|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
15.07.2019 12:04:28
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| bastard kirjutas: |
| Võib-olla ennatlik küsimus aga kui neid uusi kaarte vaadata, siis kui tahta 4k 60fps-i on ikkagi mõttekas 2080TI võtta või kuidas spetsialistidele tundub? |
Aga vaata ise, kliki erinevaid mänge läbi - https://www.techpowerup.com/review/amd-radeon-rx-5700-xt/
Võtsin seepärast 5700 XT ülevaate, et olenevalt valitud ekraanist ja synctehnoloogiast võib hoopis AMD hea valik olla. Igaljuhul on olenevalt mängust tihtipeale isegi 1080ti või lausa RTX2060 piisav 4k@60 jaoks. Samas on mänge, kus isegi 2080ti annab 50fps'i. |
ole nüüd. Inimene tahab ralliautot osta ja sa hakkad talle sapakat pähe määrima, mis jääb järgmine aasta seisma , sest siis tuleb uus põlvkond ray tracing GPU-sid.
Lisaks
Nvidia ja AMD kätteväänamine jätkub. Nvidia näitab om DLSS tehnoloogia potentsiaali monster hunter world-is. (Mis ei tee DLSS suurt paremaks, sest tehnoloogia on ikka piiratud loetud mängude ja paari resolutsiooniga)
https://www.tweaktown.com/news/66599/dlss-improves-monster-hunter-world-performance-over-50/index.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.07.2019 12:54:02
|
|
|
flake, Sul võib ka kaardi kõrgus olla piiratud. Kuskil nägin su korpuse pilte.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.07.2019 13:12:38
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| flake, Sul võib ka kaardi kõrgus olla piiratud. Kuskil nägin su korpuse pilte. |
Jah, nii on
| tsitaat: |
Height
From bottom of the PCIe®-Slot to top: 144 mm
Width
Without backplate: 40 mm
Including backplate: 45 mm
Length
Complete card incl. bracket: 306 mm
Without bracket: 295 mm |
Las see suruuse ja muu analüüsimine jääda juba minu mureks, eelkõige tahaks teada et kui palju reaalselt tootjatel vahet on just vastupidavuse ja ostusoovituse mõttes.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.07.2019 08:35:23
|
|
|
tl;dr
super kleeps on valge jublakaga, lihtsalt eemaldatav. kuna seal all on ledid, siis selle super sildiga on valgustus ebaühtlane.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.07.2019 19:43:00
|
|
|
TITAN V, TITAN XP, TITAN RTX, TITAN Ti, TITAN X
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.07.2019 19:59:51
|
|
|
7.5% üle rtx2080. vähe.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
23.07.2019 08:30:40
|
|
|
| londiste kirjutas: |
|
7.5% üle rtx2080. vähe. |
Konkurentsi pole ja seetõttu üsna mõttetu muutus
E: täna on siis see päev kus RTX 2080 Super tuleb lettidele.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2019 17:20:00
|
|
|
2080s väljas ja selline 6-7% parem perf üle 2080 nagu arvata võiski.
meh kuubis.
põhimõtteliselt paigutati mid-gen refresh 2080s ilusasti 2070s ja 2080ti keskele ja kõik.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
24.07.2019 09:55:50
|
|
|
Ma ei imesta üldse, et Nvidia ei tahtnud mingi hetk neile tasuta näidiseid saata. Kui ülevaate sõnu ükshaaval vaadata , siis polnud häda midagi. Kui kogu pilt : tooni, ütlemata sõnade ja kehakeelega kokku panna , siis oli see 10 minutit nvidia uue toote mõnitamist.
Mitte , et see 2080 super midagi eilist oleks, aga maailmas on küllalt inimesi kes igat senti ei loe ja kes tahavad rohkem powerit kui amd 5700 seeria suudab pakkuda. Tootel on oma sihtgrupp olemas.
Laita 2080 super maha ja boostida nii kõvasti 5700x-i mis aasta pärast täiesti aegunud on. Ma ei näe ühtegi objektiivset seletust, miks üks neutraalne ülevaate tegija nii käituma peaks. Neutraalne ülevaate tegija peaks praegu karjuma, et inimesed vältige selle põlvkonna video kaarte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.07.2019 10:09:21
|
|
|
| Kui raha pole küsimus ja perf on oluline siis need ostavad 2080ti, see super 2080 on täiesti mõttetu toode.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
24.07.2019 10:10:38
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Ma ei imesta üldse, et Nvidia ei tahtnud mingi hetk neile tasuta näidiseid saata. Kui ülevaate sõnu ükshaaval vaadata , siis polnud häda midagi. Kui kogu pilt : tooni, ütlemata sõnade ja kehakeelega kokku panna , siis oli see 10 minutit nvidia uue toote mõnitamist.
Mitte , et see 2080 super midagi eilist oleks, aga maailmas on küllalt inimesi kes igat senti ei loe ja kes tahavad rohkem powerit kui amd 5700 seeria suudab pakkuda. Tootel on oma sihtgrupp olemas.
Laita 2080 super maha ja boostida nii kõvasti 5700x-i mis aasta pärast täiesti aegunud on. Ma ei näe ühtegi objektiivset seletust, miks üks neutraalne ülevaate tegija nii käituma peaks. Neutraalne ülevaate tegija peaks praegu karjuma, et inimesed vältige selle põlvkonna video kaarte. |
Nõus, mitte et nad kuidagi faktiliselt kallutatud oleks aga kõikidest nende videotest kumab see underdog bias läbi...
Imelik kuidas vana mees pole siiani mõistnud, et inimesed pole masinad kes oma ostuotsused puhtalt frames per dollar põhjal teevad.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.07.2019 10:15:46
|
|
|
| Miks see 5700XT aasta pärast aegunud peaks olema? Jooksutab samamoodi mänge nagu praegugi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.07.2019 10:33:14
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Ma ei imesta üldse, et Nvidia ei tahtnud mingi hetk neile tasuta näidiseid saata. Kui ülevaate sõnu ükshaaval vaadata , siis polnud häda midagi. Kui kogu pilt : tooni, ütlemata sõnade ja kehakeelega kokku panna , siis oli see 10 minutit nvidia uue toote mõnitamist.
Mitte , et see 2080 super midagi eilist oleks, aga maailmas on küllalt inimesi kes igat senti ei loe ja kes tahavad rohkem powerit kui amd 5700 seeria suudab pakkuda. Tootel on oma sihtgrupp olemas.
Laita 2080 super maha ja boostida nii kõvasti 5700x-i mis aasta pärast täiesti aegunud on. Ma ei näe ühtegi objektiivset seletust, miks üks neutraalne ülevaate tegija nii käituma peaks. Neutraalne ülevaate tegija peaks praegu karjuma, et inimesed vältige selle põlvkonna video kaarte. |
Nõus, mitte et nad kuidagi faktiliselt kallutatud oleks aga kõikidest nende videotest kumab see underdog bias läbi...
Imelik kuidas vana mees pole siiani mõistnud, et inimesed pole masinad kes oma ostuotsused puhtalt frames per dollar põhjal teevad. |
Kui sa teed ostuotsused lihtsalt selle põhjal, et "midagi uut tuli välja" siis sa ju reviewsid nagunii ei vaata ...
Need keda päriselt huvitab kas välja tulnud asi ka midagi väärt on vaatavad reviewsid ja teevad omad järeldused.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.07.2019 10:52:30
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Miks see 5700XT aasta pärast aegunud peaks olema? Jooksutab samamoodi mänge nagu praegugi. |
See huvitaks mind samuti. Pigem on aasta pärast veelgi parem sest aftermarket mudelid väljas, uuemad draiverid jms.
Lisaks inimesed ei mõista kui suure perf ja perf perf/W hüppe Navi tegelikult tegi vs Vega. Vega oli 64 CU. Maxed out pmst kohe välja tulles.
Navi on ainult 40 CU ja väidetavalt ei eksisteeri seekord enam 64 CU limiiti. Isegi kui AMD teeks nüüd ainult 64 CU Navi ületaks see 2080s täiesti vabalt. Ei julge pakkuda, et see 2080 Ti ületaks. Selleks oleks ilmselt vaja 80 CU mudelit.
Raske öelda kas Navi on Radeoni Zen 1 moment mida praktiliselt keegi ära ei taba aga võimalus on. Nvidia parem korjaku veel niipalju raha kokku kui saab. Hiljemalt järgmise aasta keskel saab see pidu otsa ja peavad hindu alandama, et suuremate Navi kiipide ja Inteliga sammu pidada. Nvidia aktsia on juba praegu kukkunud nagu kivi ja kui nad hindu alandavad siis kukub veelgi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.07.2019 11:01:29
|
|
|
2a hiljem ja 700.- raha eest saab üllatus - üllatus 1080ti masti kaardi, JÄLLE. Tõesti super kaart. 2-5 FPS juurde saada pole küll midagi, mille pärast hõisata.
HU on isegi tagasihoidlik, mõned on \rant mode ON läinud, seal on öeldud, mida need kaardid tõeliselt väärt on.
Vanasti sai 1500.- eest kombineerides tipp topp masina kokku pandud, kus parim GPU(va Titan) ja OC i5 sees. Nüüd saab sama raha eest AINULT GPU. Inflatsiooniga(5-15%) seda küll ei õigusta.
Aga jah Nvidia liigutas ainult niipalju kui vaja, tõi vasteks RX5700-le Superi välja, muud midagi.
Kui asjad niipidi kaua veel jätkuvad, siis hakka või isegi PS5 poole vaatama, suudab native 4k teha 500.- eest. Muidu oli see jutt, et PC sai 350.- eest GPU välja vahetada ja jälle seaded põhja keerata. Enam seda argumenti ei ole, võtad uue PS6 500.- eest ja tuleb odavam kui PC-d uuendada...
R.I.P. PC master race.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.07.2019 11:05:56
|
|
|
| Vael kirjutas: |
2a hiljem ja 700.- raha eest saab üllatus - üllatus 1080ti masti kaardi, JÄLLE. Tõesti super kaart. 2-5 FPS juurde saada pole küll midagi, mille pärast hõisata.
HU on isegi tagasihoidlik, mõned on \rant mode ON läinud, seal on öeldud, mida need kaardid tõeliselt väärt on.
Vanasti sai 1500.- eest kombineerides tipp topp masina kokku pandud, kus parim GPU(va Titan) ja OC i5 sees. Nüüd saab sama raha eest AINULT GPU. Inflatsiooniga(5-15%) seda küll ei õigusta.
Aga jah Nvidia liigutas ainult niipalju kui vaja, tõi vasteks RX5700-le Superi välja, muud midagi.
Kui asjad niipidi kaua veel jätkuvad, siis hakka või isegi PS5 poole vaatama, suudab native 4k teha 500.- eest. Muidu oli see jutt, et PC sai 350.- eest GPU välja vahetada ja jälle seaded põhja keerata. Enam seda argumenti ei ole, võtad uue PS6 500.- eest ja tuleb odavam kui PC-d uuendada...
R.I.P. PC master race. |
Kõlakad käivad, et enam 500 euro eest uud PS5'te ei saa... who knows.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2019 11:11:12
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Raske öelda kas Navi on Radeoni Zen 1 moment mida praktiliselt keegi ära ei taba aga võimalus on. Nvidia parem korjaku veel niipalju raha kokku kui saab. Hiljemalt järgmise aasta keskel saab see pidu otsa ja peavad hindu alandama, et suuremate Navi kiipide ja Inteliga sammu pidada. |
selles osas küll zen moment, et lasid vegast lahti. tundub, et vega oli failed bet mängude koormuse compute poole kaldumise peale, async shaderid ja co sinna otsa. naviga mindi ressursijaotuse osas (rop/tme jms vs shaderid) üsna täpselt sinna, kus nvidia kaardid praegu ees on.
konkurentsi osas ära unusta, et nvidia on jätkuvalt 12nm peal. 12nm > 7nm on tehniliselt võttes tasuta 30% perfi/efektiivsust.
| Vael kirjutas: |
Kui asjad niipidi kaua veel jätkuvad, siis hakka või isegi PS5 poole vaatama, suudab native 4k teha 500.- eest. Muidu oli see jutt, et PC sai 350.- eest GPU välja vahetada ja jälle seaded põhja keerata. Enam seda argumenti ei ole, võtad uue PS6 500.- eest ja tuleb odavam kui PC-d uuendada...
R.I.P. PC master race. |
konsoolid ja nende raud ei ole imeasi, eriti tänaseks. selle ps5 native 4k saad samamoodi üsna rahulikult pc-l launchi hetke midrange kaardist kätte.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.07.2019 11:20:36
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Raske öelda kas Navi on Radeoni Zen 1 moment mida praktiliselt keegi ära ei taba aga võimalus on. Nvidia parem korjaku veel niipalju raha kokku kui saab. Hiljemalt järgmise aasta keskel saab see pidu otsa ja peavad hindu alandama, et suuremate Navi kiipide ja Inteliga sammu pidada. |
selles osas küll zen moment, et lasid vegast lahti. tundub, et vega oli failed bet mängude koormuse compute poole kaldumise peale, async shaderid ja co sinna otsa. naviga mindi ressursijaotuse osas (rop/tme jms vs shaderid) üsna täpselt sinna, kus nvidia kaardid praegu ees on.
konkurentsi osas ära unusta, et nvidia on jätkuvalt 12nm peal. 12nm > 7nm on tehniliselt võttes tasuta 30% perfi/efektiivsust.
| Vael kirjutas: |
Kui asjad niipidi kaua veel jätkuvad, siis hakka või isegi PS5 poole vaatama, suudab native 4k teha 500.- eest. Muidu oli see jutt, et PC sai 350.- eest GPU välja vahetada ja jälle seaded põhja keerata. Enam seda argumenti ei ole, võtad uue PS6 500.- eest ja tuleb odavam kui PC-d uuendada...
R.I.P. PC master race. |
konsoolid ja nende raud ei ole imeasi, eriti tänaseks. selle ps5 native 4k saad samamoodi üsna rahulikult pc-l launchi hetke midrange kaardist kätte. |
Point selles, et Nvidia mõtleb alati ennekõike oma aktsionäride peale. Nende jaoks on 7nm chipide treimine ikka sitaks kallis vs 12nm. Kui nad peaks seda teed minema, see tähendaks seda, et nende jaoks läheb tootmine kallimaks, kuid marginali nad enam siit ülessepoole viia ei saa, sest AMD on välja tulemas oma võimsate Navi 20 kaartidega.
Seega Nvidia teab, et peab tulema hinnas alla, kui need kaardid väljas, ning samal ajal oma aktsionärid õnnelikena hoidma.
Kui AMD RX5950XT on vähegi konkurentsivõimeline RTX2080Ti'ga, siis arvad, et Nvidia müüb oma kaarti edasi 999 hinnaga? See kukub kolinal 700 peale. Kujutad sa nüüd ette Nvidiat, minemas RTX3080TI puhul 7nm peale ja siis küsimas 700 dollarit? Vaevalt...
Samas kindlasti ei saa nad küsida jälle 1200, sest AMD on mängus tagasi. Hetkel Nvidia lihtsalt ootab seda hetke kui 7nm peal tootmine on sama odav kui 12nm peal neile. Seega enne 2020 lõppu või isegi 2021 Q1 me ei näe neid 7nm uusi Nvidia tippkaarte.
Pigem usun, et 2020 on esimene aasta üle pika aja, kus AMD saab korraks nautida performance liidriks olemist.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 24.07.2019 11:23:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2019 11:34:22
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Point selles, et Nvidia mõtleb alati ennekõike oma aktsionäride peale. Nende jaoks on 7nm chipide treimine ikka sitaks kallis vs 12nm. Kui nad peaks seda teed minema, see tähendaks seda, et nende jaoks läheb tootmine kallimaks, kuid marginali nad enam siit ülessepoole viia ei saa, sest AMD on välja tulemas oma võimsate Navi 20 kaartidega. |
sest nii nvidia kui amd ei lase üldse kive toota tsmc-l või samsungil, võisteldes samal turul tootmise eest?
7nm on tänaseks 60% kallim kui 12nm, pindala järgi. transistorite shrink gpu keskmisena on sama või natukene väiksem. otsustavaks saavad seega yieldi ja efektiivsuse küsimused.
kui spekuleerida, siis nvidia juba toodab 7nm kive.
see sektor on võrdlemisi väike ja ei ole usutav, et nvidia ei teadnud juba enne launchi, mis kivi navi on ja mis järgmiseks tulemas on. lahtised küsimused on turunduse vallas - peamiselt lõplikud taktsagedused ja hind. täpselt sama kehtib ka amd kohta.
| Tomorrow kirjutas: |
londiste, Isegi kui Nvidia teeb TU102 die shrinki 7nm peale on tegu ikkagi massiivse kiibiga. Palju suuremaga kui Navi. Ajalugu on näidanud, et tasuta pole kunagi midagi. Küsivad 2000 cut down 7nm xx102 kiibi eest kui konkurentsi pole  |
mida sa täpselt võrdled?
cut-down tu102 on täna 2080ti näol suurusjärk 50% kiirem kui 5700xt, madalate 1800 taktsageduste juures. piiravaks teguriks on peamiselt voolutarve nagu täna gpu-de puhul ikka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.07.2019 11:34:23
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Point selles, et Nvidia mõtleb alati ennekõike oma aktsionäride peale. Nende jaoks on 7nm chipide treimine ikka sitaks kallis vs 12nm. Kui nad peaks seda teed minema, see tähendaks seda, et nende jaoks läheb tootmine kallimaks, kuid marginali nad enam siit ülessepoole viia ei saa, sest AMD on välja tulemas oma võimsate Navi 20 kaartidega. |
sest nii nvidia kui amd ei lase üldse kive toota tsmc-l või samsungil, võisteldes samal turul tootmise eest?
7nm on tänaseks 60% kallim kui 12nm, pindala järgi. transistorite shrink gpu keskmisena on sama või natukene väiksem. otsustavaks saavad seega yieldi ja efektiivsuse küsimused.
kui spekuleerida, siis nvidia juba toodab 7nm kive.
see sektor on võrdlemisi väike ja ei ole usutav, et nvidia ei teadnud juba enne launchi, mis kivi navi on ja mis järgmiseks tulemas on. lahtised küsimused on turunduse vallas - peamiselt lõplikud taktsagedused ja hind. täpselt sama kehtib ka amd kohta. |
Kohe kindlasti usun seda, et Nvidia alahindas Navi effektiivsust, Super kaardid on selle tõestuseks. Nvidia võib toota neid 7nm kive, kuid need kõik lähevad compute'ks kus klient on nõus selle kinni maksma (ala 5000-10000 eurot kaardi eest). NP. Seal saavad nad oma 5x marginaali kätte. Sama asja ei saa müüa vaesele mängurile.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
24.07.2019 12:04:22
|
|
|
| Super Plus tuleb kuue kuu pärast, veel +6% juurde.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
24.07.2019 13:57:28
|
|
|
Kui keegi viitsis wolfenstein youngblood raytracing pilte lähemalt vaadata, siis peaks üsna selge olema miks amd 5700 seeria nii vilets ost on. Eriti ilmekas oli see veelombiga pilt. Ma ei näe mingit põhjust olla vaimustuses GPU-st mida enamus ostjaid sooviks juba järgmine aasta välja vahetada. Hea hinna/jõudluse suhtega kaart mis tuli välja väga valel ajal. Järgmiste aastate jooksul on oluline kes suudab raytracingut paremini keerata.
Nvidia 20X seeria pole siin palju parem. Powerit jääb väheks. 2080ti ilmselt veab veel lisa aasta või kaks, sest mängudetegijad sätivad oma mänge praegu selle järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.07.2019 14:11:07
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Kui keegi viitsis wolfenstein youngblood raytracing pilte lähemalt vaadata, siis peaks üsna selge olema miks amd 5700 seeria nii vilets ost on. Eriti ilmekas oli see veelombiga pilt. Ma ei näe mingit põhjust olla vaimustuses GPU-st mida enamus ostjaid sooviks juba järgmine aasta välja vahetada. Hea hinna/jõudluse suhtega kaart mis tuli välja väga valel ajal. Järgmiste aastate jooksul on oluline kes suudab raytracingut paremini keerata.
Nvidia 20X seeria pole siin palju parem. Powerit jääb väheks. 2080ti ilmselt veab veel lisa aasta või kaks, sest mängudetegijad sätivad oma mänge praegu selle järgi. |
Raytracing muutub alles oluliseks 2021.a. ja mitte varem... 2020 jõulude aeg tulevad välja uued konsoolid, kus see tugi rauas olemas.
Ennem seda ei toimu midagi, kuna nende uute järgmise põlvkonna konsoolide peale pole mänge tehtud mis RT toetab- seega chillax!
Ning kui see RT muutub aktuaalseks, siis praeguste RT kaartidega võib lutsu visata. Selles olen 100% kindel.
Kõik kes hetkel RTX kaarte ostsid/ostavad, et tulevikus seda kasutada.... Te pole isegi mitte beeta testerid, sest see oli experiment.
Järgmise põlvkonna RT kaardid on need mis midagi suudavad ära teha ilma -50-70% perfi hitiga.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2019 14:35:57
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Kohe kindlasti usun seda, et Nvidia alahindas Navi effektiivsust, Super kaardid on selle tõestuseks. Nvidia võib toota neid 7nm kive, kuid need kõik lähevad compute'ks kus klient on nõus selle kinni maksma (ala 5000-10000 eurot kaardi eest). NP. Seal saavad nad oma 5x marginaali kätte. Sama asja ei saa müüa vaesele mängurile. |
super kaardid on turingu efektiivsuse sweetspotist väljas. selgelt võeti suund navist lihtsalt parema perfi saavutamisele, muu suurt ei huvitanud. hindade kujunemise üle võib vaielda, eeldatavasti amd jebaiteski lihtsalt.
nvidia ei tooda 7nm kive, tsmc toodab. või samsung hakkab tootma. samad tehased, kust amd kivid tulevad. kui vaja, ei võta 5x marginaali ja müüvad mänguritele. samamoodi nagu amd seda teeb.
| Vael kirjutas: |
londiste, milline mid-range kaart? RTX2060S, 400.-( https://www.hinnavaatlus.ee/1515818/asus-rog-strix-geforce-rtx-2060-super/ )? Vaatame siis, mida saab sama eelarve 500.- ehk pleissi hinna eest. Hetkel saab ainult GPU (ja heal juhul mälud). Enne sai mid-range GPU(200.-), prose(200.- i5 eest) ja korraliku mobo, ehk pmst arvuti kokkupanekul sai "põhja" kätte ja hiljem sai tõesti mingi mid-range GPU kahe sota eest veel sisse visata. Nüüd saab mid-range GPU eest uue pleissi pea-aegu, ehk PC uuendamine ei tasu ära enam.
Pleissil on veel üks pluss juures- odavaim BluRay player turul. |
ps5 pole väljas. hind kõlakate järgi ikkagi üle 500 raha.
su "enne" näite kõrvale käib ka 300€ konsool, millega oli olukord samasugune.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
24.07.2019 16:54:17
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Kui keegi viitsis wolfenstein youngblood raytracing pilte lähemalt vaadata, siis peaks üsna selge olema miks amd 5700 seeria nii vilets ost on. Eriti ilmekas oli see veelombiga pilt. Ma ei näe mingit põhjust olla vaimustuses GPU-st mida enamus ostjaid sooviks juba järgmine aasta välja vahetada. Hea hinna/jõudluse suhtega kaart mis tuli välja väga valel ajal. Järgmiste aastate jooksul on oluline kes suudab raytracingut paremini keerata.
Nvidia 20X seeria pole siin palju parem. Powerit jääb väheks. 2080ti ilmselt veab veel lisa aasta või kaks, sest mängudetegijad sätivad oma mänge praegu selle järgi. |
Raytracing muutub alles oluliseks 2021.a. ja mitte varem... 2020 jõulude aeg tulevad välja uued konsoolid, kus see tugi rauas olemas.
Ennem seda ei toimu midagi, kuna nende uute järgmise põlvkonna konsoolide peale pole mänge tehtud mis RT toetab- seega chillax!
Ning kui see RT muutub aktuaalseks, siis praeguste RT kaartidega võib lutsu visata. Selles olen 100% kindel.
Kõik kes hetkel RTX kaarte ostsid/ostavad, et tulevikus seda kasutada.... Te pole isegi mitte beeta testerid, sest see oli experiment.
Järgmise põlvkonna RT kaardid on need mis midagi suudavad ära teha ilma -50-70% perfi hitiga. |
Vaata , et mõni 2080ti omanik sinupoole lutsu ei viska. Lisaks sellele , et see suudab üllatalvalt korralikult RT-d(enamasti ainult 20%-30% perfi kaoga) keerata on sellega vajadusel , lutsu visates, võimalik mõrvata või tõsiselt vigastada, igasuguseid tegelasi , kes raytracingust ei tea suurt midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.07.2019 16:56:14
|
|
|
londiste, https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4
Keegi (The Goold Old gamer vb?) tõi välja, miks on mõttekas iga põlvkond võtta mid-range ja mitte kõige tipum. 400.- kaardi eest saab järgmine aasta(põlvkond) 250, paned 150 juurde ja elu lill. Järgmine aasta saad kõige tipu eest 2x vähem ja kõige tipuma eest pead rohkem kui 150 juurde käima.(Hetke olukord ei lähe arvesse, kus 2x on 1080Ti-d väljastatud).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2019 17:37:05
|
|
|
viimane põlvkond konsoole on puhas pc raud, hädine jaguari prose ja midrange gpu.
- ps4 gpu on underclocked 270-ish (msrp $200), konsool launchil $400.
- ps4 pro gpu on sisuliselt underclocked rx480 (msrp $200/$230/$240). ps4 pro oli launchil samuti $400 hinnaga.
- xbox one olukord on sarnane, kuigi nende launch hinnad olid $500 ja gpu-d vastavalt 260 ja veidi suurem kui rx580 kuigi underclocked ja pigem rx580-st suts nõrgem.
konsoolide raud on ajalooliselt olnud subsideeritud kuigi täna vist enam mitte ja hea hind tagatakse vaid tohutute mahtude pealt.
tänase kõrgendatud hindadega midrange olukord alles selgub. ps5 ja järgmisel xboxil on selles ilmselt oma roll mängida. mõlemat ei ole oodata enne 2020.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.07.2019 18:03:45
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Kui keegi viitsis wolfenstein youngblood raytracing pilte lähemalt vaadata, siis peaks üsna selge olema miks amd 5700 seeria nii vilets ost on. Eriti ilmekas oli see veelombiga pilt. Ma ei näe mingit põhjust olla vaimustuses GPU-st mida enamus ostjaid sooviks juba järgmine aasta välja vahetada. Hea hinna/jõudluse suhtega kaart mis tuli välja väga valel ajal. Järgmiste aastate jooksul on oluline kes suudab raytracingut paremini keerata.
Nvidia 20X seeria pole siin palju parem. Powerit jääb väheks. 2080ti ilmselt veab veel lisa aasta või kaks, sest mängudetegijad sätivad oma mänge praegu selle järgi. |
Raytracing muutub alles oluliseks 2021.a. ja mitte varem... 2020 jõulude aeg tulevad välja uued konsoolid, kus see tugi rauas olemas.
Ennem seda ei toimu midagi, kuna nende uute järgmise põlvkonna konsoolide peale pole mänge tehtud mis RT toetab- seega chillax!
Ning kui see RT muutub aktuaalseks, siis praeguste RT kaartidega võib lutsu visata. Selles olen 100% kindel.
Kõik kes hetkel RTX kaarte ostsid/ostavad, et tulevikus seda kasutada.... Te pole isegi mitte beeta testerid, sest see oli experiment.
Järgmise põlvkonna RT kaardid on need mis midagi suudavad ära teha ilma -50-70% perfi hitiga. |
Vaata , et mõni 2080ti omanik sinupoole lutsu ei viska. Lisaks sellele , et see suudab üllatalvalt korralikult RT-d(enamasti ainult 20%-30% perfi kaoga) keerata on sellega vajadusel , lutsu visates, võimalik mõrvata või tõsiselt vigastada, igasuguseid tegelasi , kes raytracingust ei tea suurt midagi.
 |
Eks ma püüan selle RTX2080Ti kinni, kui keegi tasuta ära viskab. Kingitud hobuse suhu ei vaadata. Aga viimati ostsin tutika Nvidia kaardi GTX660. Ei toeta seda kompaniid ammu. Olen ostnud ainult järelturult Nvidia kaarte peale seda. Seega otseselt oma rahaga ei toeta, kaudselt kindlasti.
Mida ma sellest teadma pean? Ma olen kogenud praegust Raytracingut. Ei näinud sellel suurt pointi. Tegi kohati pildi nii tumedaks ("õiged varjud"), seega sittagi polnud näha. Võibolla, miks ei avaldanud ka muljet oli asi selles, et RT'd saab kahjuks nautida ainult madala FPSi juures praeguste mängude juures.
Kui seda saaks nautida 144FPS, max graafikaga ja RT otsas ning 4k peal. Oleks teine tera...
Pooldan kindlasti hetkel 100+fpsi ja sujuvat pilti raytracingule, kui see sellisel kujul hetkel on.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.07.2019 19:51:29
|
|
|
Vale oleks väita et mängutootjad praegu sätivad enda mänge 2080ti järgi. Siis ei ostaks neid mänge mitte keegi !!!!!!!!!!
Pigem on olukord selline et mängutootjad sätivad enda mänge eelkõige konsooli järgi, ja videokaarti järgi mis on ilmselt hetkeseisul ALA gtx760 või siis rx290 (see on lihtsalt näide ) See tähendab seda et, mida nõrgemal raual mäng jookseb seda suurema on potentsiaalsete mängjate hulk, kes saaks mängu mängida saaks ja osta.
Kui mängu tootja on pannud miinimum gpu-ks gtx760 siis töötab ka mäng gtx 670 ja gtx580 peal võrreldavalt.
CPU-ga on olukord veel parem. Q seeria kiiremad cpud või esimese või teise gene i prosed suudavad praeguseid välja tulevaid mänge jooksutada küll.
Pluss veel see aspekt et uusi ja mängitavaid mänge on oluliselt vähem kui eelnevaite aastate jooksul välja on tulnud ja siis ei ole vaja mega super hyper X komplekti.
endal mitu komplekti
I5 4690k @ 4,6 gtx 1070 moluks nec 1440P ja 60fps-i pole probleem
i7 4960x @ 4,6 gtx 1080 molu samsung 2160p ja samuti 60fps-i pole probleem.
Sugulasele annetatud komplekt
i5 6600k @ 4,4 rx 480 molu alianware 1080p 3D 120 fps-le sunnitud ja saab mängudega ilusti hakkama.
Ja noored mängivad ka integreeritud videotega, Sest vanemad on ostnud läpaka heal juhul lõustaka vaatamiseks ning txt file-i töötlemiseks AGA poisikestel on vaja fortnite ka mängida, ja siis ei loe kas fps on 60 või 18 põhiasi et mängitud saab !
Suht igapäev loen ja imestan, kui palju pedantlikeid audiste kellel on miljardites raha üle ning tahavad 64K resol 500 fpsi silma kohta vaadata.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
24.07.2019 20:13:32
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Kui seda saaks nautida 144FPS, max graafikaga ja RT otsas ning 4k peal. Oleks teine tera...
Pooldan kindlasti hetkel 100+fpsi ja sujuvat pilti raytracingule, kui see sellisel kujul hetkel on. |
Kas sa ikka saad aru , et tombraider, metro ja batlefield ei jookse 4k peal max detailidel niisama ka 100+ fps-iga. Ma pakun , et ükski sellel aastal välja tulnud AAA mäng ei tee seda.
| tsitaat: |
| Vale oleks väita et mängutootjad praegu sätivad enda mänge 2080ti järgi. Siis ei ostaks neid mänge mitte keegi !!!!!!!!!! |
ultra/max settingud sätitakse. sul pole mõtet siin vaidlema hakatagi. Mängutootjatel ei ole mingit probleemi panna ka kõige kiirem gpu 5 fpsi- peal tööle kui nad seda sooviksid.
| tsitaat: |
Suht igapäev loen ja imestan, kui palju pedantlikeid audiste kellel on miljardites raha üle ning tahavad 64K resol 500 fpsi silma kohta vaadata.
|
Sa arvad et kui keegi raiskab 1 kuu eesti keskmise palga oma hobi peale on ta automaatselt miljardär ja peandtlik autist. ? sa oled ikka pärsi pooletoobine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.07.2019 20:59:02
|
|
|
SirAskAlot, Sa said kõrvetada RTX 2080ti ostul ?
Nagu ma ütlesin siis sätitakse siiski eelkõige KONSOOLIDE järgi ehk siis optimeeritakse. Sest Suur osa mänge siiski Konsooli Pordid
Kui sinu väite järgi 2080ti ja ultra/max siis miks ei ole veel 4k 144hz toetavat full seeriat või siis 8k 60fps-i, jah 2010ti saab kõige lähemale aga siiski jääb palju puudu ja iga uuema välja tulemata mänguga veel rohkem puudu !
20XX seeriaga tõusis protsendiliselt hind rohkem, kui kaartide seeria jõudlus! eelneva kaarti seeriaga.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.07.2019 01:59:49
|
|
|
SirAskAlot,
Spoiler 
BFV peaaegu jookseb. See on max sätetel. Üks aste madalamale võtta sätted, siis saab 100 kätte kindlasti. BFV's on RT veel eritimõttetu. See on mäng kus kiire reaktsioon loeb. Keegi ei istu seal võsas ja ei imetle lompe.
Tomb Raideris jällegi on RT raske märgata, kuna pre baked varjud on juba ise nii head.
Metros sõltub stseenist. Kui veab siis võib anda hea efekti aga kui ei vea (nt tunnelites) siis ei leia isegi screenshotte võrreldes mingit erinevust. Välja arvatud palju madalam jõudlus.
Ja see häiribki kõige rohkem. Ekraanil midagi ei toimu aga jõudlus kukub kolinal. Eriti hea näide on selles osas BFV lumised levelid kus peegeldusi praktiliselt pole aga RT perf hit on sama mis kuskil linna levelil.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
25.07.2019 11:07:49
|
|
|
BF V mängus tegelikult annab kohati hea eelise aknaklaasi peegeldus, kui proovisin raytrace selles mängus sis oli päris äge peegeldusest näha et keegi vant selja taga sahkerdab.
Perf hit muidugi liiga metsik et rt enableda by default online mängus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
25.07.2019 11:31:40
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Kui seda saaks nautida 144FPS, max graafikaga ja RT otsas ning 4k peal. Oleks teine tera...
Pooldan kindlasti hetkel 100+fpsi ja sujuvat pilti raytracingule, kui see sellisel kujul hetkel on. |
Kas sa ikka saad aru , et tombraider, metro ja batlefield ei jookse 4k peal max detailidel niisama ka 100+ fps-iga. Ma pakun , et ükski sellel aastal välja tulnud AAA mäng ei tee seda.
| tsitaat: |
| Vale oleks väita et mängutootjad praegu sätivad enda mänge 2080ti järgi. Siis ei ostaks neid mänge mitte keegi !!!!!!!!!! |
ultra/max settingud sätitakse. sul pole mõtet siin vaidlema hakatagi. Mängutootjatel ei ole mingit probleemi panna ka kõige kiirem gpu 5 fpsi- peal tööle kui nad seda sooviksid.
| tsitaat: |
Suht igapäev loen ja imestan, kui palju pedantlikeid audiste kellel on miljardites raha üle ning tahavad 64K resol 500 fpsi silma kohta vaadata.
|
Sa arvad et kui keegi raiskab 1 kuu eesti keskmise palga oma hobi peale on ta automaatselt miljardär ja peandtlik autist. ? sa oled ikka pärsi pooletoobine |
Kas sina saad aru, et kui juba praegu need mängud ei vea seda sujuvat 100FPSi välja, siis eriti mõttetu on seda RT'd sinna sisse lükata
Seega minu point säilib, ennem ma naudin seda FPSi ja max mänguilu (Ultra sätted ja min. 60FPSi ), kui veel madalamal sagedusel RT sisselülitatuna neid mänge mängida.
Seda enam, et siiani ei ole ühtegi WOW effekti sellest RT'st jäänud ka silma.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
25.07.2019 12:38:08
|
|
|
| Quake II RTX on ilus.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.07.2019 17:42:45
|
|
|
põhiline areng käib rtrt efektidega mängides täna ja lähemal ajal selle kallal, kuidas kõik efektide jaoks vajalik efektiivsemalt kokku panna. praegused lahendused on paljuski robustsed.
perf hitist on näha, et probleem ei ole mitte rt coredes ega rt kui sellise tegemises (mida on tehniliselt võttes väga lihtne üles skaleerida) aga just kõiges muus, mis on vaja enne ära lahendada.
| Tomorrow kirjutas: |
| Q2 RTX ja mõned AO efektid Metro's. BFV jätab küll külmaks (pealegi - fuck EA) ja TR on nõrgim neist. |
sotr dxr patch tuli nii hilja, et mäng oli juba päevakorrast maas. nende klassikaline varjude lahendus on väga-väga hea ja suures plaanis on raske rt varjundusega vastu saada. efektide osas on dxr varjud tegelikult kuradi ägedad, soft shadows on eriti asi, millest vahe hästi silma jääb.
metro dxr ao lahendus on selgelt afterthought. olen ennegi öelnud ja ütlen jätkuvalt, et paljud pimedad kohad ei ole mitte rt häda vaid kunstnike/leveldisainerite töö. mäng tehti ju valmis tava-ao peal, mis töötab veidi teistmoodi. sama kehtib paljuski sotri kohta.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.07.2019 14:38:58
|
|
|
RT-tegemise mõte peaks hetkel arendajatel olema see, et ei pea käsitsi kõiki efekte tegema, lihtsustab tootmisprotsessi. Eks näis kui "kiiresti" see omaks võetakse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.07.2019 14:44:55
|
|
|
rmc, aga see ei ole ju reaalne veel lähima 5+ aasta jooksul vähemalt. Kuna julgelt 95%+ kasutajaid ei oma RT võimekust siis tuleb lisatööd veel lisaks hoopis teha ja lihtsamat ei ole siin midagi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.07.2019 14:57:53
|
|
|
Eks ta ole, jah. Üleminekuperiood ja tõdeme sama mida launchi ajal - RT mõte on praegu (praegustel kaartidel) pigem e-peen kui muud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.07.2019 15:49:07
|
|
|
Aitaks see kui AMD ka RT'ga välja tuleks. Enne kui nad seda ei tee ei juhtu suures plaanis midagi kuna tootjad ei saa ka viie aasta pärast AMD kasutajaid ignoreerima hakata.
Igal juhul tegu tavapärsae uue tehnoloogia turule tulekuga kus esimene põlvkond on pigem proof of concept.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
31.07.2019 12:11:17
|
|
|
Minuteada nõuavad DX12 tuge ainult microsofti enda mängu väljalasked. Ja üks mäng töötab ka win 7-l DX12-l, selleks on WOW.
Raytracing saab olema nagu nvidial physx
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|