|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
07.10.2019 15:50:45
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
Tere !
Nimelt selline mõte et. Olen hetkel Telia TV ja internetiühenduse kasutaja. Arve peal kajastub, et neti eest maksab tervelt 16€ ! Ja teleteenuste eest 6€.
Teleteenuste eest ma olen nõus 6eur plekkima, aga netiühenduse eest, mida ma enamjaolt ei kasuta, ei tahaks väga 16eur maksta.
Mõte seisneb selles, et ütleks lahti Telia internetist ning asendaks vajamineva neti Tele2 4G netiga.(piiramatu)
Niipalju sai läbi klienditeenindusest uuritud, et iseesest on see võimalik, aga keeruline. Tähtis on, et digiboks saaks Inteno ruuterilt neti. Lihtsalt, enne intenot vaja leida veel miskine ruuter(bridge), mis leiaks mu mobiili access poindi ja seeläbi saadaks neti Intenosse, ja sealt digiboksi kust edasi telerisse telepilt.
Oskab keegi aidata/nõu anda?
Ette tänades,
Rem |
Mini ja standard paketi sisu saab täies mahus kasutada igasuguse ühenduse taga. Boks peab saama LAN ühenduse ruuteriga. Selleks ei pea olema Telia ruuter.
Arvestama pead 4G puhul võrgu suutlikkusega kvaliteetset ühendust saada. Tõenäoline on, et tipptundidel võib võrk olla koormatud ja sellest pilt ja heli hakkiv.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
07.10.2019 17:17:00
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Mini ja standard paketi sisu saab täies mahus kasutada igasuguse ühenduse taga. Boks peab saama LAN ühenduse ruuteriga. Selleks ei pea olema Telia ruuter.
Arvestama pead 4G puhul võrgu suutlikkusega kvaliteetset ühendust saada. Tõenäoline on, et tipptundidel võib võrk olla koormatud ja sellest pilt ja heli hakkiv. |
Telia klienditeenindaja teadis rääkida, et juhul kui ma ei kasuta Telia ruuterit, siis ei pääse nende spetsialistid süsteemile ligi, ega oska mind aidata kui esinevad tõrked.
Sealt tuligi mõte panna vahele veel 1 ruuter mis võtaks vastu mu wifi signaali ja selle intenosse saadaks.
Kui aga su jutu juurde tagasi tulla. - Kui Inteno nüüd vahelt ära võtta ja vastav ruuter(mis sööks netiks mu telefoni netti) vahele panna, kas kogu kompotti on keeruline seadistada?
Rem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.10.2019 17:21:47
|
|
|
rem4605, sa tahad telefonia teha hot spoti, püüda selle wifi purgiga kinni ja ühendada sinna järgi digiboks?
Ei ole keeruline seadistada, suvaline 15€ tp link peaks hakkama saama. Peab vaatama, et purgil oleks client mode olemas.
Seda klinediteeninduse juttu võid ignoreerida. Aidata nad sind niikui nii ei saa kui kasutad teise operaatori netti, seda inteno ei õnnestu ja pole ka mõtet sinna vahele aretada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
07.10.2019 17:37:44
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
rem4605, sa tahad telefonia teha hot spoti, püüda selle wifi purgiga kinni ja ühendada sinna järgi digiboks?
Ei ole keeruline seadistada, suvaline 15€ tp link peaks hakkama saama. Peab vaatama, et purgil oleks client mode olemas.
Seda klinediteeninduse juttu võid ignoreerida. Aidata nad sind niikui nii ei saa kui kasutad teise operaatori netti, seda inteno ei õnnestu ja pole ka mõtet sinna vahele aretada. |
Just nii ma mõtlesin.
Ja veel mõtlen sellist asja, et kuidas kasutajasõbralikkus sellise süsteemi puhul oleks? Loodetavasti piisab kui ainult hotspoti sisse lülitan ja tp link ise ära ühendub ja digiboksi pildi saab. Ja mõtlen veel, kas Mina saan üldse seadistamisega hakkama?
Mulle muidu väga meeldib Telia, aga see internetiühenduse hind mis nad kaasa pakuvad, jätab soovida. Ja kuna endal niiehknaa Tele2 piiramatu, siis milleks maksta topelt/või rohkem.
E: https://www.hinnavaatlus.ee/176608/tp-link-wireless-access-point-tl-wr841n/ Selline ruuter ilmselt juba sobib?
Aitähh igasuguse abi eest!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ax100
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2009
|
07.10.2019 18:36:42
|
|
|
| Enne lõplikku Telia kaabli katkiraiumist soovitan selle keemia ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.10.2019 18:42:29
|
|
|
HD pilt vs. HDReady/SD pilt??? 4G kaudu on ikka pigem nagu hädalahendus tv teenust tarbida, kui kaablit pole.
sa ei maksa ju topelt, saad kodus tagatud kiirusega püsiühenduse ja kodus on nett ja pilt ka siis kui sind kodus pole.. nutividinad jms.
No Telia mida sa künnad seda optikat maasse, näha on et noorte jaoks 16€ "kirves" ja kõik tuleb ÕHUST ja ......
Vana inimese jaoks pole jälle kallis aga ta ei vaja optika suuri kiiruseid.
.....
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.10.2019 18:58:47
|
|
|
16 pole kallis aga selle 16 eest võiks vähe kiirema neti saada aastal peaaegu 2020
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
07.10.2019 19:16:49
|
|
|
Kuss!!!
Varsti teevad veel paketil hinnamuutused. Mitu aastat juba sama hind olnud
10/10 hind 20 eurot
50/50 hind 25 eurot
100/100 hind 30 eurot
300/300 hind 35 eurot
500/500 hind 45 eurot
1Gbit/1Gbit hind 105 eurot.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2019 19:21:08
|
|
|
| ot: |
| Mirc, pigem muudetakse natuke kiiruseid, siis ei ole hinnatõusuga tegemist vaid absoluutselt teistsuguste pakettidega ja need ei ole ju võrreldavad |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
07.10.2019 21:11:46
|
|
|
Küsimus 1.: Saan ma õigesti aru, et võin Telia digiboxi riputada näit T2 sim kaardiga 4G ruuteri taha ning kõik toimib. Telia saab TV raha ja T2 netiraha?
Õhtul on mul 4G "kiirus" 2 Mb alla, hommikul enne ~8 on kiirus 18 Mb alla. Ehk minu seadmed nagu lubaks aga võrk on lihtsalt ülekoormatud (väike küla Tartust ~15km).
T2 seevastu kui "mõttetu Q-gsm" sellel polnud ka suvel kiirusprobleeme kui enamus naabreid oli suvitamas.
Küsimus 2.: FPS mängu ping tõuseb ~30 pealt ~200 peale kui telekas käima panna. Paratamatus?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
07.10.2019 21:56:28
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
HD pilt vs. HDReady/SD pilt??? 4G kaudu on ikka pigem nagu hädalahendus tv teenust tarbida, kui kaablit pole.
sa ei maksa ju topelt, saad kodus tagatud kiirusega püsiühenduse ja kodus on nett ja pilt ka siis kui sind kodus pole.. nutividinad jms.
No Telia mida sa künnad seda optikat maasse, näha on et noorte jaoks 16€ "kirves" ja kõik tuleb ÕHUST ja ......
Vana inimese jaoks pole jälle kallis aga ta ei vaja optika suuri kiiruseid.
..... |
Ei noh, asi on veidi põhimõttes, Milleks maksta rohkem kui saab odavamalt.
Samas kui teleri vaatamine sellega kõvasti tülikamaks muutub, siis loobuks sest mõttest.
Eks peab järele proovima. Suunised oleks Welcome ;D aga eks ma tuhni ise ka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.10.2019 22:06:47
|
|
|
rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.
kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
07.10.2019 22:40:34
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.
kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta. |
A miks ma peaks kvaliteedis kaotama? Ma ei usu et mu võrk kunagi rohkem koormatud oleks, et kiirus langeks alla 20mbps.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
07.10.2019 22:49:41
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.
kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta. |
A miks ma peaks kvaliteedis kaotama? Ma ei usu et mu võrk kunagi rohkem koormatud oleks, et kiirus langeks alla 20mbps. |
Sest üle mobiilse ühenduse/võõra võrgu saadetakse kehvema kvaliteediga pilti kui Telia enda fixvõrgus.
Sama teema nagu enne oli Telia TV ja Minu.tv vahe. Nüüd lihtsalt on need ühe nime all koos.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
07.10.2019 23:31:07
|
|
|
link :: Motorola lõpumüük 2018
| indrpo kirjutas: |
| Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud.. |
Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine.
Selleks jõuluks uut digiboksi ei tule, mille sisu on sama aga korpus/ühendused on teised. Ma mäletan siiani seda Telia kirja, et 5 euroga saab soodushinnaga S5(?) numbriteta puldi, millel on tillukesed CR2035 patareid, mida saab paari kuu järel asendada. Jäeti mulje, et Amino S2 pult vajab ka väljavahetamist.
Kui eelmisel aastal olin üksi hädas "TeliaSonera_VIP1003" digiboksi uuendamisega, siis nüüd tekkis vähemalt juhend, millega saab Telia tarkvara digiboksile peale(teen ka proovi). Firma klienditeeninduse kohta on ka eelnevalt kirjeldus, kuidas Thomsoni ruuteri firmware proovis vähemalt 4 inimest üle võrgu uuendada ja ükski ei öelnud, et faili saab upgrade.telia.ee lehelt ning läbi arvuti ja kohaliku võrgu seadmesse laadida. Klient pidi ise selle aadressi leidma, seadme ära uuendama.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.10.2019 23:43:56
|
|
|
| montez kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud.. |
Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine. |
Ei, ei olnud. Aasta hiljem hakkad jälle oma jura ajama. Sulle seletati täpselt ära miks seda kodulehel kuvati ja et osta seda ei saa.
Ajasid klienditeenindajal juhtme kokku oma vip1003 jutuga ja kogulugu.
Kes tahab lugeda, siis alates siit.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10029897#10029897
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.10.2019 23:44:59
|
|
|
| montez kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud.. |
Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine.
|
Mina nägin seda Telias müügil millalgi selle aasta esimeses pooles hinnaga 39.00
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.10.2019 00:51:43
|
|
|
Esimene Arris on ka juba päris roostes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.10.2019 01:03:46
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
Väike anekdoot siia kisma vahele
Spoiler 
|
Miks Telia mõnitab klienti? Täiesti haige suhtumine.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2019 06:48:24
|
|
|
Jumal sa näed ja ei karista.
huumor on kohane aga kuidas sa teed tehnikavõõrale selgeks et tehnika samuti vananeb (pigem aegub), olgu siis riistvara või tarkvara. ptui, sellest on vist juba liiga palju räägitud, nagu ka sellest epoest.
Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
08.10.2019 09:03:55
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M |
Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2019 09:09:08
|
|
|
Mingat, proovi telefonis äpiga kas läheb hd peale? nagu mainisin, ka kodused tarbijad võivad telepilti mõjutada kui suuremahuline allalaadimine käimas.
muul juhul ei ole põhjust miks peaks pilt udune olema, telia ise paigaldab ka 5M 4G koduinternetiga seda televisiooni kui vaja ainult ühte telekat.. seni kuni netti ei koorma, pilt nii ilus kui antud tehnoloogial olla saab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
08.10.2019 09:30:46
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Mingat, proovi telefonis äpiga kas läheb hd peale? nagu mainisin, ka kodused tarbijad võivad telepilti mõjutada kui suuremahuline allalaadimine käimas.
muul juhul ei ole põhjust miks peaks pilt udune olema, telia ise paigaldab ka 5M 4G koduinternetiga seda televisiooni kui vaja ainult ühte telekat.. seni kuni netti ei koorma, pilt nii ilus kui antud tehnoloogial olla saab. |
Aita võhikut järgi, kust ma seda peaksin seal nägema kas läheb HD peale. Arvutis on selga aga ufo ja tlf peal ma pole küll näinud kohta kust seda HD osa kontrollida või muutub kanali logo, Sony'st saab Sony HD
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.10.2019 10:01:19
|
|
|
| Mingat, pildist endast saad kohe aru (udune vs selge)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
08.10.2019 10:13:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Mingat, pildist endast saad kohe aru (udune vs selge) |
Tänud udune siis, ehk et ei lähe hd peale. Lihtsalt huvitab milline peaks kiirus olema, et läheks HD peale, siinkohal jätaks siis teoreetilised arvamused välja. Isegi kui kas jõnglast Tuubis istuvad saab ikka miski 10+Mb kätte, võiks ju eeldada, et ~3.4 Mb 720p Telia striim keriks HD ette aga näe ei tule. Ei tule ka kui midagi muud peale Tv ei jookse. Ping 17-20.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2019 10:25:42
|
|
|
Mingat, ma hetkel haiglas, maja avalik wifi piiratud 10M peale, lendab HD peale mingi 3 sekundiga telefonis.
4G kiirus mingi 60-70M ja samamoodi hetkega HD peal.
ps. ainult silmaga eristab jah boksis ja nutis, teliatv.ee arvutis ehk oli valik?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
08.10.2019 11:50:58
|
|
|
| Mingat kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M |
Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi. |
Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? 4G ruuter miskine?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
08.10.2019 14:21:20
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? 4G ruuter miskine? |
See nn uuenenud TeliaTV toimib igas võrgus, mõnda kanalit ei näe ja kvaliteet sõltub ühendusest. Väidetavalt kunagi ühtlustatakse kanalivalik ka, aga kas ja kunas, seda peab Teliast küsima. Sellest siin piisavalt juttu olnud. Suvaline 4G ruuter toimib, Telia box ruuterile sappa ja tuleb, midagi seadistada pole vaja. Mul on küll 4G pulk katusele viidud ja see Asuse ruuteri küljes aga vahet pole kuidas lahendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
08.10.2019 15:10:53
|
|
|
| Mingat kirjutas: |
| rem4605 kirjutas: |
Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? 4G ruuter miskine? |
See nn uuenenud TeliaTV toimib igas võrgus, mõnda kanalit ei näe ja kvaliteet sõltub ühendusest. Väidetavalt kunagi ühtlustatakse kanalivalik ka, aga kas ja kunas, seda peab Teliast küsima. Sellest siin piisavalt juttu olnud. Suvaline 4G ruuter toimib, Telia box ruuterile sappa ja tuleb, midagi seadistada pole vaja. Mul on küll 4G pulk katusele viidud ja see Asuse ruuteri küljes aga vahet pole kuidas lahendada. |
Instruktaaši kuidas pulga asuse ruuteri külge pookisid?
Iseenesest peaksin saama teha sama oma mobiilse access poindiga? 4g pulk võrdub vist sama
Kui ma nüüd ühe tp-link ruuteri ära ostan ja client mode-ga sisenen, mida ma peaks seal muutma?
Rem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.10.2019 15:21:41
|
|
|
rem4605, valid wifi võrgu ja sisetad parooli ja kõik.
Enne ostmist veendu, et client mode oleks olemas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
08.10.2019 15:25:38
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
rem4605, valid wifi võrgu ja sisetad parooli ja kõik.
Enne ostmist veendu, et client mode oleks olemas. |
Okei, eks kui kusagil jänni jään, pöördun siia teemasse tagasi.
Aitäh!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
08.10.2019 15:42:53
|
|
|
Enne on mõistlik teha väike google otsing ostetava seadme ja olemasoleva 4g seadme sobivuses. Miinimumis peaks tal siis olema usb pesa. Muutma peaks seda, et ruuter kasutaks välisühendusena 4g seadet. TeliaTv teemas ruuteri töökorda seadistamine läheb teemaväliseks.
Vahest on sellest abi https://www.youtube.com/watch?v=np4vk30ASeQ
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
08.10.2019 16:24:34
|
|
|
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2019 16:35:41
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta  |
oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
08.10.2019 16:55:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta  |
oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma. |
telia peaks üldse neti tasuta andma, kuna ühendus keerati persse mingite hooldustööde käigus ja väidavad, et kõik on ok. Kui muidu võiks väita, et minu majasiseses kaabelduses on viga, siis miks sama jama juhtus korraga kolmes erinevas ühenduses
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
08.10.2019 17:09:33
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta  |
oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma. |
telia peaks üldse neti tasuta andma, kuna ühendus keerati <b>piixu</b> mingite hooldustööde käigus ja väidavad, et kõik on ok. Kui muidu võiks väita, et minu majasiseses kaabelduses on viga, siis miks sama jama juhtus korraga kolmes erinevas ühenduses  |
Kui on rike ja klient kasutab Telia mobiilteenust, saadetakse kliendile järgmine teade: "Tere, -nimi-! Aadressil -aadress- vòib olla üldise vòrgukatkestuse tòttu häiritud Telia teenuste kasutamine. Eeldatav rikke lòpp: -kuupäev ja kellaaeg- Rikke ajal saate ühel oma mobiilinumbril aktiveerida tasuta mobiilse interneti. Vaadake lähemalt https://www.telia.ee/abi Telia.
Peale rikke lõppu saadetakse teade, et rike on kõrvaldatud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
08.10.2019 18:05:09
|
|
|
mis kuradi rike. See hooldustöö "teenuse paremaks toimimiseks" tehti aprillis ja peale seda muutus võimatuks neti ja tv koos tarbimine. Eraldi oli ok.
sama toimus vennal, kellel eraldi ühendus, mai kuus tominud tööde käigus. Naabril oli ka samal ajal
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
08.10.2019 18:09:08
|
|
|
| telia kapis järelikult keerati midagi vussi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.10.2019 23:00:00
|
|
|
Pakun, et need kodanikud olid liinivõrgu lõpppunktis peituvad tegelased, kellel oli kunagi konf 16/1.Reaalne distants üle 2km. Hooldustööde käigus lendas konf 12/1 peale ja kuna digiboks liigutab HD-s 6-8 Mbit/s, siis tekkiski hala. Lihtne.
Kui aga kondanikele pakutakse 20/5, siis sureva Thomsoni käki asemel proovigu järelturult uuemat intenot.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
09.10.2019 09:29:13
|
|
|
Telekas annab praegu sellist teadet:"toetuseta signaal. kontrolli seadme väljundit". Eile õhtul kõik töötas. Korra on enne ka sellist asja old a siis nagu tuli pilt ette hetke pärast.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.10.2019 09:34:13
|
|
|
Uus boks üritab HD telerile 4K pilti saata? Kas teler kusagilt "info" alt (puldil võib ju lausa eraldi nupp selle jaoks olla) ei näita, milline signaal sisse tulla üritab?
viimati muutis A.S. 09.10.2019 09:36:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
09.10.2019 09:41:14
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Uus boks üritab HD telerile 4K pilti saata? Kas teler kusagilt "info" alt ei näita, milline signaal sisse tulla üritab? |
Ei, näiteks etv'l subtiitrid all jooksevad a ekraan on must.
edit: ok, rikkeinfo näitab PIRITA
1 rike või plaaniline töö
Täna, 9:30 — 16:00
Hooldustööst mõjutatud ühendusi: 16
Samas nett töötab ju.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2019 18:50:38
|
|
|
Tea kas mingi uus robot või mingi peronaalne lähenemine telia poolt
SMS
| tsitaat: |
Tere! Olen Aljona Teliast. Juhime tähelepanu, et seoses kevadise teavitusega eesootavast TV-muudatusest kaob mòne kuu jooksul teie kanalivalikust noppekanal Telekafe. Telekafe sisaldub edaspidi teemapaketis Esimene Balti pakett. Lisaküsimuste korral vastake sellele SMSile. Meile vastamine on tasuta.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
09.10.2019 20:37:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tea kas mingi uus robot või mingi peronaalne lähenemine telia poolt
SMS
| tsitaat: |
Tere! Olen Aljona Teliast. Juhime tähelepanu, et seoses kevadise teavitusega eesootavast TV-muudatusest kaob mòne kuu jooksul teie kanalivalikust noppekanal Telekafe. Telekafe sisaldub edaspidi teemapaketis Esimene Balti pakett. Lisaküsimuste korral vastake sellele SMSile. Meile vastamine on tasuta.
|
|
Me ju kõik teame, et sa oled selle kanali suur austaja.
Huvitav, et teistel on see kanal ammu seal Balti esimeses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2019 21:08:58
|
|
|
seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
09.10.2019 21:16:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud  |
Kas vana nuti juba ammu kinni ei pandud ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2019 21:23:59
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud  |
Kas vana nuti juba ammu kinni ei pandud ?  |
Ma isegi ei vaeva pead vana nuti, vanauusnuti, uus nutiteliatv jne.....hetkel see, mis sügisel kinni läheb kui talv käes ja kevadlilled hakkavad õitsema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.10.2019 21:57:20
|
|
|
| jeesus188, misasi see oo üldse? Mingi köögikanal?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smlfrd
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
09.10.2019 21:58:35
|
|
|
| Mingat kirjutas: |
| Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi. |
Enam-vähem analoogne lugu aga Telia enda 500/500 ühenduse otsas samal ajal kui erilist netiliiklust pole. No. tavalise TV puhul (VLAN 4 jms.) on pilt kena ja korralik, kui digiboks otse läbi kohtvõrgu netti lasta ja digiboksile restart, läheb pilt uduseks, 576p vist. HD/SD valik kaob ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|