Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 01:00:15 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 10:17:56 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Spoiler Spoiler Spoiler


A119 v2 veebruarist saadik ilusasti kestnud - hiljuti oli vaja video materjali ja kõik gps kiirused olid ilusasti peal. Akna külge kleepimine on nii ja naa, kellele meeldib kellele mitte.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:11:47 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:54:17 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul sai see 70 mai ruttu otsa icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:55:53 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul sai see 70 mai ruttu otsa icon_redface.gif


Mis sa tegid sellega siis? icon_eek.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 13:03:55 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Oisu. kirjutas:
t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Ma ise olen hetkel kahevahel, kas valida Viofo A119 v3 või Xioami 70mai Pro. Suure tõenäosusega investeerin natuke rohkem ja võtan A119 v3.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul sai see 70 mai ruttu otsa icon_redface.gif


Mis sa tegid sellega siis? icon_eek.gif

Norras UPiga kiiret sõitu icon_razz.gif mida ta keeldus salvestamast icon_evil.gif Võib olla services tehti midagi, mis kaamerale ei meeldinud. Peale service käiku hakkas streikima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.08.2019 14:58:30 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?
..või Xioami 70mai Pro.


Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 15:20:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?
..või Xioami 70mai Pro.


Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge.


Ma täna tellisin selle A119 v3 amazonist ära, peaks augusti teises pooles kätte saama, siis saan muljetada.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 12.08.2019 19:11:06 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
jägaja kirjutas:
t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?
..või Xioami 70mai Pro.


Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge.


Ma täna tellisin selle A119 v3 amazonist ära, peaks augusti teises pooles kätte saama, siis saan muljetada.

See Viofo on kaval firma. Kodulehel pildiformaatide võrdluses antakse mõista, et taustapilt on nende pakutav 2560x1600, aga teistega võrreldes tuleb suuruseks 3260x1870.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2019 14:49:14 vasta tsitaadiga

FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne icon_eek.gif Kust otsida viga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 02.09.2019 15:01:53 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne icon_eek.gif Kust otsida viga?
ei saa aru, mis täpsemalt segamini on, kas videofailide järjestus või videofailis endas kellaajad sassis?
Kui videofailide järjestus segane, vbl failivaatur kuvab faile suuruse või muu näitaja järgi, aga mitte failinime järgi.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2019 15:29:41 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Oisu. kirjutas:
FINEVu. Kasutatud SanDisk Ultra tühi (vormindatud) sees. Videod on täiega segamini aetud. Kell 04.13 järgmine 03.02 järgmine 04.46 jne icon_eek.gif Kust otsida viga?
ei saa aru, mis täpsemalt segamini on, kas videofailide järjestus või videofailis endas kellaajad sassis?
Kui videofailide järjestus segane, vbl failivaatur kuvab faile suuruse või muu näitaja järgi, aga mitte failinime järgi.

Ongi faili suuruse järgi järjekord icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2019 09:35:01 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Klõpsa siis failivaaturis (explorer?) faili loomise või modifitseerimise kuupäeva tulba peal. Teist korda klõpsamisel pööratakse järjestus vastupidiseks.
Aeg-ajalt ikka kohtab endiselt inimesi, kes mitte kunagi, alates 90-ndatest pole ühegi tulba peal klõpsinud teadlikult. Soovitan ka paremklahviga klõpsida igal pool, meeldivaid üllatusi tuleb küll ja veel icon_wink.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 09:36:38 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 09:58:21 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg.


Sellel kaameral ei saagi logo ära, see mingi hardcoded sisse.
Ma olen nüüd natuke aega A119 v3 kasutanud ja ka väga rahul. GPS töötab, pildikvaliteet on hea. Järgmiseks on plaan ühendada otse juhtmega, et saaks proovida ka neid parkimislisasid, praegu töötab ainult siis kui süüde sees.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 10:08:27 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Plugy kirjutas:
Olen kasutanud paar kuud 70mai 1S. Tagasisidena saan öelda, et olen väga rahul kaameraga.
Ainukese miinusena tooksin välja, et (ma kas ei oska või polegi võimalik) kahjuks ei saa logo nurgast eemaldada.
Sooviks, et kuvatav oleks ainult kuupäeva ja kellaaeg.


Sellel kaameral ei saagi logo ära, see mingi hardcoded sisse.
Ma olen nüüd natuke aega A119 v3 kasutanud ja ka väga rahul. GPS töötab, pildikvaliteet on hea. Järgmiseks on plaan ühendada otse juhtmega, et saaks proovida ka neid parkimislisasid, praegu töötab ainult siis kui süüde sees.


Ühe huvitava artikli leidsin, mida proovida:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 19:47:09 vasta tsitaadiga

70mai vs 70mai pro - on see kahekordne hinnavahe õigustatud? Läheks lihtsalt autosse nii igaks juhuks filmima.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 16:12:58 vasta tsitaadiga

70mai 39eur aliexpr link

Sept TM ülevaade
https://www.dropbox.com/s/0x90v8u2fqtmxmu/Tm2019-09carDvr.jpg?dl=0

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 20:24:04 vasta tsitaadiga

Nii et Garmini pildi kvaliteet on ainukesena VÄGA HEA, teistel on "üsna hea", "hea", "keskmisest parem". icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 20:26:54 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 22:39:27 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:

Ühe huvitava artikli leidsin, mida proovida:
Spoiler Spoiler Spoiler
Saad selle config faili sisu siia kuidagi kopeerida? Natuke narr lihtsalt selle ühe faili pärast hakata kasutajat tegema.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 08:53:50 vasta tsitaadiga

Mis kasu on Viofo A119l Gps moodulist? Kas näitab ainult kiirust või saab pärast kuskilt kaardilt oma sõidutrajektoori jälgida?
Ühesõnaga on mõtet seda lisaks osta?

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 21:09:18 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Mis kasu on Viofo A119l Gps moodulist? Kas näitab ainult kiirust või saab pärast kuskilt kaardilt oma sõidutrajektoori jälgida?
Ühesõnaga on mõtet seda lisaks osta?


Näitab kiirust ja koordinaate. Saab vist jälgida sellise programmiga nagu dashcamviewer, ise pole kasutanud, seega hetkel pead pakule ei pane. Nädalavahetusel saan kontrollida, kui vaja. Videost on muidu ise näha kiirus, taolised koordinaadid w76.393685 n40.558093 (google mapsiga saad vaadata asukohta), nimi, kuupäev ja kellaaeg.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
saab ilusti teekonda ja trajektoori jälgida (aga seda alles pärast sõitu). Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna.
Tegin testvideo + panen ka pildi pärast dashcamviewerist. Paar liikluskeenjust ka videos.

https://vimeo.com/364342639 - parool: test
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.10.2019 22:12:22 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna.

Ilma maksmata (ostmata) ei saagi üle 2 faili lisada icon_redface.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 22:46:44 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
t2ring kirjutas:
Mingi error mul endapoolne on, ei saanud rohkem kui 2 klippi sinna korraga panna, aga teoorias peaks saama kõik videod panna.

Ilma maksmata (ostmata) ei saagi üle 2 faili lisada icon_redface.gif


Nojah, see seletab nii mõndagi icon_rolleyes.gif my bad.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2019 00:03:26 vasta tsitaadiga

t2ring, aitüma
Pilt selge

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 17:46:10 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
https://www.google.com/maps/@70.6337793,23.6623192,3a,90y,77.86h,89.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipPvdl5r-AdAtQmCf65-WzYhg0H5b7-A1mI2pj4L!2e10!7i5120!8i2560
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.10.2019 17:54:55 vasta tsitaadiga

Oisu., icon_question.gif

jägaja kirjutas:
t2ring kirjutas:
SSD kirjutas:
Valin endiselt autokaamerat. Mida soovitate?
..või Xioami 70mai Pro.


Kui selle viimase valid ja GPS moodulit tahad hiljem lisada siis pead klaasi küljest vana kinnituse eelnevalt maha kraapima. Väike miinus, mida esialgu arvestada ei oska, et GPS moodul ise ongi kinnitus, mitte ei kinnitu see kaamera külge.


pagana GPS, kuu-poolteist ja juba ei tööta. icon_mad.gif klassika icon_lol.gif
Isegi ei tea, millal lakkas toimimast, kuna see ADAC funktsioon toimis edasi, ehk kaamera teavitas igasugu eessõitvatest autodest jmt.
Koordinaadid ja kiirusnäit enam ei tööta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 19:02:14 vasta tsitaadiga

Eraisiku tehtud Google Street View icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 19:28:29 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Eraisiku tehtud Google Street View icon_rolleyes.gif

Mis seal imelikku?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 19:45:31 vasta tsitaadiga

Mis kaameraga see tehtud võib olla?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 19:51:42 vasta tsitaadiga

näiteks icon_rolleyes.gif
https://www.insta360.com/product/insta360-pro

võid vabalt selle uue 360 gopro-ga ka teha, vähe odavam ka. Või siis kasvõi teloga kui viitsid iga 2 meetri tagant 360 fotosi teha

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 15:35:36 vasta tsitaadiga

Kuidas neil ekraaniga variantidel enamikul on, saab ekraani vaikimisi väljalülitatuks ka jätta, kuigi salvestab?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 15:53:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kuidas neil ekraaniga variantidel enamikul on, saab ekraani vaikimisi väljalülitatuks ka jätta, kuigi salvestab?


Minu omal (viofo a119) lülitub mingi hetk ise välja. Menüüst saab ise määrata kaua ekraan töötab. Usun, et enamustel selline süsteem.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 10.10.2019 21:42:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
näiteks icon_rolleyes.gif
https://www.insta360.com/product/insta360-pro

võid vabalt selle uue 360 gopro-ga ka teha, vähe odavam ka. Või siis kasvõi teloga kui viitsid iga 2 meetri tagant 360 fotosi teha

Või näiteks
http://www.motors24.ee/uudised/uudised.php?uid=60172
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 22:23:58 vasta tsitaadiga

Ekraanid on enamikul veel karvased või on selliseid ka juba, millel enam piksleid ei näe (sinna 250-300PPI kanti).

A119 V3 kohta tootja lehelgi ainult "2.0 inch HD LCD Display" kirjas. Mis kellegi mõistes HD on...?

https://www.viofo.com/en/143-a119-v3-25601600p-30fps-car-dash-cam.html

Mitte, et sealt nüüd mingeid iluvideoid vahtima peaks hakkama, aga tänapäeval võiks ju juba midagi paremat kui 360x240 olla...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 23:50:36 vasta tsitaadiga

mu meelest võiks üldse ekraani küljest võtta icon_biggrin.gif Ma ei tea milleks neid vaja on icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2019 00:04:16 vasta tsitaadiga

Kui need ilma ekraanita üle WiFi kiirelt moblaäpiga toimetavad (menüüd ja video), siis poleks vast jah vahet.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 14.10.2019 22:37:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui need ilma ekraanita üle WiFi kiirelt moblaäpiga toimetavad (menüüd ja video), siis poleks vast jah vahet.


70mai mini
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 14.10.2019 22:48:08 vasta tsitaadiga

Kuskilt Eestist hardwire kite ka osta on?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2019 14:23:12 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Kuskilt Eestist hardwire kite ka osta on?


Ikka on, iseasi, kas see sinu kaamerale sobib :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2019 22:50:52 vasta tsitaadiga

Sinu lingitud DPK1 kit peaks sobima suvalisele mini-USB pesaga kaamerale, mis tarbib kuni 1A voolu ehk mille tarbitav võimsus on kuni 5W.

Micro-USB pesaga kaameratele see otse külge ei sobi. Vajab üleminekut või pistiku vahetamist. Tänapäeval enamus asju, küllap ka kaameraid, käivad siiski micro-USB-ga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 15.10.2019 23:08:25 vasta tsitaadiga

Õnneks micro-USB variant ka olemas https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Foto-ja-videokaamerad-Autokaamerad-DVR395/TRANSCEND-VEHICLE-RECORDER-ACC-HARDWIRE-KIT-TS-DPK2-TRANSCEND-446577
Tänud!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2019 12:54:02 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Õnneks micro-USB variant ka olemas https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Foto-ja-videokaamerad-Autokaamerad-DVR395/TRANSCEND-VEHICLE-RECORDER-ACC-HARDWIRE-KIT-TS-DPK2-TRANSCEND-446577
Tänud!

Sellel on ka lubatud võimsus poole suurem: kuni 2A voolu või kuni 10W võimsust võib tarbida kaamera:
https://www.transcend-info.com/Products/No-1004

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.10.2019 13:31:07 vasta tsitaadiga

Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 13:36:32 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada?
Ma sain ise hakkama. Seega usun, et kõik autodega tegelejad saavad hakkama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 15:04:20 vasta tsitaadiga

Eks paigalduskeerukus erineb mudeliti, aga enda Legacyl ja naise Civicul sain selle väga kärmelt ise tehtud 0 varasema kogemusega.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 15:31:21 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas on mingit teada kohta ka, kes hardwire kiti paigaldab, kui kaamera ja juhtmetega nende juurde minna? Või saab iga auto audio ja müratõkkega tegelev firma hakkama? Mingi hinnaskaala ka teada?

Kui suvaline autoelektrik (ka hobikorras tegija) või audiomees hakkama ei saaks, võiks uue töö otsida. Kui on kuskil ettevõtte, kus ainult pigimatitatakse, siis seal võidakse tõesti jänni jääda...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.10.2019 15:58:22 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et lähen youtube toega ise kallale, samas veits on aega uurida ka
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.11.2019 22:06:17 vasta tsitaadiga

New 70mai Dash Cam Lite+GPS 36.83€ thumbs_up.gif
link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.