Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1097, 1098, 1099 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.09.2019 14:38:29 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
muidugi, kui palju on lahinguid kus teed üle 4-5k dmg aga kaotus. Mul see dmg suhe küll wr kokku ei istu.


Kui vastavat klassi õigesti mängida siis peaks piisava hulga mängudega korrelatsioon küll olema. Skautidega võib-olla vähem. Muudega on selge seos. Väga suure dämmiga mängud on jah sageli kaotused, kus ülejäänud tiim maha sureb liiga ruttu või siis sellised põnevad võidud, kus suur osa enda tiimist on lihtsalt kahurilihaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.09.2019 21:21:57 vasta tsitaadiga



Soolos. Just Tortoise things.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.09.2019 21:09:43 vasta tsitaadiga

Terasküti äratundmisrõõm on olemas.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 01.10.2019 16:55:12 vasta tsitaadiga

Kas eestlastel mingit pühapäeva mängurite klanni ka on? Mu praegune (ELK) on vist täitsa surnud. Olen nüüd jälle WoTi avastanud ja pole peale enda rohkem kedagi mängimas näinud icon_biggrin.gif
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 02.10.2019 16:04:03 vasta tsitaadiga

Hetkel on aktiivsemad WSN ja EESTI.

Klannide kokkuvõte, september 2019
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 04.10.2019 00:29:45 vasta tsitaadiga

Closed.

viimati muutis FastPotty 04.10.2019 13:33:26, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.10.2019 00:34:29 vasta tsitaadiga

Sa tõsta oma Skorpion G WR ka 45% pealt 60% peale ja siis räägi edasi...
E25, Panzerjäger I, Pz.Kpfw. B2 740 (f) pole väga pädevad WR näitamiseks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 04.10.2019 07:21:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Sa tõsta oma Skorpion G WR ka 45% pealt 60% peale ja siis räägi edasi...
E25, Panzerjäger I, Pz.Kpfw. B2 740 (f) pole väga pädevad WR näitamiseks.


Aga miks mitte, wr on ikka ju olemas ja kuidas sa seda teed on ju vaba voli selles mängus. Mõned kasutavad parema wr nimel igast modegi. Viimases Clausi videos mainis kah mitu korda, et see mis sina selles mängus teha saad on sõita ringi jne, mäng otsustab kas ja mis su lask teeb. Kas läheb üldse pihta ja kui palju dmg teeb.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2019 11:16:25 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Kelle arvelt see WR võetakse?
Assta tagasi ütlesin ma Erickule, et WR ei muutu kunagi, see on fikseeritud, et tema WR on ja jääb 60,10 % tasemele - ta vaidles vastu. Mis ta WR ongi nüüd? Mis on see aasta pärast?


No ei ole ju päris nii? 40K mängude juures oli mu WR 60,89%, 50K juures on nüüd 61,10%. Lisaks, mida rohkem mänge all on, seda aeglasemalt toimuvad muutused. Veel lisaks, ma mängin 99,5% oma mängudest soolos viimased ca 3 aastat juba. Kui ma tahaks WRi kiirelt tõsta, siis piisaks platoonimisest ja saaks selle 62% peale, minimaalselt. Lihtsalt platoonimine ei paku üldse pinget enam, sest platoonidel on halvem MM ja väga raske on rahulikult oma asjale keskenduda.

FastPotty kirjutas:
Võtab umbes 10K mänge aega, et WoT kalkuleeriks sinu keskmise WR ja nii see enam-vähem jääbki.


Kui keegi annab mulle mingi 10K mänge toksinud tomati 40-45% konto, võin sulle kohe demonstreerida, kui ekslik see arvamus on. Või sa arvad, et WoT kuidagi tuvastab läbi ekraani ära, kes mängib? icon_biggrin.gif

FastPotty kirjutas:
Ma olen aru saanud, et dämm ja seega ka WN8 ei mängi WR puhul mingit rolli, vaid ainult loogika. Umbes 90% mängudest on ette antud, kindla võidu või kaotusega. Need on igavad mängud ja nendega tuleb leppida. Aga umbes 10% mängudest on "vabad", seal ei ole botte, trolle ega RNG reegleid. Ja neid ma kasutan ära. Ja sealt mu WR tuleb. Just nendest kümnest protsendist.


See on lihtsalt väga ebaloogiline ja sogane viis seletada, et kui su oskused on keskmisest paremad, siis 4-5 võitu 10st on enamvähem kindlad, 1-2 sõltuvad väga konkreetselt su enda vägitegudest, kus sa pead nõrga tiimi ära carryma, ja 3-4 puhul on väga väike lootus võit ära tuua.

Seda ütlebki nt 60% WR - 60 mängu 100st võidad, kui oled oma ülesannete kõrgusel. Kui ennast ületad, siis võid ka 61-70 100st võita.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.10.2019 14:00:28 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Sa tõsta oma Skorpion G WR ka 45% pealt 60% peale ja siis räägi edasi...
E25, Panzerjäger I, Pz.Kpfw. B2 740 (f) pole väga pädevad WR näitamiseks.

Aga miks mitte, wr on ikka ju olemas ja kuidas sa seda teed on ju vaba voli selles mängus. Mõned kasutavad parema wr nimel igast modegi. Viimases Clausi videos mainis kah mitu korda, et see mis sina selles mängus teha saad on sõita ringi jne, mäng otsustab kas ja mis su lask teeb. Kas läheb üldse pihta ja kui palju dmg teeb.
Kuule, kui inimene sõidab enamuse (23k/28k-st) oma lahingutest 3 OP tankiga ja kiitleb kuidas tema WR on 60% ja samal ajal kontolt vaatab praktiliselt kõige muu puhul ~45-50% WR vastu siis mis normaalsest võrdlusest siin rääkida saab? icon_rolleyes.gif
Kusjuures mul pole selle vastu midagi et inimene sõidab sellega mis meeldib. Andku aga minna. Mul on ka oma väljakujunenud lemmikud.
Aga siis ei maksa siia tulla ja oma vildaka statistika põhjal rääkida mingist fikseeritud WR-st jms. rohkem ulme valdkonda kuuluvast.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 04.10.2019 15:52:15 vasta tsitaadiga

miks siis mitte, siis ei tohiks võrrelda ilma premm kontota mängijat premmkontoga mängijaga, sest seal ka ju eelised, skill ammo kasutamine jne. Mäng on nagu on ja kui keegi tahab mingeid nr võrrelda siis nii ongi, vahet pole kuidas keegi seda teeb.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2019 22:46:31 vasta tsitaadiga

arny, ma pole mitte kordagi oma pika, pika WoT karjääri jooksul näinud sellist juhust, et tomat või keskminegi mängija läheb prem moona peale üle ja kohe WR hüppab mitu %. WR on ikka muude asjade taga kinni. Enamik ei oska normaalselt minimap'ilt lahingu seisugi lugeda ja õigesse flanki minna, kui nad need kaks asja ära õpiksid, siis tõesti tõuseks WR minimaalselt 2%.

Mis veel mõjutab WRi rohkem kui kuldmoon?

* Õiged oskused meeskonnal ja õige lisavarustus tankil.
* Vision/camo mechanicsist aru saamine.
* Enamiku tankide armor modelite, dämmi ja reloadide teadmine.
* Oskus peast 1-3 vastase reloade ajastada.
* Oskus HP'd hoida.
* Oskus aru saada, millal ära joosta.

Need kõik mõjutavad WRi rohkem kui premm mürsud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 05.10.2019 10:11:13 vasta tsitaadiga

küsimus oli ju võrdluses, et kas tohiks võrrelda kedagi kes mängib op tankidega ja teine kes ei mängi op tankidega. Siis ei saa ju võrrelda ka tava moona mängijat skill moona kasutajaga. Ja see, et skill moon midagi juurde ei anna on ikka hülge möla, või siis peab ikka räme ebaõnn olema, et skill moonaga ka ei tule midagi. Päris suur vahe kas sul on 230 pene või 330 pene. Vahed enam jaolt jah väiksemad aga ikkagi, sellest ka varem juttu olnud, et lihtsam on skill moona kasutada kui üritada kedagi flankima hakata. Mis paraku iga masina puhul ei toimigi, nagu näiteks superpershinguga kedagi flankima minna. FV puhul tuleb muidugi mängu rng kuna tava he teeb tihti rohkem dmg kui skill moon ja seda ei saa sa kunagi ette aimata kumba kasutada sel hetkel sest rng ei tea ju ette.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.10.2019 12:51:01 vasta tsitaadiga

Keegi sellest ka osa võtab? https://worldoftanks.eu/en/tournaments/5000002369/

Kui kellelgi on tiimis ruumi, siis oleks ka huviline. Või kui keegi vaheldust tahab, siis saab siin ka kirja panna https://worldoftanks.eu/en/tournaments/5000002369/team/5001078588/

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.10.2019 23:14:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel viimasel ajal tähele pannud, et lasud lähevad kaduma?
Varem ka olnud aga et nii massiliselt viimasel ajal?

Täna mitmel korral, näiteks ühele scorpionile läks kuus lasku keskele küljepealt täiesti tühja!
Veits nagu häirima hakkab juba!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.10.2019 09:16:52 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Kas keegi veel viimasel ajal tähele pannud, et lasud lähevad kaduma?
Varem ka olnud aga et nii massiliselt viimasel ajal?

Täna mitmel korral, näiteks ühele scorpionile läks kuus lasku keskele küljepealt täiesti tühja!
Veits nagu häirima hakkab juba!

Nii on. Ma ajasin alguses lagi kaela (kuigi ping oli stabiilselt 50 kandis), aga nüüd tundub jah, et ghost shell hoopis teemaks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2019 13:26:03 vasta tsitaadiga

pyroman11, Valvejoodik,

Ma olen selle lagi pähe pannud. Tihti on laskmisel selliseid olukordi, et kui lasen, siis ping tõuseb hetkeks.
Viimati kui sellise teemaga WG supporti pöördusin öeldi, et viga on ISPs. ISP tõestas ära, et viga pole nendepoolne, WG raius vastu... Ja sinna see jäi.

_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 07.10.2019 20:17:35 vasta tsitaadiga

Kas mitte meie lõuna naaber skill ei teinud selle lagi kohta katset, et pani 30 tanki korraga tulistama ja no laskude vahe oli päris suur mõnega. Suur osa lasi korraga aga mõned tulid hiljem. Mõni siin kindlasti raiub vastu, et skill tegi meelega või midagi aga miks ta peaks.

Selle jätkuks, paistab, et rng otsustab kas su lask ikka läheb pihta või mitte. Siin hästi näha kuidas lask katusel olevast t44 läbi läheb. Siiani näinud selliseid asju liikuvate tankidega ja siis võib süü serveri lagi peale ajada aga siin polnud miskit muud kui rng mis ütles, et see lask läheb mööda. Olgugi, et mõistuse vastane aga kui rng nii otsustab siis nii on. Ilmselt osa teie ghost shelle sama moodi.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.10.2019 20:25:24 vasta tsitaadiga

Ei tea... Varem pole midagi sellist kohanud. Nüüd üleeile mängides oli üks konkreetne lahing selline kus mürsud lihtsalt lendasid läbi. Mõtlesin, kas olen ise loll või mis...

Ma ei usu, et asi RNGs on. Sama asi oli kunagi ka per**ekukkunud Armored Warfare mängus kus lasud lihtsalt vastasest läbi lendasid- kogu foorum ulgus selle üle. Arendajad higistasid pikalt, et seda korda saada, aga lõpuks saadi korda (vist). Iga asja ei tasu ka nüüd RNG süüks ajada, see mängib küll mängus suurt rolli, kuid üldpilti mõjutavad veel mitmed-mitmed varjatud mehaanikad...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 00:01:27 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Kas mitte meie lõuna naaber skill ei teinud selle lagi kohta katset, et pani 30 tanki korraga tulistama ja no laskude vahe oli päris suur mõnega. Suur osa lasi korraga aga mõned tulid hiljem. Mõni siin kindlasti raiub vastu, et skill tegi meelega või midagi aga miks ta peaks...

Fooliummütsikesed võib sahtlisse tagasi panna. Ei midagi ebamaist. Modpack..


Link
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 11:06:54 vasta tsitaadiga

arny, temaga oli seotud MoE modi bugi. Kõigil kes seda kasutasid ilmnes probleem, et teda lastes oli väike viide. Järgmise fixiga parandati see ka ära.
Minul on laskmisel tekkiv kõrgem ping igapäevane nähtus. Taustal midagi ei jookse ja liin on samuti korras. Monitooringu järgi on probleem pigem WG poolne, aga neile tavaks omaks midagi ei tunnistata. (:

_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 08.10.2019 18:32:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult vahet eriti pole kas või mis põhjustab serveriga lagi, viga on ja tuleb leppida. Kui tehakse mingi hetk korda siis tore sest egas kogu aeg ka seda pole. Mul eile õhta oli pigem selline tore lag, et saksa tankidega tulid rivist kaotused ja lõpuks sai alt+f4 mäng kinni.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.10.2019 18:38:10 vasta tsitaadiga

Eile õhtul lasin ka Кампиновка kaardil mingit punni otse keskele ja ei midagi...

Huvi pärast uurisin ka WoT foorumis ringi ja selliseid teemasid oli päris mitu. Seega paistab mingi laiem probleem olevat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 10.10.2019 23:30:31 vasta tsitaadiga

Liikuvat tanki jah...no shit happens! Ei jopanud siis. Aga too Scorpa lihtsalt sitsis omaarust põõsa varjus ja isegi ei liigutanud. Tahtmine oli ise läbi kuvari kohale roomata ja jalaga anda icon_biggrin.gif
Aga ma seda ei ole täheldanud, et lasu ajal lag suurem oleks.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.10.2019 20:25:29 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Sa tõsta oma Skorpion G WR ka 45% pealt 60% peale ja siis räägi edasi...
E25, Panzerjäger I, Pz.Kpfw. B2 740 (f) pole väga pädevad WR näitamiseks.


Aga miks mitte, wr on ikka ju olemas ja kuidas sa seda teed on ju vaba voli selles mängus. Mõned kasutavad parema wr nimel igast modegi. Viimases Clausi videos mainis kah mitu korda, et see mis sina selles mängus teha saad on sõita ringi jne, mäng otsustab kas ja mis su lask teeb. Kas läheb üldse pihta ja kui palju dmg teeb.


Kuna ainult Erick teadis minu teist mängijanime, siis pole väga raske arvata, kust sa tead, et ma E25, PzJag ja B2 mängin. Ok, Thomak28 teadis ka. Kumb neist külamutt on? Mune ka teil on, mehed?
Eriti hale on see, kui otsitakse mingi eriti madala WR tank üles, mida wot lihtsalt ei lase mängida ja siis ilgutakse. Ausalt, ma olen ise naine, aga teiesugused mehed on lihtsalt labased, mannetud Kuidas ma sulle varba peale astusin? Kui te eeldate, et naine peaks selliseid mänge sama hästi oskama kui mehed, siis olgu nii. Enesehinnangu küsimus.
Aga Arny. Aitäh sulle. Sina tundud mees olevat siin.


viimati muutis FastPotty 14.10.2019 21:56:17, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1097, 1098, 1099 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.