Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 23:01:56 vasta tsitaadiga

Oleks/poleks, seda me enam teada ei saa.
Case closed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 23:04:42 vasta tsitaadiga

Eks see ole arusaadav, et Ferrari/Vetteli fännidele on frustreeriv, kui ta järjekordselt eksib. Pole midagi teha, kui võita tahta, peab sõitma õppima.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 23:07:59 vasta tsitaadiga

Soome endised vormelipiloodid, kes ka kohtunikena olnud, leidsid et poleks pidanud karistama,
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 23:11:10 vasta tsitaadiga

sakinaga, oleks Bottas olnud, ütleks samuti, et vale otsus oli. Vahet pole kes. Hetkel mingi Vetteli fänluse vabandus visatakse letti icon_lol.gif

Selee aasta tiitel on anyway kadunud tema jaoks kui see peaks midagi lugema icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 23:30:09 vasta tsitaadiga

Need endised kohtunikud ei ole näinud seda allikmaterjali millelt otsus tehti.

Seda ei näegi keegi teine, põhjusega. Autode detailset telemeetriat ei taha meeskonnad mitte kellegagi jagada. Kuid kohtunikud näevad, põhjusega.

Taaskord, väidetavalt ühehäälne otsus, seega küsitavusi polnud. Kui keegi arvab, et kohtunikud tahavad kahe maailmameistri omavahelise jagelemise lihtsa ärapanemisega lahendada siis on tegemist ikka äärmiselt naiivsete inimestega. Vettel F'cked up taaskord. Lihtne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 00:18:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sakinaga, oleks Bottas olnud, ütleks samuti, et vale otsus oli. Vahet pole kes. Hetkel mingi Vetteli fänluse vabandus visatakse letti icon_lol.gif
Aga kui Hamilton oleks Vettelile nii ette sõitnud, siis kindlasti kiidaksite siin kambaga samasugust otsust icon_wink.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 07:17:13 vasta tsitaadiga

Eks see vettel keeras ikka ise endale ära. Pinge all ei pea vastu ja tegi vea sisse. Ülejäänu juba tagajärg.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 11.06.2019 07:20:34 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sakinaga, oleks Bottas olnud, ütleks samuti, et vale otsus oli. Vahet pole kes. Hetkel mingi Vetteli fänluse vabandus visatakse letti icon_lol.gif
Aga kui Hamilton oleks Vettelile nii ette sõitnud, siis kindlasti kiidaksite siin kambaga samasugust otsust icon_wink.gif


Hamilton sõitis Ricciardole täpselt samuti ette, ei saanud karistada. Miks ? Sa tead küll miks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 17:55:21 vasta tsitaadiga

Ju siis ei sõitnud täpselt samamoodi, kohtunikel on andmeid üldiselt rohkem.

Rosberg arvab samuti, et karistus oli õiglane:
phpBB [media]
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 11.06.2019 22:07:43 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ju siis ei sõitnud täpselt samamoodi, kohtunikel on andmeid üldiselt rohkem.

Rosberg arvab samuti, et karistus oli õiglane:


Rosbergil on ka andmeid rohkem või miks peaks tema arvamus oluline olema ? icon_rolleyes.gif
Niipalju kui Sky pealt on Rosberg kohal olnud on alati mersut kiitnud. Pole eriti erapooletu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 22:56:36 vasta tsitaadiga

Rosberg ei ole mingi arvamusliider, sama mõttetu pläma nagu Lauda ja Marko sulest icon_rolleyes.gif
Sõitku, kui ei siis hoidku oma mõttevälgatused ka endale.

Kuigi ei saa mainimata jätta et Vettel sai suht õiglase karistuse ja virisegu vähem.
Keegi ei käsiknud viga teha ja siis võimatut päästma hakata.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 00:01:58 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ju siis ei sõitnud täpselt samamoodi, kohtunikel on andmeid üldiselt rohkem.

Rosberg arvab samuti, et karistus oli õiglane:


Rosbergil on ka andmeid rohkem või miks peaks tema arvamus oluline olema ? icon_rolleyes.gif
Niipalju kui Sky pealt on Rosberg kohal olnud on alati mersut kiitnud. Pole eriti erapooletu.
Hea point, oluline on kohtunike arvamus ja nemad olid ühehäälselt karistuse poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.06.2019 10:16:43 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Rosberg ei ole mingi arvamusliider, sama mõttetu pläma nagu Lauda ja Marko sulest icon_rolleyes.gif
Sõitku, kui ei siis hoidku oma mõttevälgatused ka endale.

Kuigi ei saa mainimata jätta et Vettel sai suht õiglase karistuse ja virisegu vähem.
Keegi ei käsiknud viga teha ja siis võimatut päästma hakata.


Hämi tegi ka mitu viga nõelasilmas.
Rosbergil muidugi selles osas õigus, et Vettel juba pikka aega ei suuda pinge all sõita.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.06.2019 13:27:30 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 11:47:40 vasta tsitaadiga

Vormel 3 esimene sõit just algas - Vips rajal icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 12:01:42 vasta tsitaadiga

5 sekundit penaltit talle

e: .. mis hiljem nüüd tühistati icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.06.2019 12:13:43 vasta tsitaadiga

Vipsi stardid on kohutavad. Nõrk tulemus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 12:20:15 vasta tsitaadiga

No see oleks ka samas päris kõva kui igal etapil käib poodiumi kohtade eest võitlus thumbs_up.gif Seekord siis üks möödasõidu katse viimasel ringil, aga seekord jäi siis välja poodiumilt. Pühapäevase sõidu järjestus on tal samas soodsam seis nüüd, ning esimese sõidu punktid on kõvema valuutaga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 22.06.2019 12:31:14 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Vipsi stardid on kohutavad. Nõrk tulemus thumbs_down.gif

Nii eelmises sõidus Barcelonas kui ka nüüd on ta stardis karpi jäänud. Enda liikumasaamisel pole olnud viga midagi. Eespool stardis ebaõnnestujad on teda lihtsalt blokeerinud. Täna oli selleks Schwartzman näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 17:02:45 vasta tsitaadiga

Kellelgi hästi töötavat acestreami linki on?

Leidsin mingi vene oma, aga vähemalt töötab normaalselt

Vettel seitsmes alles
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 17:02:53 vasta tsitaadiga

2ksikvõit tuleb...jälle icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 17:08:40 vasta tsitaadiga

karta on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 22.06.2019 17:25:55 vasta tsitaadiga

Ma ootaks, et Leclerc, Norris või keegi muu võtaks mõne võidu endale. Tõuseks mõni noor täht. icon_razz.gif

Minu jaoks isiklikult on Hamilton nii ära tüüdanud, et mul kaob F1 vastu lihtsalt huvi ära.
Kunagi ~15 aastat tagasi oli Schumacheriga sama teema, kus ma pikalt ei suutnud enam seda võistlust vahtida.

Minu õnnemoment on see, kui Hamiltoniga midagi juhtub. Tänu sellele on F1 kohe huvitavam. icon_smile.gif icon_razz.gif

Loodan, et homme mõni kvaliteet ülekanne ka toimib ja töötab 100%.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.06.2019 17:30:38 vasta tsitaadiga

N24

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 18:50:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
N24

Spoiler Spoiler Spoiler

Video ei ole saadaval.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 18:58:04 vasta tsitaadiga

Spezz, pead youtubest otse vaatama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 19:02:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spezz, pead youtubest otse vaatama

Jahaa, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 19:56:45 vasta tsitaadiga

Mis seal formula-E's juhtus? Mõtlesin, et magasin maha, aga punane lipp ja 44min. veel minna icon_biggrin.gif

E:

Guugeldasin.....nii kaua tegid teed puhtaks
Mõttetu rada, mööda sõita ei saa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.06.2019 21:49:23 vasta tsitaadiga

N24 väga kõva siiani olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.06.2019 21:59:39 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
N24

Spoiler Spoiler Spoiler


Väga hea vaatamine thumbs_up.gif
F1 ei lähe ilmselt ka järgneva 2-3a jooksul võrdsemaks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 22:47:55 vasta tsitaadiga

Taaskord hea kvali hea tulemusega thumbs_up.gif

Loodetavasti homme sama mõnus tulemus.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 22:55:37 vasta tsitaadiga

Vipsil raadio streikis, oleks teadnud, et pennel tühistati, siis oleks üritanud
https://sport.delfi.ee/news/auto/maailm/probleemid-raadiosidega-maksid-juri-vipsile-koha-poodiumil?id=86615681

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.06.2019 11:02:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
N24

Spoiler Spoiler Spoiler


Väga hea vaatamine thumbs_up.gif
F1 ei lähe ilmselt ka järgneva 2-3a jooksul võrdsemaks.

Räme litakas eile sellel pikal sirgel

Spoiler Spoiler Spoiler


Vips jebiitas taas icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2019 14:58:29 vasta tsitaadiga

Tunnike stardini, keegi lahke inimene taas õige lingi soda playeri jaoks poetab.
Saksa keeles RTL piinab ikka veel kõrva.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2019 15:32:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2019 15:41:58 vasta tsitaadiga

pwn13, viimane thumbs_up.gif kiitus
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.06.2019 16:20:54 vasta tsitaadiga

kohutav event.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2019 18:11:40 vasta tsitaadiga

Pole sel aastal kordagi f1 vaadanud, tundub et ma pole millestki ilma jäänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 00:49:09 vasta tsitaadiga

Hetkel ei näe küll ühtegi põhjust, mis takistaks Hamiltonil võita kõik järele jäänud sõidud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 12:12:31 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Hetkel ei näe küll ühtegi põhjust, mis takistaks Hamiltonil võita kõik järele jäänud sõidud.

Ainult Monza võib raskeks kujuneda, sest sarnaneb väga Kanadaga, kus Ferrari kiirus sirgel võib neile raskeks osutuda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 12:33:42 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Hetkel ei näe küll ühtegi põhjust, mis takistaks Hamiltonil võita kõik järele jäänud sõidud.

Botas äkki.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 14:43:58 vasta tsitaadiga

Taaskord hea etapp ja väärt tulemus.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 17:41:11 vasta tsitaadiga

Vaatasin täna eilse etapi ära tulemust teadmata

Viimase paari aasta "põnevaim" etapp thumbs_up.gif
Isegi sky kommarid rääkisid aiaaugust, tõsine tiksumine ja ma olen rahul, et live ei vaadanud.

Kusjuures hvf piilusin.....sõidu lõpuks oli vaid 5 uut postitust icon_lol.gif , see näitas kohe ära, et BS sõit oli thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 21:46:57 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Hetkel ei näe küll ühtegi põhjust, mis takistaks Hamiltonil võita kõik järele jäänud sõidud.

Botas äkki.


Oleks siis Botasest talle võrdset vastast. Ma ise arvan, et ennem suudaks Leclerc pinget pakkuda kui ainult ferrari annaks talle vastava masina.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 22:36:21 vasta tsitaadiga

Leclercil masin on, lihtsalt Ferraris saab/tohib (hetkel veel) ainult Vettel võita.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 16:47:15 vasta tsitaadiga

Head treeningud, MAX ja Bottas seinas ja autod tükkideks icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 18:51:48 vasta tsitaadiga

ei tohiks vist kahtlust olla, kellel sirgel eelis on

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 18:57:10 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Head treeningud, MAX ja Bottas seinas ja autod tükkideks icon_lol.gif

Juba huvitavam kui terve eelmine nädalavahetus. Ja see on alles algus Austria alpides thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2019 19:22:30 vasta tsitaadiga

umbes nii jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2019 11:36:49 vasta tsitaadiga

F3 esimene sõit käib - Vips juhib icon_exclaim.gif icon_idea.gif icon_arrow.gif

viimati muutis KrikU 29.06.2019 11:39:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.