Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 22:00:34 vasta tsitaadiga

Sai ka soetatud Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Siit küsimus, kuidas sel isendil aktiveerida Volte, vähemalt telefoni rewiew ütleb,et peab toetama, kuigi menüüst ei suuda leida. Teenust pakub Elisa ja ka pakett peaks seda toetama. Kuigi Elisa lehel väljatoodud telefonide nimekirjas pole ühtegi Xiaomi toodet mis oleks Volte toega. Kas see oleneb ka Elisast, et Elisa võrgus nt Xiaomidel üldsegi Volte ei toimi. Või siiski telefon Voltet tegelikult ei toeta ja nt Klick lehel on valeandmed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 22:15:08 vasta tsitaadiga

Kui elisa ei toeta, siis ka ei saa punkt

Teenusepakkuja peab toe lisama, hiinakatega vähe usutav

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 22:32:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui elisa ei toeta, siis ka ei saa punkt

Teenusepakkuja peab toe lisama, hiinakatega vähe usutav


Ja mis asi see Huawei on siis, ka ju hiinlane, neil tugi olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 23:04:06 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kui elisa ei toeta, siis ka ei saa punkt

Teenusepakkuja peab toe lisama, hiinakatega vähe usutav


Ja mis asi see Huawei on siis, ka ju hiinlane, neil tugi olemas

Suur hiinlane.....no vb tuleb xiaomile ka....eks aeg näitab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.11.2019 23:10:26 vasta tsitaadiga

Mis see volte annab, et see oluline on ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 23:16:41 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mis see volte annab, et see oluline on ?

Ei kuku 3G-sse sitas 4g levis. Minule vägagi vajalik lisa angaaris olles.
3G peal nett pea olematu. Enne voltet kui kõne tuli, siis pidin andmeside kinni korraks panema, et uuest 4g võrku otse läheks.
Vägagi tüütu tegevus.
Mul mobla teeb hotspoti tööl

Kõne 4g-s ka nagu parema kvaliteediga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 23:47:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mis see volte annab, et see oluline on ?

Ei kuku 3G-sse sitas 4g levis. Minule vägagi vajalik lisa angaaris olles.
3G peal nett pea olematu. Enne voltet kui kõne tuli, siis pidin andmeside kinni korraks panema, et uuest 4g võrku otse läheks.
Vägagi tüütu tegevus.
Mul mobla teeb hotspoti tööl

Kõne 4g-s ka nagu parema kvaliteediga


Isegi mingi YT-s oleva õpetusega sai seda aktiveerida, st tuli kuskilt peidetud menüüst välja see funktsioon. Aga kui kõne teha, siis tundub et ikkagi ei toimi. Jääb vist Elisa taha, või tahab lisaks mingit spets toega SIMi. Millegipärast pärast ei taha MMS ka välja minna, jääbki püsivalt saatmisel olekusse. Vastu küll võttis. Mitte et see MMS nii oluline oleks, aga tuleb funktsioone katsetada, ja vahel harva on teist tarvis ka olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2019 23:53:30 vasta tsitaadiga

Aktiveerida saab jah, aga kui operaatori tuge pole, siis kasu null paraku
Ei ole spets sim vaja, väike update telole ja olemas. Elisa peab xiaomiga läbirääkima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 00:39:35 vasta tsitaadiga

Imelikud standardid misnei ühildu icon_lol.gif icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 00:42:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Imelikud standardid misnei ühildu icon_lol.gif icon_confused.gif

Telial samuti
Vast ühildub, aga mingit luba vaja vms.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 00:43:42 vasta tsitaadiga

Seda mõtlengi. Kas see asi võrkude vahel ikka toimib?
Ja ega siis ka ju mitte kui teisel poolel volte telo pole?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2019 00:53:12 vasta tsitaadiga

VoLTE jaoks on operaatoritel (vähemalt eestis) nn. whitelist. Standard on kõik sobilik, aga nad lisavad käsitsi telefone nimekirja, millele nad seda lubavad.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 00:54:33 vasta tsitaadiga

A mis takistab sinna kõiki telosi lisamast? Laiskus või telotootja ei köhi piisavalt pappi vms?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 00:57:27 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
VoLTE jaoks on operaatoritel (vähemalt eestis) nn. whitelist. Standard on kõik sobilik, aga nad lisavad käsitsi telefone nimekirja, millele nad seda lubavad.

Mingit survet on tarvis avaldada või. Milles küll teema, tootja ei käi piisavalt pappi lauale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2019 15:08:50 vasta tsitaadiga

Miks see nii on, ei oska ma öelda.

Elisal oli vist whitelist ka IMEI prefixi pihta ja ma pidin neile kirjutama, et poisid, mis värk on? Täiesti 0 levi igasugust? Ja kõrval Teliaga töötas. (Tegemist oli mingi natuke vähem tuntud hiinakaga)
Täpselt ei mäleta, võis ka vastupidi olla, aga emmal-kummal oli whitelist ka IMEI kaudu peal...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 15:57:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
A mis takistab sinna kõiki telosi lisamast? Laiskus või telotootja ei köhi piisavalt pappi vms?


Väidetavalt pole VoLTE niisama lihtne ja universaalne standard, seega selleks, et ühes konkreetses võrgus üks konkreetne telefoni mudel töötaks:
- Peavad telefoni tootja ja operaator suhtlema
- Telefoni tootja peab vastava võrgu VoLTE seaded telefoni softi lisama
- Operaator peab konkreetse mudeli IMEI vahemiku oma võrgus white-listima VoLTE lubamiseks sellele mudelile

Kui saaks lihtsamalt - küllap seda tehtaks. Ei ole ükski tootja ega operaator huvitatud mingist täiendavast niisama bürokraatiast, mis neile raha sisse ei too.

Minu 2 senti VoLTE osas:
Endale enam VoLTE toeta telefoni ei ostaks.
Kõned ühenduvad hetkega ning telefon ei tee mõttetut tõmblemist 4G - 2/3G vahel iga kord kui kõne sisse tuleb.

Lisaks on VoWIFI ka tore - eriti kuskil kehva mobiilileviga kohas - saab teha tavakõned wifit kandjana kasutades, selle asemel et telefon akut tapab minimaalsest levist kinni hoides ja täie võimsusega saates.
Näiteks kuskil metsatalus kus muidu mobiililevi kehv, on lahenduseks korraliku väliantenniga mobiilse neti püüdmine, mis majas wifiga laiali jagatakse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 16:21:51 vasta tsitaadiga

Märkuseks... Elisa Eesti ei kasuta IMEI whitelist. Seega saab mistahes Snapdragon SOC telefoniga, mis on rootitav... panna VoLTE/VoWifi tööle Elisas.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 16:37:09 vasta tsitaadiga

[veix], tänud täpsustuse eest.
Oskad äkki kommenteerida, kuivõrd operaatorite kaupa need VoLTE seaded tegelikult erinevad?
Ehk kas see protsess tõesti peab olema nii bürokraatlik...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2019 17:57:01 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Märkuseks... Elisa Eesti ei kasuta IMEI whitelist. Seega saab mistahes Snapdragon SOC telefoniga, mis on rootitav... panna VoLTE/VoWifi tööle Elisas.


Ma olen tunde maadelnud erinevatel hetkedel aga ei ole volte't oma masinal käima saanud.

Uusim Lineage OS Pocophone F1 peal. No ei saa käima. *#*#3646#*#* all on volte asjad hallid ja ims status räägib, et volte, vowifi jmt kõik unavailable. APN seadetega olen ka mänginud, aga no ei tule seda volte't...

EDIT: Ise küsin, ise vastan. Seekordsel jälle proovimisel sain valikud menüüdesse! (build.prop'i oli vaja mõned read lisada)
https://forum.xda-developers.com/poco-f1/help/4g-volte-europe-countries-t3857207

Sellega on mulle igale poole tekkinud vajalikud asjad, mida mudida seadetes. Kas reaalselt nüüd Elisa'ga töötab ka, on omaette teema... icon_razz.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2019 18:04:11 vasta tsitaadiga

Draqula, ei erine väga palju. operaatori põhised seaded modemis on seotud tavaliselt ims ja interneti APN erinevustega ning teatud tresholdide/väärtuste erinevused volte/vowifi aktiveerimiseks või deaktiveerimiseks. Samuti kõnekvaliteedi seaded VoLTE/VoWIFI jaoks. Aga enamus opekaid kasutab apn-idena "internet" ja "ims" seega sobivad ühe operaatori konfid teistele ka üldjoontes. Samuti, kui ühe OEM telefoniga testitakse need volte parameetrid ära siis need ei muutu sama OEM tuleviku seadmete jaoks.

jnt, ma pigem soovitaks stock peal asi toimima saada ja siis proovida Lineage OS.

VoLTE tööle saamine sõltub kahest põhi komponendist 1) volte seadistustega modemi confi (.mbn) laadimine 2) androidi volte seadete lubamine. Teine punkt ehk Androidi seadete lubamine Volte jaoks on enam levinud õpetus netis(Magisk voEnabler module) aga sellest ei piisa.
Vaja on et telefoni EFS-i oleks laetud modemi conf kus on volte seaded sees. By default, kui opeka tuge ei ole siis laetakse miski "common" või "row" mcfg_sw.mbn kus volte seadeid ei ole.
1 võimalus kuidas laadida mbn kus on volte seaded sees, kasutada qualcommi tooli nimega PDC, mis on saadavalt kui installid QPST toolkiti(netist leiab kindlasti). näiteks üks sakslaste õpetus op6 puhul https://android-hubo.de/thread/8127-anleitung-oneplus-6-6t-dual-volte-vowifi-freischalten-de-en-ohne-root/?pageNo=1
2. võimalus on tuimalt root explorer abil kopeerida row kaustas olev .mbn file üle mõne teise operaatori .mbn failiga ja siis paar korda sim-i swappida et see üle kirjutatud mbn ka laetakse telefoni EFSI. See meetod eeldab et mbn-id on kuskil system(root) all olemas.
3. võimalus on extractida toimivalt sama SOC-iga telefoni EFS-ist vastavad failid välja ja siis kopeerida oma telefoni EFS-i. Abiks siis QPST jällegi.

Kui volte configa modem on edukalt laetud siis peaks *#*#4636#*#* phone info menüüs "VoLTE provisioned" olema sinine. Peale seda lubada androidi seadetest volte ja siis võib IMS service statust vaadata 4636 menüü alt. Kui IMS service status on ikkagi not registered, siis tasuks telefoni EFS-is (policyman kaustas) üle kontrollida carrier_policy.xml failis ei oleks "home plmn" väärtuseks on midagi muud peale kodu mnc ehk "248-02".

Kui kõik kontrollitud ja ikka ei toimi, siis tasub installida Network Signal Guru nimeline proge. See näitab ära Siganling tab-is kas toimib IMS liiklust ja sealt on võimalik ka välja lugeda, kui on mingeid reject või error messageid IMS serveri poolt. Kui üldse IMS messageid pole(peale airplane mode toggle) siis tasuks chekkida kindlasti üle et volte lubatud teie numbrile.


Ma algul ei tahtnud sellist pikka juttu kirjutada kuna ma ei ole väga palju erinevaid telefone läbi testinud elisa volte-ga. Seega pead ei anna aga võibolla on abiks kellelegi.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2019 18:10:18 vasta tsitaadiga

[veix], tänud, kindlasti mängin läbi ja jagan oma kogemust. thumbs_up.gif (Modemi poolne teema ilmselt mul veel puudu, niisama hetkel ei tööta)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 10:48:16 vasta tsitaadiga



Lihtsalt näidiseks siia teema jätkuks "50x zoom". P30pro ja 50x zoom käest kuu pihta thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 14:51:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:


Lihtsalt näidiseks siia teema jätkuks "50x zoom". P30pro ja 50x zoom käest kuu pihta thumbs_up.gif beer_yum.gif


Nu see Huawei ja kuu teema on kergelt kahtlane:
https://www.androidauthority.com/huawei-p30-pro-moon-mode-controversy-978486/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.11.2019 18:25:32 vasta tsitaadiga

Mul tuli just telefonil Miui 11.0.3.0 uuenduse. Telefon jäi android 9 peale.
Redmi note 5 ai dual cam
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 25.11.2019 16:50:44 vasta tsitaadiga

QIN Full Screen Phone Global Version Multi-Language 4G Network With Wifi 5.05 inch 2100mAh Andriod 9.0 SC9832E Quad Core Feature Phone from Xiaomi youpin - Black
link
89.99+1.70 usd
tore väike telefon
kahjuks omadustelt veidi lahjavõitu
ja hädavajadus omal puudub
kingiks kellelegi võiks sobida

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 21:03:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul tuli just telefonil Miui 11.0.3.0 uuenduse. Telefon jäi android 9 peale.
Redmi note 5 ai dual cam


Redmi Note 8 Prol-le tuli täna sama uuendus. Probleem, ei õnnestu enam teha Swedbanki viipemakseid. Kõik seadistused pandud nagu vaja.

Sain korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.11.2019 22:16:57 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
QIN Full Screen Phone Global Version Multi-Language 4G Network With Wifi 5.05 inch 2100mAh Andriod 9.0 SC9832E Quad Core Feature Phone from Xiaomi youpin - Black
link
89.99+1.70 usd
tore väike telefon
kahjuks omadustelt veidi lahjavõitu
ja hädavajadus omal puudub
kingiks kellelegi võiks sobida


Suuruse poolest ja ekraani poolest on ok, kuid ülejäänud on ikka õudus ruudus.
Mul ema otsib väiksemat telefoni endale, aga kuna ta reisidel kasutab oma telefoni kaamerat, siis see QIN oma tundub veel hullem olevat.
Mul emal on mingi LG Leon luts telefon, kuid on ikkagi rohkem mp kaameral. 5mp kaamera on krt mul mingi lumia 520 peal ja see on parax pixel fest kui pilt.

Neid pisemaid lutse on sealt hiinast veel nagu Melrose, Anica, Soyes jne.

link

Näiteks siis. Kehvem aku, kuid igas mõttes muus vast parem kui see QIN
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 11:06:26 vasta tsitaadiga

Miks sa oma emale normaalset telefoni normaalse kaameraga ei osta, kui ta pildistada tahab? Reisile mingi hiinakast säästuluts fotokaks? Džiisas icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.11.2019 16:26:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Miks sa oma emale normaalset telefoni normaalse kaameraga ei osta, kui ta pildistada tahab? Reisile mingi hiinakast säästuluts fotokaks? Džiisas icon_eek.gif


Asi pole selles kaameras. Asi on selles, et telefonid on liiga suured ja ta ei taha endale tahvlit kotis kaasas tassida, mida me tänapäeval telefonideks nimetame.
Ta tahab väikest telefoni, aga väikestel telefonidel mida tänapäeval liikumas on, on see mure et kõik on suhteliselt saast. Nii raudvara kui ka kaamera.
Selle QIN telefoni kohta ma nägin ka kuskil uudist ja seal polnud raudvarast juttu. Oleks sellel ainult parem kaamera küljes ja oleks kohe ostmas.
Teised väikesed hiinakad on samasugused, et kaamera on saast ja sellepärast ei osta neid ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 26.11.2019 21:20:12 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.12.2019 09:08:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 00:29:41 vasta tsitaadiga

Xiaomi ja teised võiksid väledalt kopeerida Motorolat, kokkuklapitav nutikas on tegelikult äge asi.
Kui naine nägi seda Motorola Razr uusversiooni, siis tundus olevat armastus esimesest silmapilgust. Ainult 1500€ on pisut palju.
Xiaomil on mingi patent olemas küll:
https://www.t3.com/news/xiaomi-is-working-on-a-motorola-razr-killing-foldable-phone

Tavamõõdus nutikas, mille saab tahvliks lahti voltida, on tore küll, aga väiksemaks kokku voltimine on omadus, mida paljud oodanud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.11.2019 02:52:10 vasta tsitaadiga

ma ei tea, Oneplus on v2ga solid teema. Xsaomi poole enam ei vaata, see oli viga.
6T oli vahepeal kaks kuud kadunud... Vaatasin juba uuemaid kui see vana välja ilmus.
Väärt lutsud, tasub hoidmist.
Xsaomi oli rohkem selline üle pingutatud android.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 21:06:23 vasta tsitaadiga

Keegi siit Xiaomi Mi Note 10 ka juba ligi võtnud? Muljeid kaamera osas jne? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 01:03:52 vasta tsitaadiga

kuskil kirjas ka on, kelle kaamera sensorid mi a1-s pesitsevad? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 01:10:04 vasta tsitaadiga

Omnivision OV12A10 ja Omnivision OV13380
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 10:24:24 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
ma ei tea, Oneplus on v2ga solid teema. Xsaomi poole enam ei vaata, see oli viga.
6T oli vahepeal kaks kuud kadunud... Vaatasin juba uuemaid kui see vana välja ilmus.
Väärt lutsud, tasub hoidmist.
Xsaomi oli rohkem selline üle pingutatud android.


Sellega oli mul ka teema - ei meeldinud MIUI.
Kuid Android One mudelid puhta androidiga on norm.
Laste käes A2 Lite käib kenasti - mõistlik suurus, puhas android, suur aku.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 17:06:44 vasta tsitaadiga

Mida võiks valida, kui soov oleks leida mingi ~7...8" ekraaniga telefoni/tabletit, mis oleks puhas Android 8.0+, 4G, GPS ja LDAC Bluetooth'iga.
Muud specid ei ole olulised, läheb statsionaarselt autosse.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 10:20:17 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Mida võiks valida, kui soov oleks leida mingi ~7...8" ekraaniga telefoni/tabletit, mis oleks puhas Android 8.0+, 4G, GPS ja LDAC Bluetooth'iga.
Muud specid ei ole olulised, läheb statsionaarselt autosse.


Kui puhas Android siis siin wiki artiklis on kõik Android One seadmed kirjas:
https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One#Products_by_year_of_announcement_or_release

Teine variant on Pixel seade, kah puhas Android, aga veidi karmima hinnalipikuga.
LDAC kohta ei oska öelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 14:22:33 vasta tsitaadiga

Tänan, sealt on studeerimist nüüd küll.
"Puhas" Android ütlesin selle pärast, et kuna antud teema pealkiri on "hiinakad", siis olen aru saanud, et seal on tihti kasutusel mingi oma tarkvara, mis on tihti väga piiratud kasutusvõimalustega. Ilmselt laiatarbe Samsung jne. variandid on vähe leebemad?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 15:27:11 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Tänan, sealt on studeerimist nüüd küll.
"Puhas" Android ütlesin selle pärast, et kuna antud teema pealkiri on "hiinakad", siis olen aru saanud, et seal on tihti kasutusel mingi oma tarkvara, mis on tihti väga piiratud kasutusvõimalustega. Ilmselt laiatarbe Samsung jne. variandid on vähe leebemad?


See on suhteline, maitse asi.

Minu jaoks on Xiaomi MIUI häiriv - üritab kõike võimaldada oma vahenditega, kuid ei tee miskit hästi. Täpselt vastupidine Apple lähenemisele (lubame teha vähe, kuid väga täpselt ja läbimõeldult). Paljudele siin teemas samas sobib.
Sony oma poolt peale määritav kiht mind ei häirinud, väga minimalistlikult lisatud asju.
Viimaste Samsungite puhul (S7 ja S10) ma ka ei tunne, et oleks häirivalt paks "kiht peal". Kui S10 esimest korda kasutusele võtta siis ta viisakalt laseb sul valida milliseid Samsungi oma rakendusi sa soovid (Brauser, Samsung Health, jne). Ei pea enam otsima võimalusi kuidas neist tagantjärgi vabaneda. Galaxy S5 oli viimane vanematest Samsungidest mille hingeeluga olude sunnil hästi kursis olin ning see ajas oksele, venis jubedalt.

[offtopic]
Minu enda kriteeriumid telefoni valikul olid:
- Suur ja usaldusväärne tootja, korralikult turvauuendusi
- Suur ekraan (telkod ekraani jagamisega jälgitavad)
- VoLTE tugi (et telefon kõnede pärast ei peaks pidevalt 2G/2G ja 4G vahel pendeldama)
- Hea aku pidamine
- Väga hea fotokas, et laste kasvamine saaks kvaliteetselt (mõistuse piires) jäädvustatud
Valisin lõpuks Galaxy S10+, kuna Note 9 näpujäljelugeja oli tagaküljel (autohoidiku mõttes täielik õnnetus) ning Note 10 polnud veel väljas.
[/offtopic]


viimati muutis Draqula 05.12.2019 15:31:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2019 15:27:33 vasta tsitaadiga

anryo, ma pigem ütleks vastupidi. Need laiatarbe samsungid ja lg'd on pigem need kõige hullemad.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 17:56:20 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Tänan, sealt on studeerimist nüüd küll.
"Puhas" Android ütlesin selle pärast, et kuna antud teema pealkiri on "hiinakad", siis olen aru saanud, et seal on tihti kasutusel mingi oma tarkvara, mis on tihti väga piiratud kasutusvõimalustega. Ilmselt laiatarbe Samsung jne. variandid on vähe leebemad?


Ma igaks juhuks täpsustaks, et reeglina on kasutusel ikkagi kõige tavalisem android kõigi androidi kasutusvõimalustega (mida iga tootja lihtsalt natuke väliselt sätib). Mille üle teinekord nurisetakse (näiteks selle Xiaomi Miui puhul) on üldiselt kosmeetilised eripärad ja seadistusvõimalused, mis otstarbekohast kasutamist reeglina ei sega (kuid võivad vajada veidi harjumist, mis on põhjus miks mõned seda puhast androidi taga ajavad). Hiinakad, millel pole näiteks Google play poodi vms, mis juba kasutamist segama hakkab, peaks pigem haruldased olema (vbolla mingid üliodavad Aliexpressi tundmatud tootjad kelle tooted on tegelikult ainult hiinasse mõeldud). Ehk siis tavakasutuse puhul pole see "puhas" android kui selline otseselt vajalik.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 19:25:49 vasta tsitaadiga

Kes tunneb, et enam ilma 5G ta enam hakkama ei saa kuidagi siis GeekBuying-s hetkel Mi Mix 3 5G sinine keraamiline 6+128 GB Global Version 335.- Eur icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2019 00:16:32 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2019/12/05/pablo-escobar-fold-1-launched-as-the-cheapest-foldable-phone-at-349/

Hehe mis nimi telefonile Pablu Escobar fold 1 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 08:48:59 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Kes tunneb, et enam ilma 5G ta enam hakkama ei saa kuidagi siis GeekBuying-s hetkel Mi Mix 3 5G sinine keraamiline 6+128 GB Global Version 335.- Eur icon_biggrin.gif
alis 289 & 64GB 262
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-mix-3-5g
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 11:02:53 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.gizmochina.com/2019/12/05/pablo-escobar-fold-1-launched-as-the-cheapest-foldable-phone-at-349/

Hehe mis nimi telefonile Pablu Escobar fold 1 icon_biggrin.gif


Karta on, et nimi on selle telefoni ainus müügiargument...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 06.12.2019 15:53:54 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
lopes39 kirjutas:
https://www.gizmochina.com/2019/12/05/pablo-escobar-fold-1-launched-as-the-cheapest-foldable-phone-at-349/

Hehe mis nimi telefonile Pablu Escobar fold 1 icon_biggrin.gif


Karta on, et nimi on selle telefoni ainus müügiargument...


Loen sealt alt kommentaare, kes mida ootab icon_smile.gif Osama bin Laden Pro XL Limited Edition.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 10:47:34 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Mi 9T/Redmi K20? Kuidas rahul olete? Kas on ok telefon? Midagi häirib?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 09.12.2019 15:45:22 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Kas kellelgi on Mi 9T/Redmi K20? Kuidas rahul olete? Kas on ok telefon? Midagi häirib?

OK telefon. Häirib et ei saa eraldi kontaktide kiirvalimist üksiku klahvi alla panna. A'la et hoiad klahvi nr 4 alla ja helistad naabrimehele. Mix 2'l oli see vähemalt võimalik. See võib olla muidugi ka Android 10'ga seotud kiiks, mitte telefoniga.
Ja märguandetuli on pop-up kaamera otsas, seega 90% juhtudest ei pane seda tähele. Muidu midagi häirivat ei ole. Aku veab päris hästi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 15:49:49 vasta tsitaadiga

Murdock, kui sa näiteks klahvistikul nr 5 pikalt all hoiad, siis ka ei paku, et lisa kiirvalik?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.