Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 23:27:08 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
"Today is the day when the Galaxy S10 One UI 2.0 beta program should go live in markets in the first phase, which are South Korea, Germany, and the US."

Keegi juhuslikult teab mis taustapilt metsast seal kasutuses on, tahaks omale sama.
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10-android-10-one-ui-2-0-beta-officially-starts-today/

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 13:01:23 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 13:05:15 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:


Lasin ka just s10e peale

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 13:27:49 vasta tsitaadiga

keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 14:43:40 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
Dijital, loe järgmist rida..


Kujutan ette arutelu Samsungi peakorteris:

Päris piinlik see näpujäljevärk.
Kärmelt tuleks parandus välja anda...
Aga kas saaks kuidagi nii, et see uuendus poleks ainult see ämber...
Lisame mingi täiesti mõttetu featuuri, mis Applel ka olemas?
Jaa, muidugi - slo-mo video selfiekaamerale!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 14:45:51 vasta tsitaadiga

Korra elus võib samsung ka apple uuendusi kopeerida, muidu ikka teistpidi icon_lol.gif
Mitte, et see selfi kaamera üldse vajalik oleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 17:52:49 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)


Kas ma olen ainuke kellel peale uuendust waze gps asukoht Android Autot kasutades jupsib?

Tuleb ja läheb gps lukustus.
Niisama waze toimib ilusti, probleem ainult android autoga koos.
Arvasin, et äkki telefoni asukoht kehv android autoga ning panin samasse hoidikusse klaasi külge kus muidu hoian - abi sellest polnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 20:45:59 vasta tsitaadiga

Draqula, homme saan proovida.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 17:03:10 vasta tsitaadiga

Katsetasin vahepeal ise. Lasin mõlema raknduse (waze ja a.auto) mälu tühjaks ning restartisin telefoni.
Tulemuseks oli, et waze endiselt eraldi käitub ilusti, kuid nüüd teatas android autoga waze käivitamisel, et sul vist waze seadistamata, et tee see telefonis ära.
Sellest sai üle uuesti waze mälu tühjendamisega.

Kahjuks android auto puhul on kokkuvõttes probleem endine - waze käivitub ja pika viivitusega saab asukoha lukustuse, kuid see hakkab siis kaduma ja taastuma ning üldiselt läägima.
Seega pakun, et samsungi uuendus ikkagi kuidagi ajas android auto ja waze suhted sassi.
Vähemalt varasem viga - waze ei tunnista android autoga auto valgusandurit - see on endiselt korras.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 17:46:14 vasta tsitaadiga

Mul töötab nagu enne uuendamist icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 18:36:42 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Mul töötab nagu enne uuendamist icon_smile.gif


Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 19:07:16 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Vahur kirjutas:
Mul töötab nagu enne uuendamist icon_smile.gif

Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto?

Android Auto 4.7.593824-release
Waze 4.56.0.2
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 13:50:37 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Draqula kirjutas:
Vahur kirjutas:
Mul töötab nagu enne uuendamist icon_smile.gif

Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto?

Android Auto 4.7.593824-release
Waze 4.56.0.2


Ok, Mul olid samad.
Peale paari restarti ja android auto ning waze andmete kustustamist, deinstalli ja reinstalli.
Lõpuks teatas auto, et "Phone didn't respond", kui üritasin Android Autot ühendada.

Tundub, et lihtsalt pole õnne hetkel...

EDIT:
Ja nüüd uuesti proovides töötab waze android autoga nagu kulda. Go figure...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.11.2019 14:48:42 vasta tsitaadiga

Tahaks seda betat proovida aga no ei taha nüüd regiooni hakata sellepärast muutma. loll asi veidi nii teha
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 15:37:19 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Tahaks seda betat proovida aga no ei taha nüüd regiooni hakata sellepärast muutma. loll asi veidi nii teha
https://www.sammobile.com/news/warning-galaxy-s10-android-10-beta-is-locking-people-out-of-their-phones - ei riski ise juba seetõttu proovida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.11.2019 15:38:47 vasta tsitaadiga

Okei see on veidi halb icon_biggrin.gif tänud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.11.2019 10:23:46 vasta tsitaadiga

Võtsin ka S10 ligi endale. Täitsa tip-top ost Samsa tagasiostu diiliga.
Kaamera kõiki funktsioone pole veel endale selgeks jõudnud teha aga häirib see, et teatud valgusoludes (ilmselt sõltub valgustist) ei suuda värve õigesti salvestada. Tuleb telefoni erinevate nurkade all hoida. Ei aita see stseenituvastuse sisse-välja lülitamine ka. Samas pole koguaeg aega PRO režiimi lükata kaamera.
Kas see on Androidi või Samsungi kiiks, et wifi saab lukus ekraani sisse lülitada aga välja ei saa?


Viimane softi uuendus tuli ka, seejuures ei olnud kohustuslik sõrmejälge uuesti õpetada. Tegin ise selle ära.
S7E lugeja oli palju kiirem kuigi S10 peal töötab niiske/märja sõrmega paremini.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 11:08:24 vasta tsitaadiga

... see on jah ekraanialuse lugeja pluss, et niiske sõrm ei sega, S10e tõrgub niiskusega. Samuti tundub ka mulle, et S7-ga sai kergemini hea pildi kätte, kui S10 seeria puhul, millega on küll võimalik veel paremat pilt teha, kuid peab selleks natuke rohkem võimlema ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 12:00:58 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Võtsin ka S10 ligi endale. Täitsa tip-top ost Samsa tagasiostu diiliga.
Kaamera kõiki funktsioone pole veel endale selgeks jõudnud teha aga häirib see, et teatud valgusoludes (ilmselt sõltub valgustist) ei suuda värve õigesti salvestada. Tuleb telefoni erinevate nurkade all hoida. Ei aita see stseenituvastuse sisse-välja lülitamine ka. Samas pole koguaeg aega PRO režiimi lükata kaamera.
Kas see on Androidi või Samsungi kiiks, et wifi saab lukus ekraani sisse lülitada aga välja ei saa?


Viimane softi uuendus tuli ka, seejuures ei olnud kohustuslik sõrmejälge uuesti õpetada. Tegin ise selle ära.
S7E lugeja oli palju kiirem kuigi S10 peal töötab niiske/märja sõrmega paremini.


S7E on praeguseks väga küps mudel - fotoka tegemisi parandavaid uuendusi tuli aktiivse uuenduste saamise aja jooksul päris palju, tõenäoliselt ka näpujälje lugeja sai aja jooksul parem.
St S10 võib veel paremaks minna järgmiste uuendustega.

Wifit ja andmesidet ei lase telefon lukus ekraaniga välja lülitada tõenäoliselt turvakaalutlustel - sa ei saa telefoni kaotamise korral oma telefoni asukohta eemalt kindlaks teha ega eemalt telefoni mälu tühjaks lasta, kui "uus valdaja" saab lukku avamata kõik andmesideühendused kinni keerata.

Näpujäljelugeja uuesti õpetamine, loogiliselt võttes, on vajalik vaid siis kui varasemalt on sisse loetud näpujälg vuffel kaitsekilet kasutades - muul juhul ei rakendu ju oht - et telefon loeb "õigeks" näpujäljeks vuffel kile ekraanipoolse külje ebatasasused.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.11.2019 14:55:01 vasta tsitaadiga

S7E kohta ei tea aga S7 oli kõige halvem ost üldse. Kaamera oli üliaeglane fokuseerimise mõttes ja suuremosa pilte tulid udused. Samuti polnud aku just väga kiita. S8ga need olid mured kadunud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 15:17:03 vasta tsitaadiga

Marto., väga imelik. Kui mul S7 oli (mitte edge), siis see kaamera oli fookuse osas kiirem kui hetkel huawei p30 pro (mis on ka muidugi väga kiire)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 15:20:05 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Marto., väga imelik. Kui mul S7 oli (mitte edge), siis see kaamera oli fookuse osas kiirem kui hetkel huawei p30 pro (mis on ka muidugi väga kiire)

... sama siin, fookusega polnud mingit probleemi, pigem võiks just vastupidist väita, üsna kiire oli icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.11.2019 16:30:50 vasta tsitaadiga

Olen kahe vahel ,mida endale jõulukingiks teha, kas S10e või ikkagi S10 ? icon_smile.gif Või veel pisut oodata novembri lõpu poole "musta reedet " pakkumisi.
Viimane telef oli S9.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.11.2019 16:31:58 vasta tsitaadiga

S9 pealt s10e . pole küll väga mõtet. Pigem tagasiminek.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2019 16:48:53 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
S9 pealt s10e . pole küll väga mõtet. Pigem tagasiminek.

... mille poolest täpselt? See oleneb puhtalt eelistustest, S10e ei ole praktikas absoluutselt S10 seeria lahja versioon, nagu paljud ette kujutavad või tahaks kujutada. Mul on olemas S10+ ja eelistan kasutada hoopis e-versiooni, sest seda on lihtsalt nii palju mugavam igapäevaselt kasutada. Numbrid ei ole tänapäeval enam sugugi need, mis määravad, sest kõike on juba niigi piisavalt ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2019 20:10:15 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
reikar kirjutas:
keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)

diil icon_wink.gif


Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.11.2019 20:32:39 vasta tsitaadiga

Miks peaks üldse midagi viga olema? Alati update peale kui tuleb ja kõik tiptop.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2019 20:39:03 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Miks peaks üldse midagi viga olema? Alati update peale kui tuleb ja kõik tiptop.

ot:
Poleks esimene ega viimane kord kui mõni uuendus kõige stabiilsem pole
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2019 21:10:38 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
keimps1 kirjutas:
reikar kirjutas:
keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)

diil icon_wink.gif


Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne?
toimetab vanaviisi edasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2019 23:39:42 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
keimps1 kirjutas:
reikar kirjutas:
keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)

diil icon_wink.gif


Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne?


Muidu oleks kõik justkui tiptop aga kui autoga telefon mõne seadmega (auto, kõlar) üle BT ühendada siis alguses mõned korrad jääb pausile. Enne update ei pannud seda tähele. icon_rolleyes.gif

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.11.2019 22:44:06 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, kas olete oma S10 tehasekile mahavõtnud ja kaitseklaasi (lisaks) peale pannud või las olla niikaua kui kannatab olla.?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 22:56:24 vasta tsitaadiga

Tehase kile maha võetud, aga tellitud kaitseklaasid on kõik siiani kõlbmatud olnud.... ju olen ise lohakalt ostnud. Uued klaasid tellitud.
Väga hästi sobib iphone x kaitseklaas... kuna neid kodus mõned on, siis kastan ajutiselt neid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.11.2019 23:07:18 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Tehase kile maha võetud, aga tellitud kaitseklaasid on kõik siiani kõlbmatud olnud.... ju olen ise lohakalt ostnud. Uued klaasid tellitud.
Väga hästi sobib iphone x kaitseklaas... kuna neid kodus mõned on, siis kastan ajutiselt neid.


Samas alguses hea kui tehasekile olmas.Kust kohast tellisid uued klaasid.?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 23:13:30 vasta tsitaadiga

hugo,
https://www.aliexpress.com/item/4000087697645.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12a24c4dITlgZv
.... võtsin prooviks need, eks näis mis kohale jõudes need endast kujutavad
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 00:06:44 vasta tsitaadiga

Kuna ekraani kaitse võrreldes s6-ega in täielik pask, proovisin kaitsekile peale panna. Kumerad ääred aga ei tahtnud üldse kinni jääda ja kiskusin sama ruttu maha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 10:45:30 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tekkis küsimus, kas olete oma S10 tehasekile mahavõtnud ja kaitseklaasi (lisaks) peale pannud või las olla niikaua kui kannatab olla.?

... S10e jätsin kile peale, S10+ võtsin ära lootuses, et see parandab sõrmejälje loetavust, kuid ega vist suurt mitte ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.11.2019 12:03:54 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüdseks pea kuu aega kasutanud S10 ja ei saa kuidagi ei tehase kile ega ka sõrmejäljelugeja üle kurta.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 10:45:28 vasta tsitaadiga

Tere.

Mida sellest arvata, kui S10e näitas eile õues akut 20+% ja mõni minut hiljem vaadates näitas 1%. See 1% pidas veel vähemalt tund aega vastu, mitte just pidevat kasutamist, aga pilt oli ees ja poes sai maksta. Reestardi järel kustus ära, st tahtsin vaadata, kas pärast restarti näitab jälle miskit 10-15% või mitte, ei näidanud, näitas 0%.

Gunnar
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 11:18:40 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
Tere.

Mida sellest arvata, kui S10e näitas eile õues akut 20+% ja mõni minut hiljem vaadates näitas 1%. See 1% pidas veel vähemalt tund aega vastu, mitte just pidevat kasutamist, aga pilt oli ees ja poes sai maksta. Reestardi järel kustus ära, st tahtsin vaadata, kas pärast restarti näitab jälle miskit 10-15% või mitte, ei näidanud, näitas 0%.

Gunnar


Üldiselt külmaga kaob aku kiiremini.
Teine asi, et kui üldiselt tundub, et akunäit on mööda - tasuks lasta telefon korra täitsa tühjaks ning laadida täiesti täis, et masin saaks oma "skaala paika".
Seda siiski ei tasu teha tihti, kuna väga tühi ja väga täis olemine ning külm ja kuum on need, mis akut kahjustavad.

Ideaalis tasub hoida 20-80% vahel laetust, kuid mõistuse piires st eraldi peale passida pole ka mõtet.
Ja alati jääb ka võimalus, et konkreetne aku on praak juhtunud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teps97
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 19:48:34 vasta tsitaadiga

Tere.

Ma ei saa kuidagi mtaskut tööle. Mtasku on mul vaikimisi valitud aga makseterminalis lõi ette tundmatu kaart.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 19:52:19 vasta tsitaadiga

Teps97 kirjutas:
Tere.

Ma ei saa kuidagi mtaskut tööle. Mtasku on mul vaikimisi valitud aga makseterminalis lõi ette tundmatu kaart.
Siin foorumis on eraldi teema androidi rakenduste jaoks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2019 21:18:24 vasta tsitaadiga

Teps97, aruta seda mTasku asja selles eraldi pressiteate teemas,
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=768117&start=100

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 13:09:27 vasta tsitaadiga

Android 10 on Saksamaa (DBT) ja Panama (TPA) mudelitele ametlikult välja lastud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.12.2019 12:56:43 vasta tsitaadiga

Kaks asja mis häirivad peale ca kuu aega kasutamist:
-kui "keypad" alt kontakti otsida, siis on numbrid nii kuradi suured ja tulemused nii väikesed, ka siis kui kerima hakata.
-sõnumite all on avakuval ropult raisatud ruumi - ca pool ekraani on kasutult tühi ja poolel ekraanil on viimased sõnumid, mis hakkab kerimisel liikuma jälle.

Miks? Kas saab muuta kuidagi?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 17:24:56 vasta tsitaadiga

1. Kohe, kui sealt sõrmega alla tõmbad, kaovad numbrid ära, jääb ainult list. Eelkõige on see ju ikkagi dealer ja numbrid peavad suured olema.
2. Sama asi - kerid allapoole ja kaob "Messages" tiitel ära.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2019 14:40:05 vasta tsitaadiga

KeZi kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Baeskades kirjutas:
tomz kirjutas:

Ledi puudumine on harjumatu ja aku on minuarust s8 parem (sai suvel tutika aku).
Samsung ise promob edge lightningut, soovitan proovida.

Ka mind häirib see. Minu jaoks edge lighting suht lamp kuna põhiappidega (FB messenger, Gmail) see ei tööta. Ainult viberis abi.


Kasutasin varem Holey Lighti, et LEDi puudumist kompenseerida, aga see võttis metsikult akut.
Paar päeva tagasi avastasin sellise rakenduse: https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.zunder.edgelightingfixforallappsv2&hl=en_US

Edge lightning toimib ja aku peab normaalselt.




Kas on võimalik seadista kuidagi seda edge lightingut töötama pidevalt kuniks notificatsioon on vastuvõetud nagu vanasti led tegi, et plinkis kuniks teade oli kasutaja poolt nähtud
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2019 11:13:29 vasta tsitaadiga

Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 11:15:21 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu.

just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada thumbs_up.gif

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.12.2019 12:21:40 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Marto. kirjutas:
Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu.

just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada thumbs_up.gif


No ootame muljeid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 13:48:22 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
keimps1 kirjutas:
Marto. kirjutas:
Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu.

just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada thumbs_up.gif

No ootame muljeid thumbs_up.gif
Kõik töötab. Endiselt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.