Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1012, 1013, 1014 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 21:47:27 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus....
2 telekat mängivad, panin moblas tööle ja viskas sellise pildi

Nüüd kui valin, et võtame 1 lisavaatajakoha, siis viskab mind paketi valikutesse icon_eek.gif

Küsimis, kui ma nüüd hakkan läbi paketi valiku endale vaatajakohti juurde tellima, kas kõik seaded mis hetkel jäävad alles(tasuta hd kanalid jne)? icon_rolleyes.gif

Miks valik kohe kusagile lingile ei võiks saata...lisavaatajakoht....telli?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 21:55:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, arvutis vaadates on iseteeninduses "Kodused teenused" --> "Telia TV ..." --> "Vaatajakohtade arv"
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 22:03:00 vasta tsitaadiga

No kuna moblas saadab ka telia kodulehele, siis läbi äpi võiks ka samasse kohta saata, mitte paketti valima icon_rolleyes.gif
Vahur, tänud info eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.12.2019 00:36:38 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
Mul on see huvitav kogemus, et ükskord läksin ise uue Telia tv peale millalgi augustis-septembris vist ja novembris viis Telia mind veel kord uue Telia tv peale.


Pakun, et võtsid uue teenuse aga vana ei lõpetanud. Nüüd viidi vana uue peale üle ja sul on 2 uut TeliaTV teenust.

Lõpetasin ikka vana ka ära ja võtsin Standari koos mõne noppega. Aga siis viidi Minile üle ja õnnitleti.
Võtsin siis uuesti Standardi tagasi.
Aga jah varem oli teine tv teenus veel teisel aadressil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 14:45:23 vasta tsitaadiga

Täna hommikul tuli siis e-mail ka kus öeldi, et viidi uuele teenusele üle.

Aga tublid, et sõnu ei hakatud sööma ning Telia1 soodustused jäeti alles thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 13:24:51 vasta tsitaadiga

https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/selline-naeb-valja-eesti-koige-uuema-telekanali-nagu?id=88371957

Kuna telia ise teeb ja edastab, siis miks mitte seda 4K-s teha?
Oleks "teerajaja" oma 4k boksile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 17:04:20 vasta tsitaadiga

olemas uus lg magic remote, see uuem versioon. kuid ei saa tööle nö back nuppu. kui menüü ette tuleb telia tv-s, siis puldil back nupu vajutamisel kuvab teate"kas tahad telerit sisse välja lülitada..." vb kellelgi sama probleem olnud.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 17:44:43 vasta tsitaadiga

Õpeta pult boksi kasutama.

E:

Eile tulin koju ja telekas oli kiri, et 2 kasutajat on vaatavad juba telekat vms, ühenda 1 seade lahti või võta 1 seade üle. Üle võtmine kuidagi ei õnnestunud
Ja mobla äpis seda lahtiühendaise kohta ei leidnud.

Kuidagi igatahes see telekas lõpuks pilti näitama hakkas icon_confused.gif

Ja kumb digiboks kumb on...muudaks nime ära, aga vaid numbritejada hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 17:58:15 vasta tsitaadiga

omastarust õpetasin kasutama küll. kõik muu peale back nupu töötab.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 18:00:22 vasta tsitaadiga

Pole sellist errorit kohanud magic remotega (eelmise aasta oma)
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 13.12.2019 18:33:12 vasta tsitaadiga

LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 18:35:10 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta)

Teistega ei tohiks töötada üldse, vähemalt kui ma paaritasin, siis teist nägu telekas ei teinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 21:36:59 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta)


Motorola ja 15 oli mu meelest. Püüdsin vaadata , et mida mul näitab, aga konkreetset sätet ei näita. LG magic remote kasutusel ja back ka töötab.

Mis see uuem LG Magic Remote on, seda ma muidugi ei tea kahjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 13.12.2019 22:55:29 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sellist asja on juhtunud, nimelt mul on ühendatud arris VIP5305 Philipsi telekaga ja samas ka ps4, kui arris töötab taustal ja ps4 ise toimetan viskab ta millegipärast digiboksi peale. Vahetab n.ö Hdmi 2 pealt ise hdmi 1 peale. Kui tõmban digiboksi välja siis sellist anomaaliat pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 23:25:06 vasta tsitaadiga

acl, chill telku vaatamine on alati parem kui end gamemaailma unustamine beer_yum.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

okok, HDMI prioriteedid telkul paigas, vaheta konsooli ja boksi kaablid ära sisendites ja asi korras.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 12:49:03 vasta tsitaadiga

Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 14.12.2019 16:20:24 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole.


LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 16:48:35 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
muri666 kirjutas:
Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole.


LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata?

Jah.
Mõnda teist brauserit minuteada LG televiisoris kasutada ei saa, et proovida kas töötaks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 14.12.2019 17:54:57 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
armjan kirjutas:
muri666 kirjutas:
Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole.


LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata?

Jah.
Mõnda teist brauserit minuteada LG televiisoris kasutada ei saa, et proovida kas töötaks.


Võimalik, et ei saa krüptovõtit kätte. Teleri brauserid pole ametlikult ka toetatud. Nende uuendamine tootja poolt on nagu on, piduriline.
Kasuta digiboksi icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.12.2019 19:51:07 vasta tsitaadiga

Huvitav kas android TV põhiseid karpe nagu Nvidia Shield TV on ka plaanis toetama hakata?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 17.12.2019 19:48:11 vasta tsitaadiga

Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas. icon_rolleyes.gif

Edit.

Peale järjekordset restarti taasus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 17.12.2019 20:03:54 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas. icon_rolleyes.gif

Edit.

Peale järjekordset restarti taasus.


Internetiühendus kadus, kirjelduse järgi. Boks ei suutnud end taastada ja vajas taaskäivitamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 22:55:36 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas. icon_rolleyes.gif
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus.


Blogis puudub kellaajaline järjestus, kaua see kõik kestis ja kus?
Eesti on küll väike aga mõjuala võib olla 1 vs. 250000+ klienti ja me ei tea kes, kuskohast, kõnetab.

4G'ga on telefonis selline lugu, et kui sul püsiühendus maha käib siis telefon kohe sind 4G võrku ei viska vaid istub ikka wifis kus pole netti. Sa ei kirjutanud kas lülitasid wifi telefonis välja.
Aga tõsi on jah, mingite konkreetsete katkestuste korral võivad seadmed vajada taastumiseks restarti.

Samas, jälgisin pingsalt terve õhtu telerit, üldist katkestust ei toimunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 18.12.2019 10:02:32 vasta tsitaadiga

Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 10:41:20 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?

kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 18.12.2019 14:09:48 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Cloner kirjutas:
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?

kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.



Leidsin sealt ülesse, aga on segamini Telia1 soodustusega, raske aru saada, kumb on filmiriiuli tasuta ja kummaga kaob üks tasuta film.
Kus juures, pole näinud seda teavitust, kuigi filmiriiulis olen kindlasti käinud, või siis nende teadete sulgemine juba nii automaatseks muutunud.
Paketivahetuse teavitus tuli tv ekraanile 2-3 nädalat hiljem kui reaalselt paketivahtus juhtus, mingi jant nende teavitustega ikka on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 15:21:31 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
indrpo kirjutas:
Cloner kirjutas:
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?

kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.



Leidsin sealt ülesse, aga on segamini Telia1 soodustusega, raske aru saada, kumb on filmiriiuli tasuta ja kummaga kaob üks tasuta film.
Kus juures, pole näinud seda teavitust, kuigi filmiriiulis olen kindlasti käinud, või siis nende teadete sulgemine juba nii automaatseks muutunud.
Paketivahetuse teavitus tuli tv ekraanile 2-3 nädalat hiljem kui reaalselt paketivahtus juhtus, mingi jant nende teavitustega ikka on.


Viimased kuu aega ei saanudki otse filmiriiulisse, kuvati kohe liigu sisuleidjasse või teine valik ava vana filmiriiul, see polnud tavaline 1x ekraanile kuvatav teavitus.

Hetkel eristab sisuleidjas tasuta ja tasulisi (telia1 0€) filme see, et päris tasuta filmid ei küsi pin koodi ja kinnitust. seega need mis ei küsi, vaata tasuta, need mis küsivad, kasutavad ära Telia1 soodustust või sealt edasi küsivad raha.
Plaan on asi selgemaks teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 18.12.2019 15:27:59 vasta tsitaadiga

See tõesti oli, ju ma siis ei süvenenud, et filmiriiul kinni keeratakse, pidasin seda sisuleidja nn sunniviisiliseks tutvustuseks.
Üks positiivne asi seal sisuleidjas on võrreldes vana filmiriiuliga, see et filmide kaanepildi all on ka nimi eraldi olemas, need pildid enamus filmide puhul ei ütle mulle suurt midagi.

Pin koodi asja pean katsetama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 15:58:26 vasta tsitaadiga

Võin kohe ära märkida ka negatiivse osa sisuleidjast, see asi on üks suur segane pilv kus on kohe segamini soovitused, tasulised ja tasuta asjad. Ilmselt vajab harjumist.
Kuid nagu ka nimi ütleb, sinna lisandub millalgi veel "sisu" ehk tv sisu.
Kuna nüüd on kasutusel digiboksis ka "kasutajad" siis hakkab igale kasutajale seal üha enam silma just enam tarbitud sisule sarnast sisu.
Hiljem ilmselt salvestused, seriaalid jms.

TeliaTV on jätkuvalt vastavalt maailmale muutumises.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 18.12.2019 17:45:13 vasta tsitaadiga

Otsing võiks ka Sisuleidjas olla. Praegu pean sisuleidjast välja tulema, et midagi otsida/leida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 19:30:24 vasta tsitaadiga

Kas S2 pultidega on veel midagi teha või utiilikaup? Uue tarkvaraga Motorola VIPid neid enam ei söö...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 19:45:05 vasta tsitaadiga

Alles sai lugeda, et arristega töötab s2, pane s2 pult teema otsingusse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 19:49:11 vasta tsitaadiga

Mhmh. Vist jagasin matsu lahti, mis probleem on - digiboksid on kunagi uutele pultidele üle viidud. Huvitav, kas digiboksi reset võimaldaks S2 uuesti kasutama hakata? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 20:21:28 vasta tsitaadiga

Resett (seadete alt puldi resett) viib boksi infrapuna peale tagasi, seega S2 puldile reageerima hakkab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 20:28:09 vasta tsitaadiga

Ei leidnud sellist kohta sealt menüüst. S2 pult reageerib, aga praktiliselt kõikide nuppude peale ütleb, et pole toetatud vms.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 20:31:53 vasta tsitaadiga

Aga kõik nupud polegi ju toetatud, seega imet ei maksa oodata.
Seaded => uuenenud Telia TV => Tehnilised seaded => Puldi seaded => Kustuta pult icon_question.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 21:06:30 vasta tsitaadiga

Selline valik on, aga kui see valida, siis jääb ekraani vasakusse nurka lihtsalt väike jõulumütsiga kastike "Puldi seaded" icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 22:18:27 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Aga kõik nupud polegi ju toetatud, seega imet ei maksa oodata.
Seaded => uuenenud Telia TV => Tehnilised seaded => Puldi seaded => Kustuta pult icon_question.gif


Boks võtab koguaeg IR signaali vastu. See kustub RF puldi seaded boksist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 10:45:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


Hetkel eristab sisuleidjas tasuta ja tasulisi (telia1 0€) filme see, et päris tasuta filmid ei küsi pin koodi ja kinnitust. seega need mis ei küsi, vaata tasuta, need mis küsivad, kasutavad ära Telia1 soodustust või sealt edasi küsivad raha.
Plaan on asi selgemaks teha.



Sisuleidjas viimane rida "Tasuta filmiriiuli filmid" , niiet mingi eristus on ikka olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 19.12.2019 20:24:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jänes kirjutas:
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas. icon_rolleyes.gif
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus.


Blogis puudub kellaajaline järjestus, kaua see kõik kestis ja kus?
Eesti on küll väike aga mõjuala võib olla 1 vs. 250000+ klienti ja me ei tea kes, kuskohast, kõnetab.

4G'ga on telefonis selline lugu, et kui sul püsiühendus maha käib siis telefon kohe sind 4G võrku ei viska vaid istub ikka wifis kus pole netti. Sa ei kirjutanud kas lülitasid wifi telefonis välja.
Aga tõsi on jah, mingite konkreetsete katkestuste korral võivad seadmed vajada taastumiseks restarti.

Samas, jälgisin pingsalt terve õhtu telerit, üldist katkestust ei toimunud.


Eks ta lokaalne oli.
Lääne-Virumaa. Vahemik kuskil 18:15-18:45. Kõigepealt jäi telekas pilt seisma ja arvutis lehed ei laadinud enam. Ruuterile ja digiboksile restart. Ei midagi, sama seis. Intenol läksid kõik tulukesed roheliseks (ka internet ja TV). Telefonis wifi välja ja Telia 4g sisse, et uurida, äkki on mingi rike. Täpselt samuti lehed ei avane. Teise telefoni järgi, seal Tele2 4g käima ja kõik toimib. Mingist rikkest kuskil mitte midagi. Ruuterile uus restart. Kõik tulukesed rohelised aga endiselt ei toimi. Logisin ruuterile sisse, sest tundus kummaline, et tulukeste järgi kõik korras aga ei nett ega tv ei tööta. Ka seal näitas, et kõik korras. Üks hetk läks telekas väikses telefonisuuruses ruudus ETV käima. Digiboksile restart, kõik toimib.
Kõige kummalisem asja juures oligi see, et Telia 4g telefonis samal ajal tegi täpselt sama. Levi hea, kõik nagu korras aga internetis lehed ei avane.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 21.12.2019 21:53:07 vasta tsitaadiga

Seoses selle uue Telia TV ja vaatajakohtadega. Logisin just esimest korda veebis sisse sinna ja märkasin kirja et mul on 6 seadet. Ma olen üsna kindel et mul on 3 arrist ja see lapakas oli esimene koht kus ma sinna uude teliaTV'sse sisse loginud olen, seega kuidas 3+1=6? Kas ma kuskil näen ka mis seadmed need on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 21:57:34 vasta tsitaadiga

Kas siis https://www.telia.ee/abi/device all ei näita, mis seadmed konkreetselt on? Minul igatahes näitab olemasolevate bokside seerianumbreid.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 21.12.2019 21:59:15 vasta tsitaadiga

JazZ, puldilt OK->Seaded->uuenenud Telia TV->Telia TV nutiseadmes.
Ja järgnevalt lehelt peaksid nägema kõiki seotud seadmeid.
A.S. näide toimib ka. Tundub, et seal kirjas ka vanad MinuTV seadmeid.


viimati muutis LongHorn 21.12.2019 22:03:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 21.12.2019 22:05:43 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas siis https://www.telia.ee/abi/device all ei näita, mis seadmed konkreetselt on? Minul igatahes näitab olemasolevate bokside seerianumbreid.

Seal näitab:
tsitaat:
TELIA TV SEADMED
TAGASI
Ei leitud ühtegi seadet


EDIT: aadressi alt vaadates ei näidanud, aga avalehelt klikkides näitab listi. Huvitaval kombel on 3x "Digiboks Web" seal nimekirjas. Kas on võimalik et ta näitab seal vanasid MinuTV sisse logitud asju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 21.12.2019 22:06:32 vasta tsitaadiga

JazZ, kas avasid "TELIA TV SEADED" vaate televisiooni või aadressi alt?
Mul aadressi all näitab sama pilti, televisiooni alt näitab seotud seadmeid.

Edit: leidsid ise ka. icon_smile.gif
Aga jah, minul näitab vanu MinuTV sisselogimisi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 22:08:06 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Kas on võimalik et ta näitab seal vanasid MinuTV sisse logitud asju?

Näitabki kõiki, mis kord küljes käinud on. Mingi aja pärast tavaliselt mittekasutatavad lähevad sealt nimekirjast kustutamisele.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 22:09:30 vasta tsitaadiga

Mul näitab nii. Digiboks android muidugi jääb mõistmatuks icon_rolleyes.gif



Edit: või on see vana minuTv tahvlis/telefonis äkki mis kunagi oli...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 22:13:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Edit: või on see vana minuTv tahvlis/telefonis äkki mis kunagi oli...

Kuna "Seadmega ei saa ühendust", siis ehk nii ongi. Telial on "hea mälu". icon_razz1.gif
Aga vaata selle seadme seerianumbrit, ongi mõistatus lahendatud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 22:36:07 vasta tsitaadiga

Tahtsin IE abiga tv-d vaadata, sain sellise vastuse:


Siis avasin Edge ja sisse ei pääse:


Avan abi, et kuidas küpsiseid siis lubada. Seal jällegi IE kirjeldus ja Edge kohta info puudub. Mida ma siis tegema peaks, et näha saaks? Chrome ma ei taha installida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2019 01:39:11 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Seoses selle uue Telia TV ja vaatajakohtadega. Logisin just esimest korda veebis sisse sinna ja märkasin kirja et mul on 6 seadet. Ma olen üsna kindel et mul on 3 arrist ja see lapakas oli esimene koht kus ma sinna uude teliaTV'sse sisse loginud olen, seega kuidas 3+1=6? Kas ma kuskil näen ka mis seadmed need on?
Mul näitas ka seal, et mul on 4 seadet. Samas mul on ainult üksainus teler ja Arris selle taga...
Aga leppisin, et see on lihtsalt järjekordne bugi ja ei viitsinud kedagi sellega tüütama hakata.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1012, 1013, 1014 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.