Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 17:17:18 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=193515

Eee?
Nonpro oli ju samakallis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.06.2004 19:35:26 vasta tsitaadiga

dober, sel on võrreldud bilinear- ja trilinear-filtreeringut.
ATI puhul on aga jutt brilinearist.

Edit : dober juba oma teksti kustutand icon_confused.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 19:40:06 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/graphic/20040603/ati_optimized-03.html
siin lingil on tõesti bilineari mitte brilineari võrreldud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 08.06.2004 23:01:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, http://www.pcunleash.com/bbs/zboard.php?id=MyItemReview&page=1&sn1=&divpage=1&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&desc=asc&no=26

sebi endale yhega lõppeva core S/N : kaart icon_razz.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 23:30:53 vasta tsitaadiga

selle modimisega on see jama, et garantii on hetkega läinud. kui just 3dmarki taga ei aja, siis hetkel ei tasu vist eriti ära.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 23:39:59 vasta tsitaadiga

kas garantii kisub kohapeal cooleri maha, tavaliselt proovivad kuskil arvutis ja kui pilti ette ei võta annavad uue kaardi ja saadavad katkise tootjale tagasi icon_rolleyes.gif
petta ei tohiks muidugi aga arvan, et paljud just sellele loodavadki.

ise teeks selle modimise kohe ära kui kaardi saaks, riskima peab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.06.2004 23:55:17 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
samast artiklist

tsitaat:
All Filter optimizations discussed here aim to increase the performance of the graphics cards without materially reducing image quality. The word "materially" is, however, subjective - depending on the optimization used, a loss in quality is perceptible when taking a closer look. Even if the quality in screenshots is OK, a running game is often a different chapter. Annoying effects (moiré, flickering) can crop up that were not noticeable on screenshots.


>

tsitaat:
daman kirjutas:
Oleneb kuidas sa kvaliteeti mõõdad?
Mina personaalselt vaatan silmaga, kui pilt on tõesti identne, siis miks viriseda?


Ma ei rääkinud muuseas onu tommi screenidest icon_wink.gif

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2004 19:08:32 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
PlatoonSgtElias, http://www.pcunleash.com/bbs/zboard.php?id=MyItemReview&page=1&sn1=&divpage=1&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&desc=asc&no=26

sebi endale yhega lõppeva core S/N : kaart icon_razz.gif


juu mathafaka krt ärge erutage mind icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Peris sitt skoor lihtsalt moddi tegemisest ilma kellamisetta

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 09.06.2004 19:12:35 vasta tsitaadiga

lõpus on võike hoiatus ka et uuematel mudelitel asi enam nii lihtne ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2004 22:39:14 vasta tsitaadiga

Dr.Peebus need müügil juba või tellimisel? Kas keegi ostab kohe ära kui eestimaile jõuavad?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2004 22:43:58 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Dr.Peebus need müügil juba või tellimisel? Kas keegi ostab kohe ära kui eestimaile jõuavad?


sealt pead tellima ja tarneaeg on mingi kuu raudselt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 08:53:13 vasta tsitaadiga

link :: loe

tõeline perfoormanss on siis selline
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.06.2004 09:58:39 vasta tsitaadiga

hmm... eks ta ole jah... puhast jõudu seega ATI'l vähem icon_razz.gif
samas ise ei suhtu optimiseerimisse negatiivselt - kui pildikvaliteet ei lange, siis las käia... siis pole see cheat
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 10:02:30 vasta tsitaadiga

... lugege ikka foorumis kirjutatut kah, suht kahtalne aretus ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aser
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 10.06.2004 13:32:28 vasta tsitaadiga

Tahaks näha teste võrdlusest kus ATI kaardil on optimiseeringud maha "raiutud" ja Nvidial driveri advanced setiingust välja lülitatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 13:45:05 vasta tsitaadiga

Aser kirjutas:
Tahaks näha teste võrdlusest kus ATI kaardil on optimiseeringud maha "raiutud" ja Nvidial driveri advanced setiingust välja lülitatud.


enamik teste ongi nii tehtud, sest ati nõudis, et nvidia kõik optimiseeringud oleks välja lylitatud driveri optionites
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 10.06.2004 13:47:55 vasta tsitaadiga

vaata resosid ka! x800 jooksis 1600x1200 ja 9600 800x600 resol..
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 21:08:40 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
Dr.Peebus need müügil juba või tellimisel? Kas keegi ostab kohe ära kui eestimaile jõuavad?


sealt pead tellima ja tarneaeg on mingi kuu raudselt icon_neutral.gif

ei pruugi olla kuu aega.
VERTO GF 6800 ULTRA 256MB DDR-3 8380.00 Telli saabub 2004-06-09 (peaks siis olema kohal juba)
RADEON X800 PRO 256M DDR-3 BULK 6220.00 Telli saabub 2004-06-18 (tuleb 8 päeva pärast)
kas reaalselt ka kohal on ei oska kommenteerida .)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 23:23:10 vasta tsitaadiga

Rääkige, kumma te ostate kui tulevad?

GF 6800 Ultra/Non-Ultra
Radeon X800 PRO/XT

? Või üldse X800 PE(kui tuleb)?

Keegi loodab tweakimisele ka?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 10.06.2004 23:53:41 vasta tsitaadiga

GeForce 6800 GT paistab hoopis kõige mõistlikum ost olevat.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 23:57:38 vasta tsitaadiga

krt... lootsin ATIlt paremat... ei oska hetkel kindlalt veel öelda. icon_confused.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2004 00:45:53 vasta tsitaadiga

GeForce ei julge osta kuna keegi pole sittagi testinud sellega... X800PRO aga juba mitmel inimesel olemas ja kenasi tulemusi teeb thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2004 08:33:22 vasta tsitaadiga

peab vist ootama GF tulemused ära, 6kiloga uisapäisa vehkima küll ei läheks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2004 08:34:56 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

PlatoonSgtElias kirjutas:
GeForce ei julge osta kuna keegi pole sittagi testinud sellega... X800PRO aga juba mitmel inimesel olemas ja kenasi tulemusi teeb thumbs_up.gif


ignorant oled icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.06.2004 09:24:51 vasta tsitaadiga

võrdlevad NV6800Ultra't ja ATI X800 pro'd... teatud testides omab nvidia päris kõvasti olgugi, et see on kõigest 3DMark icon_razz.gif

Quote:
Originally Posted by jAkUp
Theres another thing I havent really mentioned... the Nature test in 3dmark03 is not smooth. Parts of it are, such as when the camera is looking at the water only... it plays at 300fps there! But as soon as the camera pans up to see the trees and stuff... it goes all the way 25fps... I'm curious as to whether the x800's do this as well.

My X800 Pro stays pretty smooth all through the nature test, but it does dip to 25fps at times and 25-30fps isn't uncommon at certain points in the test. My X800 Pro is running at 510/1050 with the cat 4.5 beta drivers. FX-53/SK8V processor/mobo. I'm close to you in "Wings of Fury" and "Nature" (you're 7% faster), but you're 44% faster in "Proxycon" and 43% faster in "Troll's Lair".
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2004 12:20:28 vasta tsitaadiga

see viimane post näitab paljutgi. sama oli ju ka fx ja 9800'ga, kus ühte kohta maha vaadates sai fx palju kõrgema fps'i, kuid keskmine ja low fps oli madalam.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 11.06.2004 12:46:44 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
see viimane post näitab paljutgi. sama oli ju ka fx ja 9800'ga, kus ühte kohta maha vaadates sai fx palju kõrgema fps'i, kuid keskmine ja low fps oli madalam.


Ehk kuskil optimeeritakse midagi või tsiiditakse.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.06.2004 12:52:51 vasta tsitaadiga

alati pole just tegu cheati või optimeerimisega... lihtsalt üks esineb stabiilsemalt , samas teine rõhub teatud olukorras ülikõrgele fps'le millega saavutatakse kõrge keskmine
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 08:58:03 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Rääkige, kumma te ostate kui tulevad?

GF 6800 Ultra/Non-Ultra
Radeon X800 PRO/XT

? Või üldse X800 PE(kui tuleb)?

Keegi loodab tweakimisele ka?


Vist kipub asi nVidia poole seekord icon_biggrin.gif ehk siis 6800UE.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 12:19:17 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Rääkige, kumma te ostate kui tulevad?

GF 6800 Ultra/Non-Ultra
Radeon X800 PRO/XT

? Või üldse X800 PE(kui tuleb)?

Keegi loodab tweakimisele ka?

GF 6800 Non-Ultrat küll pole mõtet osta, sest tal on DDR mälud ja GPU clock on 350-ne kanti.
GT vast juba parem, DDR3 mälud ja clock 350-400 kanti.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 12:23:07 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
Rääkige, kumma te ostate kui tulevad?

GF 6800 Ultra/Non-Ultra
Radeon X800 PRO/XT

? Või üldse X800 PE(kui tuleb)?

Keegi loodab tweakimisele ka?


Vist kipub asi nVidia poole seekord icon_biggrin.gif ehk siis 6800UE.



Sama siin, mulle ka siiani sümpaatsem. Käisin ise ühes kohas kus sõber töötab ja ta näitas kuda GF6800U mängudes töötas. Hetkel on ta ikka jube muskel. Ati on ka hea aga igasugu kära tema kohta on omajagu. Ise otsustan sügisel mille ostan.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 12:24:05 vasta tsitaadiga

Mul sõbrale vaja raal kokku panna. Ise mõtlesin x800pro-d. 6200 eequ plekib.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 12:44:24 vasta tsitaadiga

oleks 8k välja panna võtaks vist isegi 6800U aga peab vast leppima x800pro ja ehk läheb xt´ks icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 18:08:53 vasta tsitaadiga

kui 6800Gt hind tuleb kuskile x800pro kanti, siis tundub see kõige mõistlikum ost olema thumbs_up.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 18:32:16 vasta tsitaadiga

Kas meil eestis kuskil poes neid kaarte juba saada on?Ma pean silmas nimoodi,et lähed ja ostad mitte mingi ettetellimisega kuskil keldripoes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 20:19:07 vasta tsitaadiga

x800 täitsa olemas hinnaga 7500 kr.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 20:33:40 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
x800 täitsa olemas hinnaga 7500 kr.


ja 9800 pro eegub 3600? selge...
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 20:43:19 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
x800 täitsa olemas hinnaga 7500 kr.


Parem ootaks 2nädalat ja saaks 5900.- eest =P

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 12.06.2004 21:05:28 vasta tsitaadiga

...ja ootaks kaks aastat saaks 2k eest (PCIx16 pärast icon_biggrin.gif ) vast vähemagi eest icon_rolleyes.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 22:36:19 vasta tsitaadiga

Eks kõik uued asjad on alguses kallid, kuid ta on vanadest kaartidest topelt jõudlusega üle ka, kui teste vaadata. Muidugi ei tasu selle raha eest osta kui just numbritele väärtust ei omista vaid kott on puuga seljas. Ja eks selliseid on ka ja mitte vähe.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 13.06.2004 00:32:51 vasta tsitaadiga

http://www.ati.com/products/gamer.html
Nats OT'd ka, käisin siis ati lehel ja nägin x600 ja x300 seal icon_smile.gif ,
ehk saite vihjest aru icon_wink.gif

EDIT: wallpaperid on ka päris head icon_wink.gif
http://www.ati.com/designpartners/media/wallpapers/pciexpress.html
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 13.06.2004 11:17:15 vasta tsitaadiga

X300 ja X600 tunduvad mingid suht madalama otsa kaardid olevat, mõlemad on nelja piibuga. arvatavasti on X600-l 256bit mäluribalaius ja X300-l 128 (igatahes loodetavasti mitte 64 icon_razz.gifthumbs_down.gif).

the resurrection of 9600pro/xt and 9800se series.. ..so to say...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 11:37:33 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
X300 ja X600 tunduvad mingid suht madalama otsa kaardid olevat, mõlemad on nelja piibuga. arvatavasti on X600-l 256bit mäluribalaius ja X300-l 128 (igatahes loodetavasti mitte 64 icon_razz.gifthumbs_down.gif).

the resurrection of 9600pro/xt and 9800se series.. ..so to say...
kui nii tuleb on ikka jama küll... 8pipe võiks ikka vähemalt olla icon_sad.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.06.2004 12:20:01 vasta tsitaadiga

ilmselt ikkagi 4 pipe - R9600 seeria edasiarendus icon_wink.gif karta on et nii tekib tohutu lõhe keskklassi ja tippmudelite vahel...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 13.06.2004 13:44:41 vasta tsitaadiga

RX600 Pro-PCIE


RX600 XT-PCIE


RX300 SE-PCIE

Ehk siis pci express kaardid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 14:25:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

RX300 SE-PCIE


kui veel SE ka tuleb siis vast tavaline X300 128bit vähemalt. Jas see SE 64 bit mõttetus... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 13.06.2004 14:32:05 vasta tsitaadiga

4 pipelineine kaart vaevalt et tuleb 256 bitiste mäludega, kuna R9800SE näide on tõestanud, et 4 piplelinei korral ei anna suur mälu bandwith suurt juurde.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 14:34:54 vasta tsitaadiga

http://www.abit-usa.com/products/graphics/

low end kaartide andmed saab siit vaadata
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 16:17:25 vasta tsitaadiga

A kuna pcix kaardid eestimaile tulevad? Ja esimesed mobod. Kas 6800gt on kastreeritud 6800ultra?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 13.06.2004 18:17:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas 6800gt on kastreeritud 6800ultra?

Jup
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.