|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.08.2019 16:59:47
|
|
|
Tere Samsungi omanikud.
Sai umbes kuu aega tagasi S10 endale soetatud ning just nüüd tuli mõttesse telefoni niiöelda "loksutada" ja telefoni "kuulata". Ja mida imet. Kui loksutan telefoni kõrva ääres, siis on selgelt kuulda et miski sees loksub.
On see mõni andur? Kas teil ka on kuulda, et miskit sees liigub kui telefoni kõrvaääres "loksutada"?
Ette tänades,
Rem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
09.08.2019 17:11:31
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
Tere Samsungi omanikud.
Sai umbes kuu aega tagasi S10 endale soetatud ning just nüüd tuli mõttesse telefoni niiöelda "loksutada" ja telefoni "kuulata". Ja mida imet. Kui loksutan telefoni kõrva ääres, siis on selgelt kuulda et miski sees loksub.
On see mõni andur? Kas teil ka on kuulda, et miskit sees liigub kui telefoni kõrvaääres "loksutada"?
Ette tänades,
Rem |
peaks olema kaamera pildistabilisaator (OIS).
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.08.2019 17:20:55
|
|
|
Peabki loksuma jah
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.08.2019 18:03:45
|
|
|
Tänud. Hakkas kohe kergem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.08.2019 10:43:46
|
|
|
Küsimus, mis iga moodsama telefoni omanikku painavat näib, kui vaadata, et iga paari lk tagant küsitakse... Tootja võiks rahustava kleepsu kohe ekraanile panna.
Minu kogemusel algas asi AF-i lisandumisel iFöön 3GS-ga. Krt, tegelikult vist juba N95 klõbises ka.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
16.08.2019 19:30:20
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Selge, proovin ära. Tänud!
Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga. |
Oled jõudnud proovida? Ehk jagad muljeid?
Mul on siiani peal ja paganama hea on ikka. S8 puhul häiris, aga S10 puhul on siledam ja mõnusam. Minu poolt tugev 5 asjale
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.08.2019 15:22:44
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
Selge, proovin ära. Tänud!
Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga. |
Oled jõudnud proovida? Ehk jagad muljeid?
Mul on siiani peal ja paganama hea on ikka. S8 puhul häiris, aga S10 puhul on siledam ja mõnusam. Minu poolt tugev 5 asjale  |
Tellisin ära ja nüüdseks jõudsid ka kohale, kuid ei ole paigaldanud. Nimelt kuna transpordiga läks aega, siis mõtlesin, et ikkagi vajan mingisugust lahendust vahepeal. Otsustasin ikkagi kokkuvõttes katsetada nende erinevate ekraanikaitsmete paigaldajatega. Kogemus oli umbes selline:
Alustasin Mustika keskuse Skymobile-iga. Neil oli selline 37 eurone kaitseklaas, mida paigaldatakse geeli + UV valgusega. Ehk tundus sarnane sellele, millest siin vahepeal juttu käis, mis peaks olema ainuke, mis näpujäljelugejaga töötab jne. Kahjuks ei saanud aga see neiu selle paigaldamisega hakkama. Ta polnud varem teinud ja soovitas minna Rocca Al Maresse, kus väidetavalt keegi kogenum. Raha ei võetud.
Edasi aga sattusin hoopis Kristiine keskusesse Starcomi. Seal paigaldati mulle umbes 40 euroga mingisugune liimiga variant paari minutiga. Muidu oli kõik tore, aga sellega oli selline probleem, et nimelt see sõrmejäljelugeja koht oli veidi teistsugune. Ehk siis selline ring. Ta ei olnud nagu väljalõigatud ehk näpuga tunda ei olnud, aga teisest materjalist vms, sest ta paistis välja. Kõik peale selle ringi oli ka palju tuhmim (või võib-olla ta lihtsalt peegeldas rohkem?), mis mulle väga ei meeldinud. Lisaks oli front kaamera üldsegi väljalõigatud, mis selles osas hea, et kaamera ei pea läbi selle kaitseklaasi võib-olla pildistama, aga siiski tahaks ju et ka see oleks kaitstud. Kõige halvem selle osas on see, et sõrmejäljelugeja sellegi poolest ei tööta korralikult - isegi kui telefonis on mingi veider auk nagu nüüd.
Kõik see aga lõppes sellega, et suutsin siiski kuu aega tagasi telefoni sedasi maha pillata, et lõi kaitseklaasi kildudeks. Võtsin klaasi ära ja ekraan on nagu täiesti uus, ei ühtegi märget. Seega selles osas olen väga rahul ja pigem oli seda 40nd eurot väärt.
Aga nüüd otsustasin paar päeva tagasi proovida siis seda Rocca Al Mare Skymobile-i. Paigaldati samasugune geel + UV variant nagu varem Mustikas ning seekord väga edukalt. Front kaamera on kaitstud ja pilt on jätkuvalt väga ilus. Sõrmejäljelugeja on ilusti samamoodi kaetud ning töötab. Kohati tundub, et see eelmine klaas oli natukene paksem, aga hetkel olen igastahes väga rahul, sest põhimõtteliselt ei ole seda klaasi tähele panna. Nüüd jään lihtsalt lootma, et suudab telefoni siiski kaitsta.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.09.2019 21:16:24
|
|
|
Vaata seda videot, äkki on abi
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
03.09.2019 21:44:50
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vaata seda videot, äkki on abi
Spoiler 
|
Tänud vastuse eest, aga ma olen enne siia postitamist juba päris palju googeldanud ja tube videosid vaadanud. Mul on tunne, et standardlahendused siin ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
04.09.2019 01:02:05
|
|
|
Pane "Kuvamine: Alati"
Nagu ta seal videos mainis, siis paljud äpid ei toimi kui on "Kuni ekraan on väljas"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
05.09.2019 10:39:09
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Pane "Kuvamine: Alati"
Nagu ta seal videos mainis, siis paljud äpid ei toimi kui on "Kuni ekraan on väljas" |
Panin. Ei aidanud. Meilid ja SMS-id võiksid ju ikkagi toimida sedasi. Need on telefoniga kaasasolevad rakendused.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
05.09.2019 11:41:31
|
|
|
Mul ka ei toimi.
Samuti on bug nt youtube ja mängudega landscapes kus messengeri chat headid panevad normaalselt tala. Jäävad mingi 5mm servast eemale ja kui neid üritada lohistada siis hüppavad üle ekraani. Iga updatega loodan, et äkki on korda tehtud, aga senimaani pole.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
05.09.2019 13:00:11
|
|
|
https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00077671/
Mul ei tööta samuti mitte, aga SMS puhul ja mID puhul olen vahest märganud. Mul on töötamisel telefon silent peale ja kõik teavitused jooksevad kella.
Ju seal mingi seos, mis edge notificationid ära rikub.
See aga ei ole vastus teie probleemidele
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.09.2019 03:45:50
|
|
|
Liikusin aprillis S7 > S9P ja nüüd nädal tagasi võtsin S10E kasutusele (ahvatles juba ammu, nagu teema algusest näha, kuid lubasin endale, et üle 400 ma selle eest maksma ei hakka). Hetkel on tunded ausalt öelda vastakad.
Plussid:
* Mõnusalt väiksem-kergem, ümaramate külgede tõttu istub palju mugavamalt käes. Taskus veelgi paremini.
* Rohkem esipinda kasutav ekraan kahtlemata.
* Lame ekraan kahtlemata. Väga kaalukas pluss. Ei saanud need kumerad servad mulle paraku ka 4 kuuga ülearu armsaks. Igasugune edge bullshit aktiivsus oli niikuinii välja lülitatud.
Miinused:
* Ekraani värviedastus tundub nirum. Kuidagi kahvatum. Seadetest mõlemad vaikimisi "screen mode: natural".
* Kui kõrvuti panna, siis valge taust on S9P kõrval kollane (vahet pole, kas ekraanivalgustus põhjas, poole peal, maas).
* Pole telekaamerat (teadsin ette, samas oli üks kriteerium, mille pärast varem tavalise S9 asemel S9P võtsin, kuigi nii suurt labidat tegelikult ei tahtnud). Ultra wide mind suurt ei koti. Head sõbrad on alati pildile ära mahtunud. Pole mul neid sadu.
* Hetkel kõige häirivam on ekraanil survetundliku home "nupu" puudumine. S7-l ma hakkasin sõrmejäljelugejat kasutama, kuna jäi niikuinii kenasti pöidla alla. S9P lugeja oli minu jaoks vale koha peal - ei satu telefoni pihku võttes ükski sõrm sinna, autohoidikus seda enam. Mugav oli aga see, et kui lukuks oli seadistatud muster, visati välja lülitatud ekraanilt kohe selleni, kui ekraani allosas "home" kohale vajutada. Väike haptic klick ja kohe õige koht ees. S10E lugeja on ka minu jaoks vales kohas. Palju mugavam on telefon altpoolt otsast pihku võtta. Aga S10E-l on mingil imelikul põhjusel survetundlikust "home"-ist loobutud (reaalselt peaks see vist üldse softiline teema olema?). Nii et kui pidevalt power nupuni küünitada ei viitsi, on alternatiiviks 2x ekraanile koputada (saab muidugi sisse lülitada ka laualt tõstmisel ekraani aktiveerumise), siis sõrmega üles libistada ja siis muster ära tõmmata. Tüütu, kui varasem harjumus oli vaid üks kord vajutada ja kohe muster tõmmata.
* Power nupp ise võiks natuke reljeefsem olla. Võibolla harjumuse asi, aga natukenegi väljaulatuv oleks pimesi paremini leitav. Liiga kõrgel ka, et mugavalt sõrme alla jääda. Seda on vist kõik ülevaated juba kirunud.
* Prism Black tagakülg on pigem hõbedane kui must. Kõik tootefotod on petlikud. S9P Midnight Black on päriselt must.
Tõenäoliselt jään puhtalt kompaktsuse tõttu S10E-d kasutama, kuigi käsi ei taha hetkel veel väga kergelt S9P-le tehaseseadeid tegema tõusta...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.09.2019 07:02:19
|
|
|
rex,
Alguses häiris mind ka sõrmejäljelugeja asukoht... aga peale paari kuud kasutamist olen ära harjunud.
Ostuga olen väga rahul, meeldib kompaktsus ja seadme kiirus. Natuke häirib aku suurus aga saab hakkama, akupangad ei maksa ka enam midagi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
07.09.2019 09:19:03
|
|
|
| Rex, olen samuti omanud s8t/s9t/s10e-d ja julgen öelda,et kui su nn valge taust on kollane viitab see juba ekraani "burn-in"ile.. antud loendist oli s10e värvid teistest peajagu üle
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.09.2019 09:29:57
|
|
|
pole mingit burn-in'i
natural/loomulik ongi kollakam ega hakka niivõrd silmadele
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
07.09.2019 10:27:21
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
pole mingit burn-in'i
natural/loomulik ongi kollakam ega hakka niivõrd silmadele
 |
seda saab ju valida, ta saab ju "valge valgemaks". Võibolla sain valesti aru,et probleem,et ekraan ei lähe nn "valgeks"
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.09.2019 11:59:29
|
|
|
Jah, eks "valge" on niikuinii üsna suhteline mõiste, aga isegi kui valin "vivid" ja tõmban slideri kõige "coolimaks", on S10E peal näiteks gmaili rakenduse valge taust kollakam kui S9P vaikimisi "adaptive display-ga", mille slider on vaikimisi keskel. Lisaks omavahel kõrvutamisele saan hetkel panna ka täismatt valgeks krunditud seina taustale päevavalges. S9P tundub valgem.
Terves ulatuses ilma ühegi muu kontuurita burn in'i ma väga ei usu. Erinevad ekraanide partiid ehk? S9P-le pole mul näiteks absull Waze sisse põlenud (valgel taustal pole midagi isegi aimata), S7-l oli lõpus ikka korralikult näha.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.09.2019 20:17:06
|
|
|
| Blue light filter pole peal juhuslikult ? See teeb ka pildi kollaseks, et silmadel parem oleks.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.09.2019 23:54:57
|
|
|
Ei ole mingit sinisefiltrit. Teadlikult võtan alati maha, kui kuskil juhtumisi peal.
Avastasin veel, et polegi märgutulukesest erilist puudust tundnud. Mingil määral ehk kompenseerinud, et dev optionsist on "stay awake" sees ja dokis istudes pidevalt hämar lock screen pilt ees (mul on nii home kui lock musta taustaga).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.09.2019 14:32:12
|
|
|
Pane ekraanireziim "elav" peale ja taastub Samsa SuperAmoledile iseloomulik kontrastsus ja toon. Ise märkasin ka seda esimesena ja ei saa aru miks see by default nii on, aga ju siis neid "liiga värviline" kurtjaid oli rohkem.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.09.2019 17:37:33
|
|
|
Paningi juba elava peale, kui viimati näppisin, aga kõrvutades ei ole ikkagi S9P "adaptive"-iga sama "valge". Isegi mitte siis, kui "elav" all slider kõige külmemaks tõmmata. Advanced alt RGB-d ei viitsiks ka nagu tuunima hakata, siis keeran ilmselt ise mingite muude olude jaoks pekki. Eks harjub ära... S9P-l on seal 4 valikut, S10E-l ainult 2.
S10E erisus on ka, et ekraani reso ei saa muuta. S7 ja S9P puhul oli ta mul vaikimisi keskmise peal, kuna mina katsetamisel max'iga reaalset vahet ei teinud ja lasin teadlikult natuke vähem jõudlust nõudva peal olla lootuses, et toimetab grammi võrra kiiremini ja võtab vähem akut.
viimati muutis rex 10.09.2019 12:41:54, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.09.2019 12:36:53
|
|
|
| S10e'l on madalam reso ka kui S7 ja S9p'l. S10e reso on 1080x2280, S7 too keskmine valik oligi mälu järgi 1080x1920 (kõrgeim valik 1440x2560).
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.09.2019 12:42:45
|
|
|
Jah, see on minu jaoks ok.
Viskan oma edit'i parem uue postina:
Iga krdi Androidi uusversiooniga (peamiselt 7 > 8 > 9) on teavituste õigeaegset saabumist järjest rohkem pekki keeratud. Arusaadav, et juutuubi vahtijaile vaja akust rohkem välja pressida, aga võiks mõelda ka nende peale, kel telefon enamjaolt taskus või laual, aga oluline on just kohene teavitamine, mitte taustarakenduste vägisi talveunne surumine. Kasutan guugli enda gmaili rakendust ja no ei tule teavitust, kui telefon on mingi aja laual lebanud. Desktopis samal ajal näha, et ammu saabunud (lugemata). Tõstan telefoni, kord käib siis "kõll" ära, kord ka siis ei miskit. Pärast lukust avamist ja näppimist tavaliselt ikka tuleb. Ja siis algab vastupidine jama - kui ma loen selle läbi PC brauserist, ei märgita väga tihti seda telefonis loetuks (ikoon istub status baril ja lock screenil). Vahel tõmban ülalt sõrmega teavituste/kiirvalikute "kardina" alla, loen preview läbi ja vajutan "clear", siis viskab korraks platsi puhtaks, aga oh üllatust - kohe käib jälle kõll ja visatakse sinna teavitus samast emailist, mille teavituse ma just clearisin. Ei ole ainult ühe telefoni anomaalia. S7 Android 6-ga minu mäletamist mööda oli ok (kuigi see krdi Doze tuli vist just sellega?), 7 peale uuendades hakkas asi vaikselt pinda käima. S9P/S10E ja Android 8/9 on asja veelgi süvendanud. Krdi tüütu, rsk! Minu jaoks on (nuti)telefoni üks olulisemaid funktsioone just õigeaegne teavitamine. Ka laual lebavana.
Mida täpselt peaks tegema, et kõikidest "akusäästjatest" lahti saada?
Do not disturb'i ei kasuta.
Üldistes seadetes on vist kõik "device care" all? See viskab mulle avanedes kohe uhkelt "100 Excellent! Your phone has been optimized." Paremalt ülanurgast "auto optimisation" > off.
Edasi samas "battery" alla. "Power mode" > vaikimisi "optimized". Muud valikud on "medium power saving" ja "maximum power saving", lisaks on allpool sisselülitatav "Adaptive power saving". Ei lülita seda sisse. Krt, mul on "power saving off" vaja, aga polegi sellist valikut...
Edasi sealsamas "battery" all paremast ülanurgast "settings". "Adaptive battery" > off. "Put unused apps to sleep" > off. "Sleeping apps" all on ainult guugli "Photos". Las see magab, ei kasuta seda niikuinii... "Auto disable unused apps" - ei oskagi seisukohta võtta, kas see peaks käima millegi kohta, mida pole näiteks nädalaid või kuid kasutatud? Igaks juhuks off. "Disabled apps" all on Facebook ja Linkedin. Asja eest on - ei kasuta. "Power optimisation settings" (save power by optimising your settings when you're not using your phone) - kirjelduse järgi justkui kurjajuur! > off.
Midagi on kahe silma vahele jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
10.09.2019 12:50:06
|
|
|
| Settings, Apps, 3 täppi, Special Access ja Optimise battery usage. Seal lülita välja neil appidel mis magama ei peaks üldse.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.09.2019 12:50:56
|
|
|
See on räme debiilne ja ajab närvi korralikult kui teavitused ei tule õigel ajal. S8 kasutasin, siis tundus, et see mingi Samsungi kiiks, koguaeg oli teavitustega peobleemid.
LG puhul alles siis tuleb selline värk kui säästu reziimi paned sisse, muidu mitte kunagi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.09.2019 13:03:59
|
|
|
rex, on nii?
Spoiler 
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.09.2019 13:13:02
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Settings, Apps, 3 täppi, Special Access ja Optimise battery usage. Seal lülita välja neil appidel mis magama ei peaks üldse. |
See paistab juba "Device care" alt tervenisti välja lülitatud olevat. Kõik on off. Edit: ok, seal "all" valides ilmus kraami lisaks. Panen gmaili off, näis, mis saab. Tänud!
| Märt. kirjutas: |
rex, on nii?
Spoiler 
|
Täpselt nii.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
10.09.2019 18:50:05
|
|
|
Teeksin ka ehk väikese uuenduse oma eelmisele postitusele. Pärast kaht kuud kasutamist.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10187435#10187435
Suurus on endiselt "natuke liiga suur" minu jaoks. Ühe käega jääb tiba hätta.
Aku: pigem OK, aga ei midagi üllatavalt head. 5h SOT saab küll ära, aga ma harrastan 80%-ni laadida, seega see kõigub korralikult.
Ekraan: ikkagi tubli edasiminek ja esikaamera cutout ei häiri üldse. Tõsiselt, üldse mitte.
Jõudlus: endiselt super kiire.
Kõlar/kuular:: Paganama head ikka. Mõnus erinevat sisu nautida.
Sõrmejälje lugeja: Enamjaolt kellaga ühendatud = alati lahti. Miinus on see, et kui ekraan must, siis on ikka raske pihta saada. Aga olen harjutanud külge topelt vajutuse ja siis sõrm peale. Töötab väga kiirelt ja hästi, ei kobiseks isiklikult.
Kaamera: lainurk avab lihtsalt nii palju võimalusi. Väga kasulik, kuigi jah, kvaliteet saab alati parem olla.
Hiljuti sai S10-t kahele iOS seadme kasutajale (5S ja XR) tutvustatud. Ei võrrelnud otse iOS vs Android vms, lihtsalt näitasin paari featuuri.
DEX oli väga wow efekt, sest see tõesti töötab ja on väga kiire. Ma ei ilusta midagi, mõlemad vaatasid et "what??!".
Videotaust lockscreenil https://imgur.com/a/Oae3f0O oli samuti wow. Eriti see, et "ise lõikasid ja tegid selle või? Kuidas?". * Imguri lingil liigutan sõrme, et ekraan kinni ei läheks + kvaliteet ja hakkimine on salvestamisest-convertimisest. Tegelikult smooth ja mõnus. Kes tahab, võin jagada source faili.
Lisaks tühi homescreen ja kell + ilmateade. iOS-is teadupärast sellist asja teha ei ole võimalik.
Lainurk kaamera tekitas loomulikult elevust. Sama võib öelda ka S10->XR laadimise kohta, mis on tegelikult pigem gimmic, aga väikese muige tekitas näole küll.
Viimase juurde tulles: olen reverse wireless chargingut üsna tihti kasutanud ja see on tõesti mugav, sest mul on Galaxy Watch mida mõistagi igal pool kaasas kannan.
Kahe laadija kaasas tassimine pole aga S10-ga vajalik. Minu jaoks suur +
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
10.09.2019 20:29:38
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
See on räme debiilne ja ajab närvi korralikult kui teavitused ei tule õigel ajal. S8 kasutasin, siis tundus, et see mingi Samsungi kiiks, koguaeg oli teavitustega peobleemid.
LG puhul alles siis tuleb selline värk kui säästu reziimi paned sisse, muidu mitte kunagi |
Miks need teavitused ei tule sisse `?
S9 -ga ei tule mul gmail sisse õigeaegselt, kui kiri tuleb, hotmail töötab super hästi.
Kas S10e ,S10 märguande tuluke ka on, nagu S9 ( meiliteavitus,sms, vast-ta kõned )?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.09.2019 21:44:30
|
|
|
| tsitaat: |
S9 -ga ei tule mul gmail sisse õigeaegselt, kui kiri tuleb, hotmail töötab super hästi.
|
Mul hotmaili jaoks samsungi mail ja gmaili jaoks gmail. kõik tulevad ilusti....viivitus on heal juhul sekund. )suunatud hotmaili ja mõlemad tulevad pm korraga)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.09.2019 01:47:51
|
|
|
Lord Ami, vaatan su vanemast postist:
| Lord Ami kirjutas: |
Üks "gimmick" kah: Edge screen/Apps Edge on üks asi mis mind tõsiselt paelub. Kasutasin nii S8-l kui ka nüüd S10-l. Eks alguses oli selline "nice to have", aga kui sa selle enda jaoks tööle paned, on see väga viis funktsioon. Esileht on mul äppidest täiesti tühi (v.a 4 äppi alumises reas). Enamus äppe olen peitnud ühte kausta, sest need on Edge-s või mittekasutatavad. Meeldib puhas app drawer.
Edge screenil on enamkasutatavad äpid: Suhtlusäpid, galerii, e-post, FB (SlimSocial) ja nipet-näpet. Tahab veidike harjumist, aga tasub end täielikult ära. Just see, et saad mistahes ekraanilt selle lahti võtta muudab selle funktsiooni kasulikuks ja mõnusaks. |
Ma arvan, et see on pigem harjumuse asi. Home screen'i on tühjana mõtet hoida ainult siis, kui soovid seal tingimata naise või koera pilti kuvada. Sel juhul arusaadav, et ikoonid rikuvad pildi ära. Kui seal on aga lihtsalt must taust, nagu näiteks mul, on palju mõistlikum see just oma enim kasutatavate rakenduste ikoone täis laduda. Ok, kell ja ilmateade ka. Kel vaja, sel veel mõni widget. Täpselt nii, nagu suvalises rakenduses tõmbad Edge screen'i paremalt küljelt, et midagi muud avada, võid suvalises rakenduses all keskel "home" vajutada ja oled täpselt sama kiirelt kohas, kust teine rakendus valida. Täpselt sama palju liigutusi. Paljudele tuleb üllatusena ka võimalus lihtsalt 2x järjest "recent" peale vajutades kiirelt kahe viimase rakenduse vahel liikuda. Toimib nagu desktopi alt+tab - ei pea rakenduse enda peale vajutama.
Wide vs tele kaamera on ka subjektiivne eelistus. Ma valiks S10E sisse teiseks kindalt tele, kui valida antaks. Suurematel on juba nii wide kui tele, aga nii oluline see mulle ka pole, et suuremat tahta (proovitud - S9P valisin just seepärast). Kumeraid servi ka enam ei taha.
| Lord Ami kirjutas: |
| Sõrmejälje lugeja: Enamjaolt kellaga ühendatud = alati lahti. Miinus on see, et kui ekraan must, siis on ikka raske pihta saada. Aga olen harjutanud külge topelt vajutuse ja siis sõrm peale. Töötab väga kiirelt ja hästi, ei kobiseks isiklikult. |
Lükka tõstes ekraani aktiveerumine sisse, siis praktiliselt polegi vaja ei nuppe näppida ega double-tap'ida. Ma olen juba päris harjunud sellega. Ka lihtsalt kella vaatamiseks. Nii kui püstisemaks tõstad, on pilt ees. Mul läheb telefon taskusse alati "pea ees", nii et pole ka kunagi muret, et taskus liialt tihedalt pilti ette viskama hakkaks. Eks lähedusandur muidugi killib ka seal selle maha.
| hugo kirjutas: |
| Kas S10e ,S10 märguande tuluke ka on, nagu S9 ( meiliteavitus,sms, vast-ta kõned )? |
| rex kirjutas: |
| Avastasin veel, et polegi märgutulukesest erilist puudust tundnud. Mingil määral ehk kompenseerinud, et dev optionsist on "stay awake" sees ja dokis istudes pidevalt hämar lock screen pilt ees (mul on nii home kui lock musta taustaga). |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
11.09.2019 10:08:05
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Jõle lihtsalt kogub kriime ikka S10 ekraani klaas (võrreldes samades oludes aastaid kasutatud S6) ja kahjuks ka tagumine kaamera klaas. Olen kandnud seda ainult eraldi taskus ilma muu kraamita. Korra rannas oli seljakotis, sealt tuli ka kindlasti mõni. Olen küll nende "kaitseklaaside" vastane olnud, kuid tundub et sellele telefonile siiski peab miski kaitsme ostma. |
Tehase kaitsekile oled maha kiskunud eest? Klaas ise peaks olema teoorias kriimukindlam kui vanemad telefonid (S6 GG4 vs S10 GG6).
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
11.09.2019 10:28:04
|
|
|
| Puuriit kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Jõle lihtsalt kogub kriime ikka S10 ekraani klaas (võrreldes samades oludes aastaid kasutatud S6) ja kahjuks ka tagumine kaamera klaas. Olen kandnud seda ainult eraldi taskus ilma muu kraamita. Korra rannas oli seljakotis, sealt tuli ka kindlasti mõni. Olen küll nende "kaitseklaaside" vastane olnud, kuid tundub et sellele telefonile siiski peab miski kaitsme ostma. |
Tehase kaitsekile oled maha kiskunud eest? Klaas ise peaks olema teoorias kriimukindlam kui vanemad telefonid (S6 GG4 vs S10 GG6). |
Jah, sellele kilele piisas ühest tsiklisõidust kombe taskus, peale seda olin sunnitud maha võtma ning telefoni sõidu ajal mujal hoidma. S6 samas taskus püsis aastaid kriimuvaba.
Kui keegi mõnda head minimaalset kaitseümbrist (wireless laadimine peab töötama) või kile/anduriga töötavat klaasi teab, võib märku anda.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
viimati muutis lauri23 11.09.2019 16:36:31, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.09.2019 15:13:12
|
|
|
Gmail tundub nüüd korralikult toimivat. Mängisin veel "battery" alt seadetega - panin mõned säästjad tagasi ja siis tuli küll teavitus uuesti kohe sisse, kuid kui veerand tundi hiljem testmaili PC webmailist kustutasin, võttis sünkimine ikka aega, kui telefon liikumatult dokis istunud oli (lock screen pilt pidevalt ees). Eelnevad seaded tagasi ja toimib praktiliselt koheselt.
Huvitav, kas Samsung on meelega guuglit peedistada tahtnud, et nende oma meilirakendust kasutataks vms? Gmail võiks ju ometi vaikimisi mittetapetav olla. Ei võta nii räigelt ressurssi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.09.2019 20:17:42
|
|
|
| rex, huawei peal on samamoodi ka jah. Gmail ja youtube teated ei tule läbi kui natuke pikemalt telefon paigal püsinud. Pigem android ise (mis on veider muidugi)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.09.2019 20:37:14
|
|
|
Samsa energiasääst on liiga agressiivne. Pixel 2 XL sedasi ju pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.09.2019 09:50:50
|
|
|
Tarbija: Ma tahan õhukest telefoni, mille aku peaks igavesti.
Samsung: Aga palun! (1. katse - valmistab telefoni, mis õhku lendab. 2. katse - Keerab protsesside tapmise tasemele, mis hakkab elu segama. 3. katse - ???)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
17.09.2019 23:30:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| rex, huawei peal on samamoodi ka jah. Gmail ja youtube teated ei tule läbi kui natuke pikemalt telefon paigal püsinud. Pigem android ise (mis on veider muidugi) |
Ma mõtlesin, et olen üksi selle probleemiga.
Tegelikuses juba harjunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2019 21:42:36
|
|
|
Avastasin uue probleemi S10+ puhul.
Varem tuli auto BT külge ühendudes vaid üks kord peale restarti lükata tel helitugevus põhja ning see jäi sinna ehk siis meedia BT volüüm auto küljes olles telefonis.
Nüüd läheb BT media volüüm telefonis iga kord auto külge ühendumisel 50% peale ja pean käsitsi juurde lükkama telefonis, et auto meediasüsteemi heli päris põhja ei peaks keerama.
On keegi sarnast probleemi märganud?
Varem kord peale igat restarti BT volüümiga mängida polnud hull, aga nüüd iga kord kui telefon auto külge ühendub - on veits tüütu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.09.2019 22:57:20
|
|
|
Mind on häirinud, et pärast käivitamist/restarti tuleb S10E-l küllalt pikalt ette miski "phone is starting" justkui pärast mingi suurema uuenduse tegemist. Sisu ei ole krüptitud, et see aega võtta võiks. Lisaks on lock screen paari esimese avamise ajal vaikimisi asetuses - joondatud vasakule, kuigi mul on valitud, et oleks keskel ja veidi teise suurusega. Pärast 2-3 avamist läheb ise paika, aga no ei tundu esmaklassilise UX-na. Pole varasematel Samsadel seda täheldanud.
Spoiler 
Proovi oma BT häda puhul dev optionite alt "disable obsolute volume" algatuseks maha võtta, võibolla aitab. Kuigi see vist seatakse küll vaikimisi kuskile 75% kanti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.09.2019 23:56:26
|
|
|
| Miks on vaja telefoni välja lülitada nii palju, et selline asi häirima hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
22.09.2019 00:31:48
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Miks on vaja telefoni välja lülitada nii palju, et selline asi häirima hakkab? |
Paljudel on mingist vanast harjumusest jäänud, et tuleb iga õhtu või hommik restarti vms teha.
Ma just vaatasin, et mu S10 uptime on 569 tundi
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.09.2019 06:58:46
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Miks on vaja telefoni välja lülitada nii palju, et selline asi häirima hakkab? |
Aga miks mitte?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.09.2019 09:00:09
|
|
|
rex, mida see annab?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
22.09.2019 11:11:53
|
|
|
S10tel peaks ju ka olema mingi auto-restart funktsioon, by default kord nädalas ja sisselülitatud
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|