Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 20:01:33 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
* kõrvapealsed kõrvaklapid
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 09:44:36 vasta tsitaadiga

12a tütar on aastaid kasutanud t.bone HD 800 kõrvaklappe klaveri mängul ning ka tahvlist youtube videode vaatamiseks. Need on nüüd aga moraalselt ja füüsiliselt vananenud. Milliseid juhtmega klappe kuni 100€ eest vaadata võiks?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 12.12.2019 22:24:15 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
12a tütar on aastaid kasutanud t.bone HD 800 kõrvaklappe klaveri mängul ning ka tahvlist youtube videode vaatamiseks. Need on nüüd aga moraalselt ja füüsiliselt vananenud. Milliseid juhtmega klappe kuni 100€ eest vaadata võiks?


ega selles klassis palju valikut ei ole... need võibolla:

https://www.thomann.de/gb/akg_k_361.htm
https://www.thomann.de/gb/sony_mdr7506_kopfhoerer.htm
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.12.2019 13:12:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
12a tütar on aastaid kasutanud t.bone HD 800 kõrvaklappe klaveri mängul ning ka tahvlist youtube videode vaatamiseks. Need on nüüd aga moraalselt ja füüsiliselt vananenud. Milliseid juhtmega klappe kuni 100€ eest vaadata võiks?


Oi tere! Pole ammu sinu postitustega foorumis kokku puutunud icon_biggrin.gif

Hiljuti sain endale Superlux HD-672-W klapid ja panin sametpadjad ka (25€ + 6€ padjad) ning julgen soovitada küll. Kui tahad proovida, siis PS icon_wink.gif beer_yum.gif
Ise kasutan neid tööl arvutilaua taga musa kuulamiseks. Need siis pool-avatud aga kinnine versioon ka saadaval.

Klapid saad tellida kynk`i käest thomanni kaudu ja padjad Aliexpressist.

Üks kehva pildike kah:

Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 16:43:10 vasta tsitaadiga

CoiL, tänud thumbs_up.gif
Kuna jõuludeks enam midagi osta ei jõudnud, siis klapisoov liigub jaanuari lõppu sünnipäevaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 19:41:11 vasta tsitaadiga

Soovitage sportimiseks on-ear klappe. Võik natukese higi kannatada.
Airpodsid jt. ei püsi mul kõrvas.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 23:14:51 vasta tsitaadiga

Küsiks nõu - tahaks osta praeguse Kingston HyperX Cloud asemele midagi kangemat, aga on paar tingimust, mis senimaani on endal ajanud juhtme kokku.

Valikul peaks olema:

1 - 3.5mm ühendus ja ei soovi mingeid built-in võimendeid, sest heli lükkavad välja Creative X3 (mängud ja filmid, osa muusikast) ja Dragonfly Black (ülejäänud muusika ja kõik muu)
2 - hinnapiir võiks joosta kusagil kolmesaja euri kandis, +-
3 - peaks olema reaalselt upgrade. Sidegrade väga ei tõmba

Aitäh!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.12.2019 23:22:42 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Soovitage sportimiseks on-ear klappe. Võik natukese higi kannatada.
Airpodsid jt. ei püsi mul kõrvas.

On-eare põhimõtteliselt ei oska soovitada, aga Jaybird on sportimisele orienteeruv tootja. näiteks Tarah Pro (https://www.jaybirdsport.com/en-eu/tarah-pro.html#985-000830) soovitaks küll kahe käega. Heli on ok, fit on ok, lisaks veekindlus.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 23:38:47 vasta tsitaadiga

Kõrvasisestest aitab küll. JBL, Sennheiserid, Apple jms juba läbi proovitud.
On-earid peavad olema.
JBL Under Armour Sport Wireless Train on silma jäänud https://www.amazon.de/dp/B07HGH436N/ref=sr_1_3?keywords=JBL+Under+Armour+Sport+on+ear&qid=1576701453&sr=8-3
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 00:20:16 vasta tsitaadiga

on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 07:06:52 vasta tsitaadiga

ot:
Te ikka saate aru, et arutlete isikliku arvamuse üle, mis ei saa kunagi vale olla?
Sinu arvamus ei ole õigeim tõde.

Kui talle pole in-ear klapid sobivad ja otsib on-ear klappe, siis nii ongi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.12.2019 12:05:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 12:24:28 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma.


Sama siin, ei kannata kõrvasiseseid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 13:12:55 vasta tsitaadiga

Sony on nädalavahetusel FCC ID saanud WH-1000XM4 klappidele. Võib-olla järgmisel kuul toimuval CES-il tutvustatakse neid.

Ise olen hetkel uusi over-head klappe vaatamas. Pilk on pidama jäänud Dali IO-6 peale. Kiidetakse, ka siin Early Access poolt, aga samas eriti palju ülevaateid pole. Ei tea kas nüüd peaks veidikene ootama veel.
Vahepeal omasin WH-1000XM3, aga nende ehituskvaliteediga mul just ei vedanud. Pidevalt krigisesid ja nagisesid füüsiliselt. Vahetati küll uute vastu, aga mõne ajapärast uuest kohast midagi viga. Heli tundus veidikene nagu summutatud, võib-olla oleksin pidanud EQ seda sättima ja oleks paremaks saanud. Üheks Dalide plussiks minu jaoks oleks, et saab otse telefoni/arvutiga ühendada ning klapid ise on ka DAC eest siis. Ning muidugi hea heli mida nendest vähestest ülevaadetest olen kuulnud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 13:39:00 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma.


over ear klappidest pole midagi kuulnud ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 14:04:32 vasta tsitaadiga

Targitamise asemel soovitage over ear, on ear klappe spordi tegemiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.12.2019 18:20:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vondur kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
on earid peavad olema, for maximum discomfort ?
Minu jaoks on maximum discomfort kõrvasisesed punnid. Esiteks see tunne, et midagi liigset on kõrva topitud ja teiseks pool tundi kuulamist ja kõrvakanalid hakkavad valutama. Ilma silikoonnipliteta a la airpodid ei seisa mul üldse kõrvas. Seega minu maximum comfort on on ear klapid. Igale oma.


over ear klappidest pole midagi kuulnud ?
Vaata minu profiili... ja siis küsi uuesti. Et ennast lollidest küsimustest säästa, siis tuletan sulle meelde, jutt käis portable klappidest... Kuhu ma sinu arust nende over ear Sennudega lähen? Kodust eemal kasutamiseks on nad liiga suured ja tahavad hästi kõlamiseks veidi rohkem "povvat" kui keskmine mobla välja annab.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 20.12.2019 23:22:57 vasta tsitaadiga

Enam-vähem talutava hinnaga klappide otsijatele julgen AudioTechnica, Sony jms kõrvale soovitada Panasonic RP-HD10, maksid 120€. Üle aasta juba mitu tundi päevas kandnud, tihti magama ka jäänud nendega ja nagu uued siiani. Heli kohta ei oska midagi halba öelda. 50mm valjukad suudavad madalale ka mängida. https://www.head-fi.org/threads/panasonic-rp-hd10-a-serious-contender.752736/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 23:47:19 vasta tsitaadiga

noh, kui juba üle Ceemicu hinnapiiri pakume, siis lisaks AT, Sony ja AKG kõrvale ka Philips Fidelio x2hr
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 12:52:42 vasta tsitaadiga

Drop.com müüb paneb Euroopa lao kinni ja müüb tühjaks. Sain KOSS 95X elektrostatic klapisüsteemi 250 euro eest icon_eek.gif nüüd küll otsas juba aga Sennheisereid on veel tundub saada
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.12.2019 14:13:37 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
degrass, kriiskasin liiga vara, et peaaegu perfect..

Spoiler Spoiler Spoiler



Nils Frahm - My Friend the Forest
https://open.spotify.com/album/7FUIQIDxNu0F8iH98irz7N
mis me sellest loost arvame?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2019 22:16:35 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Early Access kirjutas:
degrass, kriiskasin liiga vara, et peaaegu perfect..

Spoiler Spoiler Spoiler



Nils Frahm - My Friend the Forest
https://open.spotify.com/album/7FUIQIDxNu0F8iH98irz7N
mis me sellest loost arvame?
rohkem instrumendi naginat kui muusikalist heli

*olen neid nüüd üle kuu kasutanud ja on need nüüd sisse mängitud või olen ise ära harjunud, kes teab, aga madalam ots oleks justkui paremaks läinud;
*hea et valisin need iO4 asemel - sellest NC-st on ikka kasu küll, eriti kui toimetada mürarikkas keskkonnas; täiesti ära ei nulli aga abiks ikka;
*10h järjest kanda pole probleemi - mugavad ja higistama ei aja (juhul kui ise füüsiliselt ülearu aktiivne vms pole);
*usb-c kiirlaadmine - üsna kiiresti mitukümmend protsenti juurde ning kui 100% täis, lülitatakse laadimine välja;
*class 1 bluetooth - otsenähtavusega oli siseruumis levi ka 100 sammu kaugusel;
*peale 10 min signaalita läheb stand by peale;
*valiheli tegi soovitusliku jaehinna 399 asemel müügihinnaks 335
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.12.2019 22:28:28 vasta tsitaadiga

aju kompenseerib saundi ära, kui midagi totaalselt pekkis pole. sisse mängimine on suures osas müüt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.12.2019 03:19:36 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
degrass kirjutas:


Nils Frahm - My Friend the Forest
https://open.spotify.com/album/7FUIQIDxNu0F8iH98irz7N
mis me sellest loost arvame?
rohkem instrumendi naginat kui muusikalist heli

*olen neid nüüd üle kuu kasutanud ja on need nüüd sisse mängitud või olen ise ära harjunud, kes teab, aga madalam ots oleks justkui paremaks läinud;
*hea et valisin need iO4 asemel - sellest NC-st on ikka kasu küll, eriti kui toimetada mürarikkas keskkonnas; täiesti ära ei nulli aga abiks ikka;
*10h järjest kanda pole probleemi - mugavad ja higistama ei aja (juhul kui ise füüsiliselt ülearu aktiivne vms pole);
*usb-c kiirlaadmine - üsna kiiresti mitukümmend protsenti juurde ning kui 100% täis, lülitatakse laadimine välja;
*class 1 bluetooth - otsenähtavusega oli siseruumis levi ka 100 sammu kaugusel;
*peale 10 min signaalita läheb stand by peale;
*valiheli tegi soovitusliku jaehinna 399 asemel müügihinnaks 335


Just, kui palju seda instrumendi naginat ja kui ruumiliselt see taasesitatakse.

Sissemängimise kohapealt ei oska kommenteerida.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 14:43:07 vasta tsitaadiga

Mida võiks veel IO-6 asemel kaaluda? Hetkel kaalun Sennheiser Momentum 3 ja IO-6 vahel.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.12.2019 17:50:57 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Mida võiks veel IO-6 asemel kaaluda? Hetkel kaalun Sennheiser Momentum 3 ja IO-6 vahel.


Dali ja Sennheiser on helilt väga erinevad. Olen proovinud IO-4, mis on oluliselt madalam, kui Sennheiser. Momentum 3 on aga avaram ja mängib k6rgemaid paremini.
Proovida v6iks Bowers & Wilkins PX7. Peaks jääma nende kahe vahele. Isiklikult ei meeldinud. Liiga palju bassi.

Audio Technica ATH-MSR7 v6iks veel kaaluda, millest on ka BT versioon olemas
Dali heli on puhtam, kui AT omal, kuid AT on palju detailsem. Näiteks lool, millele ma ennem viitasin (Nils Frahm - My Friend the Forest ), siis Dali'ga kuulates osa loost puudub. Mingid pisikesed detailid, mida Dali välja ei mängi. Samas on Dali heli puhtam.

Dali klapid näevad krd head välja icon_neutral.gif
Paha lugu

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 22:08:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olen proovinud IO-4

neil peaks iO-6'ga samad valjuhääldid olema, aga sound kõlab erinevalt kui ANC sees - madalam ots tuleb rohkem esile.
nt Dead Man's Chest - Lo-Freq Soul'i 3:48-4:08 on sub-bassi ANC sees juba mõnus kuulata
ma muidu off asendis neid ei kasutagi, kui siis vahest transparency mode'is
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2019 19:33:05 vasta tsitaadiga

Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2019 19:52:22 vasta tsitaadiga

Sai prooviks Sony WH-CH700N võetud millegi muu üle kurta ei saa aga ANC on küll kahjuks nende klappide puhul täiesti useless ja mingit lisaväärtust ei lisa.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.01.2020 03:05:20 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal.

16, 32, 80 või 250 Ohm ?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2020 12:47:06 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
flake kirjutas:
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal.

16, 32, 80 või 250 Ohm ?
neil SPL ju 102 dB, võiks nagu 250 ohmised ka korralikult mürtsuda
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 11:02:32 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
flake kirjutas:
Sai Beyerdynamicu DT 1770 Prod soetatud, aga nüüd tundub et võiks klapivõimu ka vaadata. Soovitust miskit?
Hetkel Focusrite 3rd gen 4i4 küljes ja veab ära küll aga volüüminupp juba viimase viiendiku peal.

16, 32, 80 või 250 Ohm ?


DT1770 on 250Ohm.
Ma laenasin sõbra käest Dragonfly Redi ja no ikka meeletu dünaamika vahe on sees kui focusritega võrrelda.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 21:36:18 vasta tsitaadiga

Oleneb palju raha on. Üks "puhas" amp (ilma DACita), mida täiega kiidetakse - https://drop.com/buy/drop-thx-aaa-789-linear-amplifier
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 22:45:27 vasta tsitaadiga

Otsisin uusi sinihambaga ülekõrva klappe, millel mitme seadmega ühendumine, hea mikker, tipptasemel anc ja ka kõrvu mitte häiriv helikvaliteet. Paistis, et liiga palju tahtsin ja võtsin lõpuks Bose 700, sest minu üllatuseks rohkem antud piirides valida polnudki...
Nüüd, peale mõnda päeva kasutamist võib öelda, et oli õnneks OK valik. Natuke tuli küll heli sättida, et minu kõrvadele piisavalt bassi ja mahlasust välja pigistada, sest vaikimisi on nad küll selge heliga, aga madalad jätavad soovida.
Hea uudis on, et tööpäeva jooksul on kümmekond korda vähem vaja telefoni kätte võtta, sest kõne kvaliteet nii mikri kui kuuldavuse koha pealt on klappidel super ka mürastes tingimustes.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2020 23:52:33 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
flameas kirjutas:
Läks lappesse veits see 11.11 - sai tellitud Blon 03, kena kaabli https://www.aliexpress.com/item/32929329953.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34cb4c4duMF9PI ja NiceHCK SP12e icon_razz.gif

SHUOER TAPE on veel üks hiina IEM mida haibitakse aga kuna otsene rivaal Tin Hifi P1-le siis ei hakanud vaevuma - ei seedinud see P1 kuidagi üldse. Ei olnud eriti musikaalne, pigem in your face ja liiga "väikse" heliga ehk soundstage oli halb.
ise tegin õige otsuse, et P1-le järgi ei jooksnud, oleks ilmselt ise ka pettunud.

Arvan, et kui saad BL-03`le ja kõrvadele sobivad otsikud, siis nendes sa ei pettu, väga musikaalsed icon_wink.gif Natuke aeglasema elemendiga on kui paremad CLD/graphene elemendiga IEM`id aga samas väga naturaalse heliga.
sain endaomad lõpuks kätte

kz'd omaaegsed meeldisid väga, kuid uue telefoni taga kõlasid väga ilmetult ning harjusin nonde kaasasolnud akg'dega ära

nood blonid tundusid paremad õnneks seda müra, mida ma rattasõidul kuulan
selleks on need nööbid ok
aga võrreldes suurte klappidega ei suudaks sama loo puhul isegi plagiaati kahtlustada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 10:44:29 vasta tsitaadiga

Ka minu Blonid jõudsid kohale. Heli on täiesti võrreldav Bang & Olufsen BeoPlay H6 klappidega mis maksavad tutikatena vist 300 euri tuuri. Küll aga on murekoht, et nii heli kui mugavus on head ainult siis kui need 100% perfektselt kõrva saada, mis on aga omaette ooper. Esimesel õues kandmise katsel sai 2 minutiga kokku keritud, tasku pistetud ja Airdotsid välja võetud. Kuna need on kindlalt ainult juhe-kõrva-taha stiilis kandmiseks, siis väga palju asendivariatsioone ei ole ning kui maagia abil kohe ilusasti kõrva ei saa, siis jäädki kangutama. Ja kui müts peale panna, on jälle kõik paigast.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 19:03:16 vasta tsitaadiga

Kellelgi Schiit võimenditega on kokkupuudeit?
https://www.schiit.com/

Magni 3+ teeb silma, revüüd ka paljulubavad

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 19:11:51 vasta tsitaadiga

Võimenditega mitte aga Modi DACid on küll toredad.

Sain ka enda Blon-id kätte ja esmamulje on kohutav - väga ebamugavad, heli on "kuiv" ja bass puudulik. Kõrged kriiskavad kõrva. Tunduvad nagu igad teiseid odavad IEMid.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 20:27:00 vasta tsitaadiga

Ma sain ka Blon'id kätte ja mulle heli poolest meeldivad, aga ainult siis kui nad ilusti kõrvas on. Enamus ajast on nad liiga lõdvalt kõrvas ja bass kaob ära seetõttu.
Isegi kõige suuremate otstega ei ole normaalne. Probleem tundub selles olevat, et nad ei lähe piisavalt sügavale. Oskab äkki keegi häid otsikuid soovitada?

Muidu KZ ZSNidest on minu arust parema heliga, just see et ei kriibi kõrva seal 5khz juures või mis iganes see KZ oli. Bassi poolest tunduvad võrdsed või siis Blonidel veidi rohkem.
Blonidel tundub detailsust rohkem olevat mid-mid high sagedustel. Ehituskvaliteet tundub esmapilgul üllatavalt hea. Käes hoides raskust on (kõrvas normaalne), ehitatud mingisugusest metallist.
Jätavad mulje kui palju kallimad in-earid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 23:13:55 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Oskab äkki keegi häid otsikuid soovitada?

Proovi memory foam'e.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2020 23:38:47 vasta tsitaadiga

Tellisin Schiit Magni Heresy ära. https://www.schiit.com/products/magni-1
Eks kui kohal siis muljetan.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.01.2020 01:05:14 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Ka minu Blonid jõudsid kohale. Heli on täiesti võrreldav Bang & Olufsen BeoPlay H6 klappidega mis maksavad tutikatena vist 300 euri tuuri. Küll aga on murekoht, et nii heli kui mugavus on head ainult siis kui need 100% perfektselt kõrva saada, mis on aga omaette ooper. Esimesel õues kandmise katsel sai 2 minutiga kokku keritud, tasku pistetud ja Airdotsid välja võetud. Kuna need on kindlalt ainult juhe-kõrva-taha stiilis kandmiseks, siis väga palju asendivariatsioone ei ole ning kui maagia abil kohe ilusasti kõrva ei saa, siis jäädki kangutama. Ja kui müts peale panna, on jälle kõik paigast.

Yep, nagu hoiatasin, et igaühele ei pruugi nende kuju/otsikud sobida.
Soovitan igasugu teisi otsikuid proovida kindlasti. H-Fi`s samuti küllaga inimesi sama problaga aga kui õiged otsikud leiavad ja kindlalt kõrva saab, siis igati hea heliga.

flameas kirjutas:

Sain ka enda Blon-id kätte ja esmamulje on kohutav - väga ebamugavad, heli on "kuiv" ja bass puudulik. Kõrged kriiskavad kõrva. Tunduvad nagu igad teiseid odavad IEMid.

No siis on sinu omade puhul kaks varianti:
1) said vigase toote
2) ei saavuta korralikku kõrvakanali ja kesta/otsikute sobivust

Pikemaid otsikuid tasub aliexpressist ja ebayst otsida. Endal õnneks probleeme ei ole nendega (mul suht väikesed kõrvad ja kõrva-kanalid).

Muuseas... kellelgi juba magneto-static tehnoloogiaga (EARBRIDGE) on kokkupuuteid:
https://www.youtube.com/watch?v=k_KZRopB8fM&feature=emb_logo
HPSD E70 üks näide.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.01.2020 01:56:21 vasta tsitaadiga

ruumilisusega jäävad need blonid ikka hätta, säti ja meelita, kuidas võimalik

vokiga sõitmisel istuvad kõrvas väga kindlalt
väljas veel soe ja mingit mütsi ei kanna

samas lood, mis muidu emotsionaalseks teevad, siis nondega ei viitsi noid lugusid kuulatagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.01.2020 22:56:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ruumilisusega jäävad need blonid ikka hätta, säti ja meelita, kuidas võimalik
samas lood, mis muidu emotsionaalseks teevad, siis nondega ei viitsi noid lugusid kuulatagi


BL-03`le meeldib võimendus.
Oled muidu teisi heliallikaid ka proovinud? Enda heliallikatega väga ei kurda ruumilisuse üle, ütleks, et üle keskmise hea. KPE märgatavalt parem siiski.
Aga jah, eks oleneb ka eelistustest jms.

Edit:

Esimesed Moondrop Starfield revüüd väljas:
https://www.head-fi.org/showcase/moondrop-starfield.24121/reviews#review-23140
https://www.youtube.com/watch?v=wbQMsSFgdKQ

Kui KPE`d ei omaks, siis võtaks ilmselt ligi ja prooviks korraliku CNT elemendi ka ära.

Edit2:

Muuseas, tellisin kontoris kuulamiseks Behringer BH-470 kinnised over-ear klapid ära. Eks kommin kui kätte saan. Midagi head ei oota aga äkki käravad piisavalt. Kui ei, siis vahetan elemendid ära kuna mul tööl oluline helisummutus, et ei segaks teisi. Tahaks Sony MDR-1A`d aga ei raatsi sinna hetkel pappi panna.

https://www.headphonecheck.com/test/behringer-bh-470/


Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis CoiL 16.01.2020 13:52:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 14:15:33 vasta tsitaadiga

Natuke teine ooper, aga keegi oskab soovitada normaalset bluetooth edastajat, mida teleri sappa kinnitada? Praegu kaalun nende kahe vahel:
https://avantree.com/de/long-range-bluetooth-transmitter-and-receiver-avantree-tc419
https://avantree.com/de/oasis-plus-bluetooth-transmitter-receiver

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 15:03:27 vasta tsitaadiga

CCA-C10 otsiku suutsin ära kaotada. Kasutasin väikseimat suurust, mis kaasas oli.
Millised uued osta?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 10:53:28 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks QCY T5 kätte. 21€ eest on ikka väga korralikud klapid - heli on hea, aku kestab kaua ja mugavad ka krt.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 20:19:24 vasta tsitaadiga

Kui kellegi mahti, voiks soovitada midagi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=775274

Tanud
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 22:33:01 vasta tsitaadiga

Kas Tartus on kõrvaklappide kuulamise, pähe proovimise võimalust?
Heal juhul võiks mõni DAC/AMP ka koha peal olla.

Samuti mis võimalused Tallinnas on, lisaks veel ValiHeli/Arratt OÜ-le?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.03.2020 00:23:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui kellegi mahti, voiks soovitada midagi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=775274

Tanud


Kui made in china plastik ei sega, siis DALI iO-4 - aku peab mul julgelt 2+ nädalat (kuulan keskmiselt 1,5 kuni 2h päevas). Heli on ok
Tagantjärele m6eldes, oleks v6inud v6tta ATH-DSR9BT v6i midagi muud.

Enne ostmist kindlasti proovi, kas heli üldse sobib ning kuidas istuvad.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.