Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 30.04.2019 10:11:36 vasta tsitaadiga

Xiaomi mi 9 kui liikudes filmida siis ei ole enam ta nii stabiilne midagi,kui mi mix 2s oli.
lausa häirivalt hüplik
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 11:41:06 vasta tsitaadiga

Viimased YT video reviewid, mida vaadanud, on küll talutavad olnud. Mitte küll megasmooth jah, aga mitte ka otseselt hüplik. Muidugi eks teiste reviewde järgi lähtumine ongi keeruline ka, oma kasutuskogemus ikkagi annaks parema ülevaate. icon_biggrin.gif
_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 17:21:42 vasta tsitaadiga

Kuulge kes te kahte SIM kaarti kasutate.
Mul on endal see redmi note 5 näiteks hetkel aga üldiselt huvitab see ka teiste telefonide kohta.
Kas ühte SIM kaarti saab mitteaktiivsena või nö. väljalülitatult ka kuidagi hoida kui seda parasjagu ei kasuta, et vähem akut võtaks jne ?
Asi selles, et ühte kaarti oleks lihtsalt üsna harva vaja kasutada.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 18:26:38 vasta tsitaadiga

2 simi saad deaktiverida telos
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 19:05:25 vasta tsitaadiga

Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.

Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametlikku firmwaret - kuna seda väljaspool hiinat ametlikult ei müüda panevad müüjad peale kräkitud global ROM-i, kus ei saa näiteks taustapilti vahetada. Aga peale Pixel Experience ROMiga flashimist olen telefoniga ülirahul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 19:34:44 vasta tsitaadiga

Kernel kirjutas:
Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.

Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametlikku firmwaret - kuna seda väljaspool hiinat ametlikult ei müüda panevad müüjad peale kräkitud global ROM-i, kus ei saa näiteks taustapilti vahetada. Aga peale Pixel Experience ROMiga flashimist olen telefoniga ülirahul.


B20 puudu, akut võiks olla 4000mAh+...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 21:00:52 vasta tsitaadiga

https://tele2.ee/pood/mobiiltelefonid/xiaomi-mi-a2-64gb

hind hea ja kiusatus täitsa osta...samas aku nagu vähe lahjake icon_rolleyes.gif

keegi kes antud telefoni omab võik akut ja kaamerat kommenteerida
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 21:37:40 vasta tsitaadiga

tont23, lapsele ostsin, aku ok, kaamera lapsele ka ok
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 21:54:50 vasta tsitaadiga

mis see aku ok kujutab ka? peab igapäev laadima v saab ka 2päeva hakkama? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 22:35:57 vasta tsitaadiga

Peaks 2 päeva vastu, aga ma lasen ikka iga päev juhtme taha visata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2019 15:50:04 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ootaks ära mida need Mi A3-ed endast kujutama hakkavad.
Praeguste kuulujuttude järgi peaks tulema OLED ekraaniga 7xx seeria snapdragon prosedega ja ekraani aluse sõrmejäljelugejaga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 16:14:13 vasta tsitaadiga

Millal need tulema peaks?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 18:18:05 vasta tsitaadiga

Sügise poole ehk?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2019 18:23:42 vasta tsitaadiga

Eks need varsti peaks tulema, kui juba räägitakse prosedest jne.
A2 tuli eelmine aasta Juuli, seega umbes samaaegselt vast tuleb ka A3
A1 tuli 2017 September. Kui nüüd müelda, siis 10-12 kuud on vahet neil selle mudeli välja laskmisega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 13:55:01 vasta tsitaadiga

Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 16:31:45 vasta tsitaadiga

Ma ju ütlesin oma arvamuse, aga ei,... peab üle küsima icon_lol.gif
Või sa polegi kevin?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 17:09:55 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada.


pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis icon_rolleyes.gif samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema

hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 18:20:19 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
peps71 kirjutas:
Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada.


pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis icon_rolleyes.gif samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema

hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti

Note 7 puhul pidasin ikka 64GB versiooni silmas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 07.05.2019 19:51:46 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9513&idPhone2=9140#diff-48mp,mi-a2,*

väike võrdlus sulle
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.05.2019 20:39:25 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
peps71 kirjutas:
Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada.


pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis icon_rolleyes.gif samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema

hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti


A7 asemel vast mõistlikum Samsung A40 mis on pmst samas hinnas, kuid on nii 15mm lühem ja 7mm kitsam.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9340&idPhone2=9642

Aga see maitse asi. Labidas või vähem labidas. icon_biggrin.gif

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009664055796.html?wid=1349303
Paistab ka suht ok apparaat olevat. Kahjuks eestis neid Lenovo telefone väga ei liigu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 20:47:25 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9513&idPhone2=9140#diff-48mp,mi-a2,*

väike võrdlus sulle

Seda võrdlust ma juba vaatasin ise ja selle peale tekkiski küsimus, et kumb võtta kuna tunduvad nii võrdsed.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.05.2019 14:19:28 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Karlakass kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9513&idPhone2=9140#diff-48mp,mi-a2,*

väike võrdlus sulle

Seda võrdlust ma juba vaatasin ise ja selle peale tekkiski küsimus, et kumb võtta kuna tunduvad nii võrdsed.


Kui on oluline puhas android, siis see A2 võtta. Aga kui see pole nii oluline, siis suurema akuga Note 7 pigem võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 14:26:27 vasta tsitaadiga

A2 on ju mõnevõrra pisema ekraaniga, samas ka kergem "oluliselt" (20g).

Ürutan punast Redmi 7't leida, et emale osta, aga no ei õnnestu...

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2019 07:54:18 vasta tsitaadiga

Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2019 10:58:19 vasta tsitaadiga

Tüdisin võrdlemisest ja võtsin pocofone f1 ära. Ekraan võiks heledamaks minna, aga muidu igati kiire pill, pilti teeb ka hästi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 11.05.2019 11:28:21 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se. icon_biggrin.gif


Mi9 SE. Suurus sai määravaks. Ainuke normaalse suurusega telefon, mis müügil oli. Kaalukeeleks olid siis suurus, kaamera ja ekraan.
Nendega olen rahul. Aku võiks parem olla, aga ilmselt sellise mõõdu ja massiga ei anna midagi rohkem sisse pigistada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.05.2019 14:12:08 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se. icon_biggrin.gif


Kas Snapdragon 712 mis on Mi 9 SE sees on kuidagi võrreldab Snapdragon 855-ga mis on Mi 9 sees ?
Võimsuse vahe on pea 2 kordne neil.

Pealegi Mi 9 SE peaks tulema kuskil nädala pärast alles eestis müügile. Arvatavasti siis tele2, Telia ja elisa poodidesse.
Mujalt peaks juba saama ka seda mudelit vast.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9507&idPhone2=9583

Aku suuruse vahe on ja kiirlaadimise kiiruse vahe on ka.
Kaamerate vahe on ka pisut.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2019 17:00:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se. icon_biggrin.gif


Kas Snapdragon 712 mis on Mi 9 SE sees on kuidagi võrreldab Snapdragon 855-ga mis on Mi 9 sees ?
Võimsuse vahe on pea 2 kordne neil.

Pealegi Mi 9 SE peaks tulema kuskil nädala pärast alles eestis müügile. Arvatavasti siis tele2, Telia ja elisa poodidesse.
Mujalt peaks juba saama ka seda mudelit vast.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9507&idPhone2=9583

Aku suuruse vahe on ja kiirlaadimise kiiruse vahe on ka.
Kaamerate vahe on ka pisut.

A fakk ma seda ei pannudki tähele,et seal mingi nõrgem prose sees.
Aga muidu Se peaks ju müügil olema juba eestis.Vähemalt HV andmetel turuliidris,frogis ja smartechis.
Samas ma ise olen ostnud asjad enamus amazonist vms kohast kus garantii tähendab uut asja mitte,et mingi eevald hakkab seda kuskil kangi all parandama.
Vist tuleb nüüd mi 9 ikka võtta kuna ekraan võiks suur olla ja see video asi jääks vast häirima mis se juures on.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 11:45:21 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/XIAOMI-MOBILE-PHONE-MI-9-SE-64GB-PIANO-BLACK-MZB7606EU-XIAOMI-426969

Tulevad Arvutitarka uue nädala esimeses pooles esindustesse ilmselt ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 11:51:35 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1453224/xiaomi-mi-9-se-64gb-piano-black/ starcomis kohal; küll aga krõbedama hinnaga

64 ja 128 mudelitel hinnatase sama
https://www.hinnavaatlus.ee/1453223/xiaomi-mi-9-se-128gb-piano-black/
https://www.hinnavaatlus.ee/1453225/xiaomi-mi-9-se-128gb-blue/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.05.2019 15:41:32 vasta tsitaadiga

Facebook lehel Xiaomi Eesti.
https://www.facebook.com/Xiaomi.EST/

Arvasin sellejärgi, et on nädala pärast eesti need olemas.
Ega kindlasti on neid neti poode, kes juba müüvad ja ostavad siis ise kas aliexpressist või kust tahes neil poodidel ligipääs mingitele ladudele on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 21:20:58 vasta tsitaadiga

Starcom norm koht ka? Selle kohta nii vähe infot. HV teemat kiiganud, üleüldine maine paistab pigem nigel olema.
_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 08:49:47 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi Mix3 5G on ka kuskil hiina vms lehel saada? Kimovilis vaikus
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.05.2019 00:43:20 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Xiaomi Mi Mix3 5G on ka kuskil hiina vms lehel saada? Kimovilis vaikus


Releasei kuupäev ei ole veel teada.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 13:09:10 vasta tsitaadiga

Realme X oletatavaks hinnaks lubatakse 160 euri.

Ilmselt bestbuy hetkevalguses.

https://www.gsmarena.com/realme_x-9700.php
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.05.2019 22:32:43 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/realme_x_is_a_cheaper_oneplus_7_with_a_snapdragon_710_and_color_os-news-37043.php

Uudises on see realme x pisut kallim kui selle specide lingil. Uudises on mingi Realmi X Lite mis on 160 euro kandis, aga see on mingi
https://www.gsmarena.com/realme_3_pro-9669.php

Sama prose aga kehvem ekraan ja tilk lõustakas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 22:49:03 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Realme X oletatavaks hinnaks lubatakse 160 euri.

Ilmselt bestbuy hetkevalguses.

https://www.gsmarena.com/realme_x-9700.php


no sellist asja ostaks ...täisekraan ja puha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif õnneks hetkel veel pole enda redmi note 4-l veel 2aastatki täis niiet kannatab veel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 14:00:37 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Realme X oletatavaks hinnaks lubatakse 160 euri.

Ilmselt bestbuy hetkevalguses.

https://www.gsmarena.com/realme_x-9700.php


Kurja... kena leid. Pean selle teema ära bookmarkima, kui keegi leiab lingi kust seda osta Eestisse (kui see välja tuleb) oleks väga viis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 14:11:41 vasta tsitaadiga

Väljavalit kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Realme X oletatavaks hinnaks lubatakse 160 euri.

Ilmselt bestbuy hetkevalguses.

https://www.gsmarena.com/realme_x-9700.php


Kurja... kena leid. Pean selle teema ära bookmarkima, kui keegi leiab lingi kust seda osta Eestisse (kui see välja tuleb) oleks väga viis.
see katab eestis kasutatavatest 4G sagedusest vaid 2; band 7 ja 20 puudu

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2019 17:42:53 vasta tsitaadiga

Early Access, Ära muretse küll sellele see global rom ka tuleb ja kõik vajalikud 4G võrgud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 17:44:15 vasta tsitaadiga

lopes39, wat!?
Võrkude tugi on raudvaraline teema.
Kui see võimalik oleks, siis saaks ram'i ka arvutile internetist juurde tõmmata...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 17:50:17 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt võib tarkvaraliselt lukustatud olla, aga ma ei usu, et keegi praktiseerib seda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2019 18:27:08 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
lopes39, wat!?
Võrkude tugi on raudvaraline teema.
Kui see võimalik oleks, siis saaks ram'i ka arvutile internetist juurde tõmmata...


Global rom pole ju sama rauaga olnud mis on India turu jaoks. Redmi note 7 Pro näiteks mis on Hiinas 48mp kaameraga, on Indias 12+2mp kaameraga.
Nüüd tehakse India jaoks Note 7s mis on siis selle parema kaameraga.
Küll tehakse global rom telefonidele ka vajalikud võrgu toed ka raudvaraliselt.

Millistel neil Hiina või India rom-iga telefonidel on olnud neid band 7 ja 20 võrke varem ?
Kõigile on need ju lisatud kui on global rom telefonidel.

Kuidas see nüüd järsku nii erinev peaks olema ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 19:14:13 vasta tsitaadiga

Isegi kui see realme maksab 250, siis tundub ikkagi veel mõistlik minuarust kui võtta arvesse ka seda, et telefonil ei ole mingit jaburat notchi.
Muidu on see hinnaklass olnud ju xiaomi / redmi pärusmaa kuid sealt ei ole hetkel midagi rõõmustavat tulnud. Viimane hea asi oli minuarust redmi note 5 ja poco f1 mis on juba kallim.

Muidugi kui nüüd kallimatest asjadest rääkida kuhu poole nad nüüd kõik pürgivad, siis hetkel tundub pauku tulema luuavarrest nii redmil kui ka honoril
https://www.gsmarena.com/redmi_k20_antutu_score_revealed_dusts_off_competition_by_a_lot-news-37062.php
https://www.gsmarena.com/honor_20_pro_sample_photos_show_off_the_ais_super_night_mode-news-37065.php

Ka asus tahab pildile saada
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php

Hinnad ja täpsed andmed on muidugi veel spekulatsioon kuid ma pakun, et kõik nad kolm hakkavad maksma 400-600 eurot ning ma isegi arvaks, et neil ei ole ühelgi häbeneda miskit ükskõik millise hetke kõige kallima otsa telefoni kõrval (10+, P30pro, oneplus 7 ning mis iganes ihponed).
Kuid.... see on minu hetkeline spekulatsioon.

Kuid odavast otsast hetkel pole jah millelegi muule silm peale jäänud kui realme X'ile. Muidugi võib veel teistelt ka üllatusi tulla

Ning ühtlasi on ilmselt ka odavaid normaalseid notchidega telefone kuid ma neid ei suuda jälgidagi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 19:25:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ka asus tahab pildile saada
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php

1:1-le Smasungi A80 masinaga, kuid 0,3" väiksem ekraan
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a80-9659.php
Ahjaa kuulari auk on ka mida Samsal ei ole näpulugeja taga.

Imelik üritus Asuselt, pigem Smasungi rebrand
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 19:48:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Ka asus tahab pildile saada
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php

1:1-le Smasungi A80 masinaga, kuid 0,3" väiksem ekraan
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a80-9659.php
Ahjaa kuulari auk on ka mida Samsal ei ole näpulugeja taga.

Imelik üritus Asuselt, pigem Smasungi rebrand


Jabur fakt.

Prosede vahe ning kaamera ilmselt on asusel üle peajagu. Lisaks on Asus suure tõenäosusega ka odavam
Veel räägime me 3700 vs 5000 akust, mälukaardi võimalusest asusel , palju paremast graafika prosest, gorilla 3 vs 6, HDR ekraan jne.

Ega vist väga palju ei süvenenud enne kui selle teksti kirjutasite ?

Kõigi kolme telefoni puhul mis ma ennem välja tõin räägime me lipulaevadest või vähemalt katsest need olla (seda saab alles näha) Kuid A80 on steroide täis äbarik üsna suure raha eest.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 20:54:42 vasta tsitaadiga

https://www.gizchina.com/2019/05/16/xiaomi-mi-mix-4-spotted-with-exaggerated-technical-specifications-is-it-true/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2019 21:40:42 vasta tsitaadiga

Samsungil mis hetkel enamvähem on, on see A40 oma kompaktsemate mõõtmetega ja amoled ekraaniga 230 euro eest.
2x odavam kui Sony uus compact mida nad ei pidanud tegema, kuid tundub et ikka teevad.
https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz4_compact_will_come_as_the_xperia_ace_exclusive_to_japan_-news-37064.php
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 21:47:23 vasta tsitaadiga

c4v6,
tsitaat:

Ega vist väga palju ei süvenenud enne kui selle teksti kirjutasite ?

õigust räägid, mingi Asuse pärast ei ole põhjust süveneda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 21:53:46 vasta tsitaadiga

No nendel A seeria samsungidel ju küll paraku midagi peale samsa nime pole ette näidata. 10+ on ainus mõistlik luts.

Aga Asus tehtigi just avalikuks. Ei saa midagi halba öelda. Eriti, et 6.4" ja 159mm pikk ainult
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_hands_on-review-1933.php
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.