Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AneteN
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2016




sõnum 27.08.2019 19:37:54 vasta tsitaadiga

Iphone 6s, hall, ekraan katki kõik muu töötab. Vaja ekraanivahetust ja kaitseklaasi paigaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 21:30:46 vasta tsitaadiga

AneteN kirjutas:
Iphone 6s, hall, ekraan katki kõik muu töötab. Vaja ekraanivahetust ja kaitseklaasi paigaldust.

Hei, kasutatud high copy paneel koos vahetusega 50€
Uus originaal taastatud elraan koos vahetusega 75€

Kaitseklaas odavaim 2€
Fullcover kate5€
Kallis panzerglass klaas 12€

Kohapeal ja ca 30-60min tööajaks aja kokkuleppides.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 13:16:49 vasta tsitaadiga

Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 14:36:12 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust?

Hei, ikka saab- aga kuna antud seadmel ekraan vaja eemaldada, et akule ja sisule ligi pääseda, siis kas võiksid saata pildi ,kui lahti see ekraan sul seal on tänu akule?

Sellest sõltuvalt oskaksin öelda, mis hinnaklassi see töö jääb, kuna tahaks ju ekraani terveks jätta.


Suurusjärk millega arvestama peaksid on 75€ kindlasti.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 18:15:46 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
Näen, et tegeled küll ekraanide vahetusega, aga mul oleks Surface Pro 4 masinas vaja vahetada juba meeletult kummis aku. Kas pakud ka sellist teenust?

Hei, ikka saab- aga kuna antud seadmel ekraan vaja eemaldada, et akule ja sisule ligi pääseda, siis kas võiksid saata pildi ,kui lahti see ekraan sul seal on tänu akule?

Sellest sõltuvalt oskaksin öelda, mis hinnaklassi see töö jääb, kuna tahaks ju ekraani terveks jätta.


Suurusjärk millega arvestama peaksid on 75€ kindlasti.

Meeldivat,


Hetkel pilti saata ei saa, sest masinat pole käepärast. Küll aga välise vaatluse põhjal võib öelda, et ekraan ise on külgedelt 100% lahti ning kinni hoiavad seda vaid alumine ja ülemine äär.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 18:55:32 vasta tsitaadiga

Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 19:11:36 vasta tsitaadiga

Kas Iphone 7-le full cover panzerglass koos paigaldusega ka võimalik?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 20:56:56 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt.


Super. Võid tellimuse sisse võtta. Üritan masinat seni mõistlikult kasutada sest asendust hetkel pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 00:09:06 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Kas Iphone 7-le full cover panzerglass koos paigaldusega ka võimalik?

Seda vist on mul mitte läbipaistvat, ehk siis musta. Valget pean vaatama kas oli/on alles.

Paigalduse kohapealt, saab ka paigaldada kuid kvaliteet sel sõltub kui kasutatud olemasolev ekraan on.
15€ , kui nüüd olemas panzerglass fullcover sobiliku värviga on. icon_smile.gif




Rauno266 kirjutas:
mteachx kirjutas:
Rauno266, Usun, et saame hakkama 75€'ga . Aku tarne ca paar nädalat eeldatavalt.


Super. Võid tellimuse sisse võtta. Üritan masinat seni mõistlikult kasutada sest asendust hetkel pole.


Panen Sind kirja icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sussik
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2019 20:51:59 vasta tsitaadiga

xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2019 09:27:38 vasta tsitaadiga

Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2019 11:59:46 vasta tsitaadiga

sussik kirjutas:
xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM

Hei,
Vist isegi on analoog kasutatud kohapeal, mingist telefoni doonorist võib leida. Pean täpsemalt aga üle vaatama esmaspäev kontoris. Kui on, siis 40€.

Meeldivat,



-steven-- kirjutas:
Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega?

Hei,
Kas LCD osa on terve, toimiv, vigane pole, ainult klaas katki?
Saaksin pakkuda hetkel taastamisse saatmist, ehk sinu ekraanile pannakse uus klaas peale. Küll aga tähendaks see ca 3-5tp telefonita olekut.

Hinda saan 225€ pakkuda.

Kui aga see variant ei sobi, siis terve paneel, mille tellima pean ja siis vahetusega ca paari-kolme tunniga koos kodeerimisega tuleks 275€
Siis aga pean tarneaja täpsustama paneelile.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2019 17:39:05 vasta tsitaadiga

Iphone 7 - klaas on katki. Ainult klaasi vahetust ka teostad? Hiina ekraani ei sooviks asemele.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2019 17:56:58 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Iphone 7 - klaas on katki. Ainult klaasi vahetust ka teostad? Hiina ekraani ei sooviks asemele.

Tere
Olemas kohapeal originaal taastatud ekraanid. Hind koos vahetusega 85€ vahetuse ajaks ca tund.

Kui aga soovid enda ekraani kindlasti asemele, siis 3-5tp tööajaks, ehk saab jah uue klaasi peale panna.

Originaalsuse ja toimivuse garantii 3 kuud.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2019 11:42:11 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
sussik kirjutas:
xiaomi redmi note 4x ekraani on? Vahetust ei ole vaja.
Must
A+ või OEM

Hei,
Vist isegi on analoog kasutatud kohapeal, mingist telefoni doonorist võib leida. Pean täpsemalt aga üle vaatama esmaspäev kontoris. Kui on, siis 40€.

Meeldivat,



-steven-- kirjutas:
Mis oleks iPhone X ekraani hind koos vahetusega?

Hei,
Kas LCD osa on terve, toimiv, vigane pole, ainult klaas katki?
Saaksin pakkuda hetkel taastamisse saatmist, ehk sinu ekraanile pannakse uus klaas peale. Küll aga tähendaks see ca 3-5tp telefonita olekut.

Hinda saan 225€ pakkuda.

Kui aga see variant ei sobi, siis terve paneel, mille tellima pean ja siis vahetusega ca paari-kolme tunniga koos kodeerimisega tuleks 275€
Siis aga pean tarneaja täpsustama paneelile.

Parimat,

LCD töötab, äärest pealmine klaas lihtsalt natukene puruks jah.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2019 14:37:04 vasta tsitaadiga

-steven--, EKs sa mõtle, siis taastamise variant oleks võimalik ja mõistlikum, kui on võimalust natuke telefonist eemal olla. (vajadusel leian helistamiseks suvalise asenduse). thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 20:24:34 vasta tsitaadiga

Apple iPad 5th Gen home nuppu vahetus palju maksab? Praegu nupp on raskelt vajutatav
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 20:40:23 vasta tsitaadiga

Huawei P10 Lite - Ekraan ja klaas katki.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2019 16:51:04 vasta tsitaadiga

Huawei mate 20 pro klaasi vahetus. Palju maksab?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2019 08:06:22 vasta tsitaadiga

carbon kirjutas:
Apple iPad 5th Gen home nuppu vahetus palju maksab? Praegu nupp on raskelt vajutatav

Tere,
Kas on vahetatud midagi seal?
Kui nupp vahetada, kaob touch-id ja üldiselt nupp niisama ei tohiks raskelt käia. Nupp ise muidu ei maksaks palju, tööraha oleks siin mis palju tuleks.
Esialgu tuleks ehk üle vaadata, mis seal teha saaks ilma nuppu vahetamata, kas puhastada või on tõesti nupu funktsioon väsinud..

Meeldivat,




s1c2i3m4m5 kirjutas:
Huawei P10 Lite - Ekraan ja klaas katki.


Hei
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 55€,sh töö - käimamineku garantii
Kõrgkvaliteetne analoog ilma raamita - 70€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Kõrgkvaliteetne analoog raamiga - 75€, sh töö - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal moodul(sh raam ja aku) - tarne ca 5-9 tp - 121€ , sh töö. Garantii 3 kuud
Kasutatud originaal 60€ koos tööga, tarne ca 5-15tp olenevalt laotellivuse täitumisest

Meeldivat




maka1 kirjutas:
Huawei mate 20 pro klaasi vahetus. Palju maksab?


Tere,
Mis värvi?
Originaal sh sisaldab akut ja raami 289€ (green), muu värv 275€
Kasutatud originaal must - 179€ Sh raam ja aku
Tarne ca 5-15tp olenevalt laotellimuse täitumisest.

Tagaklaas peab terve olema, et see eemaldades ei mõraneks.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 18.09.2019 06:10:09 vasta tsitaadiga

Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 18:48:29 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega

Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 18.09.2019 20:27:20 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Napsi kirjutas:
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega

Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).

Meeldivat,


Vabandust.
Värv siis must.
Umbes kaua see läheks ?
Ja hind
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 21:14:37 vasta tsitaadiga

Kas surface pro 4 aku ka ära vahetaksid? Ekraan on korras, aku punnis, ekraani lahti võtmisega ei pea enam vaeva nägema. Aku võin ise ära tellida, vahetamine ja asja kokku tagasi panemine oleks omal problemaatiline.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 08:01:53 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
mteachx kirjutas:
Napsi kirjutas:
Tere.
Redmi Note 5 pro
Esiklaas katki. Kas siis klaasi vōi kogu vahetus.
Paluks hinda ja aega

Hei,
Võiksid sadme värvi täpsustada.
Laoseisud hetkel väga valikut ei anna ekraanile, sestap olen ka ootel Sulle pakkumise tegemisega (natuke läheb aeg).

Meeldivat,


Vabandust.
Värv siis must.
Umbes kaua see läheks ?
Ja hind


Hei,
Nii

Originaal moodul koos vahetusega 95€
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 75€

Tarne ca nädal. Kvaliteet analoogil kindlam see nädal, originaal moodulil oletatav nädal (ehk ladu ei näita laoseisu aga transpordi aega annab siiski sama, seega 50/50)

Parimat,





kenkauksi kirjutas:
Kas surface pro 4 aku ka ära vahetaksid? Ekraan on korras, aku punnis, ekraani lahti võtmisega ei pea enam vaeva nägema. Aku võin ise ära tellida, vahetamine ja asja kokku tagasi panemine oleks omal problemaatiline.


Hei,
Jah, siin kuu alguses oli ühel kliendil sama asi, ikka saab vahetatud.
Aku koos vahetusega 75€, ilma akuta 45€ töö. Töö kallis, sest vaatamata sellele, et aku punnis on vastutus klaasi eemaldamisel ja puhastamisel suur.
Tarne akule ca 3 nädalat.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jacomazin
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 27.09.2019 06:48:10 vasta tsitaadiga

S8 must esiklaas katki - hind ja tarneaeg?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 15:32:02 vasta tsitaadiga

jacomazin kirjutas:
S8 must esiklaas katki - hind ja tarneaeg?

Tere

Originaal uus ekraan 195€ - kohapeal
Originaal kasutatud ekraan 165€ - kohapeal

Töö/vahetuse ajaks ca 1-2h

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 08:35:18 vasta tsitaadiga

Tervist, Samsung S8+ (SM-G955F) esiklaasi ja ekraani vahetuse saadavus ja hind?...Tänud ette.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 09:33:23 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
Tervist, Samsung S8+ (SM-G955F) esiklaasi ja ekraani vahetuse saadavus ja hind?...Tänud ette.

Tere
Kohapeal Must ja sinine kasutatud paneel.

Must kriimuline tugevamalt. Aga terve. 145€ koos vahetusega
SInine väliselt viisakam aga ka kasutatud. 165€ koos vahetusega.

Teenuse saab teostada ca 1-2h ringis ootetööna.


Uute paneelide tarne ca kuu, hetkeseisuga kahjuks - 205€ sh vahetusega. (vajadusel saab ka kiirema tarne, kuid siis on postikulu kaubale +20€), siis saab mõne päevaga kätte kauba.

Esiklaas, ekraan ja raam ühes moodulis, so ekraan kõigil must aga raami värv muudab seadme värvi.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2019 17:27:57 vasta tsitaadiga

Tervist,

Yoga Tablet 2-1050L

USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.

Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 20.10.2019 20:50:51 vasta tsitaadiga

Tere,

Samsung Galaxy A70 (must)

6 päeva tagasi sai õde uue telefoni, aga suutis seal klaasile mõra tekitada.
Kui palju võiks olla selle asja parandus?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2019 06:38:51 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Tervist,

Yoga Tablet 2-1050L

USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.

Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida.


Tere
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.

Parandus koos B varuosadega 78€ - tarne ca 3 nädalat.

Parimat,




Mirc kirjutas:
Tere,

Samsung Galaxy A70 (must)

6 päeva tagasi sai õde uue telefoni, aga suutis seal klaasile mõra tekitada.
Kui palju võiks olla selle asja parandus?


Tere,
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.

Kahjuks varuosa hind kallis, so kokku 155€ koos tööga antud telefoni remont. Originaal varuosaga tegu.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2019 10:50:27 vasta tsitaadiga

mteachx, Kui võimalik, siis sooviks kõigile kolmele tööle eraldi hinnapakkumist koos tööga.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2019 10:58:52 vasta tsitaadiga

Tere.
Samsung Galaxy Note 10.1 SM-P600 Valge
Klaas katki, puute ja LCD korras.
Hind?

LG G4 aku hind? Kvaliteet?

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2019 08:22:05 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
s1c2i3m4m5 kirjutas:
Tervist,

Yoga Tablet 2-1050L

USB pesa on katki, ekraanil klaas katki ja power nupp on jalutama läinud.

Sooviks hinnapakkumist, võibolla tasub remontida.


Tere
Vabandan pikale veninud vastuse eest. Teated olid maha jooksnud HV's.

Parandus koos B varuosadega 78€ - tarne ca 3 nädalat.

Parimat,

s1c2i3m4m5 kirjutas:
mteachx, Kui võimalik, siis sooviks kõigile kolmele tööle eraldi hinnapakkumist koos tööga.

Hei
Power nupp paigaldusega - 25€ (hall / must)
USB pesa koos vahetusega - 25€
Ekraan koos vahetusega 70€

Hinnad üksikult kallimad, kuna flex, nupuvahetus , kõik see eeldab seadme avamist, ühe avamisena on vaid varuosa hind juures. icon_smile.gif




maxfox04 kirjutas:
Tere.
Samsung Galaxy Note 10.1 SM-P600 Valge
Klaas katki, puute ja LCD korras.
Hind?

LG G4 aku hind? Kvaliteet?

Hei!
Note 10.1 valge originaal klaas koos vahetusega 70€ - tarne ca paar nödalat
Analoog digitizer koos vahetusega 45€ - tarne ca 3 nädalat

G4 aku, originaal 24€ - tarne ca paar nädalat

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 11:50:59 vasta tsitaadiga

Samsung S9 tagaklaasi vahetus ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 13:53:43 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
Samsung S9 tagaklaasi vahetus ?

Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 15:38:37 vasta tsitaadiga

Sooviks musta.
Kaua vahetusega aega läheb ?

mteachx kirjutas:
kercc1 kirjutas:
Samsung S9 tagaklaasi vahetus ?

Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega

Meeldivat,
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2019 19:05:59 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
Sooviks musta.
Kaua vahetusega aega läheb ?

mteachx kirjutas:
kercc1 kirjutas:
Samsung S9 tagaklaasi vahetus ?

Tere
Mis värvi soov?
Originaal ca 45eur koos vahetusega

Meeldivat,


Ca 30min kuid esimest aega on pakkuda alles 2 nädala pärast.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 01.11.2019 12:08:13 vasta tsitaadiga

Tervitus.

Samsung Galaxy S7 edge (SM-G935F)
Esiklaas mõraline, puutetundlikus töötab, kuid sinine jutt jookseb vertikaalis üle ekraani, telefon kukkus.
Kas on mõtet parandada, mis oleks hind?
Asukoht Tartu.

Pildid telefonist: https://imgur.com/a/ycsU2lY

Head
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 19:37:45 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Tervitus.

Samsung Galaxy S7 edge (SM-G935F)
Esiklaas mõraline, puutetundlikus töötab, kuid sinine jutt jookseb vertikaalis üle ekraani, telefon kukkus.
Kas on mõtet parandada, mis oleks hind?
Asukoht Tartu.

Pildid telefonist: https://imgur.com/a/ycsU2lY

Head

Hei
Kardan,et remont jääb kulukaks, kasutatud ekraani koos vahetusega saaks ca 165eur ja siis ka kuldse. Uuena ca 200-225eur maksev paneel vahetusega.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2019 10:57:22 vasta tsitaadiga

Huawei p20 pro ekraani vahetuse hinnast oleks huvitatud. Värv ei mängi rolli
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
islander
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 14:38:53 vasta tsitaadiga

esimene Pixel?

terv
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 10:58:57 vasta tsitaadiga

kenkauksi kirjutas:
Huawei p20 pro ekraani vahetuse hinnast oleks huvitatud. Värv ei mängi rolli

Tere
Analoog ekraan koos vahetusega 95€, tarne ca 3 nädalat
Originaal ekraan koos vahetusega 235€, tarne ca 5-9tp (olenevalt laotellimuse täituvusest)
Originaal sisaldab raami (sinine selle hinnaga), kui ka uut akut.

Arvestama peab ka sellega, et tagaklaasi eemaldades võib tekkida tagaklaasile teatav värvikahjustus.

Parimat,




islander kirjutas:
esimene Pixel?

terv


Hei
Analoog paneel koos vahetusega 45€, tarne ca 3 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 22:08:22 vasta tsitaadiga

Asus Transformer T100TA
ekraan ämblik, puutetundlikus jurab. Muidu pilti näitab ja hiire ning klaveri kaudu kasutada saab. Kas on mõtet vahetada ehk mis orienteeruv hind oleks?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 08:31:20 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Asus Transformer T100TA
ekraan ämblik, puutetundlikus jurab. Muidu pilti näitab ja hiire ning klaveri kaudu kasutada saab. Kas on mõtet vahetada ehk mis orienteeruv hind oleks?


Hei,

Kõige soodsam viis analoog klaas tellida. Nendega aga nüüd nii, et odavaimale ma garantiid anda ei saa.

Odavaim klaas koos vahetusega 45€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteetne klaas 65€ koos vahetusega - tarne ca 3 nädalat
Originaali lähedasieim 80€ koos vahetusega - tarne olenevalt laotellimuse täitumisest 5-15p

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 20:56:04 vasta tsitaadiga

Kirjutasin paar päeva tagasi ka PS, aga küsin ka siin.
Kui palju maksab musta s8 ekraanivahetus?
(Küljepealt tükk väljas, alumine pool suht kustus ja ülemine osa vilgub)
Loodan, et on ainult ekraanivahetusest tolku icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 22:50:48 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Kirjutasin paar päeva tagasi ka PS, aga küsin ka siin.
Kui palju maksab musta s8 ekraanivahetus?
(Küljepealt tükk väljas, alumine pool suht kustus ja ülemine osa vilgub)
Loodan, et on ainult ekraanivahetusest tolku icon_lol.gif


Hei,
Saab korda. PS kirju palju ja püüan neile jah vastata aegamisi. Hetkel tööd väga palju, vabandan. icon_smile.gif


Kasutatud originaal ekraan koos vahetusega 145eur, kohapeal .
kriime kraame on aga terve ja toimiv

Kasutatud ekraan aga mitte must, (raam hall), väliselt väga viisakas, 175eur koos vahetusega. Kohapeal

Uus originaal ekraan koos vahetusega 199eur, tarne ca nädal.

Meeldivat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2019 12:09:53 vasta tsitaadiga

Sony XA1 ekraan puruks (klaas, lcd), puutetndlikkus töötab. Usb-c peasa tuleks ka vahetada, laadima saamiseks peab nikerdama, otg pulk, mis seal küljes peab käima annab viga, varem töötas ja teise telefoniga toimib.
Mis võiks maksta?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maximatori
HV kasutaja
maximatori

liitunud: 17.05.2006




sõnum 30.11.2019 01:02:00 vasta tsitaadiga

Tere,

1)Galaxy s9 g960F tagumine kaas (tagaklaas) on mõranenud ja vajab vahetust. Värv midnight black. Sooviks originaal varuosa
2) Oneplus 5 Midnight Black 8GB+128GB EU A5000 värv midnight black ekraani alumine nurk on mõranenud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.