Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.05.2019 22:35:40 vasta tsitaadiga

arny, WN8 on paljuski parem mõõdupuu kui WG enda numbrid. WN8 näiteks annab eriti hästi sulle punkte, kui mängid hästi mingit tanki, mida teised üldse mängida ei oska (nt kuna seda on raske hästi mängida). Samas tankidega, mida on kõigil kerge mängida, on ka väga raske ülikõrget WN8-t saada. WG rating ei tee tankidel selles osas vahet, neil kama kas sa mängid hästi ülinõrka tanki, mida terve mängijabaas vihkab, või kõige värskemat OP premiumit, annavad mõlema eest samu numbreid. Loomulikult esimesel juhul on palju keerulisem hästi mängida kui teisel.

WN8 suurim miinus on, et ta ei saa arvesse võtta assisteeritud dämmi. Seepärast vaadatakse lisaks WN8-le ka gun marke.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.05.2019 22:50:47 vasta tsitaadiga

Edgar kirjutas:
FastPotty, Tõesta ära. MOD pole keelatud ja leiad selle siit: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/583433-1504-yasenkrasen-colored-messages-eng-session-statistics-multi-25052019/

See mäng oli nö prooviks, et kui väga hull ei tule, siis saab ka siia postitada.


Mida ma tõestama pean? Et WN8 oli 10068? Said vähem või? icon_smile.gif

To Erick: kas sa pead assisteeritud dämmi all silmas spot damaget?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 23:18:50 vasta tsitaadiga

FastPotty, spot või track destruction damage on see jah

WG enda tulevane statistika saab kindlasti hea olema aga jah, sellega on raske võrrelda, et kui keegi tegi nt. 2k dmg, oli see siis endast +2 tieri kõrgemate või hoopis -2 tieri madalamate vastu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 10:55:02 vasta tsitaadiga

FastPotty, kui sa mõni post tagasi vaatad, siis näed, et ma olin ainuke, kes midagi ericku üleskutsel siia postitas.
Minu kommentaar sellele oli, et see oli kehv mäng, samas polnud ma tükk aega E25-ga mänginud.

Ütled, et teed paremini - mängi ja tõesta ära. Saad oma re-play panna https://wot-record.com/ keskkonda, kus kuvatakse juurde ka WN8 (selle täpsuses vs xvm leht ma kindel pole).

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 27.05.2019 15:06:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty, spot või track destruction damage on see jah

WG enda tulevane statistika saab kindlasti hea olema aga jah, sellega on raske võrrelda, et kui keegi tegi nt. 2k dmg, oli see siis endast +2 tieri kõrgemate või hoopis -2 tieri madalamate vastu.


Siis sellepärast mu WN8 ongi kogu aeg nii hale icon_smile.gif Ja mina ei saa aru, mis jama see on - iga kolmas mäng on spotdamage 2-3K, 8-10 spotti, XP on kaugelt üle 1000, aga WN8 on ikka roheline nagu salatileht.
Ma jah, mängin rohkem spotdamage peale, kuna E25 on selleks ideaalne tank. Sageli on nii, et damage on keskpärane aga XP - mis tuleb spotdamage pealt -, on kaks korda kõrgem kui parimal damage tegijal. No ei saa ju ise lasta, kui istud keset platsi põõsas, vastased sebivad sinust meeleheitlikult, 60-100 meetri kaugusel ringi ja muudkui aga saavad tina meie omadelt.. Koomiline on. Nad ju ei saa aru, mis pagana kombel nad kogu aeg "nähtaval" on. Aga see on hea tunne, kui näed, et tänu sinu spotile on neli-viis tanki ära "kustutatud" ja spotdamage muudkui kerib ja kerib..

Mina mängin ainult WR peale ning 59% pakub juba hasarti, see 60% peale viia. Visalt, aga järjekindlalt liigub icon_smile.gif


Ja Edgar - ma ei võistle kellegagi ega millegi peale, mul ei ole vaja midagi tõestada ja ma ei kasuta ka MOD-e põhimõtteliselt. Pole kunagi kasutanud, mitte ükski mäng. Ma mängin iseendale ja mind motiveerib ainult WR. Nii et võta vabalt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 15:45:04 vasta tsitaadiga

FastPotty, no sel juhul peaks Gun Mark sul jällegi kenasti tõusma, see võtab nii sinu enda tehtud kui ka abistatud dmg arvesse.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.05.2019 21:01:32 vasta tsitaadiga

bladerunner, tal on E25ga 9200 mängu ja gun markid praegu 84,5% peal (2. gun mark siiski olemas). Koos ühe teise saksa TD'ga on kokku ca 16K mängu, meeskond on maksimumini treenitud, pakun icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.05.2019 21:02:58 vasta tsitaadiga

Noh, kes omale PZ2J hankis? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.05.2019 08:42:13 vasta tsitaadiga

Tundub, et mitte eriti paljud. Need low tier sealclubberid on oma aja ära elanud, enamik player base'i mängib juba tier 8 kandis tänapäeval.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 19:04:05 vasta tsitaadiga

19:00

T34B..läheb nagu soe sai.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 19:58:08 vasta tsitaadiga

19:14 olid otsas, mis see hind ka oli?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 20:29:11 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
19:14 olid otsas, mis see hind ka oli?


8,5 milli hõbedat.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 21:51:05 vasta tsitaadiga

Hommikul kell 7 siis Foch 155 või IS6B.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.05.2019 05:54:29 vasta tsitaadiga

Kas mitte IS6B ei olnud juba?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 09:43:50 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 09:52:48 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Sest täna hommikul jälle 34b -.-


See eilne pakkumine, nii mulle ütleb. Uus kaup kell 19:00
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.05.2019 09:53:00 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-


Kas kusagil on ka kirjas, mis asjad ja mis hinnaga on seal seekord olnud müügis?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 10:04:14 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
chatro kirjutas:
Valvejoodik, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-


Kas kusagil on ka kirjas, mis asjad ja mis hinnaga on seal seekord olnud müügis?


tsitaat:

updated list of sold tanks:



23. may 2019:

18:00 / leKpz M 41 90 mm GF / 20.000 Units / 5.000.000 Million credits



24. may 2019:

06:00 / FCM 36 Pak 40 / 10.000 Units / 3.500.000 Million credits

18:00 / Type 59 G / 1.000 Units / 25.000 Gold



25. may 2019:

06:00 / Sexton I / 15.000 Units / 500.000 Credits

18:00 / FV215b (183) / 20.000 Units / 23.000.000 Million credits



26. may 2019:

06:00 / WZ-111 Alpine Tiger / 40.000 Units / 10.000 Gold

18:00 / Caernarvon Action X / 15.000 Units / 9.000.000 Million credits



27. may 2019:

06:00 / Pz.Kpfw. IV hydrostat. / 5.000 Units / 6.500.000 Million credits

18:00 / Pz.Kpfw. II Ausf. J / 5.000 Units / 15.000 Gold



28. may 2019:

06:00 / Pz.Kpfw. V/IV / 20.000 Units / 5.500 Gold

18:00 / T34 B / 20000 Units / 8.500.000 Million credits
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 29.05.2019 12:28:19 vasta tsitaadiga

Paljud siis ka Pz V/IV ära võtsid? Mina panin käte värinal kulda ostma ja tagasi jõudes avastasin, et polegi miskit rabamist. Nüüd sihuke tunne, nagu oleks laotühjendusmüügilt 1€ eest inkunaabli ostnud icon_smile.gif.
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.05.2019 14:23:45 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:

updated list of sold tanks:


Suurt midagi väga põnevat siin ei paistagi. Type 59 G oleks ehk midagi, aga selle hinna eest üpris mõttetu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.05.2019 02:22:18 vasta tsitaadiga

[quote="erick"]bladerunner, tal on E25ga 9200 mängu ja gun markid praegu 84,5% peal (2. gun mark siiski olemas). Koos ühe teise saksa TD'ga on kokku ca 16K mängu, meeskond on maksimumini treenitud, pakun icon_smile.gif


Meeskonnal pole viga, jah. 7 skilli kõigil, 134% meeskond (hõbedat on nii palju, et pole sellega muud teha kui šokolaadi osta). Hea luuretank. Camo 1146, wiewrange igati korralikud 524 meetrit. Aga ta on ka hea vastase tagala jaoks, mul artyd on lausa eesmärk omaette icon_smile.gif
Seda teist Saksa TD-d aga mängin tõesti lihtsalt sellepärast, et ühe poolakast sõbraga seda õhtuti toksime kümne mängu kaupa, lihtsalt fun on. Kaks aastat juba. See pole mingi statspadderi värk, ongi lihtsalt fun. Ajame juttu, arutame maailma asju ja toksime tanki.

Kas GunMark on need triibud torul? Mul kuus triipu E25 peal. Aga jällegi, see pole eesmärk mulle. WR on ainus motivaator. Varsti jõuan sulle järele, natuke veel pingutada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2019 02:33:22 vasta tsitaadiga

FastPotty, 3 "triipu" on 1 Gun Mark sakslaste puhul. 3 tk ehk 9 "triipu" tähendaks seda et oled parem kui ülejäänud 95% mängijaid kes selle tankiga viimasel ajal mänginud on.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.05.2019 16:12:53 vasta tsitaadiga

Olen seda ka varem märganud, aga mingiks juhuslikuks veaks või arusaamatuseks pidanud. Aga täna oli konkreetselt selline seis: mina oma E25 peal Leo vastu. Leol on teatavasti 1000 HP. Saime ninapidi kokku ja lihtsalt toksisime üksteist kordamööda. Kõik lasud tabasid ja tegid ka kahju. Aga see, kuidas see kahju kogunes, oli päris naljakas vaatepilt. Minul ei näita vastase tanki kohal mitte järelejäänud HP, vaid eluprotsenti (%).
Lasen siis seda Leod. Esimene lask sisse, 155 dämmi ja Leo eluprotsent vähenes... 4%.. Lasen siis teise lasu, 148 dämmi, Leol elu "juba" vähenenud 9%. Kolmas lask, 150 dämmi, Leol elu juba 15% vähem. Jõudsin veel neljanda lasugi lasta, 138 dämmi ja Leol vähenes elu veel 4% icon_smile.gif
Edit: nelja lasuga tegin Leole 600 dämmi ja Leo elu vähenes sellega 19%.. Samal ajal tegi mulle Leo mulle juba otsa peale, minu elu vähenes 100% selle ajaga, kuigi tankid on enam-vähem võrdse kahju tekitamisega.
Siis tuli teine tank minu meeskonnast ja asus samuti Leo kallale. Ja see oli ikka nii koomiline vaadata, et mul siiamaani suu muigel. Meie tank tegi Leole veel neli tabavat lasku, võttis mingi 600 HP maha ja Leo elu oli juba vähenenud selleks ajaks 38% peale icon_smile.gif Kokku olime me teinud Leo vastu juba ca 1200 dämmi, aga sellel oli veel 38% elu järel..
Kaotasime 2:15, mida oligi arvata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.05.2019 22:54:27 vasta tsitaadiga

FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2019 23:30:59 vasta tsitaadiga

Twitchi kaudu sai king tigeri ja 14 päeva amx 13 57 kasutada. Räme hea see 13 57 ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.05.2019 23:37:41 vasta tsitaadiga

Kuidas Fastpotty Leole 1200HP'd dämmi tegi kui ta just enne kirjutas, et Leol on 1000 elupunkti? icon_lol.gif

Aga jah, korja need protsendid sealt eluribalt maha. Täielik saast...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 31.05.2019 21:28:04 vasta tsitaadiga

Seda Leo'ga replayd vaataks ise ka hea meelega icon_smile.gif Olen valmis isegi protsendid peale panema...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 02.06.2019 08:30:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.


See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.06.2019 09:20:30 vasta tsitaadiga

Kuni FastPotty oma replayd otsib, ma panen siia oma eilehilisõhtuse:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.06.2019 12:09:49 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.


See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb icon_smile.gif


Kui ma alustasin mängimist, siis ei suutnud uskuda, kuidas on võimalik bounc'ida is3 taguotsa pealt. Sel hetkel loomulikult ma ei teanud mitte midagi overmatch loogikast, ei autoricoset anglitest (erinevatele laskemoonadele), kuidas tankide armor model üldse üles on ehitatud, kus on hitboxid ja kus mitte jne. Sel ajal polnud ka tanks.gg. Ühesõnaga, palju oli sellist blackbox magicut, ning jube raske oli aru saada, mis on mängumehaanika. Mingi hetk hakkas rohkem infot liikuma, läbi streamerite, läbi third party site'ide , WG wiki enda lehed..

Pakun, et praeguseks on mäng ja kogu see asi sellises faasis, et kui kedagi huvitab, siis iga case ikkagi seletatav. Vahest olen ikka ise ka replay ette võtnud ja uurinud, mis seal täpselt toimus, siis ikka mürsu trajektoori jälgides lõpuks tuvastad ära, kas oli mingi lag vms. Ghost shelle juhtub ikakgi väga harva.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.06.2019 04:13:27 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.


See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb icon_smile.gif


Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus. Äkki on asi hoopis intelligentsuses, märgata seda, mida igaüks ei märka?
Mis vandenõuteooriatesse puutub, siis ma olin siin vist tanki mänginud ainult nädal aega, kui ma kahtlustasin, et mängus on suur osa botte. Sest see oli lihtsalt ilmselge. Mäletan väga hästi, kuidas mind välja naerdi. Nüüd postitate siia ise replaysid, kus mängus on 14 botti ühes meeskonnas. Ja nii ongi. On kogu aeg olnud. Mitte küll 14 alati, aga teatav osa ikka. Ja on kõikides tierides. Kui sulle mängus mingi john68r9 vastu tuleb ja sind ilmeksimatult laseb ja peneb ja sa mängu 6-15 kaotad, siis ei ole see sinu süü. Ja pole mõtet ka oma meeskonda lollideks poolakateks kutsuda, sest nad ei olegi "lollid poolakad", vaid botid. Ja kelle poolt need mängus on ja miks? Seda te ju ikka teate?
Või et WR ei ole fikseeritud - kord mäng 5-15 ühele poole ja 15-5 teisele poole ja tee TOP dämmi või käi mängu ajal peldikus - kuu WR on ikka täpselt sama. Kümnendiku täpsusega. See on ka minu vandenõuteooria muidugi. Reaalsuses on see lihtsalt juhus, et WR kuu lõikes muutub paar kümnendikku. Aastast aastasse.
Või et raha eest on su WN8 ja WR kõrgem kui rahata mängides. Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..
Need muidugi on kõik lihtsalt minu, lollikese vandenõuteooriad. Ma siit Paldiski mnt. palatist kirjutan neid kommentaare, kui arvuti juurde lastakse. Vahepeal toksin tanki ka. Salaja.
Tervitades, Napoleon
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 09:01:50 vasta tsitaadiga

hetkel rankedis on kah päris hull ikka asi. Jõudsin mingi imega 8,1 tasemini ja siis tagasi 5 tasemini. Lihtsalt 15-0 ja 15-1 kaotused, täis ulme. Esimese kahe minutiga on enam vähem pooled kutud. Vahele viskab ka selliseid norm mänge kus ikka selline nibin nabin kaotus tuleb aga ikka väga hull seis seal. Lahe on see, et üldiselt põrutavad kõik ühes suunas mingi mäe nuki suunas või mõne muu olulise koha suunas ja siis kui sa oled sinna jõudnud siis hetk hiljem avastad, et oled üksi, kes sai surma ja ülejäänud lasid jalga. Kas seal rankedis ongi ainult mingi 4 kaarti ve, kogu aeg üks ja sama kaart nagu advance juba.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 03.06.2019 12:49:27 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..


Ma vist tegelikult korra seda kontot pasteerinud siia juba!
Hea näide kuidas unicum levelil mängija suudab performida kontoga, kuhu pole sentigi päris raha pandud. Igati ootuspärased tulemused. Pealsegi ta ei grindi sinna kontole ainult sellisedi tanke mis oleks wn8 mõttes hästi padditavad, vaid valik on üsna kirju!
https://en.wot-life.com/eu/player/PlaysforFree-558656234/

Kes ei tea, sisi tegemist QB altkontoga ja free2play projektiga...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 13:08:05 vasta tsitaadiga

thomak28, ära näe vaeva. Kohe tuleb FastPotty ja ütleb et WG teab kes QB on ja on oma sisemistes andmebaasides märkinud selle kui "premium" ja CC olevaks ning vastavaid RNG ja WR boonuseid rakendanud. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 17:19:08 vasta tsitaadiga

ei noh ikka on võimalik head tulemust saada ilma raha lennutamata aga selleks peab ka rohkem vaeva nägema. Premm konto ja premm moonaga saad kordades kiiremini hakkama ju.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 03.06.2019 20:45:13 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
chatwalker kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, kui sa ka ühe liigutuse teed, et vähegi asjalikumalt mängida, siis vaheta see % lollus vastase tankide puhul ikkagi HP punktide vastu välja. Ega sul kahurid ei näita %-des, kui palju nad dämmi teevad, vaid ikka konkreetsetes numbrites. Antud anomaaliat raske kommenteerida, pane replay üles, vaatame.


See ongi alati huvitav, kuidas neil nö "nõrgematel"(no offence, ma eei ole isegi potty statte vaadanud, ei tea kasutajatki, aga jutu põhjal pakun) mängijatel alati igasugu erinevaid anomaaliaid ja vandenõuteooriaid esineb icon_smile.gif


Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus. Äkki on asi hoopis intelligentsuses, märgata seda, mida igaüks ei märka?
Mis vandenõuteooriatesse puutub, siis ma olin siin vist tanki mänginud ainult nädal aega, kui ma kahtlustasin, et mängus on suur osa botte. Sest see oli lihtsalt ilmselge. Mäletan väga hästi, kuidas mind välja naerdi. Nüüd postitate siia ise replaysid, kus mängus on 14 botti ühes meeskonnas. Ja nii ongi. On kogu aeg olnud. Mitte küll 14 alati, aga teatav osa ikka. Ja on kõikides tierides. Kui sulle mängus mingi john68r9 vastu tuleb ja sind ilmeksimatult laseb ja peneb ja sa mängu 6-15 kaotad, siis ei ole see sinu süü. Ja pole mõtet ka oma meeskonda lollideks poolakateks kutsuda, sest nad ei olegi "lollid poolakad", vaid botid. Ja kelle poolt need mängus on ja miks? Seda te ju ikka teate?
Või et WR ei ole fikseeritud - kord mäng 5-15 ühele poole ja 15-5 teisele poole ja tee TOP dämmi või käi mängu ajal peldikus - kuu WR on ikka täpselt sama. Kümnendiku täpsusega. See on ka minu vandenõuteooria muidugi. Reaalsuses on see lihtsalt juhus, et WR kuu lõikes muutub paar kümnendikku. Aastast aastasse.
Või et raha eest on su WN8 ja WR kõrgem kui rahata mängides. Päris huvitav oleks vaadata, kuidas uunikumid aasta aega ilma ühtegi senti maksmata (kullata) suudaksid tanke grindida ilma, et nende WN8 ei kukus..
Need muidugi on kõik lihtsalt minu, lollikese vandenõuteooriad. Ma siit Paldiski mnt. palatist kirjutan neid kommentaare, kui arvuti juurde lastakse. Vahepeal toksin tanki ka. Salaja.
Tervitades, Napoleon


Once again, no offence, vaatasin su profiili wotis ja kõik sai hetkega selgeks.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.06.2019 14:03:50 vasta tsitaadiga

See arty nerf küll ei paista olevat vähendanud nendega mängimist. Päris tihti on 3 tk korraga mängus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.06.2019 15:31:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus.


Unustasid mainimata, et Tier II tankiga. Tüüpide vastu, kellel pole isegi binoklit ega camo net'i, kellel on 50% skilliga mehed ja stock tankid. Kes ei oska veel kasutada medkiti, repair kiti, ega tulekustutit. Tee seda sama JPE100ga ja võtan mütsi maha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 04.06.2019 17:25:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Ei solvu. Miks peakski. Sest ma teen umbes kaheksal juhul kümnest TOP XP ära ja minu jaoks see ei ole nõrk tulemus.


Unustasid mainimata, et Tier II tankiga. Tüüpide vastu, kellel pole isegi binoklit ega camo net'i, kellel on 50% skilliga mehed ja stock tankid. Kes ei oska veel kasutada medkiti, repair kiti, ega tulekustutit. Tee seda sama JPE100ga ja võtan mütsi maha thumbs_up.gif


Vaatasin Potty profiili, alguses nagu polnudki midagi eriti, 1600 millegagi wn8 ja hea 59% protsent. Siis hakkasin asjasse süvenema ja nägin, et mängitaksegi tier 2 ja e25 icon_biggrin.gif
Võin julgelt küll lubada, et kui uunikumid, või tegelikult ükskõik milline above average mängija seal keskmine tier 7-8-9 vahel ja wn8 1700-1800 ja ülespoole suudab tier 2 mängides oma wn8 3000 peal hoida ja võiduprossu 62 peal icon_biggrin.gif
Aga tegelikult seda polegi mõtet heietada rohkem.
Potty intelligentsust selles mängus kajastavad tema tulemused. Ja neid eriti pole, kahjuks.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.06.2019 10:36:51 vasta tsitaadiga

Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 05.06.2019 18:52:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.

Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti icon_smile.gif
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.06.2019 09:10:48 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
erick kirjutas:
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.

Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti icon_smile.gif
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist.


Hea challenge - kes teeb T2 tankiga kõrgema wn8 kümne järjestikuse mänguga. Siin panb Fastpotty ilmselt lõdva randmega selle kinni. Kui viimati sai alumist tieri mängitud, siis seal oli ikka totaalne kaos ja loomaaed. Tegelikult 10 mängu on vist liiga palju, keegi ei kannata seda välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 07.06.2019 14:59:32 vasta tsitaadiga

https://eu.alienwarearena.com/
Your Bonus Code Package* for existing players includes:

1 Day Premium Account
5 Crew Skins:
General Patton (USA)
de Gaulle (FRANCE)
1 UK + 1 Polish + 1 German Heroes
X2 Captain America Inscriptions (USA)
X2 Avenger Inscriptions (UK)
X2 Bismarck Inscriptions (DE)

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.06.2019 14:24:50 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
chatwalker kirjutas:
erick kirjutas:
Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saavad ekstra miinust WN8-le. Winrate , K/D ratio osas muidugi sky is the limit.

Mine tee 10 mängu mingi suvalise OP tier 2-3 pilliga ja räägi siis uuesti icon_smile.gif
Ise pole aasta aega tanki puutunud, millalgi peaks uuesti installima ja pulli pärast proovima.
Ma pole muidugi uunikum ka, tavaline 1800 overall ja 2500 recent 60 olin viimati vist.


Hea challenge - kes teeb T2 tankiga kõrgema wn8 kümne järjestikuse mänguga. Siin panb Fastpotty ilmselt lõdva randmega selle kinni. Kui viimati sai alumist tieri mängitud, siis seal oli ikka totaalne kaos ja loomaaed. Tegelikult 10 mängu on vist liiga palju, keegi ei kannata seda välja.

Tier 3 võiks veel proovida, seal on juba paremad masinad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.06.2019 09:58:12 vasta tsitaadiga

Buffitud Leopard 1 & STB-1 on väljas, keegi ei kommenteerigi? Proovisin eile mõlemat, oli harjumatu kuidagi ja kokku tuli vilets tulemus, ent ühtteist jäi ka sõelale:


Link


See on otse livestreamist, seega tiba udusem, anteeksi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 18.06.2019 18:33:18 vasta tsitaadiga

Dilemma, wz-132a või wz-120?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 18:26:25 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Dilemma, wz-132a või wz-120?

wz-120 etem, ma arvan, toruvalik suur saab erinevavalt mängida. 122mm hea ka med-hevy stiili nautida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.06.2019 17:39:44 vasta tsitaadiga

Head Jaanipäeva!

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.06.2019 12:36:43 vasta tsitaadiga

Panen kah paar rida, et teemat suvel ka elavamana hoida.

Nüüd võimalus blokkida ära kaks mappi omal valikul. See hea asi!
Ise panin Pariisi ja Enski mapid.
Aga miskipärast vahest ikka viskas aeg-ajalt sisse Pariisi sisse!
Tegin kiire tseki ja Pariis oli valikust jälle blokist lahti! Haige map, ei teagi miks, aga rõve ta on icon_biggrin.gif

Ensk jällegi liiga tilluke ja üle tiir 6 seal mängida ei kannata.

Kiita tuleks jällegi seda viimast tagasi toodud ja uuendatud Harkovi kaarti!

Aga muidu mis ise välistamise valikusse pannud?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 12:48:02 vasta tsitaadiga

pyroman11, endal Airfield & Paris. See toimib ainult tavalises lahingus (mitte encounter või assault). Settings alt saad need muud välja lülitada.

tsitaat:
The Excluded Maps feature will only be available for Standard Battles, and not for Assault or Encounter Battles.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.