Igaksjuuks mainin. Samamoodi mäng crashind pidevalt, erinevad errorid jne. Reede / Laupäv ei saandki mängida, ootasin update.
Pühapäeval ikka ei toimind, hakkasin mõtlema äkki asi minu masinas. Logisin siis mälu kasutust ja commit charge mis jooksis põhja.
Masinal 16GB ram tundub vähe. Avasin page faile 6000mb ja korras, kõik toimib.
Tänud. Proovib äkki aitab. )
// Toimis.
Võtan sõnad tagasi ilmselt Activision karistab mind selle eest, et Argentiina VPNiga ostsin CoDi 30 euri eest.. Kurja järjepidev crash ja mängida ei saa single playerit. Mai teagi kas nüüd rikkus nvidia uus update ära või miski muu aga sellist jama isiklikult
ei ole kogenud vist kunagi varem ühegi mänguga.
Igaksjuuks mainin. Samamoodi mäng crashind pidevalt, erinevad errorid jne. Reede / Laupäv ei saandki mängida, ootasin update.
Pühapäeval ikka ei toimind, hakkasin mõtlema äkki asi minu masinas. Logisin siis mälu kasutust ja commit charge mis jooksis põhja.
Masinal 16GB ram tundub vähe. Avasin page faile 6000mb ja korras, kõik toimib.
Tänud. Proovib äkki aitab. )
// Toimis.
Võtan sõnad tagasi ilmselt Activision karistab mind selle eest, et Argentiina VPNiga ostsin CoDi 30 euri eest.. Kurja järjepidev crash ja mängida ei saa single playerit. Mai teagi kas nüüd rikkus nvidia uus update ära või miski muu aga sellist jama isiklikult
ei ole kogenud vist kunagi varem ühegi mänguga.
Tavaliselt ma ei vingu aga see tegelt ajab küll vihale. Need kellel probleeme pole ja saavad kenasti mängida, siis muidugi super aga ma arvan, et ma pole ainus kellel MP pole nt üldse võimalik mängida. Loadib mängu ja 30 sekundi pärast crash ilma errorita. Sama oli storyga, mis kuidagi sai läbi tehtud aga iga natukese aja tagant ikkagi tuli restart teha mängule.
VisaHinGG,
Proovida võib, ddu'ga safe modes driver maha, nett tagant ja viimased driverid peale.
Jookseb multiplayeris ja singelplayeris päris hästi. Singelis videode ajal kohati nõksub. See oleks ka ainus asi, mis silma on jäänud.
Proovida võib, ddu'ga safe modes driver maha, nett tagant ja viimased driverid peale
Pole näinud et see kunagi oleks midagi ravinud või aidanud parndada, mured ikka mujal.
Soovitus pigem teemast kui muud midagi tarka öelda ei ole.
Pigem häda mängu poolne ja sealsed dev'id peaavd leidma kooslusele lahenduse.
VisaHinGG, kas seal teemas on hädalistel sama PC kooslus või midagi muud?
BO1 alguses oli ka üks kindel kooslus, mis lihtsalt crashis ja sellele ise rohtu leida ei olnud võimalik, siis oli Intel CPU + ATI GPU häda.
BO1 ja BO2 oli üldse pirtsperse ATI/AMD graafika vastu, Nvidia GPU kasutajad said mängu siis kui pre counter tiksus ATI kasutajad tulid mängu siis kui 1 min oli juba round kestnud.
COD'i ajaloos igast saasta olnud just riistvaraga aga aeg parandab haavad.
COD on ju eluaeg olnud spray and pray mäng, mis taktikat nad ootavad?
Taktikat tahad mängi CS, R6S vms
Video point läks vist mööda.
See video on täiesti mõttetu. Ma ei ole sellel kaardil A punkti kinni veel jäänud aga selle kämpimise vastu saab väga edukalt kui natukenegi pead kasutada ringi jooksmise asemel
See teema ütleb ilmselt kõik sinusuguste kiunujatega tambitava seoses: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dp5c11/this_game_in_a_nutshell/
See mäng on mõttetu ja sureb kiiremini kui ükski senine COD. Juba eile ei saanud mitte ühtegi mängu, kus ping oleks olnud alla kuuekümne millisekundi ja see on vähem kui nädal asja launchist. Jõuludeks võivad strateegilised mängurid üksteise pihta uhada oma kahes alles jäänud lobbys. Oh, vabandused, nad campivad kõik oma claymoride otsas ja keegi ei liigu.
Oleks selle jama eest raha maksnud, oleks teinud chargebacki.
See mäng on mõttetu ja sureb kiiremini kui ükski senine COD.
Irw sa oled rääkinud iga COD-i kohta, et tuleb parim ever. Ja siis peale proovimist, et kõige sitem COD ever, mis sureb kohe. Saa siis nüüd aru, kes meist debiilik on siin...
WäntWõll, Minul on küll sellest kasu olnud ja pakkusin siin ühe variandi, mida proovida. Muide, beeta ajal oli täpselt sama asi, jookseb lihtsalt kokku. Mis lõpuks aitas? Oli vaja nvidia vanemad ajurid viimaste asemele sättida. Otse üle lastes hakkas ikkagi kokku panema. Vbla kooslusest sõltuv teema,ei tea. Kui sedasi vahetda siis on alati kindel laks olnud. Seda Nvidia Experience ei kasutagi. Aga kui sa ddu proovida ei soovita siis ok, jamage edasi ja oh seda rõõmu rõõmu. Suht okay on nüüd Codis paar HC tihi teha
mängime igaõhtu 6 kesi.
kellelgi pole ühtegi crashi ega muud probleemi olnud...
kõigil peal viimane nvidia driver.
arvutid täiesti seinast seina kõige nõrgem oli 1060 ja 6700HQ läppar.
üks amd vend ka.
Pole ka veel ühtegi probleemi olnud, väga ilus ja ikka piisavalt erinev eelmistest CODidest, isiklikult meeldib. 2v2 on väga hea.
Outer Worlds vist kõige lähedasem asi heale releasele, aga ega tänapäeval ei tulegi enam mängud enam 100% terved välja, et enam väga ei ole mõtet võrrelda vanale ajale, vanastu oli kõik parem (old man yelling at cloud). Et tänaseks kahjuks ongi norm et pooltoores asi pistetakse välja ja siis hakatakse parandama, aga COD on väga heas seisus ja need põhiasjad mis avajvad muutmist, on suhteliselt kergesti parandatavad, ei näe mingit surrt auku mängus hetkel.
Irw sa oled rääkinud iga COD-i kohta, et tuleb parim ever. Ja siis peale proovimist, et kõige sitem COD ever, mis sureb kohe. Saa siis nüüd aru, kes meist debiilik on siin...
Ootaks tšekke tühja möla asemel.
Meanwhile on mängu ametlik reddit, Neogaf ja ResetEra pöördunud täielikult selle mängu vastu ja oodatakse lubatud total overhauli, mis peaks novembri jooksul välja tulema. Fakt on see, et hetkel on see mäng totaalne fuckup ja IW muudab kardinaalselt MP aluseid, et mängu päästa.
Scart, näita palun seda lubatud overhauli kommentaari ametliku esindaja poolt.
Samapalju kui on vingujaid, on seal ka kiitjaid. Lihtsalt need, kes mänguga päriselt ka vaeva viitsivad näha, ei tao ringis üksteisi teemade peale lahti nagu hädapätakad, kelle K/D nii hullu paugu sai. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
kas see, et üks lekitaja twiitis, et overhaul tuleb novembris on firmapoolne lubadus?
see, et see minimap tagasi tuleb, seda ma usun, kuigi isiklikult meeldis, et seda polnud, camperite välja meelitamist peaks kuidagi muud moodi lahendama, aga noh see tänapäeval igas mängus, et pole hullu, ongi kergem
Ma ei teagi nüüd kumb mul aitas kas see, et unistallisin-reinstallisin teisele kettale või et tuli update, mis ära fixis. Igtahes pelasin ka täna paar h MP-d ja endale väga meeldib.
Mul ka enam crashe ei esine, väljaarvatud siis kui striim käib - väidab, et põhjuseks võivad olla vanad videokaardi driverid, aga uusimad tegelikult peal.
Kui x264 encoderit kasutan, on kõik korras, aga kohe kui NVENC peale panen, on mingi 10 minutiga OBS kottis ja tundub, et mäng on selle põhjustajaks, muude peladega korras.
Mängu naudin sellegi poolest. Enne shotguni mingit dailyt tegin, siis sain aru kui katki see 725 on. Praeguses olukorras peaks see relv olema sniper classis, mitte shotgunide all Loodame, et saab nerfi. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Revolvril said kõik lisauuendused lahti ja eile sain lõpuks ka desert eagle kätte. Deagle samamoodi 1 hitter nagu revolver ent fire rate palju parem. Väga lõbus mäng
HC tulebki mängida, seal ei karju niipalju neid tobed (call-outs) asju, mida siis kõik ümberringi kuulevad. Laadimist siiski ütleb. Elud ei taastu, elusid on kohe vähem, ei ole minimapi ja tiimikaaslase saab maha lasta jne
Realism on selline poolkõva, kus elud taastuvad, elusid on kohe vähem, ei saa tiimikaaslasi maha lasta, ei ole minimapi ja tegelane teeb koguaeg call-outs'e kui kedagi näeb.
Realism igav jah. Friendly fire ON mõjutab kohati olukordi väga palju. HCs on võidumees rohkem see kes esimesena vastast märkab. Minimap ilmub ainult siis UAV keegi su tiimist kasutab.
Perkidest mul alati ka cold blooded ja radarile nähtamatus peal. Päris tore on ringi kapata kui teised poevad peitu Harrier lennuki eest
Iga päev järjest rohkem on tunne et pubherod toodi maapeale ja see ei meeldi küll kuidagi.
Saad fuck röökida streamis ja clay otsas surra, mõistagi keegi ei vahi seda streami pikalt
Clay jaouks on ju perk, miks ei kasuta, moraal või staatus ei luba
Isegi lvl ära ei resetita, mida eelnevad aastad on tehtud, kõik grindisd ei vingunud keegi et jälle algusest peab hakkama.
Iga päev järjest rohkem on tunne et pubherod toodi maapeale ja see ei meeldi küll kuidagi.
Saad fuck röökida streamis ja clay otsas surra, mõistagi keegi ei vahi seda streami pikalt
Clay jaouks on ju perk, miks ei kasuta, moraal või staatus ei luba
Isegi lvl ära ei resetita, mida eelnevad aastad on tehtud, kõik grindisd ei vingunud keegi et jälle algusest peab hakkama.
Kes on pubhero? Mingi uus väljend tekkinud? Ehk harid rumalat.
no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.
no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.
Kas MP full mängus on sitem kui ta viimases Betas oli?
DrDisrespect on viimane tolgus kelle arvamust kuulda võtta - kuradi haige peldiku pervert/streamer.
No nad tuunivad koguaeg nagu peabki olema, ei usu et lähiajal tuunimine vaibub.
Hetkel üsna OK minujaoks, võibolla jooksmis kiirus ja saapa kolin on veel häiriv aga küll nerfivad ja boostivad.
no ikka need kes striimivad enda vägitegusi, nood härrad on ju kõigerohkem häiritud hetke seisust, nagu ka lingitud DrDisrispect.
Kui mängid lõbu pärast siis ei hoia iga väikese asja pärast pead kinni ja ei kurda et omg omg mu KDR ei olgi 7, eelmine mäng küll oli.
Kas MP full mängus on sitem kui ta viimases Betas oli?
DrDisrespect on viimane tolgus kelle arvamust kuulda võtta - kuradi haige peldiku pervert/streamer.
Dr puhul peab arvestama, et ta rohkem mängib oma rolli ja pole mängu, kus ta ei rageks. See ongi ta karakter lihtaslt. Sellepärast tal nii suur fanbase ongi, et seda on fun vaadata.
Ei tea, jah, kas inimestel on psühholoogiliselt kergenduslik meelelahutus kui keegi rage-ib ja teeb peerunalju... isiklikult otsin pigem sisu kui mingit taolist iba.
Agajah, liiguks CoD sinna suunda, kus esimene oli, siis ma mängiks.. praegu reaalselt pidev shifti vajutamine seal vaid. Naljakas, kuidas häälekad rusherid ei ole rahul, et sprintfragfesti ei saa teha, sest TTK on väiksem . _________________
Kas videodriverid on kõige uuemad? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
softis, kusjuures ei ole... tänud sulle.eks siis proovin kõige uuemaid .... väga nõme et niimoodi sunnitakse uusi drivereid paigaldama ... alati ei ole kõige uuemad kõige paremad... mul siin vahest päris mitu kuud on driverid ja uued mängud jooksevad ka nendega hästi vaata et paremingi .... ehe näide on hiljuti ilmunud gears of war 5 kohta kus mul olid peal aprilli kuu driverid ja uute septembri kuu omadega olid mingi probleemid.,
ok mul momendil ei ole teab mis vanad ka aga on 436.48 driverid mis numbri peale siis soovitate uuendad vahepeal välja tulnud 2 uut driverit siis nvidial
uuendasin driverid ära siis hakkas mängu sees mingit update tegema enne mängu käivitamist näitas et mäng on up to date ja siis hakkas tegema mis ei lõppenudki ära ootasin mingi 20 minutit
viimati muutis Gap 08.11.2019 01:20:59, muudetud 1 kord
uuendasin driverid ära siis hakkas mängu sees mingit update tegema enne mängu käivitamist näitas et mäng on up to date ja siis hakkas tegema mis ei lõppenudki ära ootasin mingi 20 minutit siis panin cancel ja nüüd teen seda verify files värki juba 20 minutit ??? kas seda sitta seal blizzardis saab ka refundida ??? oleks teadnud et selline piix poleks ostnudki.
Kui mu mälu ei peta siis sulle on siin varem juba mitmeid kordi soovitatud, et sa oma arvuti korda teeksid. Iga uue mänguga on sul mingid jamad.
PS! Kas seda mängu kusagilt odavamalt kui Allkeyshop.com kah saab? Seal hetkel odavaim hind 52.99€. Äkki on kellelgi veel teada mõnda online poodi mida Allkeys ei kajastu.
ei saa ka aru nagu eelnevalt kirjutasin mängime 5 kesi
arvutid seinast seina ka 1 läppar...
kõigil töötab ja jookseb nagu siid. ülihästi optimeeritud ikka.
tihendi viga ei paranda üksi arvuti ega ka mängu tegija:D
Dj-E, mis moodi ma selle korda siis teeksin? mis tal siis sinu meelest siis viga võib olla ? ma ei tea kõik muud mängud töötavad ilusti ... forza jookseb nagu siid .ja gears of wars 5 samuti .... las siis need red redemption mehed teevad ka oma arvutid korda seal teemas miks sa neile seda ei ütle ? ja ma vingusin selle kohta et need update tegemised on vigased ma polnud mängima hakkanudki veel ... selle tehnilise poole üle kurtsin Igatahes mäng on vägev ja graafika on ka ilus ja MÄNG JOOKSEB HÄSTI KÜLL NÜÜD kui sain lõpuks mängima hakata,peal driverite uuenduse aga vaheklipid küll jõnksutavad vahepeal metsikult siuke tunne et kohe jookseb kokku.... kas need ka jooskevad ainult mul nii ? graafika settingutes näitab et videomälu on ülegi veel ...jookseb hästi küll nüüd jah alguses teen sp osa läbi ja siis pärast lähen MP lammutama. ma iga uue mängu pärast mingit windowsi küll ei hakka uuesti installima ... igast directX uuendused ja muud jurad teab koolilaps ka , uute driverite sundimine on jah veits võõras minu jaoks ... sellesmõttes jah sry minu viga .... ära pikka viha pea.
Gap, Palju segast juttu aga vihje on sul Battle.net rakenduses otse ees , et uuenda GPU driverid to latest.
Ei ole vaja kristall kuuli ega midagi, lihtsalt rahulikult uurida
Ootaks meie staar-draamapreili kommentaari ka ära.
725 nerf on täpselt paras kuigi slug'ga litib jätkuvalt räigelt kaugelt ära.
Mina näiteks Ground War'i sain ainult ühe korra mängida täna, ülejäänud aja jäigi "Waiting. Loading map" kiri ette ja ka teised kurtsid, et mingi kamm on kui uus lobby kokku lükatakse. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Ootaks meie staar-draamapreili kommentaari ka ära.
725 nerf on täpselt paras kuigi slug'ga litib jätkuvalt räigelt kaugelt ära.
Mina näiteks Ground War'i sain ainult ühe korra mängida täna, ülejäänud aja jäigi "Waiting. Loading map" kiri ette ja ka teised kurtsid, et mingi kamm on kui uus lobby kokku lükatakse.
Sulg selleks ongi, saaks kaugemalt laksida ja koondab haavleid nagu bf4's Dao'l on.
Päris ära nerfida ka ei maksa. Siis võiks juba AK ka nerfi saada jne. Üldsegi, see nerfimine ja ulgumine on üle mõistuse läinud. Tehti pela siis järelikult sedasi see on mõeldud.
Öösel ka ei saanud lobisid kokku. Kui lobi kohe kokku ei tule siis cancel ja uus katse, sedasi saab kõige kiirem.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.