Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 17.05.2019 11:41:49 vasta tsitaadiga

Kui rase naine peaks tuulerõuged vms saama, siis on ikka väga piixus asjad. Lisaks kõiki lapsi ei saa vaktsineerida ja igas vanuses ka seda ei tehta. Ise vist lähen lähiajal erinevaid vaktsiine uuendama, kui vaktsineerimiskaardi ülesse leian...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 15:06:21 vasta tsitaadiga

Mumpsist polegi ammu midagi kuulda olnud. Seegi skeenel tagasi: https://www.bbc.com/news/health-48386990
Go antivaxxx! icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 11:59:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Normaalne icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.06.2019 12:26:54 vasta tsitaadiga

RT icon_confused.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 12:43:49 vasta tsitaadiga

Erilist vahet pole. Lihtsalt ülejäänud mainstream allikad on mingite maksumüüride taga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 13:15:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Erilist vahet pole. Lihtsalt ülejäänud mainstream allikad on mingite maksumüüride taga.

Washington postile peaks ligi saama.
link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 15:44:29 vasta tsitaadiga

Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.06.2019 15:51:55 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära?

https://tervis.postimees.ee/3997125/miks-meestel-tekib-ollekoht
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 16:38:36 vasta tsitaadiga

"Õllekõhu tekkimine on seotud sellega, kuidas keha rasva ladustab – kui mehed võtavad kaalus juurde, siis talletatakse üleliigse energia tulem kõhule."
No ei tea, olen olnud 16kg raskem kui hetkel ja ei ütleks, rasv ladestus ühtlaselt üle kogu keha, kõhu peale mitte rohkem kui mujale ja visuaalselt polnud mingit "õllekõhtu" icon_smile.gif. Asi arvatavalt ikka mingis eripäras. Ja võrdluseks - minu hetke kaal on tunduvalt alla 70kg. Nii et see 16kg on üsna suur %.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 16:41:17 vasta tsitaadiga

Kui sa just mingi eriti lühike ei ole siis miskil 80kg isendil ei olegi õllekõhtu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 17:03:19 vasta tsitaadiga

Point on mitte selles kas on või ei ole, vaid selles, miks mõnel "kogu" rasv koguneb kõhu piirkonda, millest ka minu algne küsimus. Ja tsiteering artiklist, et meestel kogunebki alguses kogu rasv sinna. Ei kogune, kohe alguses kogunes minul üle terve keha... icon_smile.gif Ja pikkust on 179cm.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 17:04:58 vasta tsitaadiga

Siis on vedanud, mul just vastupidi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.06.2019 17:07:44 vasta tsitaadiga

Ju siis on östrogeenitase liiga kõrge icon_smile.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 17:30:27 vasta tsitaadiga

ma 50kg üle olin, siis oli teda ka kõikjal, kaasaarvatud kõhus icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.06.2019 17:38:17 vasta tsitaadiga

Ma olen sama asja üle imestanud vahepeal. Ja päris tõsisematel "juhtudel" näeb see väga jabur välja. Kahju hakkab kohe inimesest.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2019 10:37:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
laurx kirjutas:
Ostsin ka briljantrohelist eile


Ära piina last.. Nüüdseks on juba tunduvalt paremad asjad apteekides olemas, mis sügelust vähendavad ja last täpiliseks ei tee.


jätkuks.
on mingi vaht mis maksab 20+ euri aga kasutamine eeldab seda, et kohe maha ei nühita. viie ja kahe aastase puhul suht keeruline.
samuti käib " sügeluse" ära võtmiseks zyrtec, mis on käsimuugis ja millest annad tilga sisse. zyrtec on allergiaravim, mida tänapäeval sisuliselt söögi alla ja peale soovitatakse. meil on põhjusega kodus, sest ühel vanemal on õietolmuallergia kevadeti mingite asjade peale. töötas. roheline aitab neid mädakoldeid natuke kontrolli all hoida. lõpp hea kõik hea. tuttav kelle tatikatele ma ka viisin, põdes ka ühega keerulisemalt, teisega tulid vaid üksikud täpid ja palavik ka ei tõusnud. samas teine tuttav, kes juba märtsis need sai, võtab hetkel mingi kõrvapõletiku tagajärjega võitlemiseks mingit rohtu. minu noorim tütar on üsna laiguline, mis punnidest jäid aga ilmselt kasvab välja sellest hilisemalt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.07.2019 16:34:14 vasta tsitaadiga

novaator.err.ee

Uuring analüüsis raseduse ajal tehtud gripivaktsiini mõju
tsitaat:

Lapseootel emale (n=32000) tehtud gripivaktsiinil ei olnud mõju lapse tervisele viie esimese eluaasta jooksul, selgub Kanada teadlaste uuringust, mis tugineb 2009. aasta gripiepideemia vaktsineerimislaine andmetel.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.07.2019 16:40:22 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
novaator.err.ee

Uuring analüüsis raseduse ajal tehtud gripivaktsiini mõju
tsitaat:

Lapseootel emale (n=32000) tehtud gripivaktsiinil ei olnud mõju lapse tervisele viie esimese eluaasta jooksul, selgub Kanada teadlaste uuringust, mis tugineb 2009. aasta gripiepideemia vaktsineerimislaine andmetel.

Mäh?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 16:57:11 vasta tsitaadiga

Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 20:09:49 vasta tsitaadiga

Lasin hommikul puuriga nats läbi küüne.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 20:34:45 vasta tsitaadiga

ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi...
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 20:36:10 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma.
Tuberkuloosi ja hepatiidi vaktsiini ikka ei saa küll. See tuleb süstiga sisestada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.07.2019 21:32:44 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma.

See toimib eeldusel, et ema on vaktsineeritud ja ka siis senikaua kui jätkub maternaalseid antikehi.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 17:49:01 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi...

Nõrk! Ma lasin naelapüssiga näpust läbi. icon_razz1.gif icon_biggrin.gif
Mingi sajane nael vist oli. No see nael mida kasutatakse EUR aluste kokku löömiseks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 24.07.2019 17:50:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma.


Ära ole loll. Rinnapiim on kahtlemata vajalik, kui kindlasti ei asenda see vaktsiine
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 07:52:18 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte kõiki, aga esimesel eluaastal enamikke.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.07.2019 09:07:14 vasta tsitaadiga

Vaktsiini seal küll ei ole. Pigem antikehad jms.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:50:36 vasta tsitaadiga

Väikesele lapsele just parim.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:33:11 vasta tsitaadiga

Märt kaua sa rinda andsid?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:37:48 vasta tsitaadiga

Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 12:20:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha thumbs_down.gif

Mõtle esiomudest ja nende lastest siis teises valguses.

Kuidas see teistmoodi on sellest, kui keegi meditsiinilistel põhjustel rinda ei saa anda?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 13:34:43 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi...
ma lasin klambripüstoliga näppu, tirisin hammastega välja, töö jätkus peale näpu teipimist
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.07.2019 15:47:51 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära?


Rasvarakud saab igaüks omale sünnil kaasa ja sinna asukohta, kuhu looja ette näeb, hiljem neid juurde ei teki. Vastavalt energia ülejääkidele need siis täituvad või tühjenevad. Seega, kui rasvarakke on rohkem kõhupiirkonnas, siis sinna rasv ka koguneb. See pole mitte meeste eripära, ka naistel on sellist asja, et mujal pole grammigi, aga kõhul või tagumikul näiteks. Looduse vingerpuss on see, et sinna kuhu nad tahaksid, seda enamasti ei kogune icon_lol.gif Kõhuõõnes olev on olemuselt ohtlik, erinevalt nahaalusest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2019 10:35:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha thumbs_down.gif


Nii jah. Meie lapsed pn keskmisest harvem haiged olnud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 16:29:23 vasta tsitaadiga

Nüüd on huvi kogemuste vastu seoses atoopilise dermatiidiga. Eks ma seda olen juba mõnda aega põdenud, aga seni hoidis nahaarsti poolt määratud Elidel selle kontrolli all. Ehk siis - surus kiirelt maha ja järgmise laksuni oli pikk, rahulik paus. Seni olid kolded näos ja rinnal. Nüüd aga tekkis 1 kolle alakehale ja see kolle hakkas eriti teravalt tulitama. Kuramus, kus sügeles ja kipitas, Elideli pidi iga poole tunni järel möksima. Kuna nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega, siis ajasin perearstiga juttu. Tema kirjutas mulle välja Fucicort kreemi ja sinna juurde soovitas veel Atoderm P0 Zinc kreemi. Atodermi kohta ütles perearst, et seda võib möksida iga kord, kui vähegi sümptomeid tekib. Mis sest, et pakendil on kirjas "kuni 2 korda päevas". Sai siis see varu koju soetatud. Tundub, et mõjuvad.
Missugused variandid on kellelgi ägedamat sorti dermatiidi vastu toiminud? Et seda päris välja ravida ei saa, seda ma tean.

Näos olevate kollete peal olen varem katsetanud viinaga niisutamist - kipitas, aga võttis sügeluse maha. Habemeajamisvaht on samuti sügelusevastane asi, ainult ma ei tea, kas seda on hea ärritunud nahal pidevalt kasutada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 16.08.2019 19:58:45 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
... nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega

Tasulisse kah pole aegu või?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 03:33:16 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Kassmees kirjutas:
... nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega

Tasulisse kah pole aegu või?


Tasulistesse saab kenasti. Lihtsalt alati pole visiiditasu jaoks plönni ja mõnel protseduuril on veel eraldi tasu.
Vahepeal läksid käiku veel saialillesalv, päikesekümblused ja D-vitamiini lisand.
Praegu on huvitav faas. Põletikukolded tervenisti ei sügele. Nahk neis punetab, aga on kenasti pehme ja ketendab
väga vähe. Kuid nendes kolletes on mõned nõelaotsasuurused "tulised"
punktid. Need punktid suudavad hooti sügeleda nii, et ükski ravikreem ei aita ja ma lausa karglesin kitsena toas
ringi icon_biggrin.gif Ja siis tuli meelde - kui oli mul see jama näos, võttis sügelust maha tavaline habemeajamisvaht.
Proovisin ära. Jah, 2-eurone Rimist saadud Gilette sodi võtab sellegi sügeluse nii maha, et see ei häiri mu tegevusi.

Sahtlist ilmus välja kunagi kingitud Malavit'i pudelike. Uurisin, seegi väidetavalt sobib muu hulgas naha raviks. Lihtsalt
haige naha peal kasutamiseks on seda vaja lahjendada. On mingi Venemaal toodetud värk, mida meil vist
müüakse väga vähe. Koostises pidavat olema igasugust sodi ravimtaimedest kuni kolloidhõbedani.
Ehk on kellelgi sellega reaalseid kogemusi?

http://www.malavit.ru/en/online-store/hygienic-means/hygienic-means-malavit-50-ml.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 05:17:05 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Nüüd on huvi kogemuste vastu seoses atoopilise dermatiidiga. Eks ma seda olen juba mõnda aega põdenud, aga seni hoidis nahaarsti poolt määratud Elidel selle kontrolli all. Ehk siis - surus kiirelt maha ja järgmise laksuni oli pikk, rahulik paus. Seni olid kolded näos ja rinnal. Nüüd aga tekkis 1 kolle alakehale ja see kolle hakkas eriti teravalt tulitama. Kuramus, kus sügeles ja kipitas, Elideli pidi iga poole tunni järel möksima. Kuna nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega, siis ajasin perearstiga juttu. Tema kirjutas mulle välja Fucicort kreemi ja sinna juurde soovitas veel Atoderm P0 Zinc kreemi. Atodermi kohta ütles perearst, et seda võib möksida iga kord, kui vähegi sümptomeid tekib. Mis sest, et pakendil on kirjas "kuni 2 korda päevas". Sai siis see varu koju soetatud. Tundub, et mõjuvad.
Missugused variandid on kellelgi ägedamat sorti dermatiidi vastu toiminud? Et seda päris välja ravida ei saa, seda ma tean.

Näos olevate kollete peal olen varem katsetanud viinaga niisutamist - kipitas, aga võttis sügeluse maha. Habemeajamisvaht on samuti sügelusevastane asi, ainult ma ei tea, kas seda on hea ärritunud nahal pidevalt kasutada.

kas külma kummeliteega kompressi oled proovinud teha?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 27.08.2019 12:10:55 vasta tsitaadiga

Proovi Bepantheni salve.
Sügeluse vastu väga hea, letikaup.
Aga ei soovitata lahtisele haavale määrida - näit. kui oled sügelusele järele andnud ja katki kraapinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 21:10:36 vasta tsitaadiga

Kassmees
Lapsel on. Vanusega läheb juba harvemaks.
Kasutame võimalikult vähe, aga perearst seletas nii:
ärritusele 2xpäevas mitu päeva ja kui ärritus väheneb siis vähendada 1x päevas ja seejärel jätad ühe päeva vahele ning
ülejärgmisel päeval 1x ja lõpetad
põhiline mida käskis jälgida, et ei lõpetaks äkki salvi määrimist vaid järk järgult vähemaks(isegi kui juba OK tundub)
lisaks veel mainis, et puhke hetkel kui ärritust ei ole, tuleb seda kohta määrida niisutavate kreemidega
Raviks - HYDROCORTISONE DAK SALV 10MG/G 10G käsimüügist.
Link

Niisutamiseks ka koos ravisalviga samal päeval, ei kipita thumbs_up.gif :
https://www.rossmann.de/de/Baby-Calendula-Pflegemilch/p/4001638096539
Tartu Kaubamajast vist ostsime viimati...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 23:59:42 vasta tsitaadiga

Mul perearst ütles, et suva, kas lõpetan ravikreemide kasutamise järsult või pikkamisi. Hoiatas, et hormoonsalviga tuleb pigem tagasihoidlik olla. Kummelikompressi kõiketeadev Google ega perearst mulle ei maininud. Aga juba läks seegi vahend käiku. Mitte pakitee kujul, vaid ehtsate õisikutena.
Naha pealmine kiht põletikukoldes on suht kulunud olemisega ja seetõttu praeguste niisutavate kreemidega pean piiri pidama - hakkavad mõnikord põletama lihtsalt. Ongi vaja mingit sodi, mida saaks kahjustatud nahale kanda. Kannatada saab see koht kehal paratamatult isegi, kui ma ei kratsi. Asub see piirkonnas, mis õues käies peab olema riietega kaetud, katmata saab see olla vaid kodus. Ja isegi lohvakad rõivad kipuvad kiusama.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 00:09:44 vasta tsitaadiga

Kas saialill mitte paremini põletikku ei ravi kui juba taimedest jutt on?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 09:26:30 vasta tsitaadiga

kummelikompressi soovitas mulle nahaarst koduseks kasutamiseks nii 22 aastat tagasi. olin siis 3 nädalat taolise hädaga haiglas. otsaesine punetas, tilkus ja sügeles. kolded olid veel säärtel ja ühel käel. haiglas määriti veel searasv bukordiga igapäevaselt. kui kahe nädala pärast jaheda dussi alla lubati jooksis vesi tilkadena maha. hiljem koduseks kasutamiseks sain ka diprosalic geeli. arst lohutas, et ravida ta seda ei oska aga olukorda leevendab ikka. peale haiglas hakkas otsaesine vahest sügelema. tegin siis kummelikompressi ja tõmbus tagasi. diprosalicut määrisin käele. mingi 10 aastat hiljem hakkas taas ägenema korra. küsisin teiselt nahaarstilt jälle diprosalicu ja nüüd pole enam muret olnud. dussi all käies pesen pead ainult shampooniga. dussigeeliga pesen korra nädalas. nahk kohe parem.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 14:42:32 vasta tsitaadiga

Kätekreem "Kamill" on mõnegi nahaärrituse vastu aidanud.
thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 17:02:02 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu võttis nahaarst mult seenekülviproovi ja ei öelnud, et "helista nädala pärast, saad vastuse teada". Ma ei tul'd selle peale ka, et ise helistada. Nüüd vaatas perearst mu lugu - hehe, mingi kandidase positiivne vastus. Ehk siis ma kasvatan pärmi icon_biggrin.gif Noh, puravik või śampinjon oleks etem, muudkui võtaks ja paneks pannile... icon_smile.gif Arsti soovitusel läheb klotrimasool käiku ja kui ei mõju, saan ehk saatekirja abil mõne kiirema nahaarstiaja.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 08:35:49 vasta tsitaadiga

Kust sellist asja saaks Tartus osta kohe ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 12:59:18 vasta tsitaadiga

Sixten, Mis see on? Välja näeb nagu käterätik. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 14:03:18 vasta tsitaadiga

Shakti matt? Meditsiinist kaugel, sest akupunktuuri võib pigem massaaziga võrrelda. Kui meeldib, siis torgi end.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 14:20:19 vasta tsitaadiga

jyskist vms mingi rätt ja bauhofist seibid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.08.2019 19:04:51 vasta tsitaadiga

Knopkad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.