Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 21:49:45 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Kremka kirjutas:
Igaksjuuks mainin. Samamoodi mäng crashind pidevalt, erinevad errorid jne. Reede / Laupäv ei saandki mängida, ootasin update.
Pühapäeval ikka ei toimind, hakkasin mõtlema äkki asi minu masinas. Logisin siis mälu kasutust ja commit charge mis jooksis põhja.
Masinal 16GB ram tundub vähe. Avasin page faile 6000mb ja korras, kõik toimib.


Tänud. Proovib äkki aitab. icon_smile.gif)

// Toimis.


Võtan sõnad tagasi icon_biggrin.gif ilmselt Activision karistab mind selle eest, et Argentiina VPNiga ostsin CoDi 30 euri eest.. Kurja järjepidev crash ja mängida ei saa single playerit. Mai teagi kas nüüd rikkus nvidia uus update ära või miski muu aga sellist jama isiklikult
ei ole kogenud vist kunagi varem ühegi mänguga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 22:43:39 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ok parandan ennast kui siin kellelegi hirmsalt hinge läks, kraanajuhid thumbs_up.gif

Ma ei saa su vigastusest eriti aru. Mis sul viga on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 23:44:42 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Kremka kirjutas:
Igaksjuuks mainin. Samamoodi mäng crashind pidevalt, erinevad errorid jne. Reede / Laupäv ei saandki mängida, ootasin update.
Pühapäeval ikka ei toimind, hakkasin mõtlema äkki asi minu masinas. Logisin siis mälu kasutust ja commit charge mis jooksis põhja.
Masinal 16GB ram tundub vähe. Avasin page faile 6000mb ja korras, kõik toimib.


Tänud. Proovib äkki aitab. icon_smile.gif)

// Toimis.


Võtan sõnad tagasi icon_biggrin.gif ilmselt Activision karistab mind selle eest, et Argentiina VPNiga ostsin CoDi 30 euri eest.. Kurja järjepidev crash ja mängida ei saa single playerit. Mai teagi kas nüüd rikkus nvidia uus update ära või miski muu aga sellist jama isiklikult
ei ole kogenud vist kunagi varem ühegi mänguga.


Tavaliselt ma ei vingu aga see tegelt ajab küll vihale. Need kellel probleeme pole ja saavad kenasti mängida, siis muidugi super aga ma arvan, et ma pole ainus kellel MP pole nt üldse võimalik mängida. Loadib mängu ja 30 sekundi pärast crash ilma errorita. Sama oli storyga, mis kuidagi sai läbi tehtud aga iga natukese aja tagant ikkagi tuli restart teha mängule.

Kaaskannatajaid on päääris palju:
https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dmscqq/frequent_crashing_on_pc/

Pigem ei soovitaks hetkel osta ja ootaks kuni miski stable versioon väljas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2019 01:28:29 vasta tsitaadiga

VisaHinGG,
Proovida võib, ddu'ga safe modes driver maha, nett tagant ja viimased driverid peale.
Jookseb multiplayeris ja singelplayeris päris hästi. Singelis videode ajal kohati nõksub. See oleks ka ainus asi, mis silma on jäänud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 10:22:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Proovida võib, ddu'ga safe modes driver maha, nett tagant ja viimased driverid peale

Pole näinud et see kunagi oleks midagi ravinud või aidanud parndada, mured ikka mujal.
Soovitus pigem teemast kui muud midagi tarka öelda ei ole.

Pigem häda mängu poolne ja sealsed dev'id peaavd leidma kooslusele lahenduse.
VisaHinGG, kas seal teemas on hädalistel sama PC kooslus või midagi muud?
BO1 alguses oli ka üks kindel kooslus, mis lihtsalt crashis ja sellele ise rohtu leida ei olnud võimalik, siis oli Intel CPU + ATI GPU häda.
BO1 ja BO2 oli üldse pirtsperse ATI/AMD graafika vastu, Nvidia GPU kasutajad said mängu siis kui pre counter tiksus ATI kasutajad tulid mängu siis kui 1 min oli juba round kestnud.
COD'i ajaloos igast saasta olnud just riistvaraga aga aeg parandab haavad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 11:28:22 vasta tsitaadiga

https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dphq9n/tactical_by_eight_thoughts/

icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 11:59:55 vasta tsitaadiga

COD on ju eluaeg olnud spray and pray mäng, mis taktikat nad ootavad?
Taktikat tahad mängi CS, R6S vms
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 12:10:06 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
COD on ju eluaeg olnud spray and pray mäng, mis taktikat nad ootavad?
Taktikat tahad mängi CS, R6S vms


Video point läks vist mööda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.10.2019 13:20:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
fgth kirjutas:
COD on ju eluaeg olnud spray and pray mäng, mis taktikat nad ootavad?
Taktikat tahad mängi CS, R6S vms


Video point läks vist mööda.


See video on täiesti mõttetu. Ma ei ole sellel kaardil A punkti kinni veel jäänud aga selle kämpimise vastu saab väga edukalt kui natukenegi pead kasutada ringi jooksmise asemel icon_rolleyes.gif
See teema ütleb ilmselt kõik sinusuguste kiunujatega tambitava seoses: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dp5c11/this_game_in_a_nutshell/

Ma paneks selle siis ja ootaks sinu mittemidagiütlevalt verbaalvalangut vastu: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dpebgi/i_was_going_through_some_old_files_and_theyuhh/

Ja see kui inimesed K/D näiteid kasutavad: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dp6csa/i_wish_you_all_would_quit_throwing_in_what_your/

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 15:12:31 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

See video on täiesti mõttetu.


See mäng on mõttetu ja sureb kiiremini kui ükski senine COD. Juba eile ei saanud mitte ühtegi mängu, kus ping oleks olnud alla kuuekümne millisekundi ja see on vähem kui nädal asja launchist. Jõuludeks võivad strateegilised mängurid üksteise pihta uhada oma kahes alles jäänud lobbys. Oh, vabandused, nad campivad kõik oma claymoride otsas ja keegi ei liigu.

Oleks selle jama eest raha maksnud, oleks teinud chargebacki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 19:50:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
softis kirjutas:

See video on täiesti mõttetu.


See mäng on mõttetu ja sureb kiiremini kui ükski senine COD.

Irw sa oled rääkinud iga COD-i kohta, et tuleb parim ever. Ja siis peale proovimist, et kõige sitem COD ever, mis sureb kohe. Saa siis nüüd aru, kes meist debiilik on siin... icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2019 22:21:59 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Minul on küll sellest kasu olnud ja pakkusin siin ühe variandi, mida proovida. Muide, beeta ajal oli täpselt sama asi, jookseb lihtsalt kokku. Mis lõpuks aitas? Oli vaja nvidia vanemad ajurid viimaste asemele sättida. Otse üle lastes hakkas ikkagi kokku panema. Vbla kooslusest sõltuv teema,ei tea. Kui sedasi vahetda siis on alati kindel laks olnud. Seda Nvidia Experience ei kasutagi. Aga kui sa ddu proovida ei soovita siis ok, jamage edasi ja oh seda rõõmu rõõmu. Suht okay on nüüd Codis paar HC tihi teha thumbs_up.gif

Nimega oled küll täppi pannud!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 23:41:02 vasta tsitaadiga

mängime igaõhtu 6 kesi.
kellelgi pole ühtegi crashi ega muud probleemi olnud...
kõigil peal viimane nvidia driver.
arvutid täiesti seinast seina kõige nõrgem oli 1060 ja 6700HQ läppar.
üks amd vend ka.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 13:31:05 vasta tsitaadiga

Pole ka veel ühtegi probleemi olnud, väga ilus ja ikka piisavalt erinev eelmistest CODidest, isiklikult meeldib. 2v2 on väga hea.
Outer Worlds vist kõige lähedasem asi heale releasele, aga ega tänapäeval ei tulegi enam mängud enam 100% terved välja, et enam väga ei ole mõtet võrrelda vanale ajale, vanastu oli kõik parem (old man yelling at cloud). Et tänaseks kahjuks ongi norm et pooltoores asi pistetakse välja ja siis hakatakse parandama, aga COD on väga heas seisus ja need põhiasjad mis avajvad muutmist, on suhteliselt kergesti parandatavad, ei näe mingit surrt auku mängus hetkel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 15:30:23 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Irw sa oled rääkinud iga COD-i kohta, et tuleb parim ever. Ja siis peale proovimist, et kõige sitem COD ever, mis sureb kohe. Saa siis nüüd aru, kes meist debiilik on siin... icon_lol.gif


Ootaks tšekke tühja möla asemel.

Meanwhile on mängu ametlik reddit, Neogaf ja ResetEra pöördunud täielikult selle mängu vastu ja oodatakse lubatud total overhauli, mis peaks novembri jooksul välja tulema. Fakt on see, et hetkel on see mäng totaalne fuckup ja IW muudab kardinaalselt MP aluseid, et mängu päästa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.11.2019 15:54:21 vasta tsitaadiga

Scart, näita palun seda lubatud overhauli kommentaari ametliku esindaja poolt.
Samapalju kui on vingujaid, on seal ka kiitjaid. Lihtsalt need, kes mänguga päriselt ka vaeva viitsivad näha, ei tao ringis üksteisi teemade peale lahti nagu hädapätakad, kelle K/D nii hullu paugu sai.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 16:35:42 vasta tsitaadiga

kas see, et üks lekitaja twiitis, et overhaul tuleb novembris on firmapoolne lubadus? icon_rolleyes.gif
see, et see minimap tagasi tuleb, seda ma usun, kuigi isiklikult meeldis, et seda polnud, camperite välja meelitamist peaks kuidagi muud moodi lahendama, aga noh see tänapäeval igas mängus, et pole hullu, ongi kergem
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 17:36:58 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
kas see, et üks lekitaja twiitis, et overhaul tuleb novembris on firmapoolne lubadus? icon_rolleyes.gif


Sellise kaliibriga insiderid teavad asjast rohkem kui enamik endale aru annab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2019 22:06:46 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi nüüd kumb mul aitas kas see, et unistallisin-reinstallisin teisele kettale või et tuli update, mis ära fixis. icon_smile.gif Igtahes pelasin ka täna paar h MP-d ja endale väga meeldib.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 00:45:42 vasta tsitaadiga

Mul ka enam crashe ei esine, väljaarvatud siis kui striim käib - väidab, et põhjuseks võivad olla vanad videokaardi driverid, aga uusimad tegelikult peal.
Kui x264 encoderit kasutan, on kõik korras, aga kohe kui NVENC peale panen, on mingi 10 minutiga OBS kottis ja tundub, et mäng on selle põhjustajaks, muude peladega korras.

Mängu naudin sellegi poolest. Enne shotguni mingit dailyt tegin, siis sain aru kui katki see 725 on. Praeguses olukorras peaks see relv olema sniper classis, mitte shotgunide all icon_biggrin.gif Loodame, et saab nerfi.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 13:42:18 vasta tsitaadiga

shotty on total OP jah.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 18:02:55 vasta tsitaadiga

Sain ka crashidest lahti lõpuks. Keegi Spec opse tahab teha? See headhunter kus kolm vms juggernaughti tuleb, see koht impossibru pubi vendadega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2019 11:04:10 vasta tsitaadiga

Lasen Hardcore TDM ja Dominationit.

Revolvril said kõik lisauuendused lahti ja eile sain lõpuks ka desert eagle kätte. Deagle samamoodi 1 hitter nagu revolver ent fire rate palju parem. Väga lõbus mäng beer_yum.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 04.11.2019 12:49:56 vasta tsitaadiga

HC tulebki mängida, seal ei karju niipalju neid tobed (call-outs) asju, mida siis kõik ümberringi kuulevad. Laadimist siiski ütleb. Elud ei taastu, elusid on kohe vähem, ei ole minimapi ja tiimikaaslase saab maha lasta jne
Realism on selline poolkõva, kus elud taastuvad, elusid on kohe vähem, ei saa tiimikaaslasi maha lasta, ei ole minimapi ja tegelane teeb koguaeg call-outs'e kui kedagi näeb.


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2019 12:58:22 vasta tsitaadiga

Realism igav jah. Friendly fire ON mõjutab kohati olukordi väga palju. HCs on võidumees rohkem see kes esimesena vastast märkab. Minimap ilmub ainult siis UAV keegi su tiimist kasutab.
Perkidest mul alati ka cold blooded ja radarile nähtamatus peal. Päris tore on ringi kapata kui teised poevad peitu Harrier lennuki eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2019 13:30:15 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Sain ka crashidest lahti lõpuks. Keegi Spec opse tahab teha? See headhunter kus kolm vms juggernaughti tuleb, see koht impossibru pubi vendadega.


Ma pole eriti pro aga võime proovida kui tahad.

VisaHinGG #1129
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2019 14:28:33 vasta tsitaadiga

Coop on kuidagi üle võlli raske jah, randomitega suht võimatu saavutada võitu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 11:10:25 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/drqi8t/drdisrispect_summarizes_the_feeling_of_playing_mw/

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 12:49:14 vasta tsitaadiga

Vb. ei peaks nii julmalt shifti vajutama pidevalt hoopis? icon_biggrin.gif
Võinoh, eks see mu viga, et rushfesti fänn pole.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 20:22:29 vasta tsitaadiga

Iga päev järjest rohkem on tunne et pubherod toodi maapeale ja see ei meeldi küll kuidagi.
Saad fuck röökida streamis ja clay otsas surra, mõistagi keegi ei vahi seda streami pikalt icon_lol.gif thumbs_up.gif
Clay jaouks on ju perk, miks ei kasuta, moraal või staatus ei luba icon_rolleyes.gif
Isegi lvl ära ei resetita, mida eelnevad aastad on tehtud, kõik grindisd ei vingunud keegi et jälle algusest peab hakkama.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 21:40:20 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Iga päev järjest rohkem on tunne et pubherod toodi maapeale ja see ei meeldi küll kuidagi.
Saad fuck röökida streamis ja clay otsas surra, mõistagi keegi ei vahi seda streami pikalt icon_lol.gif thumbs_up.gif
Clay jaouks on ju perk, miks ei kasuta, moraal või staatus ei luba icon_rolleyes.gif
Isegi lvl ära ei resetita, mida eelnevad aastad on tehtud, kõik grindisd ei vingunud keegi et jälle algusest peab hakkama.

Kes on pubhero? Mingi uus väljend tekkinud? Ehk harid rumalat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 21:54:04 vasta tsitaadiga

no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 22:29:03 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.

Kas MP full mängus on sitem kui ta viimases Betas oli?
DrDisrespect on viimane tolgus kelle arvamust kuulda võtta - kuradi haige peldiku pervert/streamer. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 22:38:08 vasta tsitaadiga

No nad tuunivad koguaeg nagu peabki olema, ei usu et lähiajal tuunimine vaibub.
Hetkel üsna OK minujaoks, võibolla jooksmis kiirus ja saapa kolin on veel häiriv aga küll nerfivad ja boostivad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 23:33:08 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.

Kas MP full mängus on sitem kui ta viimases Betas oli?
DrDisrespect on viimane tolgus kelle arvamust kuulda võtta - kuradi haige peldiku pervert/streamer. icon_razz.gif


Dr puhul peab arvestama, et ta rohkem mängib oma rolli ja pole mängu, kus ta ei rageks. See ongi ta karakter lihtaslt. Sellepärast tal nii suur fanbase ongi, et seda on fun vaadata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 01:01:27 vasta tsitaadiga

Ei tea, jah, kas inimestel on psühholoogiliselt kergenduslik meelelahutus kui keegi rage-ib ja teeb peerunalju... isiklikult otsin pigem sisu kui mingit taolist iba.

Agajah, liiguks CoD sinna suunda, kus esimene oli, siis ma mängiks.. praegu reaalselt pidev shifti vajutamine seal vaid. Naljakas, kuidas häälekad rusherid ei ole rahul, et sprintfragfesti ei saa teha, sest TTK on väiksem icon_biggrin.gif.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2019 02:25:23 vasta tsitaadiga

Ostsin ka ära ja tahtsin alustada sp osaga aga ei saagi ... jookseb kinni ja lööb ette mingi directX uncoravable error vms ??? peabki nii olema ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2019 10:44:27 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ostsin ka ära ja tahtsin alustada sp osaga aga ei saagi ... jookseb kinni ja lööb ette mingi directX uncoravable error vms ??? peabki nii olema ?

Jah. Kogu mäng.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.11.2019 11:11:10 vasta tsitaadiga

Kas videodriverid on kõige uuemad?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2019 12:41:42 vasta tsitaadiga

softis, kusjuures ei ole... tänud sulle.eks siis proovin kõige uuemaid .... väga nõme et niimoodi sunnitakse uusi drivereid paigaldama ... alati ei ole kõige uuemad kõige paremad... mul siin vahest päris mitu kuud on driverid ja uued mängud jooksevad ka nendega hästi vaata et paremingi .... ehe näide on hiljuti ilmunud gears of war 5 kohta kus mul olid peal aprilli kuu driverid ja uute septembri kuu omadega olid mingi probleemid.,

ok mul momendil ei ole teab mis vanad ka aga on 436.48 driverid mis numbri peale siis soovitate uuendad vahepeal välja tulnud 2 uut driverit siis nvidial icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 07.11.2019 19:41:48 vasta tsitaadiga

Gap, Ikka värskemaid, mida muud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2019 23:32:49 vasta tsitaadiga

uuendasin driverid ära siis hakkas mängu sees mingit update tegema enne mängu käivitamist näitas et mäng on up to date ja siis hakkas tegema mis ei lõppenudki ära ootasin mingi 20 minutit icon_evil.gif

viimati muutis Gap 08.11.2019 01:20:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 00:04:14 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
uuendasin driverid ära siis hakkas mängu sees mingit update tegema enne mängu käivitamist näitas et mäng on up to date ja siis hakkas tegema mis ei lõppenudki ära ootasin mingi 20 minutit icon_evil.gif siis panin cancel ja nüüd teen seda verify files värki juba 20 minutit ??? kas seda sitta seal blizzardis saab ka refundida ??? oleks teadnud et selline piix poleks ostnudki.
Kui mu mälu ei peta siis sulle on siin varem juba mitmeid kordi soovitatud, et sa oma arvuti korda teeksid. Iga uue mänguga on sul mingid jamad. icon_rolleyes.gif

PS! Kas seda mängu kusagilt odavamalt kui Allkeyshop.com kah saab? Seal hetkel odavaim hind 52.99€. Äkki on kellelgi veel teada mõnda online poodi mida Allkeys ei kajastu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 00:23:33 vasta tsitaadiga

ei saa ka aru nagu eelnevalt kirjutasin mängime 5 kesi
arvutid seinast seina ka 1 läppar...
kõigil töötab ja jookseb nagu siid. ülihästi optimeeritud ikka.
tihendi viga ei paranda üksi arvuti ega ka mängu tegija:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2019 01:18:25 vasta tsitaadiga

Dj-E, mis moodi ma selle korda siis teeksin? mis tal siis sinu meelest siis viga võib olla ? ma ei tea kõik muud mängud töötavad ilusti ... forza jookseb nagu siid .ja gears of wars 5 samuti .... las siis need red redemption mehed teevad ka oma arvutid korda seal teemas miks sa neile seda ei ütle ? ja ma vingusin selle kohta et need update tegemised on vigased ma polnud mängima hakkanudki veel ... selle tehnilise poole üle kurtsin Igatahes mäng on vägev ja graafika on ka ilus ja MÄNG JOOKSEB HÄSTI KÜLL NÜÜD kui sain lõpuks mängima hakata,peal driverite uuenduse aga vaheklipid küll jõnksutavad vahepeal metsikult siuke tunne et kohe jookseb kokku.... kas need ka jooskevad ainult mul nii ? graafika settingutes näitab et videomälu on ülegi veel ...jookseb hästi küll nüüd jah alguses teen sp osa läbi ja siis pärast lähen MP lammutama. ma iga uue mängu pärast mingit windowsi küll ei hakka uuesti installima ... igast directX uuendused ja muud jurad teab koolilaps ka , uute driverite sundimine on jah veits võõras minu jaoks ... sellesmõttes jah sry minu viga .... ära pikka viha pea.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 10:29:10 vasta tsitaadiga

Gap, Palju segast juttu icon_biggrin.gif aga vihje on sul Battle.net rakenduses otse ees , et uuenda GPU driverid to latest. icon_razz.gif
Ei ole vaja kristall kuuli ega midagi, lihtsalt rahulikult uurida thumbs_up.gif

Aga mäng on korralik beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 12:13:39 vasta tsitaadiga

Uus patch, tundub magus
https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dtcenq/new_free_maps_hardpoint_and_patch_notes/

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 12:57:09 vasta tsitaadiga

Korralik kaup, mitte bugfxes beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.11.2019 16:09:34 vasta tsitaadiga

Ootaks meie staar-draamapreili kommentaari ka ära.
725 nerf on täpselt paras kuigi slug'ga litib jätkuvalt räigelt kaugelt ära.

Mina näiteks Ground War'i sain ainult ühe korra mängida täna, ülejäänud aja jäigi "Waiting. Loading map" kiri ette ja ka teised kurtsid, et mingi kamm on kui uus lobby kokku lükatakse.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 08.11.2019 16:36:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ootaks meie staar-draamapreili kommentaari ka ära.
725 nerf on täpselt paras kuigi slug'ga litib jätkuvalt räigelt kaugelt ära.

Mina näiteks Ground War'i sain ainult ühe korra mängida täna, ülejäänud aja jäigi "Waiting. Loading map" kiri ette ja ka teised kurtsid, et mingi kamm on kui uus lobby kokku lükatakse.


Sulg selleks ongi, saaks kaugemalt laksida ja koondab haavleid nagu bf4's Dao'l on.
Päris ära nerfida ka ei maksa. Siis võiks juba AK ka nerfi saada jne. Üldsegi, see nerfimine ja ulgumine on üle mõistuse läinud. Tehti pela siis järelikult sedasi see on mõeldud.


Öösel ka ei saanud lobisid kokku. Kui lobi kohe kokku ei tule siis cancel ja uus katse, sedasi saab kõige kiirem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.