Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 07.05.2019 10:10:43 vasta tsitaadiga

Iphone 7 kõned - keegi ei kuule mind ja ma ei kuule kedagi, muidu muusikat ja audiot mängib. Factory reset tehtud. Mida teha võiks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 10:23:39 vasta tsitaadiga

elevant, proovi mõne teise operaatori SIM kaarti icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 07.05.2019 11:18:13 vasta tsitaadiga

Proovisin just FB kõnet teha, seal ka ei töötand. Lisaks tundus, et volumei muutes ei töötanud see ka
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 11:34:52 vasta tsitaadiga

Millal viimati töötas? Maast leitud telefon võiski seepärast seal olla, et ei töötand.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 07.05.2019 12:07:53 vasta tsitaadiga

Nädal-kaks tagasi töötas ja midagi ebanormaalselt pole sellega vahepeal teinud. Esimest korda seda märgates tegin restardi lihtsalt, siis järgmine kõne veidi käitus imelikult, krabises vms alguses aga peale seda oli normaalne. Ja nüüd tumm juba mingi nädal. Eile proovisin factory reseti, ei aidanud. Äkki mingi hardware asi, kas kas see põhjendab, et mind ka ei kuulda?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 13:25:00 vasta tsitaadiga

Mikker, kõlar ja kuular on kõik erinevad rauatükid. Kui kõlar toimib, mikker ja kuular aga mitte, siis saadki musa kuulata, telefoniga rääkida aga mitte. Kui hetkel on kindel, et kõne ajal ei toimi ei mikker (teine pool ei kuule sind) ega kuular (sina ei kuule teist poolt), kõlarist muusika aga mängib, prooviks mina esimese asjana, kas kõne ajal kõlari peale lülitades teist poolt kuulda on. Nii võiks mingil määral esmaselt softi/raua vea diagnoosida. Järgmiseks testiks, kas voice recorder app salvestab? Mikreid on tegelikult kaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.05.2019 17:31:05 vasta tsitaadiga

Pesa pole mingit sodi täis?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 18:19:37 vasta tsitaadiga

Mul on huvitav plärin tekkinud iPhone 7-l. Siis, kui hoida näiteks käega telefoni horisontaalselt käes ja ekraan allapoole suunatuna, siis vastu korpuse tagumist ülemist osa sõrmega õrnalt koputades on kuulda plärinat- nagu mingi kaabel oleks lahti või midagi sellist. Samas telefon ise on täiesti korras. Millest see plärin võib olla?
Kas peaks garantiisse pöörduma või sellise kaebuse peale saadetakse tagasi?
Plärin tekib ainult siis, kui telefon on suunatud ekraaniga allapoole.
Kui ekraan üles on suunatud ja koputada, siis ei ole midagi kuulda.
Olen veebist lugenud, et seda põrinat võib tekitada kaamera lääts või güroskoop...
Mis tegelikult seda põrinat võiks tekitada?
Kellelgi on äkki sarnaseid kogemusi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.05.2019 18:38:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 19:13:40 vasta tsitaadiga

Suurem osa helivigasid iPhone 7 ja 7+ puhul on katkenud rada emaplaadil. Olen neid päris palju korda teinud. Ütleme nii, et esineb igal IP7/7+ isendil. Küsimus selles, et kunas ja kuidas viga esineb.

See kaamera plärin võib fokuseerimisega seotud olla. Mõlemad kaamerad suudavad edukalt fokuseerida?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 19:21:38 vasta tsitaadiga

madis888, see on normaalne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 20:55:46 vasta tsitaadiga

Aitäh, et viitsisite vastata!
Ma siis ei saada hooldusesse ilma asjata teda.
Kui see normaalne on, siis lepin sellega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 07.05.2019 21:37:05 vasta tsitaadiga

Heliga seoses - põhimõtteliselt kõik rakendused mis nõuavad mikri toimimist alates Voice Memodest, Sirist, kaamerast ja kuni siis kõnedeni ei tööta ja jooksevad kokku. Eeldus on, et peale factory reseti on probleem alles siis tegu mingi hardware probleemiga.

@The_boss - oskad öelda mis umbes sellise asja parandamine maksta võiks? Või sellises seisus telefon maksta võiks kui maha müüa?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 23:00:51 vasta tsitaadiga

elevant, summadest ei oska hetkel väga midagi öelda. Kuulsin, et keegi kuskil küsis 85€, et vast sinnakanti see remondi hind.

Eks kui korras/korraliku IP7 saab juba 190€ eest, siis kuskil kuni 100€ pakuks mina sellise eest. Mis tegelik turuhind on, seda ei oska jällegi öelda. Viimati nägin, et üks audioveaga ja mõras ekraaniga läks 35€ eest.

Kui huvi korras 6/6S vastu vahetada, võid PS-i märku anda.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 14:11:04 vasta tsitaadiga

elevant kirjutas:
Iphone 7 kõned - keegi ei kuule mind ja ma ei kuule kedagi, muidu muusikat ja audiot mängib. Factory reset tehtud. Mida teha võiks?
https://www.macrumors.com/2019/05/07/apple-class-action-lawsuits-iphone-7-audio-issues/ tunduks nagu sama teema
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 11:12:22 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks võimalik iPhone'i kustutatud mobiilinumber
kontaktidesse tagasi saada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 11:20:23 vasta tsitaadiga

"add new contact"

Mingisugust "prügikasti" kui sellist küll ei eksisteeri minuteada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 17:17:28 vasta tsitaadiga

Need Apple Musicu raadiojaamad on ainult kuutasu eest kätte saadavad?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teps97
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 17:48:28 vasta tsitaadiga

Beats1 raadio peaks ainult tasuta kuulatav olema. Teised kuutasu eest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 10:51:21 vasta tsitaadiga

Kogemus iP5s ja uute Samsung Galaxy Buds kõrvaklappidega - kui telefoni just käes ei hoia, siis heli hakkab väga kiirelt hakkima ja see on tüütu. Isegi kui telefon on pükste tagataskus. thumbs_down.gif

Enne uute klappide ostmist uurin, et kas asi võib olla klappide BT 5.0 vs iP BT 4.0? Või on kellelgi muid mõtteid?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 11:35:23 vasta tsitaadiga

Maailm on kirju - ise kasutan hetkel Samsungi telefoniga Apple Airpod'e. icon_smile.gif Üldjoontes rahul, istuvad mu kõrvadega ka kokku.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 11:40:59 vasta tsitaadiga

JAANU5 kirjutas:
Kogemus iP5s ja uute Samsung Galaxy Buds kõrvaklappidega - kui telefoni just käes ei hoia, siis heli hakkab väga kiirelt hakkima ja see on tüütu. Isegi kui telefon on pükste tagataskus. thumbs_down.gif

Enne uute klappide ostmist uurin, et kas asi võib olla klappide BT 5.0 vs iP BT 4.0? Või on kellelgi muid mõtteid?


Mul sama jama, iphone SE, ei ole küll buds klapid aga ka wireless BT omad, mõlemad 4.0/1 vms BT ja jaurab ka, kohati rohkem ja siis jälle vähem aga tüütu.

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 13:29:42 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 13:48:02 vasta tsitaadiga

Teksade tasku näiteks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.05.2019 14:22:38 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 14:23:47 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
argo1 kirjutas:
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis icon_biggrin.gif

Noo eks võib leiduda ka suuremaid kahejalgseid "lapsi". icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 14:31:36 vasta tsitaadiga

Ilma jailbreakita sellist varianti pole.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.05.2019 14:39:09 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
euforia kirjutas:
argo1 kirjutas:
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis icon_biggrin.gif

Noo eks võib leiduda ka suuremaid kahejalgseid "lapsi". icon_biggrin.gif
Absoluutselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 14:41:27 vasta tsitaadiga

Kus imekohas te oma telefone hoiate, et suvalised täiskasvanud muudkui ekraanilukku muukimas käivad?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 15:16:32 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ilma jailbreakita sellist varianti pole.

Uurin mis plusse või miinuseid see veel annaks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2019 17:03:41 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kus imekohas te oma telefone hoiate, et suvalised täiskasvanud muudkui ekraanilukku muukimas käivad?

No kui pealik arvab, et sa kõrvalt paned icon_razz.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 11:58:43 vasta tsitaadiga

Kas see Eestis töötab?

https://support.apple.com/en-il/HT209044

Using Dual SIM with an eSIM
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 12:00:14 vasta tsitaadiga

Telias jah. Mujal ei tea.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 12:31:01 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Telias jah. Mujal ei tea.


Selline loll küsimus ka veel, ütleme, et see füüsiline sim kaart on elisast ja e-sim on teliast, kas nii töötaks ? icon_rolleyes.gif

Hetkel saan nii aru, et Telia pakub ainult seda dual sim võimalust.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 12:47:40 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks töötama?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 20:17:46 vasta tsitaadiga

E-sim peabki teliast olema ja füüsilise paned siis millise võrgu oma soovid
Dual sim ei ole vaid telia pärusmaa kuid E-sim muu operaator minumeelest seda eestis hetkel ei paku
On olemas ka dual sim iphone aasia turule eelkõige Hiina
Sealsed tel siis reaalselt kahe füüsilise sim kaardiga ja neid pakkus eestis ka üks telmüügiga tegelev ettevõte
Tean kuna üks tuttav on sellise tel sealt soetanud
Firma leiad googeldades
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 29.05.2019 20:19:22 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Renka kirjutas:
Telias jah. Mujal ei tea.


Selline loll küsimus ka veel, ütleme, et see füüsiline sim kaart on elisast ja e-sim on teliast, kas nii töötaks ? icon_rolleyes.gif

Hetkel saan nii aru, et Telia pakub ainult seda dual sim võimalust.


Mul on enamvähem nii, aga füüsiline on T2. Ainuke jama on selles, et e-simi peal ei tööta mobiil-id. Pean kogu aeg datat käsitsi ümber lülitama allkirjastamiseks, sest mul data jookseb koguaeg telia e-simi peal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 20:50:49 vasta tsitaadiga

Praegu iOS 11.4.1, ei tea kas peaks 12.3.1 peale uuendama?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 21:25:15 vasta tsitaadiga

jah
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 22:03:08 vasta tsitaadiga

Kas see on siis õige XR, euroopa ja e-simi jaoks ?

https://www.smartech.ee/et/products/mobiiltelefonid/1275660-apple-mobile-phone-iphone-xr-64gbblack-mry42


-e-

See vist on Eest jaoks ja e-simiga.
https://www.smartech.ee/et/products/mobiiltelefonid/apple-iphone-xr-4g-64gb-black-eu-mry42a
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 05.06.2019 15:08:22 vasta tsitaadiga

Läksin ka tagasi iOSi peale ja tekkis kohe küsimus, et kas ikka veel ei ole Eestis Carplay saadaval?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:08:51 vasta tsitaadiga

Pole küll kuulnud, et see kuidagi piiratud oleks icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:10:39 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Läksin ka tagasi iOSi peale ja tekkis kohe küsimus, et kas ikka veel ei ole Eestis Carplay saadaval?


Vist mitte:
https://www.apple.com/ee/ios/feature-availability/#apple-carplay
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:11:57 vasta tsitaadiga

soh ongi - krt inimesed kasutavad ju ometi Eestis eusa_think.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:16:48 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
soh ongi - krt inimesed kasutavad ju ometi Eestis eusa_think.gif


https://digitark.ee/kuidas-mobiiltelefoni-funktsionaalsus-autosse-tuua-apple-carplay/

Äkki sellega seotud:
tsitaat:
Kahjuks tuleb nentida, et praegu ei ole veel Eestis võimalik seda oma telefoni paigaldada. Kuid meie naaberriikides Soomes ja Rootsis rakendust juba pakutakse ning loodetavasti varsti ka meil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:18:46 vasta tsitaadiga

kas "eestis saadaval" tähendab midagi enamat, kui lihtsalt carplay olemasolu ja toimimine autos? Kasutan carplayd oma tehasemakiga igapäevaselt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:19:56 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
kas "eestis saadaval" tähendab midagi enamat, kui lihtsalt carplay olemasolu ja toimimine autos? Kasutan carplayd oma tehasemakiga igapäevaselt.


Küsimus vast, et kuidas selle peale said, kui ametlikult Eestis polevat toetatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 05.06.2019 15:20:35 vasta tsitaadiga

Sellessuhtes, et kuidas te siin kasutate seda. App Stores seda ei leia mul...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:30:11 vasta tsitaadiga

Ei tea. Mingit susservusserit pole teinud. Ühendasin telefoni juhtmega usb-sse, algas kiire setup ja oli olemas. Telefon eestist ostetud, midagi breigitud ei ole, auto eestist.

blackhawk kirjutas:
Sellessuhtes, et kuidas te siin kasutate seda. App Stores seda ei leia mul...
appstore ei olegi oluline. oluline on, et siri oleks enabled ja settings->general->carplay su autot tuvastaks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 15:54:00 vasta tsitaadiga

Mul ka toimib kenasti, Carplay rakendust kui sellist ei ole telefonis. Mõned settingud sätete all.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.