|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
08.08.2018 21:50:14
|
|
|
Mis seis meil nende meestega on
Vaatasin, et julgelt koguvad mõned poste nt
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
08.08.2018 22:13:02
|
|
|
sogar, jah, probleem on, aga hea lahendust polegi, tegemist on foorumiga ju, kus värskeima postitusega teema ongi ülevalpool.
Kust jookseb piir upitamise ja küsimuse/pakkumise vahel? Kui keelata lihtlabased upitamised, hakatakse teemasse pseudoküsimusi esitama või pseudopakkumisi tegema.
Tuleb mingi tõekomisjon moodustada ja kõhutunde pealt peab hakkama kustutama/keelama? Teine ekstreemne variant oleks kaotada upitamise mõju, et postita ja upita palju tahad, teema ülespoole ei tõuse.
Kardetavasti see aga ei meeldiks enamusele ja kaoks ka foorumile omane funktsionaalsus.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
08.08.2018 22:14:17
|
|
|
sorry sold out, et tundliku teemat puudutasin hea teada, et sa asjal silmapeal hoiad maikuu jooksul.
edit:
Mõtlesin solt outile vastust selle ajajooksul tuli juba taneli vastus.
Selle kohapealt on sul tanelil head küsimusest kus on piir.
Modedele see ülesanne suunata, et läbi kammida teemasid oleks sama hea kui trolliga vaielda.
viimati muutis Laifstaile 08.08.2018 22:19:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.08.2018 22:17:24
|
|
|
Kui väikese veaga äriteema saab minutiga kasti, siis 10 kasutaja spämmimise võiks ju samuti lahendatud saada Suuri rikkujaid on tegelikult isegi vähem.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.08.2018 22:48:43
|
|
|
| sogar kirjutas: |
Mis seis meil nende meestega on
Vaatasin, et julgelt koguvad mõned poste nt
Spoiler 
|
Tavaline teema upitamine. Ei midagi erilist ega otseselt reeglite- vms vastast.
Nende kahe upitamine toimub tavaliselt 10+ päeva tagant vs mõned teised aktiivsemad ärikad, kelle teema alla ilmuvad pöidlad püsti enne, kui kuulutuse muutmise (max 24h) aeg läbi saab.
Pigem on probleemiks eespool nimetatute puhul hulgimüük, millest nad kõrvale hoiduvad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.08.2018 15:29:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| ummiq, on arusaadav, aga juba 10+ aastat see teemaks ja räägitud, tehnilist lahendust sellele pole. Tasulised teenused tuleb alati viimasena valida. |
mis mõttes ei ole tehnilist lahendust? muu info teemas ju säilib peale eelvaate kasutamist?
tehke see jama kord juba korda
või siis vähemalt ärge toppige arhiivi tasuta teemat blokeerima sellisel juhul.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
09.08.2018 17:54:51
|
|
|
Nõustun Taneliga piir on kitsas.
Võimalus:
Uurida välja kas kogukond aktsepteerib seda käitumist.
Kui jah siis las olla, kui ei siis paika panna karistus.
Võib olla suhelda nende meestega/naistega mis teema on ja miks nii on.
Modedele seda peale suruda tuimalt oleks minuarust natuke liig, kui märkab siis meede tarvitusele võtta. Aga tuimalt neid kammida oleks BS.
Minu arust ka tehnilist lahendust ei ole(pole ITimees) ala keelata ühemärgised postitused siis tulevad sellised "märk" stiilis asjad.
Või pannakse mindi umbe pakkumine ala 1€ ja sealt hea panna post, et liiga madal hind blablabla....
Kui pikk on aeg kui meil teema aegub 2kuud
Vb peaks teemadesse panema tähtaja nõude või midagi seesugust....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
10.08.2018 01:52:34
|
|
|
Lahendus üks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7613096#7613096 endiselt muutmata.
Lahendus kaks, sarnaselt kommenteerimisele tekib sisestusnupule pressimisel confirmation aken "oled kindel et õiged tasulised teenused on valitud?"
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 11:08:13
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| ummiq, on arusaadav, aga juba 10+ aastat see teemaks ja räägitud, tehnilist lahendust sellele pole. Tasulised teenused tuleb alati viimasena valida. |
Ma ei ole päris kindel, kas HV on sellest nii palju parem koht, kui keegi küll mingi reeglite punktiga 100% mitte kooskõlas olevat, aga muidu korralikult vormistatud kuulutuse ilma ettehoiatamata ära kustutab.
Kas sellist võimalust ei ole (võimalik juurutada), et saaks katkestatud tasuliste kuulutuse teksti (teksti, koos piltide, kujunduse jne) privaatsõnumitesse saata - päevakangelane võiks endast PS'i kaudu märku anda ja puudusele viidata. Siin teemas punkte kopeeriv-pasteeriv "korravalvur" vajaks minumeelest hädasti empaatiakursust, et arendada endas võimet inimkeeli puudusele viidata, mitte ainult reeglite punktile viidata. Sama nobenäpp on ka minul aegade jooksul terve rea müügiteemasid ära kustutanud, ka tasulisi ja mõned korrad pole lihtsalt raatsinud uuesti seda aega kuulutuse korrektsesse vormistusse matta, et keegi saaks jälle "komakoha najal" ennast teostada.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
10.08.2018 11:20:45
|
|
|
smurfer, soovime hoida ärifoorumi andmete osas värskena ja adekvaatsena, seetõttu ka vastavad reeglid on kehtestatud.
2 kuud peaks olema enam kui piisav aeg, et ese maha müüa. Pole vaja mitme kuu vanuseid teemasid, kus ese ammu maha müüdud ja/või müüja kadunud.
Umbes 15 aastat tagasi läbi käidud teema.
| tsitaat: |
| 12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuud, v.a teemad, mille eest on tasutud kokkuleppeline igakuine rahaline HV-toetus. |
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 14:34:48
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt. |
Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.08.2018 15:22:25
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt. |
Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on? |
polegi kunagi olnud
kui müüja pole nõuetekohast tasulist/hulgiteemat teinud ning kuuluses on parajalt pilte või sisu muul moel bb-code'iga ilustatud, siis jätan selle code tag'ide vahele
aegunud teemade puhul ma seda ei tee
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 15:33:39
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
...
Mis puudutab teema sisu, siis on mode teema sisu kopeerinud code tagidega teema lõppu, et saaks sisu kergelt kätte.
Arhiivis olevat teemat näed oma ärifoorumi postituste alt. |
Mis ajast selline käitumine modedele kohustuslik on? |
polegi kunagi olnud
kui müüja pole nõuetekohast tasulist/hulgiteemat teinud ning kuuluses on parajalt pilte või sisu muul moel bb-code'iga ilustatud, siis jätan selle code tag'ide vahele
aegunud teemade puhul ma seda ei tee |
Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 15:49:28
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kui äriteema sisu koos bb koodiga väärt on ja misiganes põhjusel seda kunagi korduvkasutada on vaja, siis on kõige lihtsam variant endale PS äriteema sisuga saata [code] tagide vahel
Tõstsime ju HV 20 juubeli puhul kõigil postkastide mahtu, seega ruumipuudust ei tohiks olla. |
Mis sa arvad, kuidas ma sinu meelest siis "härra Karistaja" riski maandan?
Lihtsalt vahest läheb meelest sisu ära kopeerida, nagu ka vahest läheb meelst kõik fataalset pööret väärivad linnukeset enne teemat live'sse laskmist üle käia. Ja jumal hoidku mõistliku suhtumise eest
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.08.2018 17:03:14
|
|
|
| tsitaat: |
Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
|
ära mõtle üle
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 17:36:03
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
|
ära mõtle üle |
Mida ma üle ei mõtle?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.08.2018 17:47:04
|
|
|
| Ma ei tee midagi 'nägude järgi'
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 19:26:04
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Ma ei tee midagi 'nägude järgi' |
Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.
Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.08.2018 22:18:01
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Ma ei tee midagi 'nägude järgi' |
Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.
Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9900658#9900658 loe nüüd uuesti
+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 22:44:43
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Ma ei tee midagi 'nägude järgi' |
Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee. Igal juhul on sul alati mõni vajalik punkt olnud, millega oma tegevust õigustada ja seda code tag'ist mina pole näinud, millest ka minu küsimus "Mis ajast see kohustuslikuks muutus?" - pole kohustuslik = "nägude" järgi!
Minu senine kogemus on olnud, et teemad on paremal juhul arhiivis, kehvemal juhul üldse kadunud, kas siis mõne sobiva punkti või ilma mingi teavituseta. Igal juhul on see minu silmis tunnus suhtumisest, kus teiste tööd/panust ei hinnata.
Kahju lihtsalt, kui sellisel suhtumisel modereerimine tugineb. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9900658#9900658 loe nüüd uuesti
+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem. |
"Ma ei tea, mille järgi sa midagi teed, või ei tee." oli kirjutatud sinu avalduse kohta
| Early Access kirjutas: |
| Ma ei tee midagi 'nägude järgi' |
Järgi oli minu kogemus sinupoolsest modereerimisest. Ja sis sa lingid mingi postituse, kus on mitu teemat sees, millest ma midagi uut välja ei loe. Tahad, et ma lingin siia mõne oma postituse? Mida sa silmas pead? Sama haige nagu tasuline äri teema kinni panna põhjendusega "loe reegleid", "reegel nr 6" vms.
Järjest rohkem seisukohal, et "0 või 1 mehed" ei peaks modereerima.
| Early Access kirjutas: |
...
+ kui kehvemal juhul lihtsalt kadunud, siis see on automaatne süsteem. |
Mis tingimustel see automatika postitusi kustutab?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
10.08.2018 22:54:20
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
| 12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuud, v.a teemad, mille eest on tasutud kokkuleppeline igakuine rahaline HV-toetus. |
|
Kustutamise kiirus polnud mitte 1 kuu vaid ikka maks 1 ööpäev.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
10.08.2018 23:38:39
|
|
|
Kui on reeglitevastane tasuta teema, siis nii ongi - tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks (hulgi)teemaks ja katkestame teema kohe.
Tasuta teemad on pigem erandiks, kuna meil pole oksjonikeskkonda, siis tasuta teema eelduseks on range vastavus reeglitele.
Tasulistena tehtud teemade osas ollakse paindlikumad.
Nagu varem mainitud, oleme alati leidnud kompromissi, näiteks teemale lisatavate tasuta lisateenuste näol.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.08.2018 05:33:28
|
|
|
| tsitaat: |
Tahad, et ma lingin siia mõne oma postituse?
|
aga palun
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
11.08.2018 08:47:42
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kui on reeglitevastane tasuta teema, siis nii ongi - tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks (hulgi)teemaks ja katkestame teema kohe.
Tasuta teemad on pigem erandiks, kuna meil pole oksjonikeskkonda, siis tasuta teema eelduseks on range vastavus reeglitele.
Tasulistena tehtud teemade osas ollakse paindlikumad.
Nagu varem mainitud, oleme alati leidnud kompromissi, näiteks teemale lisatavate tasuta lisateenuste näol. |
Isegi kui sinna on terve rida tasulisi teenuseid külge ostetud?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
18.01.2019 19:11:51
|
|
|
foorumis otsides ei kuva sunniviisiselt peale surutud kauba, kaupleja asukohta!
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.01.2019 19:33:54
|
|
|
Kasutatakse vist foorumisisest otsingut, selle asemel et asukoht filtritest valida
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
18.01.2019 20:31:55
|
|
|
kui panen müügi foorumi kas või 1060 ei kuva otsingu tulemuste taga kaupleja või kauba asukohta.
mis on muidu olemas lihtsalt müügi teemasi vaadates.
see otsinguga
muidu:
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
04.05.2019 21:39:34
|
|
|
Kuigi ma väga aktiivselt HV foorumis ei osta-müü-vaheta, siis hoian pidevalt silma peal pakutaval kaubal. Sellega seoses olen viimasel ajal märganud aina populaarsemaks muutuvat pakkumisest taganemist. Eseme müüja võib kindel olla, et 75 protsendist pakkumistest loobutakse, ka OK hinda pakkudes Foorumisse on alles jäänud pigem väike osa aktiivsemaid ja tuntumaid tegelasi, kelle pakkumistes võib kindel olla.
Kuidas teha nii, et pakkumisi ei loobitaks "niisama"? Lihtsustaks kõvasti nii müüjate kui teiste (reaalsete pakkujate) elu.
Äkki miski märked profiilile või piirangud peale?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.05.2019 21:45:01
|
|
|
Müüja võib negatiivse profiili jätta, kui soovib. Kõike ei saa reguleerida.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
03.11.2019 01:35:44
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Seni, kuni see kohustuslik pole ja sa nägude meeldimise/mittemeeldimise ja oma eksistentsi mõttetuse tajust lähtuvalt seda meelehead "ülejäänutele" pakud, pole mõtet sellest väga rääkida!
|
ära mõtle üle |
Mida ma üle ei mõtle? |
Ja ma koguaeg mõtlesin, et mina olen väljavalitu
Olen ka seda meelt, et kui model on aega ja tahtmist leida õige reeglite rikkumise viide äsja tehtud (paar minutit) tasulise teema jäädavalt kasti löömiseks (mul viimane laks ebasobiv pilt voodi müügiteemas ??), siis sama lihtne oleks saata hoiatus, et muuda pilt või läheb kasti.
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.11.2019 11:09:21
|
|
|
| tsitaat: |
Ja ma koguaeg mõtlesin, et mina olen väljavalitu
|
Khõmm.. Sina oled üks neist kes hiilib reeglitest mööda. Müüd korduvalt tasuta teemas ebamäärases koguses tooteid ja nüüd tuled ühe tasulise teema pärast kisama? Really?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
03.11.2019 11:50:54
|
|
|
Tegelt tahtsin hoopis küsida, et kas teemade hinnastamist kuidagi reguleerida ei oleks võimalik?
nt Apple ost-müük. Kui müün 1k+ maksvat läppa on see 21 muidugi ok aga kui vaja osta nt 5€ maksvat lightning kaablit, siis ebamõistlikult palju...
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
03.11.2019 11:55:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
matu21, sa võid ju teema teha mujale ja kui tootjaks Apple valid, liigub see salvestamisel ise automaatselt õigesse alafoorumisse, ilma lisatasuta  |
ja siis on see jokk?
| solistaja kirjutas: |
| Sina oled üks neist kes hiilib reeglitest mööda |
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.11.2019 11:57:46
|
|
|
Teise inimese raha prügikasti viskamisel oleks hea toon hoiatada, vastasel juhul tähendab see et kasutajaid peetakse nulltolereeritavateks huiariteks
See vajaks äriteema loomisel ära märkimist näiteks selle mõttetu teksti asemel kõige nähtavamas kohas:
| tsitaat: |
Enne uue teema algatamist loe varasemaid postitusi ja/või kasuta otsingut!
Niimoodi toimides hoiad kokku nii enda kui teiste aega, sest sinu soovitud teemal
võib olla juba MITU KORDA ARUTLETUD. |
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
03.11.2019 12:15:13
|
|
|
Sellega ilmselt kaotaks lõpuks HV kõige rohkem. Oma 1 asja müümiseks hakataks ilmselt eelistama tasuta (üks roheline näiteks) keskkondasid.
Aga loogiline on see, et teenuse eest peabki maksma. Isegi tasuta bussisõit ei ole ju tegelt tasuta
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
03.11.2019 13:06:43
|
|
|
| Markz kirjutas: |
Kuigi ma väga aktiivselt HV foorumis ei osta-müü-vaheta, siis hoian pidevalt silma peal pakutaval kaubal. Sellega seoses olen viimasel ajal märganud aina populaarsemaks muutuvat pakkumisest taganemist. Eseme müüja võib kindel olla, et 75 protsendist pakkumistest loobutakse, ka OK hinda pakkudes Foorumisse on alles jäänud pigem väike osa aktiivsemaid ja tuntumaid tegelasi, kelle pakkumistes võib kindel olla.
Kuidas teha nii, et pakkumisi ei loobitaks "niisama"? Lihtsustaks kõvasti nii müüjate kui teiste (reaalsete pakkujate) elu.
Äkki miski märked profiilile või piirangud peale? |
Loobun ka edaspidi, kui müük ei toimi normaalse aja jooksul. Mul asja kiirelt vaja, siis otsin samalajal ka mujalt. Vb sain teisest portaalist kiiremini asja kätte. Ega see mingi osta.ee siin pole.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|