|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
07.08.2019 01:00:15
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
07.08.2019 10:17:56
|
|
|
| maty kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Spoiler 
|
A119 v2 veebruarist saadik ilusasti kestnud - hiljuti oli vaja video materjali ja kõik gps kiirused olid ilusasti peal. Akna külge kleepimine on nii ja naa, kellele meeldib kellele mitte.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
07.08.2019 12:11:47
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
07.08.2019 12:54:17
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler 
|
Mul sai see 70 mai ruttu otsa
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
07.08.2019 12:55:53
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler 
|
Mul sai see 70 mai ruttu otsa  |
Mis sa tegid sellega siis?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
07.08.2019 13:03:55
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler 
|
Mul sai see 70 mai ruttu otsa  |
Mis sa tegid sellega siis?  |
Norras UPiga kiiret sõitu mida ta keeldus salvestamast Võib olla services tehti midagi, mis kaamerale ei meeldinud. Peale service käiku hakkas streikima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.08.2019 14:58:30
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
..või Xioami 70mai Pro. |
Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
07.08.2019 15:20:49
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
..või Xioami 70mai Pro. |
Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge. |
Ma täna tellisin selle A119 v3 amazonist ära, peaks augusti teises pooles kätte saama, siis saan muljetada.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
12.08.2019 19:11:06
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
..või Xioami 70mai Pro. |
Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge. |
Ma täna tellisin selle A119 v3 amazonist ära, peaks augusti teises pooles kätte saama, siis saan muljetada. |
See Viofo on kaval firma. Kodulehel pildiformaatide võrdluses antakse mõista, et taustapilt on nende pakutav 2560x1600, aga teistega võrreldes tuleb suuruseks 3260x1870.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
02.09.2019 14:49:14
|
|
|
FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne Kust otsida viga?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
02.09.2019 15:01:53
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne Kust otsida viga? |
ei saa aru, mis täpsemalt segamini on, kas videofailide järjestus või videofailis endas kellaajad sassis?
Kui videofailide järjestus segane, vbl failivaatur kuvab faile suuruse või muu näitaja järgi, aga mitte failinime järgi.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
02.09.2019 15:29:41
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne Kust otsida viga? |
ei saa aru, mis täpsemalt segamini on, kas videofailide järjestus või videofailis endas kellaajad sassis?
Kui videofailide järjestus segane, vbl failivaatur kuvab faile suuruse või muu näitaja järgi, aga mitte failinime järgi. |
Ongi faili suuruse järgi järjekord
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.09.2019 09:35:01
|
|
|
Klõpsa siis failivaaturis (explorer?) faili loomise või modifitseerimise kuupäeva tulba peal. Teist korda klõpsamisel pööratakse järjestus vastupidiseks.
Aeg-ajalt ikka kohtab endiselt inimesi, kes mitte kunagi, alates 90-ndatest pole ühegi tulba peal klõpsinud teadlikult. Soovitan ka paremklahviga klõpsida igal pool, meeldivaid üllatusi tuleb küll ja veel
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
03.09.2019 09:36:38
|
|
|
Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.09.2019 09:58:21
|
|
|
| Plugy kirjutas: |
Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg. |
Sellel kaameral ei saagi logo ära, see mingi hardcoded sisse.
Ma olen nüüd natuke aega A119 v3 kasutanud ja ka väga rahul. GPS töötab, pildikvaliteet on hea. Järgmiseks on plaan ühendada otse juhtmega, et saaks proovida ka neid parkimislisasid, praegu töötab ainult siis kui süüde sees.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
03.09.2019 10:08:27
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Plugy kirjutas: |
Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg. |
Sellel kaameral ei saagi logo ära, see mingi hardcoded sisse.
Ma olen nüüd natuke aega A119 v3 kasutanud ja ka väga rahul. GPS töötab, pildikvaliteet on hea. Järgmiseks on plaan ühendada otse juhtmega, et saaks proovida ka neid parkimislisasid, praegu töötab ainult siis kui süüde sees. |
Ühe huvitava artikli leidsin, mida proovida:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.09.2019 19:47:09
|
|
|
| 70mai vs 70mai pro - on see kahekordne hinnavahe õigustatud? Läheks lihtsalt autosse nii igaks juhuks filmima.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
02.10.2019 20:24:04
|
|
|
Nii et Garmini pildi kvaliteet on ainukesena VÄGA HEA, teistel on "üsna hea", "hea", "keskmisest parem".
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
02.10.2019 20:26:54
|
|
|
| maty kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
Spoiler 
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.10.2019 22:39:27
|
|
|
| Plugy kirjutas: |
Ühe huvitava artikli leidsin, mida proovida:
Spoiler 
|
Saad selle config faili sisu siia kuidagi kopeerida? Natuke narr lihtsalt selle ühe faili pärast hakata kasutajat tegema.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
03.10.2019 08:53:50
|
|
|
Mis kasu on Viofo A119l Gps moodulist? Kas näitab ainult kiirust või saab pärast kuskilt kaardilt oma sõidutrajektoori jälgida?
Ühesõnaga on mõtet seda lisaks osta?
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
04.10.2019 21:09:18
|
|
|
| freddys kirjutas: |
Mis kasu on Viofo A119l Gps moodulist? Kas näitab ainult kiirust või saab pärast kuskilt kaardilt oma sõidutrajektoori jälgida?
Ühesõnaga on mõtet seda lisaks osta? |
Näitab kiirust ja koordinaate. Saab vist jälgida sellise programmiga nagu dashcamviewer, ise pole kasutanud, seega hetkel pead pakule ei pane. Nädalavahetusel saan kontrollida, kui vaja. Videost on muidu ise näha kiirus, taolised koordinaadid w76.393685 n40.558093 (google mapsiga saad vaadata asukohta), nimi, kuupäev ja kellaaeg.
Spoiler 
EDIT:
saab ilusti teekonda ja trajektoori jälgida (aga seda alles pärast sõitu). Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna.
Tegin testvideo + panen ka pildi pärast dashcamviewerist. Paar liikluskeenjust ka videos.
https://vimeo.com/364342639 - parool: test
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
04.10.2019 22:12:22
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna. |
Ilma maksmata (ostmata) ei saagi üle 2 faili lisada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
04.10.2019 22:46:44
|
|
|
| ants40 kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna. |
Ilma maksmata (ostmata) ei saagi üle 2 faili lisada  |
Nojah, see seletab nii mõndagi my bad.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
05.10.2019 00:03:26
|
|
|
t2ring, aitüma
Pilt selge
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.10.2019 17:54:55
|
|
|
Oisu.,
| jägaja kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate? |
..või Xioami 70mai Pro. |
Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge. |
pagana GPS, kuu-poolteist ja juba ei tööta. klassika
Isegi ei tea, millal lakkas toimimast, kuna see ADAC funktsioon toimis edasi, ehk kaamera teavitas igasugu eessõitvatest autodest jmt.
Koordinaadid ja kiirusnäit enam ei tööta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
06.10.2019 19:02:14
|
|
|
Eraisiku tehtud Google Street View
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.10.2019 19:28:29
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Eraisiku tehtud Google Street View  |
Mis seal imelikku?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
06.10.2019 19:45:31
|
|
|
| Mis kaameraga see tehtud võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.10.2019 15:35:36
|
|
|
| Kuidas neil ekraaniga variantidel enamikul on, saab ekraani vaikimisi väljalülitatuks ka jätta, kuigi salvestab?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
10.10.2019 15:53:24
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kuidas neil ekraaniga variantidel enamikul on, saab ekraani vaikimisi väljalülitatuks ka jätta, kuigi salvestab? |
Minu omal (viofo a119) lülitub mingi hetk ise välja. Menüüst saab ise määrata kaua ekraan töötab. Usun, et enamustel selline süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.10.2019 22:23:58
|
|
|
Ekraanid on enamikul veel karvased või on selliseid ka juba, millel enam piksleid ei näe (sinna 250-300PPI kanti).
A119 V3 kohta tootja lehelgi ainult "2.0 inch HD LCD Display" kirjas. Mis kellegi mõistes HD on...?
https://www.viofo.com/en/143-a119-v3-25601600p-30fps-car-dash-cam.html
Mitte, et sealt nüüd mingeid iluvideoid vahtima peaks hakkama, aga tänapäeval võiks ju juba midagi paremat kui 360x240 olla...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.10.2019 23:50:36
|
|
|
mu meelest võiks üldse ekraani küljest võtta Ma ei tea milleks neid vaja on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.10.2019 00:04:16
|
|
|
| Kui need ilma ekraanita üle WiFi kiirelt moblaäpiga toimetavad (menüüd ja video), siis poleks vast jah vahet.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
14.10.2019 22:37:24
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kui need ilma ekraanita üle WiFi kiirelt moblaäpiga toimetavad (menüüd ja video), siis poleks vast jah vahet. |
70mai mini
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
14.10.2019 22:48:08
|
|
|
| Kuskilt Eestist hardwire kite ka osta on?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.10.2019 14:23:12
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| Kuskilt Eestist hardwire kite ka osta on? |
Ikka on, iseasi, kas see sinu kaamerale sobib :
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.10.2019 22:50:52
|
|
|
Sinu lingitud DPK1 kit peaks sobima suvalisele mini-USB pesaga kaamerale, mis tarbib kuni 1A voolu ehk mille tarbitav võimsus on kuni 5W.
Micro-USB pesaga kaameratele see otse külge ei sobi. Vajab üleminekut või pistiku vahetamist. Tänapäeval enamus asju, küllap ka kaameraid, käivad siiski micro-USB-ga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.10.2019 12:54:02
|
|
|
Sellel on ka lubatud võimsus poole suurem: kuni 2A voolu või kuni 10W võimsust võib tarbida kaamera:
https://www.transcend-info.com/Products/No-1004
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
30.10.2019 13:31:07
|
|
|
| Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.10.2019 13:36:32
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada? |
Ma sain ise hakkama. Seega usun, et kõik autodega tegelejad saavad hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
30.10.2019 15:04:20
|
|
|
Eks paigalduskeerukus erineb mudeliti, aga enda Legacyl ja naise Civicul sain selle väga kärmelt ise tehtud 0 varasema kogemusega.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.10.2019 15:31:21
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada? |
Kui suvaline autoelektrik (ka hobikorras tegija) või audiomees hakkama ei saaks, võiks uue töö otsida. Kui on kuskil ettevõtte, kus ainult pigimatitatakse, siis seal võidakse tõesti jänni jääda...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
30.10.2019 15:58:22
|
|
|
| Ma arvan, et lähen youtube toega ise kallale, samas veits on aega uurida ka
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.11.2019 22:06:17
|
|
|
New 70mai Dash Cam Lite+GPS 36.83€
link
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|