|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
29.08.2019 11:00:39
|
|
|
| lammas kirjutas: |
Kas Elisa on oma seadmeid, levi jms parandanud/uuendanud peale starmani ostmist? Aastaid oli kodus üle õhu starman (TV + internet) töötas nagu kulda. Siis Elisa tuli ja kogu moos. Käisid mitmed mehed, eri firma logod tunkedel, katusepeal mõõtmas ja möllamas. Lõpuks öeldi, et jah. Levi ei ole ega ilmselt niipea tule. Sai siis Telia koduinterneti peale kolitud. Nüüd aga uus kolimine varsti ees. Eramaja ja tuleb jälle üle õhu midagi vaadata. 20/5 ühendus hetkel sobib (nati võiks olla ju kiirem 30/10) + kaks vaatajakohta. Ega vist valikuid väga ei ole. Noh need optilise kaabli mehed kaevavad ja möllavad ka juba aastaid nii 80-100m kaugusel majast aga usku veel sellesse ei ole  |
Ma käisin ühel pealelõunal 20min kristiines kõikide operaatorite juures ja küsisin 4G kaardid testimiseks. Kõigil oli mingi tasuta ajaga kaart anda. Panin ükshaaval kodus tööle ja vaatasin mis kõige parem/stabiilsem on ja teised sai lihtsalt ära lõpetada ning sim kaart prügisse.
Lauri
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.08.2019 11:13:29
|
|
|
| No cellmapperist saab mastide asukohta ka vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.08.2019 11:14:57
|
|
|
Mastid ise ei ole ainus näitaja ju sellise teenuse juures.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2019 11:16:17
|
|
|
Kui mastist tulev dl on väiksem kui ul, pole seal küljes midagi teha.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.08.2019 12:52:27
|
|
|
| lammas kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada. |
Tulebki nii teha  |
Kas enam testimiseks kaarte tasuta ei anta?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.08.2019 18:37:31
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Mastid ise ei ole ainus näitaja ju sellise teenuse juures. |
Ei ole, aga aimu ikka saad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.08.2019 07:50:19
|
|
|
Mitte väga. Sa ei tea kui palju kasutajaid seal küljes on.
On selline koht nagu ignase. Kõigi ispide mastid on seal lähedal aga kellegi teenusega pole võimalik peldikus telefoniga rääkida, netti pole.
Kärkna. Seal on küll mast aga mingi metsamassiivi pärast istub kogu kaader lähte masti küljes ja see on täis. Käisin välisantenne paigaldamas, et kärkna masti võtma hakkaks ja dl ulist suuremaks saaks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.08.2019 09:12:09
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Mitte väga. Sa ei tea kui palju kasutajaid seal küljes on.
On selline koht nagu ignase. Kõigi ispide mastid on seal lähedal aga kellegi teenusega pole võimalik peldikus telefoniga rääkida, netti pole.
Kärkna. Seal on küll mast aga mingi metsamassiivi pärast istub kogu kaader lähte masti küljes ja see on täis. Käisin välisantenne paigaldamas, et kärkna masti võtma hakkaks ja dl ulist suuremaks saaks. |
Väga õige täpsustus!
Levi olemasolu / masti lähedus ei tähenda midagi, kui tarbijaid istub küljes rohkem kui masti võimekus on teenindada.
Ning masti "täis" olek võib vabalt olla aastaajast ja/või kellaajast sõltuv - suvituspiirkonnas on suvel hullem seis kui talvel ning igal pool on alati kehvem seis peale tööpäeva lõppu kui inimesed koju jõuavad.
Seega kindlasti tasuks testida erinevate operaatorite kaartidega ning erinevatel kellaaegadel ehk testida ka "tipptundidel".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.08.2019 10:24:32
|
|
|
| tsitaat: |
Elisa pressiteade
30. august 2019
Tänasest saab Elisa esindustes maksekioskis tasuda ka TV-teenuste arveid
Elisa esindustes klientidele iseseisvaks teenindamiseks mõeldud maksekioskites saab tänasest lisaks mobiiliarvete maksmisele ja kõnekaartide laadimisele tasuda ka TV-teenuste arveid. Läbi maksekioski tasutakse arveid teeninduses kohapeal juba ligi 80% juhtudest.
Elisa juhatuse liikme ja erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul on maksekioski lahendus ennast tõestanud ja klientide poolt hästi vastu võetud. “Kui siiani sai tasuda kõneteenuste arveid ja laadida kõnekaarti, siis uuendusena saab alates tänasest, 29. augustist tasuda ka teleteenuste arveid.” Hiiepuu selgitas, et paljud inimesed on harjunud tasuma arveid klienditeenindustes kohapeal, mis pikendab kuu alguses ootejärjekordi. “Alustasime esimese uuendusliku maksekioskiga paar aastat tagasi pealinnas Järve keskuse esinduses, tänaseks olema laienenud ka teistesse esindustesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Praegu tehakse juba umbes 80% arvete tasumistest läbi maksekioski, mis on väga hea näitaja. See on aeg, mis võimaldab meie müügikonsultantidel nõustada kliente teistel sisulistel teemadel ning vähendada oluliselt ooteaega.”
Hiiepuu lisas, et tuleviku klienditeenindus on tugevalt seotud iseteeninduslahendustega ning Elisa töötab selle nimel, et pakkuda veelgi sujuvamat, kiiremat ja mõnusamat ostu- ja teeninduskogemust. “Peame klientide ootustega sammu pidama, inimesed soovivad aina kiiremini ja lihtsamini oma küsimustele vastuseid saada. Näiteks veidi üle aasta abistab Elisa kodulehel inimesi ka tehisintellektil põhinev vestlusrobot Annika. Kui kliendil võtaks erinevatest süsteemidest vastuse otsimine minuteid, siis robot suudab seda vaid pooleteist sekundiga ja samal ajal veel suhtleb kasvõi 100 kliendiga korraga. Vestlusroboti soovitusindeks (NPS) püsib 50-60 vahel, mis rahvusvaheliste tasemete alusel võrdub suurepärase teenindusega,” tõi Hiiepuu näiteks erinevatest Elisas kasutusel olevatest iseteeninduslahendustest.
Hetkel on Elisal kasutusel neli maksekioskit, mis asuvad Tallinnas Järve ja Lasnamäe, Pärnu Port Arturi ja Tartus Tartu Kaubamaja esindustes. Maksekioskis on kliendil võimalik tasuda mobiili- ja teleteenuste arveid ning laadida kõnekaardile kõneaega tasudes sularahas või kaardiga. Seade võtab vastu nii münte kui ka paberraha, kõik tehingud tehakse reaalajas ja info jõuab kohe Elisa arveldussüsteemi. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.08.2019 12:17:06
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| lammas kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada. |
Tulebki nii teha  |
Kas enam testimiseks kaarte tasuta ei anta? |
Kui ma opekat vahetasin, siis anti mingid 500mb limiidiga kaardid. Alguses 1 tk aga siis sai ka teenindaja aru kui tühine maht see tänapäeval on ja andis peoga 5 tk
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
11.09.2019 14:56:26
|
|
|
Igaljuhul sai kokku lepitud kui kolimiseks läheb siis tehnik tuleb ja vaatab kõik üle.
Ja kui sobib siis selle "elamuse" võtame ja sellel puhul tehnik ei maksa midagi.
Mast on teine ka mis eelmises kohas.
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
11.09.2019 18:08:21
|
|
|
Eks tuleb aeg kus sind pannakse fakti ette, et kas teed vōi jääd teenusest ilma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
11.09.2019 18:16:49
|
|
|
| Linnakorteris on reeglina 2-3 teenusapakkujat valida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.09.2019 18:20:29
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| Linnakorteris on reeglina 2-3 teenusapakkujat valida. |
...ja teenusepakkuja vahetudes enamasti midagi ikka pead ümber tegema
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.09.2019 19:08:44
|
|
|
napoleon, stv jookseb mu majas sama kaabli peal.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.09.2019 21:11:04
|
|
|
No see ikka suht soodne teenus, Netflix ja puha
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.09.2019 21:34:57
|
|
|
Ohoh. Mis pakett? Päris soodne värk tõesti. Youtube siis ka premium?
/s
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.09.2019 21:43:48
|
|
|
| Binge aegadest juba..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.09.2019 22:06:59
|
|
|
WTF, UHD, peaks kiirelt jooksma... tarbijakaitsesse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
11.09.2019 22:31:53
|
|
|
| Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.09.2019 22:37:18
|
|
|
| Jep, ainult äpivalmidus
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.09.2019 09:47:19
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast? |
Tegelikult loeb välja, et "sisaldub" hinnas teenus. Äppe on seal menüüs palju, neid aga millegipärast loetletud ei ole ju?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
12.09.2019 09:58:09
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
| Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast? |
Tegelikult loeb välja, et "sisaldub" hinnas teenus. Äppe on seal menüüs palju, neid aga millegipärast loetletud ei ole ju? |
Lihtne PR, et meelitada kliente. Nimed Netlfix ja Youtube müüvad. See pakkumine haiseb kuidagi tarbijakaitse järele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.09.2019 10:01:27
|
|
|
Ega ta normaalne pole jah, see on teadlik eksitamine.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 10:12:14
|
|
|
Kes kaabli pealt optikasse kolivad, saavad seadmerendi selga. Olla üleöö tulnud..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.09.2019 10:13:55
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Kes kaabli pealt optikasse kolivad, saavad seadmerendi selga. Olla üleöö tulnud.. |
No rsk.. 8 € juurde arvele?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
12.09.2019 10:17:45
|
|
|
| Mis seade siis renti antakse?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 10:24:24
|
|
|
nokia tellis. " all inn" aga kõik on kinni. lisaks tuleb KÕIK ringi ehitada, sest optika käib ka sinna sisse.. vanasti tõmbasid koaxi tuppa, keset korterit enamvähem tegid jaguri, sealt 1 ots modemisse, modemist coax ja cat telekani ja elamus tuli. nüüd tõmbad optika nii palju tuppa kui standardpäts ulatab, selle otsa juurde otsid voolu, sealt edasi teed cat5 ed.. häda kui optika ots ja vool seniste cat ide otsast liiga kaugele jääb.. tra. see kõik on lill eeldusel, et korter pole nn värskelt remonditud. optika paned küll kuumaliimiga kuhu vaja kenast ära aga edasi..
kui mulle tuleb täna kiri, et " sa pead nüüd optika peale kolima " siis viin selle asja viisakalt esindusse ära. isegi kui stv sunnib mind ühe cati otsa lisaks tuppa tõmbama, pole sellest nii palju vaeva. stv pole minuteada veel anaal-loogi ka tartus välja lülitanud, seega on teised telekad " hinna sees ".
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.09.2019 11:01:38
|
|
|
Mulle tuli optikaga 2€ kuutasule juurde jah. Vähe ägedam aga aelgasema stardiga Nokia seade.
Mingit hullu pornot ei pidanud tehnik õnneks tegema. Optika koridorist toanurka teleka taha, sealt Nokia junni ja sellest omakorda CAT5 teleka, digiboksi ja PS4 jaoks. Ja üks CAT5 läheb läbi seina veel teise tuppa.
Boonus on see, et saan eelmise elaniku tehtud koaksiaalporno nah*i visata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 11:18:14
|
|
|
ma tahaks selle eikia külge panna mingi usb storage ja mingi printeri aga see on kõik kinni..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
12.09.2019 11:32:11
|
|
|
laurx, parem harju teadmisega, et teenusepakkuja seadmed on seadistatud pakutavate teenuste parimaks toimimiseks ja ära oota sealt midagi enamat!
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 11:53:22
|
|
|
mega, seepärast ma stv d mainisingi. nende teenus on endiselt selline, et tuppa tulevad kas üks või kaks juhet. edasi vaata ise. ühe asuse ruuteri otsa on mul mingi võrguprinter pandud - check. kaks conaxi moodulit on ka kuskil vedelemas - check. kaabelduse tegin ise ja see võiks ka korras olla. viimased ca aasta on elamusest vaadatud valdavalt mingeid lastesaateid, mis tulevad kuskilt lastekanalitest niikuinii katkematult ja seda pole ka justkui vaja või sellest saaks valutult loobuda.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
12.09.2019 12:24:40
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ... nüüd tõmbad optika nii palju tuppa kui standardpäts ulatab, selle otsa juurde otsid voolu, sealt edasi teed cat5 ed.. häda kui optika ots ja vool seniste cat ide otsast liiga kaugele jääb.. |
Mis takistab pikemat optika patchi panna? Need pole kuigi kallid ju.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 15:39:38
|
|
|
ei ole huvi sellega tegeleda. võimalik võit uploadis + seadmerent ei motiveeri.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
12.09.2019 17:14:32
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| nokia tellis. " all inn" aga kõik on kinni. lisaks tuleb KÕIK ringi ehitada, sest optika käib ka sinna sisse.. vanasti tõmbasid koaxi tuppa, ... |
Kas Elisa optikaga on kõik kanalid IP-vormingus? Nii ei ole, et optika tuleb karpi, sealt edasi koaksiaal telekatesse ja võrgukaabel ruuterisse?
Seega Elisa tahab pikemas perspektiivis DVB-C süsteemi üldse ära lõpetada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.09.2019 17:19:31
|
|
|
noh, kõik IP s ju. milleks pidada kahte (kolme koos dvb-t ga) tehnoloogiat. kui sa hakkad otsima, ei saa sa vaikimisi dvb-t d ka enam esimese valikuna.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.09.2019 18:25:45
|
|
|
Ai kurjam, vaatasin kodukal teenuseid ja oleksid jaganud mulle tasuta nuti-tv ja L-kanalid tasuta lisaks. Panin juba ok ja edasi ning raiped tahavad seadme rendi eest raha või välja ostmist 54€
Oleks saanud maale vanematele sokutada uue lahenduse
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.09.2019 18:35:27
|
|
|
"zuumi" mõtled?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.09.2019 18:45:40
|
|
|
Filmikombo pakett kasutusel. Järelvaatamine ja bling bling seadmega. Kogu seda kupatust pakutakse tasuta juurde koos L kanalite paketiga, lihtsalt seadme rent juurde või välja osta.
Teine telekas kodus olemas, kuid see saab kasutust ca 1 kord kuus heal juhul ning ei näe pointi.
Kuna vajab ainult neti kaablid taha, siis mõtlesin vanematele maale viia, kuid seal Elisa levi imeb sajaga, sest mast ebamõistlikult kaugel ning suunatud nii, et kuidagi jeeli jeeli on priiri peal levi (heal ajal 5mb alla). Lisaantenne jne külge pookima, siis läheb lollilt kalliks.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
27.09.2019 21:03:56
|
|
|
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.09.2019 23:16:24
|
|
|
hmm, miks teenusepakkujad pakuvad asju....huvitav
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Vant
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
28.09.2019 20:12:18
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii. |
Sa võid ju küsida, et palju nad ilma tahvlita neti eest tahavad.
_________________ Windscribe - FREE VPN - Estonian server |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
28.09.2019 20:22:18
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii. |
Tegin ise samuti. Kasutu tegevus oli. Tahvel seisab tühja. Lisaks mingi mõttetu tahvel.. micro usb laadija ots nt. Miski huawei.
Kahte netti pakuti. Kallimal vist oli 6 kuud soodustust ainult. Aga odavam jäi lahjaks, ei vea elisa elamust korrektselt välja.
Samas kui soome vahet jookseks oleks hea pakkumine. Kôik oli piiramatu ka soomes minuarust.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
28.09.2019 21:53:53
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| micro usb laadija ots nt. |
Mis laadija otsa sa siis tahaks?
Micro USB ongi ju kõige levinum
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
28.09.2019 22:22:52
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| miq1988 kirjutas: |
| micro usb laadija ots nt. |
Mis laadija otsa sa siis tahaks?
Micro USB ongi ju kõige levinum |
Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.09.2019 22:53:59
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.09.2019 23:30:47
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| miq1988 kirjutas: |
Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi. |
+1  |
Kui korra oled juhtmevaba laadija kasutanud siis ei taha usb-c nähagi. Aasta jooksul vist loetud kordi kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
29.09.2019 00:39:58
|
|
|
| Olgu nii. endale pole veel USB-C kätte sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|