|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.12.2019 21:47:27
|
|
|
Tekkis küsimus....
2 telekat mängivad, panin moblas tööle ja viskas sellise pildi
Nüüd kui valin, et võtame 1 lisavaatajakoha, siis viskab mind paketi valikutesse
Küsimis, kui ma nüüd hakkan läbi paketi valiku endale vaatajakohti juurde tellima, kas kõik seaded mis hetkel jäävad alles(tasuta hd kanalid jne)?
Miks valik kohe kusagile lingile ei võiks saata...lisavaatajakoht....telli?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.12.2019 21:55:05
|
|
|
jeesus188, arvutis vaadates on iseteeninduses "Kodused teenused" --> "Telia TV ..." --> "Vaatajakohtade arv"
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.12.2019 22:03:00
|
|
|
No kuna moblas saadab ka telia kodulehele, siis läbi äpi võiks ka samasse kohta saata, mitte paketti valima
Vahur, tänud info eest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.12.2019 00:36:38
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Mul on see huvitav kogemus, et ükskord läksin ise uue Telia tv peale millalgi augustis-septembris vist ja novembris viis Telia mind veel kord uue Telia tv peale. |
Pakun, et võtsid uue teenuse aga vana ei lõpetanud. Nüüd viidi vana uue peale üle ja sul on 2 uut TeliaTV teenust. |
Lõpetasin ikka vana ka ära ja võtsin Standari koos mõne noppega. Aga siis viidi Minile üle ja õnnitleti.
Võtsin siis uuesti Standardi tagasi.
Aga jah varem oli teine tv teenus veel teisel aadressil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
12.12.2019 14:45:23
|
|
|
Täna hommikul tuli siis e-mail ka kus öeldi, et viidi uuele teenusele üle.
Aga tublid, et sõnu ei hakatud sööma ning Telia1 soodustused jäeti alles
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.12.2019 17:04:20
|
|
|
olemas uus lg magic remote, see uuem versioon. kuid ei saa tööle nö back nuppu. kui menüü ette tuleb telia tv-s, siis puldil back nupu vajutamisel kuvab teate"kas tahad telerit sisse välja lülitada..." vb kellelgi sama probleem olnud.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2019 17:44:43
|
|
|
Õpeta pult boksi kasutama.
E:
Eile tulin koju ja telekas oli kiri, et 2 kasutajat on vaatavad juba telekat vms, ühenda 1 seade lahti või võta 1 seade üle. Üle võtmine kuidagi ei õnnestunud
Ja mobla äpis seda lahtiühendaise kohta ei leidnud.
Kuidagi igatahes see telekas lõpuks pilti näitama hakkas
Ja kumb digiboks kumb on...muudaks nime ära, aga vaid numbritejada hetkel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.12.2019 17:58:15
|
|
|
omastarust õpetasin kasutama küll. kõik muu peale back nupu töötab.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2019 18:00:22
|
|
|
Pole sellist errorit kohanud magic remotega (eelmise aasta oma)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
13.12.2019 18:33:12
|
|
|
| LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2019 18:35:10
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta) |
Teistega ei tohiks töötada üldse, vähemalt kui ma paaritasin, siis teist nägu telekas ei teinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.12.2019 21:36:59
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| LG'l pidi ju mingi kindla variandi seal valima et toimiks. Kuskil siin teemas on seda korduvalt kirjutatud milline see õige valik oli (11 või 13? ei mäleta) |
Motorola ja 15 oli mu meelest. Püüdsin vaadata , et mida mul näitab, aga konkreetset sätet ei näita. LG magic remote kasutusel ja back ka töötab.
Mis see uuem LG Magic Remote on, seda ma muidugi ei tea kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
13.12.2019 22:55:29
|
|
|
| Kas kellelgi sellist asja on juhtunud, nimelt mul on ühendatud arris VIP5305 Philipsi telekaga ja samas ka ps4, kui arris töötab taustal ja ps4 ise toimetan viskab ta millegipärast digiboksi peale. Vahetab n.ö Hdmi 2 pealt ise hdmi 1 peale. Kui tõmban digiboksi välja siis sellist anomaaliat pole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.12.2019 23:25:06
|
|
|
acl, chill telku vaatamine on alati parem kui end gamemaailma unustamine
okok, HDMI prioriteedid telkul paigas, vaheta konsooli ja boksi kaablid ära sisendites ja asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
14.12.2019 12:49:03
|
|
|
| Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
14.12.2019 16:20:24
|
|
|
| muri666 kirjutas: |
| Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole. |
LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
14.12.2019 16:48:35
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| muri666 kirjutas: |
| Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole. |
LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata? |
Jah.
Mõnda teist brauserit minuteada LG televiisoris kasutada ei saa, et proovida kas töötaks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
14.12.2019 17:54:57
|
|
|
| muri666 kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| muri666 kirjutas: |
| Keegi LG televiisoriga TeliaTV's videode pilti ka näeb? Video käima pannes brauserist on ainult heli, pilti ei ole. |
LG teleri oma brauseriga soovid teliatv.ee lehelt sisu vaadata? |
Jah.
Mõnda teist brauserit minuteada LG televiisoris kasutada ei saa, et proovida kas töötaks. |
Võimalik, et ei saa krüptovõtit kätte. Teleri brauserid pole ametlikult ka toetatud. Nende uuendamine tootja poolt on nagu on, piduriline.
Kasuta digiboksi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
15.12.2019 19:51:07
|
|
|
| Huvitav kas android TV põhiseid karpe nagu Nvidia Shield TV on ka plaanis toetama hakata?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
17.12.2019 19:48:11
|
|
|
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas.
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
17.12.2019 20:03:54
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas.
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus. |
Internetiühendus kadus, kirjelduse järgi. Boks ei suutnud end taastada ja vajas taaskäivitamist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2019 22:55:36
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas.
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus. |
Blogis puudub kellaajaline järjestus, kaua see kõik kestis ja kus?
Eesti on küll väike aga mõjuala võib olla 1 vs. 250000+ klienti ja me ei tea kes, kuskohast, kõnetab.
4G'ga on telefonis selline lugu, et kui sul püsiühendus maha käib siis telefon kohe sind 4G võrku ei viska vaid istub ikka wifis kus pole netti. Sa ei kirjutanud kas lülitasid wifi telefonis välja.
Aga tõsi on jah, mingite konkreetsete katkestuste korral võivad seadmed vajada taastumiseks restarti.
Samas, jälgisin pingsalt terve õhtu telerit, üldist katkestust ei toimunud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
18.12.2019 10:02:32
|
|
|
| Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.12.2019 10:41:20
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul? |
kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
18.12.2019 14:09:48
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul? |
kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest. |
Leidsin sealt ülesse, aga on segamini Telia1 soodustusega, raske aru saada, kumb on filmiriiuli tasuta ja kummaga kaob üks tasuta film.
Kus juures, pole näinud seda teavitust, kuigi filmiriiulis olen kindlasti käinud, või siis nende teadete sulgemine juba nii automaatseks muutunud.
Paketivahetuse teavitus tuli tv ekraanile 2-3 nädalat hiljem kui reaalselt paketivahtus juhtus, mingi jant nende teavitustega ikka on.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.12.2019 15:21:31
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul? |
kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest. |
Leidsin sealt ülesse, aga on segamini Telia1 soodustusega, raske aru saada, kumb on filmiriiuli tasuta ja kummaga kaob üks tasuta film.
Kus juures, pole näinud seda teavitust, kuigi filmiriiulis olen kindlasti käinud, või siis nende teadete sulgemine juba nii automaatseks muutunud.
Paketivahetuse teavitus tuli tv ekraanile 2-3 nädalat hiljem kui reaalselt paketivahtus juhtus, mingi jant nende teavitustega ikka on. |
Viimased kuu aega ei saanudki otse filmiriiulisse, kuvati kohe liigu sisuleidjasse või teine valik ava vana filmiriiul, see polnud tavaline 1x ekraanile kuvatav teavitus.
Hetkel eristab sisuleidjas tasuta ja tasulisi (telia1 0€) filme see, et päris tasuta filmid ei küsi pin koodi ja kinnitust. seega need mis ei küsi, vaata tasuta, need mis küsivad, kasutavad ära Telia1 soodustust või sealt edasi küsivad raha.
Plaan on asi selgemaks teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
18.12.2019 15:27:59
|
|
|
See tõesti oli, ju ma siis ei süvenenud, et filmiriiul kinni keeratakse, pidasin seda sisuleidja nn sunniviisiliseks tutvustuseks.
Üks positiivne asi seal sisuleidjas on võrreldes vana filmiriiuliga, see et filmide kaanepildi all on ka nimi eraldi olemas, need pildid enamus filmide puhul ei ütle mulle suurt midagi.
Pin koodi asja pean katsetama.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.12.2019 15:58:26
|
|
|
Võin kohe ära märkida ka negatiivse osa sisuleidjast, see asi on üks suur segane pilv kus on kohe segamini soovitused, tasulised ja tasuta asjad. Ilmselt vajab harjumist.
Kuid nagu ka nimi ütleb, sinna lisandub millalgi veel "sisu" ehk tv sisu.
Kuna nüüd on kasutusel digiboksis ka "kasutajad" siis hakkab igale kasutajale seal üha enam silma just enam tarbitud sisule sarnast sisu.
Hiljem ilmselt salvestused, seriaalid jms.
TeliaTV on jätkuvalt vastavalt maailmale muutumises.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
18.12.2019 17:45:13
|
|
|
| Otsing võiks ka Sisuleidjas olla. Praegu pean sisuleidjast välja tulema, et midagi otsida/leida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2019 19:45:05
|
|
|
Alles sai lugeda, et arristega töötab s2, pane s2 pult teema otsingusse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.12.2019 20:21:28
|
|
|
| Resett (seadete alt puldi resett) viib boksi infrapuna peale tagasi, seega S2 puldile reageerima hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.12.2019 20:31:53
|
|
|
Aga kõik nupud polegi ju toetatud, seega imet ei maksa oodata.
Seaded => uuenenud Telia TV => Tehnilised seaded => Puldi seaded => Kustuta pult
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.12.2019 22:18:27
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Aga kõik nupud polegi ju toetatud, seega imet ei maksa oodata.
Seaded => uuenenud Telia TV => Tehnilised seaded => Puldi seaded => Kustuta pult  |
Boks võtab koguaeg IR signaali vastu. See kustub RF puldi seaded boksist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
19.12.2019 10:45:14
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Hetkel eristab sisuleidjas tasuta ja tasulisi (telia1 0€) filme see, et päris tasuta filmid ei küsi pin koodi ja kinnitust. seega need mis ei küsi, vaata tasuta, need mis küsivad, kasutavad ära Telia1 soodustust või sealt edasi küsivad raha.
Plaan on asi selgemaks teha. |
Sisuleidjas viimane rida "Tasuta filmiriiuli filmid" , niiet mingi eristus on ikka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
19.12.2019 20:24:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Jänes kirjutas: |
Telial mingid jamad ? TV pilt jäi seisma, nett kadus ära. Restardi peale kõik tulukesed põlevad ruuteril nagu peab aga midagi ei tööta. Mobiilne nett ka ei töötanud. Nüüd nett taastus aga teleka pilt on pisikesena ühes nurgas.
Edit.
Peale järjekordset restarti taasus. |
Blogis puudub kellaajaline järjestus, kaua see kõik kestis ja kus?
Eesti on küll väike aga mõjuala võib olla 1 vs. 250000+ klienti ja me ei tea kes, kuskohast, kõnetab.
4G'ga on telefonis selline lugu, et kui sul püsiühendus maha käib siis telefon kohe sind 4G võrku ei viska vaid istub ikka wifis kus pole netti. Sa ei kirjutanud kas lülitasid wifi telefonis välja.
Aga tõsi on jah, mingite konkreetsete katkestuste korral võivad seadmed vajada taastumiseks restarti.
Samas, jälgisin pingsalt terve õhtu telerit, üldist katkestust ei toimunud. |
Eks ta lokaalne oli.
Lääne-Virumaa. Vahemik kuskil 18:15-18:45. Kõigepealt jäi telekas pilt seisma ja arvutis lehed ei laadinud enam. Ruuterile ja digiboksile restart. Ei midagi, sama seis. Intenol läksid kõik tulukesed roheliseks (ka internet ja TV). Telefonis wifi välja ja Telia 4g sisse, et uurida, äkki on mingi rike. Täpselt samuti lehed ei avane. Teise telefoni järgi, seal Tele2 4g käima ja kõik toimib. Mingist rikkest kuskil mitte midagi. Ruuterile uus restart. Kõik tulukesed rohelised aga endiselt ei toimi. Logisin ruuterile sisse, sest tundus kummaline, et tulukeste järgi kõik korras aga ei nett ega tv ei tööta. Ka seal näitas, et kõik korras. Üks hetk läks telekas väikses telefonisuuruses ruudus ETV käima. Digiboksile restart, kõik toimib.
Kõige kummalisem asja juures oligi see, et Telia 4g telefonis samal ajal tegi täpselt sama. Levi hea, kõik nagu korras aga internetis lehed ei avane.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
21.12.2019 21:53:07
|
|
|
| Seoses selle uue Telia TV ja vaatajakohtadega. Logisin just esimest korda veebis sisse sinna ja märkasin kirja et mul on 6 seadet. Ma olen üsna kindel et mul on 3 arrist ja see lapakas oli esimene koht kus ma sinna uude teliaTV'sse sisse loginud olen, seega kuidas 3+1=6? Kas ma kuskil näen ka mis seadmed need on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.12.2019 21:57:34
|
|
|
| Kas siis https://www.telia.ee/abi/device all ei näita, mis seadmed konkreetselt on? Minul igatahes näitab olemasolevate bokside seerianumbreid.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
21.12.2019 21:59:15
|
|
|
JazZ, puldilt OK->Seaded->uuenenud Telia TV->Telia TV nutiseadmes.
Ja järgnevalt lehelt peaksid nägema kõiki seotud seadmeid.
A.S. näide toimib ka. Tundub, et seal kirjas ka vanad MinuTV seadmeid.
viimati muutis LongHorn 21.12.2019 22:03:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
21.12.2019 22:05:43
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kas siis https://www.telia.ee/abi/device all ei näita, mis seadmed konkreetselt on? Minul igatahes näitab olemasolevate bokside seerianumbreid. |
Seal näitab:
| tsitaat: |
TELIA TV SEADMED
TAGASI
Ei leitud ühtegi seadet |
EDIT: aadressi alt vaadates ei näidanud, aga avalehelt klikkides näitab listi. Huvitaval kombel on 3x "Digiboks Web" seal nimekirjas. Kas on võimalik et ta näitab seal vanasid MinuTV sisse logitud asju?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
21.12.2019 22:06:32
|
|
|
JazZ, kas avasid "TELIA TV SEADED" vaate televisiooni või aadressi alt?
Mul aadressi all näitab sama pilti, televisiooni alt näitab seotud seadmeid.
Edit: leidsid ise ka.
Aga jah, minul näitab vanu MinuTV sisselogimisi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.12.2019 22:08:06
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Kas on võimalik et ta näitab seal vanasid MinuTV sisse logitud asju? |
Näitabki kõiki, mis kord küljes käinud on. Mingi aja pärast tavaliselt mittekasutatavad lähevad sealt nimekirjast kustutamisele.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.12.2019 22:09:30
|
|
|
Mul näitab nii. Digiboks android muidugi jääb mõistmatuks
Edit: või on see vana minuTv tahvlis/telefonis äkki mis kunagi oli...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.12.2019 22:13:48
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Edit: või on see vana minuTv tahvlis/telefonis äkki mis kunagi oli... |
Kuna "Seadmega ei saa ühendust", siis ehk nii ongi. Telial on "hea mälu".
Aga vaata selle seadme seerianumbrit, ongi mõistatus lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.12.2019 22:36:07
|
|
|
Tahtsin IE abiga tv-d vaadata, sain sellise vastuse:
Siis avasin Edge ja sisse ei pääse:
Avan abi, et kuidas küpsiseid siis lubada. Seal jällegi IE kirjeldus ja Edge kohta info puudub. Mida ma siis tegema peaks, et näha saaks? Chrome ma ei taha installida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.12.2019 01:39:11
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Seoses selle uue Telia TV ja vaatajakohtadega. Logisin just esimest korda veebis sisse sinna ja märkasin kirja et mul on 6 seadet. Ma olen üsna kindel et mul on 3 arrist ja see lapakas oli esimene koht kus ma sinna uude teliaTV'sse sisse loginud olen, seega kuidas 3+1=6? Kas ma kuskil näen ka mis seadmed need on? |
Mul näitas ka seal, et mul on 4 seadet. Samas mul on ainult üksainus teler ja Arris selle taga...
Aga leppisin, et see on lihtsalt järjekordne bugi ja ei viitsinud kedagi sellega tüütama hakata.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|