Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2019 00:49:26 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Selle asjaga on see jama, kui peres juhtub olema nii vana kui ka uus id kaart.


selle probleemi lahendab kaks arvutit. oma peres sai neid mitu tükki ehitatud, et ei peaks uhe arvuti pärast kaklema.
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 01:28:18 vasta tsitaadiga

olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2019 02:17:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...


mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 02:40:12 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...


mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...


Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 03:34:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...


mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...


Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga.

Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 13.02.2019 09:06:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
napoleon kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...


mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...


Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga.

Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse.
tsitaat:
Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 09:36:48 vasta tsitaadiga

Oleneb kasutaja tegemistest aga nutitelefoni/tahvli kasutaja jaoks võib ka smart-id sobida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 10:00:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart.

Võib-olla on lihtsam Portableappsist võtta Firefox Portable ja see teise kaardi tarvis häälestada.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 10:14:48 vasta tsitaadiga

murumuna kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
napoleon kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis...


mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...


Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga.

Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse.
tsitaat:
Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart.

https://support.mozilla.org/en-US/kb/profile-manager-create-and-remove-firefox-profiles

Ehk siis lühidalt: windows.gif +R sisestades firefox.exe -p saab profiilihalduriga tekitada, ümber nimetada ja kustutada profiile.
Ühtlasi kirjas küll pole aga toimib ka selline nipp, et töölauale lood otsetee mille target reale paned siis profiili asukoha. Näiteks:
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profile "C:\Profiil" -no-remote


-no-remote lõpus on vajalik ainult siis kui tahad mitut eri Firefoxi versiooni (mitte ainult profiili) samaegselt jooksutada.
Otseteega saab profiili tegelikult tekitada kuhu iganes tahad mitte ainult "%Appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles" kausta kuhu see vaikimisi tekitatakse.
Hea asi selle nipi juures on ka see, et puudub vajadus profiil enne tekitada, kui jooksutad. Selle otsetee käivitamisel kopeerib Firefox ise vajalikud failid ettenäidatud profiilikausta ja ongi puhas profiil olemas.

Pilt kah näiteks:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 12:44:04 vasta tsitaadiga

Noh, üleüldse võiks siis juba Portable variandi peale minna. See hoiab kogu seadistust enda kaustas. Ja sedasi võid mitu tükki "installida".
https://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 17:35:45 vasta tsitaadiga

FF'ga on selge muidugi, et profiilid või mitu jne, aga mõtlesin rohkem id ajude kohmaka lahenduse peale. See id värk peaks ikka toimima paugust, install ja jeehat.
Ise kasutan ka id kaarti kord aastas vast, enamasti mobiil id.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.02.2019 23:51:26 vasta tsitaadiga

tööjuures arvutis v56 ja vajalikud vanad extensionid töötavad ilma igasuguse update kobinata
nüüd tegin omale garaaziarvuti W7-ga, aga enam ei mäleta, kuidas see mul õnnestus ja õpetusi ka ei leia

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 00:42:01 vasta tsitaadiga

kfl, Lihtne ju. Paigalda v56 kodus ja siis kopeeri tööarvutist FF profiil koduarvutisse kas siis tuues see USB pulgal või pakkides tööarvutis kokku ja saates üle interneti (kuigi üle interneti saates on omad turvariskid ja mahuprobleem kah potentsiaalselt). Muidugi ma ei tea palju vabadust sul tööarvutis on. Vahel on seal asjad üsna kinni pandud ja võrguadminnid ei taha kuuldagi USB pulkadest. Igatahes kui profiil koduses arvutis siis sellega tulevad üle ka sätted ja seda saad siis edasi muuda oma soovidele vastavalt.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 24.02.2019 01:39:50 vasta tsitaadiga

tnx
see profiilide asi võib isegi toimida , uurin ... https://support.mozilla.org/en-US/kb/back-and-restore-information-firefox-profiles

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features tegi maintenanceservice nimega asjale uninst. ja FF ei küsi enam updatet ja käivitub ilma notnow lisaklikkideda

nüüd aga uus jama , unsigned add-on , isegi vana FF ei lase neid installida ... about:config muudatused nagu ei toimi

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 23:04:39 vasta tsitaadiga

Firefox 66 Lõppversioon nüüd saadaval!
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all.html
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne 64bit - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux
Ingliskeelne 64bit - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne 64bit - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux
Eestikeelne 64bit - Linux

Ingliskeelne ESR - Windows
Ingliskeelne ESR 64bit - Windows
Ingliskeelne ESR - Mac
Ingliskeelne ESR - Linux
Ingliskeelne ESR 64bit - Linux

Eestikeelne ESR - Windows
Eestikeelne ESR 64bit - Windows
Eestikeelne ESR - Mac
Eestikeelne ESR - Linux
Eestikeelne ESR 64bit - Linux

Ingliskeelne - 64bit Windows MSI
Ingliskeelne - Windows MSI
Eestikeelne - 64bit Windows MSI
Eestikeelne - Windows MSI

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/66.0/releasenotes/
https://www.ghacks.net/2018/10/23/firefox-66-0-release-information/
https://developer.mozilla.org/en-US/Firefox/Releases/66

Peamised uuendused ja muudatused:

* Lisad salvestavad nüüd oma sätted ühes andmebaasis mitte eraldi tekstifailides mis peaks vähendama mälukasutust ja kiirendama lehtede laadimist. Eriti peaks see mõjuma positiivselt sisu blokeerivate rakenduste puhul.
* Firefox keelab nüüd automaatselt veebilehtedel audio mängimise. Siiski on võimalik lisada erandeid või lülitada see keeld välja.
* Sujuvam kerimine. Leht "hüppab" vähem kui taustal toimub sisu laadimine.
* Kahekordistatud samaaegsete veebilehe renderdamise taustprotsesside arvu 4 pealt 8 peale. Seda saab sätetest tagasi muuta.
* Täiendatud otsingut. Eriti kui on avatud mitmeid kaarte.
* Ümber disainitud klaviatuuri otseteede alajaotus about:addons lehel võimaldab kergemini muuta vaikimisi otseteesid k.a lisade omi.
* Sertifikaatide veateate lehed ümber disainitud, et kergemini mõista ja lahendada sellega seotud probleeme.
* Windows Hello (Win10) tugi võimaldamaks sisselogimist näotuvastuse, sõrmejälje või füüsiliste turvavõtmete abil.
* Turvaparandused.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 29.03.2019 22:48:20 vasta tsitaadiga

Panin 66.0.2 peale ja esimest korda elus jookseb Twitch/Fiefox kokku. Tol hetkel oli mingi viis TAB-i lahti ja siis "see TAB jooksis kokku, taasta kõik TAB-id". Peab ver 65 peale tagasi minema.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 07.04.2019 18:33:12 vasta tsitaadiga

Sai natuke vana asja uues kuues meelde tuletatud, aga tulemus oli kesine. Selline leht https://www.gigaflat.com/music/ ja selline tarkvara https://www.gigaflat.com/client.download.php Linuxis tarkvara käivitub, aga ei oska või polegi võimalik seda veebilehitsejaga koostööle sundida. Kasutasin seda juhendit, kaks viimast postitust https://forum.ubuntuusers.de/topic/gigaflat-com/
network.protocol-handler.external.gigaflat läks tõeväärtus true.
Järgmisena network.protocol-handler.app.gigaflat string
env WINEPREFIX="/home/michael/.wine" wine C:\\windows\\command\\start.exe /Unix /home/michael/.wine/dosdevices/c:/users/Public/Startmenü/Programme/Gigaflat\ -\ Free\ Usenet/Gigaflat.lnk
Kasutajanimi on muudetud arvutis olevale, aga vaatan, et vist peab natuke arvutis sobrama ja selle osa ära muutma c:/users/Public/Startmenü/Programme, ilmselt mul on see võib olla teisiti.
Kui näpuvead välja arvata icon_wink.gif , kas üldse on tegelikkuses seda kooslust võimalik tööle saada? Brauser pole oluline, võib ka mõne teise brauseriga töötada. XP-ga kunagi käras ka Operaga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 19:22:31 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/former-mozilla-vp-says-google-intentionally-damaged-firefox/
tsitaat:


Google Chrome ads started appearing next to Firefox search terms. gmail & gdocs started to experience selective performance issues and bugs on Firefox. Demo sites would falsely block Firefox as “incompatible.”

All of this is stuff you’re allowed to do to compete, of course. But we were still a search partner, so we’d say “hey what gives?”

And every time, they’d say, “oops. That was accidental. We’ll fix it in the next push in 2 weeks.”

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 21:05:48 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kuidas suruti "browser selection" peale, ent ei taolised liigutused on lubatud. Kunstlikult piirata või nudida - peaks olema üleüldiselt keelatud.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 21:30:41 vasta tsitaadiga

Ei hakka ikkagi Chrome'i kasutama. Just seepärast, et suur G ei pea saama, mida tahab. S*tt värk muidugi see, et varem oli üks asi, mille sai FF puhul Chrome'iga võrreldes eeliseks tuua uuenduste vägisi mitte pealesundimine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 22:30:30 vasta tsitaadiga

rex, Saab ju ka praegu uuendusi mitte peale lasta. Ise olen v55 peal ja pole mingit automaatset uuendamist.
Aga jah see, et tahtlikult saboteeritakse mitte-google tooteid kehvemini toimima google enda teenustega on küll kriminaalne.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 18.04.2019 10:42:00 vasta tsitaadiga

miks see mind küll ei pane imestama?
aga ega silmaklappidega kroomi/koogel-moogeli fännid ei hooli ilmselt....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 21:06:00 vasta tsitaadiga

Reaalselt on Google rakendustega lihtsam Kroomiga möllata. Niisama vist vahet pole, aga G Suite on küll Kroomiga mugavam.
Firefoxiga teen muid surfamisi, ehk siis vaikebrauser.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 21.04.2019 21:03:38 vasta tsitaadiga

Tulirebane on mingi reklaammooduli kogemata "hankinud", kuidas tast lahti saada? Äärmiselt ebameeldiv asi, on alati teiste akende peal, pahavara skann ei ole aidanud. icon_evil.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.04.2019 21:28:20 vasta tsitaadiga

sama123, hangi mõne tuntud antiviiruse bootcd.
tagasi üles
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 21:48:59 vasta tsitaadiga

sama123, seal on kirjas, et Google Chrome kaudu on reklaam. Firefoxiga ei näe siin mingit seost.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 21.04.2019 22:36:36 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
sama123, seal on kirjas, et Google Chrome kaudu on reklaam. Firefoxiga ei näe siin mingit seost.

Alles tekkis, hakkan otsima.......
Adblock Plus ja korras, vabandan, et tülitasin, ju tööst liiga väsinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 00:01:31 vasta tsitaadiga

See on Win10 Notification.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 08:25:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
See on Win10 Notification.


Pole seal kunagi selliseid asju kohanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 10:19:56 vasta tsitaadiga

Need reklaamid tulevad, kui oled lubanud mõnel veebilehel teavituste saatmise.

FF puhul leiab nimekirja: Options > Privacy & Security > Permissions: Notifications
Chrome-s on sama asi: Settings > Advanced > Content settings > Notifications
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 13:41:25 vasta tsitaadiga

avan foksi ja kohe task manager näitab: firefox (6) protsessi, miks nii palju?
vir-vir, minu vana T410 ei pea ju sellisele koormusele vastu..
viimasel ajal tihti ka "disk- 100% koormus"

edit! mälu ka ainult 2gb, peaks vist julgelt juurde panema?

edit
ff 66 0 3
ja W10 on 1803, veel.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 13:46:48 vasta tsitaadiga

Alla 4GB pole Windows 10 mõtet kasutada.
Kettakoormus 100% viitaks kas HDD-le ja/või liiga suurele page file'ile.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 13:50:21 vasta tsitaadiga

ot
ketas hübriid, kaheosaline, 8gb ssd+ hdd.
disk ei ole koguaeg 100%..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 13:53:37 vasta tsitaadiga

See hübriid ei anna tegelikult midagi. Süsteemiketas peab tänapäeval olema SSD, kui just mingi andmehoidlaga pole tegu.
Oletan, et jutt sellest samast T410, mille ostsid? Soovitan investeerida SSD-sse. Annab täiesti uue hingamise arvutile. Olen selle konkreetse arvuti peal kasutanud samasugust hübriidketast ja lõpuks SSD. Vahe on mäekõrgune.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 14:42:05 vasta tsitaadiga

Mul ka T410 kasutuses, SSD ammu sees, äsja läks 4 asemel 8 giga rammi ka sisse. FF toimetab kenasti. Mulle on just tundunud, et selle läpaka peal õgib kõvasti vähem ressurssi kui suurel kastil.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 15:33:32 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
avan foksi ja kohe task manager näitab: firefox (6) protsessi, miks nii palju?

Eeldan, et sa pole pikemalt Firefoxi kasutanud?

Multiprocess on juba pikemat aega olemas. Mine Options > General > ja võta Performance osal linnuke eest. Siis saad ise määrata mitut protsessi Firefox kasutab. Saad määrata 1 kuni 8 (vaikimisi on 8).
1 ma siiski ei soovita. Minimaalselt kaks. Mängi selle numbriga ja vaata mis sulle sobib. Iseenesest 8 korraga pole probleem isegi vanemal prosel.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 18:26:49 vasta tsitaadiga

ff- tööriistad- sätted - üldine- jõudlus.

panin 2, aga ei muutunud.
avad ff 1 kaarti, protsesse tuleb kohe 5.

kui disk on alla 100%, siis töötab kõik hästi muidu.
memory on praegu 85% ning see nagu üldse hoogu maha ei tõmba.
ainuke, mis paneb kõik laagima on disk 100%..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 18:32:11 vasta tsitaadiga

Pakun, et ketast kasutatakse swapiks. Sellest ka 100%. Vaata, palju sul virtuaalmälu kasutuses on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 19:12:32 vasta tsitaadiga

ot
mitte koguaeg 100%.
paging file size 2688, muutsin 1134

ff, animalware või system.. vahest tõmbavad ennast liiga käima.. viimane 1h on korras.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 04:20:38 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel kadusid kõik lisad ära. Nagu aru sain, siis turvakaalutlustel blokeeriti. Proovisin uuest lisa peale panna, aga veateade järgmine "Download failed. Please check your connection."
Sama viga mis siin teemas https://github.com/mozilla/addons/issues/851

Kustutasin profiili ära ja alustasin puhtalt lehelt, aga sama probleem. Kas keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 06:12:16 vasta tsitaadiga

Karlsson, Paistab Mozilla poolne probleem. Pead ootama lahendust. Vanema 55 versiooni peal õnneks eksisteerivad lisad on alles aga uuemaid samuti paigaldada ei lase.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.05.2019 06:18:56 vasta tsitaadiga

Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 09:07:26 vasta tsitaadiga

Ajutiselt :

about:config -> xpinstall.signatures.required -> false

Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.05.2019 09:56:31 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Ajutiselt :

about:config -> xpinstall.signatures.required -> false

Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha.
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 11:50:46 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Baeskades kirjutas:
Ajutiselt :

about:config -> xpinstall.signatures.required -> false

Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha.
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection.


Mingitel andmetel see signatuuride mahakeeramine töötab ainult Androidi versioonil tänapäeval
Kella on keegi proovinud tagasi keerata? See võiks aidata
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.05.2019 12:45:02 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
... Lahendus nõuab patchi. ...
mis patchi?
56.0.2 reklaami ja jälitajate pidurid lõpetasid ...
imelik , et fireftp jäi tööle, mozilla on selle kasutust üritanud aastaid piirata

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 13:06:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud. icon_biggrin.gif

Nii juhtub, kui oma kraami (kaasaarvatud enamus rahast) "pilves" hoad. Sõrmenips ülevalt poolt ja ilma...

Ma pole FF sync'i kunagi kasutanud. Bookmargid aegajalt lokaalselt varundanud. History kustub brauseri sulgemisel, mis tast hoida?

Karjus mul ka hommikul, et üks mingi lisa pole enam toetatud. uBlock paistab kadunud olevat, ID-kaardi kraam alles, mingid asjad veel.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 13:30:43 vasta tsitaadiga

kfl, Mozilla peab uue, kehtiva ja usaldusväärse serdi Su arvutisse kuidagi saatma.

https://techcrunch.com/2019/05/03/a-glitch-is-breaking-all-firefox-extensions/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.05.2019 14:06:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Vondur kirjutas:
Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud. icon_biggrin.gif

Nii juhtub, kui oma kraami (kaasaarvatud enamus rahast) "pilves" hoad. Sõrmenips ülevalt poolt ja ilma...

Ma pole FF sync'i kunagi kasutanud. Bookmargid aegajalt lokaalselt varundanud. History kustub brauseri sulgemisel, mis tast hoida?

Karjus mul ka hommikul, et üks mingi lisa pole enam toetatud. uBlock paistab kadunud olevat, ID-kaardi kraam alles, mingid asjad veel.
Mul on paralleeselt Chromes samad bookmarkid, milleks ma neid veel oma padja all hoidma pean? Ma teen regulaarselt terve süsteemi bäkappe, kuhu jäävad nii Chrome kui Firefoxi hetkeseisud kõigi järjehoidjatega, kas sellest ei piisa? icon_biggrin.gif Historyt mul polegi vaja, mainisin lihtsalt, et need kadusid koos lisade ja bookmarkidega. Kadusid LastPass, uBlock, NordVPN ja Youtube's Annotations No More, rohkem mul lisasid polegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsap
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 14:25:40 vasta tsitaadiga

Hommikul arvuti taha istudes üsna ebameeldiv üllatus. Google abiga jõudsin lehele, mis pakkus ajutist lahendust:
https://news.ycombinator.com/item?id=19824410


Vondur kirjutas:
Baeskades kirjutas:
Ajutiselt :

about:config -> xpinstall.signatures.required -> false

Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha.
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.