Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 17.10.2019 15:51:07 vasta tsitaadiga

Enne oli mul Z3c, aku vaevalt vedas õhtuni välja, võtsin S10e, mõtlesin, et 2 päeva ikka peab aga mitte üks raas. Muidugi 2 SIM on sellel sees ka, mõlemad LTE võrgus.
Muidu ei oska küll midagi ette heita.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 15:54:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kuidas S10e kasutajad rahul on oma telefoniga? Vaikselt mõtlen vahetusele S7 pealt ja kaks olulist tingimust oleks uuel telefonil - mõõtmed ja võimalikult hea kaamera. Kõik teevad mingeid rämedaid labidaid, mida mul vaja pole. S10e ja iPhone 11 Pro on ainsana jäänud sõelale just nende kahe tingimuse pärast. S10e mõõtmed on selles osas eriti ideaalsed.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7821&idPhone2=9847&idPhone3=9537
iPhone'ide akukasutus on läbi ajaloo ammu teada-tuntud, aga kuidas S10e puhul on? Praktiliselt sama mahutavusega aku. Plaanis teha eeltöö enne järgmiseid võimalikke soodukaid ära icon_biggrin.gif


Ma saan aru, et veel üks S10 on lisandumas:
S10 Lite, kuigi näitajate poolest väga "lite" ei ole.
https://www.gsmarena.com/info_on_samsung_galaxy_s10_lite_launch_colors_leaks-news-39664.php

EDIT: see vist ei klapi su ootustega mõõtmete osas.

See ei lähe kohe kindlasti mitte. Tundub isegi S10 suurem olevat. Huvitav nimevalik sellisel juhul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2019 16:04:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.bleepingcomputer.com/news/security/samsung-galaxy-s10-fingerprint-reader-defeated-by-silicone-case/

https://tehnika.postimees.ee/6803986/samsungi-tipptelefoni-tabas-tosine-turvaprobleem

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.10.2019 16:17:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas S10e kasutajad rahul on oma telefoniga? Vaikselt mõtlen vahetusele S7 pealt ja kaks olulist tingimust oleks uuel telefonil - mõõtmed ja võimalikult hea kaamera. Kõik teevad mingeid rämedaid labidaid, mida mul vaja pole. S10e ja iPhone 11 Pro on ainsana jäänud sõelale just nende kahe tingimuse pärast. S10e mõõtmed on selles osas eriti ideaalsed.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7821&idPhone2=9847&idPhone3=9537
iPhone'ide akukasutus on läbi ajaloo ammu teada-tuntud, aga kuidas S10e puhul on? Praktiliselt sama mahutavusega aku. Plaanis teha eeltöö enne järgmiseid võimalikke soodukaid ära :D
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9537&idPhone2=9847

Ma olen seni uskunud GSMArena ülevaateid ja teste, vastavad enda kasutuskogemusele. Selle järgi on neil kahel aku vastupidavus praktiliselt sama. Ise laen korra päevas aga siis ka ca 55% peal ehk siis saaks kaks päeva vabalt kasutada. Laen puhtalt seepärast, et kui juhtub "miski" siis parem olgu akut võimalikult palju alles. Samas ma kasutan telefoni suures osas "siis kui vaja". Ehk siis taustal FB ei süngi, e-mail ei liigu, IM'd on ühe erandiga "pausil", lisaks on telefon surutud ainult 4G'sse, et ei hüppaks võrkude vahel (mida muidu teinekord juhtus ning võrgu vahetus on mobiilis üks kulukamaid operatsioone).

Kui endal oleks selline valik siis võtaks kõhklemata iPhone 11 Pro kuna tal on ka natuke teleobjektiivi (+ ca 5a op.süsteemituge). Samas olles ise nüüd iPhone7 -> S10e teinud siis sõrmejäljelugeja säilimine on ikka pagana mõnus. Sellised pisiasjad võivad teinekord äärmiselt olulised olla.

Aga kui küsid rahulolu kohta - olen äärmiselt rahul S10e'ga. Olin ka iPhone7'ga, vahetamise põhjus ei olnud telefoni häädusega seotud.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 16:19:29 vasta tsitaadiga

sai ka võetud s10e, suurusega sigarahul ja täpselt sama, et ilastasin ka iphone 11 pro peale (suurus, tarkvara tugi, kaamera) aga hetkel muud tähtsamad väljaminekud, et ei kahetse kuigi aku võiks olla parem Samsungil. Uutel iPhonedele akusid pigem kiidetakse.
_________________
Müüa uueväärne 2023 Volkswagen Arteon Shooting Brake R-Line 2.0 140kW
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 17:54:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas S10e kasutajad rahul on oma telefoniga? Vaikselt mõtlen vahetusele S7 pealt ja kaks olulist tingimust oleks uuel telefonil - mõõtmed ja võimalikult hea kaamera. Kõik teevad mingeid rämedaid labidaid, mida mul vaja pole. S10e ja iPhone 11 Pro on ainsana jäänud sõelale just nende kahe tingimuse pärast. S10e mõõtmed on selles osas eriti ideaalsed.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7821&idPhone2=9847&idPhone3=9537
iPhone'ide akukasutus on läbi ajaloo ammu teada-tuntud, aga kuidas S10e puhul on? Praktiliselt sama mahutavusega aku. Plaanis teha eeltöö enne järgmiseid võimalikke soodukaid ära icon_biggrin.gif


Mul oli ka S7'lt S10e peale vahetus. Ega otseselt polekski olnud vaja vahetada, aga S7 otsustas klaasid katki kukkuda ja eks ma natuke ise ka kibelesin (ausalt ei visanud meelega).

Akukestvuse poolest märkimisväärset vahet ei tunnetanud. Ekraani suhtes on olnud natuke tagasiminek kuna reso on kehvem ja minu jaoks on see vahe veidi märgatav, aga kindlasti mitte häiriv. (PS: see argument ei kuulu vaidlusele ppi ja susilmeinäerohkem juttudega.) Ekraan ise on sellegipoolest väga hea ja servast servani ekraan kaalub selle reso kindlasti üle.
Suurus oli mul ka see miks just S10e sai valitud mitte mõni teine selle seeria mudel. Samuti ei ole ma väga suur kumerate servade fänn. Power nupu fingerprint scanner töötab väga hästi ja sellega harjusin kiirelt ära.

S7'ga võrreldes oli üheks suureks plussiks kindlasti wide angle kaamera, lisaks veel stereo kõlarid (kuularist tuleb ka heli) ja paar korda on QI'ga teise telefoni laadimine abiks olnud.

Ja täpselt nagu sinagi, mõtlesin ma ka iphone peale, aga leidsin, et hinnavahe ei õigusta ennast minu jaoks. S10e oli tol hetkel 550€ vist ja kuna iphone XR ei tahtnud, siis järgmine variant oli sisuliselt topelt S10e hinnaga.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2019 16:52:32 vasta tsitaadiga

... mina liikusin S7 pealt S10+ peale ja nüüd võtsin soodukaga S10e ligi. S10+ peale liikumine oli rohkem nagu eksperiment, kuna valdav osa telefonidest, mida kasutada kõlbab, pole just väikeste killast, siis tegin proovi ja läksin täispanga peale välja, et kuidas on sellise labidaga igapäevaselt elada inimese perspektiivis, kes on seni pigem väiksemaid telefone eelistanud. Siit siis mõned eredamad mõtted, mis on minu jaoks kuhugi ajukäärude vahele hõljuma jäänud.

Senine kogemus ütleb, et ootused ja eelarvamused pidasid suuresti paika. S10+ eelised on ühtelasi ka tema miinused. Väga mõnus on suurelt ja selgelt ekraanilt jõudehetkel raamatut või lehte lugeda, kuid nii mõnigi kord olen pidanud tõdema, et lihtsam oleks see labidas otsapidi maasse lüüa, kui selle jaoks sobivat taskust või muud panipaika leida.
Suurus on siiski omajagu suhteline, sest kuigi kahtlemata suur, ei mõju kasutamiskogemus päris nii suurelt, kui oleks esmalt oodanud. Kumerad ääred annavad omajagu hoidmismugavust. Samuti on kaal telefoni suurusega võrreldes täiesti ebareaalne n. kui siin juba õun võrdlusse toodi, siis S10+ on kergem kui kõige väiksem 11 seeria iPhone, go figure.

Ekraani kumerad ääred on küll pilku püüdvad, kuid praktilist väärtust ma nende jaoks endiselt leidnud pole. Pealegi, kasutan tihti telefoni trooni lennutamiseks ja kuna selle aplikatsiooni visuaalne väli on väga tihedalt infot täis, siis ekraani kumerad ääred ei ole eeliseks, pigem vastupidi. Samuti jääb suur osa ekraanist pahatihti näppude siruulatusest välja ja teinekord tuleb telefoniga üsna kentsakalt žongleerida, et ühe käega asju tehtud saada. Kaamera augud ekraani nurgas olen praeguseks juba ära unustanud, see on muutunud loomulikuks osaks telefonist ja kuigi ma eelistaks ilma, siis ei tundu see enam midagi sellist, mis poleemikat vääriks.

Suured mõõtmed annavad küll ka suurema aku, mis on üldises plaanis plussiks, kuid minu kasutamispraktikas mitte ülearu. Kodus, tööl, autos igal pool juhtmevabad laadijad ja käest pannes on juba harjumuseks saanud telefon laadimisalusele asetada. Seega saab telefoni aku väga harva tühjaks ja kui küsida, kuna viimati, siis jääks hetkel küll vastuse võlgu. Rändama minnes on abiks akupank, mis võimaldab samuti juhtmeata laadimist, seega saan aku koha ainult öelda, et minu vajaduste jaoks igati adekvaatne.

Muudes olulistes omadustes ei oska midagi laita, kõiges on toimunud täiesti reaalne ja ilmselgelt tuntav täiskäik edasi. Ekraan on väga ilus, pilti teeb väga hästi, heli on korralik, kiiruse üle pole olnud võimalik kordagi nuriseda ja kuna droid on üsna paindlikult kohandatav, siis pole ükski tootjast tulenev tarkvarajupp risti jalgu jäänud.

Miks ma siis lõpuks ikka S10e ligi võtsin? Soodukas oli, ei suutnud vastu panna icon_razz.gif aga kui tõsiselt rääkida, siis üheks põhjuseks oli ikkagi S10+ suurus, see on nagu elevant keset tuba, millest tuleb sellest saadava kasuga võrreldes ebaproportsionaalselt tihti üle ja ümber majandada ja see jäi mind häirima. S10e on aga nagu minu järgi õmmeldud, mahub igale poole nii kätte, tasku või kuhu iganes ja võrreldes S10+-ga ei pane teinekord tähelegi, kas sai kaasa või mitte. Ekraan on küll väiksem, kuid samas mitte häirivalt, võrreldes S7-ga ikka tublisti suurem.
Samuti pole ma päris rahul sõrmejälje lugejaga, see enamjaolt töötab, kuid paraku, kui oled juba harjunud paremaga, siis tegevuse jaoks, mida tuleb teha päeva jooksul lugematuid kordi, pole see minu hinnangul veel piisavalt hea. S10e lugeja töötab sellega võrreldes nagu unistus, ei mingeid etteheiteid, see lihtsalt töötab ja väga kiirelt. Muidugi võiks ju kasutada ka näotuvastust, mis töötab kah hästi, kuid kuna seda saab avada pelgalt sinu pildi näitamisega teisest telefonist, siis see on minu jaoks täiesti välistatud lahendus.

Muudes parameetrites, mida siinkohal mainida ei märganud, minu jaoks miinuseid pole, kõik toimib ootuspäraselt. Suur on võimalus, et S10+ leiab millalgi endale uue omaniku ja igapäevaseks telefonis saab S10e ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 09:38:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni, kas madalam resolutsioon ei häiri?
Ma ise vaatasin S10, S10+ ja S10e vahel algselt lähtuvalt aku pidamisest.
S10+ ja S10e on selles omajagu paremad kui S10, seega jäi nende kahe vahel valik ja lõpuks reso sundis mind S10+ võtma.

Kui esimest korda S10+ käivitasin meeldis mulle, et Samsung lasi valida, milliseid tema rakendusi (nagu Health ja muu kohati bloat kraam) soovid ja milliseid ei soovi - ei pea hakkama käsitsi leiutama pärast kuidas soovimatust kraamist vabaneda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 09:51:08 vasta tsitaadiga

Rääkides juhtmevabast laadimisest. Kas ma oma S7 juhtmevaba laadijaga saaksin ka S10e laadida?
Pean silmas seda jubinat: https://www.amazon.com/dp/B012AWBN9C/ref=emc_b_5_t
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 09:53:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Rääkides juhtmevabast laadimisest. Kas ma oma S7 juhtmevaba laadijaga saaksin ka S10e laadida?
Pean silmas seda jubinat: https://www.amazon.com/dp/B012AWBN9C/ref=emc_b_5_t


Mul on kodus sarnane, S7 EDGE'ga samal ajal soetatud laadimisalus - laeb küll S10+ ka.
Kui on Qi standard siis ei tohiks probleemi olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 10:11:39 vasta tsitaadiga

Draqula, absoluutselt mitte icon_lol.gif punktitihedus on praeguseks muutunud samasuguseks sisutuks müügiartikliks nagu megapixlid kaameratel. Kui sensorit taga pole, siis pole ka pilti. Sama kehtib ekraanile, inimeste nägemisteravus on küll erinev, kuid mitte nii palju, et 1080 x 2280 kohta võiks öelda madal. Jah, numbreid on vähem, kuid kasutamise käigus ei paista see kuidagi välja ...

Betamax, mul on pooled laadijad S7 ajast ja laevad kenasti. Laadimiskiirus võib varieeruda, kuid muus osas vahet pole ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 10:17:30 vasta tsitaadiga

1080 x 2280 resolutsioon S10e puhul oleks enam kui piisav. S7 on FHD peal olnud algusest peale. Ei näe rohkemaks vajadust.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 10:36:08 vasta tsitaadiga

Kuidas tavalise S10 mehed/naised rahul on? Ootasin pikkisilmi Pixel 4 ja tundub, et valmistab pettumuse, just video ja aku vallas. Hetkel on aktiivsed pakkumised, kus saab selle Galaxy kella ka kaasa ja kaalun seda võtta. Mis Teie arvate?

EDIT: Hetkel kasutan tugevamate sõjahaavadega Pixel 2 XL'i
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 21.10.2019 10:37:47 vasta tsitaadiga

Resolutsioon ei ütle midagi, rääkige ppi'st. Ei taha Apple keeles rääkida aga see va ~300 ppi on vähemalt enda silma jaoks piisav. Kõik üle selle on enda silmis mõttetu akupiinamine.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 11:08:29 vasta tsitaadiga

tteam, kui kell kah huvi pakub, siis on raske praegu paremat pakkumist leida thumbs_up.gif

Ma peensusi väga taga ei aja, reaalne kasutamiskogemus on olulisem, kui mõni number siia-sinna ja seni on Samsung suutnud pakkuda piisavalt ühtlast kogemust, et ei kipu väga brändi vahetama. Kogu kaasaegse funktsionaalsuse ampluaa on olemas ja toimib hästi, kui miskit polegi päris see kõige-kõigem, siis suisa halvaks ei saaks ma midagi nimetada. Pole tabanud ennast kordagi mõttelt, et miskit jääks väheks või puudu, pigem jääb teinekord väheks oskusi kõiki neid võimalusi vääriliselt ära kasutada icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 21.10.2019 20:08:23 vasta tsitaadiga

https://www.ebay.com/itm/QI-Wireless-Fast-Charger-1A-Pad-Samsung-Galaxy-S8-S9-S10-iPhone-X-XS-MAX-8-8/172984689415?var=471749875843 - kas sellised odavad hiinakad võiks muidu traadita hästi laadida? Arvestades enda võimsust muidugi.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 20:53:46 vasta tsitaadiga

Baeskades, Selline laeb sul telefoni täis 3-4 tunniga. Mina kasutan sellist öösel laadimiseks, hommikuks on telefon täis.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 20:54:57 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Baeskades, Selline laeb sul telefoni täis 3-4 tunniga. Mina kasutan sellist öösel laadimiseks, hommikuks on telefon täis.

Mul ka öösel öökapil tavaline, mujal kiirlaadijad thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 21.10.2019 21:08:27 vasta tsitaadiga

villu70, mhmh, arusaadav.

jeesus188, kas mujal on QI kiirlaadijad? Tegelikult peakski uurima, mis QI lagi üldse on... kiirelt vaadates kipuvad olema 10W kanti, mõned 15W aga sealt veel osa maha kuna läheb "õhku" kaotsi.

Odavaimad on lausa mõneeeurosed - link
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 21:23:25 vasta tsitaadiga

Baeskades, mujal jah kiirlaadijad.

Mingit paarieurist pole mõtet osta, osta normaalne kohe.
Lisaks mingid sinised jne valgused kui laeb.....mind ajaks need närvi.
Mul vilgub paar korda kui mobla peale panen voodi kõrval , see ok. Kui mööda panen, siis kukub vilgutama, pimedas hea lahendus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2019 21:54:20 vasta tsitaadiga

Hinnad on kõvasti alla tulnud - S7-le ostetud QI autolaadija, mille eest paar aastat tagasi maksin ~15€, on alis hetkel 3-4€ kandis. Mul toimivad kõik S7 jaoks ostetud laadijad kenasti ka S10e-ga.

DigeBeni kirjeldas eespool juba ära ka minu kogemuse S7 > S9+ > S10e liikumisel. Labidas on käes kena, aga taskus nagu litsi laps.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 22.10.2019 12:00:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Mingit paarieurist pole mõtet osta, osta normaalne kohe.
Miks? St ma ei näe põhjust kulutada palju raha kui eesmärk on panna tööjuures lauale, kus ta võib tunde olla. Ehk siis kiirus pole ka väga tähtis. Ledi saab kinni kleepida. :)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 22.10.2019 12:24:28 vasta tsitaadiga

See 399 eurine s10e tuli nädala eest kohale.

Kiirem ja pisem kui S8.
Tegu tarbeesemega ja "musta" sinine toon ei häiri - kuigi imelik toon.

Ledi puudumine on harjumatu ja aku on minuarust s8 parem (sai suvel tutika aku).

----

Ise kasutan 10 eurost hiina juhtmevaba laadijat (tahtsin ilusama disainiga lauapeale), mis toimib probleemideta ja laeb telefoni täis 2h ja natuke peale (s8, s10e).

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 12:26:09 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Mingit paarieurist pole mõtet osta, osta normaalne kohe.
Miks? St ma ei näe põhjust kulutada palju raha kui eesmärk on panna tööjuures lauale, kus ta võib tunde olla. Ehk siis kiirus pole ka väga tähtis. Ledi saab kinni kleepida. icon_smile.gif


Mitmete asjade puhul ma olen nõus ostma odavamalt ja no-name asju (lihtsalt nime eest ei näe mõtet maksta), kuid asjad, mis puudutavad elektrit - seal ma siiski eeldan, et peab olema mingi elementaarne tase, et asi oleks ohutu ja ei küpsetaks ära telefoni, mille hinnaga võrreldes oleks kokkuhoitud summa naeruväärne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 22.10.2019 12:33:30 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

Ledi puudumine on harjumatu ja aku on minuarust s8 parem (sai suvel tutika aku).
Samsung ise promob edge lightningut, soovitan proovida.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.