|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
30.04.2019 10:11:36
|
|
|
Xiaomi mi 9 kui liikudes filmida siis ei ole enam ta nii stabiilne midagi,kui mi mix 2s oli.
lausa häirivalt hüplik
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
30.04.2019 11:41:06
|
|
|
Viimased YT video reviewid, mida vaadanud, on küll talutavad olnud. Mitte küll megasmooth jah, aga mitte ka otseselt hüplik. Muidugi eks teiste reviewde järgi lähtumine ongi keeruline ka, oma kasutuskogemus ikkagi annaks parema ülevaate.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
05.05.2019 17:21:42
|
|
|
Kuulge kes te kahte SIM kaarti kasutate.
Mul on endal see redmi note 5 näiteks hetkel aga üldiselt huvitab see ka teiste telefonide kohta.
Kas ühte SIM kaarti saab mitteaktiivsena või nö. väljalülitatult ka kuidagi hoida kui seda parasjagu ei kasuta, et vähem akut võtaks jne ?
Asi selles, et ühte kaarti oleks lihtsalt üsna harva vaja kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2019 18:26:38
|
|
|
2 simi saad deaktiverida telos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kernel
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
05.05.2019 19:05:25
|
|
|
Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.
Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametlikku firmwaret - kuna seda väljaspool hiinat ametlikult ei müüda panevad müüjad peale kräkitud global ROM-i, kus ei saa näiteks taustapilti vahetada. Aga peale Pixel Experience ROMiga flashimist olen telefoniga ülirahul.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
05.05.2019 19:34:44
|
|
|
| Kernel kirjutas: |
Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.
Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametlikku firmwaret - kuna seda väljaspool hiinat ametlikult ei müüda panevad müüjad peale kräkitud global ROM-i, kus ei saa näiteks taustapilti vahetada. Aga peale Pixel Experience ROMiga flashimist olen telefoniga ülirahul. |
B20 puudu, akut võiks olla 4000mAh+...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2019 21:37:40
|
|
|
tont23, lapsele ostsin, aku ok, kaamera lapsele ka ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
05.05.2019 21:54:50
|
|
|
mis see aku ok kujutab ka? peab igapäev laadima v saab ka 2päeva hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2019 22:35:57
|
|
|
Peaks 2 päeva vastu, aga ma lasen ikka iga päev juhtme taha visata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.05.2019 15:50:04
|
|
|
Ma isiklikult ootaks ära mida need Mi A3-ed endast kujutama hakkavad.
Praeguste kuulujuttude järgi peaks tulema OLED ekraaniga 7xx seeria snapdragon prosedega ja ekraani aluse sõrmejäljelugejaga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.05.2019 16:14:13
|
|
|
Millal need tulema peaks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.05.2019 18:18:05
|
|
|
Sügise poole ehk?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.05.2019 18:23:42
|
|
|
Eks need varsti peaks tulema, kui juba räägitakse prosedest jne.
A2 tuli eelmine aasta Juuli, seega umbes samaaegselt vast tuleb ka A3
A1 tuli 2017 September. Kui nüüd müelda, siis 10-12 kuud on vahet neil selle mudeli välja laskmisega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
07.05.2019 13:55:01
|
|
|
| Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2019 16:31:45
|
|
|
Ma ju ütlesin oma arvamuse, aga ei,... peab üle küsima
Või sa polegi kevin?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
07.05.2019 17:09:55
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada. |
pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema
hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
07.05.2019 18:20:19
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada. |
pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema
hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti |
Note 7 puhul pidasin ikka 64GB versiooni silmas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
07.05.2019 20:39:25
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Saadan A1-he garantiisse. Enne vaja uus telefon haarata. Kumb oleks mõttekam, kas A2 või Redmi Note 7? Omadustelt tunduvad suht sarnased olevat (ühel kaamera parem, teisel aku parem). Hind jälle A2-el Tele2-es ainult 149€ aga Note 7 hind sinna 200€ kanti (samas telefon on uuem). Mitte ei suuda otsustada. |
pigem A2 kuna sel mahtu 64gb ,redmi note 7 eestis enamasti vist 32gb versioon müügis samas aku peaks note 7 kõvasti parem olema
hetkel tundub samsa A7 samuti suht ahvatlev...hind ka kukkunud juba suht kõvasti |
A7 asemel vast mõistlikum Samsung A40 mis on pmst samas hinnas, kuid on nii 15mm lühem ja 7mm kitsam.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9340&idPhone2=9642
Aga see maitse asi. Labidas või vähem labidas.
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009664055796.html?wid=1349303
Paistab ka suht ok apparaat olevat. Kahjuks eestis neid Lenovo telefone väga ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
07.05.2019 20:47:25
|
|
|
Seda võrdlust ma juba vaatasin ise ja selle peale tekkiski küsimus, et kumb võtta kuna tunduvad nii võrdsed.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
08.05.2019 14:19:28
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
Seda võrdlust ma juba vaatasin ise ja selle peale tekkiski küsimus, et kumb võtta kuna tunduvad nii võrdsed. |
Kui on oluline puhas android, siis see A2 võtta. Aga kui see pole nii oluline, siis suurema akuga Note 7 pigem võtta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
08.05.2019 14:26:27
|
|
|
A2 on ju mõnevõrra pisema ekraaniga, samas ka kergem "oluliselt" (20g).
Ürutan punast Redmi 7't leida, et emale osta, aga no ei õnnestu...
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
11.05.2019 07:54:18
|
|
|
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
11.05.2019 10:58:19
|
|
|
| Tüdisin võrdlemisest ja võtsin pocofone f1 ära. Ekraan võiks heledamaks minna, aga muidu igati kiire pill, pilti teeb ka hästi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
11.05.2019 11:28:21
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se.  |
Mi9 SE. Suurus sai määravaks. Ainuke normaalse suurusega telefon, mis müügil oli. Kaalukeeleks olid siis suurus, kaamera ja ekraan.
Nendega olen rahul. Aku võiks parem olla, aga ilmselt sellise mõõdu ja massiga ei anna midagi rohkem sisse pigistada.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
11.05.2019 14:12:08
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se.  |
Kas Snapdragon 712 mis on Mi 9 SE sees on kuidagi võrreldab Snapdragon 855-ga mis on Mi 9 sees ?
Võimsuse vahe on pea 2 kordne neil.
Pealegi Mi 9 SE peaks tulema kuskil nädala pärast alles eestis müügile. Arvatavasti siis tele2, Telia ja elisa poodidesse.
Mujalt peaks juba saama ka seda mudelit vast.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9507&idPhone2=9583
Aku suuruse vahe on ja kiirlaadimise kiiruse vahe on ka.
Kaamerate vahe on ka pisut.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
11.05.2019 17:00:17
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Kellelgi mi 9 se pole?
Ise kaalun hetkel,et viskan iphone nurka ja võtan mi 9 või mi 9 se.
Aga muud vahet neil ei tundu kui suurus ja viimasel puudub videot tehes stabilisaator.
Et siis 100 euri küsimus.Kas tavaline 9 või se.  |
Kas Snapdragon 712 mis on Mi 9 SE sees on kuidagi võrreldab Snapdragon 855-ga mis on Mi 9 sees ?
Võimsuse vahe on pea 2 kordne neil.
Pealegi Mi 9 SE peaks tulema kuskil nädala pärast alles eestis müügile. Arvatavasti siis tele2, Telia ja elisa poodidesse.
Mujalt peaks juba saama ka seda mudelit vast.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9507&idPhone2=9583
Aku suuruse vahe on ja kiirlaadimise kiiruse vahe on ka.
Kaamerate vahe on ka pisut. |
A fakk ma seda ei pannudki tähele,et seal mingi nõrgem prose sees.
Aga muidu Se peaks ju müügil olema juba eestis.Vähemalt HV andmetel turuliidris,frogis ja smartechis.
Samas ma ise olen ostnud asjad enamus amazonist vms kohast kus garantii tähendab uut asja mitte,et mingi eevald hakkab seda kuskil kangi all parandama.
Vist tuleb nüüd mi 9 ikka võtta kuna ekraan võiks suur olla ja see video asi jääks vast häirima mis se juures on.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.05.2019 15:41:32
|
|
|
Facebook lehel Xiaomi Eesti.
https://www.facebook.com/Xiaomi.EST/
Arvasin sellejärgi, et on nädala pärast eesti need olemas.
Ega kindlasti on neid neti poode, kes juba müüvad ja ostavad siis ise kas aliexpressist või kust tahes neil poodidel ligipääs mingitele ladudele on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
12.05.2019 21:20:58
|
|
|
Starcom norm koht ka? Selle kohta nii vähe infot. HV teemat kiiganud, üleüldine maine paistab pigem nigel olema.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.05.2019 08:49:47
|
|
|
Xiaomi Mi Mix3 5G on ka kuskil hiina vms lehel saada? Kimovilis vaikus
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
15.05.2019 00:43:20
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Xiaomi Mi Mix3 5G on ka kuskil hiina vms lehel saada? Kimovilis vaikus |
Releasei kuupäev ei ole veel teada.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
15.05.2019 22:49:03
|
|
|
no sellist asja ostaks ...täisekraan ja puha õnneks hetkel veel pole enda redmi note 4-l veel 2aastatki täis niiet kannatab veel
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väljavalit
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
16.05.2019 14:00:37
|
|
|
Kurja... kena leid. Pean selle teema ära bookmarkima, kui keegi leiab lingi kust seda osta Eestisse (kui see välja tuleb) oleks väga viis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.05.2019 14:11:41
|
|
|
| Väljavalit kirjutas: |
Kurja... kena leid. Pean selle teema ära bookmarkima, kui keegi leiab lingi kust seda osta Eestisse (kui see välja tuleb) oleks väga viis. |
see katab eestis kasutatavatest 4G sagedusest vaid 2; band 7 ja 20 puudu
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.05.2019 17:42:53
|
|
|
| Early Access, Ära muretse küll sellele see global rom ka tuleb ja kõik vajalikud 4G võrgud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
16.05.2019 17:44:15
|
|
|
lopes39, wat!?
Võrkude tugi on raudvaraline teema.
Kui see võimalik oleks, siis saaks ram'i ka arvutile internetist juurde tõmmata...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.05.2019 17:50:17
|
|
|
teoreetiliselt võib tarkvaraliselt lukustatud olla, aga ma ei usu, et keegi praktiseerib seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.05.2019 18:27:08
|
|
|
| jnt kirjutas: |
lopes39, wat!?
Võrkude tugi on raudvaraline teema.
Kui see võimalik oleks, siis saaks ram'i ka arvutile internetist juurde tõmmata... |
Global rom pole ju sama rauaga olnud mis on India turu jaoks. Redmi note 7 Pro näiteks mis on Hiinas 48mp kaameraga, on Indias 12+2mp kaameraga.
Nüüd tehakse India jaoks Note 7s mis on siis selle parema kaameraga.
Küll tehakse global rom telefonidele ka vajalikud võrgu toed ka raudvaraliselt.
Millistel neil Hiina või India rom-iga telefonidel on olnud neid band 7 ja 20 võrke varem ?
Kõigile on need ju lisatud kui on global rom telefonidel.
Kuidas see nüüd järsku nii erinev peaks olema ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
16.05.2019 19:14:13
|
|
|
Isegi kui see realme maksab 250, siis tundub ikkagi veel mõistlik minuarust kui võtta arvesse ka seda, et telefonil ei ole mingit jaburat notchi.
Muidu on see hinnaklass olnud ju xiaomi / redmi pärusmaa kuid sealt ei ole hetkel midagi rõõmustavat tulnud. Viimane hea asi oli minuarust redmi note 5 ja poco f1 mis on juba kallim.
Muidugi kui nüüd kallimatest asjadest rääkida kuhu poole nad nüüd kõik pürgivad, siis hetkel tundub pauku tulema luuavarrest nii redmil kui ka honoril
https://www.gsmarena.com/redmi_k20_antutu_score_revealed_dusts_off_competition_by_a_lot-news-37062.php
https://www.gsmarena.com/honor_20_pro_sample_photos_show_off_the_ais_super_night_mode-news-37065.php
Ka asus tahab pildile saada
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php
Hinnad ja täpsed andmed on muidugi veel spekulatsioon kuid ma pakun, et kõik nad kolm hakkavad maksma 400-600 eurot ning ma isegi arvaks, et neil ei ole ühelgi häbeneda miskit ükskõik millise hetke kõige kallima otsa telefoni kõrval (10+, P30pro, oneplus 7 ning mis iganes ihponed).
Kuid.... see on minu hetkeline spekulatsioon.
Kuid odavast otsast hetkel pole jah millelegi muule silm peale jäänud kui realme X'ile. Muidugi võib veel teistelt ka üllatusi tulla
Ning ühtlasi on ilmselt ka odavaid normaalseid notchidega telefone kuid ma neid ei suuda jälgidagi.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
16.05.2019 19:48:40
|
|
|
Jabur fakt.
Prosede vahe ning kaamera ilmselt on asusel üle peajagu. Lisaks on Asus suure tõenäosusega ka odavam
Veel räägime me 3700 vs 5000 akust, mälukaardi võimalusest asusel , palju paremast graafika prosest, gorilla 3 vs 6, HDR ekraan jne.
Ega vist väga palju ei süvenenud enne kui selle teksti kirjutasite ?
Kõigi kolme telefoni puhul mis ma ennem välja tõin räägime me lipulaevadest või vähemalt katsest need olla (seda saab alles näha) Kuid A80 on steroide täis äbarik üsna suure raha eest.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.05.2019 21:47:23
|
|
|
c4v6,
| tsitaat: |
Ega vist väga palju ei süvenenud enne kui selle teksti kirjutasite ?
|
õigust räägid, mingi Asuse pärast ei ole põhjust süveneda
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|