BETA SCHEDULE:
12-13 September: Early Access PS4
14-16 September: Open Beta PS4
19-20 September: Early Access XBOX + PC, Open Beta PS4
21-23 September: Opel Beta All Platforms
PS4 peal saab see nv 2 vs 2 proovida. Päris hea on kuigi puldiga FPS-i pelada no no.
PS4 peal juba möll käib jah.
Kahjuks ei suuda veel värske konsooliomanikuna nii hästi kraanat juhtida, et proovida. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.
Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi.
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.
Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi.
BR mod oleks puldiga isegi võimalik vastu hakata. BR saab väga taktikaliseks teha, paned telgi püsti ja annad tuld. DTM jne on jah aim+reaction peal rõhk.
Ma loodan, et tuleb ka BR mingi hetk. Saaks BFV igaveseks prügikasti visata.
Proovisin huvipärast PS4 peal kas hiir ja klaviatuur töötab mängus. Mängu menüüs on valik olemas. Mängus hiir töötab aga klaviatuur mitte. Proovisin kahe erineva komplektiga - sama jama. Puldiga olen ikka konsooli FPS-des s*tt mis s*tt. Muidugi kui harjutaks läheks paremaks asi aga ei viitsi.
Ok sain tööle. Aga ei ole eriti mugav 55" teleriga pelada nina vastu ekraani. Ei viitsinud mingit süsteemi aretama hakata klaveri ja hiire jaoks. Vähemalt sain asja tööle ja kannataks pelada aga ilmselt jään ikkagi pc versioonile truuks.
Nice, ma mõtlesin, et proovin ka huvi pärast. Pole enne ühendanud, ei saanud tööle ka, näitas PS systeem küll, et ühenduses ja hiir tõõtas kenasti, aga HyperX klaviatuur ei toiminud, samas lugesin et mingi firmware olemas selleks, aga ma sellepärast seda küll updatema ei hakka, sest pole nii tähtis ka. Vb üldse mingi muu error, mine sa tea
Nice, ma mõtlesin, et proovin ka huvi pärast. Pole enne ühendanud, ei saanud tööle ka, näitas PS systeem küll, et ühenduses ja hiir tõõtas kenasti, aga HyperX klaviatuur ei toiminud, samas lugesin et mingi firmware olemas selleks, aga ma sellepärast seda küll updatema ei hakka, sest pole nii tähtis ka. Vb üldse mingi muu error, mine sa tea
Mul hiir hakkas kohe tööle aga klaveri pidin vastuvõtjaga uuesti paaritama. Mõlemal on selle jaoks nupud. Alguses ei tulnud selle peale. See süsteem on neile hea, kes kasutavad PS4 arvuti monitori taga. Mul alguses oli nii, et pc ja PS4 mõlemad monitori taga. Aga ostsin uue teleka mille input lag on pea olematu ja nüüd kannatab lõpuks PS4-ga teleri taga pelada ja saab lõpuks HDR-i nautida.
Alfa nädalavahetus läbi ja ütleks, et olen nii vaimustuses sellest mängust, et kui isegi ülejäänud mängulaadid kõik prügi on (mis nüüd ka vaevalt juhtub), siis see mängulaad on üksi minu jaoks mängu ostu väärt
Alfa nädalavahetus läbi ja ütleks, et olen nii vaimustuses sellest mängust, et kui isegi ülejäänud mängulaadid kõik prügi on (mis nüüd ka vaevalt juhtub), siis see mängulaad on üksi minu jaoks mängu ostu väärt
kas see nädalavahetus tuleb siis PC beta ka ? oskab keegi öelda kas selle jaoks peab olema mingi preorder tellimus sisse antud või saab ilma selleta ka proovida ??
Homme kell 17-18 vahemikus peaks saama pre-load teha.
PC (Battle.net)
Xbox One and PC players who pre-ordered will be able to pre-load the Beta starting September 17 between 10AM PT and 11AM PT.
Pre-Order Early Access: September 19 at 10AM PT – September 20 at 6PM PST
Open Beta: September 20 at 6PM PST – September 23 at 10AM PT
The Beta stats will not carry over to launch.
aa okei jumal tänatud preorderiga saad lihtsalt varem betale ligi ja alates 20 siis tasuta, väga hea tänud WäntWõll, battle net peab siis kasutaja tegema ?
Redditi viimaste betade tagasisidet lugedes tundub, et võib üle pika aja Call of Duty ära osta. 360-noscope hüplejad-kargajad siunavad kohati nii kõvasti, et tõmbab suu muigele. Muigele sest esimese Modern Warfare ajal oli need just need nö õiged asjad. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta näitab, et pre-orderi vennad täna (19.09) 10AM PT (praegu 2:37, ehk meie aja järgi 20:00 jep).
Kõigile avatud laupäeva hommikul kell viis hommikul (PT järgi 6PM 20.09)?
Tegin igaksjuhuks konto ära, tüütu, et teiste kontode friends listi ei saa sünkima panna. _________________
https://www.callofduty.com/modernwarfare/beta näitab, et pre-orderi vennad täna (19.09) 10AM PT (praegu 2:37, ehk meie aja järgi 20:00 jep).
Kõigile avatud laupäeva hommikul kell viis hommikul (PT järgi 6PM 20.09)?
Tegin igaksjuhuks konto ära, tüütu, et teiste kontode friends listi ei saa sünkima panna.
Pre-aeg jah 20:00 täna, aga kõigile avatud peaks olema juba 4:00 laupäeval.
olen ühes kooderi privaatses discordis kuna kunagi sai ostetud gta 5 online 15 billi 10 euro eest...
täna just vaatasin tüüp müüb uuele call of dutyle hacki kõik olemas aimbot wallhack 20 euri kuu:D
mäng pole väljaski ja working hack juba olemas... täiesti ajuvaba see arvutipeal see online elu...
eks kui mäng hea,
tuleb ikka võta ps4 peale kuna klaver ja hiir pidi ka töötama.
täna just vaatasin tüüp müüb uuele call of dutyle hacki kõik olemas aimbot wallhack 20 euri kuu:D
mäng pole väljaski ja working hack juba olemas... täiesti ajuvaba see arvutipeal see online elu...
kasutada saad ka kuskil offsite serveris, kuhu teistel asja ei ole.
Tahaks näha küll kuidas see asi onlines üle 30 seks vastu peab.
1500h BO4 ja võiks öelda et vist oli 2 häkki sees aga see oli ka vist, kuna otseselt kinnitada ei saa.
Seega võrreldes Steamiga on mäng ikka väga puhas.
Samas eks näis, läbi ajaloo on IW arendused olnud haxorite küüsis kõvasti ja vennad sitad kooderid anticheat osas.
Pole paha. Paari esimese mänguga tundub päris hea. TTK on meeldivalt kiire. Häiriv on see, et granaati viskab kuidagi uimaselt. 2160p peal jookseb profiilimasinaga kõik sätted põhjas 95 ja 130 fpsi vahel. Natuke timmida siis saab vabalt 144 fps igast asendist kätte.
Segased emotsioonid hetkel. Üritatud on mängu tempot alla tuua võrreldes teiste codidega, aga kaardid on selliselt tehtud, koguaeg jookseb vastastega ninapidi kokku. Võibolla olen liiga kaua BF lainel olnud, ja codi elu meelest läind. MW2 aegadest sai nagu rahulikult med/long distantsilt ka luttida, ei pea koguaeg vastase ninakarvu nägema.
Kui keegi koos pelada tahab, siis battle id: Acloyde #2609 vms
CONGRATULATIONS, YOU’VE GOT EARLY ACCESS!
Thank you for being a part of the GeForce Experience Community! As our way of saying thanks, please find below a unique Blizzard Battle.net code for Early Access to the Call of Duty: Modern Warfare PC Open Beta.
Kui keegi tahab siis võin jagada. Jagatud
Mäng ise on küll väga äge ja tempokas.
viimati muutis Mugman 19.09.2019 22:51:00, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.