Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 14:55:47 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Elektrilised-soiduvahendid599/XIAOMI-Mi-Electric-Scooter-must-BAL-423687
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-Elektrilised-soiduvahendid599/KASUTATUD-XIAOMI-Mi-Electric-Scooter-must-BAL-415865

Huvitavad hinnad. Tulevad ikka ühes tükis? icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 20:05:12 vasta tsitaadiga

ninzor, TN on kasutatud/parandatud

Kaks sellist olen endale tellinud, ühel oli läbisõit 100km, teisel 1000.-
Laadijat ei olnud kummalgi kaasas, lisasid ka mitte, töötasid kenasti, uusim FW läks peale, siiani pole probleeme olnud.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
positiv
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2019




sõnum 28.11.2019 00:39:56 vasta tsitaadiga

Siin on motorollerite hea ülevaade

https://voltariders.com/xiaomi-m365-m365-pro-vs-segway-by-ninebot-es2-es4/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 07:56:29 vasta tsitaadiga

positiv kirjutas:
Siin on motorollerite hea ülevaade

https://voltariders.com/xiaomi-m365-m365-pro-vs-segway-by-ninebot-es2-es4/

Midagi ülemäära üllatavat sealt välja ei tulnud muidugi. icon_cool.gif

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 14:19:18 vasta tsitaadiga

Üsna mõttetu ülevaade tõepoolest.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 14:30:12 vasta tsitaadiga

200 euri eest saab kasutatud hooldatud Segway ES4 tõukse, euroopast Segway vahendusel kokku korjatud endised rendikad. Selle raha eest tõuksi küll. Läbisõidud 500-600km ringis.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.11.2019 14:31:09 vasta tsitaadiga

Peaks tõuksi talveks tuppa tooma või võib külma kätte ka jätta?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2019 14:38:00 vasta tsitaadiga

lauri23, kus nendega kaubeldakse?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 14:47:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
lauri23, kus nendega kaubeldakse?

Tuttav tegeleb, asuvad Tallinnas ning saab ise testida enne ostu. PS võin vahendada kontakti. Asuvad Tallinnas, suurema koguse puhul saab alet küsida.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 14:48:10 vasta tsitaadiga

Mis neil muidu häda, et rendifirma juba välja vahetab?
Oleks kevade poole täitsa huvitatud muidu.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 15:12:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Peaks tõuksi talveks tuppa tooma või võib külma kätte ka jätta?

Akule see vist ei meeldiks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 15:16:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Janis kirjutas:
Peaks tõuksi talveks tuppa tooma või võib külma kätte ka jätta?

Akule see vist ei meeldiks.


Aku tuppa siis ok.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.11.2019 15:24:38 vasta tsitaadiga

Ei viitsi laiali kiskuda pilli. Eks peab vist jah tuppa ruumi tegema igaks juhuks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 19:48:25 vasta tsitaadiga

Kuna olen siin teemas peale ES4 ostu ainult vingunud, siis jätkan rõõmuga...

Tõuksiga pole sõita saanud ligemale 3 kuud, alles täna tuli kiri, et on valmis. Mis aga reaalselt närvi ajab? See, et Mina olen üks eeskujulikemaid kasutajaid üldse (selles pole mitte mingit kahtlust) ning mul läheb lihtsalt tühja koha pealt lisaaku lolliks, mis rikkus lõppkokkuvõttes ka "juhtpaneeli" ning Minule kirjutatakse lakooniline teade "Vahetatud juhtpaneel ja rummumootori komplekt". Kolleeg ostis pisut enne mind samuti ES4, tõmbas kõikvõimaliku peale, et maksimaalne kiirus välja saada, sai küll 34km/h vist kätte, kuid selle tulemusena (tõenäoliselt) põles samamoodi juhtpaneel läbi.

MIKS TEMA SAAB UUE v1.5 (enne oli v1.2, nagu minul), AGA MINA MITTE??? Maailm võib kohati ikka kohutavalt ebaõiglane olla...

Täitsa tõsiselt, tõmmake kõikvõimalik pask peale ja kui katki läheb - saatke garantiisse...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 17.12.2019 20:20:49 vasta tsitaadiga

nii, mis paugupilli soetada uueks hooajaks? võtaks m365 asemele midagi vähe võimekamat, nii jõu kui läbisõidu osas, tippkiiruse kasv otseselt ei huvitagi. Hinnaklass nt kuni 2k
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 23:00:59 vasta tsitaadiga

Paugupill, mul sellepeale lisada, kõik es2+lisaakuga ehk sisuliselt es4 on igati korras. ainult rehvid kulusid ülikiirelt tavasõidul, max kiirus 32km/h, ja ainus mure alumised poldid logisevad iga sõidu järel, ühel pool veel garantiikleebis.
Mõtlesin kas tõesti peab võtmega inimene saatma seadme poltide pidamise pärast garantiisse. Tundus tülikas, võtsin omast karbist korralikud poldid, vedruseibid ja naksti kinni... kui raske oli disaineritel SELLE peale ENNE mõelda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 10:51:30 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
nii, mis paugupilli soetada uueks hooajaks? võtaks m365 asemele midagi vähe võimekamat, nii jõu kui läbisõidu osas, tippkiiruse kasv otseselt ei huvitagi. Hinnaklass nt kuni 2k


M365 Pro. Ise kasutan ja ülirahul.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 12:11:26 vasta tsitaadiga

Paugupill, need versioonid, millest sa räägid, need käivad selle nn control board'i kohta, jah?

Mul juhtus nüüd see, et niipea, kui ES4'l esitule põlema paned, läheb pidur peale.
Kiire guudel näitas, et see on mingi tüüphäda, kus sellel kontrollerplaadil "mädaneb" üks isetaastuv kaitse ära. Kas keegi siinsest rahvast teab, kas see probleem on Segway poolt nüüd uuemates kontrolleri versioonides lahenduse saanud?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 14:36:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
, mul sellepeale lisada, kõik es2+lisaakuga ehk sisuliselt es4 on igati korras. ainult rehvid kulusid ülikiirelt tavasõidul, max kiirus 32km/h, ja ainus mure alumised poldid logisevad iga sõidu järel, ühel pool veel garantiikleebis.
Mõtlesin kas tõesti peab võtmega inimene saatma seadme poltide pidamise pärast garantiisse. Tundus tülikas, võtsin omast karbist korralikud poldid, vedruseibid ja naksti kinni... kui raske oli disaineritel SELLE peale ENNE mõelda.


Alumised poldid logisesid paari nädalaga lahti. Kusjuures viimane piisk karikasse oli, kui nad läbi kleepsu tulid icon_exclaim.gif ning ilmselgelt kleepsu ära lõhkusid. Selle peale kiskusin lõplikult ära, võtsin tõuks käes suuna lähima K-Rautani ning panin korralikud poldid. See kõik tähendab, et garantiis käis ta mul ilma selle "warranty void if removed" kleepsuta ning tehti korda küll (ilmselt võid ka täiesti ärakiibitud isendi neile saata).

warwas kirjutas:
need versioonid, millest sa räägid, need käivad selle nn control board'i kohta, jah?
jutt control board'ist jah.

Täna lähen järgi, eks ole näha, kaua järgmise probleemini läheb. Muidu krt lahe sõita nendega...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 19.01.2020 14:53:48 vasta tsitaadiga





Endal kogemus nüüd pea aasta sellise isendiga
5600W max peak (2x2800w) Kaheratta vedu (esimene välja lülitatav ) Kui liival esiveo välja lülitad või gaasi maha lased paned üle nipli icon_biggrin.gif
Aku LG 42Ah 60 V
Aku peab väga hästi nii umbes 100 km saab ilusti akutäiega. Pidevalt gaas põhjas ja ka asfaldilt maas ca 75 km . siis oli ca 10% varu veel
Max kiirus nii 85 km/h offroad rehvidega

Vedurustus väga hea
Kaal pole nii hea kuskil 45 kg . Nii et kuhugi tuppa tassida poleks mugav
Laadida saab kahe laadijaga korraga Kui kasutada kahte 5A laadijat siis saab aku täiesti näis kuskil 5 tunniga (originaalis kaasas olid 2x2A laadijad )


Kuna sõidan palju ka pimedas siis valgustust ise juurde pandud ja täitsa hea.

Sõidab väga hästi ka niiöelda offroadi . Ise kaalun ca 100 kg
Siin väike näide tee mis tundub hea on suhteliselt pehme liiv.

Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 15:08:17 vasta tsitaadiga

Päris jube/ohtlik/hirmus icon_eek.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 15:10:41 vasta tsitaadiga

Äge pill, aga sadul oli vist asi, mis tõmbas konkreetse joone "tõuksi" ja pisimopeedi vahel. Kiiruse järgi pole see samas ei pisi- ega tavamopeed, puhas elektrimootorratas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 19.01.2020 17:37:06 vasta tsitaadiga

Ikka täitsa kokkupandav tõuks icon_lol.gif
Mahub pagassigi ilusti ära icon_razz.gif

Sadul käib ühe kiirkinnitusega maha ja ka kokku kiirelt .
Samas sõites ma praktiliselt kunagi ei kasuta ega istu aga suurel kiirusel aitab vastu põlve sadula hoidmine hästi stabiliseerida ratast
No ja kuskil kohapeal seistes ja juttu vestes on mugav istuda. Selleks pole ka maha võtnud seda.

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 19.01.2020 18:38:29 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Paugupill, need versioonid, millest sa räägid, need käivad selle nn control board'i kohta, jah?

Mul juhtus nüüd see, et niipea, kui ES4'l esitule põlema paned, läheb pidur peale.
Kiire guudel näitas, et see on mingi tüüphäda, kus sellel kontrollerplaadil "mädaneb" üks isetaastuv kaitse ära. Kas keegi siinsest rahvast teab, kas see probleem on Segway poolt nüüd uuemates kontrolleri versioonides lahenduse saanud?

oli sama probleem. tellisin uue kontrolleri ja puha. eile v6tsin alt poltidest lahti jaa avastasin et hoopis sinine kaabel katki... igastahes v6tsin pistiku vahelt 2ra ja yhendasin kaabli uuesti 2ra ning k6ik toimib j2lle nii kuis vaja....
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2020 21:13:15 vasta tsitaadiga

Cado, kas said kusagil hea hinnaga või aliexpressist tellisid? Sellega akuga peakski siis reaalselt 100+ kilti sõita saama ühe laadimisega?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 19.01.2020 22:10:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Cado, kas said kusagil hea hinnaga või aliexpressist tellisid? Sellega akuga peakski siis reaalselt 100+ kilti sõita saama ühe laadimisega?


Hiinast tellisin

Eelnevalt on mõned analoogsed olnud veel
See on parim hetkel
Kõik liigendid on ilusti laagrite peal, alu kere jne
Olen näinud ka selliseid kus lihtsalt pleki sisse auk puuritud ja varras läbi pandud icon_biggrin.gif


Lubavad 130 km ühe laadimisega kui sõidad mööda siledat teed ja üle 50 km/h ei sõida
ca 100 km olen ise saanud ühe laadimisega erinevad sõidud .Ehk siis aku on puhanud vahepeal (tea palju sellest kasu on )

Testi korras lasin ühekorra jutti enamvähem põhja gaasiga ,kahe mootoriga ja vahepeal ka metsateid siis sain ca 75 km näitas umbes 10% varu aga kui tõena on ei tea
Mitukorda mõtlesin proovida ühe mootoriga mööda kõvakattega teed ja mitte üle 50 ne km/h aga pole agea ja viitsimist leidnud nii pikalt sõita jutti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 23:02:00 vasta tsitaadiga

Traficu "pagassi" mahub mu gixxer ka ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 00:06:12 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust just vastupidi väikeste elektritõuksidega? Endal Xiaomi M365, aga nüüd oleks tarvis last-mile seadet, mida saaks bussi ka kaasa võtta (ehk siis ilmselt peaks mingisse spordikotti sisse mahtuma, et "pagas" olla).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 01:14:24 vasta tsitaadiga

Alternatiivina võib kaaluda ka selle "last mile'i" ehk meie mõistes km-i edasi-tagasi jalutamisega päevase soovitusliku 10000 sammu normi pea veerandi jagu täitmist.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 13:08:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Alternatiivina võib kaaluda ka selle "last mile'i" ehk meie mõistes km-i edasi-tagasi jalutamisega päevase soovitusliku 10000 sammu normi pea veerandi jagu täitmist.
Kahes linnas kokku ca 7km vaja läbida, ajaliselt ei vea kõndimine välja.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 14:55:13 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
rex kirjutas:
Alternatiivina võib kaaluda ka selle "last mile'i" ehk meie mõistes km-i edasi-tagasi jalutamisega päevase soovitusliku 10000 sammu normi pea veerandi jagu täitmist.
Kahes linnas kokku ca 7km vaja läbida, ajaliselt ei vea kõndimine välja.

Miks M365 ei sobi? Liiga suur ikkagi?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 22:23:25 vasta tsitaadiga

Eks hädapärast annaks sellele ka ilmselt mingi koti leida, aga väiksem oleks bussis vedamiseks veidi mõistlikum jah. Iseasi, kas üldse tehakse väiksemat tõukekat, mis ei oleks mänguasi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:26:57 vasta tsitaadiga

Pool teemasse, poolt ot, aga kas keegi oskab kommenteerida, mis valemiga 48v akusse üle 57v läheb?
Tõuksil on 48v aku, pull oli juba alguses see, et laadija karbil oli kirjas 54,6V, aga tõuksi enda ekraan täie laetuseni jõudes (roheline tuli) näitas 56,4+- paar kümnendikku. Üle 56.8v polnud varem näinud enne seismajäämist.
Ise akudest ja elektrist palju ei tea seega ei osanud sellest midagi arvata. Aga nüüd hiljuti kui tõuks oli seisnud umbes 2 kuud ja laadima panin, raporteeris ta enda ekraanilt üle 57 voldi ja ikka rohelist tuld ei näidanud.
Hetkel ka laeb ja 57v ees ja laadija täitsa soe veel, et nagu laeks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 20:53:49 vasta tsitaadiga

Sama valemiga ehk, kuidas tüüpilise 3,7V nimipingega liitiumelemendi reaalne pinge täislaetuna tegelikult 4,2V kandis olema kipub. Selle kordaja järgi on 48V akupatarei (13 elementi jadamisi) laetuna 54,5V. Üle selle läheb muidugi juba huvitavaks. Loodetavasti saab vähemalt pauku!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2020 10:01:09 vasta tsitaadiga

https://leht.postimees.ee/6884079/seadus-vajutab-elektritoukside-pidurile

tsitaat:
Nii kõlas eile valitsuse liiklus­komisjoni istungil majandus- ja kommunikatsiooni­ministeeriumi ühe ettepanekuna lisada liiklusseadusse eraldi sõidukiliik «kergliikur». Kergliikuri all mõeldakse nii elektritõukeratast kui ka tasa­kaaluliikurit.


tsitaat:
Samuti paneks seadus paika, et jalakäija vahetus läheduses tuleb kergliikuriga sõita jalakäija tavakiirusel. Kui aga tõukerattur peaks jalakäijaga siiski kokku põrkama, jääb süüdi kergliikuriga liikleja. Sõiduteed tuleks ministeeriumi plaani järgi ületada sama kiirusega, nagu teeb jalakäija.


tublid olete

tsitaat:
Ministeeriumi ettepanekul pandaks paika ka nõuded kergliikuri juhile, mis sarnanevad jalgratturitele mõeldud nõuetega. See tähendaks, et 10–15-aastasel elektritõukerattaga sõitjal peaks olema jalgrattajuhi luba.


vägagi mõistlik thumbs_up.gif

tsitaat:
Üldiste liiklusreeglitega sarnaselt ei tohi elektri­tõukeratta või tasakaaluliikuriga sõitja olla joobes.
See on loomulik, kahjuks peab seda ka seadusega veel täpsustama.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 11:26:13 vasta tsitaadiga

Kahju, et kiirusepiiranguks vist 25km/h jääb.

Ja rulad / onewheelid vist endiselt reguleerimata? icon_lol.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 11:28:00 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kahju, et kiirusepiiranguks vist 25km/h jääb.

See piirang jääb rendi masinatele ilmselt nõudeks, eravalduses olevad, mis sõidavad üle 25km/h enam siis kergliikuri alla ei kuulu? Väga segane.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 11:40:38 vasta tsitaadiga

Einoh, oleks saanud "ohutuse" tagamiseks mingi 15km/h panna ju icon_lol.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 11:43:03 vasta tsitaadiga

Siis hakkab politsei kõnniteedel kiirust mõõtma?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2020 11:44:52 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Ja rulad / onewheelid vist endiselt reguleerimata? icon_lol.gif


tsitaat:
Nii kõlas eile valitsuse liiklus­komisjoni istungil majandus- ja kommunikatsiooni­ministeeriumi ühe ettepanekuna lisada liiklusseadusse eraldi sõidukiliik «kergliikur». Kergliikuri all mõeldakse nii elektritõukeratast kui ka tasa­kaaluliikurit.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2020 11:45:29 vasta tsitaadiga

Kas bensiinimootoriga tõuks on ka kergliikur?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 11:45:42 vasta tsitaadiga

Kas rula on tasakaaluliikur?
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2020 11:46:27 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kas rula on tasakaaluliikur?

kas ei ole või? icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 29.01.2020 12:20:31 vasta tsitaadiga

Piirata on mõistlik. Peaasi et üldse ära ei keelata nagu mõnel pool.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 17:02:42 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Siis hakkab politsei kõnniteedel kiirust mõõtma?

Pisteliselt ehk hakkavadki. Kuskil Järvevana ääres sirgel tühjal ristumisteta jalgrattateel näiteks, kus minugi poolest 50-ga lasta võiks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 17:10:36 vasta tsitaadiga

Just mõtlesin, et peaks ehk vahetama M365 Inokim vastu. Saaks järvevanal 45kmh lasta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revlis01
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2014




sõnum 30.01.2020 16:51:42 vasta tsitaadiga

Inokimid on vägevad tõesti. Voltride poes Pirital saab proovida ka neid ja kui jääb lahjaks, siis mingi 100km/h pill oli ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2020 18:38:17 vasta tsitaadiga

Aga kondimootoriga tõuksiga võib siis kiirust ületada v?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2020 21:49:53 vasta tsitaadiga

Ega mäeküljelt liiga kiirelt abivahendita alla veerevat jalakäijat vast ka trahvita. Jalgratas on juba sõiduk ja linnas max 50. Mootorita tõuksiga siledal maal 15-20 kätte saamiseks tuleb päris tublit tööd teha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2020 19:03:25 vasta tsitaadiga

Tegin just ühe kiire tiiru, krdi nägu pidi otsast ära külmuma. Aku kustus ka suht kiirelt.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.