Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 12:44:26 Re: Küsimus telia ühenduse kohta vasta tsitaadiga

timpzzz kirjutas:
Kui võtta näiteks kui võtta telia dsl (rj11 otsaga) otsa mingi üleminek rj45 ja panna see mingisse muu seadme wan'i (nt mikrotik seade). Kas see töötab, on keegi katsetanud?

Kunagi vist keegi katsetas, kogemata küll, lõppes läbipõlenud pordiga. Tänapäeval õnneks telefonijaamad liinilt kadunud, seega pinge ohutult pisikene, võid julgesti katsetada. Tööle küll ei hakka, midagi maha ka ei põle.
Seega DSL liini korral DSL võimelisest ruuterist pääsu pole.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 12:44:51 vasta tsitaadiga

Ega see DSL pesa pole seal niisama, selle pesa taga on ikka vastav kivi selle ruuteri sees mis seda signaali töötleb.
Inteno asemel võid kasutada mõnda muud ruuterit millel DSL võimekus. Selliseid muidugi eriti pole.

Ja milleks sa mitu ruuterit teineteise sappa peaksid panema? Kasutada tuleks ikka ruuter->switch->AP või ruuter->AP lahendust kui vajadust netti laiemalt jagada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 13:11:35 vasta tsitaadiga

Uskumatu, kuid saabuski see hetk kus üle vase pandi käima 200/50 ühendus ja terve 1€ odavam kui 60/10 icon_eek.gif
GO Telia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 19:55:48 vasta tsitaadiga

Kuulge kui Telia tehnik kaabli tuppa toob siis kas kaabli seina külge kinnitamine on asi mida ta peaks ka tegema või mitte?

Mulle on kahes kohas optika toodud ja kenasti seina külge kinnitatud klambritega.
Pereliikmel toodi täna kaabel tuppa ja jäeti see niisama vedelema. Küsimise peale ka ei oldud nõus seda viisakalt kinnitama.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.09.2019 20:02:25 vasta tsitaadiga

Renka, jah, olen ka seda kohanud. Diagonaalis veeti üle toa lausa, kunagi sai pildid ka siia pandud.

Ma arvan, et tee delfisse nupuke "töö kvaliteedist" siis alles hakkab saama..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 20:11:07 vasta tsitaadiga

tehnik pole kohustatud seda tegema tasuta. tahad, siis maksad juurde... kaabli kinnitamine läheb tasulise lisatöö alla.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.09.2019 20:12:00 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
tehnik pole kohustatud seda tegema. tahad, siis maksad juurde... kaabli kinnitamine läheb tasulise lisatöö alla.

Kas elektrik saab ka seinale (vabandust, põrandale) selliselt kaabli panna? Lisatasu eest saab seinale ja veelgi rohkem makstes ehk ka lae alla icon_lol.gif icon_lol.gif

Ma ei usu hästi, et see on Telia ametlik seisukoht, et viskame kera põrandale ja tehtud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 29.09.2019 20:12:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 20:12:32 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mulle on kaks korda seda tasuta tehtud ilma igasuguse küsimiseta eusa_think.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 20:17:15 vasta tsitaadiga

mul tehnik vedas ka ilusti põrandaliistu sisse jms ilma lisatasuta.

jägaja kirjutas:
maty kirjutas:
tehnik pole kohustatud seda tegema. tahad, siis maksad juurde... kaabli kinnitamine läheb tasulise lisatöö alla.

Kas elektrik saab ka seinale (vabandust, põrandale) selliselt kaabli panna? Lisatasu eest saab seinale ja veelgi rohkem makstes ehk ka lae alla icon_lol.gif icon_lol.gif

Ma ei usu hästi, et see on Telia ametlik seisukoht, et viskame kera põrandale ja tehtud.


indrpo kirjutas:
Kaabli vedamine ja ühendamine on tasuta jah, kinnitamine on tasuline või kinnitad ise hiljem.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 21:02:11 vasta tsitaadiga

Optika toodi siis mees veel küsis, et kuhu augu võib seina lasta klambri jaoks. Mingit lisa ei küsitud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 22:50:08 vasta tsitaadiga

1. Telia soovil vaskühenduse vahetusel optika vastu, kaablipaigaldus pinnaealse kinnitusega TASUTA. Visiit TASUTA.
2. Kliendi tellimus optikale, liitumine, ümberpaigaldus, tasuline töö. kliendi soovil vastavalt 15€/15min (sisaldab kõiki materjale, kaablit, otsastust, pesasid, kinnitusvahendeid) või lahtiselt (materjali hind) TASUTA ühendamine, klient ise paigaldab põrandaliistu sisse vms. Visiit 12€

Mainin ära, et peres on tihti segadus sellega, et kohapeal on keegi kellega lepitakse tegevused kokku, hiljem peres leitakse, et see ei sobi.
Seega tihti on otsus, et kohe tehnik seinapeale kaablit ei klammerda, hiljem "keegi" paneb liistu taha.. paraku see keegi ilmub õhtul ja ei viitsi seda teha. jne.. on vaid näide.

st Tehnik ei lahku enne kliendi juurest kui kokkulepitud tegevused on tehtud ja arveldatud kas tasuta või tasulisena.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 30.09.2019 14:57:08 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Uskumatu, kuid saabuski see hetk kus üle vase pandi käima 200/50 ühendus ja terve 1€ odavam kui 60/10 icon_eek.gif
GO Telia thumbs_up.gif


Olen juba mingi 6a 60/10 peal olnud, mis imenippe selle 200/50 saamiseks tegema peaks?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 15:34:36 vasta tsitaadiga

Ei miskit, mingi hetk (pakun juuli) tuli iseteenindusse märge, et midagi toimetavad ja kuskil novembris võiks elu paremaks minna.
Eile hommikul käisin kolamas ja vaatasin et valikud olemas, klik , klik ja 5 min hiljem juba uus toru laiutas.

Muidugi kliendi vaatest on Telia ikka nõrk ja kliendi vaenulik nati, mingi krdi e-mail oleks võinud ikka tulla uute võimaluste tekkimisest aga seda on tehnoloogia hiiult palju nõuda.
Vaenulik siis selles osas, et laseb vana ja kallimat teenust tarbida.
Sisuturunudst oskavad krt saata küll, kuigi mul lind sees, et mind ei huvita kampaaniad.
Selles osas veel on mägedega arenemisruumi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 16:49:32 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
1. Telia soovil vaskühenduse vahetusel optika vastu, kaablipaigaldus pinnaealse kinnitusega TASUTA. Visiit TASUTA.
2. Kliendi tellimus optikale, liitumine, ümberpaigaldus, tasuline töö. kliendi soovil vastavalt 15€/15min (sisaldab kõiki materjale, kaablit, otsastust, pesasid, kinnitusvahendeid) või lahtiselt (materjali hind) TASUTA ühendamine, klient ise paigaldab põrandaliistu sisse vms. Visiit 12€

Mainin ära, et peres on tihti segadus sellega, et kohapeal on keegi kellega lepitakse tegevused kokku, hiljem peres leitakse, et see ei sobi.
Seega tihti on otsus, et kohe tehnik seinapeale kaablit ei klammerda, hiljem "keegi" paneb liistu taha.. paraku see keegi ilmub õhtul ja ei viitsi seda teha. jne.. on vaid näide.

st Tehnik ei lahku enne kliendi juurest kui kokkulepitud tegevused on tehtud ja arveldatud kas tasuta või tasulisena.


See nüüd küll õige jutt ei ole.
Mul oli korteris enne liitumist LAN välja ehitatud, ent ikka maksin tunnihinda.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 17:58:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
1. Telia soovil vaskühenduse vahetusel optika vastu, kaablipaigaldus pinnaealse kinnitusega TASUTA. Visiit TASUTA.
2. Kliendi tellimus optikale, liitumine, ümberpaigaldus, tasuline töö. kliendi soovil vastavalt 15€/15min (sisaldab kõiki materjale, kaablit, otsastust, pesasid, kinnitusvahendeid) või lahtiselt (materjali hind) TASUTA ühendamine, klient ise paigaldab põrandaliistu sisse vms. Visiit 12€

Mainin ära, et peres on tihti segadus sellega, et kohapeal on keegi kellega lepitakse tegevused kokku, hiljem peres leitakse, et see ei sobi.
Seega tihti on otsus, et kohe tehnik seinapeale kaablit ei klammerda, hiljem "keegi" paneb liistu taha.. paraku see keegi ilmub õhtul ja ei viitsi seda teha. jne.. on vaid näide.

st Tehnik ei lahku enne kliendi juurest kui kokkulepitud tegevused on tehtud ja arveldatud kas tasuta või tasulisena.
Sai üle küsitud ja tehnik ei pakkunud sellist võimalust. Oli vastanud ainult, et see ei ole tema töö.
Igatahes soovitasin inimesel Telia suppordist lisa uurida ju ta vajadusel seda teeb ja jõuab tagasiside sinna kuhu vaja.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 20:45:22 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ei miskit, mingi hetk (pakun juuli) tuli iseteenindusse märge, et midagi toimetavad ja kuskil novembris võiks elu paremaks minna.
Eile hommikul käisin kolamas ja vaatasin et valikud olemas, klik , klik ja 5 min hiljem juba uus toru laiutas.

Muidugi kliendi vaatest on Telia ikka nõrk ja kliendi vaenulik nati, mingi krdi e-mail oleks võinud ikka tulla uute võimaluste tekkimisest aga seda on tehnoloogia hiiult palju nõuda.
Vaenulik siis selles osas, et laseb vana ja kallimat teenust tarbida.
Sisuturunudst oskavad krt saata küll, kuigi mul lind sees, et mind ei huvita kampaaniad.
Selles osas veel on mägedega arenemisruumi.


Tegelikult vastupidi, kui võrk on valmis siis vähemalt mitmed jaamapiirkonnad helistati üksipulki läbi, pakuti uut kiirust ja vormistati kohe ka ära, vajadusel pakuti 200 ja 100 jaoks uut ruuterit.
Tõsi, minutipealt pakkumine käima ei lähe, vahel võib paar kuud kuluda enne kui kõnesid võtma hakatakse. Ma ei ole ise arveid infokirjade kohalt uurinud aga kui minu jaamapiirkond uuenes, siis tuli teavitus juba koos hooldustöödega, et teostame võrgu uuendustöid millega saab edaspidi kiiremat jms. teenust tarbida. See oli piisav, et hiljem kontrollida kas saan uut teenust.

Renka kirjutas:
indrpo kirjutas:
1. Telia soovil vaskühenduse vahetusel optika vastu, kaablipaigaldus pinnaealse kinnitusega TASUTA. Visiit TASUTA.
2. Kliendi tellimus optikale, liitumine, ümberpaigaldus, tasuline töö. kliendi soovil vastavalt 15€/15min (sisaldab kõiki materjale, kaablit, otsastust, pesasid, kinnitusvahendeid) või lahtiselt (materjali hind) TASUTA ühendamine, klient ise paigaldab põrandaliistu sisse vms. Visiit 12€

Mainin ära, et peres on tihti segadus sellega, et kohapeal on keegi kellega lepitakse tegevused kokku, hiljem peres leitakse, et see ei sobi.
Seega tihti on otsus, et kohe tehnik seinapeale kaablit ei klammerda, hiljem "keegi" paneb liistu taha.. paraku see keegi ilmub õhtul ja ei viitsi seda teha. jne.. on vaid näide.

st Tehnik ei lahku enne kliendi juurest kui kokkulepitud tegevused on tehtud ja arveldatud kas tasuta või tasulisena.
Sai üle küsitud ja tehnik ei pakkunud sellist võimalust. Oli vastanud ainult, et see ei ole tema töö.
Igatahes soovitasin inimesel Telia suppordist lisa uurida ju ta vajadusel seda teeb ja jõuab tagasiside sinna kuhu vaja.


No ma ei tea, kelle tehnik see oli. Tahaks küsida, et mis selle tehniku töö siis on, kullerit seadmetele mängida? Autos on kaabel ja haamer olemas, klammerdaja ja otsad ka.. milleks?
Tehniku töö ei ole kindlasti majas remonti teha, liiste ja lagesid lahti ei lõhuta ja kaablit kipsi taha ei uuristata. Visiidiaeg on 1,15h ja selle ajaga peab olema juhe toas ja üks teler pildiga.
Tagasiside Teliale on siin kindlasti kohane.

Killer85 kirjutas:
indrpo kirjutas:
1. Telia soovil vaskühenduse vahetusel optika vastu, kaablipaigaldus pinnaealse kinnitusega TASUTA. Visiit TASUTA.
2. Kliendi tellimus optikale, liitumine, ümberpaigaldus, tasuline töö. kliendi soovil vastavalt 15€/15min (sisaldab kõiki materjale, kaablit, otsastust, pesasid, kinnitusvahendeid) või lahtiselt (materjali hind) TASUTA ühendamine, klient ise paigaldab põrandaliistu sisse vms. Visiit 12€

Mainin ära, et peres on tihti segadus sellega, et kohapeal on keegi kellega lepitakse tegevused kokku, hiljem peres leitakse, et see ei sobi.
Seega tihti on otsus, et kohe tehnik seinapeale kaablit ei klammerda, hiljem "keegi" paneb liistu taha.. paraku see keegi ilmub õhtul ja ei viitsi seda teha. jne.. on vaid näide.

st Tehnik ei lahku enne kliendi juurest kui kokkulepitud tegevused on tehtud ja arveldatud kas tasuta või tasulisena.


See nüüd küll õige jutt ei ole.
Mul oli korteris enne liitumist LAN välja ehitatud, ent ikka maksin tunnihinda.


Seda vähem maksad, kui tehnik sul 30min-1h kaablit kinnitab maksad ju koos tunnihinnaga materjali sisuliselt kinni.
Märgin ära, et varem oli 15min/10€+materjali hind nüüd uuem lahendus 15min/15€ vajadusel koos materjaliga. Juhin tähelepanu, et see materjal on vaid vajadusel ja koos kinnitamisega, rulli keegi sulle majapeale laiali 15 minutiga ei keri.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 21:22:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegelikult vastupidi, kui võrk on valmis siis vähemalt mitmed jaamapiirkonnad helistati üksipulki läbi, pakuti uut kiirust ja vormistati kohe ka ära, vajadusel pakuti 200 ja 100 jaoks uut ruuterit.
Tõsi, minutipealt pakkumine käima ei lähe, vahel võib paar kuud kuluda enne kui kõnesid võtma hakatakse. Ma ei ole ise arveid infokirjade kohalt uurinud aga kui minu jaamapiirkond uuenes, siis tuli teavitus juba koos hooldustöödega, et teostame võrgu uuendustöid millega saab edaspidi kiiremat jms. teenust tarbida. See oli piisav, et hiljem kontrollida kas saan uut teenust.

Ei, mina ei näe seda sellisena, et pean ridade vahelt lugema "midagi".
Edasta info erakliendi bossudele, et mõistlik on saata see info mingi suva turuduis sõnumiga kaasa kui Telia ei ole võimeline muud moodi teavitama, et kliendil on saadaval uued teenused iseteeninduses.
Sama oli kunagi ka 60/10 ühenduse, krt teab kaua see olemas oli iseteeninduses. Ma käin seal max korra kvartalis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:31:07 vasta tsitaadiga

Avastasin täna, et Telia pakub oma Telia1 raames ka 4G koduinternetile poole suuremat kiirust sama raha eest. Sai ära vormistatud. Õhtul saab katsetada, palju reaalselt tuleb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:35:17 vasta tsitaadiga

Ahtif kirjutas:
Avastasin täna, et Telia pakub oma Telia1 raames ka 4G koduinternetile poole suuremat kiirust sama raha eest. Sai ära vormistatud. Õhtul saab katsetada, palju reaalselt tuleb.

Mis kiirused? kodulehel ikka vaid 20/5 icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:44:37 vasta tsitaadiga

jeesus188, saab 5/1 hinnaga ehk siis 16€ mitte 21€. Kiirus jah max siiski 20/5 Ahtif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:44:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ahtif kirjutas:
Avastasin täna, et Telia pakub oma Telia1 raames ka 4G koduinternetile poole suuremat kiirust sama raha eest. Sai ära vormistatud. Õhtul saab katsetada, palju reaalselt tuleb.

Mis kiirused? kodulehel ikka vaid 20/5 icon_rolleyes.gif


no ise kasutand juba aasta 60/12
kodukal enidselt seda ei näita aadresi sisestamisel?
nt kui keegi vaatab samast majast mis neti võtta ja vaatab telia mega aeglane ja läheb starmani hoopis kes pakub 300/50.
ise mõtlend ammu sellele ,et kodukal oleva info põhjal ju teevad paljud otsuse mis neti võtta ,telia lihtsalt kaotab kliente sellega.
või on tõesti võimalik ,et mu naabrimees samas majas või kõrval trepikojas ei saa sellist kiirust:D?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:47:32 vasta tsitaadiga

Kiirus ikka 40/10, kui enne oli 20/5.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:52:53 vasta tsitaadiga

siven, 4G kodunett sul 60/12?

Ahtif, siis on küll päris hea ju! Tuleb läbi ka ilusti suurem kiirus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:54:35 vasta tsitaadiga

4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:56:17 vasta tsitaadiga

indrpo, a ok, tänud info eest! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:59:29 vasta tsitaadiga

vasekaabli ühendus.
ootan seda roosamannat 200/50...
vb olemas aga telia pole pannud kodukale ülesse:D?
viimati klienditeenindus ei saavat ka aru kuidas mul 60 ühendus kui nemad pakuvad max 40 sellel aadresil.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:07:18 vasta tsitaadiga

Õhtul saan proovida palju reaalselt läbi tuleb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:18:13 vasta tsitaadiga

siven, nojah, jutt oli 4G fixnetist ennist.

Ja oli ka mul selline teema, et näitas kodukal ja iseteeninduses max ühenduse võimaluseks 20/5 kuigi reaalselt tarbisin 40/10 ühendust vase taga. 40/10 tellimise võimaluse avastasin tookord kogemata üldse läbi digiboksi menüü.

Nüüd on optika ja elu muidugi lill. Huvitav on see veel, et kunagi varem sai optika taga kiirust tõsta nö 1 ööpäeva kaupa, nüüd telli näiteks paariks tunniks. Aegajalt tõstan 500se 1000de peale ja muudan paari-kolme tunni pärast tagasi 500 peale näiteks. Siis arvel kajastub gigane nett ka näiteks 0,2 päeva jne. Väga positiivne lahendus mu meelest thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:36:24 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:40:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

teistpidi käib asi ikka, siis kui sulle pakutakse icon_biggrin.gif
mainin ära, et teenindusest pole mõtet küsima minna, nad ei tea sellest midagi ega saa seda ka vormistada.
kui klient on telia1 valimis ehk kasutab kõiki telia teenuseid, mobnett, kodunett ja tv ning ta on 4G koduinterneti heas levialas, siis kuvatakse talle ka iseteeninduses suurem kiirus.


viimati muutis indrpo 04.10.2019 14:42:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:42:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

teistpidi käib asi ikka, siis kui sulle pakutakse icon_biggrin.gif

Et nagu masti küljes on 20 inimest, siis lambist helistatakse kellelegi, et kuule, meil on kiirust üle, soovid? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:43:34 vasta tsitaadiga

jeesus188, meil tuleb, täiendasin posti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 14:44:24 vasta tsitaadiga

jeesus188, siis kuvatakse talle ka iseteeninduses suurem kiirus
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 22:15:27 vasta tsitaadiga

Ruuterid, millede SSID algab "TELIA-AE7..." on miskid uued seadmed, mis võimaldavad tugevaid signaale mitmel erineval kanalil paraleelselt, või on lisaseadmed kasutusele võetud ning risustavad ülejäänute eetrit?
Miski signaal ületab kõikide ülejäänud naabrite omi circa 5dBm nonstop (ridaelamu) ning seda kanalil nii 1 kui ka 11.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2019 08:49:17 vasta tsitaadiga

tiirP kirjutas:
Ruuterid, millede SSID algab "TELIA-AE7..." on miskid uued seadmed, mis võimaldavad tugevaid signaale mitmel erineval kanalil paraleelselt, või on lisaseadmed kasutusele võetud ning risustavad ülejäänute eetrit?
Miski signaal ületab kõikide ülejäänud naabrite omi circa 5dBm nonstop (ridaelamu) ning seda kanalil nii 1 kui ka 11.


Telia ruuterid on vaikimisi 20Mhz peal, käsitsi saab 40Mhz panna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2019 13:13:03 vasta tsitaadiga

Eile hommikul oli nett olemas, õhtul koju jõudes vaatasin, et netti ei saa. Kui üritan avada mingi lingi, lööb ette Telia lehe, et nende süsteemis tekkis viga. Täna lõunal telia tehnik ütles, et septembrist saati pole ruuteriga ühendust ja esitas idiootseid küsimusi, lubas uurida ja lõpetas kõne. Samas nt ping 8.8.8.8 töötab.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 18:47:31 vasta tsitaadiga

Kasutan kodus läbi optika tulevat 50/50 paketti ja tahtsin vahetada selle 100/100 vastu, aga vastuseks ütleb, et sinu poolt tellitav internetiühenduse kiiruse muudatus on tehniliselt teostatav, aga nõuab lisatöid ning teostatakse hiljemalt 2 tp jooksul.

Samas aga 300/300, 500/500 ja 1G/1G-le vahetamisel ütleb, et on tehniliselt teostatav ja võtab aega kuni 15 minutit.

Mis imeloom see 100/100 siis nende suuremate kiiruste kõrval on, et lisatöid nõuab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.10.2019 08:01:32 vasta tsitaadiga

aga proovi kas 300/300 saad kui selleks reaalselt soovi avaldad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 11:57:34 vasta tsitaadiga

Weird, ma vahetasin iseteeninduses 50/50 ühenduse 100/100 vastu. Poole tunni jooksul oli 100/100 sees.

Ma ei saa aru, kuidas "kõik teised" satuvad mingisuguste veidrate klienditeenindajate otsa. Pole Teliaga vähemalt telefonitsi mingeid probleeme olnud. Raskeim olukord oli siis, kui tagastasin vigast ruuterit ja kukuti poes itkema, et mingi vajalik papitükk on ruuterikarbist puudu vms.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 20:56:29 vasta tsitaadiga

Telia eriti nahaalne.

Hetkel tuleb sisse 12/1 ühendus läbi ADSLI. Nüüd mõni aeg tagasi sai uuesti uuritud, et no kas läheb ka kunagi paremaks? Vastati, et no, paari aasta pärast jah (jah, see paari aasta pärast oli ka vähemalt 5 aastat tagasi, hoia suu üldse kinni mitte ära viska suvakaid lubadusi).
Väideti, et kindlasti ärge enda hetkesest ADSLi kaudu tulevasest ühendusest loobuge (see soovitus ei tulnud suvaliselt klienditeenindajalt - mingi piirkonnategelane oli). Muidu kaotatakse see ADSL kaabel üldse teilt ära. Jaotuspunkt > maja on kaabel vanal ajal endal sisse ostetud.
Sai siis küsitud, et kas on võimalik ehk mingisugune teine lahendus? Jah on. 4G 20/5. Ei noh, ei aitähhh... Siis öeldi, et no kui tahate paremat 4G-d siis tooge mobiilid ka Teliasse ja saame 4G-ga pakkuda 40/10 - ehk siis see Telia1 pakkumine . Ehh, ei aitähh.
Nüüd eile v üleeile helistati ja küsiti, et kas te tundsite kunagi huvi parema kui 12/1 internetiühenduse vastu? Et meil pakkuda 20/5 läbi 4G.

Nagu nad niiväga tahavad seda ADSL-i nüüd minema viia ja suruda enda 4G-d peale? Ega ma arvasingi, et sellest > https://tehnika.postimees.ee/4106513/telia-asub-vanast-heast-vaskkaablist-valja-pigistama-imekiirusi võibki ainult unistama jääda ;D
Tervel külal nüüd selle ADSL-i minema tahavad viia ja 4G-ga asendada (kohas, kus on puud blokeerivad ja 4G-ga neti saamisest võid siin unistada)... siis ma ei tea, ikka väga haiged tegelased seal.
Jah, minul küll puud asja ei blokeeri... Aga ega mul sellesse 4G-sse usku pole, ülejäänud küla on aga puude taga ;D Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 20:59:14 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 21:08:47 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 08.10.2019 21:14:43 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 21:17:30 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
levitu kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Vaadates kuhu see Elektrilevi enda optikat ehitab... siis mul tekivad selle kohta veel suuremad küsimused kui ELASA olulisuse kohta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 21:59:00 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif


sa oskad ikka väga heal tasemel mõnitada. aga see kaabel jääbki sealt majadest mööda käima - reaalselt ja virtuaalselt.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:59:49 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...).

Ükski firma ei hakka end liigutama, sest keegi olevat kusagilt kuulnud midagi. Võtke küla kokku ja tehke kõik avaldused ära - kui operaator näeb, et suurem kogus inimesi sealt soovib uut ühendust, siis on suurem lootus, et miskit hakkab toimuma. Pole mõtet Teliat siin omaette kiruda. Loomulikult võib juhtuda, et külapoe juures on kõik suured lubajad ja liitujad, aga kui asjaks läheb, siis saab 3 tüüpi kokku... Siis pole miskit teha.

ADSL on Eestis mahakandmisel nagu päris paljudes riikides. Selle üle jaurata pole enam mõtet. Kui sul peaks selle ADSL ühendusega mingi rike tekkima, siis on suur võimalus, et seda ei parandata ja pakutakse 4G asemele.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 11:07:32 vasta tsitaadiga

Loodetavasti panustatakse üle õhu võimekusse siis piisavalt, et see õnnetu, kes peab 4G peale minema sealt ka midagi saaks peale peavalu.

Betamax kirjutas:
ADSL on Eestis mahakandmisel nagu päris paljudes riikides. Selle üle jaurata pole enam mõtet. Kui sul peaks selle ADSL ühendusega mingi rike tekkima, siis on suur võimalus, et seda ei parandata ja pakutakse 4G asemele.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 11:20:55 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Loodetavasti panustatakse üle õhu võimekusse siis piisavalt, et see õnnetu, kes peab 4G peale minema sealt ka midagi saaks peale peavalu.


_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 11:35:06 vasta tsitaadiga

5G tegelikult kõlaks nagu hea lahendus selliste väikeste külade jaoks. Iseasi, kui kiiresti see täis müüakse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 11:35:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis imeasi see 4G on, et seda kardetakse?
Iga päev käib rahvas ringi, keskmiselt 100Mbit/s taskus olemas, vähemalt ma lappan speedteste igas asulas kust läbi käin.


nõus sõltub asukohast ja kellaajast aga nüüd on ka võimekad PoE pannid olemas millega saab kõrgemalt vajadusel kõik võimalikud sagedused kätte saada ja mingi mets pole siin küll taksituseks, kui siis mets ja see kui mast peaks olema 10km kaugusel... mida ta tõenäoliselt ei ole.
koormatus? jah, püsiv nähtus on see võibolla jah mõnes kohas kus terve tiheasustus elab mobiilse võrgu peal.
no näitena Aespa/Vilivere, mingid tallinna merepoolsed "uusarendused" kus kaablivõrk täiesti puudulik.
Ülejäänud on mingis ajahetkes lahendatavad probleemid, sagedused, mastid, laienev fiibrivõrk jne.

ja kui keegi tuleb väitma et temal on kehv 4G siis suures osas on see lahendatav mitte 4G "parandamisega" vaid hoopis seadmete paigutusega, vahetusega, suunamisega vms.
Selles suhtes, et räägime alati väliantennist kui tegemist on statsionaarse lahendusega et õhtul telerit näha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.