jumal ää".
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2019 21:08:24 vasta tsitaadiga

Black66, ära unusta universaalseid käemärke, mis liikluses kasutama peab. Need peavad ka videos olema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.12.2019 21:20:48 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Sôida bussiga tagapingil, siis ei nãe.
buss minu jaoks tähendab rong-tramm-buss kokku c.a. tund aega. samade vahenditega ma koju ei mõista tulla, siis jääb 2 bussi ja kokku umbes poolteist tundi :'( . autoga kumbatki pidi c.a. 25min. õlle materjalidel ka autoga veits mugavam järgi käia, kui vahest kokkamise ja koduõlle isu peale tuleb. :p

viimati muutis NATAS999 19.12.2019 21:21:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 21:20:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ära unusta universaalseid käemärke,


burx käes on raske midagi näidata
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.12.2019 21:26:06 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi keerulist
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 21:27:03 vasta tsitaadiga

Parktuledega sõidad, ei jää videopeale ikka midagi praeguste ilmadedga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 21:37:04 vasta tsitaadiga

Ledbar külge, problem solved.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 22:51:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Oma autootsingutel olen jõudnud kuidagi siiani: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3128052

Mida rahvas arvab? icon_smile.gif

Kas õpetajatel on tõesti juba nii head palgad? icon_eek.gif


Tõsi, õpetajapalga eest sellist autot ei osta. Teen ikka palju rohkem tööd selleks, et selliste asjade peale mõelda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 22:52:47 vasta tsitaadiga

Osta jõuab selle ka õpetaja palga eest, ülal pidada ei jõua.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 22:55:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll.


No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 23:14:27 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Tanel kirjutas:
Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll.


No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll.
Kas läheb ostuks? Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 23:19:37 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte.


Kus sa soovitad mikk55 lasta üle vaadata? Paldiski mnt. või mõni teine kliinik?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 23:28:21 vasta tsitaadiga

Mikk ilmselt Tallinna linnas üks väheseid, kes suudab adekvaatset infot odoremontide teemal jagada, kas on keritud ja kui on, siis kui palju, kuidas, suudab tuvastada jne.
Võib ju kohati seda nõmedat premiumikiidulaulu rääkida, aga omal alal on ta pädev. Lihtsalt peab selle premiumkiidulaulu ära kannatama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 23:50:37 vasta tsitaadiga

Nõmedast premiumikiidulaulust asi kaugel. Tegu on patoloogilise valetajaga. Sekka väga suures koguses verbaalset kõhulahtisust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 19.12.2019 23:52:34 vasta tsitaadiga

seepärast need prremjummid tema juures käivadki siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:00:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Nõmedast premiumikiidulaulust asi kaugel. Tegu on patoloogilise valetajaga. Sekka väga suures koguses verbaalset kõhulahtisust.

Eks igaühele jäägu oma arvamus. Mis puudutab autode elektroonikat, siis pädev inimene. Mutrivõti seisab kah käes, mitte nagu enamus tänapäeval 20'stel lödipükstel.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:11:51 vasta tsitaadiga

Black66, pole ainult minu arvamus. Inimene on teadlikult omale sellise kuvandi loonud ja seda järjepidevalt hoidnud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:29:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Päris soliidne kiirus. Igapäev 2h autos. Ütleme 16h oled ärkvel, siis 12.5% oma elust istud autos icon_lol.gif
Oodatav eluiga 74a meestel. 18a saad load, 56a sõidad. 7a istud autos.


See on minu jaoks üks olulisi põhjuseid, miks ma otsin autot, mis lisaks punktist A punkti B liikumisele pakuks mõnevõrra rohkem mugavust. Jah, paljusid asju saab sõidu aeg teha (isegi mõtlemiseks on hea kasutada, sest seda aega kipub vähe olema) - näiteks olulised pikemad telefonikõned vms.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:35:15 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Tanel kirjutas:
Noh, päris 150k+ see seitsmene ei maksnud, 2x vähem vast küll.


No 3.0Ld baashind oli 100K€. Lisavarustus juurde ja 150K tuleb kokku küll.
Kas läheb ostuks? Ma laseksin Mikk55 üle vaadata või vähemalt küsiksin kas on ta teenust kasutanud. Lihtsalt selline mõte.


See plaan on jah. Eks ole näha, kuidas ajaliselt klappima saab. Kõigil tegemisi palju enne pühi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 20.12.2019 00:37:43 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata?

Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb? icon_lol.gif
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.

Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime. icon_lol.gif

BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:40:09 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Päris soliidne kiirus. Igapäev 2h autos. Ütleme 16h oled ärkvel, siis 12.5% oma elust istud autos :lol:
Oodatav eluiga 74a meestel. 18a saad load, 56a sõidad. 7a istud autos.


See on minu jaoks üks olulisi põhjuseid, miks ma otsin autot, mis lisaks punktist A punkti B liikumisele pakuks mõnevõrra rohkem mugavust. Jah, paljusid asju saab sõidu aeg teha (isegi mõtlemiseks on hea kasutada, sest seda aega kipub vähe olema) - näiteks olulised pikemad telefonikõned vms.
Kõnede tegemisest autos:
phpBB [media]
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:40:33 vasta tsitaadiga

Vähe on neid kes enne ostu midagi kontrollivad. Kui hind hea, siis tuleb ju kiirelt ära rabada, muidu oled ilma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.12.2019 00:44:50 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Black66 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata?

Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb? icon_lol.gif
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.

Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime. icon_lol.gif

BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks.


pole võimalik aga mikk teeb ikka nagu siin jutt oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:49:03 vasta tsitaadiga

Kõik on manipuleeritav!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:50:44 vasta tsitaadiga

tellib uue võtme, siis pole probleemi icon_rolleyes.gif
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 20.12.2019 00:55:11 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
tellib uue võtme, siis pole probleemi icon_rolleyes.gif

See on ainus variant jah. icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:55:47 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
tellib uue võtme, siis pole probleemi icon_rolleyes.gif

No näiteks. Alati saab, saab teha ülepee, ja tuvastada ja saab teha korralikult ja ei tuvasta keegi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 00:57:40 vasta tsitaadiga

Kui on kiirmüügi masin, siis jummala pohl. Nagunii läheb kiirelt ära.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:01:32 vasta tsitaadiga

Iga hoolduse vahel tellid uue võtme.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 20.12.2019 01:05:05 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
maty kirjutas:
tellib uue võtme, siis pole probleemi icon_rolleyes.gif

See on ainus variant jah. icon_biggrin.gif


mikul ju võtmeid riiulist võtta - profiilis vist oli kah ju
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:13:56 vasta tsitaadiga

Kui (h)odo näit on 400 000 maha keritud, siis kuidas sa annad potentsiaalsele ostjale mingi räbaldunud puldi-võtme. Kui 100 000 kellal, siis võiks pult ka ikka värske olla. Autoga on lihtne, täispesu ja nagu uus.

viimati muutis SSD 20.12.2019 01:29:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:23:51 vasta tsitaadiga

Kõike saab teha, kui vastavad seadmed olemas. 10k+ € seadmeid on vaja selle jaoks, et teha seda "tööd" kvaliteetselt.

kui mingi hiina mänguasjadega tööd teha, siis võibolla tõesti ei saa jah. icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:28:21 vasta tsitaadiga

Black66, kas mikul on olemas 10k+ € maksvad seadmed?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:34:34 vasta tsitaadiga

Jah, on küll. Täitsa originaalne seade, ametliku litsentsiga.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:43:10 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 02:27:39 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Black66 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Black66, kas uuematel autodel reaalne läbisõit mitte mitmesse kohta ei salvestata?

Kas te arvate tõesti, et kerijad ei keri kõikidest plokkidest? Et tehakse kellanäit ilusaks ja sellega kõik lõppeb? icon_lol.gif
Kes tahab, küsib Mikult. Kõike saab nii, teha, et ezindus ei tuvasta midagi. Korralik kerimine maksab raha ja keritakse kõikidest plokkidest.

Isegi esindused kerivad autode läbisõite, millest me veel räägime. icon_lol.gif

BMW puhul pole võimalik võtmel läbisõitu kerida nii, et märk maha ei jääks.


Jah, korpuse lahti kiskumise jäljed või chiina korpuse näol.
Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata... Samamoodi tuvastab esindus cvn tuunitud pille? icon_lol.gif
Tuttaval Katk off bmw, aga ometigi kiideti tollimöödu saadetud videos kui heas korras kliendi auto on ja mis nad kõik ära kontrollisid...
Otsetoru on installeeritud tahmaka asemel, aga heitgaasi süsteemid korras.
Teadagi neid esinduseonusid, kutsekajo*id kes vb esimene kord elus autot näevad. Naiivne esinduse ustav kunde taob muidugi kõik kinni ja reaalsus on see, et mitte kedagi ei huvita. Tegelikkuses kolkakaraaznikega on niivisi: Kui pappi pritsib piisavalt ja cheddari hais ei saada kundet, siis lahendatakse kõik probleemid jälgi jätmata. 5€ mehed lendavad muidugi orki.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 02:41:14 vasta tsitaadiga

Ainivana kirjutas:
Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata...
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 02:50:11 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ainivana kirjutas:
Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata...
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel?


Hullem veel...
Ma ei lasku detailidesse. Edasine on vaid maagilise HV mõttemaailma vili. icon_lol.gif
Aga pmst jah.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 03:07:16 vasta tsitaadiga

Ainivana kirjutas:
raxz kirjutas:
Ainivana kirjutas:
Bmw võtme renew lihtne ja mikk teeb e ja f seeria võtmed ala 30 min max põlve otsas, võib 12 kuud hiljem postiga kodu veel hunniku saata...
Nii siis aetaksegi kalleid autosid ära? Kolkagarage teeb võtmest koopia ja auto ongi mõne aja pärast (12 kuud, et keegi ei kahtlustaks töökoda) Leetu teel?


Hullem veel...
Ma ei lasku detailidesse. Edasine on vaid maagilise HV mõttemaailma vili. icon_lol.gif
Aga pmst jah.
No võtmesignaali peegeldamine on ka variant uute autode puhul, aga seda alati kasutada ei saa. Võtmega auto on ju kohe käes. icon_biggrin.gif
Mis variandid veel on? Universaalne võti on ka olemas? Või on neil piisavalt kehv krüpto, et saab kohapeal lahti?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 10:32:12 vasta tsitaadiga

raxz, normaalsel autol võti ei edasta signaali kui teda ei liiguta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.12.2019 10:51:08 vasta tsitaadiga

VW teeb oma "Dacia":
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/maailma-suurim-autotootja-arendas-valja-geniaalse-aga-odava-uue-margi-mida-kasutatakse-rahamasinana?id=88437987

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.12.2019 11:45:44 vasta tsitaadiga

meitemaal on seda VW Daciat juba pikemat aega kasutatud.
"odav vw jetta" on nimelt octavia. sama põhi: laius, teljevahe. anna pisut "planku" ja saadki odava jetta.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 14:07:27 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
VW teeb oma "Dacia":
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/maailma-suurim-autotootja-arendas-valja-geniaalse-aga-odava-uue-margi-mida-kasutatakse-rahamasinana?id=88437987

tsitaat:
Volkswageni omanduses on järgmised automargid: Volkswagen, Audi, Lamborghini, Bentley, Bugatti, Porsche, Seat, Škoda ja nüüd siis ka Jetta.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kelle omanduses see automark siis enne oli?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2019 14:15:16 vasta tsitaadiga

jetta peaks nagu mudel olema ikka, mitte mark. :/

e: okei, uus bränd ikkagist... suht veider lüke... vw teeks nagu nvidiat, vanale kivile uus kleps peale ja läheb jälle.


viimati muutis NATAS999 20.12.2019 14:19:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 14:16:36 vasta tsitaadiga

mis teil mõlemal kadus täna hommikul lugemisoskus või?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 14:17:12 vasta tsitaadiga

Päris põnev artikkel tõesti
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 14:18:32 vasta tsitaadiga

hiinas on VW uus odavbrand Jetta, mudelid VA3 ja VS5, vastavalt siis sõiduauto ja linnamaastur.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.12.2019 14:39:19 vasta tsitaadiga

täiesti mõttetu uudis, kuna hiina turul on palju mudeleid, mida ainult seal sõitmas näebki. Mujal maailmas tundmatud asjad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 14:58:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
täiesti mõttetu uudis, kuna hiina turul on palju mudeleid, mida ainult seal sõitmas näebki. Mujal maailmas tundmatud asjad.


Jep. Pikendatud kerega E-klasse, Audi A6-te ja 5- seeria BMW-sid täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.