Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ka:rel
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2014




sõnum 04.01.2019 13:39:39 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.amazfit.watchfaces

Selles on vist mingil moel ise näo modifitseerimise funktsionaalsus ka olemas, kuid ma pole seda proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 15:53:48 vasta tsitaadiga

Küsimus ei olnud paigaldamises - küsimus oli default / stock watchface leidsmises.
Paigaldada oskan kasvõi manuaalselt, aga ei leia kusagilt selle analoog kella välimuse .bin faili kusagilt.

EDIT:
Leidsin kusagilt netiavarustest aluse, tegin veidi ning tulemus selline (kuupäev õiges järjekorras, font vale, nädalapäeva täht hetkel puudu - mingil ajal võib-olla lisan, kui viitsin):
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ka:rel
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2014




sõnum 06.01.2019 10:44:05 vasta tsitaadiga

Sry, ei saanud aru, et otsid mingit faili.

Muidu see äpp pakub hetkel üle 6000 variandi (faile), nii et kui iga päevgi vahetada tahad, jätkub enam kui 15- ka aastaks. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 23:55:13 vasta tsitaadiga

Milleks elektronkellale mingeid pseudoanaloog sihverplaate treida? Osutitega kellal olid osutid selleks, et muudmoodi ei saanud aega näidata, elektroonilisel aga pole ju vajadust kogu numbriskaalat kogu aeg pildil hoida?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 00:27:42 vasta tsitaadiga

See, et kell digi ekraaniga on ei tähenda, et sellele ei peaks panema analoog seiereid... mis rumal arusaam see nüüd on.

Mul on teised funktsioonid olulised - perioodiline pulss, sammud (s.h läbitud maa), ilm, alarm. Ma tean, et paljudel tavalistel kelladel on pooled neist funktsioonidest olemas, kuid kas ka sünkroniseerivad telefoniga? ~60€ seade?

Ma leian, et mingi pseudopõhimõttega ennast piirata on jabur (elektronkellale analoog sihverplaatide kasutamine).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 02:27:59 vasta tsitaadiga

Eks jah, paranemine algab alles probleemi tunnistamisest. Ei midagi isiklikku tegelikult - neid iganenud harjumusega, et ka digiekraaniga nutikell peab olema ümmargune ja digiosutitega, on nii palju. Et siis on stiilne. Samas miskipärast ei soovi elutuppa ümmarguse LCD-ga telekat, kuigi kunagised esimesed CRT-d olid ju vägagi ümarad, mõnel luupki ees.

Sama teema tegelikult hetkel uutes autodes, kus seierid juba tablooga asendunud, kuid sellele siis kummalisel kombel mingi digiseieritega GUI kujundatud, et harjumuste küüsis kliente mitte ära peletada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 09:21:04 vasta tsitaadiga

ot:
Ei ole mingit paranemist, kui tegemist on lihtsalt erineva isikliku arvamusega.
Paranemist vajab see, kes sellest aru ei saa, et isiklik arvamus ei saa kunagi vale olla.

Aga üldiselt - mul jääb analoogkellaaeg paremini meelde, kui digitaal.
Digitaal puhul vaatad kella, näed numbreid ning poole minuti pärast meelest.
Analoogi puhul pead veidi mõtlema, kus seierid asuvad ja jääb visuaalselt meelde.
Mul on audio-visuaalne mälu.

Veel soovi arutleda isikliku arvamuse üle ning tuua näiteid, miks sinu isiklik arvamus on õigem, kui minu?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 10.01.2019 00:27:31 vasta tsitaadiga

vesioinas kirjutas:
Tänud. Oligi watch display settingus sellest hidden items`ist allpool, kuid mis edasi teha nihutasin ta sellest üle ja panin save, kuid kellal ei muutunud midagi


Mul sama asi, kuid ei tule need settingud välja,et muuta heledust ,laseb tõsta edasi-tagasi kuid kellal näha pole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 23:04:40 vasta tsitaadiga

esimene Bip sattus chinese versioon ja kui telefonis eesti keel, siis kell hiina keeles.
kui telefon inglise siis ka kell inglise.

ostsin teise Bip 1a.ee ja telefonis eesti keel = kell inglise keel.
paaritasin uuesti hiina Bip ja jäi ka pidama thumbs_up.gif telefon eesti = kell inglise

paaritasin hiinaka teise android eesti keelse telefoniga ja kell ikka inglise keeles icon_idea.gif beer_yum.gif
mõlemal kellal v1.1.5.12 ja telefonil android mifit app 3.5.8

vahepeal sai hiinakat näpitud ka Notify & Fitness for Amazfit äpiga ja sealt valitud inglise keel, aga varem see mõju ei avaldanud.
aku käib ilma gps, pulss ja une jälgimiseta 54 päeva (2x viimased laadimised juba nii olnud) kõned, sms, messenger ja outlook igapäevaselet töös.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 23:10:52 vasta tsitaadiga

Mul mingi jama, Bip ei vibreeri enam. Vahet pole kas siis äratusi kasutades või notificatione vastu võttes. Isegi "find watch" läbi telefoni äppi ei tee midagi. Proovisin kella välja lülitada, tegin factory reseti ja unpair'i ka, aga ei midagi...
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 09:25:44 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Mul mingi jama, Bip ei vibreeri enam. Vahet pole kas siis äratusi kasutades või notificatione vastu võttes. Isegi "find watch" läbi telefoni äppi ei tee midagi. Proovisin kella välja lülitada, tegin factory reseti ja unpair'i ka, aga ei midagi...
Do Not Disturb (DND) sees?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 09:48:37 vasta tsitaadiga

LKits, Seda ka kontrollisin, täitsa väljas on.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 27.02.2019 20:11:14 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
esimene Bip sattus chinese versioon ja kui telefonis eesti keel, siis kell hiina keeles.
kui telefon inglise siis ka kell inglise.

ostsin teise Bip 1a.ee ja telefonis eesti keel = kell inglise keel.
paaritasin uuesti hiina Bip ja jäi ka pidama thumbs_up.gif telefon eesti = kell inglise

paaritasin hiinaka teise android eesti keelse telefoniga ja kell ikka inglise keeles icon_idea.gif beer_yum.gif
mõlemal kellal v1.1.5.12 ja telefonil android mifit app 3.5.8


Mul ka Hiina versioon. iOs -iga telefoni menüü eestikeelseks pannes läks kell hiinakeelseks. Ingliskeelse menüüga kell ka inglise. Nüüd Androidiga telefon eestikeelsena ja ka kell ilusti ingliskeelne, küll aga sellise seadega ei kuva sissetulevate kõnede juures kell helistaja nime. Telefoni ingliskeelse seadega samas kuvab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 22:34:51 vasta tsitaadiga

eesti ja teised enamus/kõik keeled peale inglise ei näita helistaja nime.
panin siit 3.5.5 moditud versiooni ja telefon eesti keeles ning kell inglise keeles ja näitab helistaja nime
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78422333&postcount=228
(pikem teema avaneb sealt lingist ülevalt)

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 10:13:13 vasta tsitaadiga

Bip sai siin mõned päevad tagasi uuenduse 1.1.5.36 ja nüüd laen iga nelja päeva tagant, kahe päeva kulu on 50% thumbs_down.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 10:17:52 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Bip sai siin mõned päevad tagasi uuenduse 1.1.5.36 ja nüüd laen iga nelja päeva tagant, kahe päeva kulu on 50% thumbs_down.gif
Sul mingi jama. Mul uuendus peal, pole seda muret.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 10:23:28 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
kjaups kirjutas:
Bip sai siin mõned päevad tagasi uuenduse 1.1.5.36 ja nüüd laen iga nelja päeva tagant, kahe päeva kulu on 50% thumbs_down.gif
Sul mingi jama. Mul uuendus peal, pole seda muret.


Sama siin... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 10:09:32 vasta tsitaadiga

Mingi kala ikka sees. Laadisin uuesti täis, 12h koos ühe jooksmisega ja 17% kadunud.
Kuidagi lihtsalt ja mugavalt uuesti tarkvara selga lasta? Mis võimalused on?
Hetkel jäänud ainult xda foorumist mingi gadgetbridge vmt silma, kuid sellega peab jändama ja lihtne vist telliseks teha.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 10:46:40 vasta tsitaadiga

Reset ära.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2019 07:04:45 vasta tsitaadiga

Baeskades, ei olnud kasu, jookseb ikkagi tühjaks. Resetiga uuendas ainult A-GPSi, kui uuesti sisse lülitas end.
Lisaks, mingi tõrge kellal sees, lööb musta valge segamini, peab välja/sisse lülitama, et seda korda saada.

Peab ootama uue tarkvara ära.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilike3d
HV vaatleja
siilike3d

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 21:11:09 vasta tsitaadiga

Tere.Lugedes teie muret peale uuendust läheb kell pekki,kartsin sama1.1.5.24 peale uuendamist mida õnneks ei polnud (1.1.5.36).
Mulle ei meeldinud ,et ei näita kes helistab.
Leidsin foorumist https://geekdoing.com/threads/modified-mi-fit-4-0-0-english-turkish-portuguese-and-others.812/
Näitab kes helistab ja versioon 1.1.5.24
Äkki abi.

_________________
Farlight 84
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 13:10:33 vasta tsitaadiga

On keegi testinud, kas rattarežiimis on gps täpsem kui kõndimise või jooksmise reziimil? Ma mõtlen, et rattasõidul peaks gps update olema tihedam, kuna liikumiskiirus on arvatavasti suurem, ilmselt peaks siis sama maad proovida läbida kasutades erinevaid treeningurežiime.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 14:28:46 vasta tsitaadiga

lightbluefox, Mul on küll joostes GPS vägagi täpne. Olen võrrelnud Stamina Tervisejooksude sarjas kilomeetripostidega ja erinevus on maksimaalselt mõnikümmend meetrit.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 15:05:39 vasta tsitaadiga

lightbluefox, gps update on reaalajas ja ei muutu vastavalt reziimile.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 21:19:09 vasta tsitaadiga

olafsand, mida see täpsemalt tähendab? Nt kallima otsa spordikelladel saab seda valida, on vahe, kas kell kestab ühes reziimis 20 tundi või teises 200h.
Esimesel juhul uuendab gps asukohta iga sekund, teisel juhul kord minutis. Kui jooks on mööda pikki sirgeid, siis ehk suurt vahet pole, aga kui on trail-running, lisaks kõrged puud, siis tuleks vahe ikkagi kohutav.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 21:32:53 vasta tsitaadiga

lightbluefox, mõistan. Aga ei saa seda sellel kellal muuta ega ka näiteks Galaxy Watchil.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2019 08:28:11 vasta tsitaadiga

Sestap mõtlesingi, et kui ise ei muuta ei saa, kas ta muudab seda ise, või on see pidevalt sama, sõidad sa rattaga, kõnnid või jooksed...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2019 09:27:44 vasta tsitaadiga

lightbluefox, sama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 14:34:40 vasta tsitaadiga

Ma vist leidsin oma aku tühjenemise jama üles.
Võtsin ekraani eest maha ja korralikult seest oksudeerunud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 15:17:09 vasta tsitaadiga

kjaups, ehk siis niiskus ikkagi sisse pugenud? Või oli see üldse IP reitinguga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 15:28:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või oli see üldse IP reitinguga?

IP68 rating - resistant to dust, rain and splashing.
Ei ole veekindel ega pole mõeldud ujumiseks jms
https://support.amazfit.com/hc/en-us/articles/360001979353-Can-I-swim-or-shower-with-Amazfit-Bip-
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.06.2019 11:28:39 vasta tsitaadiga

Veekindel on, aga IPX8 reitingut testitakse tõesti lihtsalt vette kastmisega, seega ujumist ei testita.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obtamm
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2019




sõnum 12.07.2019 22:48:55 Kella suurus vasta tsitaadiga

Tere!
Tahaks 10 aastasele tüdrukule osta aga ei suuda leida kuskilt infot kella suuruse kohta. Huvitaks kella korpuse (mitte ekraani) mõõdud ning rihma kõige väiksem mõõt, ehk siis randme mõõt. Kas keegi oskab viidada või saab oma kella ära mõõta?
Kas teie lapsed kasutavad seda kella?


Ette tänades.


viimati muutis obtamm 13.07.2019 12:56:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 23:15:29 vasta tsitaadiga

Kõige väiksem mõõt peaks olema 15,5cm (korpus 4cm; rihma, millel nn kinnituskohad, kõige väiksema kinnituskohani mõõt 3cm, seejuures iga järgneva kinnituskoha vahe 1cm; teisepoole rihma mõõt 8,5cm).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 10:55:53 vasta tsitaadiga

Teises teemas juba soovitan, tasub osta midagi muud kui originaalrihm. Omal tüütas ära, et pidevalt hüppas üks rihmaots aasast läbi ja jäi töllerdama, praegu astmeteta magnetiga mettallrihm seda probleemi ei tekita. Miinuseks see, et metallrihmaga kompass tööle enam ei hakka, aga arvestades, et see oli kasutu ka enne (üliaeglane), siis see suur kaotus pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2019 22:08:27 vasta tsitaadiga

Saan aru, et täna peaks bip 2 juba väljas olema?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 21.07.2019 10:50:00 vasta tsitaadiga

Minu teada mitte, alles sügisel pidi tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 12.09.2019 19:52:43 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Minu teada mitte, alles sügisel pidi tulema.


Ootaks huviga, milline saab olema see vers. 2. Sai eelmine mudel just ära antud, nüüd tunnen puudust
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 14:15:08 vasta tsitaadiga

Sellest miskit eSIM varianti ka on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 15:26:16 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Sellest miskit eSIM varianti ka on?
Ise ootan varianti, millel oleks NFC, et saaks makseid teha.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 20:21:12 vasta tsitaadiga

hugo, Amazfit GTS on uus sellest.

https://www.digitaltrends.com/smartwatch-reviews/amazfit-gts-review/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 21:13:57 vasta tsitaadiga

Paljud on märkinud, et jälgivad aktiivsusmonitoridega ka und. Mida reaalselt ette võtate, kui selgub, et uni rahutu näib? Pärnaõietee ja pehmem madrats?

Endale tundub ka, et ärkan natuke liiga tihti ja keeran külge. Samas ei taha sellise jutuga mingil juhul minna kuskile arstile, kuna ilmselgelt tipneb asi sellega, et pannakse uneapnoe vms-na digitoimikusse kirja ja kui perearstilt juhiloa jaoks järgmist tõendit küsida, vangutab too pead ja vastab, et ei saagi seda enam anda, kuna võin roolis magama jääda... Tänapäeval peab seetõttu iga arstilkäigu hädavajadust kaaluma. Omal ajal ei viitsinud keegi teiste haiglate pabertoimikuid tuustida, nüüd oled aga perearstil nagu peopeal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 21:29:29 vasta tsitaadiga

Väga palju asju taandub sellele, et kas midagi on valesti või mitte. Kas märkamine, et keerad liiga tihti külge, tuli näiteks pärast aktiivsusmonitori ostmist? Kas hommikuti on väsinud olla või oled väljapuhanud?

Muide, apnoe ei seganud arstlikus komisjonis hiljuti.

Ahjaa, und uuritakse ka erakliinikutes. Pole küll kindel aga pakun, et neil pole kohustust andmeid riigile anda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 13.09.2019 21:42:32 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
hugo, Amazfit GTS on uus sellest.

https://www.digitaltrends.com/smartwatch-reviews/amazfit-gts-review/


ootaks kui keegi ylevaate teeb,et mis kujutab enadast. Gearbestis on saabumise märguanne olemas, esmamulje tundub olevat suurem
kui Amazfit


viimati muutis hugo 13.09.2019 21:56:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 21:48:52 vasta tsitaadiga

hugo, sa ikka tead, et tsiteerisid ülevaadet?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 13.09.2019 21:59:29 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
hugo, sa ikka tead, et tsiteerisid ülevaadet?


No mõtlen, kui keegi foorumlastest pajatab muljeid, kui saadaval on icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 23:12:45 vasta tsitaadiga

hugo, seda sa võid ootama jäädagi. Siinmail ei osta keegi sellist asja aktiivselt. Aga ise omanuna bip "ühte", siis see tundub korralik edasiminek. Ja positiivses suunas muidugi.

rex, ma jälgin ka (st galaxy watch jälgib) ja uni on väga ebamäärane. Madrats jne ei aita. Kui on une tuleku tunne siis kohe tuttu. Ma tihti lähen koos pojaga (19:00) ja nutitelfu tuleb hoobilt kapi peale ära panna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 21:57:25 vasta tsitaadiga

Nädal tagasi installisin Amazfit äpi, sest kell nõudis seda. Kõik toimus normaalselt. Nüüd vaatasin, et Google Play ütleb: see rakendus ei ühildu enam teie seadmega. Otsing seda äppi ei leia. Proovisin telefoni enda poest, seal öeldi nii: ei ole teie piirkonnas saadaval. Õnneks telefonis äpp olemas ja töötab. Kellaks on Amazfit GTR.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 07:37:50 vasta tsitaadiga

Keegi seda uut GTR 47mm ka kasutab juba?
Enda bip kooles eile lõplikult ära ja vaja nüüd uut asemele. Vaatasin ka Mi fit 4, kuid sellel ei saa vist sekundeid stabiilselt ette ning meeldis see, et ekraani nägi päikese käes ka lihtsalt peale vaadates ilma ekraani heledust sisse lülitamata.
Kõikjal see gtr ainult tellimisega, tahaks näpida ennem ka thumbs_down.gif
Või miskit samaväärset Garminilt näiteks? Üks jäi silma, kuid sellel ekraan seierite all ja jääb lihtsalt kole...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 07:49:46 vasta tsitaadiga

Lisasin puuduolevad GTR mudelid ja pakkumised - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Kantavad+nutiseadmed/1e94f99b3ab07f08308780540fc22e98/?sort=-add_date
Mõlemad 47mm mudelid Photpointis kohal
ja Starcomis laos või/ja poes
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.