Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2019 21:01:47 vasta tsitaadiga

käisin peos vaatamas 65 tollist ja 55 tollist LG 8600 nanocell asja, tundus sitt kui aus olla, suvaline LED 4k telekas tundus parem pildilt.

Pilt tundus väga sakiline nagu siis kui AA puudub täielikult ja liiga contrasti rohke. Kui sai pandud Elava resiimilt standardi peale siis paranes asi aga ikka jõle skailiste äärtega oli video.


Ilmselt hääletamis viga ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2019 23:46:38 vasta tsitaadiga

Kui võtta see LG OLED 65" C8 siit - http://turuliider.ee/et/televiisorid/17664-lg-oled65c8p.html siis ei kahetse?
_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 00:01:25 vasta tsitaadiga

65 ei mahu, 55 on max

Aga tundub et 55c8 tundub ok valik.amberlight oleks meeldinud icon_biggrin.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:08:08 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
65 ei mahu, 55 on max

Aga tundub et 55c8 tundub ok valik.amberlight oleks meeldinud icon_biggrin.gif


Seoses ambiga siis sama siin icon_biggrin.gif

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:14:07 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Wusses kirjutas:
65 ei mahu, 55 on max

Aga tundub et 55c8 tundub ok valik.amberlight oleks meeldinud icon_biggrin.gif


Seoses ambiga siis sama siin icon_biggrin.gif

Eelmise aasta philipsid kõvasti kallimad?

E:
Paar sotti jah
https://www.hinnavaatlus.ee/1296926/philips-55-55oled803/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:26:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
keimps1 kirjutas:
Wusses kirjutas:
65 ei mahu, 55 on max

Aga tundub et 55c8 tundub ok valik.amberlight oleks meeldinud icon_biggrin.gif


Seoses ambiga siis sama siin icon_biggrin.gif

Eelmise aasta philipsid kõvasti kallimad?

E:
Paar sotti jah
https://www.hinnavaatlus.ee/1296926/philips-55-55oled803/



Philipsil pidi suht sitt soft olema.
Selge on et olen otsustanud kindlalt et tuleb OLED ja 55".
Ilmselt ikka 55c8

Palju vana 47" FullHD lg telekas väärt on, kas 150eur on palju küsitud?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:27:03 vasta tsitaadiga

Wusses, sooviti OLEDit ja amblighti...muidu ma poleks üldse otsinud philipsit icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:42:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Wusses, sooviti OLEDit ja amblighti...muidu ma poleks üldse otsinud philipsit icon_lol.gif


Jup, sain aru icon_smile.gif


Philipsi poolt jäi silma see:

https://m.euronics.ee/tv-ja-kodukinod/televiisorid/55oled804fs12/55-ultra-hd-oled-teler-philips#spetsifikatsioon

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 21.09.2019 10:52:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on päike OLEDi ära rikkunud? Sattusin lugema, et otsene päikesepaiste võib OLEDi ära rikkuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:58:31 vasta tsitaadiga

jaagupk kirjutas:
Kas kellelgi on päike OLEDi ära rikkunud? Sattusin lugema, et otsene päikesepaiste võib OLEDi ära rikkuda.

Viska linki, ma ei saa hästi aru, et kuidas see mõjuda võiks

Mul paistab päike vast 30 min. peale kui telekat ei vaata (hommikuti)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:59:05 vasta tsitaadiga

Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 11:06:08 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu

jaga muljeid, sama ees

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 21.09.2019 11:27:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jaagupk kirjutas:
Kas kellelgi on päike OLEDi ära rikkunud? Sattusin lugema, et otsene päikesepaiste võib OLEDi ära rikkuda.

Viska linki, ma ei saa hästi aru, et kuidas see mõjuda võiks

Mul paistab päike vast 30 min. peale kui telekat ei vaata (hommikuti)


https://www.reddit.com/r/OLED/comments/biicwz/is_sunlight_damagebanding_permanent/
https://www.avforums.com/threads/oled-tv-in-sunlight-is-it-a-problem.2163750/page-2

Google: OLED direct sunlight

Just sai võetud LG 55 C8 ligi, et kahju oleks sellise asja pärast loobuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 11:28:31 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Wusses kirjutas:
Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu

jaga muljeid, sama ees

Teeb nii icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 11:55:03 vasta tsitaadiga

jaagupk, no aga see suht iga elektroonikaga nagu seal postitustes ka kirjutatud.
Vaid OLED´i valguses ma seda probleemi eraldi küll ei käsitleks.
Kui sa vahid päev läbi telekat nii, et päike peale paistab, siis vast tasuks LCD telekas valida, sest suure tõenäosusega jääb OLED´il heledust puudu. Endal on seda raske kontrollida, sest mul ei paista päike teleka peale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 11:59:13 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Philipsil pidi suht sitt soft olema.


Mille poolest Philipsi Android on kehvem, kui Sony Android? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 12:04:49 vasta tsitaadiga

Vaatasin LG OLED manuaali, täiesti tavaline jutt, mis on iga elektroonikaga kaasas
tsitaat:

• Do not place the TV and/or remote control in the following
environments:
- Keep the product away from direct sunlight.
- An area with high humidity such as a bathroom
- Near any heat source such as stoves and other devices that
produce heat.
- Near kitchen counters or humidifiers where they can easily be
exposed to steam or oil.
- An area exposed to rain or wind.
- Do not expose to dripping or splashing and do not place objects
filled with liquids, such as vases, cups, etc. on or over the
apparatus (e.g., on shelves above the unit).
- Near flammable objects such as gasoline or candles, or expose
the TV to direct air conditioning.
- Do not install in excessively dusty places.
Otherwise, this may result in fire, electric shock, combustion/
explosion, malfunction or product deformation.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 12:38:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Wusses kirjutas:
Philipsil pidi suht sitt soft olema.


Mille poolest Philipsi Android on kehvem, kui Sony Android? icon_rolleyes.gif


Sony ja Philips pidid samad sitad olema softi poolt.
Näidet tuua ei oska kuna see oli lihtsalt see mida lugesin kuskilt ja Youtubes öeldi ka kuskil nii.
Vaatasin eile igasuguseid ülevaateid icon_rolleyes.gif
Sony-t pole ju keegi siin teemas maininud? 55c8 on ju LG

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 14:01:25 vasta tsitaadiga

Septembri Tehnika Maailmas hinnati just Philipsit kõige paremaks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.09.2019 13:29:45 vasta tsitaadiga

https://www.digitaltrends.com/tv-reviews/lg-z9-88-inch-8k-hdr-oled-tv-review/

ostke Z9 ära icon_cool.gif

b ja c on eilne pæv

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 13:50:40 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://www.digitaltrends.com/tv-reviews/lg-z9-88-inch-8k-hdr-oled-tv-review/

ostke Z9 ära icon_cool.gif

b ja c on eilne pæv

221011028818, kanna 40k ja ostan homme ära icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.09.2019 20:58:15 vasta tsitaadiga

mingi vaene ilmus välja icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 21:05:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jägaja kirjutas:
https://www.digitaltrends.com/tv-reviews/lg-z9-88-inch-8k-hdr-oled-tv-review/

ostke Z9 ära icon_cool.gif

b ja c on eilne pæv

221011028818, kanna 40k ja ostan homme ära icon_razz.gif


pank ehk aitab
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.09.2019 00:45:21 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu


kindlasti ei pettu...nüüd olen isegi pea kaks kuud juba 65c8 kasutanud ja päris rahul oma valikuga. Ainuke asi nagu ikka, et harjub kiiresti ja tahaks juba suuremat icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 23.09.2019 06:14:19 vasta tsitaadiga

Kaugelt vaatad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 09:08:00 vasta tsitaadiga

juba 2m pealt on 55 mõttetult väike
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.09.2019 11:06:55 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Kaugelt vaatad.


minul on 3,5m. Eelmine oli 55" pmst sama kaugelt ja see jäi ikka igatepidi väikseks!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2019 11:19:24 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Wusses kirjutas:
Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu


kindlasti ei pettu...nüüd olen isegi pea kaks kuud juba 65c8 kasutanud ja päris rahul oma valikuga. Ainuke asi nagu ikka, et harjub kiiresti ja tahaks juba suuremat icon_razz.gif


Sama, ent 77 tollise OLED hind on hüppeliselt kõrgem.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megaviking
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2019 11:30:08 vasta tsitaadiga

Soetasin ka omale Lg 65 c8 paar nädalat tagasi. Vaatan umbes 4m kauguselt ja ka tundub juba väike ja 77 on ikka päris palju kallim kahjuks. Muidu telekaga väga rahul. Tulin plasma pealt.

Tootmis kuupäev oli august 2019, seega ikka toodavad veel, arvasin et mingid jäänused järgi eelmise aasta seeriast.

Suure hurraaga ostsin 5TB välise ketta, nüüd selgus, et telekad ei tunnista üle 2TB väliseid kettaid. Peab tegema mitu MBR partitsiooni kettale et töötaks. Seega hoiatuseks, kes ei viitsi jamada sellise asjaga peaks mitte suurema kui 2tb välise ketta ostma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 11:58:05 vasta tsitaadiga

megaviking kirjutas:
Soetasin ka omale Lg 65 c8 paar nädalat tagasi. Vaatan umbes 4m kauguselt ja ka tundub juba väike ja 77 on ikka päris palju kallim kahjuks. Muidu telekaga väga rahul. Tulin plasma pealt.

Tootmis kuupäev oli august 2019, seega ikka toodavad veel, arvasin et mingid jäänused järgi eelmise aasta seeriast.

Suure hurraaga ostsin 5TB välise ketta, nüüd selgus, et telekad ei tunnista üle 2TB väliseid kettaid. Peab tegema mitu MBR partitsiooni kettale et töötaks. Seega hoiatuseks, kes ei viitsi jamada sellise asjaga peaks mitte suurema kui 2tb välise ketta ostma.


Kuidas heli on? Vaatasin et andmete järgi tundub et on veits korralikum heli

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 12:03:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaatan umbes 4m kauguselt ja ka tundub juba väike ja 77 on ikka päris palju kallim kahjuks

väike tundus juba teisel päeval icon_lol.gif
Aga see hinnavahe peaks nüüd vähenema hakkama uue tehase avamisega. Järgmine aasta peaks juba midagi nägema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2019 12:43:50 vasta tsitaadiga

Uus tehas hakkab väiksemaid ekraane tootma doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 12:48:41 vasta tsitaadiga

Seoses uue tehase avamisega saavad olemasolevad rohkem suurte ekraanide tootmisele keskenduda doh.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megaviking
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2019 12:52:32 vasta tsitaadiga

Pärast teist päeva ei tundund juba väike aga pärast teist nädalat tundus küll et suurem ei teeks paha.

Heli tundub päris hea olevat telekal endal võrreldes mõne teisega mida kuulnud olen. Aga eks kindlasti eraldi helisüsteem on parem, kui on võimalik vähe valjemini kuulata. Mul omal on ka olemas küll eraldi surround süsteem aga reaalselt vaatan ikka ainult teleka enda heliga enamasti kuna elan korteris ja vaatan filme hilja õhtul ei saa kahjuks nii valjusti kuulata et kõik väriseb.

Lisaks oli üsna palju jama, et arvuti pilti HDRga tööle saada. Monitor oli primary ja telekas teises toas secondary. Enamasti ei lase HDR sisse lülitada, e kohe lülitab välja kui üritan sisse lülitada. Läbi tohutu klõpsimise, ei tea isegi täpselt mis tegin sain tööle mingiks ajaks. Ja kui HDR töötas siis ei saanud TV seadetes Deep Tone valikut tööle panna millegi pärast, kuigi lugesin, et see peaks ikka töötama. Kaabel om 5m HDMI 2.0b, kuigi jah ebayst hiinaks. Läbi arvuti filmi vaadates HDR peal ei olnud kuidagi need efektid nii head kui mälupulgalt filmi vaadates. Mälupulgalt oli HDR pildil must mustem ja valge valgem, võibolla see ainult setingute asi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2019 12:53:44 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Seoses uue tehase avamisega saavad olemasolevad rohkem suurte ekraanide tootmisele keskenduda doh.gif


ei keskendu ju. Te nagu uudiseid üldse ei loeks. Väiksematele ekraanidele keskendustakse hoopiski doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.09.2019 12:57:49 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Wusses kirjutas:
Nii. Minu teema on ammendatud, tellisin ikkagi ära 55c8. Loodan et väga ei pettu


kindlasti ei pettu...nüüd olen isegi pea kaks kuud juba 65c8 kasutanud ja päris rahul oma valikuga. Ainuke asi nagu ikka, et harjub kiiresti ja tahaks juba suuremat icon_razz.gif


Sama, ent 77 tollise OLED hind on hüppeliselt kõrgem.


nii ta kahjuks on jah...üle kahe korra rohkem kui 65-se eest icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 13:04:10 vasta tsitaadiga

megaviking kirjutas:
Pärast teist päeva ei tundund juba väike aga pärast teist nädalat tundus küll et suurem ei teeks paha.

Heli tundub päris hea olevat telekal endal võrreldes mõne teisega mida kuulnud olen. Aga eks kindlasti eraldi helisüsteem on parem, kui on võimalik vähe valjemini kuulata. Mul omal on ka olemas küll eraldi surround süsteem aga reaalselt vaatan ikka ainult teleka enda heliga enamasti kuna elan korteris ja vaatan filme hilja õhtul ei saa kahjuks nii valjusti kuulata et kõik väriseb.

Lisaks oli üsna palju jama, et arvuti pilti HDRga tööle saada. Monitor oli primary ja telekas teises toas secondary. Enamasti ei lase HDR sisse lülitada, e kohe lülitab välja kui üritan sisse lülitada. Läbi tohutu klõpsimise, ei tea isegi täpselt mis tegin sain tööle mingiks ajaks. Ja kui HDR töötas siis ei saanud TV seadetes Deep Tone valikut tööle panna millegi pärast, kuigi lugesin, et see peaks ikka töötama. Kaabel om 5m HDMI 2.0b, kuigi jah ebayst hiinaks. Läbi arvuti filmi vaadates HDR peal ei olnud kuidagi need efektid nii head kui mälupulgalt filmi vaadates. Mälupulgalt oli HDR pildil must mustem ja valge valgem, võibolla see ainult setingute asi.

Sul kusagil seaded paigast ära.
Ma klikin filmile ja HDR hakkab tööle.
MPC-HC player ja madvr töötavad ideaalselt.
Deep color on sees ja ei mingeid probleeme. Et HDR sätteid muuta peab HDR aktiivne olema, muidu ei pääse neile ligi. Lisaks arvuti taga peab musta level olema Hight peal kui arvuti taga, muul juhul low

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
megaviking
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.09.2019 13:08:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
megaviking kirjutas:
Pärast teist päeva ei tundund juba väike aga pärast teist nädalat tundus küll et suurem ei teeks paha.

Heli tundub päris hea olevat telekal endal võrreldes mõne teisega mida kuulnud olen. Aga eks kindlasti eraldi helisüsteem on parem, kui on võimalik vähe valjemini kuulata. Mul omal on ka olemas küll eraldi surround süsteem aga reaalselt vaatan ikka ainult teleka enda heliga enamasti kuna elan korteris ja vaatan filme hilja õhtul ei saa kahjuks nii valjusti kuulata et kõik väriseb.

Lisaks oli üsna palju jama, et arvuti pilti HDRga tööle saada. Monitor oli primary ja telekas teises toas secondary. Enamasti ei lase HDR sisse lülitada, e kohe lülitab välja kui üritan sisse lülitada. Läbi tohutu klõpsimise, ei tea isegi täpselt mis tegin sain tööle mingiks ajaks. Ja kui HDR töötas siis ei saanud TV seadetes Deep Tone valikut tööle panna millegi pärast, kuigi lugesin, et see peaks ikka töötama. Kaabel om 5m HDMI 2.0b, kuigi jah ebayst hiinaks. Läbi arvuti filmi vaadates HDR peal ei olnud kuidagi need efektid nii head kui mälupulgalt filmi vaadates. Mälupulgalt oli HDR pildil must mustem ja valge valgem, võibolla see ainult setingute asi.

Sul kusagil seaded paigast ära.
Ma klikin filmile ja HDR hakkab tööle.
MPC-HC player ja madvr töötavad ideaalselt.
Deep color on sees ja ei mingeid probleeme. Et HDR sätteid muuta peab HDR aktiivne olema, muidu ei pääse neile ligi. Lisaks arvuti taga peab musta level olema Hight peal kui arvuti taga, muul juhul low


OK, tänud, kui aega saan siis üritan veel testida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 13:52:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi reaalselt on saanud pikema kui 3M HDMI kaabliga HDR tööle? (4K, 60hz pildist siis juttu)
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 14:35:54 vasta tsitaadiga

zebra1 kirjutas:
Kas keegi reaalselt on saanud pikema kui 3M HDMI kaabliga HDR tööle? (4K, 60hz pildist siis juttu)

mul 7,5m kaabel ca 9-10 aastat vana teine, kõik töötab icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 14:39:40 vasta tsitaadiga

Amazonist võtsin 10 meetrise HDMI-HDMI. Igavesti paks juhe muidugi, nagu toiteplokil, aga teeb vajaliku töö ära. Ja toimetab ka HDRi peal.
Kommentaarid: 218 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 14:44:13 vasta tsitaadiga

GGertK kirjutas:
Amazonist võtsin 10 meetrise HDMI-HDMI. Igavesti paks juhe muidugi, nagu toiteplokil, aga teeb vajaliku töö ära. Ja toimetab ka HDRi peal.

Mul ka see juhe jämedam kui tavaline 1-2m hdmi kaabel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 15:00:12 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ise lugesin ja eeltööd tegin juhtmele(~2a tagasi) siis ilma vahepealse signaalitugevdajata on ~10m max pikkus kust 4k@60Hz läbi jookseb.
Võimalik et midagi on vahepeal arenenud sel teemal. beer_yum.gif
E: Juhe polnud kindlasti kõige odavam, aga lugesin vastava toote arvustusi ja valisin mõistliku hinna/võimalik kvaliteet suhtega asja välja ja maksin ehk miski 20 eurot selle eest.
Kommentaarid: 218 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 15:13:34 vasta tsitaadiga

huvitav kas xbox x pro originaal HDMI "toetab" 4K@60hz HDR ?


55c8 puhul annab HDR reaalselt tunda ka? Lugesin et nt ennem välja pakutud nancell telekal on see rohkem nimi kui realset asja


E: mul on kodus üks 15m HDMI , 4K 60hz toimib aga näha on ka et kinni tõmbamisi on päris palju

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 23.09.2019 15:33:44 vasta tsitaadiga

zebra1 kirjutas:
Kas keegi reaalselt on saanud pikema kui 3M HDMI kaabliga HDR tööle? (4K, 60hz pildist siis juttu)

Praegu ei saa otsida, aga on optilisi, mida vea või ülejärgmisesse kvartalisse. Pole küll reaalselt vaja olnud testida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 15:43:18 vasta tsitaadiga

Mul siis midagi kehvasti läinud... olen ka Amazonist juba 2 kaablit ostnud 10m pikkust, kus kirjelduse järgi peaks ka olema kenasti 4K @ 60Hz HDR tugi, aga tegelikult ei suuda seda signaali edastada... (ka korralikud jämedad kaablid olid) ... 3m kaabel töötab kenasti, aga siis on jube tüütu iga kord vaatamiseks hakata üle toa otse arvutist telekasse kaablit sikutama.
Signaal arvutist siis GTX1060 -> Onkyo TX-NR 646 -> Samsung UE65NU8002. ( ka ilma Onkyota proovinud otse telekasse ja ikka ei suuda HDR'i sisse lülitada) kopp.gif
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 16:29:04 vasta tsitaadiga

sama lugu 2x amazonist ostetud kümnemeetrist ei kõlba 4k hdr jaoks, küsisin refundi nende eest.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 16:31:19 vasta tsitaadiga

Mu kaablid on pärit uk ebays. otse inglismaalt, mitte hiinast. Oli mingi spets pood, mis tegeles kaablite tootmise ja müümisega. Vaevalt ma seda enam üles leian, palju aega möödas icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 19:03:48 vasta tsitaadiga

55c8 telekas käes.

Panin kokku ja jõle viltu on telekas kuigi panin ilusti kinni.
Kas seda nurka saab kuidagi muuta, väänata? Õpetuses kirjas polnud ja jõuga väänama ei hakka

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 24.09.2019 20:14:31 vasta tsitaadiga

Jalg on telku küljes viltu või? Läks ikka korralikult pesadesse? Kui kõik õigesti kokku sai, siis peab ikka täiesti horisontaalis olema, väänata seal küll midagi ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.