Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2019 20:03:01 vasta tsitaadiga

Märk maha!

Link
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 00:52:14 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
link

BETA SCHEDULE:
12-13 September: Early Access PS4
14-16 September: Open Beta PS4
19-20 September: Early Access XBOX + PC, Open Beta PS4
21-23 September: Opel Beta All Platforms


PS4 peal saab see nv 2 vs 2 proovida. Päris hea on kuigi puldiga FPS-i pelada no no. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 10:34:22 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

PS4 peal saab see nv 2 vs 2 proovida. Päris hea on kuigi puldiga FPS-i pelada no no. icon_biggrin.gif

Puldiga on just SimFPS, puldil ju päästik olemas ja on keeruline pihta saada, nagu IRL icon_razz1.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.08.2019 11:08:04 vasta tsitaadiga

PS4 peal juba möll käib jah.
Kahjuks ei suuda veel värske konsooliomanikuna nii hästi kraanat juhtida, et proovida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.08.2019 12:37:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
PS4 peal juba möll käib jah.
Kahjuks ei suuda veel värske konsooliomanikuna nii hästi kraanat juhtida, et proovida.


mhm tundub ikka väga fun tulevat ja pidi olema ikka teistsugune kui eelmised call of duty-id


Link



kahju et PC peale ei saa proovida kansoolid on ikka eelisseisus.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.08.2019 18:29:58 vasta tsitaadiga

BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 18:42:30 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.

Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 00:30:13 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Vael kirjutas:
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.

Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi. icon_biggrin.gif


Kuidagi peab saama hiir+klaver praegusel alfal:


Link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 00:53:47 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Vael kirjutas:
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.

Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi. icon_biggrin.gif


Kuidagi peab saama hiir+klaver praegusel alfal:


Link


Ok sain tööle. Aga ei ole eriti mugav 55" teleriga pelada nina vastu ekraani. Ei viitsinud mingit süsteemi aretama hakata klaveri ja hiire jaoks. Vähemalt sain asja tööle ja kannataks pelada aga ilmselt jään ikkagi pc versioonile truuks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 02:03:50 vasta tsitaadiga

Nice, ma mõtlesin, et proovin ka huvi pärast. Pole enne ühendanud, ei saanud tööle ka, näitas PS systeem küll, et ühenduses ja hiir tõõtas kenasti, aga HyperX klaviatuur ei toiminud, samas lugesin et mingi firmware olemas selleks, aga ma sellepärast seda küll updatema ei hakka, sest pole nii tähtis ka. Vb üldse mingi muu error, mine sa tea icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 02:34:24 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Nice, ma mõtlesin, et proovin ka huvi pärast. Pole enne ühendanud, ei saanud tööle ka, näitas PS systeem küll, et ühenduses ja hiir tõõtas kenasti, aga HyperX klaviatuur ei toiminud, samas lugesin et mingi firmware olemas selleks, aga ma sellepärast seda küll updatema ei hakka, sest pole nii tähtis ka. Vb üldse mingi muu error, mine sa tea icon_smile.gif
Mul hiir hakkas kohe tööle aga klaveri pidin vastuvõtjaga uuesti paaritama. Mõlemal on selle jaoks nupud. Alguses ei tulnud selle peale. See süsteem on neile hea, kes kasutavad PS4 arvuti monitori taga. Mul alguses oli nii, et pc ja PS4 mõlemad monitori taga. Aga ostsin uue teleka mille input lag on pea olematu ja nüüd kannatab lõpuks PS4-ga teleri taga pelada ja saab lõpuks HDR-i nautida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 00:02:11 vasta tsitaadiga

Alfa nädalavahetus läbi ja ütleks, et olen nii vaimustuses sellest mängust, et kui isegi ülejäänud mängulaadid kõik prügi on (mis nüüd ka vaevalt juhtub), siis see mängulaad on üksi minu jaoks mängu ostu väärt icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 15:13:34 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Alfa nädalavahetus läbi ja ütleks, et olen nii vaimustuses sellest mängust, et kui isegi ülejäänud mängulaadid kõik prügi on (mis nüüd ka vaevalt juhtub), siis see mängulaad on üksi minu jaoks mängu ostu väärt icon_razz.gif

Mille poolest rohkem meeldib, kui vanem cod?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 01:54:34 vasta tsitaadiga

äge slow-mo recoil animatsioon deaglel.

E:


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.09.2019 19:23:47 vasta tsitaadiga

kas see nädalavahetus tuleb siis PC beta ka ? oskab keegi öelda kas selle jaoks peab olema mingi preorder tellimus sisse antud või saab ilma selleta ka proovida ??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 16.09.2019 20:07:34 vasta tsitaadiga

open beta pidi olema ju ssiis saavd kõik ? Võiks saada kõik, ise kiikan ka selle pela poole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2019 20:19:54 vasta tsitaadiga

Homme kell 17-18 vahemikus peaks saama pre-load teha.
PC (Battle.net)
Xbox One and PC players who pre-ordered will be able to pre-load the Beta starting September 17 between 10AM PT and 11AM PT.

Pre-Order Early Access: September 19 at 10AM PT – September 20 at 6PM PST
Open Beta: September 20 at 6PM PST – September 23 at 10AM PT
The Beta stats will not carry over to launch.

19-20 sept. saavad mängida need kes tegid pre-orderi või ostavad 1,xx€ eest võtme netist.
https://www.allkeyshop.com/blog/buy-call-of-duty-modern-warfare-cd-key-compare-prices/
20-23 sept. kõik tasuta
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.09.2019 20:24:02 vasta tsitaadiga

aa okei jumal tänatud preorderiga saad lihtsalt varem betale ligi ja alates 20 siis tasuta, väga hea thumbs_up.gif tänud WäntWõll, battle net peab siis kasutaja tegema ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2019 20:46:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

battle net peab siis kasutaja tegema ?

mõistagi
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.09.2019 09:48:55 vasta tsitaadiga

Redditi viimaste betade tagasisidet lugedes tundub, et võib üle pika aja Call of Duty ära osta. 360-noscope hüplejad-kargajad siunavad kohati nii kõvasti, et tõmbab suu muigele. Muigele sest esimese Modern Warfare ajal oli need just need nö õiged asjad.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 10:17:35 vasta tsitaadiga

Eelmine nv sai mängitud, nurgatagant hüpped ikkagi alles. Mõned pikutajad ka
Aga üldiselt mõistlik pela
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 21:02:48 vasta tsitaadiga

System Requirementsi pole kuskil lõplikku? Ainult õhust võetud asjad? https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-modern-warfare/18809
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.09.2019 21:17:24 vasta tsitaadiga

rmc, tundub nii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 09:30:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
System Requirementsi pole kuskil lõplikku? Ainult õhust võetud asjad? https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-modern-warfare/18809

https://charlieintel.com/call-of-duty-modern-warfare-pc-beta-mini-specs-and-recommended-specs-revealed/56699/

Niih pre-load tehtud ja 6:30h minna kuni lahti lastakse lukud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 11:40:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
rmc kirjutas:
System Requirementsi pole kuskil lõplikku? Ainult õhust võetud asjad? https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-modern-warfare/18809

https://charlieintel.com/call-of-duty-modern-warfare-pc-beta-mini-specs-and-recommended-specs-revealed/56699/

Niih pre-load tehtud ja 6:30h minna kuni lahti lastakse lukud thumbs_up.gif



Kas mitte 20.00 meie aja järgi?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 12:38:07 vasta tsitaadiga

andreL, sul on õigus thumbs_up.gif vaatasin valesti konverterist.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 12:47:45 vasta tsitaadiga

https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta näitab, et pre-orderi vennad täna (19.09) 10AM PT (praegu 2:37, ehk meie aja järgi 20:00 jep).
Kõigile avatud laupäeva hommikul kell viis hommikul (PT järgi 6PM 20.09)?

Tegin igaksjuhuks konto ära, tüütu, et teiste kontode friends listi ei saa sünkima panna.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2019 13:32:12 vasta tsitaadiga

Vähemalt saab beta alla laadida praegu ja ei pea ootama seda laupäevaks.
Mul pole pre order tehtud ja ei osta ka kohe seda mängu.


viimati muutis lopes39 19.09.2019 15:27:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 14:33:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta näitab, et pre-orderi vennad täna (19.09) 10AM PT (praegu 2:37, ehk meie aja järgi 20:00 jep).
Kõigile avatud laupäeva hommikul kell viis hommikul (PT järgi 6PM 20.09)?

Tegin igaksjuhuks konto ära, tüütu, et teiste kontode friends listi ei saa sünkima panna.


Pre-aeg jah 20:00 täna, aga kõigile avatud peaks olema juba 4:00 laupäeval.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 15:06:25 vasta tsitaadiga

Läheb siis täna mõlluks. icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 15:34:42 vasta tsitaadiga

olen ühes kooderi privaatses discordis kuna kunagi sai ostetud gta 5 online 15 billi 10 euro eest...
täna just vaatasin tüüp müüb uuele call of dutyle hacki kõik olemas aimbot wallhack 20 euri kuu:D
mäng pole väljaski ja working hack juba olemas... täiesti ajuvaba see arvutipeal see online elu...
eks kui mäng hea,
tuleb ikka võta ps4 peale kuna klaver ja hiir pidi ka töötama.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 15:55:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

täna just vaatasin tüüp müüb uuele call of dutyle hacki kõik olemas aimbot wallhack 20 euri kuu:D
mäng pole väljaski ja working hack juba olemas... täiesti ajuvaba see arvutipeal see online elu...

kasutada saad ka kuskil offsite serveris, kuhu teistel asja ei ole. thumbs_up.gif
Tahaks näha küll kuidas see asi onlines üle 30 seks vastu peab.
1500h BO4 ja võiks öelda et vist oli 2 häkki sees aga see oli ka vist, kuna otseselt kinnitada ei saa.
Seega võrreldes Steamiga on mäng ikka väga puhas.

Samas eks näis, läbi ajaloo on IW arendused olnud haxorite küüsis kõvasti ja vennad sitad kooderid anticheat osas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 16:25:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Vähemalt saab beta alla laadida praegu ja ei pea ootama seda laupäevaks.
Mul pole pre order tehtud ja ei osta ka kohe seda mängu.



Aaa, jah. Battle.net kliendist on easym kui kuskilt urruka kaudu ajada.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 18:47:51 vasta tsitaadiga

Kinguin.net seal beta key müügis, kes tahab varem pelada. EUR ja kopikad peale.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 19:08:16 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Kinguin.net seal beta key müügis, kes tahab varem pelada. EUR ja kopikad peale.

Ise nii tegingi. Eks paistab kuidas pc seda välja veab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antiw
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2016




sõnum 19.09.2019 19:08:32 vasta tsitaadiga

Kindel, et toimib?
Pre order key saab nende kaudu üldjuhul siis, kui release on - beta jaoks keyd battle.net sisestada ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2019 19:40:16 vasta tsitaadiga

Antiw kirjutas:
Kindel, et toimib?
Pre order key saab nende kaudu üldjuhul siis, kui release on - beta jaoks keyd battle.net sisestada ei saa.


Selleks tuleb klient tõmmata ja siis on redeem key võimalus ja niisama ilma selle pre order key sisetamisetta ka alla laetav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 19:53:25 vasta tsitaadiga

Antiw kirjutas:
Kindel, et toimib?
Pre order key saab nende kaudu üldjuhul siis, kui release on - beta jaoks keyd battle.net sisestada ei saa.

Ma regasin oma ostetud key COD-i kodulehel. Eile tuli Beta key emailile. Kuigi seda vaja polnud, sest Battlenet launcher lasi eile juba preloadida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2019 19:58:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin et mul on kinguinis mingit sulli walletis ja võtsin ka selle beta jaoks key ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antiw
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2016




sõnum 19.09.2019 20:02:02 vasta tsitaadiga

Ah ok sain aru, beta jaoks eraldi key, mitte full gameiga koos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 20:09:16 vasta tsitaadiga

Mis see kood peabki nii pikk olema?
Spoiler Spoiler Spoiler


mul ei lase ära regada
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 20:10:43 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Mis see kood peabki nii pikk olema?
Spoiler Spoiler Spoiler


mul ei lase ära regada
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellel lehel redeemisin.

https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 20:17:53 vasta tsitaadiga

asi korras, kiitus Dj-E, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 20:54:47 vasta tsitaadiga

https://www.dualshockers.com/call-of-duty-modern-warfare-beta-players-will-get-in-game-reward-at-launch/
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 21:18:03 vasta tsitaadiga

Pole paha. Paari esimese mänguga tundub päris hea. TTK on meeldivalt kiire. Häiriv on see, et granaati viskab kuidagi uimaselt. 2160p peal jookseb profiilimasinaga kõik sätted põhjas 95 ja 130 fpsi vahel. Natuke timmida siis saab vabalt 144 fps igast asendist kätte.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 21:55:57 vasta tsitaadiga

Segased emotsioonid hetkel. Üritatud on mängu tempot alla tuua võrreldes teiste codidega, aga kaardid on selliselt tehtud, koguaeg jookseb vastastega ninapidi kokku. Võibolla olen liiga kaua BF lainel olnud, ja codi elu meelest läind. MW2 aegadest sai nagu rahulikult med/long distantsilt ka luttida, ei pea koguaeg vastase ninakarvu nägema.

Kui keegi koos pelada tahab, siis battle id: Acloyde #2609 vms
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 22:03:46 vasta tsitaadiga

Päris hea, harjumatu, kill time na üürike võrreldes BO4 aga seda oligi vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 22:40:57 vasta tsitaadiga

Paar tundi tagasi tuli postkasti NVIDIA'lt kiri
tsitaat:
CONGRATULATIONS, YOU’VE GOT EARLY ACCESS!
Thank you for being a part of the GeForce Experience Community! As our way of saying thanks, please find below a unique Blizzard Battle.net code for Early Access to the Call of Duty: Modern Warfare PC Open Beta.


Kui keegi tahab siis võin jagada. beer_yum.gif Jagatud

Mäng ise on küll väga äge ja tempokas.


viimati muutis Mugman 19.09.2019 22:51:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 22:57:03 vasta tsitaadiga

jaga icon_smile.gif

Mugman, tänud thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 23:36:14 vasta tsitaadiga

Väga mõnus mäng on. Mul aegajalt hiirel tuleb mingi lääg sisse vms. Kui saan surma siis jälle kõik ok. Kellelgi veel taolist anomaaliat?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.