|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.12.2019 09:44:36
|
|
|
| 12a tütar on aastaid kasutanud t.bone HD 800 kõrvaklappe klaveri mängul ning ka tahvlist youtube videode vaatamiseks. Need on nüüd aga moraalselt ja füüsiliselt vananenud. Milliseid juhtmega klappe kuni 100€ eest vaadata võiks?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.12.2019 13:12:34
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| 12a tütar on aastaid kasutanud t.bone HD 800 kõrvaklappe klaveri mängul ning ka tahvlist youtube videode vaatamiseks. Need on nüüd aga moraalselt ja füüsiliselt vananenud. Milliseid juhtmega klappe kuni 100€ eest vaadata võiks? |
Oi tere! Pole ammu sinu postitustega foorumis kokku puutunud
Hiljuti sain endale Superlux HD-672-W klapid ja panin sametpadjad ka (25€ + 6€ padjad) ning julgen soovitada küll. Kui tahad proovida, siis PS
Ise kasutan neid tööl arvutilaua taga musa kuulamiseks. Need siis pool-avatud aga kinnine versioon ka saadaval.
Klapid saad tellida kynk`i käest thomanni kaudu ja padjad Aliexpressist.
Üks kehva pildike kah:
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.12.2019 16:43:10
|
|
|
CoiL, tänud
Kuna jõuludeks enam midagi osta ei jõudnud, siis klapisoov liigub jaanuari lõppu sünnipäevaks
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.12.2019 19:41:11
|
|
|
Soovitage sportimiseks on-ear klappe. Võik natukese higi kannatada.
Airpodsid jt. ei püsi mul kõrvas.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2019 23:14:51
|
|
|
Küsiks nõu - tahaks osta praeguse Kingston HyperX Cloud asemele midagi kangemat, aga on paar tingimust, mis senimaani on endal ajanud juhtme kokku.
Valikul peaks olema:
1 - 3.5mm ühendus ja ei soovi mingeid built-in võimendeid, sest heli lükkavad välja Creative X3 (mängud ja filmid, osa muusikast) ja Dragonfly Black (ülejäänud muusika ja kõik muu)
2 - hinnapiir võiks joosta kusagil kolmesaja euri kandis, +-
3 - peaks olema reaalselt upgrade. Sidegrade väga ei tõmba
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.12.2019 23:22:42
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
Soovitage sportimiseks on-ear klappe. Võik natukese higi kannatada.
Airpodsid jt. ei püsi mul kõrvas. |
On-eare põhimõtteliselt ei oska soovitada, aga Jaybird on sportimisele orienteeruv tootja. näiteks Tarah Pro (https://www.jaybirdsport.com/en-eu/tarah-pro.html#985-000830) soovitaks küll kahe käega. Heli on ok, fit on ok, lisaks veekindlus.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.12.2019 00:20:16
|
|
|
| on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.12.2019 12:05:20
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| on earid peavad olema, for maximum discomfort ? |
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.12.2019 12:24:28
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| on earid peavad olema, for maximum discomfort ? |
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma. |
Sama siin, ei kannata kõrvasiseseid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
19.12.2019 13:12:55
|
|
|
Sony on nädalavahetusel FCC ID saanud WH-1000XM4 klappidele. Võib-olla järgmisel kuul toimuval CES-il tutvustatakse neid.
Ise olen hetkel uusi over-head klappe vaatamas. Pilk on pidama jäänud Dali IO-6 peale. Kiidetakse, ka siin Early Access poolt, aga samas eriti palju ülevaateid pole. Ei tea kas nüüd peaks veidikene ootama veel.
Vahepeal omasin WH-1000XM3, aga nende ehituskvaliteediga mul just ei vedanud. Pidevalt krigisesid ja nagisesid füüsiliselt. Vahetati küll uute vastu, aga mõne ajapärast uuest kohast midagi viga. Heli tundus veidikene nagu summutatud, võib-olla oleksin pidanud EQ seda sättima ja oleks paremaks saanud. Üheks Dalide plussiks minu jaoks oleks, et saab otse telefoni/arvutiga ühendada ning klapid ise on ka DAC eest siis. Ning muidugi hea heli mida nendest vähestest ülevaadetest olen kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.12.2019 13:39:00
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| on earid peavad olema, for maximum discomfort ? |
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma. |
over ear klappidest pole midagi kuulnud ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
19.12.2019 14:04:32
|
|
|
Targitamise asemel soovitage over ear, on ear klappe spordi tegemiseks
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.12.2019 18:20:24
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| on earid peavad olema, for maximum discomfort ? |
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma. |
over ear klappidest pole midagi kuulnud ? |
Vaata minu profiili... ja siis küsi uuesti. Et ennast lollidest küsimustest säästa, siis tuletan sulle meelde, jutt käis portable klappidest... Kuhu ma sinu arust nende over ear Sennudega lähen? Kodust eemal kasutamiseks on nad liiga suured ja tahavad hästi kõlamiseks veidi rohkem "povvat" kui keskmine mobla välja annab.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
20.12.2019 23:22:57
|
|
|
Enam-vähem talutava hinnaga klappide otsijatele julgen AudioTechnica, Sony jms kõrvale soovitada Panasonic RP-HD10, maksid 120€. Üle aasta juba mitu tundi päevas kandnud, tihti magama ka jäänud nendega ja nagu uued siiani. Heli kohta ei oska midagi halba öelda. 50mm valjukad suudavad madalale ka mängida. https://www.head-fi.org/threads/panasonic-rp-hd10-a-serious-contender.752736/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.12.2019 23:47:19
|
|
|
| noh, kui juba üle Ceemicu hinnapiiri pakume, siis lisaks AT, Sony ja AKG kõrvale ka Philips Fidelio x2hr
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
21.12.2019 12:52:42
|
|
|
Drop.com müüb paneb Euroopa lao kinni ja müüb tühjaks. Sain KOSS 95X elektrostatic klapisüsteemi 250 euro eest nüüd küll otsas juba aga Sennheisereid on veel tundub saada
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
25.12.2019 14:13:37
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
degrass, kriiskasin liiga vara, et peaaegu perfect..
Spoiler 
Täiesti võimalik et kellegi jaoks need on, aga mitte minu.
Trummi ja bassi ehk minu kuulatava põhilise žanri jaoks on need madalama otsa kohalt justkui lahjad;
Max volüüm liialt madal;
Klapid ei jäta meelde valikuid nc on/off/transparency - iga kord klappe sisselülitades tuleb teha uuest oma valik (vaikimisi on off);
Pole volditavad;
Kuradima suured. Pähe pannes on silmanurkadest neid näha
.. aaaga
Olenemata suurusest ja kaalust kuradima mugavad;
Soundstage/helipilti on bt klappidest siiani parim mida kohanud. Nagu iga lugu mille mängima paned, on omaette story. On ära kuulatud ka need teosed mis varem on lihtsalt skipitud. Muinasjutuline.
Füüsilised nupud ometigi ja neid vajutades ei kõla piiksu ega puuksu
Aku vastupidavus on korralik.
ANC on nice to have. Kuuldavasti ei konkureeri Sony XM või bose QC seeriaga..
Pisikestest miinustest soovitan osta.
Pead ehk headfi teemal silma peal; sealt tiksub teine kord kah kulda, nt https://www.head-fi.org/threads/dali-headphones.914701/page-34#post-15318894
|
Nils Frahm - My Friend the Forest
https://open.spotify.com/album/7FUIQIDxNu0F8iH98irz7N
mis me sellest loost arvame?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.12.2019 22:16:35
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
degrass, kriiskasin liiga vara, et peaaegu perfect..
Spoiler 
Täiesti võimalik et kellegi jaoks need on, aga mitte minu.
Trummi ja bassi ehk minu kuulatava põhilise žanri jaoks on need madalama otsa kohalt justkui lahjad;
Max volüüm liialt madal;
Klapid ei jäta meelde valikuid nc on/off/transparency - iga kord klappe sisselülitades tuleb teha uuest oma valik (vaikimisi on off);
Pole volditavad;
Kuradima suured. Pähe pannes on silmanurkadest neid näha
.. aaaga
Olenemata suurusest ja kaalust kuradima mugavad;
Soundstage/helipilti on bt klappidest siiani parim mida kohanud. Nagu iga lugu mille mängima paned, on omaette story. On ära kuulatud ka need teosed mis varem on lihtsalt skipitud. Muinasjutuline.
Füüsilised nupud ometigi ja neid vajutades ei kõla piiksu ega puuksu
Aku vastupidavus on korralik.
ANC on nice to have. Kuuldavasti ei konkureeri Sony XM või bose QC seeriaga..
Pisikestest miinustest soovitan osta.
Pead ehk headfi teemal silma peal; sealt tiksub teine kord kah kulda, nt https://www.head-fi.org/threads/dali-headphones.914701/page-34#post-15318894
|
Nils Frahm - My Friend the Forest
https://open.spotify.com/album/7FUIQIDxNu0F8iH98irz7N
mis me sellest loost arvame? |
rohkem instrumendi naginat kui muusikalist heli
*olen neid nüüd üle kuu kasutanud ja on need nüüd sisse mängitud või olen ise ära harjunud, kes teab, aga madalam ots oleks justkui paremaks läinud;
*hea et valisin need iO4 asemel - sellest NC-st on ikka kasu küll, eriti kui toimetada mürarikkas keskkonnas; täiesti ära ei nulli aga abiks ikka;
*10h järjest kanda pole probleemi - mugavad ja higistama ei aja (juhul kui ise füüsiliselt ülearu aktiivne vms pole);
*usb-c kiirlaadmine - üsna kiiresti mitukümmend protsenti juurde ning kui 100% täis, lülitatakse laadimine välja;
*class 1 bluetooth - otsenähtavusega oli siseruumis levi ka 100 sammu kaugusel;
*peale 10 min signaalita läheb stand by peale;
*valiheli tegi soovitusliku jaehinna 399 asemel müügihinnaks 335
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.12.2019 22:28:28
|
|
|
| aju kompenseerib saundi ära, kui midagi totaalselt pekkis pole. sisse mängimine on suures osas müüt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
26.12.2019 03:19:36
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
rohkem instrumendi naginat kui muusikalist heli
*olen neid nüüd üle kuu kasutanud ja on need nüüd sisse mängitud või olen ise ära harjunud, kes teab, aga madalam ots oleks justkui paremaks läinud;
*hea et valisin need iO4 asemel - sellest NC-st on ikka kasu küll, eriti kui toimetada mürarikkas keskkonnas; täiesti ära ei nulli aga abiks ikka;
*10h järjest kanda pole probleemi - mugavad ja higistama ei aja (juhul kui ise füüsiliselt ülearu aktiivne vms pole);
*usb-c kiirlaadmine - üsna kiiresti mitukümmend protsenti juurde ning kui 100% täis, lülitatakse laadimine välja;
*class 1 bluetooth - otsenähtavusega oli siseruumis levi ka 100 sammu kaugusel;
*peale 10 min signaalita läheb stand by peale;
*valiheli tegi soovitusliku jaehinna 399 asemel müügihinnaks 335 |
Just, kui palju seda instrumendi naginat ja kui ruumiliselt see taasesitatakse.
Sissemängimise kohapealt ei oska kommenteerida.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
26.12.2019 14:43:07
|
|
|
| Mida võiks veel IO-6 asemel kaaluda? Hetkel kaalun Sennheiser Momentum 3 ja IO-6 vahel.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
27.12.2019 17:50:57
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Mida võiks veel IO-6 asemel kaaluda? Hetkel kaalun Sennheiser Momentum 3 ja IO-6 vahel. |
Dali ja Sennheiser on helilt väga erinevad. Olen proovinud IO-4, mis on oluliselt madalam, kui Sennheiser. Momentum 3 on aga avaram ja mängib k6rgemaid paremini.
Proovida v6iks Bowers & Wilkins PX7. Peaks jääma nende kahe vahele. Isiklikult ei meeldinud. Liiga palju bassi.
Audio Technica ATH-MSR7 v6iks veel kaaluda, millest on ka BT versioon olemas
Dali heli on puhtam, kui AT omal, kuid AT on palju detailsem. Näiteks lool, millele ma ennem viitasin (Nils Frahm - My Friend the Forest ), siis Dali'ga kuulates osa loost puudub. Mingid pisikesed detailid, mida Dali välja ei mängi. Samas on Dali heli puhtam.
Dali klapid näevad krd head välja
Paha lugu
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.12.2019 22:08:46
|
|
|
| tsitaat: |
Olen proovinud IO-4
|
neil peaks iO-6'ga samad valjuhääldid olema, aga sound kõlab erinevalt kui ANC sees - madalam ots tuleb rohkem esile.
nt Dead Man's Chest - Lo-Freq Soul'i 3:48-4:08 on sub-bassi ANC sees juba mõnus kuulata
ma muidu off asendis neid ei kasutagi, kui siis vahest transparency mode'is
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2019 19:33:05
|
|
|
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.12.2019 19:52:22
|
|
|
| Sai prooviks Sony WH-CH700N võetud millegi muu üle kurta ei saa aga ANC on küll kahjuks nende klappide puhul täiesti useless ja mingit lisaväärtust ei lisa.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
05.01.2020 03:05:20
|
|
|
| flake kirjutas: |
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal. |
16, 32, 80 või 250 Ohm ?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2020 12:47:06
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| flake kirjutas: |
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal. |
16, 32, 80 või 250 Ohm ? |
neil SPL ju 102 dB, võiks nagu 250 ohmised ka korralikult mürtsuda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
06.01.2020 11:02:32
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| flake kirjutas: |
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal. |
16, 32, 80 või 250 Ohm ? |
DT1770 on 250Ohm.
Ma laenasin sõbra käest Dragonfly Redi ja no ikka meeletu dünaamika vahe on sees kui focusritega võrrelda.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
06.01.2020 22:45:27
|
|
|
Otsisin uusi sinihambaga ülekõrva klappe, millel mitme seadmega ühendumine, hea mikker, tipptasemel anc ja ka kõrvu mitte häiriv helikvaliteet. Paistis, et liiga palju tahtsin ja võtsin lõpuks Bose 700, sest minu üllatuseks rohkem antud piirides valida polnudki...
Nüüd, peale mõnda päeva kasutamist võib öelda, et oli õnneks OK valik. Natuke tuli küll heli sättida, et minu kõrvadele piisavalt bassi ja mahlasust välja pigistada, sest vaikimisi on nad küll selge heliga, aga madalad jätavad soovida.
Hea uudis on, et tööpäeva jooksul on kümmekond korda vähem vaja telefoni kätte võtta, sest kõne kvaliteet nii mikri kui kuuldavuse koha pealt on klappidel super ka mürastes tingimustes.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2020 23:52:33
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
Läks lappesse veits see 11.11 - sai tellitud Blon 03, kena kaabli https://www.aliexpress.com/item/32929329953.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34cb4c4duMF9PI ja NiceHCK SP12e
SHUOER TAPE on veel üks hiina IEM mida haibitakse aga kuna otsene rivaal Tin Hifi P1-le siis ei hakanud vaevuma - ei seedinud see P1 kuidagi üldse. Ei olnud eriti musikaalne, pigem in your face ja liiga "väikse" heliga ehk soundstage oli halb. |
ise tegin õige otsuse, et P1-le järgi ei jooksnud, oleks ilmselt ise ka pettunud.
Arvan, et kui saad BL-03`le ja kõrvadele sobivad otsikud, siis nendes sa ei pettu, väga musikaalsed Natuke aeglasema elemendiga on kui paremad CLD/graphene elemendiga IEM`id aga samas väga naturaalse heliga. |
sain endaomad lõpuks kätte
kz'd omaaegsed meeldisid väga, kuid uue telefoni taga kõlasid väga ilmetult ning harjusin nonde kaasasolnud akg'dega ära
nood blonid tundusid paremad õnneks seda müra, mida ma rattasõidul kuulan
selleks on need nööbid ok
aga võrreldes suurte klappidega ei suudaks sama loo puhul isegi plagiaati kahtlustada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
10.01.2020 10:44:29
|
|
|
Ka minu Blonid jõudsid kohale. Heli on täiesti võrreldav Bang & Olufsen BeoPlay H6 klappidega mis maksavad tutikatena vist 300 euri tuuri. Küll aga on murekoht, et nii heli kui mugavus on head ainult siis kui need 100% perfektselt kõrva saada, mis on aga omaette ooper. Esimesel õues kandmise katsel sai 2 minutiga kokku keritud, tasku pistetud ja Airdotsid välja võetud. Kuna need on kindlalt ainult juhe-kõrva-taha stiilis kandmiseks, siis väga palju asendivariatsioone ei ole ning kui maagia abil kohe ilusasti kõrva ei saa, siis jäädki kangutama. Ja kui müts peale panna, on jälle kõik paigast.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
10.01.2020 19:03:16
|
|
|
Kellelgi Schiit võimenditega on kokkupuudeit?
https://www.schiit.com/
Magni 3+ teeb silma, revüüd ka paljulubavad
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
10.01.2020 19:11:51
|
|
|
Võimenditega mitte aga Modi DACid on küll toredad.
Sain ka enda Blon-id kätte ja esmamulje on kohutav - väga ebamugavad, heli on "kuiv" ja bass puudulik. Kõrged kriiskavad kõrva. Tunduvad nagu igad teiseid odavad IEMid.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
10.01.2020 20:27:00
|
|
|
Ma sain ka Blon'id kätte ja mulle heli poolest meeldivad, aga ainult siis kui nad ilusti kõrvas on. Enamus ajast on nad liiga lõdvalt kõrvas ja bass kaob ära seetõttu.
Isegi kõige suuremate otstega ei ole normaalne. Probleem tundub selles olevat, et nad ei lähe piisavalt sügavale. Oskab äkki keegi häid otsikuid soovitada?
Muidu KZ ZSNidest on minu arust parema heliga, just see et ei kriibi kõrva seal 5khz juures või mis iganes see KZ oli. Bassi poolest tunduvad võrdsed või siis Blonidel veidi rohkem.
Blonidel tundub detailsust rohkem olevat mid-mid high sagedustel. Ehituskvaliteet tundub esmapilgul üllatavalt hea. Käes hoides raskust on (kõrvas normaalne), ehitatud mingisugusest metallist.
Jätavad mulje kui palju kallimad in-earid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
10.01.2020 23:13:55
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| Oskab äkki keegi häid otsikuid soovitada? |
Proovi memory foam'e.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.01.2020 01:05:14
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| Ka minu Blonid jõudsid kohale. Heli on täiesti võrreldav Bang & Olufsen BeoPlay H6 klappidega mis maksavad tutikatena vist 300 euri tuuri. Küll aga on murekoht, et nii heli kui mugavus on head ainult siis kui need 100% perfektselt kõrva saada, mis on aga omaette ooper. Esimesel õues kandmise katsel sai 2 minutiga kokku keritud, tasku pistetud ja Airdotsid välja võetud. Kuna need on kindlalt ainult juhe-kõrva-taha stiilis kandmiseks, siis väga palju asendivariatsioone ei ole ning kui maagia abil kohe ilusasti kõrva ei saa, siis jäädki kangutama. Ja kui müts peale panna, on jälle kõik paigast. |
Yep, nagu hoiatasin, et igaühele ei pruugi nende kuju/otsikud sobida.
Soovitan igasugu teisi otsikuid proovida kindlasti. H-Fi`s samuti küllaga inimesi sama problaga aga kui õiged otsikud leiavad ja kindlalt kõrva saab, siis igati hea heliga.
| flameas kirjutas: |
Sain ka enda Blon-id kätte ja esmamulje on kohutav - väga ebamugavad, heli on "kuiv" ja bass puudulik. Kõrged kriiskavad kõrva. Tunduvad nagu igad teiseid odavad IEMid. |
No siis on sinu omade puhul kaks varianti:
1) said vigase toote
2) ei saavuta korralikku kõrvakanali ja kesta/otsikute sobivust
Pikemaid otsikuid tasub aliexpressist ja ebayst otsida. Endal õnneks probleeme ei ole nendega (mul suht väikesed kõrvad ja kõrva-kanalid).
Muuseas... kellelgi juba magneto-static tehnoloogiaga (EARBRIDGE) on kokkupuuteid:
https://www.youtube.com/watch?v=k_KZRopB8fM&feature=emb_logo
HPSD E70 üks näide.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.01.2020 01:56:21
|
|
|
ruumilisusega jäävad need blonid ikka hätta, säti ja meelita, kuidas võimalik
vokiga sõitmisel istuvad kõrvas väga kindlalt
väljas veel soe ja mingit mütsi ei kanna
samas lood, mis muidu emotsionaalseks teevad, siis nondega ei viitsi noid lugusid kuulatagi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
13.01.2020 22:56:55
|
|
|
| libe kirjutas: |
ruumilisusega jäävad need blonid ikka hätta, säti ja meelita, kuidas võimalik
samas lood, mis muidu emotsionaalseks teevad, siis nondega ei viitsi noid lugusid kuulatagi |
BL-03`le meeldib võimendus.
Oled muidu teisi heliallikaid ka proovinud? Enda heliallikatega väga ei kurda ruumilisuse üle, ütleks, et üle keskmise hea. KPE märgatavalt parem siiski.
Aga jah, eks oleneb ka eelistustest jms.
Edit:
Esimesed Moondrop Starfield revüüd väljas:
https://www.head-fi.org/showcase/moondrop-starfield.24121/reviews#review-23140
https://www.youtube.com/watch?v=wbQMsSFgdKQ
Kui KPE`d ei omaks, siis võtaks ilmselt ligi ja prooviks korraliku CNT elemendi ka ära.
Edit2:
Muuseas, tellisin kontoris kuulamiseks Behringer BH-470 kinnised over-ear klapid ära. Eks kommin kui kätte saan. Midagi head ei oota aga äkki käravad piisavalt. Kui ei, siis vahetan elemendid ära kuna mul tööl oluline helisummutus, et ei segaks teisi. Tahaks Sony MDR-1A`d aga ei raatsi sinna hetkel pappi panna.
https://www.headphonecheck.com/test/behringer-bh-470/
Spoiler 
viimati muutis CoiL 16.01.2020 13:52:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.02.2020 15:03:27
|
|
|
CCA-C10 otsiku suutsin ära kaotada. Kasutasin väikseimat suurust, mis kaasas oli.
Millised uued osta?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
12.02.2020 10:53:28
|
|
|
Sain lõpuks QCY T5 kätte. 21€ eest on ikka väga korralikud klapid - heli on hea, aku kestab kaua ja mugavad ka krt.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paadialune
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2012
|
12.03.2020 22:33:01
|
|
|
Kas Tartus on kõrvaklappide kuulamise, pähe proovimise võimalust?
Heal juhul võiks mõni DAC/AMP ka koha peal olla.
Samuti mis võimalused Tallinnas on, lisaks veel ValiHeli/Arratt OÜ-le?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.03.2020 00:23:08
|
|
|
Kui made in china plastik ei sega, siis DALI iO-4 - aku peab mul julgelt 2+ nädalat (kuulan keskmiselt 1,5 kuni 2h päevas). Heli on ok
Tagantjärele m6eldes, oleks v6inud v6tta ATH-DSR9BT v6i midagi muud.
Enne ostmist kindlasti proovi, kas heli üldse sobib ning kuidas istuvad.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|