Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 29.08.2019 11:00:39 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Kas Elisa on oma seadmeid, levi jms parandanud/uuendanud peale starmani ostmist? Aastaid oli kodus üle õhu starman (TV + internet) töötas nagu kulda. Siis Elisa tuli ja kogu moos. Käisid mitmed mehed, eri firma logod tunkedel, katusepeal mõõtmas ja möllamas. Lõpuks öeldi, et jah. Levi ei ole ega ilmselt niipea tule. Sai siis Telia koduinterneti peale kolitud. Nüüd aga uus kolimine varsti ees. Eramaja ja tuleb jälle üle õhu midagi vaadata. 20/5 ühendus hetkel sobib (nati võiks olla ju kiirem 30/10) + kaks vaatajakohta. Ega vist valikuid väga ei ole. Noh need optilise kaabli mehed kaevavad ja möllavad ka juba aastaid nii 80-100m kaugusel majast aga usku veel sellesse ei ole icon_smile.gif


Ma käisin ühel pealelõunal 20min kristiines kõikide operaatorite juures ja küsisin 4G kaardid testimiseks. Kõigil oli mingi tasuta ajaga kaart anda. Panin ükshaaval kodus tööle ja vaatasin mis kõige parem/stabiilsem on ja teised sai lihtsalt ära lõpetada ning sim kaart prügisse.

Lauri
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 11:13:29 vasta tsitaadiga

No cellmapperist saab mastide asukohta ka vaadata.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2019 11:14:57 vasta tsitaadiga

Mastid ise ei ole ainus näitaja ju sellise teenuse juures.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 11:16:17 vasta tsitaadiga

Kui mastist tulev dl on väiksem kui ul, pole seal küljes midagi teha.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 12:52:27 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
laurx kirjutas:
Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada.


Tulebki nii teha thumbs_up.gif
Kas enam testimiseks kaarte tasuta ei anta?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 18:37:31 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mastid ise ei ole ainus näitaja ju sellise teenuse juures.


Ei ole, aga aimu ikka saad.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 07:50:19 vasta tsitaadiga

Mitte väga. Sa ei tea kui palju kasutajaid seal küljes on.
On selline koht nagu ignase. Kõigi ispide mastid on seal lähedal aga kellegi teenusega pole võimalik peldikus telefoniga rääkida, netti pole.
Kärkna. Seal on küll mast aga mingi metsamassiivi pärast istub kogu kaader lähte masti küljes ja see on täis. Käisin välisantenne paigaldamas, et kärkna masti võtma hakkaks ja dl ulist suuremaks saaks.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 09:12:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mitte väga. Sa ei tea kui palju kasutajaid seal küljes on.
On selline koht nagu ignase. Kõigi ispide mastid on seal lähedal aga kellegi teenusega pole võimalik peldikus telefoniga rääkida, netti pole.
Kärkna. Seal on küll mast aga mingi metsamassiivi pärast istub kogu kaader lähte masti küljes ja see on täis. Käisin välisantenne paigaldamas, et kärkna masti võtma hakkaks ja dl ulist suuremaks saaks.


Väga õige täpsustus!
Levi olemasolu / masti lähedus ei tähenda midagi, kui tarbijaid istub küljes rohkem kui masti võimekus on teenindada.
Ning masti "täis" olek võib vabalt olla aastaajast ja/või kellaajast sõltuv - suvituspiirkonnas on suvel hullem seis kui talvel ning igal pool on alati kehvem seis peale tööpäeva lõppu kui inimesed koju jõuavad.

Seega kindlasti tasuks testida erinevate operaatorite kaartidega ning erinevatel kellaaegadel ehk testida ka "tipptundidel".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 10:24:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Elisa pressiteade
30. august 2019

Tänasest saab Elisa esindustes maksekioskis tasuda ka TV-teenuste arveid

Elisa esindustes klientidele iseseisvaks teenindamiseks mõeldud maksekioskites saab tänasest lisaks mobiiliarvete maksmisele ja kõnekaartide laadimisele tasuda ka TV-teenuste arveid. Läbi maksekioski tasutakse arveid teeninduses kohapeal juba ligi 80% juhtudest.

Elisa juhatuse liikme ja erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul on maksekioski lahendus ennast tõestanud ja klientide poolt hästi vastu võetud. “Kui siiani sai tasuda kõneteenuste arveid ja laadida kõnekaarti, siis uuendusena saab alates tänasest, 29. augustist tasuda ka teleteenuste arveid.” Hiiepuu selgitas, et paljud inimesed on harjunud tasuma arveid klienditeenindustes kohapeal, mis pikendab kuu alguses ootejärjekordi. “Alustasime esimese uuendusliku maksekioskiga paar aastat tagasi pealinnas Järve keskuse esinduses, tänaseks olema laienenud ka teistesse esindustesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Praegu tehakse juba umbes 80% arvete tasumistest läbi maksekioski, mis on väga hea näitaja. See on aeg, mis võimaldab meie müügikonsultantidel nõustada kliente teistel sisulistel teemadel ning vähendada oluliselt ooteaega.”

Hiiepuu lisas, et tuleviku klienditeenindus on tugevalt seotud iseteeninduslahendustega ning Elisa töötab selle nimel, et pakkuda veelgi sujuvamat, kiiremat ja mõnusamat ostu- ja teeninduskogemust. “Peame klientide ootustega sammu pidama, inimesed soovivad aina kiiremini ja lihtsamini oma küsimustele vastuseid saada. Näiteks veidi üle aasta abistab Elisa kodulehel inimesi ka tehisintellektil põhinev vestlusrobot Annika. Kui kliendil võtaks erinevatest süsteemidest vastuse otsimine minuteid, siis robot suudab seda vaid pooleteist sekundiga ja samal ajal veel suhtleb kasvõi 100 kliendiga korraga. Vestlusroboti soovitusindeks (NPS) püsib 50-60 vahel, mis rahvusvaheliste tasemete alusel võrdub suurepärase teenindusega,” tõi Hiiepuu näiteks erinevatest Elisas kasutusel olevatest iseteeninduslahendustest.

Hetkel on Elisal kasutusel neli maksekioskit, mis asuvad Tallinnas Järve ja Lasnamäe, Pärnu Port Arturi ja Tartus Tartu Kaubamaja esindustes. Maksekioskis on kliendil võimalik tasuda mobiili- ja teleteenuste arveid ning laadida kõnekaardile kõneaega tasudes sularahas või kaardiga. Seade võtab vastu nii münte kui ka paberraha, kõik tehingud tehakse reaalajas ja info jõuab kohe Elisa arveldussüsteemi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 12:17:06 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
lammas kirjutas:
laurx kirjutas:
Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada.


Tulebki nii teha thumbs_up.gif
Kas enam testimiseks kaarte tasuta ei anta?


Kui ma opekat vahetasin, siis anti mingid 500mb limiidiga kaardid. Alguses 1 tk aga siis sai ka teenindaja aru kui tühine maht see tänapäeval on ja andis peoga 5 tk icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2019 16:44:30 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6769317/40-000-elisa-netiklienti-saab-sel-aastal-valguskaabli-tuppa

mina oma korteris asju ringi teha ei viitsi.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 14:56:26 vasta tsitaadiga

Igaljuhul sai kokku lepitud kui kolimiseks läheb siis tehnik tuleb ja vaatab kõik üle.
Ja kui sobib siis selle "elamuse" võtame ja sellel puhul tehnik ei maksa midagi.
Mast on teine ka mis eelmises kohas.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 18:08:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://tehnika.postimees.ee/6769317/40-000-elisa-netiklienti-saab-sel-aastal-valguskaabli-tuppa

mina oma korteris asju ringi teha ei viitsi.


Eks tuleb aeg kus sind pannakse fakti ette, et kas teed vōi jääd teenusest ilma icon_biggrin.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 18:16:49 vasta tsitaadiga

Linnakorteris on reeglina 2-3 teenusapakkujat valida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 18:20:29 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Linnakorteris on reeglina 2-3 teenusapakkujat valida.


...ja teenusepakkuja vahetudes enamasti midagi ikka pead ümber tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 19:08:44 vasta tsitaadiga

napoleon, stv jookseb mu majas sama kaabli peal.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.09.2019 21:11:04 vasta tsitaadiga

No see ikka suht soodne teenus, Netflix ja puha

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 21:34:57 vasta tsitaadiga

Ohoh. Mis pakett? Päris soodne värk tõesti. Youtube siis ka premium?

/s

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 21:43:48 vasta tsitaadiga

Binge aegadest juba..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 22:06:59 vasta tsitaadiga

WTF, UHD, peaks kiirelt jooksma... tarbijakaitsesse. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 22:31:53 vasta tsitaadiga

Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 22:37:18 vasta tsitaadiga

Jep, ainult äpivalmidus
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.09.2019 09:47:19 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast?


Tegelikult loeb välja, et "sisaldub" hinnas teenus. Äppe on seal menüüs palju, neid aga millegipärast loetletud ei ole ju?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 09:58:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
reikar kirjutas:
Kas see "sisaldub" ei tähenda seal ainult rakenduse võimalust boxis? Konto peab ikka endal olema vast?


Tegelikult loeb välja, et "sisaldub" hinnas teenus. Äppe on seal menüüs palju, neid aga millegipärast loetletud ei ole ju?


Lihtne PR, et meelitada kliente. Nimed Netlfix ja Youtube müüvad. See pakkumine haiseb kuidagi tarbijakaitse järele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.09.2019 10:01:27 vasta tsitaadiga

Ega ta normaalne pole jah, see on teadlik eksitamine.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 10:12:14 vasta tsitaadiga

Kes kaabli pealt optikasse kolivad, saavad seadmerendi selga. Olla üleöö tulnud..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 10:13:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kes kaabli pealt optikasse kolivad, saavad seadmerendi selga. Olla üleöö tulnud..

No rsk.. 8 € juurde arvele?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 12.09.2019 10:17:45 vasta tsitaadiga

Mis seade siis renti antakse?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 10:24:24 vasta tsitaadiga

nokia tellis. " all inn" aga kõik on kinni. lisaks tuleb KÕIK ringi ehitada, sest optika käib ka sinna sisse.. vanasti tõmbasid koaxi tuppa, keset korterit enamvähem tegid jaguri, sealt 1 ots modemisse, modemist coax ja cat telekani ja elamus tuli. nüüd tõmbad optika nii palju tuppa kui standardpäts ulatab, selle otsa juurde otsid voolu, sealt edasi teed cat5 ed.. häda kui optika ots ja vool seniste cat ide otsast liiga kaugele jääb.. tra. see kõik on lill eeldusel, et korter pole nn värskelt remonditud. optika paned küll kuumaliimiga kuhu vaja kenast ära aga edasi..

kui mulle tuleb täna kiri, et " sa pead nüüd optika peale kolima " siis viin selle asja viisakalt esindusse ära. isegi kui stv sunnib mind ühe cati otsa lisaks tuppa tõmbama, pole sellest nii palju vaeva. stv pole minuteada veel anaal-loogi ka tartus välja lülitanud, seega on teised telekad " hinna sees ".

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.09.2019 11:01:38 vasta tsitaadiga

Mulle tuli optikaga 2€ kuutasule juurde jah. Vähe ägedam aga aelgasema stardiga Nokia seade.
Mingit hullu pornot ei pidanud tehnik õnneks tegema. Optika koridorist toanurka teleka taha, sealt Nokia junni ja sellest omakorda CAT5 teleka, digiboksi ja PS4 jaoks. Ja üks CAT5 läheb läbi seina veel teise tuppa.

Boonus on see, et saan eelmise elaniku tehtud koaksiaalporno nah*i visata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 11:18:14 vasta tsitaadiga

ma tahaks selle eikia külge panna mingi usb storage ja mingi printeri aga see on kõik kinni..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 11:32:11 vasta tsitaadiga

laurx, parem harju teadmisega, et teenusepakkuja seadmed on seadistatud pakutavate teenuste parimaks toimimiseks ja ära oota sealt midagi enamat!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 11:53:22 vasta tsitaadiga

mega, seepärast ma stv d mainisingi. nende teenus on endiselt selline, et tuppa tulevad kas üks või kaks juhet. edasi vaata ise. ühe asuse ruuteri otsa on mul mingi võrguprinter pandud - check. kaks conaxi moodulit on ka kuskil vedelemas - check. kaabelduse tegin ise ja see võiks ka korras olla. viimased ca aasta on elamusest vaadatud valdavalt mingeid lastesaateid, mis tulevad kuskilt lastekanalitest niikuinii katkematult ja seda pole ka justkui vaja või sellest saaks valutult loobuda.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 12:24:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
... nüüd tõmbad optika nii palju tuppa kui standardpäts ulatab, selle otsa juurde otsid voolu, sealt edasi teed cat5 ed.. häda kui optika ots ja vool seniste cat ide otsast liiga kaugele jääb..


Mis takistab pikemat optika patchi panna? Need pole kuigi kallid ju.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 15:39:38 vasta tsitaadiga

ei ole huvi sellega tegeleda. võimalik võit uploadis + seadmerent ei motiveeri.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 12.09.2019 17:14:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nokia tellis. " all inn" aga kõik on kinni. lisaks tuleb KÕIK ringi ehitada, sest optika käib ka sinna sisse.. vanasti tõmbasid koaxi tuppa, ...

Kas Elisa optikaga on kõik kanalid IP-vormingus? Nii ei ole, et optika tuleb karpi, sealt edasi koaksiaal telekatesse ja võrgukaabel ruuterisse?

Seega Elisa tahab pikemas perspektiivis DVB-C süsteemi üldse ära lõpetada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 17:19:31 vasta tsitaadiga

noh, kõik IP s ju. milleks pidada kahte (kolme koos dvb-t ga) tehnoloogiat. kui sa hakkad otsima, ei saa sa vaikimisi dvb-t d ka enam esimese valikuna.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2019 18:25:45 vasta tsitaadiga

Ai kurjam, vaatasin kodukal teenuseid ja oleksid jaganud mulle tasuta nuti-tv ja L-kanalid tasuta lisaks. Panin juba ok ja edasi ning raiped tahavad seadme rendi eest raha või välja ostmist 54€ thumbs_down.gif
Oleks saanud maale vanematele sokutada uue lahenduse

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2019 18:35:27 vasta tsitaadiga

"zuumi" mõtled?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2019 18:45:40 vasta tsitaadiga

Filmikombo pakett kasutusel. Järelvaatamine ja bling bling seadmega. Kogu seda kupatust pakutakse tasuta juurde koos L kanalite paketiga, lihtsalt seadme rent juurde või välja osta.
Teine telekas kodus olemas, kuid see saab kasutust ca 1 kord kuus heal juhul ning ei näe pointi.

Kuna vajab ainult neti kaablid taha, siis mõtlesin vanematele maale viia, kuid seal Elisa levi imeb sajaga, sest mast ebamõistlikult kaugel ning suunatud nii, et kuidagi jeeli jeeli on priiri peal levi (heal ajal 5mb alla). Lisaantenne jne külge pookima, siis läheb lollilt kalliks.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 21:03:56 vasta tsitaadiga

Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 23:16:24 vasta tsitaadiga

hmm, miks teenusepakkujad pakuvad asju....huvitav
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 28.09.2019 20:12:18 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii.

Sa võid ju küsida, et palju nad ilma tahvlita neti eest tahavad.

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 20:17:40 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii.
tasuta lõunaid pole olemas
17*24=408
tahvel maksab elisas ja mujal kauplustes 230 kanti
https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/samsung/galaxy-tab-a-10-1-2019-32gb
https://www.hinnavaatlus.ee/1439160/samsung-galaxy-tab-a-2019-101-32gb/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.09.2019 20:22:18 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Elisast helistati ja pakuti galaxy tab A 10.1(2019) tahvlit. Pealekauba saad piiramatu neti mahuga simi. Aga Simi eest tahavad 17 euri kuumakset ja seda 2 aastat. Maale sobib hästi. Hetkel ka jagatud mobiilne nett seal. Vana neti lepingu lõpetab ära ja paneb uue simi asemele (:
Muuljuhul ei näe mõtet. Mõtlesin korraks linna ka poisile teine tahvel võtta, aga kuna korteris nagunii wifi siis tuleks odavam juba kasvõi niisama järekasse see seade võtta. SIM netti korteris vaja ei läheks nagunii.


Tegin ise samuti. Kasutu tegevus oli. Tahvel seisab tühja. Lisaks mingi mõttetu tahvel.. micro usb laadija ots nt. Miski huawei.

Kahte netti pakuti. Kallimal vist oli 6 kuud soodustust ainult. Aga odavam jäi lahjaks, ei vea elisa elamust korrektselt välja.

Samas kui soome vahet jookseks oleks hea pakkumine. Kôik oli piiramatu ka soomes minuarust.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 21:53:53 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
micro usb laadija ots nt.


Mis laadija otsa sa siis tahaks?

Micro USB ongi ju kõige levinum
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.09.2019 22:22:52 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
miq1988 kirjutas:
micro usb laadija ots nt.


Mis laadija otsa sa siis tahaks?

Micro USB ongi ju kõige levinum


Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 22:53:59 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:

Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi.

+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 23:30:47 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
miq1988 kirjutas:

Kui korra usb-C kasutanud siis seda micro usb kräppi ei taha enam nãhagi.

+1 thumbs_up.gif

Kui korra oled juhtmevaba laadija kasutanud siis ei taha usb-c nähagi. Aasta jooksul vist loetud kordi kasutanud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 00:39:58 vasta tsitaadiga

Olgu nii. endale pole veel USB-C kätte sattunud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.