Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 21:35:47 vasta tsitaadiga

Sa kujutad ette, et radikasse läheb 40c vesi ja välja tuleb 25c ? Reaalselt on see vahe heal juhul paar kraadi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 22:08:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Sa kujutad ette, et radikasse läheb 40c vesi ja välja tuleb 25c ? Reaalselt on see vahe heal juhul paar kraadi.

Selge siis,et pumba tootlikus paneb asja paika aga kuidas on lood radika tiivikute tõhususega icon_question.gif mis ikka annavad palju juurde eusa_think.gif
Kus juures ei kujuta midagi ette kuna anloog juba olemas aga vahe väga suur nitte 2 kraadi vaid rohkem ja sellest ka küssa mitte norimine mis siin suuremjaolt esineb icon_cool.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 22:43:25 vasta tsitaadiga



560 rad oli temp vahe in ja out vahel pole isegi mitte 1c, fännid küll olid perma 500rpm ja oli vist 8700k@5 ja 300w+ gpu vahe oleks kindlasti suurem kui mingid turbiinid seal peal oleks olnud, pump oli ka @ minimum D5
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 00:49:08 vasta tsitaadiga

ok proovin ikka esimest versiooni kuna see ikka rohkem pädev icon_razz.gif
Edu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkass
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2017




sõnum 18.01.2019 08:37:51 vasta tsitaadiga




8700K, H100i Pro RGB all
1080 Ti, jahutiks EK-MLC
Lian Li O11 Air korpuseks

Jälle üks jõulukuusk, kõik Corsair'i iCue peal
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 18:13:41 vasta tsitaadiga

kkass, viita kuidas see pilt tehtud on või mis nime alt taolist lahendust otsida netist?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 19:26:11 vasta tsitaadiga

Mingit asja saab alati hiinast icon_biggrin.gif
link
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkass
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2017




sõnum 19.01.2019 21:31:43 vasta tsitaadiga

xheix1712, jmmods.com oli minu lahendus (https://www.jmmods.com/gpu-backplates). Sarnased ka Hiinast tõesti, ja ka nt. V1 Tech USA-st. Siin tuleb vahet teha graveerimisel (mis mul on) ja trükil.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 20:32:46 vasta tsitaadiga

Kaalun siin, kas uueks kastiks võtta valge või must Fractal Design Define R6. Vaatan, et enamusel on ikka tume build. Valget vist keeruline ilusalt teha? Tundub, et isegi siis kui ainult mõni komponent on valge seas must, võib see häirima hakata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 20:56:40 vasta tsitaadiga

Bssldr,

mul on must ja ei kurda icon_smile.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 14:52:00 vasta tsitaadiga

Shite pics, aga sain ka oma Lancool One Champagne Gold korpuse kätte. Väga hea kast kuhu ehitada, ruumi on küllaga kaablite majanduseks. PSU kaablid ja pikendused surusin suvalt lihtsalt alla kokku, ei viitsinud nendega jännata.
https://imgur.com/a/Kga3W7F

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 22:30:36 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Shite pics, aga sain ka oma Lancool One Champagne Gold korpuse kätte. Väga hea kast kuhu ehitada, ruumi on küllaga kaablite majanduseks. PSU kaablid ja pikendused surusin suvalt lihtsalt alla kokku, ei viitsinud nendega jännata.
https://imgur.com/a/Kga3W7F



päris timm beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 15:07:25 vasta tsitaadiga

Sai üks selline "püss" kokku laotud kasutajale puujuur
https://imgur.com/a/us9wCIT





_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/


viimati muutis Sants 07.03.2019 17:01:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 07.03.2019 16:48:07 vasta tsitaadiga

Sants, niceeee thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 18:18:32 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.03.2019 19:31:18 vasta tsitaadiga

Sants, ma oleks mayhems pastel ice white vedelikku kasutanud, muidu kena. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 20:00:29 vasta tsitaadiga

Evil, läks see mida sooviti icon_biggrin.gif Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.03.2019 01:27:56 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Evil, läks see mida sooviti icon_biggrin.gif Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena.


Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 02:12:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler




Kena setup tõesti. Oleks ikka jäiga toru ja värvilise veega uhkema asja saanud! 5/7
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 10:09:01 vasta tsitaadiga

Evil, EKWB läbipaistev coolant läks.
Mugman, pehme voolik on turvalisem, eks igaüks valib ise mida soovib icon_wink.gif Pealegi tegu on ilma aknata Define R6 kastiga, nagunii midagi näha ei jää.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 19:17:29 vasta tsitaadiga

Viskasin prooviks täna külge Coolermaster vertical mounti. Ei tea kas silm harjub ära või mitte icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 14.03.2019 22:34:59 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Sants kirjutas:
Evil, läks see mida sooviti icon_biggrin.gif Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena.


Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse. icon_rolleyes.gif


Mis destilleeritud veel viga on? Läheb keema?
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.03.2019 23:05:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Evil kirjutas:
Sants kirjutas:
Evil, läks see mida sooviti icon_biggrin.gif Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena.


Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse. icon_rolleyes.gif


Mis destilleeritud veel viga on? Läheb keema?


Oksüdeerumine.

Sain alles ühte plokki puhastada, mis oli mustaks oksüdeerunud.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 20:36:11 vasta tsitaadiga

Enne:



Pärast apgreiti: icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 20:39:00 vasta tsitaadiga

Phanteksi kastid on alati kenad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 20:08:26 vasta tsitaadiga

Sai üks kast kokku visatud thumbs_up.gif Pildid -> https://imgur.com/gallery/KLAWZkk




_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 22:43:01 vasta tsitaadiga

Väga vinge thumbs_up.gif Ainuke, mis silma häirib on ventide läbi kumavad ledi täpid.

Edu!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 23:06:49 vasta tsitaadiga

Mugman, Jep, see häirib tõesti. Aga no need vendid pole just kõige kallimad ka icon_biggrin.gif ca 10€ tükk uuena ja adresseeritavate ledidega
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 23:14:02 vasta tsitaadiga

Vaatasin jah, et kohati aliexpressi Barrow, Bykski lahendus. Näeb hea välja igatahes.
Kuidas need Hiinakad üldse käes tunduvad? Alumiiniumist radikad?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2019 11:56:04 vasta tsitaadiga

Mugman, Eiei, vaskradikad ikka. Need on vist jah kõige odavamad vaskradikad üldse, selle hinna eest kindlasti õigustavad ennast. ca ~25€ kanti oli hind icon_lol.gif Barrow enda omad algavad samuti 25'st-35st eurost. Selle raha eest saab juba väga korraliku isendi.
Barrow fittingud on väga hea kvaliteediga, keere on mõnus ja sobib nende enda akrüül/petg toruga ideaalselt kokku. Lausa lust oli icon_biggrin.gif
Värvitud fittingutel (valged näiteks) võib esineda pinnaviimistluses väikseid ebatasasusi kui eriti hoolikalt otsida.
Samas hõbedastel nikeldatud fittingutel pole ma ühtegi viga leidnud. Ma ei näe üldse mõtet maksta 3-5x rohkem mingi muu firma toodangu eest, eriti kuna barrow/bykskil on veel palju suurem värvi-ja tootevalik.

Saladuskatte all võin öelda, et antud komplekti jahutuslahendus ilma ventikateta maksis ~300 kanti koos saatmise ja tolliga. Videokaardi blokk oli tal juba eelnevalt olemas ja seda ei pidanud ostma, muidu oleks selline 70-100€ lisandunud juurde.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 15:46:16 vasta tsitaadiga

Ei suuda kokku lugeda mitmes build on, aga no sellega läks ikka täiesti pu***

Esimene käivitamine - Z370I GAMING PRO CARBON andis kohe otsad, pilti ette ei tulnudki - 1A garantiisse
Teine kävitiamine - tundub, et STRIX Z370-I on timm
8700k delid, stock temp primega langes 20C, tavai hakkame klokkama - 5ghz käes, 1,35v, tembid 70 kandis avx primega, mingeid restarte ega throttle - bueno
Päeva pärast märkan, et mingi throttlimine käib, prose tõmbab vahepeal ennast kooma ja takti vähemaks - tore, emaplaadi vrm si**, üle saja kraadi kuum
Tavai krõbedam plaat asemele, Z390 Phantom Gaming-ITX/ac - samadel sätetel vrm alla 90, mingit throttlit ega restarte - bueno
Paar päeva hiljem loobib restarte - rm750x andis otsad, tavai AT garantiisse ja raha tagasi
Asemele TT toughpower toide, pohui kes neid sata juhtmeid ikka vahetab, üks ja sama juhe ju - nope, põletasin AIO ledid ja 4tb ketta maha - fuckme.jpeg
Corsairi sata juhe sahtlisse, TT sata juhe välja, AIO garantiisse (läks läbi, joppas), uus ketas asemele - nonii, töötab, vist
6 vms months later, nutan ja naeran:
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 18:44:22 vasta tsitaadiga

ifeeldeadp tee meeter kaugemalt ka pilti...väga äge on lähedalt tahaks kaugemalt ka näha nati kuidas tundub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 09:00:26 vasta tsitaadiga

Ma avastasin, et ma enda isiklikust arvutist polegi pilte veel pannud icon_lol.gif
Suurem hunnik pilte on nähtav siit --->>> https://builds.gg/builds/project-red-mercury-16424

Pildid ---->>
Spoiler Spoiler Spoiler


Sai üks arvuti jälle kliendile tehtud






_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 21:54:11 vasta tsitaadiga


Üks Ryzen 3400G. Tahtsin vaikust aga sain coilwhine icon_sad.gif


viimati muutis degreal 13.07.2019 21:58:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 21:57:51 vasta tsitaadiga

degreal, kuidas plate ja mälude temperatuurid sellises kastis on?
mis kast see on, mõni streacom?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 22:45:17 vasta tsitaadiga

londiste, Mäludel vist temp sensorit pole, ei mõista kuskilt vaadata. Mälud ise 3000MHz CL16.
Kast: https://www.hdplex.com/hdplex-h1-s-fanless-computer-case.html

https://imgur.com/a/d3PI8wd
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 22:50:56 vasta tsitaadiga

Mulle näitab hwinfo64 mälude tempi, äkki sulle ka ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 22:55:27 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Kahjuks mitte, seal imgur lingil on screenshot. Mälu temp on puudu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 11:53:05 vasta tsitaadiga

Ryzen 5 3600 + Asetek 645LT AIO / 16GB Corsair LPX 3200mhz / 970GTX (asendub 2070 Superiga lähiajal)
Dancase A4

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:09:50 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Ryzen 5 3600 + Asetek 645LT AIO / 16GB Corsair LPX 3200mhz / 970GTX (asendub 2070 Superiga lähiajal)
Dancase A4

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Mõtlesin, et see build on ju nähtud - reddit is ka üleval. Kuidas selle väikse AIOga ja slim vendiga cpu tempid on?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:21:28 vasta tsitaadiga

kuni 62 kraadi olen näinud, aga otseselt veel monitoorinud ei ole.
Plaan on SF600 originaalkaablid asendada custom sleeveless kaablitega, mis vähe paremini lasevad vendil toimetada ja siis saan täpsemalt temperatuure öelda.
Võimalik et panen ühe 14mm Noctua veel emaplaadi alla ka ja tekitan negaive pressure kasti sisse... eks näis.

_________________
..||..


viimati muutis flake 15.07.2019 12:22:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:22:49 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
londiste, Mäludel vist temp sensorit pole, ei mõista kuskilt vaadata. Mälud ise 3000MHz CL16.
Kast: https://www.hdplex.com/hdplex-h1-s-fanless-computer-case.html

https://imgur.com/a/d3PI8wd


Võibolla ma olen veel unine, aga Flir foto justkui näitab, et heatpiped on külmad? Kehv kontakt CPU radika ja heatpipede vahel?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:52:48 vasta tsitaadiga

flake, väikesed kastid mulle meeldivad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.07.2019 12:57:26 vasta tsitaadiga

Väikse kasti juures on see mõnus, et jupi ostmine ei ole nii lihtne, osta plärts ja kasti, unustatud. Pead ikka uurima, kas mahub, kuidas õhuvoolud jäävad jne. Lõpuks kokku saad, vaatad, see pole päris nii nagu tahaks, teed ringi jne. Ühesõnaga tegevust jagub kõvasti.
Keda see muidugi ei huvita siis tal tundub see mõttetu.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:07:17 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
degreal kirjutas:
londiste, Mäludel vist temp sensorit pole, ei mõista kuskilt vaadata. Mälud ise 3000MHz CL16.
Kast: https://www.hdplex.com/hdplex-h1-s-fanless-computer-case.html

https://imgur.com/a/d3PI8wd


Võibolla ma olen veel unine, aga Flir foto justkui näitab, et heatpiped on külmad? Kehv kontakt CPU radika ja heatpipede vahel?

Läikivatel pindadel IR ei toimi. Näitab piibult peegelduva toa lae temperatuuri.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:09:08 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Väikse kasti juures on see mõnus, et jupi ostmine ei ole nii lihtne, osta plärts ja kasti, unustatud. Pead ikka uurima, kas mahub, kuidas õhuvoolud jäävad jne. Lõpuks kokku saad, vaatad, see pole päris nii nagu tahaks, teed ringi jne. Ühesõnaga tegevust jagub kõvasti.
Keda see muidugi ei huvita siis tal tundub see mõttetu.


Täpselt nii. Form factor seab teatavad piirangud, eriti kui AIOt kasutada tahad. Ehk siis miks ma ei saanud tektiada muid mälusid kui Corsairi LPX omad, sest need on kõige madalamad ja AIO voolikud lähevad sealt kenasti üle.
Samuti on graafikakaardi valik tsut piiratud jne jne..

Ma jõuan ka seda kasti veel kindlasti paar korda kokku-lahti võtta ja ümber teha järgnevate kuude jooksul enne kui saan asja selliseks nagu tahan.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:11:44 vasta tsitaadiga

flake, kena build. thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:18:43 vasta tsitaadiga

Väikeste kastide omanikud - kas tassite neid kusagil ka pidevalt kaasas?
Või on suurus(st väiksus) pigem põhimõte omaette? icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:19:46 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Väikeste kastide omanikud - kas tassite neid kusagil ka pidevalt kaasas?
Või on suurus(st väiksus) pigem põhimõte omaette? icon_rolleyes.gif


Väiksed lauad, või väiksed elamised.
Ise eelistan samuti väiksemaid kaste.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 13:37:19 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Väikeste kastide omanikud - kas tassite neid kusagil ka pidevalt kaasas?
Või on suurus(st väiksus) pigem põhimõte omaette? icon_rolleyes.gif


Väiksed lauad, või väiksed elamised.
Ise eelistan samuti väiksemaid kaste.


ma tahtsin SFFi ehitada ja that's it. Läheb pigem sinna fuck you because I can kategooriasse.
Kaasa tassimiseks puudub vajadus

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.