|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
AneteN
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2016
|
27.08.2019 19:37:54
|
|
|
| Iphone 6s, hall, ekraan katki kõik muu töötab. Vaja ekraanivahetust ja kaitseklaasi paigaldust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.08.2019 21:30:46
|
|
|
| AneteN kirjutas: |
| Iphone 6s, hall, ekraan katki kõik muu töötab. Vaja ekraanivahetust ja kaitseklaasi paigaldust. |
Hei, kasutatud high copy paneel koos vahetusega 50€
Uus originaal taastatud elraan koos vahetusega 75€
Kaitseklaas odavaim 2€
Fullcover kate5€
Kallis panzerglass klaas 12€
Kohapeal ja ca 30-60min tööajaks aja kokkuleppides.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
30.08.2019 13:16:49
|
|
|
| Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2019 14:36:12
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust? |
Hei, ikka saab- aga kuna antud seadmel ekraan vaja eemaldada, et akule ja sisule ligi pääseda, siis kas võiksid saata pildi ,kui lahti see ekraan sul seal on tänu akule?
Sellest sõltuvalt oskaksin öelda, mis hinnaklassi see töö jääb, kuna tahaks ju ekraani terveks jätta.
Suurusjärk millega arvestama peaksid on 75€ kindlasti.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
31.08.2019 18:15:46
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Rauno266 kirjutas: |
| Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust? |
Hei, ikka saab- aga kuna antud seadmel ekraan vaja eemaldada, et akule ja sisule ligi pääseda, siis kas võiksid saata pildi ,kui lahti see ekraan sul seal on tänu akule?
Sellest sõltuvalt oskaksin öelda, mis hinnaklassi see töö jääb, kuna tahaks ju ekraani terveks jätta.
Suurusjärk millega arvestama peaksid on 75€ kindlasti.
Meeldivat, |
Hetkel pilti saata ei saa, sest masinat pole käepärast. Küll aga välise vaatluse põhjal võib öelda, et ekraan ise on külgedelt 100% lahti ning kinni hoiavad seda vaid alumine ja ülemine äär.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.08.2019 18:55:32
|
|
|
Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
31.08.2019 19:11:36
|
|
|
| Kas Iphone 7-le full cover panzerglass koos paigaldusega ka võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
31.08.2019 20:56:56
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt. |
Super. Võid tellimuse sisse võtta. Üritan masinat seni mõistlikult kasutada sest asendust hetkel pole.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.09.2019 00:09:06
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| Kas Iphone 7-le full cover panzerglass koos paigaldusega ka võimalik? |
Seda vist on mul mitte läbipaistvat, ehk siis musta. Valget pean vaatama kas oli/on alles.
Paigalduse kohapealt, saab ka paigaldada kuid kvaliteet sel sõltub kui kasutatud olemasolev ekraan on.
15€ , kui nüüd olemas panzerglass fullcover sobiliku värviga on.
| Rauno266 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt. |
Super. Võid tellimuse sisse võtta. Üritan masinat seni mõistlikult kasutada sest asendust hetkel pole. |
Panen Sind kirja
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sussik
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2013
|
05.09.2019 20:51:59
|
|
|
xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007

|
07.09.2019 09:27:38
|
|
|
Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.09.2019 11:59:46
|
|
|
| sussik kirjutas: |
xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM |
Hei,
Vist isegi on analoog kasutatud kohapeal, mingist telefoni doonorist võib leida. Pean täpsemalt aga üle vaatama esmaspäev kontoris. Kui on, siis 40€.
Meeldivat,
| -steven-- kirjutas: |
| Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega? |
Hei,
Kas LCD osa on terve, toimiv, vigane pole, ainult klaas katki?
Saaksin pakkuda hetkel taastamisse saatmist, ehk sinu ekraanile pannakse uus klaas peale. Küll aga tähendaks see ca 3-5tp telefonita olekut.
Hinda saan 225€ pakkuda.
Kui aga see variant ei sobi, siis terve paneel, mille tellima pean ja siis vahetusega ca paari-kolme tunniga koos kodeerimisega tuleks 275€
Siis aga pean tarneaja täpsustama paneelile.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
07.09.2019 17:39:05
|
|
|
| Iphone 7 - klaas on katki. Ainult klaasi vahetust ka teostad? Hiina ekraani ei sooviks asemele.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.09.2019 17:56:58
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| Iphone 7 - klaas on katki. Ainult klaasi vahetust ka teostad? Hiina ekraani ei sooviks asemele. |
Tere
Olemas kohapeal originaal taastatud ekraanid. Hind koos vahetusega 85€ vahetuse ajaks ca tund.
Kui aga soovid enda ekraani kindlasti asemele, siis 3-5tp tööajaks, ehk saab jah uue klaasi peale panna.
Originaalsuse ja toimivuse garantii 3 kuud.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007

|
09.09.2019 11:42:11
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| sussik kirjutas: |
xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM |
Hei,
Vist isegi on analoog kasutatud kohapeal, mingist telefoni doonorist võib leida. Pean täpsemalt aga üle vaatama esmaspäev kontoris. Kui on, siis 40€.
Meeldivat,
| -steven-- kirjutas: |
| Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega? |
Hei,
Kas LCD osa on terve, toimiv, vigane pole, ainult klaas katki?
Saaksin pakkuda hetkel taastamisse saatmist, ehk sinu ekraanile pannakse uus klaas peale. Küll aga tähendaks see ca 3-5tp telefonita olekut.
Hinda saan 225€ pakkuda.
Kui aga see variant ei sobi, siis terve paneel, mille tellima pean ja siis vahetusega ca paari-kolme tunniga koos kodeerimisega tuleks 275€
Siis aga pean tarneaja täpsustama paneelile.
Parimat, |
LCD töötab, äärest pealmine klaas lihtsalt natukene puruks jah.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.09.2019 14:37:04
|
|
|
-steven--, EKs sa mõtle, siis taastamise variant oleks võimalik ja mõistlikum, kui on võimalust natuke telefonist eemal olla. (vajadusel leian helistamiseks suvalise asenduse).
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbon
HV veteran

liitunud: 02.12.2006
|
13.09.2019 20:24:34
|
|
|
| Apple iPad 5th Gen home nuppu vahetus palju maksab? Praegu nupp on raskelt vajutatav
|
|
| Kommentaarid: 283 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
13.09.2019 20:40:23
|
|
|
| Huawei P10 Lite - Ekraan ja klaas katki.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maka1
HV veteran

liitunud: 31.08.2004
|
14.09.2019 16:51:04
|
|
|
| Huawei mate 20 pro klaasi vahetus. Palju maksab?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.09.2019 08:06:22
|
|
|
| carbon kirjutas: |
| Apple iPad 5th Gen home nuppu vahetus palju maksab? Praegu nupp on raskelt vajutatav |
Tere,
Kas on vahetatud midagi seal?
Kui nupp vahetada, kaob touch-id ja üldiselt nupp niisama ei tohiks raskelt käia. Nupp ise muidu ei maksaks palju, tööraha oleks siin mis palju tuleks.
Esialgu tuleks ehk üle vaadata, mis seal teha saaks ilma nuppu vahetamata, kas puhastada või on tõesti nupu funktsioon väsinud..
Meeldivat,
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| Huawei P10 Lite - Ekraan ja klaas katki. |
Hei
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 55€,sh töö - käimamineku garantii
Kõrgkvaliteetne analoog ilma raamita - 70€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Kõrgkvaliteetne analoog raamiga - 75€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp - 121€ , sh töö. Garantii 3 kuud
Kasutatud originaal 60€ koos tööga, tarne ca 5-15tp olenevalt laotellivuse täitumisest
Meeldivat
| maka1 kirjutas: |
| Huawei mate 20 pro klaasi vahetus. Palju maksab? |
Tere,
Mis värvi?
Originaal sh sisaldab akut ja raami 289€ (green), muu värv 275€
Kasutatud originaal must - 179€ Sh raam ja aku
Tarne ca 5-15tp olenevalt laotellimuse täitumisest.
Tagaklaas peab terve olema, et see eemaldades ei mõraneks.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
18.09.2019 06:10:09
|
|
|
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.09.2019 18:48:29
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega |
Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
18.09.2019 20:27:20
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| Napsi kirjutas: |
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega |
Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).
Meeldivat, |
Vabandust.
Värv siis must.
Umbes kaua see läheks ?
Ja hind
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
18.09.2019 21:14:37
|
|
|
| Kas surface pro 4 aku ka ära vahetaksid? Ekraan on korras, aku punnis, ekraani lahti võtmisega ei pea enam vaeva nägema. Aku võin ise ära tellida, vahetamine ja asja kokku tagasi panemine oleks omal problemaatiline.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.09.2019 08:01:53
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| Napsi kirjutas: |
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega |
Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).
Meeldivat, |
Vabandust.
Värv siis must.
Umbes kaua see läheks ?
Ja hind |
Hei,
Nii
Originaal moodul koos vahetusega 95€
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 75€
Tarne ca nädal. Kvaliteet analoogil kindlam see nädal, originaal moodulil oletatav nädal (ehk ladu ei näita laoseisu aga transpordi aega annab siiski sama, seega 50/50)
Parimat,
| kenkauksi kirjutas: |
| Kas surface pro 4 aku ka ära vahetaksid? Ekraan on korras, aku punnis, ekraani lahti võtmisega ei pea enam vaeva nägema. Aku võin ise ära tellida, vahetamine ja asja kokku tagasi panemine oleks omal problemaatiline. |
Hei,
Jah, siin kuu alguses oli ühel kliendil sama asi, ikka saab vahetatud.
Aku koos vahetusega 75€, ilma akuta 45€ töö. Töö kallis, sest vaatamata sellele, et aku punnis on vastutus klaasi eemaldamisel ja puhastamisel suur.
Tarne akule ca 3 nädalat.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacomazin
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
27.09.2019 06:48:10
|
|
|
| S8 must esiklaas katki - hind ja tarneaeg?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.09.2019 15:32:02
|
|
|
| jacomazin kirjutas: |
| S8 must esiklaas katki - hind ja tarneaeg? |
Tere
Originaal uus ekraan 195€ - kohapeal
Originaal kasutatud ekraan 165€ - kohapeal
Töö/vahetuse ajaks ca 1-2h
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
16.10.2019 08:35:18
|
|
|
Tervist, Samsung S8+ (SM-G955F) esiklaasi ja ekraani vahetuse saadavus ja hind?...Tänud ette.
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.10.2019 09:33:23
|
|
|
| green kirjutas: |
| Tervist, Samsung S8+ (SM-G955F) esiklaasi ja ekraani vahetuse saadavus ja hind?...Tänud ette. |
Tere
Kohapeal Must ja sinine kasutatud paneel.
Must kriimuline tugevamalt. Aga terve. 145€ koos vahetusega
SInine väliselt viisakam aga ka kasutatud. 165€ koos vahetusega.
Teenuse saab teostada ca 1-2h ringis ootetööna.
Uute paneelide tarne ca kuu, hetkeseisuga kahjuks - 205€ sh vahetusega. (vajadusel saab ka kiirema tarne, kuid siis on postikulu kaubale +20€), siis saab mõne päevaga kätte kauba.
Esiklaas, ekraan ja raam ühes moodulis, so ekraan kõigil must aga raami värv muudab seadme värvi.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
20.10.2019 17:27:57
|
|
|
Tervist,
Yoga Tablet 2-1050L
USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.
Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
20.10.2019 20:50:51
|
|
|
Tere,
Samsung Galaxy A70 (must)
6 päeva tagasi sai õde uue telefoni, aga suutis seal klaasile mõra tekitada.
Kui palju võiks olla selle asja parandus?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.10.2019 06:38:51
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Tervist,
Yoga Tablet 2-1050L
USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.
Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida. |
Tere
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.
Parandus koos B varuosadega 78€ - tarne ca 3 nädalat.
Parimat,
| Mirc kirjutas: |
Tere,
Samsung Galaxy A70 (must)
6 päeva tagasi sai õde uue telefoni, aga suutis seal klaasile mõra tekitada.
Kui palju võiks olla selle asja parandus? |
Tere,
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.
Kahjuks varuosa hind kallis, so kokku 155€ koos tööga antud telefoni remont. Originaal varuosaga tegu.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
23.10.2019 10:50:27
|
|
|
| mteachx, Kui võimalik, siis sooviks kõigile kolmele tööle eraldi hinnapakkumist koos tööga.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
23.10.2019 10:58:52
|
|
|
Tere.
Samsung Galaxy Note 10.1 SM-P600 Valge
Klaas katki, puute ja LCD korras.
Hind?
LG G4 aku hind? Kvaliteet?
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.10.2019 08:22:05
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Tervist,
Yoga Tablet 2-1050L
USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.
Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida. |
Tere
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.
Parandus koos B varuosadega 78€ - tarne ca 3 nädalat.
Parimat,
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| mteachx, Kui võimalik, siis sooviks kõigile kolmele tööle eraldi hinnapakkumist koos tööga. |
Hei
Power nupp paigaldusega - 25€ (hall / must)
USB pesa koos vahetusega - 25€
Ekraan koos vahetusega 70€
Hinnad üksikult kallimad, kuna flex, nupuvahetus , kõik see eeldab seadme avamist, ühe avamisena on vaid varuosa hind juures.
| maxfox04 kirjutas: |
Tere.
Samsung Galaxy Note 10.1 SM-P600 Valge
Klaas katki, puute ja LCD korras.
Hind?
LG G4 aku hind? Kvaliteet? |
Hei!
Note 10.1 valge originaal klaas koos vahetusega 70€ - tarne ca paar nödalat
Analoog digitizer koos vahetusega 45€ - tarne ca 3 nädalat
G4 aku, originaal 24€ - tarne ca paar nädalat
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kercc1
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
29.10.2019 11:50:59
|
|
|
| Samsung S9 tagaklaasi vahetus ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.10.2019 13:53:43
|
|
|
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung S9 tagaklaasi vahetus ? |
Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kercc1
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
29.10.2019 15:38:37
|
|
|
Sooviks musta.
Kaua vahetusega aega läheb ?
| mteachx kirjutas: |
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung S9 tagaklaasi vahetus ? |
Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega
Meeldivat, |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.10.2019 19:05:59
|
|
|
| kercc1 kirjutas: |
Sooviks musta.
Kaua vahetusega aega läheb ?
| mteachx kirjutas: |
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung S9 tagaklaasi vahetus ? |
Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega
Meeldivat, |
|
Ca 30min kuid esimest aega on pakkuda alles 2 nädala pärast.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
01.11.2019 12:08:13
|
|
|
Tervitus.
Samsung Galaxy S7 edge (SM-G935F)
Esiklaas mõraline, puutetundlikus töötab, kuid sinine jutt jookseb vertikaalis üle ekraani, telefon kukkus.
Kas on mõtet parandada, mis oleks hind?
Asukoht Tartu.
Pildid telefonist: https://imgur.com/a/ycsU2lY
Head
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.11.2019 19:37:45
|
|
|
| Status0 kirjutas: |
Tervitus.
Samsung Galaxy S7 edge (SM-G935F)
Esiklaas mõraline, puutetundlikus töötab, kuid sinine jutt jookseb vertikaalis üle ekraani, telefon kukkus.
Kas on mõtet parandada, mis oleks hind?
Asukoht Tartu.
Pildid telefonist: https://imgur.com/a/ycsU2lY
Head |
Hei
Kardan,et remont jääb kulukaks, kasutatud ekraani koos vahetusega saaks ca 165eur ja siis ka kuldse. Uuena ca 200-225eur maksev paneel vahetusega.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
05.11.2019 10:57:22
|
|
|
| Huawei p20 pro ekraani vahetuse hinnast oleks huvitatud. Värv ei mängi rolli
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
islander
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2002
|
11.11.2019 14:38:53
|
|
|
esimene Pixel?
terv
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.11.2019 10:58:57
|
|
|
| kenkauksi kirjutas: |
| Huawei p20 pro ekraani vahetuse hinnast oleks huvitatud. Värv ei mängi rolli |
Tere
Analoog ekraan koos vahetusega 95€, tarne ca 3 nädalat
Originaal ekraan koos vahetusega 235€, tarne ca 5-9tp (olenevalt laotellimuse täituvusest)
Originaal sisaldab raami (sinine selle hinnaga), kui ka uut akut.
Arvestama peab ka sellega, et tagaklaasi eemaldades võib tekkida tagaklaasile teatav värvikahjustus.
Parimat,
| islander kirjutas: |
esimene Pixel?
terv |
Hei
Analoog paneel koos vahetusega 45€, tarne ca 3 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2019 22:08:22
|
|
|
Asus Transformer T100TA
ekraan ämblik, puutetundlikus jurab. Muidu pilti näitab ja hiire ning klaveri kaudu kasutada saab. Kas on mõtet vahetada ehk mis orienteeruv hind oleks?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.11.2019 08:31:20
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Asus Transformer T100TA
ekraan ämblik, puutetundlikus jurab. Muidu pilti näitab ja hiire ning klaveri kaudu kasutada saab. Kas on mõtet vahetada ehk mis orienteeruv hind oleks? |
Hei,
Kõige soodsam viis analoog klaas tellida. Nendega aga nüüd nii, et odavaimale ma garantiid anda ei saa.
Odavaim klaas koos vahetusega 45€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteetne klaas 65€ koos vahetusega - tarne ca 3 nädalat
Originaali lähedasieim 80€ koos vahetusega - tarne olenevalt laotellimuse täitumisest 5-15p
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
28.11.2019 20:56:04
|
|
|
Kirjutasin paar päeva tagasi ka PS, aga küsin ka siin.
Kui palju maksab musta s8 ekraanivahetus?
(Küljepealt tükk väljas, alumine pool suht kustus ja ülemine osa vilgub)
Loodan, et on ainult ekraanivahetusest tolku
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.11.2019 22:50:48
|
|
|
| beljo91 kirjutas: |
Kirjutasin paar päeva tagasi ka PS, aga küsin ka siin.
Kui palju maksab musta s8 ekraanivahetus?
(Küljepealt tükk väljas, alumine pool suht kustus ja ülemine osa vilgub)
Loodan, et on ainult ekraanivahetusest tolku  |
Hei,
Saab korda. PS kirju palju ja püüan neile jah vastata aegamisi. Hetkel tööd väga palju, vabandan.
Kasutatud originaal ekraan koos vahetusega 145eur, kohapeal .
kriime kraame on aga terve ja toimiv
Kasutatud ekraan aga mitte must, (raam hall), väliselt väga viisakas, 175eur koos vahetusega. Kohapeal
Uus originaal ekraan koos vahetusega 199eur, tarne ca nädal.
Meeldivat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
29.11.2019 12:09:53
|
|
|
Sony XA1 ekraan puruks (klaas, lcd), puutetndlikkus töötab. Usb-c peasa tuleks ka vahetada, laadima saamiseks peab nikerdama, otg pulk, mis seal küljes peab käima annab viga, varem töötas ja teise telefoniga toimib.
Mis võiks maksta?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maximatori
HV kasutaja

liitunud: 17.05.2006
|
30.11.2019 01:02:00
|
|
|
Tere,
1)Galaxy s9 g960F tagumine kaas (tagaklaas) on mõranenud ja vajab vahetust. Värv midnight black. Sooviks originaal varuosa
2) Oneplus 5 Midnight Black 8GB+128GB EU A5000 värv midnight black ekraani alumine nurk on mõranenud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|