Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.10.2019 10:07 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
(...)
Ma ise kasutan püstiselt, sest siis näeb teekonda rohkem ette, külgedele pole tavaliselt vaja näha ...

Sama siin, horisontaalse vaatega kasutan ainult pikematel sõitudel kui viitsin kaablit ühendada, Android Auto vahendusel ning seal ka see "lärakas" on üsna häiriv.

Hiljuti oli uudis, et laiem valik Samsunge saab Android Auto wireless toe. Kahjuks pole autosid seda toetamas (ainult 3rd party lahendused):
https://www.androidpolice.com/2019/10/01/android-auto-wireless-now-works-on-select-samsung-galaxy-phones/

Huvitav, kui auto omab bluetooth ja wifi tuge, kas siis on lootust, et tootja tagantjärgi midagi uuendab...

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 10:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Huvitav, kui auto omab bluetooth ja wifi tuge, kas siis on lootust, et tootja tagantjärgi midagi uuendab...

... julgen kahelda, uue funktsionaalsuse lisamine eelnevatele mudelitele on ikka väga haruldane icon_rolleyes.gif kui see just ei kaasne mingi suurema tarkvarauuendusega kõigile toetatud mudelitele.

Seepärast meeldib mulle, kui võimalikult palju saab hallata oma portatiivsest seadmest ja auto pakub vaid toetavaid teenuseid ehk Android Auto asemel eelistaks pigem telefoni ekraani peegeldamist auto ekraanile (või tuleviku perspektiivis sarnaselt arvutitele teise ekraanina), et ei peaks üldse mitut erinevat süsteemi haldama ...

rex
HV Guru
rex

sõnum 08.10.2019 10:53 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rex, see helendav nupurida osades äppides tõukas mind android 9 pakutavat swipe põhist lähenemist kasutama lõpuks - null nuppu ekraanil, lihtsalt swipe õigest kohast. Umbes 1 päev kulus harjumiseks.

Proovisin isegi, aga see nullib mugava double-tap'i recent'i peal. Panin tavalise tagasi. Mul pole seda ülipikka ekraani reaalselt vaja. Nupurida on funktsionaalsem.

DigeBeni kirjutas:
... kui on võimalik kasutada süsteemi tumedat teemat või on uuem droid, kus on tume teema juba süsteemi osa, siis on võimalik.

Mul on Androidi Night Mode pidevalt sees ja menüüdes on nupurida kenasti must, aga mingid rakendused ei taipa seda toetada. Minu poolest võiks see permanentselt must olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

sõnum 08.10.2019 11:04 vasta tsitaadiga

... Navigation bar - Full sceen gestures ja lülita Gesture hints välja, siis pole midagi ekraanil ...
rex
HV Guru
rex

sõnum 08.10.2019 11:06 vasta tsitaadiga

Ei, mulle nupud sobivad. Kannatan isegi heledana ära.
tagasi üles
pois11
HV Guru

sõnum 08.10.2019 12:10 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab siis viimane versioon kus ei olnud kaardi peal musta plärakat on 4.31.0.2 . See versioon lasti vist välja eelmisel aastal kevadel.
Aga kuna ise kasutan igapäevaselt autos sisse ehitatud ekraani siis pole võimalik püstises asendis navigeerida. Kõik uuemad versioonid teevad kasutamise ebamugavaks. Ei saagi aru, et oleks uuenduste tegemata jätmise tõttu millegist ilma jäänud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
omg
HV kasutaja

sõnum 09.10.2019 00:15 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Draqula kirjutas:

... julgen kahelda, uue funktsionaalsuse lisamine eelnevatele mudelitele on ikka väga haruldane icon_rolleyes.gif kui see just ei kaasne mingi suurema tarkvarauuendusega kõigile toetatud mudelitele.

Seepärast meeldib mulle, kui võimalikult palju saab hallata oma portatiivsest seadmest ja auto pakub vaid toetavaid teenuseid ehk Android Auto asemel eelistaks pigem telefoni ekraani peegeldamist auto ekraanile (või tuleviku perspektiivis sarnaselt arvutitele teise ekraanina), et ei peaks üldse mitut erinevat süsteemi haldama ...

näiteks Mazda'le saab järelpaigaldada CarplayAndroidauto kõigile millel on ekraan armatuuri peal st tagantjärgi ka 2014 mudelitele (3 , 6 alates 2015). Omal on pidevalt kasutuses (küll õun) ja ei häiri see landscape sest tundub et see ainult androidikiiks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

sõnum 09.10.2019 00:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
(...)
Ma ise kasutan püstiselt, sest siis näeb teekonda rohkem ette, külgedele pole tavaliselt vaja näha ...

Sama siin, horisontaalse vaatega kasutan ainult pikematel sõitudel kui viitsin kaablit ühendada, Android Auto vahendusel ning seal ka see "lärakas" on üsna häiriv.
Miks android auto puhul see lärakas nähtav peaks olema? icon_eek.gif
või mis lärakat silmas nüüd peetakse (ma saan aru, et seda nupurida)

rex
HV Guru
rex

sõnum 09.10.2019 07:23 vasta tsitaadiga

Vast ikka suurt osa kaardist varjavat juhendikasti, mis võiks tegelikult olla täiesti ühes servas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Teise pildi ülemised kastid peaks dünaamiliselt ilmuvad olema.
tagasi üles
Draqula
HV Guru

sõnum 09.10.2019 08:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
(...)

Miks android auto puhul see lärakas nähtav peaks olema? icon_eek.gif
või mis lärakat silmas nüüd peetakse (ma saan aru, et seda nupurida)

Juhendikasti pean silmas. Julgelt veerandi ekraanist katab ja tulemuseks on, et efektiivset pinda kaardi kuvamiseks jääb sisuliselt pool ekraanist (kuna juhendkastist allapoole jäävat veerandit ka kaardi kuvamiseks sisuliselt kasutada ei saa).

DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

sõnum 09.10.2019 09:43 vasta tsitaadiga

... eks see disain on jah natuke ajale jalgu jäänud. Eriti tänapäevane lahendus oleks, kui saaks kõigi komponentide suurust ja asukohta muuta või üldse eemaldada thumbs_up.gif
softis
HV Guru
softis

sõnum 09.10.2019 10:24 vasta tsitaadiga

Kuna Waze nüüd AA poole ka rohkem vaatab siis on lootust, et landscape (ka AAs) paraneb aga see võtab veel kõvasti aega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
pois11
HV Guru

sõnum 09.10.2019 10:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... eks see disain on jah natuke ajale jalgu jäänud. Eriti tänapäevane lahendus oleks, kui saaks kõigi komponentide suurust ja asukohta muuta või üldse eemaldada thumbs_up.gif

Ma oleks kahe käega selle poolt, et juhendi kasti saaks üldse eemaldada. Kõigest üks rida seadete menüüsse juurde tekitada ja elu oleks lill.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
reikar
HV kasutaja

sõnum 09.10.2019 11:16 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

Ma oleks kahe käega selle poolt, et juhendi kasti saaks üldse eemaldada. Kõigest üks rida seadete menüüsse juurde tekitada ja elu oleks lill.

Aga palun otsige/tehke parandusettepanekuid: https://waze.uservoice.com/forums/59223-waze-suggestion-box?query=landscape
Seda foorumit ega waze community foorumeid WAZE ametnikud ei loe.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

sõnum 09.10.2019 11:32 vasta tsitaadiga

... kahjuks seal tonnide viisi märksa lihtsamaid ettepanekuid seismas juba aastaid icon_rolleyes.gif
Osiris
HV veteran
Osiris

sõnum 14.10.2019 18:18 vasta tsitaadiga

Mul tuli taas tagasi üks bugi millest ka siin teemas kunagi rääkisin ja ka wazele teatasin - riigipiiri ületades muutis juhendamise keele ära. Läksin nädalavahetusel riiga - niipea kui piiri ületasin hakkas lätikeelne jutt pihta....
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
olafsand
HV Guru
olafsand

sõnum 14.10.2019 21:19 vasta tsitaadiga

Me ise tahame ka ju, et meil Eestis olevad venelased eesti keelt räägiks. Okok, ei ole võrraldav võrdlus jah icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
Draqula
HV Guru

sõnum 15.10.2019 08:34 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis krt on selle piiriületamisel keele vahetamise funktsionaalsuse mõte?
Jah, kui sa installid äpi, siis suure tõenäosusega teed sa seda oma koduriigis ja kohalik keel rakendada installimisel - mõistlik.

Aga piiriületusel ei omanda ma maagiliselt kohalikku keeleoskust või mis?

omg
HV kasutaja

sõnum 15.10.2019 09:12 vasta tsitaadiga

mul oli nii et kui Lätti läksin ei juhtunud midagi. Aga kui üle piiri tagasi , hakkas hoopis inglist panema icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.