|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
21.10.2018 04:21:52
|
|
|
| Mis oleks siis parem valik?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.10.2018 13:15:56
|
|
|
WD RED on alati lollikindel valik.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
21.10.2018 16:26:17
|
|
|
Maitse asi.
Minul elus läinud vähemalt 2 seagate ja 1 samsungi ketas läbi.
Samas western digital kettaid läpakas + kahes arvutis ja emale sai ka valitud see bränd.
Pole probleeme.
Olen ostnud kasutaja Dreamlover käest paar wd ketast, mis olnud kasutatud mingil määral, aga toimivad siiamaani väga hästi.
Kui töökindlust taga ajada, siis kindlasti see wd red ketas.
Ps! seagate ma ise enam küll ei osta. Aastaid tagasi läks kaduma andmeid, mida väga taga tahaks nutta.
Lapse pildid, kui oli väike. Tol ajal polnud seda pilve võimalust ka, nii nagu hetkel on asjad kuskil varuks olemas.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
06.12.2018 15:15:47
|
|
|
nii. selline küsimus, et oleks vaja 2-3 TB ketast. ainsaks nõudmiseks oleks töökindlus. kiirus ja kõik muu selline võivad jääda tahaplaanile. läheb piltide hoiustamiseks vaid, millele ligipääsu ei ole igapäevaselt vaja, kuigi kindlasti peaks arvutil taga pidevalt olema. võib olla nii sisemine ketas 3.5 tolli kui ka väline ketas. ja mida odavam seda parem
https://www.hinnavaatlus.ee/649954/western-digital-blue-wd20ezrz-2tb/
Kas selline asi oleks töökindel piltide hoiustamiseks või pigem peaks mõne muu värvitooni poole vaatama nagu Red? Miks on sinisel 2a garantii, aga teistel toonidel on 3-5 aastat garantii? Või vaadata midagi Seagate seeriast?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.12.2018 15:27:45
|
|
|
Vaata arhiivikettaid
Ma olen ise ostnud/kasutanud Seagate Archive isendeid (ST8000AS0002 ja ST6000AS0002) ja väga rahul. Seni kuni "write once, read many" loogikat kasutad on nad pommikindlad.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.12.2018 15:49:34
|
|
|
Samuti ei väsi soovitamast WD RED'i.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2018 16:03:24
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Samuti ei väsi soovitamast WD RED'i. |
Sama siin.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
06.12.2018 16:31:35
|
|
|
mõistan, et RED on küll kiirem isend, aga kas ka see ketta eluiga pikendab? kiirus antud juhul mul endal ei ole absoluutselt oluline… Lihtsalt tahaks, et oleks mingi ketas, mille peale võib lootma jääda, et see 2a pärast saba ei anna.
Hetkel mul üks väline Seagate andis saba ja mul vaja sealt andmeid vaikselt ümber tõsta, midagi loeb veel välja, mõnigaid asju enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.12.2018 16:38:42
|
|
|
Mul pole veel ükski Seagate Archive saba andnud, valim on muidugi väiksevõitu 10 ketast..
Töötunde on samas korralikult, kõige vanem 8TB isend käib kolmandat aastat 24/7 (meediaketas).
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
06.12.2018 22:36:21
|
|
|
| HV andmetel on valik üsna väike Seagate Archive ketaste osas ja nende suurused kahjuks jäävad ülemäära suureks, mida HV näitab (ja ka hind). Ja tellida kuskilt kaugelt väga ei tahaks, heal juhul ostaks see nv ära või äärmisel juhul, et saaks nädala alguses kätte… Aga vist peab REDi suunal tõesti vaatama, sinise ja lillaga võrreldes on hinnavahe üpris tagasihoidlik (~20 euri).
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.12.2018 22:37:33
|
|
|
Mul on üks kasutamata 6TB isend üle
(soovitada lihtsalt julgen, isiklikust kogemusest)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
06.12.2018 22:39:37
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
| /---/Lihtsalt tahaks, et oleks mingi ketas, mille peale võib lootma jääda, et see 2a pärast saba ei anna/---/ |
Kui tegelikult ka on olulised asjad, siis tuleks lisaks sellele kettale hoida teist koopiat kuskil veel. Kõigil tootjatel esineb praaki ja õnnetus ei hüüa tulles. Olukorras, kus sul juba osad asjad loetamatud on, võiks tulevikuks paremat lahendust mõelda
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
10.12.2018 20:58:49
|
|
|
xtr, jap olen sinuga täiesti nõus. see juba aastatepikkune pikk mõtlemine olnud, et raidi teha, aga no kuna asi mõtlemiseni jäänud, siis tihtilugu läheb tegudeks vaid siis, kui jama käes. tegelikult sain ka head vitsad juba 8a tagasi, kui tähtsaim ketas saba andis. ikka ei õppinud
aga Red tuli täna koju ja võib vist hetkeseisuga vaid kiita, vaikne ja väle. Väga viisakas ketas.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.12.2018 21:12:19
|
|
|
Ei pea tingimata seda müstilist RAID'i tegema. Krüptoviiruste võtmes ongi parem, kui teine ketas on väline USB, mis ei ole koguaeg arvuti taga, vaid korra kuus ühendad külge ja "süngid".
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.12.2018 14:42:04
|
|
|
http://jrs-s.net/2015/02/06/zfs-you-should-use-mirror-vdevs-not-raidz/
Hea lugemine
TL;DR
| tsitaat: |
Too many words, mister sysadmin. What’s all this boil down to?
don’t be greedy. 50% storage efficiency is plenty.
for a given number of disks, a pool of mirrors will significantly outperform a RAIDZ stripe.
a degraded pool of mirrors will severely outperform a degraded RAIDZ stripe.
a degraded pool of mirrors will rebuild tremendously faster than a degraded RAIDZ stripe.
a pool of mirrors is easier to manage, maintain, live with, and upgrade than a RAIDZ stripe.
BACK. UP. YOUR POOL. REGULARLY. TAKE THIS SERIOUSLY.
TL;DR to the TL;DR – unless you are really freaking sure you know what you’re doing… use mirrors. (And if you are really, really sure what you’re doing, you’ll probably change your mind after a few years and wish you’d done it this way to begin with.)
|
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.12.2018 14:53:16
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Ei pea tingimata seda müstilist RAID'i tegema. Krüptoviiruste võtmes ongi parem, kui teine ketas on väline USB, mis ei ole koguaeg arvuti taga, vaid korra kuus ühendad külge ja "süngid". |
Täpselt. RAIDi võib ju kusagil nimekirja lõpus teha aga enne seda on märksa olulisemaid punkte. Või kui on äärmiselt oluline see, et kõnealune storage on 99,99% SLA'ga ning äärmiselt konsistentne(mida korra kuus sünkides ilmselgelt ei taga :)) siis loomulikult peab midagi dubleerima. Aga noh, siis võiks täitsa hulluks ära minna, võiks siis kodus mitu NASi juba olla, kõikide sees loomulikult RAID.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
07.02.2019 14:16:50
|
|
|
Palun soovitage välist kõvaketast, mille saaks võrgu (Wifi?) kaudu mitme arvutiga ühendada. Hea meelega võtakd WD, aga seal oli väikseim 4TB. Nii suurt ei ole vaja, 2'st piisaks vabalt...
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
13.03.2019 01:05:21
|
|
|
SSD vs HDD teemast lugesin, et WD RED kettad järjest surevad ja ka minu tellitud RED saabus juba poest (pool)surnuna. Mis marki ja mudelit selle asemel võiks valida? NAS-i jaoks.
Või ikkagi RED ja lasta paar nädalat ebaolulisi andmeid kirjutada-lugeda, et praak välja tuleks?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
18.03.2019 13:17:30
|
|
|
Välise kõvaketta otsingul: tahaks panna ressiiveri USB porti, et ress sealt flac faile maha mängiks. Aga eraldi välist toidet ei taha sugugi. Ressiiver suudab oma pordist välja anda 5V/1A kirjade järgi ja ketas peab olema FAT vormingus. Eriti teda ringi ei väntsutata, vahel arvuti taha pistetakse, et uut sisu peale laadida. Imekiirusi pole vaja, samuti mitte röögatuid mahte (vbolla 1TB oleks paras). Kas niisuguseid on olemas?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
09.04.2019 11:33:51
|
|
|
| Hetkel läheb Saksa Amazonis WD My Book 8TB ülimaheda hinnaga - 144€.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
22.07.2019 06:43:25
|
|
|
Kas keegi võiks juhendada kuidas varundada andmeid kõvakettale.
Praegu on arvutis 3 HDD ja 1 SDD mida sooviks varundada iga päevaselt. Kokku on praegu mahtu umbes 10 TB jagu, kuid kasvab pidevalt.
Kas peaks üldse mõtlema NAS-i peale ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
09.08.2019 21:51:39
|
|
|
| Kas eestis kuskil m.2 mälu covereid on?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
09.08.2019 22:39:44
|
|
|
| UnknowFunk kirjutas: |
| Kas eestis kuskil m.2 mälu covereid on? |
Kas sa pead silmas radikaid?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003

|
05.10.2019 22:19:08
|
|
|
Liiklusvideote jaoks vaja 4TB HDD-d. 2TB on mahult väike ja 8TB jääb eelarvest välja. Kiirus pole oluline, vastupidavus/garantii on!
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
31.01.2020 12:18:27
|
|
|
| Milline võiks WD valikust olla mõistlik variant failide arhiveerimiseks? Hetkel on kasutuses 10 a vana WD Caviar Green 1,5 TB, aga see on ka kõik need 10 a. arvutis töötanud (kardan, et ressurss võib hakata lõppema) ja samuti maht kipub väikeseks jääma. Ehk siis kui on neil selles suhtes mingit vahet, siis võiks eelistada kõrget töökindlust. Kaalun 4 ja 6 TB suuruse vahel. 4 TB tundub olema kõige soodsama TB hinnaga ja iseenesest hetkel oleks kettale panna ainult u. 2 TB jagu kraami, nii et jääb varu küll.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
02.02.2020 15:55:27
|
|
|
Tervist! Tulin väikse abi küsima.
Hetkel masinas WD Red 6TB(WD60EFRX) mida kasutan filmide, muusika ja muidu failide arhiveerimiseks/hoidmiseks. Tähtsamad asjad dubleerin teatud aja jooksul välis-HDD'le. Hakkas kõik pihta sellest, et tekkis soov suurendada maht. Mõtlesin sinna 10/12 ja isegi ehk 14TB peale. Lihtsalt ostan ühe sama seeria aga suurema mahuga HDD ja mure murtud!...aga....aju ei andnud rahu...ja kuna tulevikus plaan/soov teha nii et ma saan ka telekaga sinna ligi (filmide vaatamiseks näiteks) siis mõtlesin et ehk juba peaks soetama mõni odava NAS karbike, panema sinna oma vana WD Red 6TB(WD60EFRX) + ostma juurde sama HDD ja asi korras.
Mõtte on see, et teha üks koht kus saan hoida kogu seda stuffi nagu praegu ja veel tulevikus ehk ühendada karbiga ka telekas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
02.02.2020 18:58:32
|
|
|
Väga tore, et tulid abi küsima, aga ei näe küsimust.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
03.02.2020 17:49:46
|
|
|
Mobileman, lootsin vist, et ehk keegi soovitab mõnda NAS karbikest just minu olukorrale. Ja kas peab ostma sama HDD ning panema neid RAID0 või JBOD (eriti tugev selles ei ole) või kuidas ratsionaalsem teha?
Pea mõtteid ja informatsiooni täis, ei suutnud end vist arusaadavalt väljendada lõpuni
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
03.02.2020 18:18:18
|
|
|
Mul on 2-kettapesaga NAS, milles on Basic disk ilma igasuguse RAIDita ning tähtsamad asjad on kopeeritud ka mujale. Või noh, tegelikult hetkel ajutiselt on RAID1 pandud, sest varasemale 2TB kettale lisasin 10TB ketta (millest 8TB pole võimalik kasutada, kuna pole olnud veel mahti RAID-i Basicuks lammutada). Plaan lihtsalt see 2TB eraldi kettaks Basicuks panna lisaks NAS-i.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rayer155
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2009
|
18.02.2020 11:35:05
|
|
|
Millist 1TB nvme ketast soovitate? Hind võiks odavapoolsem olla
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rayer155
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2009
|
19.02.2020 12:01:22
|
|
|
Otsustasin siiski selle kasuks:
https://www.adata.com/jo/feature/596 sai hea hinnaga kätte loe:(sada kolmkümmend ja viis)
Cruciali P1 jäi kripeldama see, et kui liiga täis on siis on sata kiirus, tundus natuke häiriv.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
04.03.2020 21:07:32
|
|
|
| rayer155 kirjutas: |
Otsustasin siiski selle kasuks:
https://www.adata.com/jo/feature/596 sai hea hinnaga kätte loe:(sada kolmkümmend ja viis)
Cruciali P1 jäi kripeldama see, et kui liiga täis on siis on sata kiirus, tundus natuke häiriv. |
Kust sa nii hea hinnaga adata said?
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.03.2020 02:21:48
|
|
|
Läks siit foorumist, Foxy käest üks 2tb Evo Plus loosi.
Aitäh mitte millegi eest, mõttetu teema aretus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
18.03.2020 15:53:40
|
|
|
| Crucial P1 1TB NVME (~110 €) VS WD Blue SN550 (~130 €). Tundub WD igal juhul parem valik? Või on mõni variant veel sarnases hinnaklassis?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
24.03.2020 17:08:21
|
|
|
No väike hinnavahe on WD kahjuks Ülevaated tunduvad küll positiivsed olema.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.04.2020 01:12:24
|
|
|
|
milliseid teisi poode on veel?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
23.04.2020 12:50:35
|
|
|
Tänud, väga oluline teema koduserveri kasutajatele.
Hetkel mul on 6TB Toshiba X300 ja S300 kettad RAID-is, ma saan aru, et neet ei ole SMR?
Aga varasemast vedeleb laua peal üks 3TB Toshiba P300, HDWD130UZSVA, ma saan aru, et see on siis SMR...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2020 15:56:58
|
|
|
Kuidas mingi e-maili asi asja puutub?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|