|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.01.2019 21:35:47
|
|
|
| Sa kujutad ette, et radikasse läheb 40c vesi ja välja tuleb 25c ? Reaalselt on see vahe heal juhul paar kraadi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.01.2019 22:08:39
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Sa kujutad ette, et radikasse läheb 40c vesi ja välja tuleb 25c ? Reaalselt on see vahe heal juhul paar kraadi. |
Selge siis,et pumba tootlikus paneb asja paika aga kuidas on lood radika tiivikute tõhususega mis ikka annavad palju juurde
Kus juures ei kujuta midagi ette kuna anloog juba olemas aga vahe väga suur nitte 2 kraadi vaid rohkem ja sellest ka küssa mitte norimine mis siin suuremjaolt esineb
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.01.2019 22:43:25
|
|
|
560 rad oli temp vahe in ja out vahel pole isegi mitte 1c, fännid küll olid perma 500rpm ja oli vist 8700k@5 ja 300w+ gpu vahe oleks kindlasti suurem kui mingid turbiinid seal peal oleks olnud, pump oli ka @ minimum D5
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
17.01.2019 00:49:08
|
|
|
ok proovin ikka esimest versiooni kuna see ikka rohkem pädev
Edu
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkass
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2017
|
18.01.2019 08:37:51
|
|
|
8700K, H100i Pro RGB all
1080 Ti, jahutiks EK-MLC
Lian Li O11 Air korpuseks
Jälle üks jõulukuusk, kõik Corsair'i iCue peal
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
19.01.2019 18:13:41
|
|
|
| kkass, viita kuidas see pilt tehtud on või mis nime alt taolist lahendust otsida netist?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
19.01.2019 19:26:11
|
|
|
Mingit asja saab alati hiinast
link
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkass
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2017
|
19.01.2019 21:31:43
|
|
|
| xheix1712, jmmods.com oli minu lahendus (https://www.jmmods.com/gpu-backplates). Sarnased ka Hiinast tõesti, ja ka nt. V1 Tech USA-st. Siin tuleb vahet teha graveerimisel (mis mul on) ja trükil.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bssldr
HV kasutaja
liitunud: 05.12.2009
|
02.02.2019 20:32:46
|
|
|
| Kaalun siin, kas uueks kastiks võtta valge või must Fractal Design Define R6. Vaatan, et enamusel on ikka tume build. Valget vist keeruline ilusalt teha? Tundub, et isegi siis kui ainult mõni komponent on valge seas must, võib see häirima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
02.02.2019 20:56:40
|
|
|
Bssldr,
mul on must ja ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
05.03.2019 14:52:00
|
|
|
Shite pics, aga sain ka oma Lancool One Champagne Gold korpuse kätte. Väga hea kast kuhu ehitada, ruumi on küllaga kaablite majanduseks. PSU kaablid ja pikendused surusin suvalt lihtsalt alla kokku, ei viitsinud nendega jännata.
https://imgur.com/a/Kga3W7F
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
05.03.2019 22:30:36
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
Shite pics, aga sain ka oma Lancool One Champagne Gold korpuse kätte. Väga hea kast kuhu ehitada, ruumi on küllaga kaablite majanduseks. PSU kaablid ja pikendused surusin suvalt lihtsalt alla kokku, ei viitsinud nendega jännata.
https://imgur.com/a/Kga3W7F |
päris timm
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.03.2019 16:48:07
|
|
|
Sants, niceeee
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
09.03.2019 19:31:18
|
|
|
Sants, ma oleks mayhems pastel ice white vedelikku kasutanud, muidu kena.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
10.03.2019 01:27:56
|
|
|
| Sants kirjutas: |
Evil, läks see mida sooviti Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena. |
Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
10.03.2019 02:12:47
|
|
|
Spoiler 
Kena setup tõesti. Oleks ikka jäiga toru ja värvilise veega uhkema asja saanud! 5/7
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
14.03.2019 19:17:29
|
|
|
Viskasin prooviks täna külge Coolermaster vertical mounti. Ei tea kas silm harjub ära või mitte
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
14.03.2019 22:34:59
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Sants kirjutas: |
Evil, läks see mida sooviti Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena. |
Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse.  |
Mis destilleeritud veel viga on? Läheb keema?
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
14.03.2019 23:05:22
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
| Sants kirjutas: |
Evil, läks see mida sooviti Ilma aknata kast ka. Muidu nõustun, valge pastell oleks väga kena. |
Loodan, et ei läinud tavaline destilleeritud vesi sisse.  |
Mis destilleeritud veel viga on? Läheb keema? |
Oksüdeerumine.
Sain alles ühte plokki puhastada, mis oli mustaks oksüdeerunud.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
17.03.2019 20:36:11
|
|
|
Enne:
Pärast apgreiti:
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
17.03.2019 20:39:00
|
|
|
Phanteksi kastid on alati kenad
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
29.05.2019 22:43:01
|
|
|
Väga vinge Ainuke, mis silma häirib on ventide läbi kumavad ledi täpid.
Edu!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
29.05.2019 23:14:02
|
|
|
Vaatasin jah, et kohati aliexpressi Barrow, Bykski lahendus. Näeb hea välja igatahes.
Kuidas need Hiinakad üldse käes tunduvad? Alumiiniumist radikad?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
30.05.2019 11:56:04
|
|
|
Mugman, Eiei, vaskradikad ikka. Need on vist jah kõige odavamad vaskradikad üldse, selle hinna eest kindlasti õigustavad ennast. ca ~25€ kanti oli hind Barrow enda omad algavad samuti 25'st-35st eurost. Selle raha eest saab juba väga korraliku isendi.
Barrow fittingud on väga hea kvaliteediga, keere on mõnus ja sobib nende enda akrüül/petg toruga ideaalselt kokku. Lausa lust oli
Värvitud fittingutel (valged näiteks) võib esineda pinnaviimistluses väikseid ebatasasusi kui eriti hoolikalt otsida.
Samas hõbedastel nikeldatud fittingutel pole ma ühtegi viga leidnud. Ma ei näe üldse mõtet maksta 3-5x rohkem mingi muu firma toodangu eest, eriti kuna barrow/bykskil on veel palju suurem värvi-ja tootevalik.
Saladuskatte all võin öelda, et antud komplekti jahutuslahendus ilma ventikateta maksis ~300 kanti koos saatmise ja tolliga. Videokaardi blokk oli tal juba eelnevalt olemas ja seda ei pidanud ostma, muidu oleks selline 70-100€ lisandunud juurde.
_________________ Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/ |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2010
|
31.05.2019 15:46:16
|
|
|
Ei suuda kokku lugeda mitmes build on, aga no sellega läks ikka täiesti pu***
Esimene käivitamine - Z370I GAMING PRO CARBON andis kohe otsad, pilti ette ei tulnudki - 1A garantiisse
Teine kävitiamine - tundub, et STRIX Z370-I on timm
8700k delid, stock temp primega langes 20C, tavai hakkame klokkama - 5ghz käes, 1,35v, tembid 70 kandis avx primega, mingeid restarte ega throttle - bueno
Päeva pärast märkan, et mingi throttlimine käib, prose tõmbab vahepeal ennast kooma ja takti vähemaks - tore, emaplaadi vrm si**, üle saja kraadi kuum
Tavai krõbedam plaat asemele, Z390 Phantom Gaming-ITX/ac - samadel sätetel vrm alla 90, mingit throttlit ega restarte - bueno
Paar päeva hiljem loobib restarte - rm750x andis otsad, tavai AT garantiisse ja raha tagasi
Asemele TT toughpower toide, pohui kes neid sata juhtmeid ikka vahetab, üks ja sama juhe ju - nope, põletasin AIO ledid ja 4tb ketta maha - fuckme.jpeg
Corsairi sata juhe sahtlisse, TT sata juhe välja, AIO garantiisse (läks läbi, joppas), uus ketas asemele - nonii, töötab, vist
6 vms months later, nutan ja naeran:
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
02.06.2019 18:44:22
|
|
|
ifeeldeadp tee meeter kaugemalt ka pilti...väga äge on lähedalt tahaks kaugemalt ka näha nati kuidas tundub
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
13.07.2019 21:54:11
|
|
|
Üks Ryzen 3400G. Tahtsin vaikust aga sain coilwhine
viimati muutis degreal 13.07.2019 21:58:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2019 21:57:51
|
|
|
degreal, kuidas plate ja mälude temperatuurid sellises kastis on?
mis kast see on, mõni streacom?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.07.2019 22:50:56
|
|
|
| Mulle näitab hwinfo64 mälude tempi, äkki sulle ka ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
13.07.2019 22:55:27
|
|
|
| pots4t4j4, Kahjuks mitte, seal imgur lingil on screenshot. Mälu temp on puudu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.07.2019 11:53:05
|
|
|
Ryzen 5 3600 + Asetek 645LT AIO / 16GB Corsair LPX 3200mhz / 970GTX (asendub 2070 Superiga lähiajal)
Dancase A4
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.07.2019 12:09:50
|
|
|
| flake kirjutas: |
Ryzen 5 3600 + Asetek 645LT AIO / 16GB Corsair LPX 3200mhz / 970GTX (asendub 2070 Superiga lähiajal)
Dancase A4
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Mõtlesin, et see build on ju nähtud - reddit is ka üleval. Kuidas selle väikse AIOga ja slim vendiga cpu tempid on?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.07.2019 12:21:28
|
|
|
kuni 62 kraadi olen näinud, aga otseselt veel monitoorinud ei ole.
Plaan on SF600 originaalkaablid asendada custom sleeveless kaablitega, mis vähe paremini lasevad vendil toimetada ja siis saan täpsemalt temperatuure öelda.
Võimalik et panen ühe 14mm Noctua veel emaplaadi alla ka ja tekitan negaive pressure kasti sisse... eks näis.
_________________ ..||..
viimati muutis flake 15.07.2019 12:22:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
15.07.2019 12:22:49
|
|
|
Võibolla ma olen veel unine, aga Flir foto justkui näitab, et heatpiped on külmad? Kehv kontakt CPU radika ja heatpipede vahel?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
15.07.2019 12:52:48
|
|
|
flake, väikesed kastid mulle meeldivad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.07.2019 12:57:26
|
|
|
Väikse kasti juures on see mõnus, et jupi ostmine ei ole nii lihtne, osta plärts ja kasti, unustatud. Pead ikka uurima, kas mahub, kuidas õhuvoolud jäävad jne. Lõpuks kokku saad, vaatad, see pole päris nii nagu tahaks, teed ringi jne. Ühesõnaga tegevust jagub kõvasti.
Keda see muidugi ei huvita siis tal tundub see mõttetu.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.07.2019 13:07:17
|
|
|
| heikis kirjutas: |
Võibolla ma olen veel unine, aga Flir foto justkui näitab, et heatpiped on külmad? Kehv kontakt CPU radika ja heatpipede vahel? |
Läikivatel pindadel IR ei toimi. Näitab piibult peegelduva toa lae temperatuuri.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.07.2019 13:09:08
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
Väikse kasti juures on see mõnus, et jupi ostmine ei ole nii lihtne, osta plärts ja kasti, unustatud. Pead ikka uurima, kas mahub, kuidas õhuvoolud jäävad jne. Lõpuks kokku saad, vaatad, see pole päris nii nagu tahaks, teed ringi jne. Ühesõnaga tegevust jagub kõvasti.
Keda see muidugi ei huvita siis tal tundub see mõttetu. |
Täpselt nii. Form factor seab teatavad piirangud, eriti kui AIOt kasutada tahad. Ehk siis miks ma ei saanud tektiada muid mälusid kui Corsairi LPX omad, sest need on kõige madalamad ja AIO voolikud lähevad sealt kenasti üle.
Samuti on graafikakaardi valik tsut piiratud jne jne..
Ma jõuan ka seda kasti veel kindlasti paar korda kokku-lahti võtta ja ümber teha järgnevate kuude jooksul enne kui saan asja selliseks nagu tahan.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.07.2019 13:11:44
|
|
|
flake, kena build.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.07.2019 13:19:46
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Väikeste kastide omanikud - kas tassite neid kusagil ka pidevalt kaasas?
Või on suurus(st väiksus) pigem põhimõte omaette?  |
Väiksed lauad, või väiksed elamised.
Ise eelistan samuti väiksemaid kaste.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.07.2019 13:37:19
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Väikeste kastide omanikud - kas tassite neid kusagil ka pidevalt kaasas?
Või on suurus(st väiksus) pigem põhimõte omaette?  |
Väiksed lauad, või väiksed elamised.
Ise eelistan samuti väiksemaid kaste. |
ma tahtsin SFFi ehitada ja that's it. Läheb pigem sinna fuck you because I can kategooriasse.
Kaasa tassimiseks puudub vajadus
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|