|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.07.2019 21:42:54
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Need ülalolevad pildid on päris õudsad... Kuidas PanzerGlassiga teil kogemused on? Tahaks nii telefonile kui tahvlile panna a nüüd Trustpilotist ülevaateid lugeda, siis on päris hävitavad hinnangud... |
Panzerglassi viga on, et see pole mõeldud vormitud kujul toimima korralikult. Raske on püsivalt kinnitada ja kumer kuju ei kannata peksu, eriti nurkadesse.
Ekraani põhiosale kannatab lööke küll aga kumerused ja nurgad on väga õrnad. |
Õnneks S10e ei ole kumera ekraaniga. Et ehk oleks sellest kasu.
https://wccftech.com/galaxy-s10-water-resistance-samsung-sued/
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.07.2019 20:00:42
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kas bixby rutiini saab nii ka tööle, et telefon tunneks auto blutoothi ära ning autos istudes ühendaks sellesse automaatselt ja avaks ka kohe Waze api? Wifi erinevate võrkudega nagu laseb seadistada aga bluetoothi puhul tundub ainult on/off varianti pakkuvat? Nende liigutavate kiiruskaamerate tõttu tuli päevakorda selline küsimus, muidu väga linnas ei ole kasutanud waze. |
Saab ikka.
Bixbi rutiinide alt lisada uus ning siis - KUI "Bluetooth seade" "sinu auto" - SIIS Ava rakendus...
Mul endal läheb spotify kohe nii käima ja smart lock ja sada muud asja.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.07.2019 20:30:04
|
|
|
Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.07.2019 23:42:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse?  |
Oskab igal seadmel. Muuda Bixby keel Bixby settingutest English (US) pealt English (UK) peale.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.07.2019 23:57:06
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Kas S10 bixby celsiust tunneb kui ilma küsida otse?  |
Oskab igal seadmel. Muuda Bixby keel Bixby settingutest English (US) pealt English (UK) peale. |
No tere talv. Tänud.
Kusjuures muud moodi ma bixby voice ei leia kui pidin seda bixby käest küsima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsoonov
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2019
|
11.07.2019 10:40:14
|
|
|
| Plaan ka soetada uus s10 või s10e. Oskab keegi suuremaid erinevusi välja tuua? Suuruse poolest sobiks s10e. Sooviks just teada kaamera kohta. Võrdluse linke pole mõtet anda, neid olen uurinud. Sõrmejäljelugeja asukoht ei oma ka tähtsust. Ehk keegi on mõlemat näppinud ja oskaks soovitada, millest jään ilma kui valiksin s10e.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.07.2019 19:23:46
|
|
|
Mina ostsin omale paar päeva tagasi s10e ja kaubaga väga rahul. Mõnusalt väike, kiire, hea kaameraga, juhtmevaba laadija..... ainult aku mahutavus võiks ehk suurem olla.
Samas akupangad maksavad ka tänapäeval kümmekond eurot, saab hakkama.
Nüüd olen valiku ees , et milline QI laadija osta? On neil laadimiskiiruses mingit suurt vahet ka, või võib tuimalt ainult hinda ja välimust vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
11.07.2019 19:26:57
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Mina ostsin omale paar päeva tagasi s10e ja kaubaga väga rahul. Mõnusalt väike, kiire, hea kaameraga, juhtmevaba laadija..... ainult aku mahutavus võiks ehk suurem olla.
Samas akupangad maksavad ka tänapäeval kümmekond eurot, saab hakkama.
Nüüd olen valiku ees , et milline QI laadija osta? On neil laadimiskiiruses mingit suurt vahet ka, või võib tuimalt ainult hinda ja välimust vaadata? |
Tasub vaadata, et oleks samsungi oma ja kiirlaadimisega vähemalt s8-l suvatootja kiirlaadmisega qi laadjaid laadisid tavatempos...
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.07.2019 09:46:41
|
|
|
Teemat sirvides jäi silma, et gmail push ei tööta, peale optimise battery alt gmaili välja lükkamine hakkas tööle.
Endomondol sama asi välja lükatud ja tundub, et töötab normaalselt.
S10e whitestone dome glass uk amazonis praegu 60% alla hinnatud, two pack 51 naela asemel 21 naela.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
12.07.2019 14:42:11
|
|
|
KillFrenzy, linki? Praegu näitab mul 51
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
12.07.2019 14:56:05
|
|
|
| Seal on linnuke apply voucher - 60%
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
12.07.2019 15:11:18
|
|
|
minu viga jah. lugesin s10+. s10e omal tõesti, aga seda ma peaksin igast suunast venitama
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
12.07.2019 19:16:08
|
|
|
Lisan väikese kommentaari S8-lt tulles.
Suurus. Telefon on suurem ja tundub käes suurem. Otseselt ei sega, aga S8 mõõtmed meeldisid rohkem.
Aku. Raske öelda, kas palju parem, aga kindlasti kestab kauem.
Ekraan: Edasiminek, aga päikese käes vaadates ootanuks suuremat hüpet. Kaameraauk ei häiri üldse mitte. Ekraan ise on mõnusalt suur ja Youtube kogemus on 5+
Jõudlus: Kindlasti suur edasiminek. Väga sujuv ja mõnus - ei ühtegi tõkkamist ega midagi sellist. Kõik on kiire ja nobe. Lihtne näide: S8 puhul olin telefonist kiirem. S10 peab minuga sammu ja manab kõik ilusti ette. 8GB RAM-i on samuti edasiminek. Äpid püsivad ilusti mälus.
Kõlar/kuular: Kõlar on lihtsalt megahea võrreldes S8-ga. Äärmiselt mõnusalt töötab ja väga head heli teeb. Super rahul! Kuular - ei oska kommenteerida. Ehk on valjum-parem, aga ega S8-l sellega midagi viga polnud.
Sõrmejälje lugeja: Tõtt-öelda 50-50. Töötab hästi, aga füüsiline on siiski parem/mugavam. Igatsen taga swipe down (teavituste paneel) liigutust. Kasutasin seda pidevalt.
Fotograafia: Lainurk kaamera on ikka tõsiselt hea ja vajalik asi. Tõsi, pildi kvaliteet ei ole veel sama hea kui tavakaameraga, aga ega ma pilte näituse jaoks tee. Täiesti adekvaatne ja kasulik. Võiks isegi öelda et wow. Üldine kvaliteet? Raske kommenteerida, eks ta seal parimate hulgas ole ja pettuma ei pea.
Üks "gimmick" kah: Edge screen/Apps Edge on üks asi mis mind tõsiselt paelub. Kasutasin nii S8-l kui ka nüüd S10-l. Eks alguses oli selline "nice to have", aga kui sa selle enda jaoks tööle paned, on see väga viis funktsioon. Esileht on mul äppidest täiesti tühi (v.a 4 äppi alumises reas). Enamus äppe olen peitnud ühte kausta, sest need on Edge-s või mittekasutatavad. Meeldib puhas app drawer.
Edge screenil on enamkasutatavad äpid: Suhtlusäpid, galerii, e-post, FB (SlimSocial) ja nipet-näpet. Tahab veidike harjumist, aga tasub end täielikult ära. Just see, et saad mistahes ekraanilt selle lahti võtta muudab selle funktsiooni kasulikuks ja mõnusaks.
Bloat on lollus, aga https://www.packagedisabler.com/ on taaskord kasutusel ja täiesti OK. Kui keegi soovib, võin faili (listi) jagada. PS.
Lõppkokkuvõttes olen väga rahul ning edasiminek on suur.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.07.2019 10:43:46
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
(...)
Sõrmejälje lugeja: Tõtt-öelda 50-50. Töötab hästi, aga füüsiline on siiski parem/mugavam. Igatsen taga swipe down (teavituste paneel) liigutust. Kasutasin seda pidevalt.
(...)
Bloat on lollus, aga https://www.packagedisabler.com/ on taaskord kasutusel ja täiesti OK. Kui keegi soovib, võin faili (listi) jagada. PS.
(...)
|
- Swipe down lugejalt puudumist kompenseerib veidi võimalus avada teavituste paneel ekraanil suvalises kohas alla swipe'imisega (see vist oli juba S7 peal) - ikka mugavam kui täpselt ülemist serva kratsida.
- Bloat osas mulle väga meeldis võimalus esimesel seadistamisel listist valida, milliseid Samsung äppe installida ja millised jätta installimata - näiteks Samsung Health ja Samsungi brauser mind ei huvita, jätsin installimata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
15.07.2019 12:08:42
|
|
|
Tõsi ta on. Lihtsalt see swipe jäi nii käe sisse ja ühes käes telefoni hoides kasutasin väga tihti. Nb: see Töötas ka igalt ekraanilt. Samamoodi nagu Edge paneel.
Bloati suhtes nõustun. Aga igasugu Facebook jura on mulle kategooriliselt vastuvõetamatu, mistõttu peab ikkagi Packagedisablerit kasutama. Tõsi, neid saab ka adb kaudu (vist) täienisti eemaldada.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.07.2019 12:27:04
|
|
|
| Samsung health hea ju, saad oma pulssi sensori kaudu vaadata ja samme loeb.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.07.2019 12:38:43
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Samsung health hea ju, saad oma pulssi sensori kaudu vaadata ja samme loeb. |
On hea, kuid kasutan samal eesmärgil:
https://www.withings.com/ee/en/steel-hr
Spoiler 
... ning sellega kaasas olevat softi:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.withings.wiscale2
See meeldib rohkem, kuna samalt tootjalt on ka nutikaal, termomeeter ja vererõhuaparaat - kogu info läheb ühte keskkonda kokku, kus näen terve pere kohta kogu terviseinfot.
Kõik sai alguse soovist saada kell, mis kuvaks teateid telefonist, näeks norm välja ning aku kestaks. Sellel kellal kestab 20-25 päeva (sõltub palju sportimist jälgida, siis salvestab pulssi iga sekund ja akut kulub isukamalt).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.07.2019 12:46:20
|
|
|
Siis küll ja, selline kombo hea
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.07.2019 14:01:19
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Kas keegi oskab soovitada normaalset kaitsekile või kaitseklaasi (S10+)? Eelistatud oleks klaas, kui on selline normaalne ja ei sega näpulugejat. Tellisin mõned kiled Hiinast, aga kõigil on see probleem, et ekraani kumeruse tõttu läheb õhk külgede alt sisse. Teoorias mõtlen, et võiks olla natukene odavam, kui need 40 eurised variandid. Olen nõus ka kuskile kohale minema, kus võib-olla mõni professionaalsem minust neid paremini paigaldada oskab. |
Ei ole kuulda olnud, et peale selle kalli Whitestone (vms) veel mõnega näpujäljelugeja tööle jääks.
Iseasi kas see sulle oluline on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
16.07.2019 16:47:33
|
|
|
Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?
Alguses hoidsid küljed lahti, aga sain pika pusimise peale ikkagi kinni (pidi veidi kuivada laskma). Nüüd hea tihe. S8-ga ei mäleta, et sellist jama oleks korraldama pidanud (sain lõpuks ikka suht pahaseks ja tahtsin kogu täiega minema visata )
S8-ga sama "kilega" kogemus: ~16 kuud hiljem hoiab ikka ilusti kinni, sh edge screeni juurest mida kasutasin päris palju (märkus: lisaks kilele on koguaeg case küljes olnud).
Mõistagi ei anna seda klaasiga võrrelda (kasutusmugavus/siledus). Samas S10 puhul tundub kile kvaliteet olevat edasimineku teinud (siledus ja muu). Seega minu poolt 5+.
Paigaldamisega on vähe pusimist, aga tulemus on seda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
18.07.2019 11:01:38
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?
Alguses hoidsid küljed lahti, aga sain pika pusimise peale ikkagi kinni (pidi veidi kuivada laskma). Nüüd hea tihe. S8-ga ei mäleta, et sellist jama oleks korraldama pidanud (sain lõpuks ikka suht pahaseks ja tahtsin kogu täiega minema visata )
S8-ga sama "kilega" kogemus: ~16 kuud hiljem hoiab ikka ilusti kinni, sh edge screeni juurest mida kasutasin päris palju (märkus: lisaks kilele on koguaeg case küljes olnud).
Mõistagi ei anna seda klaasiga võrrelda (kasutusmugavus/siledus). Samas S10 puhul tundub kile kvaliteet olevat edasimineku teinud (siledus ja muu). Seega minu poolt 5+.
Paigaldamisega on vähe pusimist, aga tulemus on seda väärt. |
Selge, proovin ära. Tänud!
Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
26.07.2019 07:35:54
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Kas keegi oskab soovitada normaalset kaitsekile või kaitseklaasi (S10+)? Eelistatud oleks klaas, kui on selline normaalne ja ei sega näpulugejat. Tellisin mõned kiled Hiinast, aga kõigil on see probleem, et ekraani kumeruse tõttu läheb õhk külgede alt sisse. Teoorias mõtlen, et võiks olla natukene odavam, kui need 40 eurised variandid. Olen nõus ka kuskile kohale minema, kus võib-olla mõni professionaalsem minust neid paremini paigaldada oskab. |
TELE-2 pakub klaasi, millel näpulugeja kohal ring, ei tea, kas on klaas seal õhem või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.07.2019 12:49:15
|
|
|
| Võibolla see ring on klaasi katval kaitsekilel, mille pärast klaasi paigaldust ära tõmbad? Väheusutav, et keset ekraani mingi ring jääks...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.07.2019 13:42:33
|
|
|
| Selliseid on s10 mudelitele tehtud küll, kus klaasil/kilel auk sees. Täielik nonsense
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
26.07.2019 14:08:17
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Selliseid on s10 mudelitele tehtud küll, kus klaasil/kilel auk sees. Täielik nonsense |
+1
No milleks... eriti rõve ja takistab kasutamist. Samuti nagu müüakse neid klaase, millel on 2 cm külgedest puudu Milleks ennast lollitada.
See minu ülal välja toodud kraam on täitsa OK. Eks ta pole nii mõnus kui klaas ise, aga kaitse OK + püsib kenasti peal.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.07.2019 17:12:54
|
|
|
Täna avastasin, et peale juuli turvauuenduse paigaldamist on Waze hakanud Android auto puhul jälle auto valgusandurit kuulama.
Pimedas käivitades läks waze tumedaks ja valguse kätte välja sõites läks heledaks.
Tagasi garaazhi sõites läks pimedaks kuid tulede all sõites läks mingil põhjusel jälle heledaks, kuigi auto tuled jäid põlema.
Seega päris 100% korras ei pruugi olla.
Telefon oli kogu aja day mode's s10+
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
31.07.2019 10:55:54
|
|
|
Juuli turvauuenduse keegi oma telefonidele peale lasknud? Tundub OK?
Mingeid jutte lugenud, et kaamera fookusega osadel probleeme, aga pole päris aru saanud kas asi mõjutab rohkem USA Snapdragon variantide juuni uuendust vms...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.07.2019 11:04:38
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Juuli turvauuenduse keegi oma telefonidele peale lasknud? Tundub OK?
Mingeid jutte lugenud, et kaamera fookusega osadel probleeme, aga pole päris aru saanud kas asi mõjutab rohkem USA Snapdragon variantide juuni uuendust vms... |
Olen peale lasknud juuli turvauuenduse ja pole probleeme märganud. S10+
Nagu eelmises postituses kirjutasin, kahtlustan, et see juuli turvauuendus tegi Android Auto puhul Waze night mode korda (vähemalt osaliselt).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
31.07.2019 11:23:52
|
|
|
| Uut kontakti luues valitakse salvestuskohaks vaikimisi "Phone". Kas seda saab kuskil muuta ka, et vaikimisi salvestaks Google kontole? Ei viitsi igakord seda muuta. Telefon on s10e.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
31.07.2019 11:34:07
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Uut kontakti luues valitakse salvestuskohaks vaikimisi "Phone". Kas seda saab kuskil muuta ka, et vaikimisi salvestaks Google kontole? Ei viitsi igakord seda muuta. Telefon on s10e. |
Contacts->vasak menüü-> Manage Contacts-> Default Storage Location
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuhtfe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2005
|
02.08.2019 11:13:45
|
|
|
Tere,
kellelgi sinihambaga on olnud muresi ?
Ma pole kordagi tööle saanud teda.
Aktiivseks tehes rippmenüüst on ta korra sinine ja uuesti lahti tehes on jälle maas.
Ikooni pole kordagi üleval nähtud .
Proovinud kõike mida nad internetis mure lahendamiseks pakuvad...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.08.2019 12:03:45
|
|
|
| kuhtfe, kui factory reset ka ei aita, siis on BT raadio katki.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2019 16:22:04
|
|
|
| kuhtfe kirjutas: |
Tere,
kellelgi sinihambaga on olnud muresi ?
Ma pole kordagi tööle saanud teda.
Aktiivseks tehes rippmenüüst on ta korra sinine ja uuesti lahti tehes on jälle maas.
Ikooni pole kordagi üleval nähtud .
Proovinud kõike mida nad internetis mure lahendamiseks pakuvad... |
Kui lähed sinihamba menüüsse, kas siis teisi seadmeid näeb telefon (seadmeid mis leitavaks on tehtud)?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuhtfe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2005
|
02.08.2019 19:30:23
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| kuhtfe, kui factory reset ka ei aita, siis on BT raadio katki. |
Ei aidanud see ka .
Ja ei näita/leia miskit.
Ei lähe aktiivseks ei leida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.08.2019 13:40:18
|
|
|
| tsitaat: |
| The Samsung Galaxy Note10 will start from €949 for 256GB Variant. Galaxy Note10+ will cost €1099 for 256GB and €1199 for 512GB. The Price will slightly differ b/w Euro countries |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
07.08.2019 12:11:16
|
|
|
lauri23, nii kui ülevalt tõmbad lahti selle notification lehe, siis on seal valik "Calls - Text messages - Mobile Data" igaühe juurde saad määrata kas SIM1 või SIM2
Samuti tekib ka helistamise menüüse "roheline telefoni toru 1 ja " roheline telefonitoru 2".
Napakas seletus aga äkki saad aru
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005

|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
07.08.2019 12:36:22
|
|
|
| lauri23, seda ka jah aga notification lehelt eriti mugav kiirelt muuta. Näiteks kui vaja Pargi appis teha see tuvastus kõne.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.08.2019 12:58:41
|
|
|
lauri23, välismaal mul määratud 1 sim (eesti oma) vaid kõnedeks ja 2 sim vaid välisriigi data. Ei mingeid probleeme hallata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
07.08.2019 21:57:30
|
|
|
Dual SIM haldamine on tehtud tõesti lihtsaks. Samas pärast seadistamist ei saa seda teavitust välja lülitada või peita.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
08.08.2019 15:37:59
|
|
|
| Kuidas lukustusekraani PIN-koodi maha võtta? S10+.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
08.08.2019 15:53:56
|
|
|
Kes oskab, see oskab; mina ei oska ja see link ka ei aidanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
08.08.2019 16:12:25
|
|
|
joffe, inglise keel keeruline?
Eeldades, et tegemist pole varastatud telefoniga ja tead oma google konto andmeid, mis telefoniga seotud, siis tee Factory reset.
* Lülita telefon täitsa välja
* Valjuta korraga Heli tugevamaks, Bixby nupp ja seejärel telefoni sisselülitusnuppu, hoia all
* kui näed rohelist androidi logo, võid nupud lahti lasta
* heli nuppe kasutades navigeeri "wipe data/factory reset" peale
* Vajuta telefoni sisselülitus nuppu-> vali helinuppudega Yes ja uuest vali sisslülitus nupp
Las tegutseb ära
* seejärel vali samade nuppudega reboot valik.
Siis peaksid uuesti oma telefoni paika seada ilma ekraani lukuta.
Muidugi kaotad siis kogu salvestatud ja backupimata data mis telefonis on.
Või proovi enne arvuti kaudu https://www.google.com/android/find
ja sealt lukku või lukust maha võtta. Pead jällegi oma google kontot teadma.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
08.08.2019 16:50:56
|
|
|
| Ok! Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|