Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 13:44:48 vasta tsitaadiga

Kas bixby rutiini saab nii ka tööle, et telefon tunneks auto blutoothi ära ning autos istudes ühendaks sellesse automaatselt ja avaks ka kohe Waze api? Wifi erinevate võrkudega nagu laseb seadistada aga bluetoothi puhul tundub ainult on/off varianti pakkuvat? Nende liigutavate kiiruskaamerate tõttu tuli päevakorda selline küsimus, muidu väga linnas ei ole kasutanud waze.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 21:42:54 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Renq kirjutas:
Need ülalolevad pildid on päris õudsad... Kuidas PanzerGlassiga teil kogemused on? Tahaks nii telefonile kui tahvlile panna a nüüd Trustpilotist ülevaateid lugeda, siis on päris hävitavad hinnangud...


Panzerglassi viga on, et see pole mõeldud vormitud kujul toimima korralikult. Raske on püsivalt kinnitada ja kumer kuju ei kannata peksu, eriti nurkadesse.
Ekraani põhiosale kannatab lööke küll aga kumerused ja nurgad on väga õrnad.


Õnneks S10e ei ole kumera ekraaniga. Et ehk oleks sellest kasu.

https://wccftech.com/galaxy-s10-water-resistance-samsung-sued/

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.07.2019 20:00:42 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas bixby rutiini saab nii ka tööle, et telefon tunneks auto blutoothi ära ning autos istudes ühendaks sellesse automaatselt ja avaks ka kohe Waze api? Wifi erinevate võrkudega nagu laseb seadistada aga bluetoothi puhul tundub ainult on/off varianti pakkuvat? Nende liigutavate kiiruskaamerate tõttu tuli päevakorda selline küsimus, muidu väga linnas ei ole kasutanud waze.


Saab ikka.

Bixbi rutiinide alt lisada uus ning siis - KUI "Bluetooth seade" "sinu auto" - SIIS Ava rakendus...

Mul endal läheb spotify kohe nii käima ja smart lock ja sada muud asja.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 20:30:04 vasta tsitaadiga

Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.07.2019 23:42:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse? icon_rolleyes.gif


Oskab igal seadmel. Muuda Bixby keel Bixby settingutest English (US) pealt English (UK) peale.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 23:57:06 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse? icon_rolleyes.gif


Oskab igal seadmel. Muuda Bixby keel Bixby settingutest English (US) pealt English (UK) peale.

No tere talv. Tänud.
Kusjuures muud moodi ma bixby voice ei leia kui pidin seda bixby käest küsima icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsoonov
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2019




sõnum 11.07.2019 10:40:14 vasta tsitaadiga

Plaan ka soetada uus s10 või s10e. Oskab keegi suuremaid erinevusi välja tuua? Suuruse poolest sobiks s10e. Sooviks just teada kaamera kohta. Võrdluse linke pole mõtet anda, neid olen uurinud. Sõrmejäljelugeja asukoht ei oma ka tähtsust. Ehk keegi on mõlemat näppinud ja oskaks soovitada, millest jään ilma kui valiksin s10e.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 19:23:46 vasta tsitaadiga

Mina ostsin omale paar päeva tagasi s10e ja kaubaga väga rahul. Mõnusalt väike, kiire, hea kaameraga, juhtmevaba laadija..... ainult aku mahutavus võiks ehk suurem olla.
Samas akupangad maksavad ka tänapäeval kümmekond eurot, saab hakkama. icon_wink.gif

Nüüd olen valiku ees , et milline QI laadija osta? On neil laadimiskiiruses mingit suurt vahet ka, või võib tuimalt ainult hinda ja välimust vaadata?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 19:26:57 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Mina ostsin omale paar päeva tagasi s10e ja kaubaga väga rahul. Mõnusalt väike, kiire, hea kaameraga, juhtmevaba laadija..... ainult aku mahutavus võiks ehk suurem olla.
Samas akupangad maksavad ka tänapäeval kümmekond eurot, saab hakkama. icon_wink.gif

Nüüd olen valiku ees , et milline QI laadija osta? On neil laadimiskiiruses mingit suurt vahet ka, või võib tuimalt ainult hinda ja välimust vaadata?

Tasub vaadata, et oleks samsungi oma ja kiirlaadimisega icon_smile.gif vähemalt s8-l suvatootja kiirlaadmisega qi laadjaid laadisid tavatempos...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 09:37:12 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Nüüd olen valiku ees , et milline QI laadija osta? On neil laadimiskiiruses mingit suurt vahet ka, või võib tuimalt ainult hinda ja välimust vaadata?

Pigem tee kodutööd. Muidu astud sama reha otsa: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=761033

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 09:46:41 vasta tsitaadiga

Teemat sirvides jäi silma, et gmail push ei tööta, peale optimise battery alt gmaili välja lükkamine hakkas tööle.
Endomondol sama asi välja lükatud ja tundub, et töötab normaalselt.

S10e whitestone dome glass uk amazonis praegu 60% alla hinnatud, two pack 51 naela asemel 21 naela.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 14:42:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, linki? Praegu näitab mul 51
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 14:56:05 vasta tsitaadiga

Seal on linnuke apply voucher - 60%
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 15:11:18 vasta tsitaadiga

minu viga jah. lugesin s10+. s10e omal tõesti, aga seda ma peaksin igast suunast venitama icon_biggrin.gif
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2019 19:16:08 vasta tsitaadiga

Lisan väikese kommentaari S8-lt tulles.

Suurus. Telefon on suurem ja tundub käes suurem. Otseselt ei sega, aga S8 mõõtmed meeldisid rohkem.
Aku. Raske öelda, kas palju parem, aga kindlasti kestab kauem.
Ekraan: Edasiminek, aga päikese käes vaadates ootanuks suuremat hüpet. Kaameraauk ei häiri üldse mitte. Ekraan ise on mõnusalt suur ja Youtube kogemus on 5+
Jõudlus: Kindlasti suur edasiminek. Väga sujuv ja mõnus - ei ühtegi tõkkamist ega midagi sellist. Kõik on kiire ja nobe. Lihtne näide: S8 puhul olin telefonist kiirem. S10 peab minuga sammu ja manab kõik ilusti ette. 8GB RAM-i on samuti edasiminek. Äpid püsivad ilusti mälus.
Kõlar/kuular: Kõlar on lihtsalt megahea võrreldes S8-ga. Äärmiselt mõnusalt töötab ja väga head heli teeb. Super rahul! Kuular - ei oska kommenteerida. Ehk on valjum-parem, aga ega S8-l sellega midagi viga polnud.
Sõrmejälje lugeja: Tõtt-öelda 50-50. Töötab hästi, aga füüsiline on siiski parem/mugavam. Igatsen taga swipe down (teavituste paneel) liigutust. Kasutasin seda pidevalt.
Fotograafia: Lainurk kaamera on ikka tõsiselt hea ja vajalik asi. Tõsi, pildi kvaliteet ei ole veel sama hea kui tavakaameraga, aga ega ma pilte näituse jaoks tee. Täiesti adekvaatne ja kasulik. Võiks isegi öelda et wow. Üldine kvaliteet? Raske kommenteerida, eks ta seal parimate hulgas ole ja pettuma ei pea.

Üks "gimmick" kah: Edge screen/Apps Edge on üks asi mis mind tõsiselt paelub. Kasutasin nii S8-l kui ka nüüd S10-l. Eks alguses oli selline "nice to have", aga kui sa selle enda jaoks tööle paned, on see väga viis funktsioon. Esileht on mul äppidest täiesti tühi (v.a 4 äppi alumises reas). Enamus äppe olen peitnud ühte kausta, sest need on Edge-s või mittekasutatavad. Meeldib puhas app drawer.
Edge screenil on enamkasutatavad äpid: Suhtlusäpid, galerii, e-post, FB (SlimSocial) ja nipet-näpet. Tahab veidike harjumist, aga tasub end täielikult ära. Just see, et saad mistahes ekraanilt selle lahti võtta muudab selle funktsiooni kasulikuks ja mõnusaks.

Bloat on lollus, aga https://www.packagedisabler.com/ on taaskord kasutusel ja täiesti OK. Kui keegi soovib, võin faili (listi) jagada. PS.

Lõppkokkuvõttes olen väga rahul ning edasiminek on suur.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 10:43:46 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:

(...)
Sõrmejälje lugeja: Tõtt-öelda 50-50. Töötab hästi, aga füüsiline on siiski parem/mugavam. Igatsen taga swipe down (teavituste paneel) liigutust. Kasutasin seda pidevalt.
(...)
Bloat on lollus, aga https://www.packagedisabler.com/ on taaskord kasutusel ja täiesti OK. Kui keegi soovib, võin faili (listi) jagada. PS.
(...)


- Swipe down lugejalt puudumist kompenseerib veidi võimalus avada teavituste paneel ekraanil suvalises kohas alla swipe'imisega (see vist oli juba S7 peal) - ikka mugavam kui täpselt ülemist serva kratsida.
- Bloat osas mulle väga meeldis võimalus esimesel seadistamisel listist valida, milliseid Samsung äppe installida ja millised jätta installimata - näiteks Samsung Health ja Samsungi brauser mind ei huvita, jätsin installimata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:08:42 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on. Lihtsalt see swipe jäi nii käe sisse ja ühes käes telefoni hoides kasutasin väga tihti. Nb: see Töötas ka igalt ekraanilt. Samamoodi nagu Edge paneel.

Bloati suhtes nõustun. Aga igasugu Facebook jura on mulle kategooriliselt vastuvõetamatu, mistõttu peab ikkagi Packagedisablerit kasutama. Tõsi, neid saab ka adb kaudu (vist) täienisti eemaldada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:27:04 vasta tsitaadiga

Samsung health hea ju, saad oma pulssi sensori kaudu vaadata ja samme loeb.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:38:43 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Samsung health hea ju, saad oma pulssi sensori kaudu vaadata ja samme loeb.


On hea, kuid kasutan samal eesmärgil:
https://www.withings.com/ee/en/steel-hr
Spoiler Spoiler Spoiler


... ning sellega kaasas olevat softi:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.withings.wiscale2

See meeldib rohkem, kuna samalt tootjalt on ka nutikaal, termomeeter ja vererõhuaparaat - kogu info läheb ühte keskkonda kokku, kus näen terve pere kohta kogu terviseinfot.
Kõik sai alguse soovist saada kell, mis kuvaks teateid telefonist, näeks norm välja ning aku kestaks. Sellel kellal kestab 20-25 päeva (sõltub palju sportimist jälgida, siis salvestab pulssi iga sekund ja akut kulub isukamalt).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:46:20 vasta tsitaadiga

Siis küll ja, selline kombo hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 14:01:19 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada normaalset kaitsekile või kaitseklaasi (S10+)? Eelistatud oleks klaas, kui on selline normaalne ja ei sega näpulugejat. Tellisin mõned kiled Hiinast, aga kõigil on see probleem, et ekraani kumeruse tõttu läheb õhk külgede alt sisse. Teoorias mõtlen, et võiks olla natukene odavam, kui need 40 eurised variandid. Olen nõus ka kuskile kohale minema, kus võib-olla mõni professionaalsem minust neid paremini paigaldada oskab.


Ei ole kuulda olnud, et peale selle kalli Whitestone (vms) veel mõnega näpujäljelugeja tööle jääks.
Iseasi kas see sulle oluline on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 16:47:33 vasta tsitaadiga

Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?
Alguses hoidsid küljed lahti, aga sain pika pusimise peale ikkagi kinni (pidi veidi kuivada laskma). Nüüd hea tihe. S8-ga ei mäleta, et sellist jama oleks korraldama pidanud (sain lõpuks ikka suht pahaseks ja tahtsin kogu täiega minema visata icon_lol.gif )

S8-ga sama "kilega" kogemus: ~16 kuud hiljem hoiab ikka ilusti kinni, sh edge screeni juurest mida kasutasin päris palju (märkus: lisaks kilele on koguaeg case küljes olnud).

Mõistagi ei anna seda klaasiga võrrelda (kasutusmugavus/siledus). Samas S10 puhul tundub kile kvaliteet olevat edasimineku teinud (siledus ja muu). Seega minu poolt 5+.
Paigaldamisega on vähe pusimist, aga tulemus on seda väärt.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 11:01:38 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?
Alguses hoidsid küljed lahti, aga sain pika pusimise peale ikkagi kinni (pidi veidi kuivada laskma). Nüüd hea tihe. S8-ga ei mäleta, et sellist jama oleks korraldama pidanud (sain lõpuks ikka suht pahaseks ja tahtsin kogu täiega minema visata icon_lol.gif )

S8-ga sama "kilega" kogemus: ~16 kuud hiljem hoiab ikka ilusti kinni, sh edge screeni juurest mida kasutasin päris palju (märkus: lisaks kilele on koguaeg case küljes olnud).

Mõistagi ei anna seda klaasiga võrrelda (kasutusmugavus/siledus). Samas S10 puhul tundub kile kvaliteet olevat edasimineku teinud (siledus ja muu). Seega minu poolt 5+.
Paigaldamisega on vähe pusimist, aga tulemus on seda väärt.

Selge, proovin ära. Tänud!

Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 26.07.2019 07:35:54 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada normaalset kaitsekile või kaitseklaasi (S10+)? Eelistatud oleks klaas, kui on selline normaalne ja ei sega näpulugejat. Tellisin mõned kiled Hiinast, aga kõigil on see probleem, et ekraani kumeruse tõttu läheb õhk külgede alt sisse. Teoorias mõtlen, et võiks olla natukene odavam, kui need 40 eurised variandid. Olen nõus ka kuskile kohale minema, kus võib-olla mõni professionaalsem minust neid paremini paigaldada oskab.


TELE-2 pakub klaasi, millel näpulugeja kohal ring, ei tea, kas on klaas seal õhem või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 12:49:15 vasta tsitaadiga

Võibolla see ring on klaasi katval kaitsekilel, mille pärast klaasi paigaldust ära tõmbad? Väheusutav, et keset ekraani mingi ring jääks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 13:42:33 vasta tsitaadiga

Selliseid on s10 mudelitele tehtud küll, kus klaasil/kilel auk sees. Täielik nonsense
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 14:08:17 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Selliseid on s10 mudelitele tehtud küll, kus klaasil/kilel auk sees. Täielik nonsense

+1
No milleks... eriti rõve ja takistab kasutamist. Samuti nagu müüakse neid klaase, millel on 2 cm külgedest puudu icon_redface.gif Milleks ennast lollitada.

See minu ülal välja toodud kraam on täitsa OK. Eks ta pole nii mõnus kui klaas ise, aga kaitse OK + püsib kenasti peal.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 17:12:54 vasta tsitaadiga

Täna avastasin, et peale juuli turvauuenduse paigaldamist on Waze hakanud Android auto puhul jälle auto valgusandurit kuulama.
Pimedas käivitades läks waze tumedaks ja valguse kätte välja sõites läks heledaks.
Tagasi garaazhi sõites läks pimedaks kuid tulede all sõites läks mingil põhjusel jälle heledaks, kuigi auto tuled jäid põlema.
Seega päris 100% korras ei pruugi olla.

Telefon oli kogu aja day mode's s10+
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 10:55:54 vasta tsitaadiga

Juuli turvauuenduse keegi oma telefonidele peale lasknud? Tundub OK?
Mingeid jutte lugenud, et kaamera fookusega osadel probleeme, aga pole päris aru saanud kas asi mõjutab rohkem USA Snapdragon variantide juuni uuendust vms...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 11:04:38 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Juuli turvauuenduse keegi oma telefonidele peale lasknud? Tundub OK?
Mingeid jutte lugenud, et kaamera fookusega osadel probleeme, aga pole päris aru saanud kas asi mõjutab rohkem USA Snapdragon variantide juuni uuendust vms...


Olen peale lasknud juuli turvauuenduse ja pole probleeme märganud. S10+
Nagu eelmises postituses kirjutasin, kahtlustan, et see juuli turvauuendus tegi Android Auto puhul Waze night mode korda (vähemalt osaliselt).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 11:05:35 vasta tsitaadiga

Mul on peal, pole mingeid anomaaliaid tähele pannud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 11:23:52 vasta tsitaadiga

Uut kontakti luues valitakse salvestuskohaks vaikimisi "Phone". Kas seda saab kuskil muuta ka, et vaikimisi salvestaks Google kontole? Ei viitsi igakord seda muuta. Telefon on s10e.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 11:34:07 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Uut kontakti luues valitakse salvestuskohaks vaikimisi "Phone". Kas seda saab kuskil muuta ka, et vaikimisi salvestaks Google kontole? Ei viitsi igakord seda muuta. Telefon on s10e.

Contacts->vasak menüü-> Manage Contacts-> Default Storage Location
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.08.2019 11:13:45 vasta tsitaadiga

Tere,

kellelgi sinihambaga on olnud muresi ?

Ma pole kordagi tööle saanud teda.

Aktiivseks tehes rippmenüüst on ta korra sinine ja uuesti lahti tehes on jälle maas.

Ikooni pole kordagi üleval nähtud .

Proovinud kõike mida nad internetis mure lahendamiseks pakuvad...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2019 12:03:45 vasta tsitaadiga

kuhtfe, kui factory reset ka ei aita, siis on BT raadio katki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2019 16:22:04 vasta tsitaadiga

kuhtfe kirjutas:
Tere,

kellelgi sinihambaga on olnud muresi ?

Ma pole kordagi tööle saanud teda.

Aktiivseks tehes rippmenüüst on ta korra sinine ja uuesti lahti tehes on jälle maas.

Ikooni pole kordagi üleval nähtud .

Proovinud kõike mida nad internetis mure lahendamiseks pakuvad...


Kui lähed sinihamba menüüsse, kas siis teisi seadmeid näeb telefon (seadmeid mis leitavaks on tehtud)?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.08.2019 19:30:23 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
kuhtfe, kui factory reset ka ei aita, siis on BT raadio katki.


Ei aidanud see ka .


Ja ei näita/leia miskit.

Ei lähe aktiivseks ei leida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2019 13:40:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Samsung Galaxy Note10 will start from €949 for 256GB Variant. Galaxy Note10+ will cost €1099 for 256GB and €1199 for 512GB. The Price will slightly differ b/w Euro countries
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:03:24 vasta tsitaadiga

Kuna see esimene dual SIM-iga telefon mul, mõtlesin Ukrainas osta omale kohapealt odavat netti. Kas on mingi lihtne variant, kuidas panna telefon kasutama eesti sim kaardil ainult telefoni numbrit (mobiile data panna kinni) ning kohapealt ostetud simi pealt netti? Ei tahaks pärast suure arvega üllatust saada.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:11:16 vasta tsitaadiga

lauri23, nii kui ülevalt tõmbad lahti selle notification lehe, siis on seal valik "Calls - Text messages - Mobile Data" igaühe juurde saad määrata kas SIM1 või SIM2

Samuti tekib ka helistamise menüüse "roheline telefoni toru 1 ja " roheline telefonitoru 2".

Napakas seletus aga äkki saad aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:35:04 vasta tsitaadiga

Sim card manager leidsin ja seal tundub suht konkreetne asi, saab määrata erinevad asjad erinevatele simidele.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:36:22 vasta tsitaadiga

lauri23, seda ka jah aga notification lehelt eriti mugav kiirelt muuta. Näiteks kui vaja Pargi appis teha see tuvastus kõne.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:58:41 vasta tsitaadiga

lauri23, välismaal mul määratud 1 sim (eesti oma) vaid kõnedeks ja 2 sim vaid välisriigi data. Ei mingeid probleeme hallata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 21:57:30 vasta tsitaadiga

Dual SIM haldamine on tehtud tõesti lihtsaks. Samas pärast seadistamist ei saa seda teavitust välja lülitada või peita.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 08.08.2019 15:37:59 vasta tsitaadiga

Kuidas lukustusekraani PIN-koodi maha võtta? S10+.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 15:48:25 vasta tsitaadiga

joffe kirjutas:
Kuidas lukustusekraani PIN-koodi maha võtta? S10+.

https://www.digitaltrends.com/mobile/forgot-android-password-pin-pattern/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 08.08.2019 15:53:56 vasta tsitaadiga

Kes oskab, see oskab; mina ei oska ja see link ka ei aidanud. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 16:12:25 vasta tsitaadiga

joffe, inglise keel keeruline?
Eeldades, et tegemist pole varastatud telefoniga ja tead oma google konto andmeid, mis telefoniga seotud, siis tee Factory reset.
* Lülita telefon täitsa välja
* Valjuta korraga Heli tugevamaks, Bixby nupp ja seejärel telefoni sisselülitusnuppu, hoia all
* kui näed rohelist androidi logo, võid nupud lahti lasta
* heli nuppe kasutades navigeeri "wipe data/factory reset" peale
* Vajuta telefoni sisselülitus nuppu-> vali helinuppudega Yes ja uuest vali sisslülitus nupp
Las tegutseb ära
* seejärel vali samade nuppudega reboot valik.
Siis peaksid uuesti oma telefoni paika seada ilma ekraani lukuta.
Muidugi kaotad siis kogu salvestatud ja backupimata data mis telefonis on.

Või proovi enne arvuti kaudu https://www.google.com/android/find
ja sealt lukku või lukust maha võtta. Pead jällegi oma google kontot teadma.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 08.08.2019 16:50:56 vasta tsitaadiga

Ok! Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 18:19:05 vasta tsitaadiga

Google'i kontoga peaks samuti lahti saama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.