Nädal-kaks tagasi töötas ja midagi ebanormaalselt pole sellega vahepeal teinud. Esimest korda seda märgates tegin restardi lihtsalt, siis järgmine kõne veidi käitus imelikult, krabises vms alguses aga peale seda oli normaalne. Ja nüüd tumm juba mingi nädal. Eile proovisin factory reseti, ei aidanud. Äkki mingi hardware asi, kas kas see põhjendab, et mind ka ei kuulda?
Mikker, kõlar ja kuular on kõik erinevad rauatükid. Kui kõlar toimib, mikker ja kuular aga mitte, siis saadki musa kuulata, telefoniga rääkida aga mitte. Kui hetkel on kindel, et kõne ajal ei toimi ei mikker (teine pool ei kuule sind) ega kuular (sina ei kuule teist poolt), kõlarist muusika aga mängib, prooviks mina esimese asjana, kas kõne ajal kõlari peale lülitades teist poolt kuulda on. Nii võiks mingil määral esmaselt softi/raua vea diagnoosida. Järgmiseks testiks, kas voice recorder app salvestab? Mikreid on tegelikult kaks.
Mul on huvitav plärin tekkinud iPhone 7-l. Siis, kui hoida näiteks käega telefoni horisontaalselt käes ja ekraan allapoole suunatuna, siis vastu korpuse tagumist ülemist osa sõrmega õrnalt koputades on kuulda plärinat- nagu mingi kaabel oleks lahti või midagi sellist. Samas telefon ise on täiesti korras. Millest see plärin võib olla?
Kas peaks garantiisse pöörduma või sellise kaebuse peale saadetakse tagasi?
Plärin tekib ainult siis, kui telefon on suunatud ekraaniga allapoole.
Kui ekraan üles on suunatud ja koputada, siis ei ole midagi kuulda.
Olen veebist lugenud, et seda põrinat võib tekitada kaamera lääts või güroskoop...
Mis tegelikult seda põrinat võiks tekitada?
Kellelgi on äkki sarnaseid kogemusi?
Suurem osa helivigasid iPhone 7 ja 7+ puhul on katkenud rada emaplaadil. Olen neid päris palju korda teinud. Ütleme nii, et esineb igal IP7/7+ isendil. Küsimus selles, et kunas ja kuidas viga esineb.
See kaamera plärin võib fokuseerimisega seotud olla. Mõlemad kaamerad suudavad edukalt fokuseerida? _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Heliga seoses - põhimõtteliselt kõik rakendused mis nõuavad mikri toimimist alates Voice Memodest, Sirist, kaamerast ja kuni siis kõnedeni ei tööta ja jooksevad kokku. Eeldus on, et peale factory reseti on probleem alles siis tegu mingi hardware probleemiga.
@The_boss - oskad öelda mis umbes sellise asja parandamine maksta võiks? Või sellises seisus telefon maksta võiks kui maha müüa?
elevant, summadest ei oska hetkel väga midagi öelda. Kuulsin, et keegi kuskil küsis 85€, et vast sinnakanti see remondi hind.
Eks kui korras/korraliku IP7 saab juba 190€ eest, siis kuskil kuni 100€ pakuks mina sellise eest. Mis tegelik turuhind on, seda ei oska jällegi öelda. Viimati nägin, et üks audioveaga ja mõras ekraaniga läks 35€ eest.
Kui huvi korras 6/6S vastu vahetada, võid PS-i märku anda. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kogemus iP5s ja uute Samsung Galaxy Buds kõrvaklappidega - kui telefoni just käes ei hoia, siis heli hakkab väga kiirelt hakkima ja see on tüütu. Isegi kui telefon on pükste tagataskus.
Enne uute klappide ostmist uurin, et kas asi võib olla klappide BT 5.0 vs iP BT 4.0? Või on kellelgi muid mõtteid?
Kogemus iP5s ja uute Samsung Galaxy Buds kõrvaklappidega - kui telefoni just käes ei hoia, siis heli hakkab väga kiirelt hakkima ja see on tüütu. Isegi kui telefon on pükste tagataskus.
Enne uute klappide ostmist uurin, et kas asi võib olla klappide BT 5.0 vs iP BT 4.0? Või on kellelgi muid mõtteid?
Mul sama jama, iphone SE, ei ole küll buds klapid aga ka wireless BT omad, mõlemad 4.0/1 vms BT ja jaurab ka, kohati rohkem ja siis jälle vähem aga tüütu. _________________ www.asicom.ee
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis
Noo eks võib leiduda ka suuremaid kahejalgseid "lapsi".
Kas on olemas mingit appi, kui nt keegi üritab su telefonile ligi pääseda ja paneb lukustuse paroole valesti, siis telefon teeb pildid ja saadab nt sinu e-mailile? Androidil see lahendatud nt Cerberusega.
Pole küll kuulnud, aga kui mul oleks selline installitud, siis oleks mul oma lastest iga päev nii paarkümmend pilti mailboxis
Noo eks võib leiduda ka suuremaid kahejalgseid "lapsi".
E-sim peabki teliast olema ja füüsilise paned siis millise võrgu oma soovid
Dual sim ei ole vaid telia pärusmaa kuid E-sim muu operaator minumeelest seda eestis hetkel ei paku
On olemas ka dual sim iphone aasia turule eelkõige Hiina
Sealsed tel siis reaalselt kahe füüsilise sim kaardiga ja neid pakkus eestis ka üks telmüügiga tegelev ettevõte
Tean kuna üks tuttav on sellise tel sealt soetanud
Firma leiad googeldades
Selline loll küsimus ka veel, ütleme, et see füüsiline sim kaart on elisast ja e-sim on teliast, kas nii töötaks ?
Hetkel saan nii aru, et Telia pakub ainult seda dual sim võimalust.
Mul on enamvähem nii, aga füüsiline on T2. Ainuke jama on selles, et e-simi peal ei tööta mobiil-id. Pean kogu aeg datat käsitsi ümber lülitama allkirjastamiseks, sest mul data jookseb koguaeg telia e-simi peal.
Kahjuks tuleb nentida, et praegu ei ole veel Eestis võimalik seda oma telefoni paigaldada. Kuid meie naaberriikides Soomes ja Rootsis rakendust juba pakutakse ning loodetavasti varsti ka meil.
Ei tea. Mingit susservusserit pole teinud. Ühendasin telefoni juhtmega usb-sse, algas kiire setup ja oli olemas. Telefon eestist ostetud, midagi breigitud ei ole, auto eestist.
blackhawk kirjutas:
Sellessuhtes, et kuidas te siin kasutate seda. App Stores seda ei leia mul...
appstore ei olegi oluline. oluline on, et siri oleks enabled ja settings->general->carplay su autot tuvastaks.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.