Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:50:14 vasta tsitaadiga

Mis seis meil nende icon_arrow.gif beer_yum.gif meestega on icon_question.gif
Vaatasin, et julgelt koguvad mõned poste nt
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:13:02 vasta tsitaadiga

sogar, jah, probleem on, aga hea lahendust polegi, tegemist on foorumiga ju, kus värskeima postitusega teema ongi ülevalpool.
Kust jookseb piir upitamise ja küsimuse/pakkumise vahel? Kui keelata lihtlabased upitamised, hakatakse teemasse pseudoküsimusi esitama või pseudopakkumisi tegema.
Tuleb mingi tõekomisjon moodustada ja kõhutunde pealt peab hakkama kustutama/keelama? Teine ekstreemne variant oleks kaotada upitamise mõju, et postita ja upita palju tahad, teema ülespoole ei tõuse.
Kardetavasti see aga ei meeldiks enamusele ja kaoks ka foorumile omane funktsionaalsus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:14:17 vasta tsitaadiga

sorry sold out, et tundliku teemat puudutasin icon_confused.gif hea teada, et sa asjal silmapeal hoiad maikuu jooksul.

edit:
Mõtlesin solt outile vastust selle ajajooksul tuli juba taneli vastus.
Selle kohapealt on sul tanelil head küsimusest kus on piir.
Modedele see ülesanne suunata, et läbi kammida teemasid oleks sama hea kui trolliga vaielda.


viimati muutis Laifstaile 08.08.2018 22:19:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:17:24 vasta tsitaadiga

Kui väikese veaga äriteema saab minutiga kasti, siis 10 kasutaja spämmimise võiks ju samuti lahendatud saada icon_wink.gif Suuri rikkujaid on tegelikult isegi vähem.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:22:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui keelata lihtlabased upitamised, hakatakse teemasse pseudoküsimusi esitama või pseudopakkumisi tegema. Tuleb mingi tõekomisjon moodustada ja kõhutunde pealt peab hakkama kustutama/keelama?

veelkord, kust jookseb piir? Ja arvate, et modedele ei tule siit lisatööd? icon_neutral.gif
Tuletan meelde, et modereerimistööd tehakse siin altruistlikult, vabast ajast ja tahtest. Ei saa sundida lisatööd peale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:48:43 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
Mis seis meil nende icon_arrow.gif beer_yum.gif meestega on icon_question.gif
Vaatasin, et julgelt koguvad mõned poste nt
Spoiler Spoiler Spoiler
Tavaline teema upitamine. Ei midagi erilist ega otseselt reeglite- vms vastast.
Nende kahe upitamine toimub tavaliselt 10+ päeva tagant vs mõned teised aktiivsemad ärikad, kelle teema alla ilmuvad pöidlad püsti enne, kui kuulutuse muutmise (max 24h) aeg läbi saab.

Pigem on probleemiks eespool nimetatute puhul hulgimüük, millest nad kõrvale hoiduvad
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2018 15:29:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ummiq, on arusaadav, aga juba 10+ aastat see teemaks ja räägitud, tehnilist lahendust sellele pole. Tasulised teenused tuleb alati viimasena valida.
mis mõttes ei ole tehnilist lahendust? muu info teemas ju säilib peale eelvaate kasutamist?
tehke see jama kord juba korda icon_evil.gif
või siis vähemalt ärge toppige arhiivi tasuta teemat blokeerima sellisel juhul.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 17:54:51 vasta tsitaadiga

Nõustun Taneliga piir on kitsas.
Võimalus:
Uurida välja kas kogukond aktsepteerib seda käitumist.
Kui jah siis las olla, kui ei siis paika panna karistus.
Võib olla suhelda nende beer_yum.gif icon_arrow.gif meestega/naistega mis teema on ja miks nii on.
Modedele seda peale suruda tuimalt oleks minuarust natuke liig, kui märkab siis meede tarvitusele võtta. Aga tuimalt neid kammida oleks BS.
Minu arust ka tehnilist lahendust ei ole(pole ITimees) ala keelata ühemärgised postitused siis tulevad sellised "märk" stiilis asjad.
Või pannakse mindi umbe pakkumine ala 1€ ja sealt hea panna post, et liiga madal hind blablabla....

Kui pikk on aeg kui meil teema aegub 2kuud icon_question.gif
Vb peaks teemadesse panema tähtaja nõude või midagi seesugust.... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 21:54:02 vasta tsitaadiga

londiste, sa pead Nevermindile midagi mõnna mõnna vist tegema, sest tema väitel pole see võimalik, ilma foorumikoodi kapitaalselt ümber kirjutamata.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 01:52:34 vasta tsitaadiga

Lahendus üks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7613096#7613096 endiselt muutmata.

Lahendus kaks, sarnaselt kommenteerimisele tekib sisestusnupule pressimisel confirmation aken "oled kindel et õiged tasulised teenused on valitud?"

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 09:02:13 vasta tsitaadiga

elukaz, ok, edastan info thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 11:08:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ummiq, on arusaadav, aga juba 10+ aastat see teemaks ja räägitud, tehnilist lahendust sellele pole. Tasulised teenused tuleb alati viimasena valida.


Ma ei ole päris kindel, kas HV on sellest nii palju parem koht, kui keegi küll mingi reeglite punktiga 100% mitte kooskõlas olevat, aga muidu korralikult vormistatud kuulutuse ilma ettehoiatamata ära kustutab.

Kas sellist võimalust ei ole (võimalik juurutada), et saaks katkestatud tasuliste kuulutuse teksti (teksti, koos piltide, kujunduse jne) privaatsõnumitesse saata - päevakangelane võiks endast PS'i kaudu märku anda ja puudusele viidata. Siin teemas punkte kopeeriv-pasteeriv "korravalvur" vajaks minumeelest hädasti empaatiakursust, et arendada endas võimet inimkeeli puudusele viidata, mitte ainult reeglite punktile viidata. Sama nobenäpp on ka minul aegade jooksul terve rea müügiteemasid ära kustutanud, ka tasulisi ja mõned korrad pole lihtsalt raatsinud uuesti seda aega kuulutuse korrektsesse vormistusse matta, et keegi saaks jälle "komakoha najal" ennast teostada.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 11:20:45 vasta tsitaadiga

smurfer, soovime hoida ärifoorumi andmete osas värskena ja adekvaatsena, seetõttu ka vastavad reeglid on kehtestatud.
2 kuud peaks olema enam kui piisav aeg, et ese maha müüa. Pole vaja mitme kuu vanuseid teemasid, kus ese ammu maha müüdud ja/või müüja kadunud.
Umbes 15 aastat tagasi läbi käidud teema.

tsitaat:
12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuud, v.a teemad, mille eest on tasutud kokkuleppeline igakuine rahaline HV-toetus.


Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 14:34:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt.


Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:22:25 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Tanel kirjutas:
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt.


Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on?
polegi kunagi olnud

kui müüja pole nõuetekohast tasulist/hulgiteemat teinud ning kuuluses on parajalt pilte või sisu muul moel bb-code'iga ilustatud, siis jätan selle code tag'ide vahele
aegunud teemade puhul ma seda ei tee
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:33:39 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
smurfer kirjutas:
Tanel kirjutas:
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt.


Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on?
polegi kunagi olnud

kui müüja pole nõuetekohast tasulist/hulgiteemat teinud ning kuuluses on parajalt pilte või sisu muul moel bb-code'iga ilustatud, siis jätan selle code tag'ide vahele
aegunud teemade puhul ma seda ei tee


Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:40:25 vasta tsitaadiga

Kui äriteema sisu koos bb koodiga väärt on ja misiganes põhjusel seda kunagi korduvkasutada on vaja, siis on kõige lihtsam variant endale PS äriteema sisuga saata [code] tagide vahel icon_biggrin.gif
Tõstsime ju HV 20 juubeli puhul kõigil postkastide mahtu, seega ruumipuudust ei tohiks olla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:49:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui äriteema sisu koos bb koodiga väärt on ja misiganes põhjusel seda kunagi korduvkasutada on vaja, siis on kõige lihtsam variant endale PS äriteema sisuga saata [code] tagide vahel icon_biggrin.gif
Tõstsime ju HV 20 juubeli puhul kõigil postkastide mahtu, seega ruumipuudust ei tohiks olla.


Mis sa arvad, kuidas ma sinu meelest siis "härra Karistaja" riski maandan?
Lihtsalt vahest läheb meelest sisu ära kopeerida, nagu ka vahest läheb meelst kõik fataalset pööret väärivad linnukeset enne teemat live'sse laskmist üle käia. Ja jumal hoidku mõistliku suhtumise eest thumbs_down.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 17:03:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
ära mõtle üle
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 17:36:03 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
ära mõtle üle

Mida ma üle ei mõtle?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 17:47:04 vasta tsitaadiga

Ma ei tee midagi 'nägude järgi'
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 19:26:04 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Ma ei tee midagi 'nägude järgi'


Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.

Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:18:01 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Early Access kirjutas:
Ma ei tee midagi 'nägude järgi'


Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.

Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9900658#9900658 loe nüüd uuesti

+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:44:43 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
smurfer kirjutas:
Early Access kirjutas:
Ma ei tee midagi 'nägude järgi'


Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.

Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9900658#9900658 loe nüüd uuesti

+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem.

"Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee." oli kirjutatud sinu avalduse kohta
Early Access kirjutas:
Ma ei tee midagi 'nägude järgi'
Järgi oli minu kogemus sinupoolsest modereerimisest. Ja sis sa lingid mingi postituse, kus on mitu teemat sees, millest ma midagi uut välja ei loe. Tahad, et ma lingin siia mõne oma postituse? Mida sa silmas pead? Sama haige nagu tasuline äri teema kinni panna põhjendusega "loe reegleid", "reegel nr 6" vms.

Järjest rohkem seisukohal, et "0 või 1 mehed" ei peaks modereerima.

Early Access kirjutas:
...
+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem.


Mis tingimustel see automatika postitusi kustutab?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:49:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuud, v.a teemad, mille eest on tasutud kokkuleppeline igakuine rahaline HV-toetus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 22:54:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuud, v.a teemad, mille eest on tasutud kokkuleppeline igakuine rahaline HV-toetus.

Kustutamise kiirus polnud mitte 1 kuu vaid ikka maks 1 ööpäev.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 23:38:39 vasta tsitaadiga

Kui on reeglitevastane tasuta teema, siis nii ongi - tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks (hulgi)teemaks ja katkestame teema kohe.
Tasuta teemad on pigem erandiks, kuna meil pole oksjonikeskkonda, siis tasuta teema eelduseks on range vastavus reeglitele.

Tasulistena tehtud teemade osas ollakse paindlikumad.
Nagu varem mainitud, oleme alati leidnud kompromissi, näiteks teemale lisatavate tasuta lisateenuste näol.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 05:33:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tahad, et ma lingin siia mõne oma postituse?

aga palun
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 08:47:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui on reeglitevastane tasuta teema, siis nii ongi - tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks (hulgi)teemaks ja katkestame teema kohe.
Tasuta teemad on pigem erandiks, kuna meil pole oksjonikeskkonda, siis tasuta teema eelduseks on range vastavus reeglitele.

Tasulistena tehtud teemade osas ollakse paindlikumad.
Nagu varem mainitud, oleme alati leidnud kompromissi, näiteks teemale lisatavate tasuta lisateenuste näol.


Isegi kui sinna on terve rida tasulisi teenuseid külge ostetud?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 09:36:12 vasta tsitaadiga

smurfer, mitmendat korda juba kirjutan, et alati on lahendus leitud, tasulised teenused hiljem korrektsele teemale lisatud jne.
Näiteks kui on teema ekslikult tehtud tasuta, ja lisatud teenuseid, siis teema katkestatakse ja uuele nõuetekohaselt tehtud teemale lisan tasulised teenused juurde.
Kuna siit teemast praegu midagi uut ei tule, siis teema lukku. Kui on midagi uut ja kontstruktiivset, siis PS mulle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 19:11:51 vasta tsitaadiga

foorumis otsides ei kuva sunniviisiselt peale surutud kauba, kaupleja asukohta!
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 19:25:26 vasta tsitaadiga

Misasja?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 19:33:54 vasta tsitaadiga

Kasutatakse vist foorumisisest otsingut, selle asemel et asukoht filtritest valida

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 20:31:55 vasta tsitaadiga

kui panen müügi foorumi kas või 1060 ei kuva otsingu tulemuste taga kaupleja või kauba asukohta.
mis on muidu olemas lihtsalt müügi teemasi vaadates.
see otsinguga


muidu:

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 21:39:34 vasta tsitaadiga

Kuigi ma väga aktiivselt HV foorumis ei osta-müü-vaheta, siis hoian pidevalt silma peal pakutaval kaubal. Sellega seoses olen viimasel ajal märganud aina populaarsemaks muutuvat pakkumisest taganemist. Eseme müüja võib kindel olla, et 75 protsendist pakkumistest loobutakse, ka OK hinda pakkudes icon_rolleyes.gif Foorumisse on alles jäänud pigem väike osa aktiivsemaid ja tuntumaid tegelasi, kelle pakkumistes võib kindel olla.
Kuidas teha nii, et pakkumisi ei loobitaks "niisama"? Lihtsustaks kõvasti nii müüjate kui teiste (reaalsete pakkujate) elu.

Äkki miski märked profiilile või piirangud peale?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 21:45:01 vasta tsitaadiga

Müüja võib negatiivse profiili jätta, kui soovib. Kõike ei saa reguleerida.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 01:35:44 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Early Access kirjutas:
tsitaat:

Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
ära mõtle üle

Mida ma üle ei mõtle?


Ja ma koguaeg mõtlesin, et mina olen väljavalitu icon_biggrin.gif
Olen ka seda meelt, et kui model on aega ja tahtmist leida õige reeglite rikkumise viide äsja tehtud (paar minutit) tasulise teema jäädavalt kasti löömiseks (mul viimane laks ebasobiv pilt voodi müügiteemas ??), siis sama lihtne oleks saata hoiatus, et muuda pilt või läheb kasti.

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:09:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja ma koguaeg mõtlesin, et mina olen väljavalitu

Khõmm.. Sina oled üks neist kes hiilib reeglitest mööda. Müüd korduvalt tasuta teemas ebamäärases koguses tooteid ja nüüd tuled ühe tasulise teema pärast kisama? Really?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:47:37 vasta tsitaadiga

Paistab, et osa rahvast soovib osta.ee laadset ülikallist oksjonisüsteemi ja tasuta teemadest loobuda?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:50:54 vasta tsitaadiga

Tegelt tahtsin hoopis küsida, et kas teemade hinnastamist kuidagi reguleerida ei oleks võimalik?
nt Apple ost-müük. Kui müün 1k+ maksvat läppa on see 21 muidugi ok aga kui vaja osta nt 5€ maksvat lightning kaablit, siis ebamõistlikult palju...

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:52:54 vasta tsitaadiga

matu21, sa võid ju teema teha mujale ja kui tootjaks Apple valid, liigub see salvestamisel ise automaatselt õigesse alafoorumisse, ilma lisatasuta icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:55:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
matu21, sa võid ju teema teha mujale ja kui tootjaks Apple valid, liigub see salvestamisel ise automaatselt õigesse alafoorumisse, ilma lisatasuta icon_wink.gif


ja siis on see jokk?
solistaja kirjutas:
Sina oled üks neist kes hiilib reeglitest mööda

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:56:44 vasta tsitaadiga

matu21, jah, kui ei äritse PS kaudu.
Olgem ikka partnerid edasi thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:57:46 vasta tsitaadiga

Teise inimese raha prügikasti viskamisel oleks hea toon hoiatada, vastasel juhul tähendab see et kasutajaid peetakse nulltolereeritavateks huiariteks icon_neutral.gif
See vajaks äriteema loomisel ära märkimist näiteks selle mõttetu teksti asemel kõige nähtavamas kohas:
tsitaat:
Enne uue teema algatamist loe varasemaid postitusi ja/või kasuta otsingut!
Niimoodi toimides hoiad kokku nii enda kui teiste aega, sest sinu soovitud teemal
võib olla juba MITU KORDA ARUTLETUD.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 11:59:13 vasta tsitaadiga

Enamus teemasid on tasuta teemad, kus rahalist kahju pole.
Tasuta teemad ongi pigem erandiks, tasuta teema on mõeldud nn. vaesele üliõpilasele, mitte äritsejale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 12:06:16 vasta tsitaadiga

No kui saadaolev tasuta teema kohe kasti lüüakse, siis tekib ju rahaline kahju, sest "vigade paranduse" saab teha tasulise teemana.
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 12:11:03 vasta tsitaadiga

matu21, tasuta teemad tuleb ära kaotada, siis kaob ka probleem ära. Võtke tasuta teemat praegu mitte iseenesestmõistetavusena, vaid kui heatahtliku boonusena. Mida rohkem süsteemi kuritarvitate, seda kiiremini hüved ära kaovad. Pealegi ärifoorum on mõeldud eraisikutele, firmadele on HV.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 12:15:13 vasta tsitaadiga

Sellega ilmselt kaotaks lõpuks HV kõige rohkem. Oma 1 asja müümiseks hakataks ilmselt eelistama tasuta (üks roheline näiteks) keskkondasid.

Aga loogiline on see, et teenuse eest peabki maksma. Isegi tasuta bussisõit ei ole ju tegelt tasuta icon_smile.gif

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 12:16:06 vasta tsitaadiga

Eks see ongi valikute küsimus.
Aeg näitab. Seniks tuleb reeglitest kinni pidada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 13:06:43 vasta tsitaadiga

Markz kirjutas:
Kuigi ma väga aktiivselt HV foorumis ei osta-müü-vaheta, siis hoian pidevalt silma peal pakutaval kaubal. Sellega seoses olen viimasel ajal märganud aina populaarsemaks muutuvat pakkumisest taganemist. Eseme müüja võib kindel olla, et 75 protsendist pakkumistest loobutakse, ka OK hinda pakkudes icon_rolleyes.gif Foorumisse on alles jäänud pigem väike osa aktiivsemaid ja tuntumaid tegelasi, kelle pakkumistes võib kindel olla.
Kuidas teha nii, et pakkumisi ei loobitaks "niisama"? Lihtsustaks kõvasti nii müüjate kui teiste (reaalsete pakkujate) elu.

Äkki miski märked profiilile või piirangud peale?


Loobun ka edaspidi, kui müük ei toimi normaalse aja jooksul. Mul asja kiirelt vaja, siis otsin samalajal ka mujalt. Vb sain teisest portaalist kiiremini asja kätte. Ega see mingi osta.ee siin pole.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.