Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 10:09:54 vasta tsitaadiga

Turisti raam on maru vedel. Stardikas tahab jooksude vahetust, kuna ma eelistan jääda lohviga rehvide juurde. Kui pakutaks taas mõnd Favorit´i, siis täitsa mõtleks omandamisele.
Stardikaid on eri raamisuurustega, seni on mulle ette sattunud kuidagi ebasobivad isendid. Favoritil sain kenasti parima asendi kätte. Ainus jama oligi, et käed ei kannatanud sarvilist lenksu, kuigi sõitsin sellega mitu aastat üsna tihedalt. Mõtlesin juba toona oma Favoritile triatlonilenksu panna, aga kuskil proovida ei õnnestunud ja plaaniks see jäigi.
Nüüd tundub, et osta polegi mõtet, mu endatehtuga on vokil juhitavus palju parem. Ma ei oska arvata, miks peavad tehasetoodetel küünarnukitoed olema põhilenksu kohal, mitte põõrdetelje joonel.
Võibolla hästi lühikese stemmiga saaks siiski ka tehasetoodet kasutada. Näiteks nende vanakooli tavaliste
stemmidega, mille baasil ma endale selle lenksuvärgi nikerdasin.

Muuseas, näide triatlonilenksuga matkavokist: http://fatherdaughtercyclingadventures.com/2014/01/page/2/
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.05.2019 14:16:59 vasta tsitaadiga

mul on turist, pehme ta ei tundu. siis on veel XB3 Sport'i raam, Pannonia Sport'i raam.

pidureid neile pole kusagilt saada.
originaali lähedast asendust on ainult pooliku komplektina Sellele käib lisaks, kolm erineva pikkusega looka, neid lookasid pole kusagil.

turist sai läbi häda ehitatud V-pidurite peale. need vähemat pidurdavad.
tagasi üles
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 17:23:04 vasta tsitaadiga

Pidureid sellistele asjadele leiab mõnikord Tartu Eksperimentaalse Rattatehase kolakastidest. Alles hiljuti ma seal miskit sellist nägin.

http://www.tert.ee , tasub fesaris kah jälgida.

Kui ma tahaks taas maanteeraketti ehitada, leiaks ma sealt jäigemaid raame küll.
Mul endal on kuuris veel aastaid kasutatud Raleigh maastikuratta raam, mis on hästi jäik ja minu jaoks väga hea ergonoomikaga. Jäi seisma, kuna raamisisene vasakut keskjooksulaagrikaussi hoidev keere kulus ära ja kauss ei püsi enam sees. Nüüd üritan uurida, kas hooldusvaba keskjooksu panek võimaldaks raami veel kasutada või saab kulunud keerme taastada. Ka sellest saaks raketi meisterdada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.05.2019 19:04:40 vasta tsitaadiga

facebook'ist ma huvitatud ei ole.

tsitaat:

Nüüd üritan uurida, kas hooldusvaba keskjooksu panek võimaldaks raami veel kasutada või saab kulunud keerme taastada. Ka sellest saaks raketi meisterdada.



paned Vairase remont kausid need on mõõduvõrra suuremad ja saad uue keerme lõigata.

Hooldevaba jaoks peab ketirattapoolne keere korras olema.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.05.2019 21:11:07 vasta tsitaadiga

püüdsin täna reisija kinni icon_biggrin.gif
Korra sõidu ajal märkasin ka, et tuules mingi ekstra vari lohises järgi, aga mul kama (Tallinn, tasuta ühistransport) - sõitsin oma töö-kodu regulaarset sõitu ning üritasin puhkusest taastuda (väga ränk)
kiirused polnud ka suured, keskmine 38km/h, max 46km/h - koossõidetud lõigul siis

https://streamable.com/b23bt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 15:00:25 vasta tsitaadiga

Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

1. Scott Speedster Gravel 20
Hawaii: https://www.hawaii.ee/et/speedster-gravel-20-269906

2. Merida Silex 600
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-600-xl-56-metallik-sinine-sinine-51294

3. Merida Silex 400
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-400-xl-56-matt-must-hobedane-51438

Merida 600 vs 400 VÕRDLUS

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 15:02:36 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

1. Scott Speedster Gravel 20
Hawaii: https://www.hawaii.ee/et/speedster-gravel-20-269906

2. Merida Silex 600
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-600-xl-56-metallik-sinine-sinine-51294

3. Merida Silex 400
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-400-xl-56-matt-must-hobedane-51438

Merida 600 vs 400 VÕRDLUS

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?


Merida MISSION CX 400 või 600 hoopis icon_biggrin.gif Alustuseks juba kaal kergem ja kruusarehvi saab alati panna. Samas eks sa ise tead geomeetria nõudmisi paremini. https://www.merida-bikes.com/en/bike/127/mission-cx-400

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 15:29:37 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
miga kirjutas:
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

1. Scott Speedster Gravel 20
Hawaii: https://www.hawaii.ee/et/speedster-gravel-20-269906

2. Merida Silex 600
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-600-xl-56-metallik-sinine-sinine-51294

3. Merida Silex 400
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-400-xl-56-matt-must-hobedane-51438

Merida 600 vs 400 VÕRDLUS

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?


Merida MISSION CX 400 või 600 hoopis icon_biggrin.gif Alustuseks juba kaal kergem ja kruusarehvi saab alati panna. Samas eks sa ise tead geomeetria nõudmisi paremini. https://www.merida-bikes.com/en/bike/127/mission-cx-400


Kaal ja kruusarehv pole teema. Selleks on mul eraldi MTB olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 16:30:50 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?


Minul oleks võrdluses scott vs merida 400. Erksam kollane värv meeldib rohkem ja sellepärast võtaksin scoti icon_rolleyes.gif . Kõrvalpõikena mainin, et internetist lugesin, et apex käiguvahet merida600l on üks aste madalamal shimano105-st . Olles tavakasutaja ja tavaradadel sõites 10-30km, neid geomeetrilisi ja mehhaanilisi erinevusi minu jaoks välja ei tule. Isegi kui korra nädalas 100km teeksin, siis need nö. traumad "madalama astme" varustusega ununeksid järgmiseks nädalaks ära. Kogemus maantee shimano 105ga ja hübriid shimano Acera-ga (vist merida apexi tase) on mul omast käest võtta ja mõlemad vahetasid käike ja pidasid piitsutamisele vastu.

Kogemus hawaii hoolduse ja veloplusi hooldusega on mõlemad positiivsed. Rohkem ei oska arvamust avaldada. Hawaiil suuremad ruumid poodidel, siis mugavam seal ringi liikuda kui lähed rattale järgi, aga see vaevalt peaks ostmisel määravaks saama icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 17:20:32 vasta tsitaadiga

Ak_47, jaga seda artiklit, kus sa lugesid, et Apex on aste madalam Shimano 105-st, loeks ka.

EDIT: Kiire guugl: "Apex is SRAM's entry level and roughly comparable to Tiagra" <--- Tiagra on allpoool ja siis tuleb Shimano 105 erinevate seeriatega. Scottil on Shimano 105 Black RD-R7000 seeria, samal ajal Merida ei vaevu oma Silex 400 puhul speccides välja tooma, et mis Shimano 105 seeriaga tegu on...norm

Sram Apex1 DoupleTap tehnoloogia tundub hetkel mõistust mitte hoomav ehk kogu käiguvahetus on paremal pool väikese pedaali küljes nö. Terve elu MTB-ga vahetanud käike mõlema käega ehk paljuski tuleb ümber harjuda.
Teine suur erisus on, et Silex 600 on ühe ülekandega ehk ees 1 hammasratas, Scott ja Silex 400 on aga kahe hammasrattaga... Keegi, kel kogemus olemas võiks mõtteid jagada beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 17:52:22 vasta tsitaadiga

Ma endale võtsin eelmisel aastal Merida CC500 (mida enam Merida lehelt ei leia) ning lasin sellele alla kruvida Continental GP4000s II rehvid ja eemaldada üleliigsed pidurihoovad ning peab ütlema, et olen valikuga äärmiselt rahul.
Edasi läheb väga hästi, tehnilise poole pealt pole u. 2500+ km jooksul ühtegi probleemi tekkinud. Tavaliselt teen 30-60km ringe ja vahel kasutan ka niisama transpordivahendina.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.05.2019 19:57:30 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

1. Scott Speedster Gravel 20
Hawaii: https://www.hawaii.ee/et/speedster-gravel-20-269906

2. Merida Silex 600
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-600-xl-56-metallik-sinine-sinine-51294

3. Merida Silex 400
Veloplus: https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-silex-400-xl-56-matt-must-hobedane-51438

Merida 600 vs 400 VÕRDLUS

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?
isiklikult eelistan pigem scotti, agressiivsem crossi geomeetria ning komponendid paremad
see silex on täitsa maastikuratta geomeetriaga

endale jätsin srami valikust täielikult välja, see APEX on veel eriti totralt robustne käiguvahetaja

105 puhul saab tast vajadusel päris mõistlikuks maanteerattaks ümber tõsta, st mingi 11-25 taha ja ette suurem 52-53 hammaka panna, sealjuures jääb teine esihammakas ka kasutatavaks

meil siin Tallinna lähedal müüakse veel teisigi tuntud rattamarke, et võid erinevatest poodidest vaadata, mida pakutakse

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?msa=0&mid=z7rayfZWEGdo.koRF1pPoAqxk - eesti rattapoodide kaart


shimano kuulutas cyclode jaoks uue GRX seeria välja
https://www.cxmagazine.com/shimano-unveils-new-grx-gravel-component-groups-rx800-rx600-rx400

Tellisin eile Garmin Edge 530 ära 267€ koos saatmisega - sai kõrini sellest kodus trassi valimisest ja siis poole sõidu peal ekslemisest.
Vanad telefonid ka ikaldasid oma GPS võimekuses ning praegust telo ei raatsiks kuhugi raami peale panna, et kasvõi teoreetiline võimalus oleks see pimedaks sõita.
Hea, et paar kuud tagasi suure tuhinaga vana 520+ ära ei ostnud - pelgasin uuemat mudelit kohekohe tulemas.
ja raisk peab trenni hakkama tegema ikka
Spoiler Spoiler Spoiler


ma rohkem selline naljasportlane küll

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2019 07:22:10 vasta tsitaadiga

Hetkel kaldun samuti Scotti poole. Enamik Eesti rattapoode läbi vaadatud ja tootevalikuga tutvutud ehk Scott platseerub neist kõige paremini oma võimalustega. Küll aga jääb hetkel jänni kummide osas. Jooksud on: Syncros Race 24 Disc 28 Front / 28 Rear, all on: Schwalbe G-One Allround 700x35C - Kui nüüd tahaks slicke, siis kas mõõt 700 x 35C on minimaalne või kuidas ma tean, mis alla sobib ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.05.2019 07:38:35 vasta tsitaadiga

miga, mul turistil on sellised: https://www.bike-discount.de/en/buy/vittoria-zaffiro-iv-23x622-731009 ja pöiad niisugused: https://www.bike-discount.de/en/buy/mavic-cxp-elite-rim-672464
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2019 07:48:05 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Hetkel kaldun samuti Scotti poole. Enamik Eesti rattapoode läbi vaadatud ja tootevalikuga tutvutud ehk Scott platseerub neist kõige paremini oma võimalustega. Küll aga jääb hetkel jänni kummide osas. Jooksud on: Syncros Race 24 Disc 28 Front / 28 Rear, all on: Schwalbe G-One Allround 700x35C - Kui nüüd tahaks slicke, siis kas mõõt 700 x 35C on minimaalne või kuidas ma tean, mis alla sobib ? icon_rolleyes.gif
saad ju küsida
aga üle 42 sul kahvli vahele ei mahu ka ning nood tõenäoliselt istuvad nende pöidade peale kenasti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2019 00:22:14 vasta tsitaadiga

Ostsin kasutatud aerolenksu ja installisin selle oma kruiserilenksule.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tulemus on nii, nagu ma soovisin.
Põhiasendiks on kruiseri püstisem asend ja tuules trügides saan madalama asendi võtta.
Kruiseri lenksu läbimõõt küll on muidu liiga väike, aga aeroka klambritesse vaheplekke lisades saab asja kenasti püsima.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2019 21:37:36 vasta tsitaadiga

miga, võtsid juba ära või? icon_biggrin.gif

miga kirjutas:
Eile sai pikalt Cyclokaid vaadatud ja mida rohkem vaatasin, seda enam rumalam tunne tekkis icon_lol.gif ...vahest on mõni siin hiljuti samas olukorras olnud. Paneks hinnapiiriks kuni 1500 € ja selle raha eest võtaks turult, mis parim saada on.
Mul on raske mingeid ootuseid seada:

* käike võiks palju olla icon_lol.gif
* Käiguvahetaja Shimano tipu lähedane
* Nö tundmatud tootjad välistaks
stevensiga, see mille ma valisin, on juuniorid meistrivõistlusi cyclos võitnud - mitte konkreetse mudeliga, vaid tootja rattaga
teatud kontingendile pole see tundmatu firma, kohalikule eestlasele ehk küll, sama paistab ka googlele

kui naabrile vaja näidata, siis eks mõru maik jääb suhu, kui torpadoga sõidad icon_biggrin.gif


vaatasin aga stevensbike kodulehele ning soovituslik hind 2k€ on maha võetud ning kaupluses on vana mudeli hinda ka oluliselt kergitatud.
seda vokki, mis mul, enam vist 1600€ eest kätte ei saagi icon_biggrin.gif
samas scott 7000 seeria 105'ga oma 1350€ hinnaga on täiesti võrreldav pakkumine, kaaluerinevus ka mõõdetud raamisuuruste puhul suht võrreldav

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2019 11:11:52 vasta tsitaadiga

libe, ei veel. Sattusin eile Pirita Hawaiisse ja kuna ainuke ratas Tlnas asub seal, siis sai füüsiliselt seda näpitud, raami suuruseks L. Peale istuda ja sõita ei olnud aega ehk teen seda seal kohapeal lähiajal kindlasti. Ratas jättis väga hea mulje, läbimõeldud. Küsimus on, kas L või XL raam.
Stevens jõudis minu kõrvu tänu sinule ehk ma ei tea miks, aga olen suht nö mööda vaadanud tootjatest, keda ma kuulnud pole. See ei tähenda, et nad nurgatagused oleks. Selge on see, et alla Shimano 105 ja 7000 seeria ma ei vaata, olgu ratta raam kasvõi süsinikust.

Täna on õhku tõusnud küsimused, millele vastust proovin leida:

1. Selge on see all olevad kummid tahan ma asendada 700x28 vastu ja slickid. Valik on metsik ja selles džunglis sobivad leida, on päris keeruline.
2. Pedaalid. Minu kiiks jälle - nimelt ei taha ma klipitavaid, plaan on tavalise ketsiga pedaalida. Küll aga on mõttekoht ehk noolida kahepoolseid Shimano pedaale, kus üks pool on tavalisele jalatsile ja teine pool kingale, vahest mõtteviis muutub.
3. Porilauad - Jube kentsakas valik tundub olevat, tahaks midagi sportlikku ja kompaktset külge panna.

libe, mis kummidel su vokk veereb ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2019 11:54:42 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:

Täna on õhku tõusnud küsimused, millele vastust proovin leida:

1. Selge on see all olevad kummid tahan ma asendada 700x28 vastu ja slickid. Valik on metsik ja selles džunglis sobivad leida, on päris keeruline.
2. Pedaalid. Minu kiiks jälle - nimelt ei taha ma klipitavaid, plaan on tavalise ketsiga pedaalida. Küll aga on mõttekoht ehk noolida kahepoolseid Shimano pedaale, kus üks pool on tavalisele jalatsile ja teine pool kingale, vahest mõtteviis muutub.
3. Porilauad - Jube kentsakas valik tundub olevat, tahaks midagi sportlikku ja kompaktset külge panna.

libe, mis kummidel su vokk veereb ?
continental gp 5000 panin alla ja väga rahul nende slikkidega

porikad ostsin ka havaiist, aga piix on paigaldada ja eemaldada, samas ei kolise ja töötavad hästi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2019 14:15:10 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Selge on see, et alla Shimano 105 ja 7000 seeria ma ei vaata, olgu ratta raam kasvõi süsinikust.

Nii igaks juhuks - see "7000" näitab 105 aastakäiku/põlvkonda. Kõik 2019.a. aasta ja 105 grupiga rattad võiks nii ehk naa 7000 peal olla. Ja kõik varasemad 105 grupiga õlipiduritega velod on eelmise ja ühtlasi ka esimese 5800 põlvkonnaga.
Mul on gravelil see eelmine 105 sari, 5800, RS505 linkidega. Need on uuematest natuke jurakamad. Aeg-ajalt, külmema ilmaga, on esinenud ka juhuseid, kus link esimesel korral ei haara trossist ja "käib tühja" Sarnast muret on teistel STI linkidel ka kurdetud, mögin pidavat liialt tahkeks muutuma ja soovitatakse läbi pesta ning ümber määrida. Ei oska otse RS505 süüks seda panna.

Kui kiirete jooksude ja sobiva raamiga eelmise aasta velost oleks ikka miski kolmandik hinnast ainult seetõttu maha hammustatud, et Shima otsustas 105 gruppi just nüüd uuendada, siis mulle isiklikult selline kaup sobiks.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 17:55:57 vasta tsitaadiga

Jäi silma selline mugav kott Hiinamaalt
link

Hind hea ja tundub parasjagu suur, kuhu saab mugavlt triiksärgi ja asjad panna, ning kommuutida. Eestis tunduvad hinnad ikkagi 40+. Järsku keegi oskab oma hiljutistest ostudest midagi ka siit soovitada?
Hiinast tellides pole kurask kindel, kas jõuab kuuga või paariga... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 20:14:42 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Jäi silma selline mugav kott Hiinamaalt
link

Hind hea ja tundub parasjagu suur, kuhu saab mugavlt triiksärgi ja asjad panna, ning kommuutida. Eestis tunduvad hinnad ikkagi 40+. Järsku keegi oskab oma hiljutistest ostudest midagi ka siit soovitada?
Hiinast tellides pole kurask kindel, kas jõuab kuuga või paariga... icon_rolleyes.gif

Kasutasin igapäevasel töölkäimisel tööriiete ja pesuasjade kaasaveoks ühe hooaja. Põhimõtteliselt toimib aga leidsin parema (kergem, kuna ei vaja pakiraami, ja voolujoonelisem, kuna rohkem seljataga. Nüüd kasutan lingilolevat. Boonusena saab seda väiksema asjade arvu korral ka kenasti väiksemaks rullida.
https://www.aliexpress.com/item/ROSWHEEL-131414-Bicycle-Seatpost-Bag-Bike-Saddle-Seat-Storage-Pannier-Cycling-MTB-Road-Rear-Pack-Water/32819490918.html

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 21:38:21 vasta tsitaadiga

Hakkas pigem nüüd see huvitama http://www.zefal.com/en/rear-bags/369-z-traveler-60.html
Suurus pigem pluss, mugav ka toidukaupu vedada, ratas on ju auto asendaja, kottide lenksule riputamine või pakikale kinnitamine on igavesed tüütused. Vajadusel saab ka spordiasju vedada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 07:37:33 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
/../ kottide lenksule riputamine või pakikale kinnitamine on igavesed tüütused.

Just. Seetõttu on kiirkinnitusega kotid igati omal kohal ja hinda väärt. Ainult et selle Zefali rihmadega jantimist ma ise väga kiireks ei julgeks pidada, vähemalt mitte muude kinni-lahti klõpsatavate kottide kõrval.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 07:40:54 vasta tsitaadiga

Tere, milline jalgratas oleks kõige lähemal minu ideaalile. Nii kasutatav maanteedel kui ka natuke maastikul, kergem, esiamort lukustav lenkstangilt. Või kuulub selline rohkem unistuste valdkonda. Tänan
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.05.2019 08:09:21 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tere, milline jalgratas oleks kõige lähemal minu ideaalile. Nii kasutatav maanteedel kui ka natuke maastikul, kergem, esiamort lukustav lenkstangilt. Või kuulub selline rohkem unistuste valdkonda. Tänan


sa rohkem midagi ei kirjutagi siis....

https://www.cube.eu/en/2019/bikes/trekking/tour/kathmandu/cube-kathmandu-exc-iridiumngreen-2019/
tagasi üles
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 08:19:42 vasta tsitaadiga

Tänan vastuse eest. Väga huvitav jalgratas thumbs_up.gif. Rahvaspordi jaoks ilmselt natuke raske aga saab ju liigseid asju eemaldada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.05.2019 08:26:36 vasta tsitaadiga

sellelt mõnesid liigseid asju ei eemalda icon_wink.gif relakat läeb vaja
tagasi üles
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 08:33:46 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Nojah, eks ma olen paras amatöör. Käisin oma vana jalgrattaga Mulgi maratonil ja jäin mitmes kohas hätta, mudased kohad, munakivi teedel. Ja siis tekkis isu millegi parema järgi. Sellest see küsimus.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.05.2019 08:43:46 vasta tsitaadiga

see on juba teine jutt ja äärmus ka https://www.bike-discount.de/en/shop/xc-race-100-110mm-7257/l-24

sarnast ratast ise kokkuladudes tuleb kordades soodsam.
tagasi üles
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2019 09:02:07 vasta tsitaadiga

Natuke vahepeal nokitsenud, et mis pedaalid ja kummid rattale külge poogiks. Allpool Eesti VS saksa:

ProShop:

Spoiler Spoiler Spoiler


Bike-Discount:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 09:03:02 vasta tsitaadiga

Püha müristus. icon_eek.gif Vat need on juba rattad. Peaksin ainult proovisõitu tegema. Kahjuks ise ma kokkupanekuga jääksin hätta just valikuga.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 09:21:08 vasta tsitaadiga

miga, huvitav pedaalivalik. Nimme? Ma olen xc-l 4 hooaega põhiliselt Saint'e kasutanud, sisult sama pedaal. Üsna pommi- ja lollikindel, kannatab kivisse ja juurikas sõita. Aga seda lisa poolt kilo on maanteel kerides reaalselt tunda. Rattaketsita sõites hakkab taldadest ka kiirelt kahju.
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2019 09:42:34 vasta tsitaadiga

marqs, mind mingil põhjusel häirib peas mõte, et mu jalad on ratta küljes kinni kui clipitavad panna. Kuidagi ahistav on see tunne ja esialgu läheks nö tavalise ketsiga sõitma ja siis näis, kuidas tunne on. Ma otseselt ei pannud kaalule rõhku. Juhul kui turul on häid pedaale, mis on kergemad, siis miks mitte. Vaatasin just valiku puhul suurust. Mul suht lai jalg icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 12:45:02 vasta tsitaadiga

Eks SPD+kinga ning All Mountain flati vahele jääb veel valikuid, kui õhtul meeles, võin paart pilti visata - saab nende suurusest paremini aimu, ühtlasi ka sellest, kuidas erinevad tallad nende samade flatide piikidele vastu peavad / ei pea.
Vaata mõnest suuremast poest terkking & MTB flat pedaale populaarsuse või kommentaarde järgi sordituna, seal ülemises otsast leiab ka 20-50€ hinnaklassis asju.
Kuigi ProShop võib just Shimano jubinaid vägagi konkurentsis hindadega pakkuda, aga nagu pildilt näha, mitte just kümnel juhul kümnest.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.05.2019 14:35:50 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
marqs, mind mingil põhjusel häirib peas mõte, et mu jalad on ratta küljes kinni kui clipitavad panna. Kuidagi ahistav on see tunne ja esialgu läheks nö tavalise ketsiga sõitma ja siis näis, kuidas tunne on. Ma otseselt ei pannud kaalule rõhku. Juhul kui turul on häid pedaale, mis on kergemad, siis miks mitte. Vaatasin just valiku puhul suurust. Mul suht lai jalg icon_lol.gif
kahepoolsed pedaalid, mis endale ostsin
https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/shimano/PD-EH500.html

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2019 07:13:08 vasta tsitaadiga

libe, oled rahul nendega ?

Mu valik on hetkel selline, mille vahelt otsustada:

Shimano PD-EH500 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/shimano/PD-EH500.html
Shimano PD-GR500 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/shimano/PD-GR500.html
Shimano PD-M828 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/saint-m820/PD-M828.html
Shimano PD-M8040 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/deorext-m8000/PD-M8040.html

Täiendavalt soovitati veel neid: RFR Flat Race https://www.bike-discount.de/en/buy/rfr-flat-race-2.0-flat-pedals-777856
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 14.05.2019 07:39:30 vasta tsitaadiga

https://www.bike-discount.de/en/buy/radon-platform-click-pedals-incl.-cleats-626083

kaneed on täitsa korralikud
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2019 08:02:29 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
libe, oled rahul nendega ?

Mu valik on hetkel selline, mille vahelt otsustada:

Shimano PD-EH500 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/shimano/PD-EH500.html
Shimano PD-GR500 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/shimano/PD-GR500.html
Shimano PD-M828 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/saint-m820/PD-M828.html
Shimano PD-M8040 https://bike.shimano.com/en-EU/product/component/deorext-m8000/PD-M8040.html

Täiendavalt soovitati veel neid: RFR Flat Race https://www.bike-discount.de/en/buy/rfr-flat-race-2.0-flat-pedals-777856
ühel pool kruvidega, teisel pool klipp
põhiline minu jaks, et ei ole ülemäära laiad ning plaan ikkagi kingad ära osta

shimano SPD multi release klipid on juba päris mugavad jala lahtiühendamise kohalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 08:22:51 vasta tsitaadiga

Slik rehvi ja su valitud rattale ei ole küll mõtet mingeid hiigelkobakaid külge panna. Need rohkem MTB teema, kui ei taha klipiga. Kuna tahad kahepoolseid, siis validki selle järgi vaadates kaalu ja oma rahakotti. Mina omale valisin ka olavsu1, poolt viidatud radoni kahepoolsed: kerged, odavad ja peavad mõistlikult vastu ka. Paar korda saad nende oma viidatud oganuiadega vastu säärekonti, siis nutad ja lähed tagasihoidlikumaid valima icon_biggrin.gif
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 14.05.2019 20:27:38 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Slik rehvi ja su valitud rattale ei ole küll mõtet mingeid hiigelkobakaid külge panna. Need rohkem MTB teema, kui ei taha klipiga. Kuna tahad kahepoolseid, siis validki selle järgi vaadates kaalu ja oma rahakotti. Mina omale valisin ka olavsu1, poolt viidatud radoni kahepoolsed: kerged, odavad ja peavad mõistlikult vastu ka. Paar korda saad nende oma viidatud oganuiadega vastu säärekonti, siis nutad ja lähed tagasihoidlikumaid valima icon_biggrin.gif


lisaks nonde Radonide hoolduseks on selline võtmekomplekt: https://www.bike-discount.de/en/buy/shimano-tl-pd63-pedal-cone-adjusting-tool-680512
tagasi üles
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.05.2019 01:31:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
marqs, mind mingil põhjusel häirib peas mõte, et mu jalad on ratta küljes kinni kui clipitavad panna. Kuidagi ahistav on see tunne ja esialgu läheks nö tavalise ketsiga sõitma ja siis näis, kuidas tunne on. Ma otseselt ei pannud kaalule rõhku. Juhul kui turul on häid pedaale, mis on kergemad, siis miks mitte. Vaatasin just valiku puhul suurust. Mul suht lai jalg icon_lol.gif
link
Need kahele rattale külge pandud ja mitmed rallid/maratonid läbi sõidetud. Head kerged ja laiad, ei tapa nr 47 talda.

mihkel7 kirjutas:
Tere, milline jalgratas oleks kõige lähemal minu ideaalile. Nii kasutatav maanteedel kui ka natuke maastikul, kergem, esiamort lukustav lenkstangilt. Või kuulub selline rohkem unistuste valdkonda. Tänan
Kui tihti seda amorti siis lukku-lahti keerad, et kohe lenksult peab olema? icon_eek.gif Lihtsalt uudishimust küsin. Ise ei saa küll eriti aru, kas on kinni või lahti, kui mingit ekstreemsõitu ei tee. icon_smile.gif
Maantee ja "natuke" maastiku jaoks osta tsüklokrossi ratas, ilma mingite amortideta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 08:32:13 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tere, milline jalgratas oleks kõige lähemal minu ideaalile. Nii kasutatav maanteedel kui ka natuke maastikul, kergem, esiamort lukustav lenkstangilt. Või kuulub selline rohkem unistuste valdkonda. Tänan
Kui tihti seda amorti siis lukku-lahti keerad, et kohe lenksult peab olema? icon_eek.gif Lihtsalt uudishimust küsin. Ise ei saa küll eriti aru, kas on kinni või lahti, kui mingit ekstreemsõitu ei tee. icon_smile.gif
Maantee ja "natuke" maastiku jaoks osta tsüklokrossi ratas, ilma mingite amortideta.[/quote] Tere, olen kaalunud nii hübriidratast kui ka tsüklokrossi oma. Kuid munakiviteel või porisemates kohtades on nendega natuke keeruline ja lihtsalt mulle tundus et kui oleks veel esiamort siis oleks ideaalne. Inimene ikka mõtleb. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 09:00:41 vasta tsitaadiga

Jalgrattasõbrad, aidake!

Naine terroriseerib, et pean kohe jalgratta ostma ja sinna peale lapsetooli, et siis õhtul last sõitma viia. Ei tea ma ratastest ega asjadest midagi ning nüüd otsingi kõige soodsamat lahendust idee teostamiseks. Mõistan, et ma ei ole jalgrattagurmaan ja olen sisuliselt Keemia putka rotipurksi sooviga tulnud Michelini tärniga restorani gurmaanide sekka, kuid võib-olla keegi aitab kaasa mõelda?

Kui ostan sellise ratta siit lingilt, siis mis on sinna juurde vaja veel vaadata?
- kiiver?
- tool? Kuidas kinnituma peaks?
- helkurid?
- kellad-viled?
- porilauad?
- midagi viiendat?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 09:20:20 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Jalgrattasõbrad, aidake!

Naine terroriseerib, et pean kohe jalgratta ostma ja sinna peale lapsetooli, et siis õhtul last sõitma viia. Ei tea ma ratastest ega asjadest midagi ning nüüd otsingi kõige soodsamat lahendust idee teostamiseks. Mõistan, et ma ei ole jalgrattagurmaan ja olen sisuliselt Keemia putka rotipurksi sooviga tulnud Michelini tärniga restorani gurmaanide sekka, kuid võib-olla keegi aitab kaasa mõelda?

Kui ostan sellise ratta siit lingilt, siis mis on sinna juurde vaja veel vaadata?
- kiiver?
- tool? Kuidas kinnituma peaks?
- helkurid?
- kellad-viled?
- porilauad?
- midagi viiendat?

Kui ma peaks absoluuselt odavaima ratta poole vaatama, siis ehk leiaks esmalt midagi järelturult. Igast ROmetitest ja teleturu ratastest läheks kaarega mööda. Uusi rattaid vaataks ilmselt Hawaii expressis Classic brandi seast (Legend 10 ja Team 26 paistsid kiirel vaatlusel täitsa OK-d ja ka kergemad) või Veloplusist Merida Matts odavam ots. Ideaalis võtaks midagi ilma amordita, sest oleks palju kergem ja odav amort on täiesti mõttetu leiutis, aga seda ilmselt loetud päevadega ei leia.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.


viimati muutis Spacefly 15.05.2019 09:27:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 09:26:29 vasta tsitaadiga

Toole on erinevaid variante, ühed, mis kinnituvad pakiraamile ja teised, mis kinnituvad ratta raami külge. Mis parem, seda ei tea.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 10:30:39 vasta tsitaadiga

Kui ainult õhtuti last sõitma viia siis ma MTB poole ei vaataks, sinu asemel ma eelstaks siis juba sellist velo....... https://www.1a.ee/sport_ja_fitness/jalgrattad_ja_tarvikud/jalgrattad/coppi_rz4u28206c_28_grey
.... pluss siia on oluliselt odavam lasteiste peale leiutada.... oleneb lapse kasvust aga üks vaiant on see...... https://www.1a.ee/sport_ja_fitness/jalgrattad_ja_tarvikud/lapseistmed/polisport_koolah_rms_gray
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.05.2019 11:37:37 vasta tsitaadiga

Kel huvi, siis minu käest võib küsida fixuses pakutavat.
Endale võtsin eelmine aasta sellise, hind tuli alla 400 : http://fixus24.ee/?st=5;toode=01-1182942421;/%26quot%3BJALGRATAS+FUJI+TRAVERSE+1.7+2.html
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 13:00:43 vasta tsitaadiga

Mul oli raami külge kinnituv tool. Täitsa OK oli. Sai väga lihtsalt ka eemaldada.
Midagi sellist: https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/357233/s1230023/lasteiste_jalgrattale_922kg

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 13:04:29 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
miga kirjutas:
marqs, mind mingil põhjusel häirib peas mõte, et mu jalad on ratta küljes kinni kui clipitavad panna. Kuidagi ahistav on see tunne ja esialgu läheks nö tavalise ketsiga sõitma ja siis näis, kuidas tunne on. Ma otseselt ei pannud kaalule rõhku. Juhul kui turul on häid pedaale, mis on kergemad, siis miks mitte. Vaatasin just valiku puhul suurust. Mul suht lai jalg icon_lol.gif
link
Need kahele rattale külge pandud ja mitmed rallid/maratonid läbi sõidetud. Head kerged ja laiad, ei tapa nr 47 talda.

mihkel7 kirjutas:
Tere, milline jalgratas oleks kõige lähemal minu ideaalile. Nii kasutatav maanteedel kui ka natuke maastikul, kergem, esiamort lukustav lenkstangilt. Või kuulub selline rohkem unistuste valdkonda. Tänan
Kui tihti seda amorti siis lukku-lahti keerad, et kohe lenksult peab olema? icon_eek.gif Lihtsalt uudishimust küsin. Ise ei saa küll eriti aru, kas on kinni või lahti, kui mingit ekstreemsõitu ei tee. icon_smile.gif
Maantee ja "natuke" maastiku jaoks osta tsüklokrossi ratas, ilma mingite amortideta.


Maratonil kruusal ja tõusudel sõites lukku, singlitel ja laskumistel taas lahti. Väga hea on lenksulukk. Muidugi Saku100 laadsel sõidul pole seda lukku üldse vaja, seal unistad 4/5 osa ringist fullsusserist icon_biggrin.gif
Aga maantee ja vaid natuke maastiku jaoks on tõesti CX ratas parim valik.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.