Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 12:32:48 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Prime tasub sellegipoolest panna, selle vectoring ja 35b on parem mis kuvab ka paremaid suurimaid kiiruseid.
vaikimisi on kiirused piiratud liini pikkustega, kui aga automaat näeb nädala jooksul, et saab suuremat, pakub seda ka välja, kui ka siis ei teki suuremat valikut, saab toest küsida, kas liin laseks 200 läbi. kui ei siis ei, ega Telia ei taha suuremaid kiiruseid piirata kui see siiski võimalik on. Tehnoloogia ise seab piirid.


kui mul praegu 60/10 ja ostan ka selle prime ruuteri kas on võimalus ,et liin tuvastab ,et saaks ka 100/20?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 12:37:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

kui mul praegu 60/10 ja ostan ka selle prime ruuteri kas on võimalus ,et liin tuvastab ,et saaks ka 100/20?
Ega see võimatu pole, erinevad ruuterid töötavad erienvate liinide peal... erinevalt. Ma ei imestaks kui üldse mingi suvalise kolmanda tootja ruuteriga saab märksa paremad andmed. Üks viis teada saada. :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 12:45:14 vasta tsitaadiga

siven, kui sul kodulehelt üle 60/10 ei näita, siis on liinipikkus väga hea aga jaamas pole uusi seadmeid mis suuremaid kiiruseid võimaldaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 12:47:54 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
siven, kui sul kodulehelt üle 60/10 ei näita, siis on liinipikkus väga hea aga jaamas pole uusi seadmeid mis suuremaid kiiruseid võimaldaks.


koudulehel näitab 40... ja nemad seal telefoni otsas ei tea miks ja kuidas mul on...
kui tehnik kodus käis ütles kohe et saab 60/10 ...
tekkis küsimus siiski ,et see prime ruuteriga saab kuidagi digiboksi pilti samsungi telekasse ilma digiboksita?
kuidas see siis välja näeb? telekas on mul nagunii võrgus koguaeg aga kas mingit appi siis vaja?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2019 12:52:47 vasta tsitaadiga

siven, see võib paremaks teha, kuid ära nüüd kohe ostma torma, vaid selleks proovimiseks ikka rendi ruuter. Minul oli autommat kohe 100/25 andun, kuid allalaadimine oli reaalselt 8o DG301 kasutades, seda ka DSLi parameetrite järgi.
400 Prime tegi asja paremaks, aga eks see leviulatus paneb ikka piiri paika. 100/25 kohta 85/23 stabilselt tuleb kohale. Mulle telia väitis leviulatuseks nii 500 sabadega meetrit. Huvitav, kus maa sees neil see sidekeskus siis asub eusa_think.gif

Lisaks oli veel üks pudelikael, mu OBO DSL ülepingekaitse summutas allalaadimise SNR nii alla et 50 sain maksimaalselt kätte, üleslaadimise SNR ei muutunud. Nüüd ongi nii, et piksehooajal ei sa kaitset kasutada, vaid peab seda va valelikku ilmateadet jälgima.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 12:54:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
siven, see võib paremaks teha, kuid ära nüüd kohe ostma torma, vaid selleks proovimiseks ikka rendi ruuter. Minul oli autommat kohe 100/25 andun, kuid allalaadimine oli reaalselt 8o DG301 kasutades, seda ka DSLi parameetrite järgi.
400 Prime tegi asja paremaks, aga eks see leviulatus paneb ikka piiri paika. 100/25 kohta 85/23 stabilselt tuleb kohale. Mulle telia väitis leviulatuseks nii 500 sabadega meetrit. Huvitav, kus maa sees neil see sidekeskus siis asub eusa_think.gif

Lisaks oli veel üks pudelikael, mu OBO DSL ülepingekaitse summutas allalaadimise SNR nii alla et 50 sain maksimaalselt kätte, üleslaadimise SNR ei muutunud. Nüüd ongi nii, et piksehooajal ei sa kaitset kasutada, vaid peab seda va valelikku ilmateadet jälgima.


nad ei rendi sulle seda ruuterit kui sul VDSL2 võimekust kohe ei ole.
ma ostaks kui ma saaks loobuda digiboksist keegi seletab mis nõudmised on? samsungi telekas olemas Q7
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 13:52:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma ostaks kui ma saaks loobuda digiboksist keegi seletab mis nõudmised on? samsungi telekas olemas Q7

Nõudmine on, et sa ei vaata enam Telia tv-d icon_rolleyes.gif
Ehk siis .....ilma boksita sa telia tv-d ei näe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 13:58:31 vasta tsitaadiga

siven, Mul näitas internetis 40/10 kiirust mis eemaldati kui selle kohta küsisin, tehnik ütles ka, et võimalik aga ei saa tellida kuid kui teen kolmik lahendus tellimuse siis saaksin lausa 60/10 tellida...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:21:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

ma ostaks kui ma saaks loobuda digiboksist keegi seletab mis nõudmised on? samsungi telekas olemas Q7

Nõudmine on, et sa ei vaata enam Telia tv-d icon_rolleyes.gif
Ehk siis .....ilma boksita sa telia tv-d ei näe


miks ma küsin on sest https://pood.telia.ee/productInfo/431/ruuter-inteno-dg400p/DG400P-TELIA#comments
siin küsib keegi selle kohta :Kas Inteno DG400P on võimalik ühendada Samsungi teleriga ilma digiboksita lahendusega ja kas port 21 on vaba suunamiseks?
ja teenindaja vastab järgenevalt `=Inteno DG4009 on võimalik ühendada Samsungi teleriga ilma digiboksita lahendusega ning port 21 on vaba.
indrek kui telia guru äkki oskad anda infot kas ja kuidas see primega toimib siis ja mis telekat vaja???

võimalik ainult eestis kus ei saa aru isegi mis toodet sa ostad netipoest:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:24:57 vasta tsitaadiga

Aga sa vaata selle küsimuse-vastuse kuupäeva, sellel ajal tõesti Samsungi äpp mingil määral veel töötas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:26:06 vasta tsitaadiga

Selle info peaks sealt ära koristama. Väga vana info (18.06.2018 01:14), kuigi juba siis oli teada, et see Samsungi teema saab lõpu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:26:38 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Aga sa vaata selle küsimuse-vastuse kuupäeva, sellel ajal tõesti Samsungi äpp mingil määral veel töötas.


no super luks kui telia nii mugavast äppist loobus arendada ei viitsind.. aga noh hea ju saab boxe sunniviisiliselt müüa...
siin keegi häkkis neid ruutereid oskate öelda kes oli? äkki suudab ta äppi ka valmis meisterdada.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:29:44 vasta tsitaadiga

Selle äpi toimivus ei sõltunud enam Teliast.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:36:42 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
nad ei rendi sulle seda ruuterit kui sul VDSL2 võimekust kohe ei ole.
See on siis küll mingi Valga omapära. Mul on optika ühendus ja polnud mingit probleemi 400P rentimiseks. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 14:45:37 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
siven kirjutas:
nad ei rendi sulle seda ruuterit kui sul VDSL2 võimekust kohe ei ole.
See on siis küll mingi Valga omapära. Mul on optika ühendus ja polnud mingit probleemi 400P rentimiseks. icon_rolleyes.gif


ei tea nii öeldi et piiratud kogus ja kuna mul otsest vajadust pole siis nagu ei rendi aga osta saab.
vb on neil siis siseinfo et valga seda VDSL2 lähiaastatel ei näe ja ei ole mõtet ka pakkuda.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 15:51:10 vasta tsitaadiga

1. dg400prime rentimisel piire enam pole, pane või adsl peale.
2. et teada kas lokaalses jaamas kliendi jaoks on uus v35b saadaval on lihtne, kui sulle kuvatakse teleris/iseteeninduses kiiruseid 10/20/30/50/100/200 on sul kuni mingi maksimumini numbrid sarnased ja tasub prime peale mõtelda. Kui aga ainult 10/20/40/60 siis ei ole sul veel jaama upgrade tehtud. ennetades küsimust, miks.. see pole nii lihtne ja soodne, nõuab mitmeid tegevusi kliendi ühendustega aga lootus on, et kõik selle uuenduse ikka saavad.
3. jah samsungi ja lg jms teleritega saab igasugust ruuterit ühendada aga TeliaTV äpp on hetkel küll ajalugu ja tõsi, see ei sõltunud ainult Teliast...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 17:35:18 vasta tsitaadiga

Kuidas DG200 ipv6 maha keerata? SONY XZ1C Android9 WiFi puhul on sellega probleeme.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 18:12:16 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuidas DG200 ipv6 maha keerata? SONY XZ1C Android9 WiFi puhul on sellega probleeme.

Keera IPv4 ka kohe maha, sest varem või hiljem tekib sellegagi vahel probleeme. Aga üldiselt, kui sul on telefoniga probleeme nii helistamise kui võrguga, siis äkki alustaks telefoni firmware uuendamisest? Käivad nii IPv6 kui HDkõned täiesti veatult juba aastaid, seega su probleemid on mujal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 18:21:42 vasta tsitaadiga

rmc, pool-i suuruseks määra 0. Vähemalt nii käib see teiste Intenode puhul.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 18:47:51 vasta tsitaadiga

Uuendati hiljuti jaama, nüüd pakub kuni 200/50 kiiruseid, sai ligi võetud...
Vase peal 200/50 ikka ulme icon_eek.gif Aastaid oli 12/1 peal ühendus icon_lol.gif pärast seda oli 40/10 peal, siis 60/10 ja nüüd 200/50
Optika nii magus enam ei tundugi...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 18:56:00 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
rmc, pool-i suuruseks määra 0. Vähemalt nii käib see teiste Intenode puhul.

Nüüd tuleb väärtuse kast tühjaks jätta. Siis on disabled.

tsitaat:
Leave empty to disable
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 19:17:36 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, viitsid ole vait kui sa asjast midagi ei taju. Mul on värskeim tarkvara telefonil kenasti peal ja see probleem on TUNTUD (loe XZ1C teemat) - kodus mul sellega probleeme pole, ent olen hetkel eemal, kus Telia Inteno taga ja siin viskab errorisse.
Helistamise osas on mu probleem selles, et võrk surub peale HDkõne, mida ma ei soovi... etnoh, viitsid tõmba oma kibestunud mokk maha kui sul midagi sisuliselt panustada pole icon_biggrin.gif.

bladerunner, Osiris, täpsemalt, mis pool, kus valikus? Nõks hiljem vaatan uuesti seda teemat.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 19:26:14 vasta tsitaadiga

rmc, kusagil DHCP seadete juures on IPv6 aadresruumi suurus. See jäta siis tühjaks.
Mul pole seda 200 mudelit ja seega ei saa täpset pilti sulle siia panna.
Midagi sellist: Network->Connections->LAN->(Edit)->IPv6 Assignment Length

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 24.05.2019 19:55:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Midagi sellist: Network->Connections->LAN->(Edit)->IPv6 Assignment Length

Täpselt nii ongi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2019 12:37:34 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kui praegu tellida Telia1 teenusega 500mbit pakett siis on kuumakse 33€ siis eraldi ruuteri eest ei tule juurde?
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2019 12:44:02 vasta tsitaadiga

Ei tule
Kodulehel peaks ka info olemas olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2019 22:51:53 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka Telia1 pakkumist uurida. Tuleb välja, et mul ühtegi teenust pole, seega huvitav, mille eest ma maksan icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 20:46:42 vasta tsitaadiga

Pirita internetiseerimise kohta nii palju, et nüüd tuli uus kiri Corlelt, kus enam polnud sõnagi, et nad ise kaabli maa alla suravad. Tegin siis kõne neile ja vot. Ajaski Telia esimesel kohtumisel ja kirjas pada. Nüüd on variant, et tõmbavad postist läbi õhu majani oma kaabli või kaevan ise selle kõri sinna maa alla. Noh mingeid asju ma sinna õhku tilpnema ei taha nii et labidas kätte. Kas on mingeid soovitusi siitpoolt enne kui pihta hakkan? Kõri või kaevamise suhtes, Tänud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 20:59:09 vasta tsitaadiga

Vähemalt 50cm, hea kui 70cm. Pane traat koos kõriga maasse, lihsustab kunagi otsimist. Pane selline kõri kus tulevikus on võimalik seda kaablit vahetada / teine juurde lükata ilma lahti kaevamata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 21:14:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vähemalt 50cm, hea kui 70cm. Pane traat koos kõriga maasse, lihsustab kunagi otsimist. Pane selline kõri kus tulevikus on võimalik seda kaablit vahetada / teine juurde lükata ilma lahti kaevamata.


Milline see soovitatav kõri olla võiks, et on neil mingid spets mudelid või nii peale suuruse?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 21:30:39 vasta tsitaadiga

Renq, https://www.bauhof.ee/et/elektrisusteemid/kaablikaitsekori-25mm-hall-441282
see sobib väga hästi. Mõlemast otsast jäta jupp maad maa peale, nad ise lõikavad parajaks kust vaja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 21:32:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
rmc, kusagil DHCP seadete juures on IPv6 aadresruumi suurus. See jäta siis tühjaks.
Mul pole seda 200 mudelit ja seega ei saa täpset pilti sulle siia panna.
Midagi sellist: Network->Connections->LAN->(Edit)->IPv6 Assignment Length


"Leave empty to disable" oli seal isegi vihjeks juures. Tänud.
Kes mind uuendustevihkajalikuks tehnikavõõraks tinamütsiga pensionäriks peab, siis lugege siit alates ülespoole teemat.
XZ1 Compact (vb. ka non-Compact) mudelil tuli mingiaeg uuendusega IPv6 puhul WiFi ära kukkumine kaasa ning sellepärast ma IPv6 väljalülimist küsisingi, kuivõrd hetkel kohas, kus Telia koduinternet.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 21:35:34 vasta tsitaadiga

Mis number sinna panna tuleks, et ipv6 tagasi saada? Ma ühel teisel põhjusel kustutasin selle ka ükskord ära, aga nüüd võiks taas tööle panna selle.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2019 21:40:00 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Renq, https://www.bauhof.ee/et/elektrisusteemid/kaablikaitsekori-25mm-hall-441282
see sobib väga hästi. Mõlemast otsast jäta jupp maad maa peale, nad ise lõikavad parajaks kust vaja.

Tegemist on väga hapra ja kehva kõriga. Maase panemiseks seda küll ei soovitaks.
Seda kõri müüakse ka kvaliteetsemat, kuid ega see odavam ei tule, kui 50mm kollane maapaigaldus kõri.

Selle sita köri jätaks siis juba üldse panemata ja kasutaks maakaabel otse mulda, soovitatav on siiki torusse ajada kaabel, sest mine tea, mis juurde vaja lisada või välja vahetada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cpuboy
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2006




sõnum 26.05.2019 21:42:09 vasta tsitaadiga

Kui üle jõu ei käi pane 50mm kollane topeltseinaga kõri, võid kindel olla et kestab, ja vajadusel saad sinna lisaks mida iganes juurde paigaldada.
Hallile eelsoovitatule ma pinnases pikka iga ei ennustaks omal kogemusel.

Renq kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vähemalt 50cm, hea kui 70cm. Pane traat koos kõriga maasse, lihsustab kunagi otsimist. Pane selline kõri kus tulevikus on võimalik seda kaablit vahetada / teine juurde lükata ilma lahti kaevamata.


Milline see soovitatav kõri olla võiks, et on neil mingid spets mudelid või nii peale suuruse?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2019 21:48:50 vasta tsitaadiga

https://www.esvika.ee/toode/jm-50450n-kollane-kaablikaitsetoru/
Müüakse ka ehituspoodides meetriga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 21:49:04 vasta tsitaadiga

Mul on:
IPv6 Assignment Length 57
IPv6 Assigned Prefix Hint 80

olafsand kirjutas:
Mis number sinna panna tuleks, et ipv6 tagasi saada? Ma ühel teisel põhjusel kustutasin selle ka ükskord ära, aga nüüd võiks taas tööle panna selle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 09:29:09 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vähemalt 50cm, hea kui 70cm. Pane traat koos kõriga maasse, lihsustab kunagi otsimist. Pane selline kõri kus tulevikus on võimalik seda kaablit vahetada / teine juurde lükata ilma lahti kaevamata.


Milline see soovitatav kõri olla võiks, et on neil mingid spets mudelid või nii peale suuruse?


http://hohle.ee/tooted/

see kollane on elektri-maa kaablitele. kuigi saab ka seda kasutada.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.05.2019 12:12:42 vasta tsitaadiga

Ahh, ärge ajage asja nii peeneks. Standardi kohaselt peaks panema.sarnase toru, nagu see kollane, kuid punast värvi, et oleks vöimalik eristada sidepaigaldist elektripaigaldisest.
No mulle sidetööde ettevöte pani kollase toru icon_eek.gif Öudne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.05.2019 12:24:38 vasta tsitaadiga

Ja kui pe toru kõrina kasutad, siis juhib veevärk sinna vee?
icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 17:01:10 vasta tsitaadiga

Connecto on isegi 32mm PEM toru pannud, neil fiiber selle jaoks isegi olemas millele libestiga muna otsa ja saab kenasti kaabli sisse. Tõsi, nad on seda kaablitrasside sees omakorda kasutanud. Vahel ka kliendile kusagilt kaevust otsa majja viimiseks.
Ainus miks see hea on see, et see ei jäta maasse pannes järske nurki ja saab hiljem lihtsamini kaabli läbi tõmmata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.05.2019 17:53:26 vasta tsitaadiga

Siin telia kablit viimati vahetati siis kinnisel meetodil veeti ka PEM toru maasse, seda on lihtsam vedada, kui gofreeritud toru.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 14:56:34 vasta tsitaadiga

Millise ruuterimudeliga saab Telia võrgus 5ghz wifit kasutada?

2.4ghz on muutunud kasutuskõlbmatuks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 15:10:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Millise ruuterimudeliga saab Telia võrgus 5ghz wifit kasutada?
2.4ghz on muutunud kasutuskõlbmatuks.


DG400Prime esindustest pakkuda, samas maini kus ruuter asub, esikukapis või elutoas tv juures?
5Ghz ei kata just sama leviala kui 2,4 ja seetõttu võiks tugijaam asuda 3 toalise korteri keskosas, et kõik ära katta. Selleks sobib ka täiendavalt ArmorX AP kus ka mõned lan pesad lisaks taga, saad olemasolevale kaablile vahele ühendada.
Kui maja suurem, siis soovitaks mõnda MESH seadmete komplekti mis maja täielikult ära kataks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 15:41:02 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
5Ghz ei kata just sama leviala kui 2,4 ja seetõttu võiks tugijaam asuda 3 toalise korteri keskosas, et kõik ära katta. Selleks sobib ka täiendavalt ArmorX AP kus ka mõned lan pesad lisaks taga, saad olemasolevale kaablile vahele ühendada.
Kui maja suurem, siis soovitaks mõnda MESH seadmete komplekti mis maja täielikult ära kataks.

Heip. Ruuter asub väikese ~40m2 korteri esikukapis ja enamasti töötab ilusti. Samas vahel kasvab naabrite võrgukasutus tohutult ja 2.4ghz sageduse kanalid tõmbab kooma (olen erinevaid kanaleid proovinud, kõikjal päris palju kasutajaid).

Suur tänu selle ruuteri soovituse eest!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 18:25:11 vasta tsitaadiga

Soovitan pigem korralikku AP'd: https://www.ruckuswireless.com/products/access-points/ruckus-indoor/ruckus-h320
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 23:58:20 vasta tsitaadiga

Spezz, 40 m2 korteris katab telia ruuteri 5GHz ilusti vajaliku pinna ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2019 08:54:33 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Suur tänu selle ruuteri soovituse eest!

40m2 katab igasuguse ruuteriga ära nii 2.4 kui 5GHz. Olgu ruuteri peale kirjutatud Inteno, Ruckus või muu, kõik nad lahendavad sama ülesannet, levitada lärmises eetris andmesidet ja erinevused on minimaalsed. Wifi puhul on oluline meeles pidada, et suhtlus on kahepidine, seega "ostan võimsama ruuteri" pole tegelikult lahendus, ruuter peab ka klienti kuulma. Nagu sa ise kirjutasid, siis probleemi sisuks on, et ruuter on esikus ja sagedused kattuvad naabritega. Praegu soovitaks kolme asja: a) liigutada ruuter esikust kasutajate keskele (mida vähem takistusi, seda vähem sumbuvust), b) www.telia.ee/abi leht oskab soovitada kanalisagedusi ja proovida neid, c) kui veel pole 5GHz AC kasutusel, siis võtta see kasutusele (DG400P).

Hiljutised loomkatsed näitavad, et 2.4 vs 5GHz võrkude arv elurajoonides on umbes 15:1, paneelmajade piirkondades tõenäoliselt veelgi hullem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2019 09:09:10 vasta tsitaadiga

5Ghz on ka tulevikku silmas pidades parem variant. Isegi kui kõik selle endale võtavad pole segamine eriline probleem, kuna 5Ghz ei levi nii kaugele kui 2,4Ghz.
Endal ~42 ruutu ja pole DG400P leviga mingeid probleeme. Peale minu näitab ainult ühte 5Ghz võrku ja umbes 15 2,4Ghz.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2019 14:17:17 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Spezz, 40 m2 korteris katab telia ruuteri 5GHz ilusti vajaliku pinna ära icon_smile.gif

Mul lihtsalt Telia Inteno DG400 muutus mingil hetkel ebastabiilseks(suvalistel hetkedel kadus wifi korraks ära ja koduautomaatika kalad tulid kohe külla seetõttu). Nagu ka kõik eelnevad Telia ruuterid on ajapikku muutunud. Panin Ruckuse külge ja lülitasin Intenos wifi välja. Palju parem kohe.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.