arny, WN8 on paljuski parem mõõdupuu kui WG enda numbrid. WN8 näiteks annab eriti hästi sulle punkte, kui mängid hästi mingit tanki, mida teised üldse mängida ei oska (nt kuna seda on raske hästi mängida). Samas tankidega, mida on kõigil kerge mängida, on ka väga raske ülikõrget WN8-t saada. WG rating ei tee tankidel selles osas vahet, neil kama kas sa mängid hästi ülinõrka tanki, mida terve mängijabaas vihkab, või kõige värskemat OP premiumit, annavad mõlema eest samu numbreid. Loomulikult esimesel juhul on palju keerulisem hästi mängida kui teisel.
WN8 suurim miinus on, et ta ei saa arvesse võtta assisteeritud dämmi. Seepärast vaadatakse lisaks WN8-le ka gun marke.
FastPotty, spot või track destruction damage on see jah
WG enda tulevane statistika saab kindlasti hea olema aga jah, sellega on raske võrrelda, et kui keegi tegi nt. 2k dmg, oli see siis endast +2 tieri kõrgemate või hoopis -2 tieri madalamate vastu. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
FastPotty, kui sa mõni post tagasi vaatad, siis näed, et ma olin ainuke, kes midagi ericku üleskutsel siia postitas.
Minu kommentaar sellele oli, et see oli kehv mäng, samas polnud ma tükk aega E25-ga mänginud.
Ütled, et teed paremini - mängi ja tõesta ära. Saad oma re-play panna https://wot-record.com/ keskkonda, kus kuvatakse juurde ka WN8 (selle täpsuses vs xvm leht ma kindel pole). _________________ -_-
FastPotty, spot või track destruction damage on see jah
WG enda tulevane statistika saab kindlasti hea olema aga jah, sellega on raske võrrelda, et kui keegi tegi nt. 2k dmg, oli see siis endast +2 tieri kõrgemate või hoopis -2 tieri madalamate vastu.
Siis sellepärast mu WN8 ongi kogu aeg nii hale Ja mina ei saa aru, mis jama see on - iga kolmas mäng on spotdamage 2-3K, 8-10 spotti, XP on kaugelt üle 1000, aga WN8 on ikka roheline nagu salatileht.
Ma jah, mängin rohkem spotdamage peale, kuna E25 on selleks ideaalne tank. Sageli on nii, et damage on keskpärane aga XP - mis tuleb spotdamage pealt -, on kaks korda kõrgem kui parimal damage tegijal. No ei saa ju ise lasta, kui istud keset platsi põõsas, vastased sebivad sinust meeleheitlikult, 60-100 meetri kaugusel ringi ja muudkui aga saavad tina meie omadelt.. Koomiline on. Nad ju ei saa aru, mis pagana kombel nad kogu aeg "nähtaval" on. Aga see on hea tunne, kui näed, et tänu sinu spotile on neli-viis tanki ära "kustutatud" ja spotdamage muudkui kerib ja kerib..
Mina mängin ainult WR peale ning 59% pakub juba hasarti, see 60% peale viia. Visalt, aga järjekindlalt liigub
Ja Edgar - ma ei võistle kellegagi ega millegi peale, mul ei ole vaja midagi tõestada ja ma ei kasuta ka MOD-e põhimõtteliselt. Pole kunagi kasutanud, mitte ükski mäng. Ma mängin iseendale ja mind motiveerib ainult WR. Nii et võta vabalt
FastPotty, no sel juhul peaks Gun Mark sul jällegi kenasti tõusma, see võtab nii sinu enda tehtud kui ka abistatud dmg arvesse. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
bladerunner, tal on E25ga 9200 mängu ja gun markid praegu 84,5% peal (2. gun mark siiski olemas). Koos ühe teise saksa TD'ga on kokku ca 16K mängu, meeskond on maksimumini treenitud, pakun
Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-
Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-
Kas kusagil on ka kirjas, mis asjad ja mis hinnaga on seal seekord olnud müügis?
Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-
Kas kusagil on ka kirjas, mis asjad ja mis hinnaga on seal seekord olnud müügis?
tsitaat:
updated list of sold tanks:
23. may 2019:
18:00 / leKpz M 41 90 mm GF / 20.000 Units / 5.000.000 Million credits
24. may 2019:
06:00 / FCM 36 Pak 40 / 10.000 Units / 3.500.000 Million credits
18:00 / Type 59 G / 1.000 Units / 25.000 Gold
25. may 2019:
06:00 / Sexton I / 15.000 Units / 500.000 Credits
18:00 / FV215b (183) / 20.000 Units / 23.000.000 Million credits
Paljud siis ka Pz V/IV ära võtsid? Mina panin käte värinal kulda ostma ja tagasi jõudes avastasin, et polegi miskit rabamist. Nüüd sihuke tunne, nagu oleks laotühjendusmüügilt 1€ eest inkunaabli ostnud . _________________ Tšudes ne bõvajet.
[quote="erick"]bladerunner, tal on E25ga 9200 mängu ja gun markid praegu 84,5% peal (2. gun mark siiski olemas). Koos ühe teise saksa TD'ga on kokku ca 16K mängu, meeskond on maksimumini treenitud, pakun
Meeskonnal pole viga, jah. 7 skilli kõigil, 134% meeskond (hõbedat on nii palju, et pole sellega muud teha kui šokolaadi osta). Hea luuretank. Camo 1146, wiewrange igati korralikud 524 meetrit. Aga ta on ka hea vastase tagala jaoks, mul artyd on lausa eesmärk omaette
Seda teist Saksa TD-d aga mängin tõesti lihtsalt sellepärast, et ühe poolakast sõbraga seda õhtuti toksime kümne mängu kaupa, lihtsalt fun on. Kaks aastat juba. See pole mingi statspadderi värk, ongi lihtsalt fun. Ajame juttu, arutame maailma asju ja toksime tanki.
Kas GunMark on need triibud torul? Mul kuus triipu E25 peal. Aga jällegi, see pole eesmärk mulle. WR on ainus motivaator. Varsti jõuan sulle järele, natuke veel pingutada
FastPotty, 3 "triipu" on 1 Gun Mark sakslaste puhul. 3 tk ehk 9 "triipu" tähendaks seda et oled parem kui ülejäänud 95% mängijaid kes selle tankiga viimasel ajal mänginud on. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Olen seda ka varem märganud, aga mingiks juhuslikuks veaks või arusaamatuseks pidanud. Aga täna oli konkreetselt selline seis: mina oma E25 peal Leo vastu. Leol on teatavasti 1000 HP. Saime ninapidi kokku ja lihtsalt toksisime üksteist kordamööda. Kõik lasud tabasid ja tegid ka kahju. Aga see, kuidas see kahju kogunes, oli päris naljakas vaatepilt. Minul ei näita vastase tanki kohal mitte järelejäänud HP, vaid eluprotsenti (%).
Lasen siis seda Leod. Esimene lask sisse, 155 dämmi ja Leo eluprotsent vähenes... 4%.. Lasen siis teise lasu, 148 dämmi, Leol elu "juba" vähenenud 9%. Kolmas lask, 150 dämmi, Leol elu juba 15% vähem. Jõudsin veel neljanda lasugi lasta, 138 dämmi ja Leol vähenes elu veel 4%
Edit: nelja lasuga tegin Leole 600 dämmi ja Leo elu vähenes sellega 19%.. Samal ajal tegi mulle Leo mulle juba otsa peale, minu elu vähenes 100% selle ajaga, kuigi tankid on enam-vähem võrdse kahju tekitamisega.
Siis tuli teine tank minu meeskonnast ja asus samuti Leo kallale. Ja see oli ikka nii koomiline vaadata, et mul siiamaani suu muigel. Meie tank tegi Leole veel neli tabavat lasku, võttis mingi 600 HP maha ja Leo elu oli juba vähenenud selleks ajaks 38% peale Kokku olime me teinud Leo vastu juba ca 1200 dämmi, aga sellel oli veel 38% elu järel..
Kaotasime 2:15, mida oligi arvata.
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb _________________
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb
Kui ma alustasin mängimist, siis ei suutnud uskuda, kuidas on võimalik bounc'ida is3 taguotsa pealt. Sel hetkel loomulikult ma ei teanud mitte midagi overmatch loogikast, ei autoricoset anglitest (erinevatele laskemoonadele), kuidas tankide armor model üldse üles on ehitatud, kus on hitboxid ja kus mitte jne. Sel ajal polnud ka tanks.gg. Ühesõnaga, palju oli sellist blackbox magicut, ning jube raske oli aru saada, mis on mängumehaanika. Mingi hetk hakkas rohkem infot liikuma, läbi streamerite, läbi third party site'ide , WG wiki enda lehed..
Pakun, et praeguseks on mäng ja kogu see asi sellises faasis, et kui kedagi huvitab, siis iga case ikkagi seletatav. Vahest olen ikka ise ka replay ette võtnud ja uurinud, mis seal täpselt toimus, siis ikka mürsu trajektoori jälgides lõpuks tuvastad ära, kas oli mingi lag vms. Ghost shelle juhtub ikakgi väga harva.
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus. Äkki on asi hoopis intelligentsuses, märgata seda, mida igaüks ei märka?
Mis vandenõuteooriatesse puutub, siis ma olin siin vist tanki mänginud ainult nädal aega, kui ma kahtlustasin, et mängus on suur osa botte. Sest see oli lihtsalt ilmselge. Mäletan väga hästi, kuidas mind välja naerdi. Nüüd postitate siia ise replaysid, kus mängus on 14 botti ühes meeskonnas. Ja nii ongi. On kogu aeg olnud. Mitte küll 14 alati, aga teatav osa ikka. Ja on kõikides tierides. Kui sulle mängus mingi john68r9 vastu tuleb ja sind ilmeksimatult laseb ja peneb ja sa mängu 6-15 kaotad, siis ei ole see sinu süü. Ja pole mõtet ka oma meeskonda lollideks poolakateks kutsuda, sest nad ei olegi "lollid poolakad", vaid botid. Ja kelle poolt need mängus on ja miks? Seda te ju ikka teate?
Või et WR ei ole fikseeritud - kord mäng 5-15 ühele poole ja 15-5 teisele poole ja tee TOP dämmi või käi mängu ajal peldikus - kuu WR on ikka täpselt sama. Kümnendiku täpsusega. See on ka minu vandenõuteooria muidugi. Reaalsuses on see lihtsalt juhus, et WR kuu lõikes muutub paar kümnendikku. Aastast aastasse.
Või et raha eest on su WN8 ja WR kõrgem kui rahata mängides. Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..
Need muidugi on kõik lihtsalt minu, lollikese vandenõuteooriad. Ma siit Paldiski mnt. palatist kirjutan neid kommentaare, kui arvuti juurde lastakse. Vahepeal toksin tanki ka. Salaja.
Tervitades, Napoleon
hetkel rankedis on kah päris hull ikka asi. Jõudsin mingi imega 8,1 tasemini ja siis tagasi 5 tasemini. Lihtsalt 15-0 ja 15-1 kaotused, täis ulme. Esimese kahe minutiga on enam vähem pooled kutud. Vahele viskab ka selliseid norm mänge kus ikka selline nibin nabin kaotus tuleb aga ikka väga hull seis seal. Lahe on see, et üldiselt põrutavad kõik ühes suunas mingi mäe nuki suunas või mõne muu olulise koha suunas ja siis kui sa oled sinna jõudnud siis hetk hiljem avastad, et oled üksi, kes sai surma ja ülejäänud lasid jalga. Kas seal rankedis ongi ainult mingi 4 kaarti ve, kogu aeg üks ja sama kaart nagu advance juba. _________________
Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..
Ma vist tegelikult korra seda kontot pasteerinud siia juba!
Hea näide kuidas unicum levelil mängija suudab performida kontoga, kuhu pole sentigi päris raha pandud. Igati ootuspärased tulemused. Pealsegi ta ei grindi sinna kontole ainult sellisedi tanke mis oleks wn8 mõttes hästi padditavad, vaid valik on üsna kirju!
https://en.wot-life.com/eu/player/PlaysforFree-558656234/
Kes ei tea, sisi tegemist QB altkontoga ja free2play projektiga...
thomak28, ära näe vaeva. Kohe tuleb FastPotty ja ütleb et WG teab kes QB on ja on oma sisemistes andmebaasides märkinud selle kui "premium" ja CC olevaks ning vastavaid RNG ja WR boonuseid rakendanud. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
ei noh ikka on võimalik head tulemust saada ilma raha lennutamata aga selleks peab ka rohkem vaeva nägema. Premm konto ja premm moonaga saad kordades kiiremini hakkama ju. _________________
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus. Äkki on asi hoopis intelligentsuses, märgata seda, mida igaüks ei märka?
Mis vandenõuteooriatesse puutub, siis ma olin siin vist tanki mänginud ainult nädal aega, kui ma kahtlustasin, et mängus on suur osa botte. Sest see oli lihtsalt ilmselge. Mäletan väga hästi, kuidas mind välja naerdi. Nüüd postitate siia ise replaysid, kus mängus on 14 botti ühes meeskonnas. Ja nii ongi. On kogu aeg olnud. Mitte küll 14 alati, aga teatav osa ikka. Ja on kõikides tierides. Kui sulle mängus mingi john68r9 vastu tuleb ja sind ilmeksimatult laseb ja peneb ja sa mängu 6-15 kaotad, siis ei ole see sinu süü. Ja pole mõtet ka oma meeskonda lollideks poolakateks kutsuda, sest nad ei olegi "lollid poolakad", vaid botid. Ja kelle poolt need mängus on ja miks? Seda te ju ikka teate?
Või et WR ei ole fikseeritud - kord mäng 5-15 ühele poole ja 15-5 teisele poole ja tee TOP dämmi või käi mängu ajal peldikus - kuu WR on ikka täpselt sama. Kümnendiku täpsusega. See on ka minu vandenõuteooria muidugi. Reaalsuses on see lihtsalt juhus, et WR kuu lõikes muutub paar kümnendikku. Aastast aastasse.
Või et raha eest on su WN8 ja WR kõrgem kui rahata mängides. Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..
Need muidugi on kõik lihtsalt minu, lollikese vandenõuteooriad. Ma siit Paldiski mnt. palatist kirjutan neid kommentaare, kui arvuti juurde lastakse. Vahepeal toksin tanki ka. Salaja.
Tervitades, Napoleon
Once again, no offence, vaatasin su profiili wotis ja kõik sai hetkega selgeks. _________________
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus.
Unustasid mainimata, et Tier II tankiga. Tüüpide vastu, kellel pole isegi binoklit ega camo net'i, kellel on 50% skilliga mehed ja stock tankid. Kes ei oska veel kasutada medkiti, repair kiti, ega tulekustutit. Tee seda sama JPE100ga ja võtan mütsi maha
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus.
Unustasid mainimata, et Tier II tankiga. Tüüpide vastu, kellel pole isegi binoklit ega camo net'i, kellel on 50% skilliga mehed ja stock tankid. Kes ei oska veel kasutada medkiti, repair kiti, ega tulekustutit. Tee seda sama JPE100ga ja võtan mütsi maha
Vaatasin Potty profiili, alguses nagu polnudki midagi eriti, 1600 millegagi wn8 ja hea 59% protsent. Siis hakkasin asjasse süvenema ja nägin, et mängitaksegi tier 2 ja e25
Võin julgelt küll lubada, et kui uunikumid, või tegelikult ükskõik milline above average mängija seal keskmine tier 7-8-9 vahel ja wn8 1700-1800 ja ülespoole suudab tier 2 mängides oma wn8 3000 peal hoida ja võiduprossu 62 peal
Aga tegelikult seda polegi mõtet heietada rohkem.
Potty intelligentsust selles mängus kajastavad tema tulemused. Ja neid eriti pole, kahjuks. _________________
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.
Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist. _________________
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.
Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist.
Hea challenge - kes teeb T2 tankiga kõrgema wn8 kümne järjestikuse mänguga. Siin panb Fastpotty ilmselt lõdva randmega selle kinni. Kui viimati sai alumist tieri mängitud, siis seal oli ikka totaalne kaos ja loomaaed. Tegelikult 10 mängu on vist liiga palju, keegi ei kannata seda välja.
1 Day Premium Account
5 Crew Skins:
General Patton (USA)
de Gaulle (FRANCE)
1 UK + 1 Polish + 1 German Heroes
X2 Captain America Inscriptions (USA)
X2 Avenger Inscriptions (UK)
X2 Bismarck Inscriptions (DE) _________________ Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.
Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist.
Hea challenge - kes teeb T2 tankiga kõrgema wn8 kümne järjestikuse mänguga. Siin panb Fastpotty ilmselt lõdva randmega selle kinni. Kui viimati sai alumist tieri mängitud, siis seal oli ikka totaalne kaos ja loomaaed. Tegelikult 10 mängu on vist liiga palju, keegi ei kannata seda välja.
Tier 3 võiks veel proovida, seal on juba paremad masinad.
Buffitud Leopard 1 & STB-1 on väljas, keegi ei kommenteerigi? Proovisin eile mõlemat, oli harjumatu kuidagi ja kokku tuli vilets tulemus, ent ühtteist jäi ka sõelale:
Panen kah paar rida, et teemat suvel ka elavamana hoida.
Nüüd võimalus blokkida ära kaks mappi omal valikul. See hea asi!
Ise panin Pariisi ja Enski mapid.
Aga miskipärast vahest ikka viskas aeg-ajalt sisse Pariisi sisse!
Tegin kiire tseki ja Pariis oli valikust jälle blokist lahti! Haige map, ei teagi miks, aga rõve ta on
Ensk jällegi liiga tilluke ja üle tiir 6 seal mängida ei kannata.
Kiita tuleks jällegi seda viimast tagasi toodud ja uuendatud Harkovi kaarti!
Aga muidu mis ise välistamise valikusse pannud? _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.