|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis? |
| Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist |
|
17% |
[ 53 ] |
| Pooldan täielikku legaliseerimist |
|
36% |
[ 107 ] |
| Ei poolda |
|
33% |
[ 99 ] |
| Olen erapooletu |
|
12% |
[ 36 ] |
|
| hääli kokku : 295 |
|
| autor |
|
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
17.05.2019 11:41:49
|
|
|
| Kui rase naine peaks tuulerõuged vms saama, siis on ikka väga piixus asjad. Lisaks kõiki lapsi ei saa vaktsineerida ja igas vanuses ka seda ei tehta. Ise vist lähen lähiajal erinevaid vaktsiine uuendama, kui vaktsineerimiskaardi ülesse leian...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.06.2019 12:26:54
|
|
|
RT
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.06.2019 13:15:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Erilist vahet pole. Lihtsalt ülejäänud mainstream allikad on mingite maksumüüride taga. |
Washington postile peaks ligi saama.
link
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.06.2019 15:44:29
|
|
|
| Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
25.06.2019 15:51:55
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära? |
https://tervis.postimees.ee/3997125/miks-meestel-tekib-ollekoht
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.06.2019 16:38:36
|
|
|
"Õllekõhu tekkimine on seotud sellega, kuidas keha rasva ladustab – kui mehed võtavad kaalus juurde, siis talletatakse üleliigse energia tulem kõhule."
No ei tea, olen olnud 16kg raskem kui hetkel ja ei ütleks, rasv ladestus ühtlaselt üle kogu keha, kõhu peale mitte rohkem kui mujale ja visuaalselt polnud mingit "õllekõhtu" . Asi arvatavalt ikka mingis eripäras. Ja võrdluseks - minu hetke kaal on tunduvalt alla 70kg. Nii et see 16kg on üsna suur %.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.06.2019 16:41:17
|
|
|
Kui sa just mingi eriti lühike ei ole siis miskil 80kg isendil ei olegi õllekõhtu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.06.2019 17:03:19
|
|
|
Point on mitte selles kas on või ei ole, vaid selles, miks mõnel "kogu" rasv koguneb kõhu piirkonda, millest ka minu algne küsimus. Ja tsiteering artiklist, et meestel kogunebki alguses kogu rasv sinna. Ei kogune, kohe alguses kogunes minul üle terve keha... Ja pikkust on 179cm.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.06.2019 17:04:58
|
|
|
Siis on vedanud, mul just vastupidi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
25.06.2019 17:07:44
|
|
|
Ju siis on östrogeenitase liiga kõrge
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.06.2019 17:30:27
|
|
|
ma 50kg üle olin, siis oli teda ka kõikjal, kaasaarvatud kõhus
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.06.2019 17:38:17
|
|
|
Ma olen sama asja üle imestanud vahepeal. Ja päris tõsisematel "juhtudel" näeb see väga jabur välja. Kahju hakkab kohe inimesest.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.06.2019 10:37:26
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| Ostsin ka briljantrohelist eile |
Ära piina last.. Nüüdseks on juba tunduvalt paremad asjad apteekides olemas, mis sügelust vähendavad ja last täpiliseks ei tee. |
jätkuks.
on mingi vaht mis maksab 20+ euri aga kasutamine eeldab seda, et kohe maha ei nühita. viie ja kahe aastase puhul suht keeruline.
samuti käib " sügeluse" ära võtmiseks zyrtec, mis on käsimuugis ja millest annad tilga sisse. zyrtec on allergiaravim, mida tänapäeval sisuliselt söögi alla ja peale soovitatakse. meil on põhjusega kodus, sest ühel vanemal on õietolmuallergia kevadeti mingite asjade peale. töötas. roheline aitab neid mädakoldeid natuke kontrolli all hoida. lõpp hea kõik hea. tuttav kelle tatikatele ma ka viisin, põdes ka ühega keerulisemalt, teisega tulid vaid üksikud täpid ja palavik ka ei tõusnud. samas teine tuttav, kes juba märtsis need sai, võtab hetkel mingi kõrvapõletiku tagajärjega võitlemiseks mingit rohtu. minu noorim tütar on üsna laiguline, mis punnidest jäid aga ilmselt kasvab välja sellest hilisemalt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.07.2019 16:34:14
|
|
|
novaator.err.ee
Uuring analüüsis raseduse ajal tehtud gripivaktsiini mõju
| tsitaat: |
Lapseootel emale (n=32000) tehtud gripivaktsiinil ei olnud mõju lapse tervisele viie esimese eluaasta jooksul, selgub Kanada teadlaste uuringust, mis tugineb 2009. aasta gripiepideemia vaktsineerimislaine andmetel.
|
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
23.07.2019 16:40:22
|
|
|
| degrass kirjutas: |
novaator.err.ee
Uuring analüüsis raseduse ajal tehtud gripivaktsiini mõju
| tsitaat: |
Lapseootel emale (n=32000) tehtud gripivaktsiinil ei olnud mõju lapse tervisele viie esimese eluaasta jooksul, selgub Kanada teadlaste uuringust, mis tugineb 2009. aasta gripiepideemia vaktsineerimislaine andmetel.
|
|
Mäh?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.07.2019 16:57:11
|
|
|
Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.07.2019 20:09:49
|
|
|
Lasin hommikul puuriga nats läbi küüne.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
23.07.2019 20:34:45
|
|
|
ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi...
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.07.2019 20:36:10
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma. |
Tuberkuloosi ja hepatiidi vaktsiini ikka ei saa küll. See tuleb süstiga sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.07.2019 21:32:44
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma. |
See toimib eeldusel, et ema on vaktsineeritud ja ka siis senikaua kui jätkub maternaalseid antikehi.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
24.07.2019 17:49:01
|
|
|
| mati29 kirjutas: |
| ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi... |
Nõrk! Ma lasin naelapüssiga näpust läbi.
Mingi sajane nael vist oli. No see nael mida kasutatakse EUR aluste kokku löömiseks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
24.07.2019 17:50:50
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Rahu. Võhikud võõrsil. Ei peagi kasu olema, kuna rinnapiim on ise üsna võimas vaktsiin. Absoluutselt kõik vajaliku saab ju põnn piimast. Ema peab vaid normaalselt toituma. |
Ära ole loll. Rinnapiim on kahtlemata vajalik, kui kindlasti ei asenda see vaktsiine
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2019 07:52:18
|
|
|
Kindlasti mitte kõiki, aga esimesel eluaastal enamikke.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.07.2019 09:07:14
|
|
|
Vaktsiini seal küll ei ole. Pigem antikehad jms.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2019 10:50:36
|
|
|
Väikesele lapsele just parim.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.07.2019 11:33:11
|
|
|
Märt kaua sa rinda andsid?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.07.2019 11:37:48
|
|
|
Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
25.07.2019 12:20:09
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha  |
Mõtle esiomudest ja nende lastest siis teises valguses.
Kuidas see teistmoodi on sellest, kui keegi meditsiinilistel põhjustel rinda ei saa anda?
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.07.2019 13:34:43
|
|
|
| mati29 kirjutas: |
| ma ükskord lasin kaabliklambripüstolist näpust läbi... |
ma lasin klambripüstoliga näppu, tirisin hammastega välja, töö jätkus peale näpu teipimist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
25.07.2019 15:47:51
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Tihti näeb üle keskeas mehi, kes muidu on visuaalselt "saledad" (jääb mulje, et mujal keha rasvaprotsent normis), aga kõht on ees nagu oleks 9-t kuud rasedad. Ületarbitud kalorid kogunevad rasva näol ainult kõhuõõnde? Mingi muu põhjus? Kui asi kõhupiirkonnas siseorganite ümber olevas üleliigses rasvas, siis miks see praktiliselt kuskile mujale ei ladestu? Geneetiline eripära? |
Rasvarakud saab igaüks omale sünnil kaasa ja sinna asukohta, kuhu looja ette näeb, hiljem neid juurde ei teki. Vastavalt energia ülejääkidele need siis täituvad või tühjenevad. Seega, kui rasvarakke on rohkem kõhupiirkonnas, siis sinna rasv ka koguneb. See pole mitte meeste eripära, ka naistel on sellist asja, et mujal pole grammigi, aga kõhul või tagumikul näiteks. Looduse vingerpuss on see, et sinna kuhu nad tahaksid, seda enamasti ei kogune Kõhuõõnes olev on olemuselt ohtlik, erinevalt nahaalusest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.07.2019 10:35:31
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Märt.-il vast naine ikka olemas selleks.. Aga nende Eesti esiomude lastele küll selles valguses mõelda ei taha  |
Nii jah. Meie lapsed pn keskmisest harvem haiged olnud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
16.08.2019 16:29:23
|
|
|
Nüüd on huvi kogemuste vastu seoses atoopilise dermatiidiga. Eks ma seda olen juba mõnda aega põdenud, aga seni hoidis nahaarsti poolt määratud Elidel selle kontrolli all. Ehk siis - surus kiirelt maha ja järgmise laksuni oli pikk, rahulik paus. Seni olid kolded näos ja rinnal. Nüüd aga tekkis 1 kolle alakehale ja see kolle hakkas eriti teravalt tulitama. Kuramus, kus sügeles ja kipitas, Elideli pidi iga poole tunni järel möksima. Kuna nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega, siis ajasin perearstiga juttu. Tema kirjutas mulle välja Fucicort kreemi ja sinna juurde soovitas veel Atoderm P0 Zinc kreemi. Atodermi kohta ütles perearst, et seda võib möksida iga kord, kui vähegi sümptomeid tekib. Mis sest, et pakendil on kirjas "kuni 2 korda päevas". Sai siis see varu koju soetatud. Tundub, et mõjuvad.
Missugused variandid on kellelgi ägedamat sorti dermatiidi vastu toiminud? Et seda päris välja ravida ei saa, seda ma tean.
Näos olevate kollete peal olen varem katsetanud viinaga niisutamist - kipitas, aga võttis sügeluse maha. Habemeajamisvaht on samuti sügelusevastane asi, ainult ma ei tea, kas seda on hea ärritunud nahal pidevalt kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
16.08.2019 19:58:45
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| ... nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega |
Tasulisse kah pole aegu või?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.08.2019 03:33:16
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Kassmees kirjutas: |
| ... nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega |
Tasulisse kah pole aegu või? |
Tasulistesse saab kenasti. Lihtsalt alati pole visiiditasu jaoks plönni ja mõnel protseduuril on veel eraldi tasu.
Vahepeal läksid käiku veel saialillesalv, päikesekümblused ja D-vitamiini lisand.
Praegu on huvitav faas. Põletikukolded tervenisti ei sügele. Nahk neis punetab, aga on kenasti pehme ja ketendab
väga vähe. Kuid nendes kolletes on mõned nõelaotsasuurused "tulised"
punktid. Need punktid suudavad hooti sügeleda nii, et ükski ravikreem ei aita ja ma lausa karglesin kitsena toas
ringi Ja siis tuli meelde - kui oli mul see jama näos, võttis sügelust maha tavaline habemeajamisvaht.
Proovisin ära. Jah, 2-eurone Rimist saadud Gilette sodi võtab sellegi sügeluse nii maha, et see ei häiri mu tegevusi.
Sahtlist ilmus välja kunagi kingitud Malavit'i pudelike. Uurisin, seegi väidetavalt sobib muu hulgas naha raviks. Lihtsalt
haige naha peal kasutamiseks on seda vaja lahjendada. On mingi Venemaal toodetud värk, mida meil vist
müüakse väga vähe. Koostises pidavat olema igasugust sodi ravimtaimedest kuni kolloidhõbedani.
Ehk on kellelgi sellega reaalseid kogemusi?
http://www.malavit.ru/en/online-store/hygienic-means/hygienic-means-malavit-50-ml.html
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007

|
27.08.2019 05:17:05
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Nüüd on huvi kogemuste vastu seoses atoopilise dermatiidiga. Eks ma seda olen juba mõnda aega põdenud, aga seni hoidis nahaarsti poolt määratud Elidel selle kontrolli all. Ehk siis - surus kiirelt maha ja järgmise laksuni oli pikk, rahulik paus. Seni olid kolded näos ja rinnal. Nüüd aga tekkis 1 kolle alakehale ja see kolle hakkas eriti teravalt tulitama. Kuramus, kus sügeles ja kipitas, Elideli pidi iga poole tunni järel möksima. Kuna nahaarsti aja sain alles jõulueelsesse aega, siis ajasin perearstiga juttu. Tema kirjutas mulle välja Fucicort kreemi ja sinna juurde soovitas veel Atoderm P0 Zinc kreemi. Atodermi kohta ütles perearst, et seda võib möksida iga kord, kui vähegi sümptomeid tekib. Mis sest, et pakendil on kirjas "kuni 2 korda päevas". Sai siis see varu koju soetatud. Tundub, et mõjuvad.
Missugused variandid on kellelgi ägedamat sorti dermatiidi vastu toiminud? Et seda päris välja ravida ei saa, seda ma tean.
Näos olevate kollete peal olen varem katsetanud viinaga niisutamist - kipitas, aga võttis sügeluse maha. Habemeajamisvaht on samuti sügelusevastane asi, ainult ma ei tea, kas seda on hea ärritunud nahal pidevalt kasutada. |
kas külma kummeliteega kompressi oled proovinud teha?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
27.08.2019 12:10:55
|
|
|
Proovi Bepantheni salve.
Sügeluse vastu väga hea, letikaup.
Aga ei soovitata lahtisele haavale määrida - näit. kui oled sügelusele järele andnud ja katki kraapinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
27.08.2019 21:10:36
|
|
|
Kassmees
Lapsel on. Vanusega läheb juba harvemaks.
Kasutame võimalikult vähe, aga perearst seletas nii:
ärritusele 2xpäevas mitu päeva ja kui ärritus väheneb siis vähendada 1x päevas ja seejärel jätad ühe päeva vahele ning
ülejärgmisel päeval 1x ja lõpetad
põhiline mida käskis jälgida, et ei lõpetaks äkki salvi määrimist vaid järk järgult vähemaks(isegi kui juba OK tundub)
lisaks veel mainis, et puhke hetkel kui ärritust ei ole, tuleb seda kohta määrida niisutavate kreemidega
Raviks - HYDROCORTISONE DAK SALV 10MG/G 10G käsimüügist.
Link
Niisutamiseks ka koos ravisalviga samal päeval, ei kipita :
https://www.rossmann.de/de/Baby-Calendula-Pflegemilch/p/4001638096539
Tartu Kaubamajast vist ostsime viimati...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.08.2019 23:59:42
|
|
|
Mul perearst ütles, et suva, kas lõpetan ravikreemide kasutamise järsult või pikkamisi. Hoiatas, et hormoonsalviga tuleb pigem tagasihoidlik olla. Kummelikompressi kõiketeadev Google ega perearst mulle ei maininud. Aga juba läks seegi vahend käiku. Mitte pakitee kujul, vaid ehtsate õisikutena.
Naha pealmine kiht põletikukoldes on suht kulunud olemisega ja seetõttu praeguste niisutavate kreemidega pean piiri pidama - hakkavad mõnikord põletama lihtsalt. Ongi vaja mingit sodi, mida saaks kahjustatud nahale kanda. Kannatada saab see koht kehal paratamatult isegi, kui ma ei kratsi. Asub see piirkonnas, mis õues käies peab olema riietega kaetud, katmata saab see olla vaid kodus. Ja isegi lohvakad rõivad kipuvad kiusama.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.08.2019 00:09:44
|
|
|
| Kas saialill mitte paremini põletikku ei ravi kui juba taimedest jutt on?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007

|
28.08.2019 09:26:30
|
|
|
kummelikompressi soovitas mulle nahaarst koduseks kasutamiseks nii 22 aastat tagasi. olin siis 3 nädalat taolise hädaga haiglas. otsaesine punetas, tilkus ja sügeles. kolded olid veel säärtel ja ühel käel. haiglas määriti veel searasv bukordiga igapäevaselt. kui kahe nädala pärast jaheda dussi alla lubati jooksis vesi tilkadena maha. hiljem koduseks kasutamiseks sain ka diprosalic geeli. arst lohutas, et ravida ta seda ei oska aga olukorda leevendab ikka. peale haiglas hakkas otsaesine vahest sügelema. tegin siis kummelikompressi ja tõmbus tagasi. diprosalicut määrisin käele. mingi 10 aastat hiljem hakkas taas ägenema korra. küsisin teiselt nahaarstilt jälle diprosalicu ja nüüd pole enam muret olnud. dussi all käies pesen pead ainult shampooniga. dussigeeliga pesen korra nädalas. nahk kohe parem.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.08.2019 14:42:32
|
|
|
Kätekreem "Kamill" on mõnegi nahaärrituse vastu aidanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
29.08.2019 17:02:02
|
|
|
Kunagi ammu võttis nahaarst mult seenekülviproovi ja ei öelnud, et "helista nädala pärast, saad vastuse teada". Ma ei tul'd selle peale ka, et ise helistada. Nüüd vaatas perearst mu lugu - hehe, mingi kandidase positiivne vastus. Ehk siis ma kasvatan pärmi Noh, puravik või śampinjon oleks etem, muudkui võtaks ja paneks pannile... Arsti soovitusel läheb klotrimasool käiku ja kui ei mõju, saan ehk saatekirja abil mõne kiirema nahaarstiaja.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
30.08.2019 08:35:49
|
|
|
Kust sellist asja saaks Tartus osta kohe ?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
30.08.2019 12:59:18
|
|
|
Sixten, Mis see on? Välja näeb nagu käterätik.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.08.2019 14:03:18
|
|
|
| Shakti matt? Meditsiinist kaugel, sest akupunktuuri võib pigem massaaziga võrrelda. Kui meeldib, siis torgi end.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.08.2019 14:20:19
|
|
|
jyskist vms mingi rätt ja bauhofist seibid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.08.2019 19:04:51
|
|
|
Knopkad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|