Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1001, 1002, 1003 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.10.2019 15:50:45 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Tere !
Nimelt selline mõte et. Olen hetkel Telia TV ja internetiühenduse kasutaja. Arve peal kajastub, et neti eest maksab tervelt 16€ ! Ja teleteenuste eest 6€.
Teleteenuste eest ma olen nõus 6eur plekkima, aga netiühenduse eest, mida ma enamjaolt ei kasuta, ei tahaks väga 16eur maksta.
Mõte seisneb selles, et ütleks lahti Telia internetist ning asendaks vajamineva neti Tele2 4G netiga.(piiramatu)
Niipalju sai läbi klienditeenindusest uuritud, et iseesest on see võimalik, aga keeruline. Tähtis on, et digiboks saaks Inteno ruuterilt neti. Lihtsalt, enne intenot vaja leida veel miskine ruuter(bridge), mis leiaks mu mobiili access poindi ja seeläbi saadaks neti Intenosse, ja sealt digiboksi kust edasi telerisse telepilt.

Oskab keegi aidata/nõu anda?

Ette tänades,
Rem

Mini ja standard paketi sisu saab täies mahus kasutada igasuguse ühenduse taga. Boks peab saama LAN ühenduse ruuteriga. Selleks ei pea olema Telia ruuter.
Arvestama pead 4G puhul võrgu suutlikkusega kvaliteetset ühendust saada. Tõenäoline on, et tipptundidel võib võrk olla koormatud ja sellest pilt ja heli hakkiv.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.10.2019 17:17:00 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

Mini ja standard paketi sisu saab täies mahus kasutada igasuguse ühenduse taga. Boks peab saama LAN ühenduse ruuteriga. Selleks ei pea olema Telia ruuter.
Arvestama pead 4G puhul võrgu suutlikkusega kvaliteetset ühendust saada. Tõenäoline on, et tipptundidel võib võrk olla koormatud ja sellest pilt ja heli hakkiv.


Telia klienditeenindaja teadis rääkida, et juhul kui ma ei kasuta Telia ruuterit, siis ei pääse nende spetsialistid süsteemile ligi, ega oska mind aidata kui esinevad tõrked.
Sealt tuligi mõte panna vahele veel 1 ruuter mis võtaks vastu mu wifi signaali ja selle intenosse saadaks.

Kui aga su jutu juurde tagasi tulla. - Kui Inteno nüüd vahelt ära võtta ja vastav ruuter(mis sööks netiks mu telefoni netti) vahele panna, kas kogu kompotti on keeruline seadistada?

Rem

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 17:21:47 vasta tsitaadiga

rem4605, sa tahad telefonia teha hot spoti, püüda selle wifi purgiga kinni ja ühendada sinna järgi digiboks?
Ei ole keeruline seadistada, suvaline 15€ tp link peaks hakkama saama. Peab vaatama, et purgil oleks client mode olemas.

Seda klinediteeninduse juttu võid ignoreerida. Aidata nad sind niikui nii ei saa kui kasutad teise operaatori netti, seda inteno ei õnnestu ja pole ka mõtet sinna vahele aretada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.10.2019 17:37:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
rem4605, sa tahad telefonia teha hot spoti, püüda selle wifi purgiga kinni ja ühendada sinna järgi digiboks?
Ei ole keeruline seadistada, suvaline 15€ tp link peaks hakkama saama. Peab vaatama, et purgil oleks client mode olemas.

Seda klinediteeninduse juttu võid ignoreerida. Aidata nad sind niikui nii ei saa kui kasutad teise operaatori netti, seda inteno ei õnnestu ja pole ka mõtet sinna vahele aretada.


Just nii ma mõtlesin.
Ja veel mõtlen sellist asja, et kuidas kasutajasõbralikkus sellise süsteemi puhul oleks? Loodetavasti piisab kui ainult hotspoti sisse lülitan ja tp link ise ära ühendub ja digiboksi pildi saab. Ja mõtlen veel, kas Mina saan üldse seadistamisega hakkama? icon_rolleyes.gif


Mulle muidu väga meeldib Telia, aga see internetiühenduse hind mis nad kaasa pakuvad, jätab soovida. Ja kuna endal niiehknaa Tele2 piiramatu, siis milleks maksta topelt/või rohkem.

E: https://www.hinnavaatlus.ee/176608/tp-link-wireless-access-point-tl-wr841n/ Selline ruuter ilmselt juba sobib?

Aitähh igasuguse abi eest!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ax100
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2009




sõnum 07.10.2019 18:36:42 vasta tsitaadiga

Enne lõplikku Telia kaabli katkiraiumist soovitan selle keemia ära proovida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 18:42:29 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif HD pilt vs. HDReady/SD pilt??? 4G kaudu on ikka pigem nagu hädalahendus tv teenust tarbida, kui kaablit pole.
sa ei maksa ju topelt, saad kodus tagatud kiirusega püsiühenduse ja kodus on nett ja pilt ka siis kui sind kodus pole.. nutividinad jms.

No Telia mida sa künnad seda optikat maasse, näha on et noorte jaoks 16€ "kirves" ja kõik tuleb ÕHUST ja ......
Vana inimese jaoks pole jälle kallis aga ta ei vaja optika suuri kiiruseid.
.....
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 18:58:47 vasta tsitaadiga

16 pole kallis aga selle 16 eest võiks vähe kiirema neti saada aastal peaaegu 2020 icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 07.10.2019 19:16:49 vasta tsitaadiga

Kuss!!!

Varsti teevad veel paketil hinnamuutused. Mitu aastat juba sama hind olnud icon_biggrin.gif

10/10 hind 20 eurot
50/50 hind 25 eurot
100/100 hind 30 eurot
300/300 hind 35 eurot
500/500 hind 45 eurot
1Gbit/1Gbit hind 105 eurot.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2019 19:21:08 vasta tsitaadiga

ot:
Mirc, pigem muudetakse natuke kiiruseid, siis ei ole hinnatõusuga tegemist vaid absoluutselt teistsuguste pakettidega ja need ei ole ju võrreldavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 07.10.2019 21:11:46 vasta tsitaadiga

Küsimus 1.: Saan ma õigesti aru, et võin Telia digiboxi riputada näit T2 sim kaardiga 4G ruuteri taha ning kõik toimib. Telia saab TV raha ja T2 netiraha?
Õhtul on mul 4G "kiirus" 2 Mb alla, hommikul enne ~8 on kiirus 18 Mb alla. Ehk minu seadmed nagu lubaks aga võrk on lihtsalt ülekoormatud (väike küla Tartust ~15km).
T2 seevastu kui "mõttetu Q-gsm" sellel polnud ka suvel kiirusprobleeme kui enamus naabreid oli suvitamas.

Küsimus 2.: FPS mängu ping tõuseb ~30 pealt ~200 peale kui telekas käima panna. Paratamatus?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.10.2019 21:56:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
icon_rolleyes.gif HD pilt vs. HDReady/SD pilt??? 4G kaudu on ikka pigem nagu hädalahendus tv teenust tarbida, kui kaablit pole.
sa ei maksa ju topelt, saad kodus tagatud kiirusega püsiühenduse ja kodus on nett ja pilt ka siis kui sind kodus pole.. nutividinad jms.

No Telia mida sa künnad seda optikat maasse, näha on et noorte jaoks 16€ "kirves" ja kõik tuleb ÕHUST ja ......
Vana inimese jaoks pole jälle kallis aga ta ei vaja optika suuri kiiruseid.
.....


Ei noh, asi on veidi põhimõttes, Milleks maksta rohkem kui saab odavamalt.
Samas kui teleri vaatamine sellega kõvasti tülikamaks muutub, siis loobuks sest mõttest.
Eks peab järele proovima. Suunised oleks Welcome ;D aga eks ma tuhni ise ka.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 22:06:47 vasta tsitaadiga

rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.

kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.10.2019 22:40:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.

kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta.


A miks ma peaks kvaliteedis kaotama? Ma ei usu et mu võrk kunagi rohkem koormatud oleks, et kiirus langeks alla 20mbps.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 22:49:41 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
indrpo kirjutas:
rem4605, ma just kirjeldasingi mille eest sa maksad.
ühesõnaga vastus on, et saad jah kasutada mobiililahendust aga kvaliteedis kaotad kõvasti kui isegi mingil hetkel üldse ei toimi.

kui soovid, pane enne tööle ja veendu, peale seda otsusta.


A miks ma peaks kvaliteedis kaotama? Ma ei usu et mu võrk kunagi rohkem koormatud oleks, et kiirus langeks alla 20mbps.
Sest üle mobiilse ühenduse/võõra võrgu saadetakse kehvema kvaliteediga pilti kui Telia enda fixvõrgus.

Sama teema nagu enne oli Telia TV ja Minu.tv vahe. Nüüd lihtsalt on need ühe nime all koos.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 07.10.2019 23:31:07 vasta tsitaadiga

link :: Motorola lõpumüük 2018

indrpo kirjutas:
Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud..

Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine.
Selleks jõuluks uut digiboksi ei tule, mille sisu on sama aga korpus/ühendused on teised. Ma mäletan siiani seda Telia kirja, et 5 euroga saab soodushinnaga S5(?) numbriteta puldi, millel on tillukesed CR2035 patareid, mida saab paari kuu järel asendada. Jäeti mulje, et Amino S2 pult vajab ka väljavahetamist.
Kui eelmisel aastal olin üksi hädas "TeliaSonera_VIP1003" digiboksi uuendamisega, siis nüüd tekkis vähemalt juhend, millega saab Telia tarkvara digiboksile peale(teen ka proovi). Firma klienditeeninduse kohta on ka eelnevalt kirjeldus, kuidas Thomsoni ruuteri firmware proovis vähemalt 4 inimest üle võrgu uuendada ja ükski ei öelnud, et faili saab upgrade.telia.ee lehelt ning läbi arvuti ja kohaliku võrgu seadmesse laadida. Klient pidi ise selle aadressi leidma, seadme ära uuendama.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 23:43:56 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
indrpo kirjutas:
Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud..

Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine.


Ei, ei olnud. Aasta hiljem hakkad jälle oma jura ajama. Sulle seletati täpselt ära miks seda kodulehel kuvati ja et osta seda ei saa.
Ajasid klienditeenindajal juhtme kokku oma vip1003 jutuga ja kogulugu.

Kes tahab lugeda, siis alates siit.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10029897#10029897
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.10.2019 23:44:59 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
indrpo kirjutas:
Lihtsalt kui kellelgi vedeles sahtlis mitmeid aastaid digiboks siis las ta vedeleb seal rõõmsalt edasi, Telia pole juba aastaid Motorolasid pakkunud..

Valeinfo, veel detsembris 2018. oli e-poes VIP1003 saadaval, ostmiseks pidi ühendust võtma klienditeenindajaga. Küsisin selle hinda ja öeldi, et 99 eurot ning saatmise kulud lisaks(automaati). Minu sissekanded 2. jaanuarist 2019 kirjeldavad seda, kuidas käis Aminode lõpetamine ning Motorola pakkumine.

Mina nägin seda Telias müügil millalgi selle aasta esimeses pooles hinnaga 39.00
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 00:49:37 vasta tsitaadiga

Väike anekdoot siia kisma vahele
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit. Siin https://pood.telia.ee/productInfo/556/digiboks-motorola-vip1003-telia-tv-pult/576909-001-00 arvamuste all on.[/url]


viimati muutis sass24 08.10.2019 01:13:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.10.2019 00:51:43 vasta tsitaadiga

Esimene Arris on ka juba päris roostes.
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 01:03:46 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Väike anekdoot siia kisma vahele
Spoiler Spoiler Spoiler
Miks Telia mõnitab klienti? Täiesti haige suhtumine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 06:48:24 vasta tsitaadiga

Jumal sa näed ja ei karista. icon_biggrin.gif
huumor on kohane aga kuidas sa teed tehnikavõõrale selgeks et tehnika samuti vananeb (pigem aegub), olgu siis riistvara või tarkvara. ptui, sellest on vist juba liiga palju räägitud, nagu ka sellest epoest.

Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.10.2019 09:03:55 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M


Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 09:09:08 vasta tsitaadiga

Mingat, proovi telefonis äpiga kas läheb hd peale? nagu mainisin, ka kodused tarbijad võivad telepilti mõjutada kui suuremahuline allalaadimine käimas.
muul juhul ei ole põhjust miks peaks pilt udune olema, telia ise paigaldab ka 5M 4G koduinternetiga seda televisiooni kui vaja ainult ühte telekat.. seni kuni netti ei koorma, pilt nii ilus kui antud tehnoloogial olla saab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.10.2019 09:30:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mingat, proovi telefonis äpiga kas läheb hd peale? nagu mainisin, ka kodused tarbijad võivad telepilti mõjutada kui suuremahuline allalaadimine käimas.
muul juhul ei ole põhjust miks peaks pilt udune olema, telia ise paigaldab ka 5M 4G koduinternetiga seda televisiooni kui vaja ainult ühte telekat.. seni kuni netti ei koorma, pilt nii ilus kui antud tehnoloogial olla saab.

Aita võhikut järgi, kust ma seda peaksin seal nägema kas läheb HD peale. Arvutis on selga aga ufo ja tlf peal ma pole küll näinud kohta kust seda HD osa kontrollida või muutub kanali logo, Sony'st saab Sony HD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 10:01:19 vasta tsitaadiga

Mingat, pildist endast saad kohe aru (udune vs selge)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.10.2019 10:13:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mingat, pildist endast saad kohe aru (udune vs selge)

Tänud icon_smile.gif udune siis, ehk et ei lähe hd peale. Lihtsalt huvitab milline peaks kiirus olema, et läheks HD peale, siinkohal jätaks siis teoreetilised arvamused välja. Isegi kui kas jõnglast Tuubis istuvad saab ikka miski 10+Mb kätte, võiks ju eeldada, et ~3.4 Mb 720p Telia striim keriks HD ette aga näe ei tule. Ei tule ka kui midagi muud peale Tv ei jookse. Ping 17-20.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 10:25:42 vasta tsitaadiga

Mingat, ma hetkel haiglas, maja avalik wifi piiratud 10M peale, lendab HD peale mingi 3 sekundiga telefonis.
4G kiirus mingi 60-70M ja samamoodi hetkega HD peal.

ps. ainult silmaga eristab jah boksis ja nutis, teliatv.ee arvutis ehk oli valik?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.10.2019 11:50:58 vasta tsitaadiga

Mingat kirjutas:
indrpo kirjutas:
Teemasse tagasi. rem4605, ja veel, kui tarbid telia 10Mbit/s ühendust siis telepilt on 1080i ja internetikiirus ei lange. Kui kasutad 4G internetti sinu näitel 20 siis on pilt varieeruv sõltuvalt internetikasutuskoormusest, kas tugijaamas, kodus ning tv pilt on 320-576-720 midagi sellist JA internetikiirust langetatakse kuni 5M


Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi.


Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? icon_biggrin.gif 4G ruuter miskine?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.10.2019 14:21:20 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? icon_biggrin.gif 4G ruuter miskine?


See nn uuenenud TeliaTV toimib igas võrgus, mõnda kanalit ei näe ja kvaliteet sõltub ühendusest. Väidetavalt kunagi ühtlustatakse kanalivalik ka, aga kas ja kunas, seda peab Teliast küsima. Sellest siin piisavalt juttu olnud. Suvaline 4G ruuter toimib, Telia box ruuterile sappa ja tuleb, midagi seadistada pole vaja. Mul on küll 4G pulk katusele viidud ja see Asuse ruuteri küljes aga vahet pole kuidas lahendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.10.2019 15:10:53 vasta tsitaadiga

Mingat kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Kuidamoodi sa T2 neti Digiboksi saad? icon_biggrin.gif 4G ruuter miskine?


See nn uuenenud TeliaTV toimib igas võrgus, mõnda kanalit ei näe ja kvaliteet sõltub ühendusest. Väidetavalt kunagi ühtlustatakse kanalivalik ka, aga kas ja kunas, seda peab Teliast küsima. Sellest siin piisavalt juttu olnud. Suvaline 4G ruuter toimib, Telia box ruuterile sappa ja tuleb, midagi seadistada pole vaja. Mul on küll 4G pulk katusele viidud ja see Asuse ruuteri küljes aga vahet pole kuidas lahendada.


Instruktaaši kuidas pulga asuse ruuteri külge pookisid?
Iseenesest peaksin saama teha sama oma mobiilse access poindiga? 4g pulk võrdub vist sama icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

Kui ma nüüd ühe tp-link ruuteri ära ostan ja client mode-ga sisenen, mida ma peaks seal muutma?

Rem

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 15:21:41 vasta tsitaadiga

rem4605, valid wifi võrgu ja sisetad parooli ja kõik.
Enne ostmist veendu, et client mode oleks olemas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.10.2019 15:25:38 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
rem4605, valid wifi võrgu ja sisetad parooli ja kõik.
Enne ostmist veendu, et client mode oleks olemas.


Okei, eks kui kusagil jänni jään, pöördun siia teemasse tagasi. icon_smile.gif

Aitäh!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.10.2019 15:42:53 vasta tsitaadiga

Enne on mõistlik teha väike google otsing ostetava seadme ja olemasoleva 4g seadme sobivuses. Miinimumis peaks tal siis olema usb pesa. icon_smile.gif Muutma peaks seda, et ruuter kasutaks välisühendusena 4g seadet. TeliaTv teemas ruuteri töökorda seadistamine läheb teemaväliseks.
Vahest on sellest abi https://www.youtube.com/watch?v=np4vk30ASeQ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2019 16:24:34 vasta tsitaadiga

kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 16:35:41 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta icon_question.gif

oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2019 16:55:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jerry kirjutas:
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta icon_question.gif

oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma.
telia peaks üldse neti tasuta andma, kuna ühendus keerati persse mingite hooldustööde käigus ja väidavad, et kõik on ok. Kui muidu võiks väita, et minu majasiseses kaabelduses on viga, siis miks sama jama juhtus korraga kolmes erinevas ühenduses thumbs_down.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 08.10.2019 17:09:33 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
indrpo kirjutas:
Jerry kirjutas:
kui momendil on kasutusel alusühendus ja nö vana telia tv, kas siis uuele üle minnes enam alusühenduse eest maksma ei pea, kuna seda enam ei pakuta icon_question.gif

oota migreerimist... asjad liiguvad.
pärast ei viitsi seda hala kuulda, et pean nüüd neti eest maksma.
telia peaks üldse neti tasuta andma, kuna ühendus keerati <b>piixu</b> mingite hooldustööde käigus ja väidavad, et kõik on ok. Kui muidu võiks väita, et minu majasiseses kaabelduses on viga, siis miks sama jama juhtus korraga kolmes erinevas ühenduses thumbs_down.gif


Kui on rike ja klient kasutab Telia mobiilteenust, saadetakse kliendile järgmine teade: "Tere, -nimi-! Aadressil -aadress- vòib olla üldise vòrgukatkestuse tòttu häiritud Telia teenuste kasutamine. Eeldatav rikke lòpp: -kuupäev ja kellaaeg- Rikke ajal saate ühel oma mobiilinumbril aktiveerida tasuta mobiilse interneti. Vaadake lähemalt https://www.telia.ee/abi Telia.

Peale rikke lõppu saadetakse teade, et rike on kõrvaldatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2019 18:05:09 vasta tsitaadiga

mis kuradi rike. See hooldustöö "teenuse paremaks toimimiseks" tehti aprillis ja peale seda muutus võimatuks neti ja tv koos tarbimine. Eraldi oli ok.
sama toimus vennal, kellel eraldi ühendus, mai kuus tominud tööde käigus. Naabril oli ka samal ajal

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.10.2019 18:09:08 vasta tsitaadiga

telia kapis järelikult keerati midagi vussi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 23:00:00 vasta tsitaadiga

Pakun, et need kodanikud olid liinivõrgu lõpppunktis peituvad tegelased, kellel oli kunagi konf 16/1.Reaalne distants üle 2km. Hooldustööde käigus lendas konf 12/1 peale ja kuna digiboks liigutab HD-s 6-8 Mbit/s, siis tekkiski hala. Lihtne. icon_smile.gif

Kui aga kondanikele pakutakse 20/5, siis sureva Thomsoni käki asemel proovigu järelturult uuemat intenot.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:29:13 vasta tsitaadiga

Telekas annab praegu sellist teadet:"toetuseta signaal. kontrolli seadme väljundit". Eile õhtul kõik töötas. Korra on enne ka sellist asja old a siis nagu tuli pilt ette hetke pärast.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:34:13 vasta tsitaadiga

Uus boks üritab HD telerile 4K pilti saata? Kas teler kusagilt "info" alt (puldil võib ju lausa eraldi nupp selle jaoks olla) ei näita, milline signaal sisse tulla üritab?

viimati muutis A.S. 09.10.2019 09:36:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:41:14 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Uus boks üritab HD telerile 4K pilti saata? Kas teler kusagilt "info" alt ei näita, milline signaal sisse tulla üritab?


Ei, näiteks etv'l subtiitrid all jooksevad a ekraan on must.

edit: ok, rikkeinfo näitab PIRITA 

1 rike või plaaniline töö

Täna, 9:30 — 16:00

Hooldustööst mõjutatud ühendusi: 16

Samas nett töötab ju.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2019 18:50:38 vasta tsitaadiga

Tea kas mingi uus robot või mingi peronaalne lähenemine telia poolt
SMS
tsitaat:

Tere! Olen Aljona Teliast. Juhime tähelepanu, et seoses kevadise teavitusega eesootavast TV-muudatusest kaob mòne kuu jooksul teie kanalivalikust noppekanal Telekafe. Telekafe sisaldub edaspidi teemapaketis Esimene Balti pakett. Lisaküsimuste korral vastake sellele SMSile. Meile vastamine on tasuta.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.10.2019 20:37:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tea kas mingi uus robot või mingi peronaalne lähenemine telia poolt
SMS
tsitaat:

Tere! Olen Aljona Teliast. Juhime tähelepanu, et seoses kevadise teavitusega eesootavast TV-muudatusest kaob mòne kuu jooksul teie kanalivalikust noppekanal Telekafe. Telekafe sisaldub edaspidi teemapaketis Esimene Balti pakett. Lisaküsimuste korral vastake sellele SMSile. Meile vastamine on tasuta.

icon_lol.gif
Me ju kõik teame, et sa oled selle kanali suur austaja.
Huvitav, et teistel on see kanal ammu seal Balti esimeses.
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2019 21:08:58 vasta tsitaadiga

seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 09.10.2019 21:16:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud icon_razz.gif


Kas vana nuti juba ammu kinni ei pandud ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2019 21:23:59 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
seeru, shita kvaliteediga, aga ok kanal. Mul vana nuti vms.....
Vb nad ei saanud tõsta, sest see kanal mul tellitud icon_razz.gif


Kas vana nuti juba ammu kinni ei pandud ? icon_eek.gif

Ma isegi ei vaeva pead vana nuti, vanauusnuti, uus nutiteliatv jne.....hetkel see, mis sügisel kinni läheb kui talv käes ja kevadlilled hakkavad õitsema icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 21:57:20 vasta tsitaadiga

jeesus188, misasi see oo üldse? Mingi köögikanal?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smlfrd
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 21:58:35 vasta tsitaadiga

Mingat kirjutas:
Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi.


Enam-vähem analoogne lugu aga Telia enda 500/500 ühenduse otsas samal ajal kui erilist netiliiklust pole. No. tavalise TV puhul (VLAN 4 jms.) on pilt kena ja korralik, kui digiboks otse läbi kohtvõrgu netti lasta ja digiboksile restart, läheb pilt uduseks, 576p vist. HD/SD valik kaob ka ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1001, 1002, 1003 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.