|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
30.10.2019 13:05:15
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
 |
Lasin ka just s10e peale
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
30.10.2019 13:27:49
|
|
|
| keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.10.2019 14:43:40
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
| Dijital, loe järgmist rida.. |
Kujutan ette arutelu Samsungi peakorteris:
Päris piinlik see näpujäljevärk.
Kärmelt tuleks parandus välja anda...
Aga kas saaks kuidagi nii, et see uuendus poleks ainult see ämber...
Lisame mingi täiesti mõttetu featuuri, mis Applel ka olemas?
Jaa, muidugi - slo-mo video selfiekaamerale!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2019 14:45:51
|
|
|
Korra elus võib samsung ka apple uuendusi kopeerida, muidu ikka teistpidi
Mitte, et see selfi kaamera üldse vajalik oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.10.2019 17:52:49
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms) |
Kas ma olen ainuke kellel peale uuendust waze gps asukoht Android Autot kasutades jupsib?
Tuleb ja läheb gps lukustus.
Niisama waze toimib ilusti, probleem ainult android autoga koos.
Arvasin, et äkki telefoni asukoht kehv android autoga ning panin samasse hoidikusse klaasi külge kus muidu hoian - abi sellest polnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
30.10.2019 20:45:59
|
|
|
| Draqula, homme saan proovida.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.10.2019 17:03:10
|
|
|
Katsetasin vahepeal ise. Lasin mõlema raknduse (waze ja a.auto) mälu tühjaks ning restartisin telefoni.
Tulemuseks oli, et waze endiselt eraldi käitub ilusti, kuid nüüd teatas android autoga waze käivitamisel, et sul vist waze seadistamata, et tee see telefonis ära.
Sellest sai üle uuesti waze mälu tühjendamisega.
Kahjuks android auto puhul on kokkuvõttes probleem endine - waze käivitub ja pika viivitusega saab asukoha lukustuse, kuid see hakkab siis kaduma ja taastuma ning üldiselt läägima.
Seega pakun, et samsungi uuendus ikkagi kuidagi ajas android auto ja waze suhted sassi.
Vähemalt varasem viga - waze ei tunnista android autoga auto valgusandurit - see on endiselt korras.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
31.10.2019 17:46:14
|
|
|
Mul töötab nagu enne uuendamist
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.10.2019 18:36:42
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Mul töötab nagu enne uuendamist  |
Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
31.10.2019 19:07:16
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
Mul töötab nagu enne uuendamist  |
Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto? |
Android Auto 4.7.593824-release
Waze 4.56.0.2
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.11.2019 13:50:37
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
Mul töötab nagu enne uuendamist  |
Saad sa vaadata mis täpne versiooninumber sul on android auto? |
Android Auto 4.7.593824-release
Waze 4.56.0.2 |
Ok, Mul olid samad.
Peale paari restarti ja android auto ning waze andmete kustustamist, deinstalli ja reinstalli.
Lõpuks teatas auto, et "Phone didn't respond", kui üritasin Android Autot ühendada.
Tundub, et lihtsalt pole õnne hetkel...
EDIT:
Ja nüüd uuesti proovides töötab waze android autoga nagu kulda. Go figure...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.11.2019 14:48:42
|
|
|
| Tahaks seda betat proovida aga no ei taha nüüd regiooni hakata sellepärast muutma. loll asi veidi nii teha
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.11.2019 15:38:47
|
|
|
Okei see on veidi halb tänud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.11.2019 10:23:46
|
|
|
Võtsin ka S10 ligi endale. Täitsa tip-top ost Samsa tagasiostu diiliga.
Kaamera kõiki funktsioone pole veel endale selgeks jõudnud teha aga häirib see, et teatud valgusoludes (ilmselt sõltub valgustist) ei suuda värve õigesti salvestada. Tuleb telefoni erinevate nurkade all hoida. Ei aita see stseenituvastuse sisse-välja lülitamine ka. Samas pole koguaeg aega PRO režiimi lükata kaamera.
Kas see on Androidi või Samsungi kiiks, et wifi saab lukus ekraani sisse lülitada aga välja ei saa?
Viimane softi uuendus tuli ka, seejuures ei olnud kohustuslik sõrmejälge uuesti õpetada. Tegin ise selle ära.
S7E lugeja oli palju kiirem kuigi S10 peal töötab niiske/märja sõrmega paremini.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.11.2019 11:08:24
|
|
|
... see on jah ekraanialuse lugeja pluss, et niiske sõrm ei sega, S10e tõrgub niiskusega. Samuti tundub ka mulle, et S7-ga sai kergemini hea pildi kätte, kui S10 seeria puhul, millega on küll võimalik veel paremat pilt teha, kuid peab selleks natuke rohkem võimlema ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.11.2019 12:00:58
|
|
|
| softis kirjutas: |
Võtsin ka S10 ligi endale. Täitsa tip-top ost Samsa tagasiostu diiliga.
Kaamera kõiki funktsioone pole veel endale selgeks jõudnud teha aga häirib see, et teatud valgusoludes (ilmselt sõltub valgustist) ei suuda värve õigesti salvestada. Tuleb telefoni erinevate nurkade all hoida. Ei aita see stseenituvastuse sisse-välja lülitamine ka. Samas pole koguaeg aega PRO režiimi lükata kaamera.
Kas see on Androidi või Samsungi kiiks, et wifi saab lukus ekraani sisse lülitada aga välja ei saa?
Viimane softi uuendus tuli ka, seejuures ei olnud kohustuslik sõrmejälge uuesti õpetada. Tegin ise selle ära.
S7E lugeja oli palju kiirem kuigi S10 peal töötab niiske/märja sõrmega paremini. |
S7E on praeguseks väga küps mudel - fotoka tegemisi parandavaid uuendusi tuli aktiivse uuenduste saamise aja jooksul päris palju, tõenäoliselt ka näpujälje lugeja sai aja jooksul parem.
St S10 võib veel paremaks minna järgmiste uuendustega.
Wifit ja andmesidet ei lase telefon lukus ekraaniga välja lülitada tõenäoliselt turvakaalutlustel - sa ei saa telefoni kaotamise korral oma telefoni asukohta eemalt kindlaks teha ega eemalt telefoni mälu tühjaks lasta, kui "uus valdaja" saab lukku avamata kõik andmesideühendused kinni keerata.
Näpujäljelugeja uuesti õpetamine, loogiliselt võttes, on vajalik vaid siis kui varasemalt on sisse loetud näpujälg vuffel kaitsekilet kasutades - muul juhul ei rakendu ju oht - et telefon loeb "õigeks" näpujäljeks vuffel kile ekraanipoolse külje ebatasasused.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2019 14:55:01
|
|
|
| S7E kohta ei tea aga S7 oli kõige halvem ost üldse. Kaamera oli üliaeglane fokuseerimise mõttes ja suuremosa pilte tulid udused. Samuti polnud aku just väga kiita. S8ga need olid mured kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.11.2019 15:17:03
|
|
|
| Marto., väga imelik. Kui mul S7 oli (mitte edge), siis see kaamera oli fookuse osas kiirem kui hetkel huawei p30 pro (mis on ka muidugi väga kiire)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.11.2019 15:20:05
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Marto., väga imelik. Kui mul S7 oli (mitte edge), siis see kaamera oli fookuse osas kiirem kui hetkel huawei p30 pro (mis on ka muidugi väga kiire) |
... sama siin, fookusega polnud mingit probleemi, pigem võiks just vastupidist väita, üsna kiire oli
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.11.2019 16:30:50
|
|
|
Olen kahe vahel ,mida endale jõulukingiks teha, kas S10e või ikkagi S10 ? Või veel pisut oodata novembri lõpu poole "musta reedet " pakkumisi.
Viimane telef oli S9.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2019 16:31:58
|
|
|
| S9 pealt s10e . pole küll väga mõtet. Pigem tagasiminek.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.11.2019 16:48:53
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| S9 pealt s10e . pole küll väga mõtet. Pigem tagasiminek. |
... mille poolest täpselt? See oleneb puhtalt eelistustest, S10e ei ole praktikas absoluutselt S10 seeria lahja versioon, nagu paljud ette kujutavad või tahaks kujutada. Mul on olemas S10+ ja eelistan kasutada hoopis e-versiooni, sest seda on lihtsalt nii palju mugavam igapäevaselt kasutada. Numbrid ei ole tänapäeval enam sugugi need, mis määravad, sest kõike on juba niigi piisavalt ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
07.11.2019 20:10:15
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
| keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms) |
diil  |
Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.11.2019 20:32:39
|
|
|
| Miks peaks üldse midagi viga olema? Alati update peale kui tuleb ja kõik tiptop.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
07.11.2019 20:39:03
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| Miks peaks üldse midagi viga olema? Alati update peale kui tuleb ja kõik tiptop. |
| ot: |
| Poleks esimene ega viimane kord kui mõni uuendus kõige stabiilsem pole |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.11.2019 21:10:38
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| keimps1 kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
| keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms) |
diil  |
Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne? |
toimetab vanaviisi edasi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
07.11.2019 23:39:42
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| keimps1 kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
| keimps1, eks andke mõne päeva pärast teada kas kõik ok (ala pole mingeid akut buge vms) |
diil  |
Nii, kuidas see novembri uuendus inimestel nädala vastu pidanud? Sama hea kui enne? |
Muidu oleks kõik justkui tiptop aga kui autoga telefon mõne seadmega (auto, kõlar) üle BT ühendada siis alguses mõned korrad jääb pausile. Enne update ei pannud seda tähele.
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
19.11.2019 22:44:06
|
|
|
| Tekkis küsimus, kas olete oma S10 tehasekile mahavõtnud ja kaitseklaasi (lisaks) peale pannud või las olla niikaua kui kannatab olla.?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
19.11.2019 22:56:24
|
|
|
Tehase kile maha võetud, aga tellitud kaitseklaasid on kõik siiani kõlbmatud olnud.... ju olen ise lohakalt ostnud. Uued klaasid tellitud.
Väga hästi sobib iphone x kaitseklaas... kuna neid kodus mõned on, siis kastan ajutiselt neid.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
19.11.2019 23:07:18
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Tehase kile maha võetud, aga tellitud kaitseklaasid on kõik siiani kõlbmatud olnud.... ju olen ise lohakalt ostnud. Uued klaasid tellitud.
Väga hästi sobib iphone x kaitseklaas... kuna neid kodus mõned on, siis kastan ajutiselt neid. |
Samas alguses hea kui tehasekile olmas.Kust kohast tellisid uued klaasid.?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.11.2019 10:45:30
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Tekkis küsimus, kas olete oma S10 tehasekile mahavõtnud ja kaitseklaasi (lisaks) peale pannud või las olla niikaua kui kannatab olla.? |
... S10e jätsin kile peale, S10+ võtsin ära lootuses, et see parandab sõrmejälje loetavust, kuid ega vist suurt mitte ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.11.2019 12:03:54
|
|
|
Ma olen nüüdseks pea kuu aega kasutanud S10 ja ei saa kuidagi ei tehase kile ega ka sõrmejäljelugeja üle kurta.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
25.11.2019 10:45:28
|
|
|
Tere.
Mida sellest arvata, kui S10e näitas eile õues akut 20+% ja mõni minut hiljem vaadates näitas 1%. See 1% pidas veel vähemalt tund aega vastu, mitte just pidevat kasutamist, aga pilt oli ees ja poes sai maksta. Reestardi järel kustus ära, st tahtsin vaadata, kas pärast restarti näitab jälle miskit 10-15% või mitte, ei näidanud, näitas 0%.
Gunnar
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.11.2019 11:18:40
|
|
|
| pluto kirjutas: |
Tere.
Mida sellest arvata, kui S10e näitas eile õues akut 20+% ja mõni minut hiljem vaadates näitas 1%. See 1% pidas veel vähemalt tund aega vastu, mitte just pidevat kasutamist, aga pilt oli ees ja poes sai maksta. Reestardi järel kustus ära, st tahtsin vaadata, kas pärast restarti näitab jälle miskit 10-15% või mitte, ei näidanud, näitas 0%.
Gunnar |
Üldiselt külmaga kaob aku kiiremini.
Teine asi, et kui üldiselt tundub, et akunäit on mööda - tasuks lasta telefon korra täitsa tühjaks ning laadida täiesti täis, et masin saaks oma "skaala paika".
Seda siiski ei tasu teha tihti, kuna väga tühi ja väga täis olemine ning külm ja kuum on need, mis akut kahjustavad.
Ideaalis tasub hoida 20-80% vahel laetust, kuid mõistuse piires st eraldi peale passida pole ka mõtet.
Ja alati jääb ka võimalus, et konkreetne aku on praak juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teps97
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2017
|
26.11.2019 19:48:34
|
|
|
Tere.
Ma ei saa kuidagi mtaskut tööle. Mtasku on mul vaikimisi valitud aga makseterminalis lõi ette tundmatu kaart.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2019 19:52:19
|
|
|
| Teps97 kirjutas: |
Tere.
Ma ei saa kuidagi mtaskut tööle. Mtasku on mul vaikimisi valitud aga makseterminalis lõi ette tundmatu kaart. |
Siin foorumis on eraldi teema androidi rakenduste jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.12.2019 13:09:27
|
|
|
| Android 10 on Saksamaa (DBT) ja Panama (TPA) mudelitele ametlikult välja lastud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.12.2019 12:56:43
|
|
|
Kaks asja mis häirivad peale ca kuu aega kasutamist:
-kui "keypad" alt kontakti otsida, siis on numbrid nii kuradi suured ja tulemused nii väikesed, ka siis kui kerima hakata.
-sõnumite all on avakuval ropult raisatud ruumi - ca pool ekraani on kasutult tühi ja poolel ekraanil on viimased sõnumid, mis hakkab kerimisel liikuma jälle.
Miks? Kas saab muuta kuidagi?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.12.2019 17:24:56
|
|
|
1. Kohe, kui sealt sõrmega alla tõmbad, kaovad numbrid ära, jääb ainult list. Eelkõige on see ju ikkagi dealer ja numbrid peavad suured olema.
2. Sama asi - kerid allapoole ja kaob "Messages" tiitel ära.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
08.12.2019 14:40:05
|
|
|
| KeZi kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
Ledi puudumine on harjumatu ja aku on minuarust s8 parem (sai suvel tutika aku).
|
Samsung ise promob edge lightningut, soovitan proovida. |
Ka mind häirib see. Minu jaoks edge lighting suht lamp kuna põhiappidega (FB messenger, Gmail) see ei tööta. Ainult viberis abi. |
Kasutasin varem Holey Lighti, et LEDi puudumist kompenseerida, aga see võttis metsikult akut.
Paar päeva tagasi avastasin sellise rakenduse: https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.zunder.edgelightingfixforallappsv2&hl=en_US
Edge lightning toimib ja aku peab normaalselt. |
Kas on võimalik seadista kuidagi seda edge lightingut töötama pidevalt kuniks notificatsioon on vastuvõetud nagu vanasti led tegi, et plinkis kuniks teade oli kasutaja poolt nähtud
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.12.2019 11:13:29
|
|
|
| Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
09.12.2019 11:15:21
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu. |
just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.12.2019 12:21:40
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
| Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu. |
just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada  |
No ootame muljeid
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.12.2019 13:48:22
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| keimps1 kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
| Baltic versiooni android 10 tuli just välja. 1988,94mb kaalu. |
just, sikutab S10e-le hetkel. Hiljem saab muljetada  |
No ootame muljeid  |
Kõik töötab. Endiselt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|